Novák Filip, 2002

TJ Bohemians Praharegistrační číslo: 001030
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+   C1: -   C2: -  sjezd K1: 1   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
18.06.2022 Vysokomýtský sjezd Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou Pořada K1M sjezd 1. 1/U23
61
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 11. 1/U23 10.9010,6
56
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí K1M sjezd 7. 4/U23 2.754,2ČP/OČ/OM
49/248/0
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu K1M sjezd 8. 4/U23 2.335,3ČP/OČ/OM
46/242/0
01.05.2022 6. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1M sjezd 15. 8/U23 79.989,5ČP/OČ/OM
27/102/0
30.04.2022 5. Český pohár ve sprintu ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1M sjezd 5. 4/U23 6.227,4ČP/OČ/OM
53/226/0
24.04.2022 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 9. 5/U23 90.998,9ČP/OČ/OM
40/138/0
23.04.2022 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 36. 11/U23 949.2586,5ČP/OČ/OM
0/18/0
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 7. 4/U23 39.684,1ČP/OČ/OM
46/179/0
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 6. 4/U23 36.474,2ČP/OČ/OM
49/191/0
27.03.2022 Sjezd na Sázavě - přesunuto na Berounku viz pořad závodu K1M sjezd 1. 1/U23
63
27.03.2022 Sjezd na Sázavě - přesunuto na Berounku! viz pořad závodu K1M sjezd 1. 1/U23
63
26.03.2022 Sjezd na Sázavě - přesunuto na Berounku! viz pořad závodu K1M sjezd 1.  
81
26.03.2022 Sjezd na Sázavě - přesunuto na Berounku! viz pořad závodu K1M sjezd 1. 1/U23
81
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja K1M slalom 58. 11/U23 26.4629,2NKZ
0
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja K1M slalom 92. 16/U23 80.1282,9NKZ
0
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1M sjezd 8. 4/U23 2.235,1ČP/OČ/OM
53/215/0
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 8. 4/U23 2.275,3ČP/OČ/OM
53/215/0
29.08.2021 9. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR dospělých na Lipně K1M sjezd 4. 2/U23 29.414,8ČP/OČ/OM
57/138/0
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 64. 9/U23 23.5328,5
93
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 40. 5/U23 16.7317,4
250
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1M sjezd 7. 3/U23 30.935,3ČP/OČ/OM
46/197/0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1M sjezd 7. 3/U23 29.785,3ČP/OČ/OM
46/196/0
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 8. 4/U23 1.222,7ČP/OČ/OM
43/165/0
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 7. 5/U23 2.505,8ČP/OČ/OM
46/177/0
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1M sjezd 6. 3/U23 49.274,2ČP/OČ/OM
49/163/0
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1M sjezd 6. 3/U23 56.434,8ČP/OČ/OM
49/163/0
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom    
0
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 14. 1/DS 6.976,9
223
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 1. 1/DS -
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1M sjezd 31. 10/DS 157.7920,9ČP/OČ/OM
6/24/0
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k K1M sjezd 15. 7/DS 4.9710,0ČP/OČ/OM
29/156/0
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 19. 5/DS 9.8111,4
224
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 21. 7/DS 12.5314,4
244
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1M sjezd 12. 3/DS 3.898,7ČP/OČ/OM
49/209/0
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 16. 4/DS 6.0913,5ČP/OČ/OM
40/198/0
05.07.2020 Slalom v Kadani Kadaňský mlýn K1M slalom    
0
04.07.2020 Slalom v Kadani Kadaňský mlýn K1M slalom    
0
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 2. 2/DS 13.182,0OČ/OM
110/0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 2. 2/DS 8.481,3OČ/OM
120/0
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 8. 4/DS 0.230,5ČP/OČ/OM
43/187/0
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 11. 4/DS 1.272,9ČP/OČ/OM
35/145/0
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1M slalom 48. 11/DS 21.5125,4NKZ
0
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1M slalom 58. 12/DS 24.6128,0NKZ
0
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M sjezd 7. 5/DS 2.155,7-
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 54. 16/DS 45.7153,0-
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou K1M sjezd 26. 6/DS 160.3521,4ČP/OČ/OM
12/12/0
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo K1M sjezd 9. 2/DS 4.158,6ČP/OČ/OM
43/162/0
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1M sjezd 19. 3/DS 8.4219,1ČP/OČ/OM
31/164/0
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 18. 2/DS 4.089,4ČP/OČ/OM
35/195/0
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 2. 2/DS 2.900,4-
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 1. 1/DS OČ/OM
103/0
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1M sjezd 11. 2/DS 2.173,7ČP/OČ/OM
35/144/0
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 15. 3/DS 3.185,4ČP/OČ/OM
27/120/0
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 10. 3/DS 52.065,4ČP/OČ/OM
37/164/0
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 7. 1/DS 49.595,2ČP/OČ/OM
46/195/0
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 18. 4/DS 152.3314,8ČP/OČ/OM
21/25/0
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 18. 4/DS 155.2615,0ČP/OČ/OM
21/26/0
31.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 4. 1/DS 56.035,7
70
31.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 5. 2/DS 56.715,7
62
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 3. 1/DS 61.346,3
83
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 3. 1/DS 63.106,4
71
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 9. 4/DS 60.308,0OM
90
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 12. 4/DS 63.807,4OM
90
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 13. 4/DS 84.809,5OM
98
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 13. 4/DS 70.809,4OM
90
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1M slalom 50. 12/DM 29.7243,3NKZ
0
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1M slalom 62. 16/DM 27.9237,6NKZ
0
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech K1M sjezd 12. 6/DM 5.649,1-
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech K1M slalom 87. 34/DM 57.5663,3-
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně K1M sjezd 35. 6/DM 121.5216,1ČP/OČ/OM
12/37/0
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně K1M sjezd 39. 7/DM 18.4417,7ČP/OČ/OM
7/32/0
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L. K1M sjezd 21. 8/U18 5.5813,0-
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L. K1M sjezd 30. 13/U18 5.8713,0-
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1M sjezd 37. 6/DM 5.1111,2ČP/OČ/OM
14/110/0
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1M sjezd 26. 4/DM 6.2013,7ČP/OČ/OM
23/122/0
15.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném K1M slalom 32. 6/DM 20.7531,3
140
14.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů K1M slalom 91. 15/DM 40.7657,8
23
01.07.2018 Slalom ve Strakonicích K1M slalom 27. 4/DM 11.8416,6
152
30.06.2018 Slalom ve Strakonicích K1M slalom 36. 5/DM 20.2123,5
115
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1M sjezd 11. 6/DM 65.089,1
113
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1M sjezd 14. 7/DM 97.6313,9
99
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1M slalom 82. 20/DM 48.9352,1NKZ
0
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1M slalom 77. 17/DM 79.1189,4NKZ
0
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 82. 21/DM 35.3141,1NKZ
0
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 121. 30/DM 99.24114,8NKZ
0
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1M sjezd 40. 11/DM 6.3714,0ČP/OČ/OM
0/11/0
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1M sjezd 44. 11/DM 5.940,3ČP/OČ/OM
0/9/0
06.05.2018 Slalom O šít města Tábora Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka K1M slalom    
0
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1M sjezd 30. 6/DM 74.3814,6ČP/OČ/OM
6/53/0
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1M sjezd 32. 7/DM 81.1415,9-
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd    
0
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd    
0
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd    
0
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd    
0
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 39. 4/DM 9.7920,8ČP/OČ/OM
7/33/0
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 56. 11/DM 13.6229,0ČP/OČ/OM
0/4/0
13.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom    
0
12.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom    
0
25.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
KIRCHNER David
10. 2/DM 69.1369,1
3
25.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 94. 20/DM 49.0261,9
27
24.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
KIRCHNER David
   
0
24.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 93. 20/DM 41.8952,9
32
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 23. 8/DM 95.8018,8ČP/OČ/OM
0/19/41
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C2M sjezd
KIRCHNER David
9. 5/DM 91.1315,0ČP/OČ/OM
0/43/7
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 24. 8/DM 188.0420,2ČP/OČ/OM
0/17/53
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C2M sjezd
KIRCHNER David
10. 5/DM 175.6016,0ČP/OČ/OM
0/40/8
21.05.2017 Slalom v Sušici, ČP předžáků Sušice nádraží - Řeka Otava u železničního mostu C2M slalom
MARTIN Václav
24. 1/DM 63.1763,4
3
21.05.2017 Slalom v Sušici, ČP předžáků Sušice nádraží - Řeka Otava u železničního mostu K1M slalom 54. 5/DM 24.7332,4
78
20.05.2017 Slalom v Sušici , ČP předžáků Řeka Otava , Sušice - nádraží, u železničního mostu C2M slalom
MARTIN Václav
31. 4/DM 75.3487,1
0
20.05.2017 Slalom v Sušici , ČP předžáků Řeka Otava , Sušice - nádraží, u železničního mostu K1M slalom 67. 7/DM 26.5943,8
70
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Novák FilipTJ Bohemians Praha K1: 2   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 04.11.21 updated from RVP
Novák FilipTJ Bohemians Praha K1: 3+   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 29.09.20 updated from RVP
Novák FilipTJ Bohemians Praha K1:   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 19.08.20 updated from RVP
Novák FilipTJ Bohemians Praha K1: 2   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Novák FilipTJ Bohemians Praha K1: 2   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 03.03.19 updated from RVP
Novák FilipBohemians Praha K1: 2   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 06.02.19 updated from RVP
Novák FilipBohemians Praha K1: 2   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 3 13.11.18 updated from RVP
Novák FilipBohemians Praha K1: 3+   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 3 16.07.18 updated from RVP
Novák FilipBohemians Praha K1: 3+   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 3 01.05.18 updated from RVP
Novák FilipBohemians Praha K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 3 10.07.17 updated from RVP
Novák FilipBohemians Praha K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 19.06.17 updated from RVP
Novák FilipBohemians Praha K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 23.05.17 updated from RVP
Novák FilipBohemians Praha K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 19.05.17 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Místo narozeníPraha
ZnameníŠtír
BydlištěČernošice
ZaměstnáníGymnázium Jana Nerudy, Praha 1
Plánované povoláníNevím
Výrobce loděKickTheWaves
Model loděTonga
Výrobce pádlaJiný
Od kolika let pádluje14
První trenérTáta
Současný trenérMartin Smolka
ZálibySpánek, hra na klavír, jízda na kole
Zimní přípravaPraha(posilovna)
Cíle na sezonuReprezentační družstvo
Nejlepší dosažené výsledkyMistr České republiky v klasickém sjezdu, mistr světa v závodě družstev v klasickém sjezdu
Oblíbená traťLipno
FacebookFilip Novák
Instagramhttps://www.instagram.com/filipos_n

Profil aktualizován 06.03.2020

Videa nenalezena.
0|5927|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
313.K1M 1/1 56
Sjezd: Žebříček Český Pohár
6.K1M 7/8 310
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
3.K1M 5/13 1086
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/8 0

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
176.K1M 2/2 343
Sjezd: Žebříček Český Pohár
4.K1M 8/9 396
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
3.K1M 5/9 1000
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/9 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
95.K1M 5/6 691
Sjezd: Žebříček Český Pohár
11.K1M 6/6 202
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
3.K1M 5/8 895
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/8 0

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
11.K1M 6/10 217
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.K1M 5/15 880
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
18.K1M 5/15 368

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
138.K1M 5/5 430
Sjezd: Žebříček Český Pohár
31.K1M 6/7 62
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
16.K1M 5/13 497
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/7 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
95.C2M
Martin Václav
2/2 3
97.C2M
Kirchner David
2/2 3
226.K1M 5/6 207
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C2M
Kirchner David
2/2 0
81.K1M 4/4 7
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
20.C2M
Kirchner David
2/2 83
42.K1M 4/4 73
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
21.C2M
Kirchner David
2/2 15
43.K1M 4/4 94

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202220212020201920182017
K1M6411113181
C2M-----46

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202120192018
K1M11113482

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021202020182017
K1M31317695138226
C2M----97

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212020201920182017
K1M33361642
C2M-----20

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220212020201920182017
K1M766465187743
C2M-----21
Fotky nenalezeny.
0|5927|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
313.K1M 1/1 56
Sjezd: Žebříček Český Pohár
6.K1M 7/8 310
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
3.K1M 5/13 1086
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/8 0

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
176.K1M 2/2 343
Sjezd: Žebříček Český Pohár
4.K1M 8/9 396
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
3.K1M 5/9 1000
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/9 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
95.K1M 5/6 691
Sjezd: Žebříček Český Pohár
11.K1M 6/6 202
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
3.K1M 5/8 895
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/8 0

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
11.K1M 6/10 217
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.K1M 5/15 880
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
18.K1M 5/15 368

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
138.K1M 5/5 430
Sjezd: Žebříček Český Pohár
31.K1M 6/7 62
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
16.K1M 5/13 497
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/7 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
95.C2M
Martin Václav
2/2 3
97.C2M
Kirchner David
2/2 3
226.K1M 5/6 207
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C2M
Kirchner David
2/2 0
81.K1M 4/4 7
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
20.C2M
Kirchner David
2/2 83
42.K1M 4/4 73
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
21.C2M
Kirchner David
2/2 15
43.K1M 4/4 94

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202220212020201920182017
K1M6411113181
C2M-----46

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202120192018
K1M11113482

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021202020182017
K1M31317695138226
C2M----97

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212020201920182017
K1M33361642
C2M-----20

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220212020201920182017
K1M766465187743
C2M-----21

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
26   3 69   2 100
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ73.062.05810
K1M73.062.05810
veřejné závody42.832.01017
K1M47.436.01114
C2M21.724.0103
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ00,000,000,000,010
K1M00,000,000,000,010
veřejné závody00,000,000,000,017
K1M00,000,000,000,014
C2M00,000,000,000,03
Celkem00,000,000,000,027
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ209905000,0
K1M209905000,0
veřejné závody3559417411,4
K1M2841815414,3
C2M71762500,0
Celkem5515842947,3
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Novák Filipsl 126
14.09.19
sl 135
08.09.18
sl 84
24.06.17
pořadí54.87.93.
odstup % *)53,063,352,9
% poražených soupeřů *)43,621,827,6
pořadí201720182019celkem
průměr93.087.054.078.0
medián93875487
modus93875454
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze % *)52,963,353,056,4
průměrné % poražených soupeřů *)27,621,843,631,0
počet jízd2226
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie K1M

Novák Filipsl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
pořadí58.92.48.58.50.62.82.77.82.121.
odstup %29,282,925,428,043,337,652,189,441,1114,8
% poražených soupeřů37,4---62,753,759,250,034,739,738,611,1
pořadí201820192021celkem
průměr79.053.075.073.0
medián77485862
modus82485858
počet závodů62210
průměrný odstup od vítěze %63,126,756,054,4
průměrné % poražených soupeřů38,958,218,738,7
počet jízd124420
lepší 1. jízda3
50,0%
2
100,0%
1
50,0%
6
60,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C2M

Novák Filipsl 85
25.06.17
sl 63
21.05.17
sl 62
20.05.17
pořadí10.24.31.
odstup %69,163,487,1
% poražených soupeřů30,823,36,3
pořadí2017celkem
průměr21.721.7
medián2424
modus1010
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %73,273,2
průměrné % poražených soupeřů20,120,1
počet jízd66
lepší 1. jízda2
66,7%
2
66,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Novák Filipsl 73
18.06.22
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 134
26.09.20
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 93
15.07.18
sl 92
14.07.18
sl 89
01.07.18
sl 88
30.06.18
sl 85
25.06.17
sl 84
24.06.17
sl 63
21.05.17
sl 62
20.05.17
pořadí11.64.40.14.19.21.32.91.27.36.94.93.54.67.
odstup %10,628,517,46,911,414,431,357,816,623,561,952,932,443,8
% poražených soupeřů87,047,969,591,987,086,774,829,782,977,024,427,671,064,9
pořadí20172018202020212022celkem
průměr77.046.518.052.011.047.4
medián673219401136
modus542714401111
počet závodů4432114
průměrný odstup od vítěze %47,832,310,923,010,629,3
průměrné % poražených soupeřů47,066,188,558,787,065,9
počet jízd8864228
lepší 1. jízda1
25,0%
2
50,0%
2
66,7%
0
0,0%
0
0,0%
5
35,7%
čistých jízd0
0,0%
1
12,5%
0
0,0%
1
25,0%
2
100,0%
4
14,3%

Český pohár sjezd

Kategorie C2M

Novák Filipsj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí9.10.
odstup %15,016,0
% poražených soupeřů61,960,9
pořadí2017celkem
průměr9.59.5
medián99
modus99
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %15,515,5
průměrné % poražených soupeřů61,461,4

Kategorie K1M

Novák Filipsj 41
01.05.22
sj 36
24.04.22
sj 35
23.04.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí15.9.36.7.6.4.7.7.6.31.8.11.26.10.7.18.18.35.40.30.39.56.23.24.
odstup %9,58,986,54,14,24,85,35,34,820,90,52,921,45,45,214,815,016,114,014,620,829,018,820,2
% poražených soupeřů58,878,9---88,990,790,094,494,494,016,790,385,710,783,088,934,637,022,740,054,035,68,370,772,3
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr35.535.015.816.76.014.619.7
medián243518116915
modus2330188767
počet závodů43534524
průměrný odstup od vítěze %22,214,912,48,15,022,614,7
průměrné % poražených soupeřů46,738,950,864,293,263,560,0

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1M

Novák Filipsj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sp 122
22.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
pořadí15.7.6.7.6.31.2.30.11.14.40.30.39.
odstup %9,54,14,25,34,820,92,013,09,113,914,014,620,8
% poražených soupeřů58,888,990,794,494,016,799,035,688,084,540,054,035,6
pořadí20172018202020212022celkem
průměr39.025.016.56.59.318.3
medián393026714
modus39302666
počet závodů1522313
průměrný odstup od vítěze %20,812,911,55,15,910,5
průměrné % poražených soupeřů35,660,457,994,279,567,7

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C2M

Novák Filipsj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí9.10.
odstup %15,016,0
% poražených soupeřů61,960,9
pořadí2017celkem
průměr9.59.5
medián99
modus99
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %15,515,5
průměrné % poražených soupeřů61,461,4

Kategorie K1M

Novák Filipsj 74
18.06.22
sj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 6
27.03.22
sj 5
27.03.22/2
sj 4
26.03.22
sj 3
26.03.22/2
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sj 10
31.03.19
sj 9
31.03.19/2
sj 8
30.03.19
sj 7
30.03.19/2
sl 126
26.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí1.15.7.6.1.1.1.1.4.7.7.6.31.2.2.8.11.26.1.10.7.18.18.5.4.3.3.35.11.14.40.30.39.56.23.24.
odstup %0,09,54,14,20,00,00,00,04,85,35,34,820,92,01,30,52,921,40,05,45,214,815,05,75,76,46,316,19,113,914,014,620,829,018,820,2
% poražených soupeřů100,058,888,990,7100,0100,0100,0100,090,094,494,494,016,799,099,090,385,710,7100,083,088,934,637,080,085,090,992,022,788,084,540,054,035,68,370,772,3
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr35.526.09.510.86.04.113.3
medián243058617
modus231132711
počet závodů451054836
průměrný odstup od vítěze %22,213,68,65,55,02,28,6
průměrné % poražených soupeřů46,757,870,278,193,292,374,4

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C2M

Novák Filipsj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí9.10.
odstup %15,016,0
% poražených soupeřů61,960,9
pořadí2017celkem
průměr9.59.5
medián99
modus99
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %15,515,5
průměrné % poražených soupeřů61,461,4

Kategorie K1M

Novák Filipsj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí15.7.6.4.7.7.6.31.2.2.8.11.26.1.10.7.18.18.9.12.13.13.35.40.30.39.56.23.24.
odstup %9,54,14,24,85,35,34,820,92,01,30,52,921,40,05,45,214,815,08,07,49,49,516,114,014,620,829,018,820,2
% poražených soupeřů58,888,990,790,094,494,494,016,799,099,090,385,710,7100,083,088,934,637,084,079,279,379,722,740,054,035,68,370,772,3
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr35.535.012.710.86.09.316.6
medián24351286712
modus2330132767
počet závodů431054329
průměrný odstup od vítěze %22,214,99,65,55,05,910,2
průměrné % poražených soupeřů46,738,967,678,193,279,568,3

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Novák Filipsp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
pořadí7.8.5.8.8.8.7.15.16.9.19.18.11.15.39.37.26.44.
odstup %4,25,37,45,15,32,75,810,013,58,619,19,43,75,417,711,213,70,3
% poražených soupeřů93,192,092,093,093,089,991,370,885,181,879,180,282,175,024,052,669,135,8
pořadí20182019202020212022celkem
průměr36.514.415.57.86.716.7
medián3715158711
modus26915858
počet závodů4524318
průměrný odstup od vítěze %10,79,311,74,75,68,2
průměrné % poražených soupeřů45,479,678,091,892,476,7

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Novák Filipsp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 132
13.09.20
sj 124
29.08.20
sj 128
15.09.19
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
pořadí7.8.1.15.7.11.12.26.44.
odstup %4,25,30,010,05,73,79,113,70,3
% poražených soupeřů93,192,0100,070,888,582,177,169,135,8
pořadí2018201920202022celkem
průměr27.39.08.07.514.6
medián2671711
modus127177
počet závodů32229
průměrný odstup od vítěze %7,74,75,04,75,8
průměrné % poražených soupeřů60,785,385,492,678,7

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Novák Filipsp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
pořadí5.8.8.8.7.15.12.16.9.19.18.11.15.39.37.26.44.
odstup %7,45,15,32,75,810,08,713,58,619,19,43,75,417,711,213,70,3
% poražených soupeřů92,093,093,089,991,370,889,185,181,879,180,282,175,024,052,669,135,8
pořadí20182019202020212022celkem
průměr36.514.414.37.85.017.5
medián3715158515
modus26912858
počet závodů4534117
průměrný odstup od vítěze %10,79,310,74,77,48,7
průměrné % poražených soupeřů45,479,681,791,892,075,5

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

Novák Filipsp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
pořadí5.8.8.8.7.15.12.16.9.19.18.11.15.39.37.26.44.
odstup %7,45,15,32,75,810,08,713,58,619,19,43,75,417,711,213,70,3
% poražených soupeřů92,093,093,089,991,370,889,185,181,879,180,282,175,024,052,669,135,8
pořadí20182019202020212022celkem
průměr36.514.414.37.85.017.5
medián3715158515
modus26912858
počet závodů4534117
průměrný odstup od vítěze %10,79,310,74,77,48,7
průměrné % poražených soupeřů45,479,681,791,892,075,5
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále