4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile

28.04.2019   Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
ředitel: Jan Polesný   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 1 Dukla B.16:00,93 75/224/0
2. SATKE Adam 1994 MT KK Brno16:03,562.63/0,368/0/172
3. SLEPICA Karel 1988 MT Olomouc16:04,563.64/0,462/0/160
4. ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha16:24,4323.50/2,457/212/0
5. HRIC Filip 1993 MT Olomouc16:31,8430.91/3,253/0/148
6.1/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 MT Boh.Pha16:40,1239.19/4,149/200/0
7.1/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno16:46,3045.37/4,746/0/136
8.2/U23ZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha16:47,3646.43/4,843/188/0
9.2/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz16:52,7051.77/5,440/176/0
10.3/DSNOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha16:52,9952.06/5,437/164/0
11.3/U23ŠVAGR Rostislav 2000 1 Týniště16:57,9357.00/5,935/152/0
12.4/U23JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha17:02,4361.50/6,433/140/0
13.4/DSKIRCHNER David 2002 1 Boh.Pha17:03,5262.59/6,531/128/0
14.2/VMPOLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK17:03,9463.01/6,629/116/0
15.1/DMHRADEC Matěj 2003 1 Olomouc17:07,8366.90/7,027/0/124
16.5/DSIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí17:09,4768.54/7,125/0/112
17.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz17:10,1869.25/7,223/104/0
18. KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí17:23,9783.04/8,621/0/100
19.6/DSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc17:24,5683.63/8,719/0/88
20.2/VKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc17:26,4585.52/8,917/0/82
21.3/VMMAREK Aleš 1978 1 Trutnov17:31,6690.73/9,415/98/0
22.7/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.17:47,23106.30/11,114/92/0
23. KREJZA Filip 1989 1 Vys.Mýto17:53,31112.38/11,713/86/0
24.5/U23VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto17:59,77118.84/12,412/80/0
25.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc18:07,02126.09/13,111/0/76
26.2/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno18:08,33127.40/13,310/0/70
27.2/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha18:12,57131.65/13,79/74/0
28. EISNER Tomáš 1987 Loko Plz18:23,07142.14/14,88/68/0
29.3/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc18:24,49143.56/14,97/0/64
30.4/DMGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc18:28,62147.69/15,46/0/58
31.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž18:36,63155.70/16,25/0/52
32.6/U23KRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.18:37,69156.76/16,34/62/0
33.3/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz18:38,75157.82/16,43/56/0
34.7/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno18:44,61163.68/17,02/0/46
35.8/DSHALA Jiří 2002 2 Olomouc18:46,67165.74/17,21/0/40
36.5/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily18:50,05169.12/17,60/50/0
37.6/DMBROKEŠ Marek 2003 2 Šumperk18:59,19178.26/18,60/0/34
38.3/ZSŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc19:06,86185.93/19,30/0/28
39.9/DSOLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.19:08,90187.97/19,60/44/0
40.4/ZSMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav19:12,45191.52/19,90/38/0
41.7/DMVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice19:30,35209.42/21,80/32/0
42.8/DMMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc19:51,23230.30/24,00/0/22
43.10/DSSKALICKÝ Aleš 2002 2 Pardub.20:07,31246.38/25,60/26/0
44.9/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.20:09,41248.48/25,90/20/0
45.10/DMZEMAN Šimon 2004 3 SKVeselí20:21,28260.36/27,10/0/16
46.5/ZSŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc20:29,19268.26/27,90/0/10
47.11/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště20:34,06273.13/28,40/14/0
48.1/ZMPANZER Martin 2007 3 Loko Plz20:56,59295.66/30,80/8/0
49.12/DMNĚMEC Radek 2004 2 Pardub.21:07,92306.99/31,90/2/0
50.11/DSWALTER David 2001 2 Šumperk21:21,30320.37/33,30/0/4
51.6/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto21:54,21353.28/36,80/1/0
52.12/DSBERKA Štěpán   3 Litovel22:03,55362.62/37,70/0/3
53.13/DMDOLEŽAL Filip 2004 3 SKVeselí22:40,56399.64/41,60/0/2
54.14/DMROLENC Jakub 2004 3 SKVeselí27:31,78690.85/71,90/0/1
  STEHLÍK Alexander 2002 3 TrutnovDNS 0/0/0
  STRATIL Filip 2006 3 LitovelDNS 0/0/0
  KODET Marcel 1965 3 L.ŽatecDNS 0/0/0
  MARTINKA Antonín 1993 2 KroměřížDNS 0/0/0
  ODVÁRKO Michael 1979 2 Dukla B.DNS 0/0/0
  NEUBERT Adam 1997 1 OlomoucDNS 0/0/0
  KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 TrutnovDSQ 0/0/0
Oddíl