Sjezd v Hanušovicích

11.04.2015   řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc13:14,40 103
2.1/U23KREJČÍŘ Dominik 1996 1 KK Brno13:38,5024.10/3,095
3.2/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno13:47,1032.70/4,187
4.1/VMKUBŮ Petr 1976 1 Olomouc14:16,6062.20/7,879
5. DAMBORSKÝ Libor 1982 2 Kroměříž14:20,5066.10/8,371
6.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž14:37,8083.40/10,567
7.3/U23KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí14:39,1084.70/10,763
8.2/VMTŮMA Jan 1979 2 SKVeselí14:47,6093.20/11,759
9.1/DMPAPULA Martin 1999 2 Litovel15:12,40118.00/14,955
10.1/VSOUČEK Ondřej 1967 2 Olomouc15:22,20127.80/16,151
11.3/VMŠAMÁNEK Pavel 1972 3 KK Brno15:23,80129.40/16,347
12.2/DSNOVÁK Jiří 1997 2 KK Brno15:43,40149.00/18,843
13.2/DMNACHTIGAL Richard 2000 3 Val.Mez.15:49,60155.20/19,539
14.3/DMVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto15:54,40160.00/20,135
15.4/DMLUDWIG Hubert 1999 3 Olomouc15:57,70163.30/20,631
16.1/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno16:12,50178.10/22,427
17.4/U23ŠVUB Jakub 1996 3 VS Desná16:13,00178.60/22,523
18.2/ZSŠVARC Adam 2001 3 Olomouc16:23,90189.50/23,919
18.5/DMBERGMANN Ondřej 2000 3 KK Brno16:23,90189.50/23,918
20.6/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc16:25,50191.10/24,117
21. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí16:26,60192.20/24,216
22.7/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště16:26,80192.40/24,215
23.3/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk16:37,60203.20/25,614
24.4/ZSROUČA Samuel 2002 Šumperk16:43,70209.30/26,313
25.5/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc16:52,20217.80/27,412
26.6/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí16:53,70219.30/27,611
27.1/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc16:54,30219.90/27,710
28.7/ZSLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc17:06,70232.30/29,29
29.2/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc17:17,60243.20/30,68
30.8/ZSPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž17:35,50261.10/32,97
31.3/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc17:51,10276.70/34,86
32.9/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto17:52,30277.90/35,05
33.4/ZMŠIŠKA Ondřej 2004 Kroměříž18:35,20320.80/40,44
34.8/DMŠMOLDAS František 2000 Zábřeh21:43,50509.10/64,13
35.10/ZSSTŘECHA Jan 2001 VSDK21:48,10513.70/64,72
36.11/ZSFUCHS Marek 2002 VSDK21:50,20515.80/64,91
37.5/ZMPAVELKA Marek 2004 VS Desná21:53,80519.40/65,40
38.6/ZMRUTAR Martin 2003 VS Desná21:58,20523.80/65,90
39.7/ZMSTRNAD Ondřej 2004 VS Desná21:59,00524.60/66,00
40.5/U23BARGEL Radek 1996 2 VS Desná22:15,50541.10/68,10
Oddíl

Historie procházení