MČR žáků ve sprintu v Brně

14.08.2016   Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL
ředitel: Bohuslav Šamánek   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.01:22,13 01:21,80 01:21,80 -
2.2/ZSKRÁL Matěj 2002 3 Postřelm01:27,02 01:24,63 01:24,632.83/3,5-
3.3/ZSJANŮ Filip 2002 0 Olomouc01:28,71 01:25,38 01:25,383.58/4,4-
4.4/ZSULITZKA Oliver 2002 0 KK Opava01:27,63 01:26,47 01:26,474.67/5,7-
5.5/ZSLERCH Eduard 2002 3 Roudnice01:29,00 01:29,03 01:29,007.20/8,8-
6.6/ZSMAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.01:32,56 01:29,40 01:29,407.60/9,3-
7.1/ZMRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm01:32,39 01:31,03 01:31,039.23/11,3-
8.7/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 0 Olomouc01:32,33 01:31,18 01:31,189.38/11,5-
9.8/ZSSMILEK Jiří 2003 0 Val.Mez.01:32,15 01:34,21 01:32,1510.35/12,7-
10.9/ZSIVÁNEK Roman 2002 0 SKVeselí01:33,41 16:39,00 01:33,4111.61/14,2-
11.2/ZMBEIER Matouš 2004 3 Trutnov01:36,02 01:40,59 01:36,0214.22/17,4-
12.3/ZMURBAN Michal 2004 0 Šumperk01:41,63 01:36,76 01:36,7614.96/18,3-
13.10/ZSŠVÉDA Daniel 2002 0 Val.Mez.01:39,89 01:38,97 01:38,9717.17/21,0-
14.11/ZSSUK Jakub 2002 0 Trutnov01:44,18 01:39,55 01:39,5517.75/21,7-
15.12/ZSFENCL Jáchym 2003 0 Pardub.01:45,01 01:43,16 01:43,1621.36/26,1-
16.4/ZMNOVÁK Matyáš 2005 0 Olomouc01:44,00 01:46,81 01:44,0022.20/27,1-
17.5/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 0 Pardub.01:47,10 01:44,20 01:44,2022.40/27,4-
18.6/ZMSALAJ František 2004 0 Litovel01:45,51 01:45,17 01:45,1723.37/28,6-
19.7/ZMPAPULA Jan 2005 0 Litovel02:13,28 01:45,27 01:45,2723.47/28,7-
20.8/ZMKLÍMA Martin 2005 0 Č.Kruml.01:46,38 01:46,33 01:46,3324.53/30,0-
21.9/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 0 Olomouc01:46,46 01:46,49 01:46,4624.66/30,1-
22.10/ZMNĚMEC Radek 2004 0 Pardub.01:49,71 01:49,45 01:49,4527.65/33,8-
23.11/ZMVODÁK Norbert 2004 0 Litovel01:49,98 01:51,09 01:49,9828.18/34,4-
24.13/ZSŠMAKAL Petr 2003 0 Litovel01:55,24 16:39,00 01:55,2433.44/40,9-
25.12/ZMMRÁZEK Jakub 2004 0 KK Opava02:02,00 16:39,00 02:02,0040.20/49,1-
  STOLÍN Adam 2005 0 Trutnov16:39,00 16:39,00 16:39,00 -
  BEIER Alva 2005 0 Trutnov16:39,00 16:39,00 16:39,00 -
Oddíl