Slalomy v Třebechovicích

25.09.2010-26.09.2010   Řeka Orlice v úseku loděnice
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
kompletní výsledky závodu

kategorie C2M   sobota 25.9.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. HOŠKOVÁ Kateřina
HAVLÍČEK Jan
1985
1982
M USK Pha
USK Pha
129.50 2 122.80 2 124.80 -
2. OSOCHOVSKÁ Michael
WENDL Miloslav
1986
1978
2 Horš.Týn
Horš.Týn
124.10 2 123.80 2 125.801.00/0,8-
3. MAŠKOVÁ Alena
JEŽEK Stanislav
1976
1976
USK Pha
USK Pha
129.60 2 122.10 4 126.101.30/1,0-
4. RAK Tomáš
KUDĚJOVÁ Kateřina
1989
1990
Dukla B.
USK Pha
126.90 0 125.20 2 126.902.10/1,7-
5. HRON Jiří
NEDVÍDEK František
1951
1944
2 Rakovník
Dv.Král.
128.90 0 127.40 0 127.402.60/2,1-
6. ŠILAR Jakub
SUCHÁNEK Daniel
1987
1993
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
169.10 2 126.00 2 128.003.20/2,6-
7. ZÁRUBA Martin
VOREL Zdeněk
1974
1974
2 Dv.Král.Pardub.
Dv.Král.Pardub.
127.60 2 127.30 4 129.604.80/3,8-
8. ROLENC Ondřej
KEJKLÍČEK Tomáš
1991
1980
Pardub.
Pardub.
126.60 6 123.60 54 132.607.80/6,3-
9. KOZOHORSKÝ Vojtěch
JAROŠ Tomáš
1991
1987
3 Roztoky
Roztoky
133.90 0 133.20 0 133.208.40/6,7-
10. BOCH Pavel
HAJSKÝ Stanislav
1951
1969
3 Semily
Semily
175.80 0 131.10 4 135.1010.30/8,3-
13. KAŠPAROVÁ Anna
TUREK Michal
1985
1986
3 USK PhaRoztoky
USK PhaRoztoky
137.10 0 139.00 2 137.1012.30/9,9-
11. ŘÍHOVÁ Magda
ŘÍHA Milan
1970
1970
USK Pha
USK Pha
145.90 0 141.90 0 141.9017.10/13,7-
12. JUNEK Matyáš
KLEMENT Adam
1997
1996
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
142.50 4 146.40 8 146.5021.70/17,4-
13. POLÍVKA Radek
HUKOVÁ Zuzana
1980
1989
Sláv.HK
KVS HK
156.60 2 145.00 2 147.0022.20/17,8-
14. ZIERIS Matyáš
POSPÍŠIL Adrian
1995
1995
Trutnov
Trutnov
144.80 8 155.80 6 152.8028.00/22,4-
15. PŘÍHODA
Matouš ŽÍŽALA Josef
1998
1999
USK Pha
USK Pha
156.50 8 153.60 2 155.6030.80/24,7-
16. JAROLÍMKOVÁ Věra
JAROLÍMEK Otta
1966
1961
3 Turnov
Turnov
156.50 0 170.60 0 156.5031.70/25,4-
17. POLÍVKA Karel
KOMANEC Václav
1945
1935
3 Sláv.HK
Sláv.HK
160.20 2 159.30 0 159.3034.50/27,6-
18. REJNART David
ZVOLÁNEK Jan
1995
1995
2 Bechyně
Bechyně
155.80 14 152.10 10 162.1037.30/29,9-
19. DVOŘÁK Tomáš
DVOŘÁK Miroslav
1968
1966
Třebech.
Třebech.
168.40 0 161.20 16 168.4043.60/34,9-
20. DAVID Kuneš
HALÍK Ondřej
1998
1999
Horš.Týn
Horš.Týn
219.70 2 179.90 2 181.9057.10/45,8-
21. HEGEROVÁ Hana
HEGER Martin
1974
1974
KVS HK
KVS HK
0.00 0 226.40 18 244.40119.60/95,8-
Oddíl

Historie procházení