Satke Adam, 1994, Kanoe Klub Spoj Brno

Satke Adam, 1994

Kanoe Klub Spoj Brnoregistrační číslo: 103041
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: 2   C2: -  sjezd K1: M   C1: 3   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
16.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 C1M sjezd 5.   42.205,9OM
6
16.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 C1M sjezd 3.   6.001,6OM
14
16.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 K1M sjezd 1.   OM
61
16.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 K1M sjezd 1.   OM
61
15.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 C1M sjezd 5.   44.205,5OM
10
15.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 C1M sjezd 5.   9.002,4OM
6
15.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 K1M sjezd 1.   OM
64
15.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 K1M sjezd 1.   OM
64
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 12.   14.6015,4OM
40
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 3.   6.707,9OM
182
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 11.   14.2015,0OM
45
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 5.   6.107,2OM
183
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné K1M sjezd 4.   1.062,4ČP/OČ/OM
68/0/176
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 9.   2.666,1ČP/OČ/OM
49/0/164
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km K1M sjezd 3.   0.160,3ČP/OČ/OM
62/0/132
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový K1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
75/0/138
17.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce (soutok Chrudimky a Labe) K1M slalom 1.  
64
16.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce K1M slalom 1.  
74
12.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 1.   OM
64
11.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Reka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 2.   2.943,5OM
61
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí K1M sjezd 2.   0.110,2ČP/OČ/OM
68/0/171
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu K1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
75/0/178
01.05.2022 6. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
75/0/126
30.04.2022 5. Český pohár ve sprintu ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
75/0/128
24.04.2022 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
75/0/117
23.04.2022 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
75/0/149
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
75/0/149
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 1.   OM
117
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 1.   OM
104
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 1.   OM
130
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. K1M sjezd 1.   OM
130
19.03.2022 Sjezd v Brně + Krajský přebor JM Řeka Svratka v Jundrově start i cíl loděnice KK Brno délka tratě 4,5 km C1M sjezd 4.   25.003,1OM
4
19.03.2022 Sjezd v Brně + Přebor města Brna viz. závod č. 1 C1M sjezd 4.   5.101,3OM
4
19.03.2022 Sjezd v Brně + Krajský přebor JM Řeka Svratka v Jundrově start i cíl loděnice KK Brno délka tratě 4,5 km K1M sjezd 1.   OM
76
19.03.2022 Sjezd v Brně + Přebor města Brna viz. závod č. 1 K1M sjezd 1.   OM
76
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy K1M slalom     NKZ
0
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy K1M slalom     NKZ
0
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1M sjezd 7.   1.884,3ČP/OČ/OM
57/0/178
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 3.   1.212,8ČP/OČ/OM
75/0/190
29.08.2021 9. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR dospělých na Lipně K1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
75/0/126
28.08.2021 Veřejný závod ve sprintu na Lipně Řeska Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.k K1M sjezd 1.  
210
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
75/0/183
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
75/0/195
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M slalom 16.   5.735,9NKZ
31
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M slalom 19.   8.849,5NKZ
27
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 2.   0.581,3ČP/OČ/OM
68/0/182
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 2.   1.323,0ČP/OČ/OM
68/0/182
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
75/0/166
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1M sjezd 2.   2.240,2ČP/OČ/OM
68/0/154
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 3.   8.708,4OM
59
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 6.   4.304,6OM
181
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 4.   8.007,7OM
52
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 6.   4.905,4OM
185
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 2.   3.604,5OM
52
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 2.   1.101,5OM
135
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 3.   1.001,1OM
43
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 1.   OM
138
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka K1M slalom 41.   13.8016,5ČP/NKZ
0/14
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
75/0/168
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k K1M sjezd 3.   2.284,6ČP/OČ/OM
68/0/162
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota C1M slalom 2.   0.901,0OM
34
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota K1M slalom 4.   3.104,0OM
127
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL C1M slalom 1.   OM
37
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL K1M slalom 4.   9.4011,1OM
127
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1M sjezd 4.   1.373,1ČP/OČ/OM
68/0/173
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 8.   2.365,2ČP/OČ/OM
57/0/160
18.07.2020 Sjezd na Svitavě- přebor JM kraje viz. závod č. 1 C1M sjezd 3.   15.004,6OM
6
18.07.2020 Sjezd na Svitavě - přebor Brno Řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno C1M sjezd 3.   49.946,5OM
6
18.07.2020 Sjezd na Svitavě- přebor JM kraje viz. závod č. 1 K1M sjezd 1.   OM
36
18.07.2020 Sjezd na Svitavě - přebor Brno Řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1M sjezd 1.   OM
36
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 2.   ČP/OČ/OM
68/0/224
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
75/0/218
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou K1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
75/0/138
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo K1M sjezd 2.   1.002,1ČP/OČ/OM
75/0/132
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1M sjezd 7.   1.413,2ČP/OČ/OM
62/0/193
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 3.   1.383,2ČP/OČ/OM
75/0/193
30.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 2.   1.902,1OM
96
29.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 2.   3.504,1OM
96
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1M sjezd 3.   0.330,6ČP/OČ/OM
62/0/179
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 4.   1.071,8ČP/OČ/OM
57/0/155
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 2.   2.630,3ČP/OČ/OM
68/0/172
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
75/0/166
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
75/0/108
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
75/0/108
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 1.   OM
117
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 1.   OM
117
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 1.   OM
130
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 1.   OM
130
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 1.   OM
178
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 1.   OM
154
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 1.   OM
194
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 1.   OM
186
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - krajský přebor viz. závod č. 1 K1M sjezd 1.   OM
59
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1M sjezd 1.   OM
59
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1M slalom 10.   10.4012,5OM
40
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 3.   4.606,3OM
179
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1M slalom 18.   13.7015,4OM
28
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 12.   12.3016,8OM
153
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně K1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
75/0/126
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně K1M sjezd 19.   37.3935,9ČP/OČ/OM
37/0/73
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L. K1M sjezd 7.   -
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L. K1M sjezd 45.   3557.028.277,9-
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1M sjezd 2.   0.370,8ČP/OČ/OM
75/0/169
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1M sjezd 6.   1.142,5ČP/OČ/OM
57/0/157
12.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. C1M slalom 4.   5.506,1OM
8
12.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. K1M slalom 2.   1.201,5OM
60
11.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. C1M slalom 3.   4.004,2OM
14
11.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. K1M slalom 2.   1.702,0OM
65
15.07.2018 Slalom v Brně C1M slalom 3.   5.905,6OM
2
15.07.2018 Slalom v Brně C2M slalom
MATĚJÍČEK Vojtěch
4.   40.0029,0OM
1
15.07.2018 Slalom v Brně K1M slalom 2.   0.500,5OM
42
14.07.2018 Slalom v Brně + KP Jihomoravského kraje C1M slalom 2.   1.201,0OM
2
14.07.2018 Slalom v Brně + KP Jihomoravského kraje C2M slalom
MATĚJÍČEK Vojtěch
4.   34.3022,9OM
0
14.07.2018 Slalom v Brně + KP Jihomoravského kraje K1M slalom 3.   7.608,1OM
42
01.07.2018 Slalom v Dolních Kounicích K1M slalom 3.   1.701,8OM
70
30.06.2018 Slalom v Dolních Kounicích K1M slalom 1.   OM
78
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1M sjezd 4.   ČP/OČ/OM
57/0/91
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1M sjezd 9.   0.420,0ČP/OČ/OM
43/0/79
06.05.2018 Slalom v Zábřehu K1M slalom 2.   4.404,5OM
104
05.05.2018 Slalom v Zábřehu K1M slalom 3.   7.708,0OM
94
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1M sjezd 1.   ČP/OČ/OM
75/0/174
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1M sjezd 1.   -
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 2.   3.190,3ČP/OČ/OM
68/0/126
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 2.   14.961,4ČP/OČ/OM
68/0/132
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 1.   OM
116
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 2.   2.900,4OM
107
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 1.   OM
121
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 2.   5.500,7OM
108
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 2.   8.001,6OM
97
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 4.   17.802,7OM
121
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 2.   8.701,8OM
0
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 5.   22.203,4OM
110
17.03.2018 Sjezd na Svitavě - přebor Jm Kraje viz. závod č. 1 K1M sjezd 1.   OM
38
17.03.2018 Sjezd na Svitavě- přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1M sjezd 1.   OM
38
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 4. 2/U23 6.106,7OM
141
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 3. 2/U23 2.803,0OM
149
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně K1M sjezd 3. 1/U23 1.683,4ČP/OČ/OM
68/0/72
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1M slalom 63. 14/U23 32.6534,6ČP/NKZ
0/0
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1M sjezd 2. 1/U23 13.212,1ČP/OČ/OM
68/0/102
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1M slalom 82. 15/U23 82.0982,4ČP/NKZ
0/0
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 10. 4/U23 2.074,4ČP/OČ/OM
53/0/99
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 8. 3/U23 1.202,6ČP/OČ/OM
53/0/112
13.08.2017 Slalom v Brně viz. závod č. 115 K1M slalom 2. 2/U23 8.4010,3OM
40
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL K1M slalom 4. 2/U23 7.808,6OM
52
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 2. 1/U23 0.400,4OM
65
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
MATĚJÍČEK Vojtěch
1. 1/U23 OM
13
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 3. 1/U23 5.505,5OM
65
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
MATĚJÍČEK Vojtěch
3. 2/U23 5.003,9OM
5
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 2. 1/U23 14.452,8ČP/OČ/OM
0/0/153
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 2. 1/U23 20.772,2ČP/OČ/OM
0/0/169
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 6. 2/U23 1.573,6ČP/OČ/OM
53/0/112
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 7. 3/U23 2.084,8ČP/OČ/OM
49/0/112
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 1. 1/U23 ČP/OČ/OM
75/0/126
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 5. 2/U23 1.141,8ČP/OČ/OM
53/0/102
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1M sjezd 3. 1/U23 15.701,8ČP/OČ/OM
62/0/92
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1M sjezd 4. 1/U23 16.001,8ČP/OČ/OM
57/0/57
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 5. 2/U23 32.203,1ČP/OČ/OM
53/0/72
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 4. 1/U23 29.902,9ČP/OČ/OM
57/0/72
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin K1M sjezd 1. 1/U23 OM
84
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le K1M sjezd 2. 1/U23 7.400,9OM
77
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo K1M sjezd 1. 1/U23 OM
88
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post K1M sjezd 2. 1/U23 5.300,7OM
81
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 2.   25.303,2OM
99
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 31.   916.70115,5OM
0
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 4.   24.203,1OM
88
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 4. 2/U23 25.503,2OM
80
18.03.2017 Sjezd na Svitavě + KP Jihomoravského kraje viz. závod č. 1 K1M sjezd 1. 1/U23 OM
52
18.03.2017 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1M sjezd 1. 1/U23 OM
51
18.09.2016 8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1M slalom 60. 17/U23 25.0428,0ČP/NKZ
0/0
17.09.2016 7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1M slalom 43. 16/U23 19.1619,5ČP/NKZ
3/9
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 2. 2/U23 0.140,3ČP/OČ/OM
68/0/93
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné K1M sjezd 1. 1/U23 ČP/OČ/OM
75/0/105
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo K1M sjezd 4. 2/U23 37.234,9ČP/OČ/OM
57/0/51
21.08.2016 6. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1M slalom 33. 8/U23 18.7117,0ČP
4
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno K1M sjezd 2. 1/U23 1.091,0ČP
68
20.08.2016 5. Český pohár ve slalomu na Lipně + MČR + MČR U23 Vltava pod Lipenskou prehradou K1M slalom 39. 12/U23 17.7618,1ČP
0
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 2. 2/U23 3.003,1OM
56
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
MATĚJÍČEK Vojtěch
1. 1/U23 OM
15
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 1. 1/U23 OM
68
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
MATĚJÍČEK Vojtěch
2. 2/U23 2.601,8OM
11
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou C1M slalom 9. 3/U23 15.7017,4OM
6
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1M slalom 3. 2/U23 7.009,0OM
90
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1M slalom 4. 3/U23 6.908,4OM
95
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1M slalom 37. 11/U23 19.9321,8NKZ
7
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1M slalom 30. 9/U23 17.8720,0NKZ
14
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 32. 8/U23 13.2916,2NKZ
8
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 24. 8/U23 9.8211,9NKZ
17
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 8. 3/U23 1.814,1ČP/OČ/OM
43/0/83
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem K1M sjezd     ČP/OČ/OM
62/0/119
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 4. 3/U23 ČP/OČ/OM
57/0/86
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 5. 3/U23 0.791,2ČP/OČ/OM
53/0/92
24.04.2016 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 5. 3/U23 55.805,4ČP/OČ/OM
53/0/27
23.04.2016 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 6. 3/U23 68.506,6ČP/OČ/OM
49/0/27
17.04.2016 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1M slalom 37. 13/U23 21.2725,3ČP
0
16.04.2016 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1M slalom 41. 12/U23 25.6630,1ČP
0
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 2. 2/U23 22.602,4OM
62
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 2. 2/U23 17.202,2OM
62
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 2. 2/U23 16.901,8OM
74
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 2. 2/U23 13.401,7OM
74
02.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů K1M sjezd 9.   102.9610,4
71
19.03.2016 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1M sjezd 1. 1/U23 OM
49
19.03.2016 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 K1M sjezd 1. 1/U23 OM
49
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 5. 3/U23 7.207,6OM
149
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci K1M slalom 9. 3/U23 13.8014,0OM
150
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L K1M slalom 41. 7/U23 20.3222,2NKZ
0
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L K1M slalom 34. 8/U23 23.6424,6NKZ
7
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 5. 2/U23 2.875,9ČP/OČ/OM
53/0/106
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné K1M sjezd 4. 1/U23 3.437,3ČP/OČ/OM
57/0/106
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně K1M sjezd 7.   5.104,8ČP/OČ/OM
46/0/60
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo K1M sjezd 5.   39.455,2ČP/OČ/OM
53/0/66
09.08.2015 Slalom v Brně viz. závod č 119 K1M slalom 5. 3/U23 11.6013,0OM
38
09.08.2015 Slalom v Brně viz. závod č 119 C1M slalom 10. 4/U23 13.8012,6OM
2
08.08.2015 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW1-2 K1M slalom 4. 3/U23 7.309,0OM
46
08.08.2015 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW1-2 C1M slalom 10. 4/U23 16.9017,6OM
5
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 2. 2/U23 5.705,5OM
47
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 10. 3/U23 14.4013,1OM
14
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 2. 2/U23 4.103,9-
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 11. 2/U23 16.5014,9-
14.06.2015 4. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom 34. 5/U23 22.0627,8NKZ
7
13.06.2015 3. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom 33. 6/U23 15.8419,2NKZ
8
24.05.2015 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 48. 10/U23 30.9533,0NKZ
0
23.05.2015 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 50. 11/U23 20.1820,9NKZ
0
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 9.   3.688,5ČP/OČ/OM
40/0/88
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 10.   3.598,3ČP/OČ/OM
37/0/76
26.04.2015 4. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout K1M sjezd 5. 3/U23 68.308,2ČP/OČ/OM
53/0/43
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout K1M sjezd 7. 3/U23 46.507,0ČP/OČ/OM
46/0/63
19.04.2015 2. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 7. 2/U23 90.408,7ČP/OČ/OM
46/0/36
18.04.2015 1. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici + MČR Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 6. 2/U23 87.808,5ČP/OČ/OM
49/0/36
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 2. 1/U23 19.202,1OM
86
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 2. 1/U23 16.102,1OM
86
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 2. 1/U23 38.704,2OM
94
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 3. 2/U23 32.704,1OM
87
28.03.2015 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno C2M sjezd
KREJČÍŘ Dominik
3. 1/U23 97.8015,9OM
7
28.03.2015 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 C2M sjezd
KREJČÍŘ Dominik
3. 1/U23 97.3013,1OM
7
28.03.2015 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1M sjezd 2. 2/U23 3.100,5OM
38
28.03.2015 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 K1M sjezd 2. 2/U23 20.202,8OM
38
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 4. 3/U23 10.6511,7OM
112
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 16. 4/U23 18.4520,4OM
81
21.09.2014 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1M slalom 56.   32.5138,6NKZ
0
20.09.2014 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka. K1M slalom 36.   18.4720,6NKZ
8
31.08.2014 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně + MČR start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem K1M sjezd 6. 3/U23 3.623,4ČP/OČ/OM
49/0/84
30.08.2014 9. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR start: start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou K1M sjezd 12. 4/U23 78.4610,4ČP/OČ/OM
33/0/36
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 11. 6/U23 5.7712,1ČP/OČ/OM
35/0/68
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné K1M sjezd 11. 3/U23 3.888,2ČP/OČ/OM
35/0/74
20.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2 K1M slalom 1. 1/U23 OM
46
19.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2 K1M slalom 5. 1/U23 12.4015,1OM
25
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
KREJČÍŘ Dominik
3. 1/U23 16.7013,6OM
9
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 3. 2/U23 6.206,2OM
35
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
KREJČÍŘ Dominik
4. 1/U23 14.8011,5OM
5
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 3. 2/U23 4.003,8OM
39
15.06.2014 4. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 57. 16/U23 17.5220,4NKZ
0
14.06.2014 3. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 58. 15/U23 15.5317,8NKZ
0
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61 K1M sjezd 4. 1/U23 35.904,8
60
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem K1M sjezd 7. 1/U23 33.904,5
56
01.06.2014 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom 68.   35.4643,2NKZ
0
31.05.2014 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom 57.   28.3333,3NKZ
0
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 9. 4/U23 4.367,5ČP/OČ/OM
40/0/80
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 9. 4/U23 4.738,1ČP/OČ/OM
40/0/80
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice K1M sjezd 16.   7.9511,2ČP/OČ/OM
25/0/47
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz K1M sjezd 17. 5/U23 91.189,7ČP/OČ/OM
23/0/59
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy K1M sjezd 15. 5/U23 95.3011,5ČP/OČ/OM
27/0/45
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy K1M sjezd 17. 5/U23 98.4011,8ČP/OČ/OM
23/0/27
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1M sjezd 8. 1/U23 86.408,7OM
51
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1M sjezd 10.   80.3012,2OM
41
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1M sjezd 9. 1/U23 112.5011,6OM
61
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1M sjezd 10. 1/U23 71.4010,8OM
56
29.03.2014 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 K1M sjezd 2. 1/U23 0.900,1OM
35
29.03.2014 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov- Babice, náhradní trať řeka Jihlava v úseku Stříbský Mlýn - Mor. Bránice K1M sjezd 3. 1/U23 9.001,2OM
31
04.08.2013 Slalom v Brně C2M slalom
KREJČÍŘ Dominik
4. 1/U23 10.808,0OM
5
04.08.2013 Slalom v Brně K1M slalom 6. 3/U23 9.6012,0OM
75
03.08.2013 Slalom v Brně C2M slalom
KREJČÍŘ Dominik
3. 1/U23 5.204,2OM
9
03.08.2013 Slalom v Brně K1M slalom 9. 3/U23 7.609,6OM
62
07.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom     OM
0
06.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 6.   12.1012,8OM
34
30.06.2013 VZ ve slalomu, 6. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013 K1M slalom 9. 2/U23 6.407,6
261
29.06.2013 VZ ve slalomu, 5. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013 K1M slalom 17. 2/U23 8.789,8
217
23.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom     OM
46
23.06.2013 Sprint ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M sjezd 3. 2/U23 2.004,6OM
36
23.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom 4. 1/U23 4.005,3OM
53
22.06.2013 Sprint ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M sjezd 3. 1/U23 0.701,6OM
46
22.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou K1M slalom 7. 1/U23 3.905,4OM
47
16.06.2013 8. ČP ve slalomu + 4. NKZ v Liptovském Mikuláši USD Liptovký Mikuláš K1M slalom 69. 20/U23 25.3924,5ČP/NKZ
0/0
15.06.2013 7. ČP ve slalomu + 3. NKZ v Liptovském Mikuláši USD Liptovký Mikuláš K1M slalom 73. 19/U23 37.7138,4ČP/NKZ
0/0
09.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí K1M sjezd 1. 1/U23 OM
88
08.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí. K1M sjezd 1. 1/U23 OM
33
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí K1M sjezd 8. 1/U23 25.805,0OM
85
26.05.2013 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 58. 14/U23 27.0029,7NKZ
0
25.05.2013 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 66. 14/U23 41.0843,2NKZ
0
19.05.2013 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 17. 6/U23 6.3311,1ČP/OČ/OM
23/0/63
18.05.2013 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 20. 6/U23 7.7314,0ČP/OČ/OM
17/0/51
12.05.2013 Kroměřížský sprint, neděle K1M sjezd 4. 2/U23 1.904,0OM
26
12.05.2013 Kroměřížský slalom, neděle K1M slalom 1. 1/U23 OM
48
11.05.2013 Kroměřížský sprint K1M sjezd 4. 2/U23 2.204,5OM
26
11.05.2013 Kroměřížský slalom K1M slalom 3. 1/U23 5.306,2OM
45
05.05.2013 Slalom v Opavě + 2. ČP žáků ve slalomu USD Opava K1M slalom 11. 4/U23 11.4213,4OM
114
04.05.2013 Slalom v Opavě + 1. ČP žáků ve slalomu KK Opava K1M slalom 15.   13.9915,4OM
106
28.04.2013 6. Český pohár ve sprintu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem + MČR jednotlivců řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu K1M sjezd 20. 6/U23 10.5212,0ČP/OČ/OM
17/0/33
27.04.2013 5. Český pohár v klasickém sjezdu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu K1M sjezd 16.   86.6810,2ČP/OČ/OM
25/0/57
21.04.2013 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1M sjezd 18. 5/U23 130.4012,9ČP/OČ/OM
21/0/26
20.04.2013 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1M sjezd 18. 5/U23 129.2012,7ČP/OČ/OM
21/0/26
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila K1M sjezd 17. 3/U23 116.109,8ČP/OČ/OM
23/0/56
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila K1M sjezd 21. 5/U23 108.709,1ČP/OČ/OM
15/0/44
07.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.3, neděle řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 3. 2/U23 53.207,9OM
69
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.2, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov most K1M sjezd 5. 2/U23 81.108,2OM
59
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.1, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 7. 3/U23 52.607,7OM
49
23.03.2013 Sjezd na Svitavě, závod č.1 řeka Svitava v úseku Adamov - Babice K1M sjezd 1.   OM
19
23.03.2013 Sjezd na Svitavě, závod č.2 řeka Svitava v úseku Adamov - Babice K1M sjezd 1.   OM
19
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce C2M slalom
KREJČÍŘ Dominik
5. 1/DS 31.1030,6OM
8
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom 15. 4/DS 14.6017,4OM
79
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce C2M slalom
KREJČÍŘ Dominik
5. 2/DS 22.8022,2OM
10
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom 19. 5/DS 14.6017,5OM
73
02.09.2012 12.Český pohár ve sjezdu - klasik K1M sjezd 11.   89.8112,1ČP/OČ/OM
35/0/31
01.09.2012 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, Vltava - Lipno K1M sjezd 11.   14.326,6ČP/OČ/OM
37/0/43
05.08.2012 VZ ve slalomu - neděle, 6.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 K1M slalom 14.   13.7718,6OM
108
05.08.2012 VZ ve slalomu - neděle, 6.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 C2M slalom
KREJČÍŘ Dominik
7.   26.3425,5OM
2
04.08.2012 VZ ve slalomu - sobota, 5.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 K1M slalom 15.   19.3923,6OM
106
04.08.2012 VZ ve slalomu - sobota, 5.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 C2M slalom
KREJČÍŘ Dominik
7.   48.4441,7OM
2
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice K1M sjezd 3. 2/DS 11.008,1
54
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.2, 6.ČP žáků ve sjezdu Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice K1M sjezd 3. 2/DS 9.507,0
54
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy K1M sjezd 20. 5/DS 14.5714,3ČP/OČ/OM
17/0/46
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy K1M sjezd 20. 4/DS 11.6911,3ČP/OČ/OM
17/0/53
01.07.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 K1M slalom 5. 2/DS 4.403,8OM
38
01.07.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 C2M slalom 5. 3/DS 15.3011,1OM
8
30.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 K1M slalom 5. 2/DS 3.603,0OM
39
30.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 C2M slalom
KREJČÍŘ Dominik
4. 2/DS 18.1013,4OM
12
16.06.2012 MČR dorostu v klasickém sjezdu - individuální závod řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov K1M sjezd 4. 4/DS 31.405,7-
10.06.2012 VZ ve sprintu - neděle, závod č.2 K1M sjezd 4. 1/DS 7.809,7OM
38
10.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 K1M slalom 6. 2/DS 7.908,7OM
64
09.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 K1M sjezd 5. 1/DS 6.808,3OM
38
09.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 K1M slalom 12. 3/DS 9.4011,8OM
48
20.05.2012 VZ ve sprintu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou C2M sjezd
KREJČÍŘ Dominik
1. 1/DS OM
3
20.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou K1M slalom 4. 2/DS 5.305,6OM
35
19.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou C2M sjezd
KREJČÍŘ Dominik
1. 1/DS OM
3
19.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou K1M slalom 4. 2/DS 5.806,6OM
40
13.05.2012 VZ ve sjezdu - neděle, 2.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov K1M sjezd 1. 1/DS OM
57
13.05.2012 VZ ve sprintu - neděle Sázava, Morava, Postřelmov K1M sjezd 2. 1/DS 0.970,5OM
51
12.05.2012 VZ v klas.sjezdu - sobota Sázava, Morava, Postřelmov K1M sjezd 1. 1/DS OM
62
12.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, 1.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov K1M sjezd 3. 1/DS 3.201,7OM
56
06.05.2012 8.Český pohár ve sjezdu - sprint, 3.nominační závod ve sprintu, MČR ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné K1M sjezd 16. 3/DS 17.1312,9ČP/OČ/OM
25/0/40
05.05.2012 7.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR U23 ve sprintu, 2.nominační závod ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné K1M sjezd 18. 4/DS 17.3115,0ČP/OČ/OM
21/0/40
29.04.2012 6.Český pohár ve sjezdu, MČR ve sjezdu, 3.nominační závod ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1M sjezd 19.   150.0015,0ČP/OČ/OM
19/0/18
28.04.2012 5. Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1M sjezd 20.   162.2016,0ČP/OČ/OM
17/0/18
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most K1M sjezd 19. 4/DS 100.0110,7ČP/OČ/OM
19/0/50
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova K1M sjezd 26. 5/DS 15.7212,2ČP/OČ/OM
10/0/44
08.04.2012 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz K1M sjezd 26.   181.5019,3ČP/OČ/OM
10/0/34
07.04.2012 1.Český pohár ve sjezdu - Sázava řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz K1M sjezd 24.   146.9015,4ČP/OČ/OM
12/0/46
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.3 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most K1M sjezd 9. 2/DS 89.3011,1OM
48
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.4 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 10. 2/DS 77.5011,1OM
48
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.1 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most K1M sjezd 10. 2/DS 102.3012,5OM
49
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.2 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 10. 2/DS 87.7012,5OM
49
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.2 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice. K1M sjezd 2.   46.605,1OM
16
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.1 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice. K1M sjezd 3.   54.306,0OM
12
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1M slalom 22. 2/DS 30.0028,2OM
10
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce C2M slalom
KREJČÍŘ Dominik
13. 4/DS 36.5031,6OM
8
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1M slalom 31. 2/DS 61.5060,0OM
0
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce C2M slalom
KREJČÍŘ Dominik
17. 4/DS 48.0041,4OM
5
17.09.2011 MČR dorostu ve slalomu - individuální závod USD Troja K1M slalom 35.   37.0939,4-
28.08.2011 MČR ve sprintu Lipno, start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem K1M sjezd 18. 1/DS 23.8011,4ČP/OČ/OM
21/0/40
27.08.2011 MČR v klasickém sjezdu Lipno, start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou K1M sjezd 24. 1/DS 138.1218,4ČP/OČ/OM
14/0/15
10.07.2011 Slalom v Kadani - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn K1M slalom 20. 3/DS 14.7017,8
73
09.07.2011 Slalom v Kadani - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn K1M slalom 17. 3/DS 12.4017,8
95
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy K1M sjezd 17. 3/DS 16.5813,0ČP/OČ/OM
23/0/19
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy K1M sjezd 18. 2/DS 17.7514,0ČP/OČ/OM
21/0/26
26.06.2011 VZ ve slalomu - neděle Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomou K1M slalom 7. 3/DS 15.2014,4OM
43
25.06.2011 VZ ve slalomu - sobota Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 9. 2/DS 13.2012,8OM
31
12.06.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most K1M slalom 9. 2/DS 11.3012,9OM
30
11.06.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most K1M slalom 11. 2/DS 15.7019,7OM
28
05.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - neděle Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 2. 1/DS 2.702,3OM
25
04.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - sobota Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 4. 1/DS 5.204,5OM
20
29.05.2011 Slalom v Opavě - neděle, 4.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1M slalom 27. 6/DS 19.0024,8OM
50
28.05.2011 Slalom v Opavě - sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1M slalom 31. 7/DS 29.2036,3OM
47
22.05.2011 10.ČP ve sjezdu - sprint řeka Moravice v Hradci nad Moravicí K1M sjezd 31. 7/DS 31.1116,2ČP/OČ/OM
8/0/12
21.05.2011 9.ČP ve sjezdu - klasik, MČR dorostu v klas.sjezdu - individuální závod řeka Moravice v úseku Hradec nad Moravicí - Kylešovice K1M sjezd 24. 5/DS 143.7515,7ČP/OČ/OM
15/0/32
14.05.2011
15.05.2011
Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom
sobota
7. 1/DS 6.506,5OM
29
14.05.2011
15.05.2011
Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom
neděle
7. 1/DS 9.109,1OM
26
01.05.2011 8.Český pohár ve sjezdu - klasik, 2.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko K1M sjezd 27. 3/DS 173.5016,8ČP/OČ/OM
9/0/13
30.04.2011 7.Český pohár ve sjezdu - klasik, 1.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko K1M sjezd 27. 3/DS 173.5016,8ČP/OČ/OM
9/0/13
24.04.2011 6. Český pohár ve sjezdu, sprint - Špindlerův Mlýn řeka Labe, okolo Michlova mlýna K1M sjezd 27. 1/DS 29.0519,4ČP/OČ/OM
9/0/10
23.04.2011 5. Český pohár ve sjezdu, klasik. - Špindlerův Mlýn řeka Labe v úseku pod přehradou Labská ve Špindlerově Mlýně K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
16.04.2011 VZ ve slalomu na Kamenici - sobota Kamenice nad soutokem s Vošmendou K1M slalom 22. 3/DS 23.3523,8
15
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom
sobota 25.9.2010
27. 5/DM 32.5031,5-
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom
sobota 25.9.2010
37. 10/DM 28.0030,7-
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom
neděle 26.9.2010
23. 4/DM 35.8033,8-
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice K1M slalom
sobota 19.6.2010
22. 8/DM 21.5019,4-
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice K1M slalom
neděle 20.6.2010
26. 10/DM 23.5020,9-
11.09.2010 Mistrovství České republiky dorostu ve slalomu USD Veltrusy K1M slalom 53.   97.3197,0-
25.07.2010 VZ ve slalomu - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom 26. 6/DM 18.3022,5-
24.07.2010 VZ ve slalomu - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom 41. 6/DM 28.7031,2-
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce C2M slalom
sobota
HOŠEK Ondřej
8. 1/DM 24.3020,7-
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
sobota
48. 9/DM 28.5029,8-
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce C2M slalom
neděle
HOŠEK Ondřej
6. 1/DM 21.0018,2-
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
neděle
52. 10/DM 27.4028,0-
12.09.2009 MČR dorostu ve slalomu , 4.ČPJ ve slalomu USD Roudnice K1M slalom 40.   55.2250,1-
20.06.2009
21.06.2009
Dolnokounické slalomy Řeka Jihlava, pod mostem mezi obcemi Nové Bránice a Moravské Bránice C2M slalom
sobota
HOŠEK Ondřej
1. 1/DM -
20.06.2009
21.06.2009
Dolnokounické slalomy Řeka Jihlava, pod mostem mezi obcemi Nové Bránice a Moravské Bránice K1M slalom
sobota
28. 7/DM 19.1017,8-
20.06.2009
21.06.2009
Dolnokounické slalomy Řeka Jihlava, pod mostem mezi obcemi Nové Bránice a Moravské Bránice C2M slalom
neděle
HOŠEK Ondřej
1. 1/DM -
20.06.2009
21.06.2009
Dolnokounické slalomy Řeka Jihlava, pod mostem mezi obcemi Nové Bránice a Moravské Bránice K1M slalom
neděle
20. 5/DM 19.1018,0-
13.06.2009
14.06.2009
Kroměřížské slalomy Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C2M slalom
sobota
HOŠEK Ondřej
1. 1/DM -
13.06.2009
14.06.2009
Kroměřížské slalomy Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom
sobota
20. 5/DM 15.0017,9-
13.06.2009
14.06.2009
Kroměřížské slalomy Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C2M slalom
neděle
HOŠEK Ondřej
2. 1/DM 5.504,4-
13.06.2009
14.06.2009
Kroměřížské slalomy Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom
neděle
18. 3/DM 16.4017,9-
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov K1M slalom
sobota
32. 8/DM 25.8024,5-
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov K1M slalom
neděle
    -
18.04.2009
19.04.2009
Slalomy v Opavě USD Opava K1M slalom
sobota
18. 4/DM 32.0434,7-
18.04.2009
19.04.2009
Slalomy v Opavě USD Opava K1M slalom
neděle
17. 4/DM 24.6627,5-
30.08.2008 MČR žáků ve slalomu USD Křivoklát K1M slalom
starší
16.   59.1433,6-
08.09.2007 MČR žáků ve slalomu peřej Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 52.   123.8865,5-
16.09.2006 MČR žáků ve slalomu Žimrovice u papírny K1M slalom
ŽM
19.   55.3422,0-
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Satke AdamKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1: 2   C2: K1: MT   C1: 3   C2: 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Satke AdamKanoe Klub Spoj Brno K1: 3+   C1:   C2: K1: MT   C1: 3   C2: 28.09.22 aktualizace z registru ČSK
Satke AdamKanoe Klub Spoj Brno K1:   C1:   C2: K1: MT   C1: 3   C2: 14.06.22 aktualizace z registru ČSK
Satke AdamKanoe Klub Spoj Brno K1:   C1:   C2: K1: MT   C1:   C2: 24.03.22 aktualizace z registru ČSK
Satke AdamKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1: 2   C2: K1: MT   C1: 3   C2: 04.11.21 updated from RVP
Satke AdamKanoe Klub Spoj Brno K1: 3+   C1:   C2: K1: MT   C1: 3   C2: 18.08.20 updated from RVP
Satke AdamKanoe Klub Spoj Brno K1: 3+   C1:   C2: K1: MT   C1:   C2: 20.07.20 updated from RVP
Satke AdamKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1: 2   C2: K1: MT   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Satke AdamKanoe Klub Spoj Brno K1:   C1: 2   C2: K1: MT   C1:   C2: 16.11.18 updated from RVP
Satke AdamKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1: 1   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Satke AdamKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1:   C2: 3 K1: 1   C1:   C2: 16.07.18 updated from RVP
Satke AdamKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1:   C2: 3 K1: MT   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Satke AdamKanoe Klub Spoj Brno K1: 2+   C1: 3   C2: 3 K1: 1   C1:   C2: 3 23.11.16 updated from RVP
Satke AdamKanoe Klub Spoj Brno K1: 2+   C1: 3   C2: K1: 1   C1:   C2: 3 18.07.16 updated from RVP
Satke AdamKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1: 1   C1:   C2: 3 02.11.15 updated from RVP
Satke AdamKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1:   C2: 3 K1: 1   C1:   C2: 3 07.07.15 updated from RVP
Satke AdamKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1:   C2: 3 K1: 1   C1:   C2: 31.03.15 updated from RVP
Satke AdamKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Satke AdamKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1:   C2: 2 K1: 1   C1:   C2: 20.11.13 updated from RVP
Satke AdamKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 17.11.12 updated from RVP
Satke AdamKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1: 3   C2: K1: 2   C1:   C2: 26.11.11 updated from RVP
Satke AdamKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 22.08.11 updated from RVP
Satke AdamKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 13.06.11 updated from RVP
Satke AdamKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1:   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 25.05.11 updated from RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Místo narozeníBrno
ZnameníŠtír
BydlištěBrno
ZaměstnáníAutomechanik
Plánované povoláníAutomechanik
Výrobce loděKickTheWaves
Model loděCayenne
Výrobce pádlaJiný
Od kolika let pádluje11
První trenérBohuslav Šamánek
Současný trenérBohuslav Šamánek
ZálibyKolo, běžky, auta
Zimní přípravaŠpanělsko (EmpuriaBrava), Rakousko (Ramsau), Itálie (Livigno), Francie (Bessans)
Cíle na sezonuRád bych si přivezl medaili z MS
Nejlepší dosažené výsledky3.místo ME 2019 Slovinsko/// 4. místo MS 2018 Švýcarsko/// 2. místo SP 2019 Francie
Oblíbenci v hudběco zrovna letí
Oblíbený filmChyť mě když to dokážeš
Oblíbená traťKamenice, Lipno v ČR/// Soča Slovinsko, Muota Švýcarsko
Facebookhttps://m.facebook.com/CanoeAdamSatke/
Instagramhttps://www.instagram.com/adamsatke/?r=nametag

Profil aktualizován 06.03.2020

0|3408|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
315.K1M 2/2 138
Slalom: Oblastní žebříček Morava
20.C1M 2/2 85
7.K1M 4/4 490
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.K1M 8/12 586
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/12 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
23.C1M 5/6 40
1.K1M 5/22 838

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
28.K1M 4/4 58
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.K1M 8/9 568
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
34.K1M 5/10 210
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.K1M 5/9 932

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 1/1 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
41.K1M 1/1 14
Slalom: Oblastní žebříček Morava
1.C1M 5/6 243
2.K1M 5/6 766
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.K1M 6/6 411
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
24.C1M 2/2 12
1.K1M 5/8 945

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
53.K1M 2/2 192
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.K1M 6/10 437
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.K1M 5/20 945

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
13.C1M 5/6 92
32.C2M
Matějíček Vojtěch
2/2 1
3.K1M 5/10 608
Sjezd: Žebříček Český Pohár
3.K1M 6/9 393
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.K1M 5/19 758

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
15.C2M
Matějíček Vojtěch
2/2 18
7.K1M 5/6 472
Sjezd: Žebříček Český Pohár
3.K1M 7/14 428
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/14 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
2.K1M 5/24 672

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
44.K1M 6/6 7
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
32.K1M 4/6 48
Slalom: Oblastní žebříček Morava
60.C1M 1/1 6
14.C2M
Matějíček Vojtěch
2/2 26
15.K1M 4/4 309
Sjezd: Žebříček Český Pohár
2.K1M 6/10 373
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
35.K1M 5/10 71
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
2.K1M 5/15 495

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
43.K1M 4/6 22
Slalom: Oblastní žebříček Morava
31.C1M 3/3 21
3.K1M 5/5 430
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.K1M 8/10 397
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.C2M
Krejčíř Dominik
2/2 14
5.K1M 5/16 481

rok 2014

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
54.K1M 4/6 8
Slalom: Oblastní žebříček Morava
16.C2M
Krejčíř Dominik
2/2 14
5.K1M 5/6 313
Sjezd: Žebříček Český Pohár
12.K1M 7/10 247
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
25.K1M 5/12 116
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.K1M 5/16 386

rok 2013

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
48.K1M 2/2 478
Slalom: Oblastní žebříček Morava
16.C2M
Krejčíř Dominik
2/2 14
11.K1M 5/11 410
Sjezd: Žebříček Český Pohár
23.K1M 6/8 130
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.K1M 5/20 364

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Morava
7.C2M
Krejčíř Dominik
5/5 34
25.C2M 1/1 8
6.K1M 5/10 430
Sjezd: Žebříček Český Pohár
19.K1M 8/12 190
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
38.K1M 5/14 108
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
18.C2M
Krejčíř Dominik
2/2 6
12.K1M 5/24 279

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
117.K1M 3/3 183
Slalom: Oblastní žebříček Morava
58.C1M 2/2 10
20.C2M
Krejčíř Dominik
2/2 13
30.K1M 5/10 201

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2020201720162013
K1M49474480

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20222021202020192018201720162015201420132012
K1M11113327122319

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2021202020172016201520142013
K1M284111932435459

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220132011
K1M31548117

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021202020192018201720162015201420132012
K1M15834114195166161351162511538

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20222020201920182017201620152014201320122011
C1M201-13-6031---58
K1M725337153511630
C2M---321514-16162520

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20222021202020192018201720162015201420132012
C1M23-24--------
K1M11111225111012
C2M-------13--18
ME Slovinsko Soča 2019
ME Slovinsko Soča 2019
0|3408|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
315.K1M 2/2 138
Slalom: Oblastní žebříček Morava
20.C1M 2/2 85
7.K1M 4/4 490
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.K1M 8/12 586
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/12 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
23.C1M 5/6 40
1.K1M 5/22 838

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
28.K1M 4/4 58
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.K1M 8/9 568
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
34.K1M 5/10 210
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.K1M 5/9 932

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 1/1 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
41.K1M 1/1 14
Slalom: Oblastní žebříček Morava
1.C1M 5/6 243
2.K1M 5/6 766
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.K1M 6/6 411
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
24.C1M 2/2 12
1.K1M 5/8 945

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
53.K1M 2/2 192
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.K1M 6/10 437
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.K1M 5/20 945

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
13.C1M 5/6 92
32.C2M
Matějíček Vojtěch
2/2 1
3.K1M 5/10 608
Sjezd: Žebříček Český Pohár
3.K1M 6/9 393
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.K1M 5/19 758

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
15.C2M
Matějíček Vojtěch
2/2 18
7.K1M 5/6 472
Sjezd: Žebříček Český Pohár
3.K1M 7/14 428
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/14 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
2.K1M 5/24 672

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
44.K1M 6/6 7
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
32.K1M 4/6 48
Slalom: Oblastní žebříček Morava
60.C1M 1/1 6
14.C2M
Matějíček Vojtěch
2/2 26
15.K1M 4/4 309
Sjezd: Žebříček Český Pohár
2.K1M 6/10 373
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
35.K1M 5/10 71
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
2.K1M 5/15 495

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
43.K1M 4/6 22
Slalom: Oblastní žebříček Morava
31.C1M 3/3 21
3.K1M 5/5 430
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.K1M 8/10 397
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.C2M
Krejčíř Dominik
2/2 14
5.K1M 5/16 481

rok 2014

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
54.K1M 4/6 8
Slalom: Oblastní žebříček Morava
16.C2M
Krejčíř Dominik
2/2 14
5.K1M 5/6 313
Sjezd: Žebříček Český Pohár
12.K1M 7/10 247
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
25.K1M 5/12 116
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.K1M 5/16 386

rok 2013

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
48.K1M 2/2 478
Slalom: Oblastní žebříček Morava
16.C2M
Krejčíř Dominik
2/2 14
11.K1M 5/11 410
Sjezd: Žebříček Český Pohár
23.K1M 6/8 130
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.K1M 5/20 364

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Morava
7.C2M
Krejčíř Dominik
5/5 34
25.C2M 1/1 8
6.K1M 5/10 430
Sjezd: Žebříček Český Pohár
19.K1M 8/12 190
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
38.K1M 5/14 108
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
18.C2M
Krejčíř Dominik
2/2 6
12.K1M 5/24 279

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
117.K1M 3/3 183
Slalom: Oblastní žebříček Morava
58.C1M 2/2 10
20.C2M
Krejčíř Dominik
2/2 13
30.K1M 5/10 201

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2020201720162013
K1M49474480

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20222021202020192018201720162015201420132012
K1M11113327122319

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2021202020172016201520142013
K1M284111932435459

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220132011
K1M31548117

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021202020192018201720162015201420132012
K1M15834114195166161351162511538

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20222020201920182017201620152014201320122011
C1M201-13-6031---58
K1M725337153511630
C2M---321514-16162520

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20222021202020192018201720162015201420132012
C1M23-24--------
K1M11111225111012
C2M-------13--18

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
131 23 24 211 8 4 401
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár52.843.04111
K1M52.843.04111
NKZ42.737.03420
K1M42.737.03420
veřejné závody9.05.02139
K1M9.95.0293
C2M4.64.0124
C1M10.09.0322
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,011
K1M00,000,000,000,011
NKZ00,000,000,000,020
K1M00,000,000,000,020
veřejné závody1410,11812,91812,95036,0139
K1M88,61314,01111,83234,493
C2M520,828,3312,51041,724
C1M14,5313,6418,2836,422
Celkem148,21810,61810,65029,4170
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár2242219418,2
K1M2242219418,2
NKZ4053213615,0
K1M4053213615,0
veřejné závody2771010413749,5
K1M18659239953,2
C2M4727261123,4
C1M4414632761,4
Celkem3391964614743,4
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie K1M

Satke Adamsl 147
05.09.20
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 112
21.08.16
sl 111
20.08.16
sl 25
17.04.16
sl 24
16.04.16
CP+NKZ LM2
16.06.13
CP+NKZ LM
15.06.13
pořadí41.63.82.60.43.33.39.37.41.69.73.
odstup % *)16,534,682,428,019,517,018,125,330,124,538,4
% poražených soupeřů *)66,435,420,641,658,025,615,618,29,129,924,2
pořadí2013201620172020celkem
průměr71.042.272.541.052.8
medián6939634143
modus6933634141
počet závodů262111
průměrný odstup od vítěze % *)31,423,058,516,530,4
průměrné % poražených soupeřů *)27,128,028,066,431,3
počet jízd4124222
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
100,0%
1
9,1%
čistých jízd1
25,0%
2
16,7%
0
0,0%
1
50,0%
4
18,2%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Satke AdamUSD Troja
17.09.11
USD Veltrusy
11.09.10
USD Roudnice
12.09.09
USD Křivoklá
30.08.08
peřej Parapl
08.09.07
Žimrovice u
16.09.06
pořadí35.53.40.16.52.19.
odstup % *)39,497,050,133,665,522,0
% poražených soupeřů *)46,013,326,458,310,535,7
pořadí200620072008200920102011celkem
průměr19.052.016.040.053.035.035.8
medián19521640533535
modus19521640533516
počet závodů1111116
průměrný odstup od vítěze % *)22,065,533,650,197,039,451,2
průměrné % poražených soupeřů *)35,710,558,326,413,346,031,7
počet jízd22222212
lepší 1. jízda1
100,0%
1
100,0%
0
0,0%
1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
3
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie K1M

Satke Adamsl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 147
05.09.20
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
sl 150
20.09.15
sl 149
19.09.15
sl 74
14.06.15
sl 73
13.06.15
sl 56
24.05.15
sl 55
23.05.15
sl 135
21.09.14
sl 134
20.09.14
sl 68
15.06.14
sl 67
14.06.14
sl 59
01.06.14
sl 58
31.05.14
CP+NKZ LM2
16.06.13
CP+NKZ LM
15.06.13
2.NKZ ČB
26.05.13
1.NKZ ČB
25.05.13
pořadí16.19.41.63.82.60.43.37.30.32.24.41.34.34.33.48.50.56.36.57.58.68.57.69.73.58.66.
odstup %5,99,516,534,682,428,019,521,820,016,211,922,224,627,819,233,020,938,620,620,417,843,233,324,538,429,743,2
% poražených soupeřů84,481,366,435,420,641,658,066,773,473,981,062,369,768,370,160,259,831,355,150,450,935,044,629,924,247,740,9
pořadí2013201420152016201720202021celkem
průměr66.555.340.037.772.541.017.547.6
medián6657343263411648
modus5857342463411634
počet závodů466621227
průměrný odstup od vítěze %34,029,024,619,658,516,57,726,8
průměrné % poražených soupeřů35,744,665,165,828,066,482,954,9
počet jízd812121242454
lepší 1. jízda1
25,0%
3
50,0%
3
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
100,0%
0
0,0%
8
29,6%
čistých jízd1
12,5%
1
8,3%
2
16,7%
2
16,7%
0
0,0%
1
50,0%
2
50,0%
9
16,7%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie K1M

Satke Adamsl 93
17.07.22
sl 92
16.07.22
sl.Křivokl2
30.06.13
sl.Křivokl
29.06.13
Kadaňský mlý
10.07.11
Kadaňský mlý
09.07.11
Kamenice nad
16.04.11
řeka Loučná
06.06.09
pořadí1.1.9.17.20.17.22.32.
odstup %0,00,07,69,817,817,823,824,5
% poražených soupeřů100,0100,091,583,781,284,548,859,2
pořadí2009201120132022celkem
průměr32.019.713.01.014.9
medián32209117
modus3217911
počet závodů13228
průměrný odstup od vítěze %24,519,88,70,012,7
průměrné % poražených soupeřů59,271,587,6100,081,1
počet jízd264416
lepší 1. jízda0
0,0%
2
66,7%
2
100,0%
0
0,0%
4
50,0%
čistých jízd1
50,0%
3
50,0%
1
25,0%
1
25,0%
6
37,5%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Satke Adamsl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 109
12.08.18
sl 107
11.08.18
sl 95
15.07.18
sl 94
14.07.18
sl 81
26.06.16
sl 120
09.08.15
sl 119
08.08.15
sl 82
05.07.15
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
Mlýnský náho
25.09.10
Mlýnský náho
25.09.10/2
pořadí12.11.3.4.2.3.2.1.10.18.4.3.3.2.9.10.10.10.22.31.23.27.
odstup %15,415,08,47,74,51,11,00,012,515,46,14,25,61,017,412,617,613,128,260,033,831,5
% poražených soupeřů75,678,393,589,796,492,395,5100,080,066,075,085,766,780,050,018,243,870,041,714,340,538,1
pořadí2010201120152016201820202022celkem
průměr25.026.510.09.06.72.511.510.0
medián232210932119
modus232210932113
počet závodů223166222
průměrný odstup od vítěze %32,644,114,417,47,53,815,214,2
průměrné % poražených soupeřů39,328,044,050,075,694,677,067,8
počet jízd44621212444
lepší 1. jízda2
100,0%
1
50,0%
1
33,3%
0
0,0%
2
33,3%
2
33,3%
0
0,0%
8
36,4%
čistých jízd3
75,0%
2
50,0%
4
66,7%
0
0,0%
8
66,7%
6
50,0%
4
100,0%
27
61,4%

Kategorie C2M

Satke Adamsl 95
15.07.18
sl 94
14.07.18
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
Brno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
sl.Brno
05.08.12
sl.Brno
04.08.12
sl.D.Kounice
01.07.12
sl.Kounice
30.06.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
řeka Morava
26.09.09
řeka Morava
26.09.09/2
Řeka Jihlava
20.06.09
Řeka Jihlava
20.06.09/2
Řeka Morava
13.06.09
Řeka Morava
13.06.09/2
pořadí4.4.1.3.1.2.3.4.4.3.5.5.7.7.5.4.13.17.6.8.1.1.2.1.
odstup %29,022,90,03,90,01,813,611,58,04,230,622,225,541,711,113,431,641,418,220,70,00,04,40,0
% poražených soupeřů------100,071,4100,091,780,070,066,777,871,475,014,314,371,480,045,533,370,656,3100,0100,087,5100,0
pořadí20092011201220132014201620172018celkem
průměr3.215.05.53.53.51.52.04.04.6
medián1135331144
modus1135331141
počet závodů6262222224
průměrný odstup od vítěze %7,236,524,16,112,50,92,026,014,8
průměrné % poražených soupeřů85,739,454,472,375,095,985,70,065,7
počet jízd124123444447
lepší 1. jízda2
33,3%
0
0,0%
2
33,3%
2
100,0%
1
50,0%
2
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
9
37,5%
čistých jízd3
25,0%
2
50,0%
2
16,7%
0
0,0%
1
25,0%
1
25,0%
2
50,0%
0
0,0%
11
23,4%

Kategorie K1M

Satke Adamsl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
sl 71
12.06.22
sl 70
11.06.22
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 86
30.06.19
sl 85
29.06.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 109
12.08.18
sl 107
11.08.18
sl 95
15.07.18
sl 94
14.07.18
sl 87
01.07.18
sl 86
30.06.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 116
13.08.17
sl 115
12.08.17
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 120
09.08.15
sl 119
08.08.15
sl 82
05.07.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 97
20.07.14
sl 96
19.07.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
Brno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
KouniceSl SO
06.07.13
sl.Veselí2
23.06.13
sl.Veselí
22.06.13
sl.Kroměř.2
12.05.13
sl.Kroměř.1
11.05.13
sl.Opava2
05.05.13
sl.Opava1
04.05.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
sl.Brno
05.08.12
sl.Brno
04.08.12
sl.D.Kounice
01.07.12
sl.Kounice
30.06.12
sl.Kroměříž
10.06.12
sl.Kroměříž
09.06.12
sl.VeselínM
20.05.12
sl.Veselí nM
19.05.12
Mlýnský náho
26.06.11
Mlýnský náho
25.06.11
řeka Morava
12.06.11
řeka Morava
11.06.11
Řeka Jihlava
05.06.11
Řeka Jihlava
04.06.11
USD Opava
29.05.11
USD Opava
28.05.11
Řeka Morava
14.05.11
Řeka Morava
14.05.11/2
Mlýnský náho
25.09.10
Olomouc, u l
16.09.10
Olomouc, u l
16.09.10/2
Řeka Morava
25.07.10
Řeka Morava
24.07.10
řeka Morava
26.09.09
řeka Morava
26.09.09/2
Řeka Jihlava
20.06.09
Řeka Jihlava
20.06.09/2
Řeka Morava
13.06.09
Řeka Morava
13.06.09/2
USD Opava
18.04.09
USD Opava
18.04.09/2
pořadí3.5.1.2.6.6.2.1.4.4.2.2.3.12.2.2.2.3.3.1.2.3.4.3.2.4.2.3.2.1.3.4.5.9.5.4.2.4.16.1.5.3.3.6.9.6.4.7.1.3.11.15.15.19.14.15.5.5.6.12.4.4.7.9.9.11.2.4.27.31.7.7.37.26.22.26.41.52.48.20.28.18.20.17.18.
odstup %7,97,20,03,54,65,41,50,04,011,12,14,16,316,81,52,00,58,11,80,04,58,06,73,010,38,60,45,53,10,09,08,47,614,013,09,05,511,720,40,015,16,23,812,09,612,85,35,40,06,213,415,417,417,518,623,63,83,08,711,85,66,614,412,812,919,72,34,524,836,39,16,530,720,919,422,531,228,029,818,017,817,917,927,534,7
% poražených soupeřů98,196,2100,097,794,694,398,4100,095,595,698,198,198,090,197,497,796,492,995,3100,098,697,096,397,695,289,797,294,497,3100,096,495,295,291,284,689,397,695,780,8100,083,393,995,090,284,087,593,088,5100,095,085,379,779,773,983,582,388,288,990,678,890,992,185,479,582,680,097,191,269,064,381,383,847,846,853,366,248,145,751,566,759,763,062,738,537,0
pořadí2009201020112012201320142015201620172018201920202022celkem
průměr27.630.411.49.96.95.35.02.53.03.32.03.82.89.5
medián2026766352322425
modus1826746351222412
počet závodů851010965461026485
průměrný odstup od vítěze %24,024,914,311,78,99,59,85,15,75,03,14,44,610,8
průměrné % poražených soupeřů53,152,481,484,989,291,591,697,295,196,398,196,498,085,3
počet jízd16102020181210812204128170
lepší 1. jízda3
37,5%
2
40,0%
6
60,0%
5
50,0%
3
33,3%
2
33,3%
3
60,0%
2
50,0%
3
50,0%
7
70,0%
1
50,0%
1
16,7%
2
50,0%
40
47,1%
čistých jízd9
56,3%
5
50,0%
10
50,0%
13
65,0%
11
61,1%
4
33,3%
7
70,0%
4
50,0%
6
50,0%
12
60,0%
2
50,0%
6
50,0%
4
50,0%
93
54,7%

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Satke Adamsj 109
20.08.22
sj 41
01.05.22
sj 36
24.04.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 127
22.08.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Lipno
02.09.12
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí1.1.1.1.1.1.1.1.2.1.2.1.1.2.1.1.1.1.4.1.2.2.3.2.10.8.2.2.3.4.5.4.2.2.4.5.5.6.5.5.7.7.6.12.17.15.17.20.16.18.18.17.21.11.19.20.19.26.24.24.24.27.27.
odstup %0,00,00,00,00,00,00,00,00,20,00,00,00,00,30,00,00,00,00,00,00,31,43,42,14,42,62,82,21,81,83,12,90,31,00,01,25,46,65,28,27,08,78,510,49,711,511,812,010,212,912,79,89,112,115,016,010,719,315,418,415,716,816,8
% poražených soupeřů100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,098,8100,098,6100,0100,098,1100,0100,0100,0100,095,4100,096,396,392,696,484,788,398,798,889,587,582,687,097,696,394,292,571,466,777,871,475,057,164,335,367,362,254,338,740,034,634,661,050,041,214,313,656,150,056,625,856,640,940,9
pořadí201120122013201420152016201720182019202020212022celkem
průměr25.519.818.315.36.04.04.32.01.21.31.31.08.2
medián24191815643211114
modus24191817522111111
počet závodů466456105534563
průměrný odstup od vítěze %16,914,711,110,97,52,42,70,30,10,00,00,05,5
průměrné % poražených soupeřů41,138,643,254,869,186,590,697,699,699,599,7100,076,6

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1M

Satke Adamsj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sp 122
22.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sl 124
30.08.14
sl 61
07.06.14
sl 28
26.04.14
sj.Litovel M
08.06.13
sj.V.Mýto
16.06.12
Lipno, start
27.08.11
pořadí1.1.1.1.2.1.7.4.1.2.2.10.12.7.17.8.4.24.
odstup %0,00,00,00,00,20,00,00,00,00,32,14,410,44,511,85,05,718,4
% poražených soupeřů100,0100,0100,0100,098,8100,086,795,4100,096,396,484,735,386,454,385,787,525,8
pořadí201120122013201420172018202020212022celkem
průměr24.04.08.012.06.03.51.01.51.05.8
medián244812221112
modus24487211111
počet závodů11132412318
průměrný odstup od vítěze %18,45,75,08,93,30,10,00,10,03,5
průměrné % poražených soupeřů25,887,585,758,790,694,6100,099,4100,085,2

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Satke Adamsj 109
20.08.22
sj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 3
02.04.16
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Lipno
02.09.12
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí1.1.1.1.1.1.1.2.1.2.1.1.2.1.1.1.1.4.1.2.2.3.2.10.8.2.2.1.3.4.5.4.2.2.4.5.5.6.9.5.7.7.6.12.4.7.17.15.17.20.16.18.18.17.21.11.19.20.19.26.24.24.24.27.27.
odstup %0,00,00,00,00,00,00,00,20,00,00,00,00,30,00,00,00,00,00,00,31,43,42,14,42,62,82,20,01,81,83,12,90,31,00,01,25,46,610,48,27,08,78,510,44,84,59,711,511,812,010,212,912,79,89,112,115,016,010,719,315,418,415,716,816,8
% poražených soupeřů100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,098,8100,098,6100,0100,098,1100,0100,0100,0100,095,4100,096,396,392,696,484,788,398,798,8100,089,587,582,687,097,696,394,292,571,466,776,571,475,057,164,335,391,986,467,362,254,338,740,034,634,661,050,041,214,313,656,150,056,625,856,640,940,9
pořadí201120122013201420152016201720182019202020212022celkem
průměr25.519.818.312.06.34.74.02.01.21.31.31.08.2
medián24191812653211114
modus24191817722111111
počet závodů466647115534465
průměrný odstup od vítěze %16,914,711,18,88,13,52,50,30,10,00,00,05,6
průměrné % poražených soupeřů41,138,643,266,267,085,091,597,699,699,599,7100,077,0

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Satke Adamsj 142
16.10.22
sj 141
16.10.22/2
sj 140
15.10.22
sj 139
15.10.22/2
sj 2
19.03.22
sj 1
19.03.22/2
sj 1
18.07.20
sj 2
18.07.20/2
pořadí3.5.5.5.4.4.3.3.
odstup %1,65,92,45,51,33,16,54,6
% poražených soupeřů75,050,050,055,662,562,566,766,7
pořadí20202022celkem
průměr3.04.34.0
medián344
modus353
počet závodů268
průměrný odstup od vítěze %5,63,33,9
průměrné % poražených soupeřů66,759,361,1

Kategorie C2M

Satke Adamsj 2
28.03.15
sj 1
28.03.15/2
pořadí3.3.
odstup %13,115,9
% poražených soupeřů66,766,7
pořadí2015celkem
průměr3.03.0
medián33
modus33
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %14,514,5
průměrné % poražených soupeřů66,766,7

Kategorie K1M

Satke Adamsj 142
16.10.22
sj 141
16.10.22/2
sj 140
15.10.22
sj 139
15.10.22/2
sj 109
20.08.22
sj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 10
27.03.22
sj 9
27.03.22/2
sj 8
26.03.22
sj 7
26.03.22/2
sj 2
19.03.22
sj 1
19.03.22/2
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 1
18.07.20
sj 2
18.07.20/2
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sj 2
16.03.19
sj 1
16.03.19/2
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 1
17.03.18
sj 2
17.03.18/2
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 2
18.03.17
sj 1
18.03.17/2
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 2
19.03.16
sl 1
19.03.16/2
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sj 2
28.03.15
sj 1
28.03.15/2
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
sl 3
29.03.14
sj 2
29.03.14/2
sj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Litovel
08.06.13/2
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Hanuš.3
07.04.13
sj.Hanuš.2
06.04.13
sj.Hanuš.1
06.04.13/2
sj.Svitava 2
23.03.13
sj.Svitava
23.03.13/2
sj.Lipno
02.09.12
sj.Zábřeh
13.05.12
sj.Zábřeh
12.05.12
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Hanušovice
25.03.12
Hanušovice
25.03.12/2
Hanušovice
24.03.12
Hanušovice
24.03.12/2
sj.Svitava
17.03.12
sj.Svitava
17.03.12/2
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.2.1.1.1.2.1.1.2.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.4.1.2.2.1.2.1.2.2.4.2.5.1.1.3.2.10.8.2.2.1.3.4.5.4.2.1.1.2.2.31.4.4.1.1.2.2.4.5.5.6.2.2.2.2.1.1.5.7.7.6.2.2.3.2.2.2.12.17.15.17.8.10.9.10.2.3.1.8.1.20.16.18.18.17.21.3.5.7.1.1.11.1.1.19.20.19.26.24.10.9.10.10.2.3.24.24.27.27.
odstup %0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,20,00,00,00,00,00,00,30,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,31,40,00,40,00,71,62,71,83,40,00,03,42,14,42,62,82,20,01,81,83,12,90,90,00,00,73,2115,53,23,10,00,00,31,00,01,25,46,62,22,41,71,80,00,08,27,08,78,52,12,14,14,22,80,510,49,711,511,88,712,211,610,80,11,20,05,00,012,010,212,912,79,89,17,98,27,70,00,012,10,00,015,016,010,719,315,411,111,112,512,55,16,018,415,716,816,8
% poražených soupeřů100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,098,8100,0100,0100,098,6100,0100,098,1100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,095,4100,096,396,3100,097,7100,097,696,892,197,489,7100,0100,092,696,484,788,398,798,8100,089,587,582,687,097,2100,0100,097,697,0---89,789,7100,0100,097,696,394,292,571,466,796,796,797,397,3100,0100,071,475,057,164,397,197,194,997,394,794,735,367,362,254,382,978,081,479,596,092,0100,085,7100,038,740,034,634,661,050,091,383,376,0100,0100,041,2100,0100,014,313,656,150,056,665,468,066,766,787,577,825,856,640,940,9
pořadí201120122013201420152016201720182019202020212022celkem
průměr25.511.89.810.33.82.84.42.11.11.21.31.05.4
medián2410710222211112
modus2410110222111111
počet závodů414141010122115155414138
průměrný odstup od vítěze %16,910,56,88,84,81,97,30,80,00,00,00,04,6
průměrné % poražených soupeřů41,161,771,172,984,492,289,497,399,999,799,7100,085,8

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Satke Adamsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí4.9.3.2.1.1.7.3.2.2.3.8.2.7.3.3.4.19.2.6.9.6.7.5.1.8.5.4.7.9.10.6.11.11.9.9.16.17.20.11.20.20.16.18.26.18.17.18.31.27.
odstup %2,46,10,30,20,00,04,32,81,33,04,65,22,13,23,20,61,835,90,82,50,03,64,81,80,04,15,97,34,88,58,33,412,18,27,58,111,211,114,06,614,311,312,915,012,211,413,014,016,219,4
% poražených soupeřů97,392,896,798,9100,0100,094,098,098,698,695,893,197,793,097,796,494,664,098,793,888,189,187,592,2100,082,189,291,976,077,874,370,674,475,675,077,171,760,051,347,450,050,054,548,539,043,352,955,343,425,7
pořadí201120122013201420152016201720182019202020212022celkem
průměr22.218.518.510.37.04.56.09.03.85.53.53.39.7
medián1818179716633227
modus1820179415233212
počet závodů56265234524650
průměrný odstup od vítěze %14,812,012,58,47,02,13,49,82,24,92,91,57,0
průměrné % poražených soupeřů44,148,255,774,181,891,189,686,295,994,597,397,678,3

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Satke Adamsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 124
29.08.20
sj 67
26.05.19
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 51
15.05.16
sl 125
31.08.14
sj 117
23.08.14
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
Lipno, start
28.08.11
pořadí4.9.2.1.3.3.6.9.8.6.11.20.16.18.18.
odstup %2,46,10,20,04,60,62,50,04,13,48,211,312,915,011,4
% poražených soupeřů97,392,898,9100,095,896,493,888,182,170,675,650,054,548,543,3
pořadí20112012201420162018201920202022celkem
průměr18.018.08.58.07.53.03.04.08.9
medián18186863328
modus18166863313
počet závodů1321211415
průměrný odstup od vítěze %11,413,15,84,11,30,64,62,25,5
průměrné % poražených soupeřů43,351,073,182,191,096,495,897,379,2

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Satke Adamsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 123
28.08.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.DvůrKrál2
14.07.12
sp.DvůrKrálo
14.07.12/2
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí4.9.3.1.7.3.1.2.2.3.4.8.2.7.3.3.4.19.2.6.9.6.7.5.1.8.5.4.7.9.10.6.11.11.9.16.17.20.11.3.3.20.20.16.18.26.18.17.18.31.27.
odstup %2,46,10,30,04,32,80,01,33,04,63,15,22,13,23,20,61,835,90,82,50,03,64,81,80,04,15,97,34,88,58,33,412,18,28,111,211,114,06,67,08,114,311,312,915,012,211,413,014,016,219,4
% poražených soupeřů97,392,896,7100,094,098,0100,098,698,695,897,093,197,793,097,796,494,664,098,793,888,189,187,592,2100,082,189,291,976,077,874,370,674,475,677,171,760,051,347,493,993,950,050,054,548,539,043,352,955,343,425,7
pořadí201120122013201420152016201720182019202020212022celkem
průměr22.214.618.510.67.04.56.09.03.85.03.04.39.5
medián18161711716634237
modus1831711415233213
počet závodů58255234535451
průměrný odstup od vítěze %14,810,912,58,67,02,13,49,82,24,32,32,27,1
průměrné % poražených soupeřů44,159,755,773,981,891,189,686,295,995,397,896,778,9

Mezinárodní závod sprint

Kategorie K1M

Satke Adamsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 121
22.08.18
pořadí4.9.45.
odstup %2,46,18.277,9
% poražených soupeřů97,392,88,3
pořadí20182022celkem
průměr45.06.519.3
medián4549
modus4544
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %8.277,94,22.762,1
průměrné % poražených soupeřů8,395,166,1

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C2M

Satke Adamsp.VeselínM
20.05.12
sp.VeselínM
19.05.12
pořadí1.1.
odstup %0,00,0
% poražených soupeřů100,0100,0
pořadí2012celkem
průměr1.01.0
medián11
modus11
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %0,00,0
průměrné % poražených soupeřů100,0100,0

Kategorie K1M

Satke Adamsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.Veselí2
23.06.13
sp.Veselí
22.06.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Kroměř.2
12.05.13
sp.Kroměř.1
11.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.Kroměříž
10.06.12
sp.Kroměříž
09.06.12
sp.Zábřeh
13.05.12
sp.Zábřeh
12.05.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí4.9.3.1.7.3.2.2.3.4.8.2.7.3.3.4.19.2.6.9.6.7.5.1.8.5.4.7.9.10.6.11.11.9.16.3.3.17.20.4.4.11.20.20.4.5.2.3.16.18.26.18.17.18.31.27.
odstup %2,46,10,30,04,32,81,33,04,63,15,22,13,23,20,61,835,90,82,50,03,64,81,80,04,15,97,34,88,58,33,412,18,28,111,24,61,611,114,04,04,56,614,311,39,78,30,51,712,915,012,211,413,014,016,219,4
% poražených soupeřů97,392,896,7100,094,098,098,698,695,897,093,197,793,097,796,494,664,098,793,888,189,187,592,2100,082,189,291,976,077,874,370,674,475,677,171,792,993,860,051,380,080,047,450,050,088,084,097,194,454,548,539,043,352,955,343,425,7
pořadí201120122013201420152016201720182019202020212022celkem
průměr22.212.58.510.67.04.56.09.03.85.03.54.39.0
medián1811411716634236
modus1820311415233213
počet závodů510655234534456
průměrný odstup od vítěze %14,89,26,68,67,02,13,49,82,24,32,92,26,8
průměrné % poražených soupeřů44,165,376,373,981,891,189,686,295,995,397,396,779,4
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále