Polívka Radek, 1980

Sk VS Slávia Hradec Králové
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: -   C2: -  sjezd K1: 1   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1M sjezd 12. 2/VM 83.8411,1
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k K1M sjezd 25. 3/VM 7.1614,4
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1M sjezd 35. 2/VM 5.8013,0
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 39. 2/VM 6.6114,7
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 7. 1/VM 6.506,7
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 5. 1/VM 5.405,8
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou K1M sjezd 12. 2/VM 77.1410,3
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo K1M sjezd 22. 2/VM 6.0812,7
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1M sjezd 24. 2/VM 6.3610,9
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 21. 2/VM 33.7557,5
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 14. 2/VM 63.016,6
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 16. 2/VM 71.317,5
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 10. 2/VM 95.549,3
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 7. 2/VM 93.599,1
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 3. 1/VM 2.502,2
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 6. 2/VM 4.794,0
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně K1M sjezd 18. 2/VM 70.819,4
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně K1M sjezd 24. 4/VM 11.0310,6
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1M sjezd 23. 3/VM 2.726,0
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1M sjezd 27. 3/VM
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1M sjezd 20. 3/VM 48.749,5
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1M sjezd 20. 2/VM 44.638,7
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 11. 2/VM 103.169,9
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 11. 2/VM 111.0010,7
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 4. 1/VM 6.556,5
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 4. 1/VM 5.605,4
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně K1M sjezd 12. 1/VM 3.386,8
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1M sjezd 8. 1/VM 42.916,9
13.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom    
12.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 3.   11.7211,2
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 16. 3/VM 34.106,7
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 15. 2/VM 4.737,5
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1M sjezd 9. 2/VM 63.107,3
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1M sjezd 9. 2/VM 55.806,4
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 9. 2/VM 83.408,0
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 9. 2/VM 83.108,0
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 6. 1/VM 3.503,2
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
POLÍVKA Karel
2. 1/VM 12.5010,4
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 1. 1/VM
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
POLÍVKA Karel
3. 1/VM 12.5011,0
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo K1M sjezd 5. 2/VM 44.615,9
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno K1M sjezd 6. 3/VM 2.252,0
07.08.2016 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 2. 1/VM 1.501,5
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 2. 1/VM 3.303,3
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 10. 3/VM 3.447,8
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem K1M sjezd    
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 12. 3/VM
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 13. 4/VM 3.254,9
24.04.2016 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 7. 3/VM 88.708,5
23.04.2016 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 8. 3/VM 85.308,2
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně K1M sjezd 10.   6.666,3
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo K1M sjezd 7.   54.907,3
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 11.   4.249,8
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 11.   3.939,1
26.04.2015 4. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout K1M sjezd 4. 2/VM 63.007,5
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout K1M sjezd 10. 3/VM 49.307,5
19.04.2015 2. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 5. 3/VM 79.507,7
18.04.2015 1. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici + MČR Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 5. 3/VM 82.007,9
28.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom 2.   1.501,5
27.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom 2.   1.901,8
31.08.2014 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně + MČR start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem K1M sjezd 8.   4.454,2
30.08.2014 9. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR start: start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou K1M sjezd 5.   48.786,4
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 15.   6.2313,0
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné K1M sjezd 8.   3.577,5
17.08.2014 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 4.   3.804,2
16.08.2014 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 4.   7.107,7
06.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou K1M slalom 1.  
05.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou K1M slalom 1.  
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 13.   6.2210,7
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 12.   5.359,2
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy K1M sjezd 14.   80.509,7
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy K1M sjezd 13.   74.108,9
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1M sjezd 7.   74.707,7
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1M sjezd 6.   47.507,2
29.09.2013 Slalom v Třebechovicích Orlice, Třebechovice K1M slalom 2.   0.300,3
28.09.2013 Slalom v Třebechovicích Orlice, Třebechovice K1M slalom 3.   9.509,5
01.09.2013 12. Český pohár sprintu na Lipně Lipno pod přehradou K1M sjezd 13.   7.407,0
31.08.2013 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Lipno pod přehradou K1M sjezd 8.   50.956,7
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné K1M sjezd 10.   2.725,1
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 11.   5.1810,0
04.08.2013 Slalom na Paraplíčku Jizera u Železného Brodu peřej Paraplíčko K1M slalom    
03.08.2013 Slalom na Paraplíčku Jizera, peřej Paraplíčko K1M slalom 2.   6.407,5
22.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 1.  
19.05.2013 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 11.   4.417,7
18.05.2013 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 15.   5.379,7
28.04.2013 6. Český pohár ve sprintu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem + MČR jednotlivců řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu K1M sjezd 10.   5.976,8
27.04.2013 5. Český pohár v klasickém sjezdu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu K1M sjezd 8.   57.546,8
21.04.2013 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1M sjezd 8.   99.809,9
20.04.2013 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1M sjezd 11.   95.309,4
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila K1M sjezd 13.   104.408,8
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila K1M sjezd 11.   78.906,6
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 1.  
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 2.   6.106,4
02.09.2012 12.Český pohár ve sjezdu - klasik K1M sjezd 3.   50.546,8
01.09.2012 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, Vltava - Lipno K1M sjezd 7.   9.594,4
12.08.2012 VZ ve slalomu, Benátecký slalom - neděle řeka Jizera, Obodřecký jez, Benátky K1M slalom 6.   8.459,7
11.08.2012 VZ ve slalomu O štít města Benátek řeka Jizera, Obodřecký jez, Benátky K1M slalom 5.   11.1012,4
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy K1M sjezd 11.   8.948,7
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy K1M sjezd 15.   9.629,3
06.05.2012 8.Český pohár ve sjezdu - sprint, 3.nominační závod ve sprintu, MČR ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné K1M sjezd 9.   11.038,3
05.05.2012 7.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR U23 ve sprintu, 2.nominační závod ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné K1M sjezd 13.   13.5711,8
29.04.2012 6.Český pohár ve sjezdu, MČR ve sjezdu, 3.nominační závod ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1M sjezd 9.   74.907,5
28.04.2012 5. Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1M sjezd 11.   78.707,7
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most K1M sjezd 13.   70.837,5
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova K1M sjezd 18.   12.149,4
08.04.2012 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz K1M sjezd 11.   90.409,6
07.04.2012 1.Český pohár ve sjezdu - Sázava řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz K1M sjezd 18.   90.509,5
02.10.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 2.   1.501,6
02.10.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
POLÍVKA Karel
6.   15.8014,4
01.10.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 2.   4.104,2
01.10.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
POLÍVKA Karel
8.   23.4020,5
28.08.2011 MČR ve sprintu Lipno, start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem K1M sjezd 11.   15.057,2
27.08.2011 MČR v klasickém sjezdu Lipno, start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou K1M sjezd 11.   49.996,7
21.08.2011 Benátecký slalom Obodřecký jez K1M slalom 6.   3.804,3
21.08.2011 Benátecký slalom Obodřecký jez C2M slalom
Rejhová Mart.
12.   34.0029,5
20.08.2011 Slalom O štít města Benátek - sobota Obodřecký jez K1M slalom 5.   6.607,8
20.08.2011 Slalom O štít města Benátek - sobota Obodřecký jez C2M slalom
Rejhová Mart.
14.   68.0065,9
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy K1M sjezd 9.   9.677,6
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy K1M sjezd 10.   10.528,3
22.05.2011 10.ČP ve sjezdu - sprint řeka Moravice v Hradci nad Moravicí K1M sjezd 12.   13.567,1
21.05.2011 9.ČP ve sjezdu - klasik, MČR dorostu v klas.sjezdu - individuální závod řeka Moravice v úseku Hradec nad Moravicí - Kylešovice K1M sjezd 9.   61.546,7
01.05.2011 8.Český pohár ve sjezdu - klasik, 2.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko K1M sjezd 15.   90.508,7
30.04.2011 7.Český pohár ve sjezdu - klasik, 1.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko K1M sjezd 15.   90.508,7
24.04.2011 6. Český pohár ve sjezdu, sprint - Špindlerův Mlýn řeka Labe, okolo Michlova mlýna K1M sjezd 11.   11.557,7
23.04.2011 5. Český pohár ve sjezdu, klasik. - Špindlerův Mlýn řeka Labe v úseku pod přehradou Labská ve Špindlerově Mlýně K1M sjezd 7.   46.285,3
17.04.2011 4.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1M sjezd 8.   82.408,1
16.04.2011 3.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1M sjezd 8.   83.908,1
25.09.2010
26.09.2010
Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice C2M slalom
sobota 25.9.2010
HUKOVÁ Zuzana
13.   22.2017,8
25.09.2010
26.09.2010
Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice K1M slalom
sobota 25.9.2010
3.   6.206,4
25.09.2010
26.09.2010
Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice K1M slalom
neděle 26.9.2010
2.   5.605,9
14.08.2010 VZ ve slalomu O štít města Benátek, MČR veteránů ve slalomu Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 12.   12.7014,1
26.09.2009
27.09.2009
Slalom v Třebechovicích řeka Orlice K1M slalom
sobota
5.   7.507,4
26.09.2009
27.09.2009
Slalom v Třebechovicích řeka Orlice K1M slalom
neděle
4.   9.309,9
15.08.2009
16.08.2009
Slalomy v Benátkách Jizera, Obodřecký jez K1M slalom
sobota
74. 24/V 36.1041,8
15.08.2009
16.08.2009
Slalomy v Benátkách Jizera, Obodřecký jez K1M slalom
neděle
70. 25/V 38.5043,9
27.06.2009 VZ ve slalomu, 3. Český pohár žáků ve slalomu USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné K1M slalom
sobota
4.   3.624,1
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov K1M slalom
sobota
3.   1.301,2
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov K1M slalom
neděle
3.   1.501,5
18.04.2009
19.04.2009
Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom
sobota
1.  
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Polívka RadekSk VS Slávia Hradec Králové K1: 2   C1:   C2: 2 K1: 1   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Polívka RadekSk VS Slávia Hradec Králové K1: 2   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 29.09.16 updated from RVP
Polívka RadekSk VS Slávia Hradec Králové K1:   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 09.08.16 updated from RVP
Polívka RadekSk VS Slávia Hradec Králové K1: 2   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 02.11.15 updated from RVP
Polívka RadekSk VS Slávia Hradec Králové K1: 2   C1:   C2: 3 K1: 1   C1:   C2: 17.11.12 updated from RVP
Polívka RadekSk VS Slávia Hradec Králové K1: 2   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 26.11.11 updated from RVP
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|1756|0|N

rok 2020

Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.K1M 4/4 73
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
10.K1M 4/4 443
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 4/4 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
160.K1M 2/2 470
Sjezd: Žebříček Český Pohár
17.K1M 6/8 164
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
11.K1M 5/8 512
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/8 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
134.K1M 2/2 435
Sjezd: Žebříček Český Pohár
18.K1M 5/7 146
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
17.K1M 5/7 486
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/7 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
87.K1M 4/4 595
Sjezd: Žebříček Český Pohár
16.K1M 5/8 203
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
8.K1M 5/8 544
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/8 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
9.C2M
Polívka Karel
2/2 93
23.K1M 4/4 642
Sjezd: Žebříček Český Pohár
10.K1M 5/8 228
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
8.K1M 5/7 418
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/7 0

rok 2015

Sjezd: Žebříček Český Pohár
9.K1M 7/8 316
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.K1M 5/8 396
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/8 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
28.K1M 5/6 659
Sjezd: Žebříček Český Pohár
9.K1M 7/8 263
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.K1M 5/8 383
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
17.K1M 5/10 162

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
58.K1M 5/5 426
Sjezd: Žebříček Český Pohár
12.K1M 8/12 296
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.K1M 5/11 531
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/11 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
40.K1M 4/4 663
Sjezd: Žebříček Český Pohár
8.K1M 8/12 324
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
9.K1M 5/12 580
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/12 0

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
39.C2M
Polívka Karel
2/2 26
111.C2M
Rejhová Martina
2/2 1
22.K1M 4/4 521

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202020192018201720162015201420132012
K1M251718161099128

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20192018201720162014201320122011
K1M160134872328584022
C2M---9---111

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018201720162015201420132012
K1M101117886669

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202020192018201720162015201420132012
K1M131138711147976178492
Fotky nenalezeny.
0|1756|0|N

rok 2020

Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.K1M 4/4 73
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
10.K1M 4/4 443
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 4/4 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
160.K1M 2/2 470
Sjezd: Žebříček Český Pohár
17.K1M 6/8 164
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
11.K1M 5/8 512
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/8 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
134.K1M 2/2 435
Sjezd: Žebříček Český Pohár
18.K1M 5/7 146
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
17.K1M 5/7 486
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/7 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
87.K1M 4/4 595
Sjezd: Žebříček Český Pohár
16.K1M 5/8 203
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
8.K1M 5/8 544
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/8 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
9.C2M
Polívka Karel
2/2 93
23.K1M 4/4 642
Sjezd: Žebříček Český Pohár
10.K1M 5/8 228
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
8.K1M 5/7 418
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/7 0

rok 2015

Sjezd: Žebříček Český Pohár
9.K1M 7/8 316
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.K1M 5/8 396
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/8 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
28.K1M 5/6 659
Sjezd: Žebříček Český Pohár
9.K1M 7/8 263
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.K1M 5/8 383
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
17.K1M 5/10 162

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
58.K1M 5/5 426
Sjezd: Žebříček Český Pohár
12.K1M 8/12 296
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.K1M 5/11 531
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/11 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
40.K1M 4/4 663
Sjezd: Žebříček Český Pohár
8.K1M 8/12 324
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
9.K1M 5/12 580
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/12 0

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
39.C2M
Polívka Karel
2/2 26
111.C2M
Rejhová Martina
2/2 1
22.K1M 4/4 521

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202020192018201720162015201420132012
K1M251718161099128

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20192018201720162014201320122011
K1M160134872328584022
C2M---9---111

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018201720162015201420132012
K1M101117886669

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202020192018201720162015201420132012
K1M131138711147976178492

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
40   7 89     136
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody7.13.0247
K1M6.93.0240
C2M8.38.027
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody612,81123,4714,92451,147
K1M615,01025,0615,02255,040
C2M00,0114,3114,3228,67
Celkem612,81123,4714,92451,147
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody9413816973,4
K1M808216581,3
C2M14564428,6
Celkem9413816973,4
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C2M

Polívka Radeksl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
řeka Orlice
02.10.11
řeka Orlice
01.10.11
Obodřecký je
21.08.11
Obodřecký je
20.08.11
Řeka Orlice
25.09.10
pořadí2.3.6.8.12.14.13.
odstup %10,411,014,420,529,565,917,8
% poražených soupeřů96,392,379,272,021,413,342,9
pořadí201020112016celkem
průměr13.010.02.58.3
medián13828
modus13622
počet závodů1427
průměrný odstup od vítěze %17,832,610,724,2
průměrné % poražených soupeřů42,946,594,359,6
počet jízd28414
lepší 1. jízda0
0,0%
1
25,0%
2
100,0%
3
42,9%
čistých jízd0
0,0%
1
12,5%
3
75,0%
4
28,6%

Kategorie K1M

Polívka Radeksl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 117
12.08.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 104
07.08.16
sl 103
06.08.16
sl 139
28.09.14
sl 138
27.09.14
sl 113
17.08.14
sl 112
16.08.14
sl 81
06.07.14
sl 80
05.07.14
Třebech NE
29.09.13
Třebech SO
28.09.13
Paraple SO
03.08.13
sl.Mýto
22.06.13
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
sl.Benátky
12.08.12
sl.Benátky
11.08.12
řeka Orlice
02.10.11
řeka Orlice
01.10.11
Obodřecký je
21.08.11
Obodřecký je
20.08.11
Řeka Orlice
25.09.10
Řeka Orlice
25.09.10/2
Řeka Jizera,
14.08.10
řeka Orlice
26.09.09
řeka Orlice
26.09.09/2
Jizera, Obod
15.08.09
Jizera, Obod
15.08.09/2
USD České Vr
27.06.09
řeka Loučná
06.06.09
řeka Loučná
06.06.09/2
Řeka Úpa, Tr
18.04.09
pořadí7.5.3.6.4.4.3.6.1.2.2.2.2.4.4.1.1.2.3.2.1.1.2.6.5.2.2.6.5.2.3.12.4.5.70.74.4.3.3.1.
odstup %6,75,82,24,06,55,411,23,20,01,53,31,51,84,27,70,00,00,39,57,50,00,06,49,712,41,64,24,37,85,96,414,19,97,443,941,84,11,51,20,0
% poražených soupeřů96,297,598,596,597,597,698,495,6100,099,099,198,899,096,396,4100,0100,098,897,997,8100,0100,099,294,395,699,199,295,095,998,697,690,496,395,326,624,096,696,497,4100,0
pořadí2009201020112012201320142016201720182019celkem
průměr20.55.73.83.52.02.32.83.74.56.06.9
medián43222224353
modus32212124352
počet závodů834446432240
průměrný odstup od vítěze %13,78,84,57,14,32,52,07,73,16,36,6
průměrné % poražených soupeřů79,195,597,397,398,698,498,497,897,596,994,0
počet jízd16688812864480
lepší 1. jízda5
62,5%
3
100,0%
2
50,0%
0
0,0%
1
25,0%
3
50,0%
2
50,0%
1
33,3%
2
100,0%
2
100,0%
21
52,5%
čistých jízd13
81,3%
3
50,0%
7
87,5%
8
100,0%
7
87,5%
10
83,3%
6
75,0%
4
66,7%
3
75,0%
4
100,0%
65
81,3%

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Polívka Radeksj 125
30.08.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 127
22.08.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Lipno
02.09.12
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí12.12.14.16.10.7.18.23.20.11.11.12.8.9.9.9.9.6.12.13.7.8.7.4.10.5.5.5.14.13.8.10.8.8.11.13.11.3.9.11.13.11.18.11.9.15.15.7.8.8.
odstup %11,110,36,67,59,39,19,46,09,59,910,76,86,97,36,48,08,02,00,04,98,58,27,37,57,57,77,96,49,78,96,76,86,89,99,48,86,66,87,57,77,59,69,56,76,78,78,75,38,18,1
% poražených soupeřů69,460,775,572,265,477,861,466,269,863,063,059,375,057,966,765,265,281,578,877,457,153,366,778,662,571,471,476,564,965,763,271,072,073,161,570,775,088,261,954,570,780,067,967,784,968,268,276,970,870,8
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr10.410.89.910.76.29.29.316.611.812.010.5
medián911101358918121210
modus81185569117128
počet závodů767355655150
průměrný odstup od vítěze %7,58,17,98,47,64,77,29,18,511,17,7
průměrné % poražených soupeřů72,570,569,569,070,169,664,964,770,369,469,1

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1M

Polívka Radeksj 125
30.08.20
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sl 124
30.08.14
sl 28
26.04.14
Lipno, start
27.08.11
pořadí12.23.20.11.8.5.13.11.
odstup %11,16,09,59,96,96,48,96,7
% poražených soupeřů69,466,269,863,075,076,565,767,7
pořadí20112014201720182020celkem
průměr11.09.08.018.012.012.9
medián1158201211
modus1158111211
počet závodů121318
průměrný odstup od vítěze %6,77,76,98,511,18,2
průměrné % poražených soupeřů67,771,175,066,369,469,2

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Polívka Radeksj 125
30.08.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Lipno
02.09.12
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí12.12.14.16.10.7.18.23.20.11.11.12.8.16.9.9.9.9.6.12.13.7.8.4.10.5.5.5.14.13.8.10.8.8.11.13.11.3.9.11.13.11.18.11.9.15.15.7.8.8.
odstup %11,110,36,67,59,39,19,46,09,59,910,76,86,96,77,36,48,08,02,00,04,98,58,27,57,57,77,96,49,78,96,76,86,89,99,48,86,66,87,57,77,59,69,56,76,78,78,75,38,18,1
% poražených soupeřů69,460,775,572,265,477,861,466,269,863,063,059,375,073,257,966,765,265,281,578,877,457,153,378,662,571,471,476,564,965,763,271,072,073,161,570,775,088,261,954,570,780,067,967,784,968,268,276,970,870,8
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr10.410.89.910.76.09.210.316.611.812.010.7
medián911101358918121210
modus81185569117128
počet závodů767345755150
průměrný odstup od vítěze %7,58,17,98,47,74,77,29,18,511,17,7
průměrné % poražených soupeřů72,570,569,569,071,069,666,164,770,369,469,3

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Polívka Radeksj 125
30.08.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Lipno
02.09.12
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí12.12.14.16.10.7.18.23.20.11.11.12.8.16.9.9.9.9.6.12.13.7.8.4.10.5.5.5.14.13.7.6.8.10.8.8.11.13.11.3.9.11.13.11.18.11.9.15.15.7.8.8.
odstup %11,110,36,67,59,39,19,46,09,59,910,76,86,96,77,36,48,08,02,00,04,98,58,27,57,57,77,96,49,78,97,77,26,76,86,89,99,48,86,66,87,57,77,59,69,56,76,78,78,75,38,18,1
% poražených soupeřů69,460,775,572,265,477,861,466,269,863,063,059,375,073,257,966,765,265,281,578,877,457,153,378,662,571,471,476,564,965,786,088,663,271,072,073,161,570,775,088,261,954,570,780,067,967,784,968,268,276,970,870,8
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr10.410.89.99.06.09.210.316.611.812.010.5
medián91110758918121210
modus81185569117128
počet závodů767545755152
průměrný odstup od vítěze %7,58,17,98,07,74,77,29,18,511,17,7
průměrné % poražených soupeřů72,570,569,576,371,069,666,164,770,369,470,0

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Polívka Radeksj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 58
19.05.18
sj 40
29.04.17
sj 51
15.05.16
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí25.39.22.24.21.24.27.15.10.10.11.11.8.15.8.13.12.13.10.11.11.15.7.11.15.9.13.18.11.9.10.12.11.
odstup %14,414,712,710,957,510,60,07,57,86,39,89,14,213,07,510,79,27,05,110,07,79,74,48,79,38,311,89,47,27,68,37,17,7
% poražených soupeřů50,062,452,358,964,354,061,272,576,964,072,271,458,864,182,962,568,652,075,775,075,064,168,473,763,275,863,658,566,776,576,379,271,4
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr10.612.212.011.210.710.015.025.522.332.014.6
medián1111111211101524222512
modus11711811101524212511
počet závodů565531123233
průměrný odstup od vítěze %7,68,77,98,98,47,87,55,327,014,510,2
průměrné % poražených soupeřů74,067,268,467,469,276,972,557,658,556,267,0

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Polívka Radeksj 124
29.08.20
sj 67
26.05.19
sl 58
19.05.18
sj 51
15.05.16
sl 125
31.08.14
sj 117
23.08.14
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
Lipno, start
28.08.11
pořadí25.24.27.10.8.8.15.9.13.11.
odstup %14,410,90,07,84,27,59,38,311,87,2
% poražených soupeřů50,058,961,276,958,882,963,275,863,666,7
pořadí2011201220142016201820192020celkem
průměr11.012.38.010.027.024.025.015.0
medián111381027242511
modus1198102724258
počet závodů132111110
průměrný odstup od vítěze %7,29,85,97,80,010,914,48,1
průměrné % poražených soupeřů66,767,570,976,961,258,950,065,8

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Polívka Radeksj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 58
19.05.18
sj 40
29.04.17
sj 51
15.05.16
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí25.35.39.22.24.21.24.27.15.10.10.11.11.8.15.8.12.13.11.15.7.11.15.9.13.18.11.9.10.12.11.
odstup %14,413,014,712,710,957,510,60,07,57,86,39,89,14,213,07,59,27,07,79,74,48,79,38,311,89,47,27,68,37,17,7
% poražených soupeřů50,066,362,452,358,964,354,061,272,576,964,072,271,458,864,182,968,652,075,064,168,473,763,275,863,658,566,776,576,379,271,4
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr10.612.213.010.810.710.015.025.522.333.015.5
medián111113811101524223512
modus11711811101524212511
počet závodů563431123331
průměrný odstup od vítěze %7,68,78,28,58,47,87,55,327,014,010,4
průměrné % poražených soupeřů74,067,263,768,669,276,972,557,658,559,666,6

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

Polívka Radeksj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 58
19.05.18
sj 40
29.04.17
sj 51
15.05.16
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí25.35.39.22.24.21.24.27.15.10.10.11.11.8.15.8.12.13.11.15.7.11.15.9.13.18.11.9.10.12.11.
odstup %14,413,014,712,710,957,510,60,07,57,86,39,89,14,213,07,59,27,07,79,74,48,79,38,311,89,47,27,68,37,17,7
% poražených soupeřů50,066,362,452,358,964,354,061,272,576,964,072,271,458,864,182,968,652,075,064,168,473,763,275,863,658,566,776,576,379,271,4
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr10.612.213.010.810.710.015.025.522.333.015.5
medián111113811101524223512
modus11711811101524212511
počet závodů563431123331
průměrný odstup od vítěze %7,68,78,28,58,47,87,55,327,014,010,4
průměrné % poražených soupeřů74,067,263,768,669,276,972,557,658,559,666,6