5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech

25.05.2019   USD Veltrusy
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. HRIC Filip 1993 MT Olomouc00:00,00 00:00,00 00:58,68 75/0/179
2. SLEPICA Karel 1988 MT Olomouc00:00,00 00:00,00 01:00,131.45/2,568/0/167
3.1/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 MT Boh.Pha00:00,00 00:00,00 00:59,971.29/2,262/216/0
4. SATKE Adam 1994 MT KK Brno00:00,00 00:00,00 00:59,751.07/1,857/0/155
5.2/U23ZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha00:00,00 00:00,00 01:00,511.83/3,153/204/0
6. ŠRÁMEK Jonatan 1994 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:00,341.66/2,849/0/143
7. ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha00:00,00 00:00,00 01:00,281.61/2,746/192/0
8.1/DMHRADEC Matěj 2003 1 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:59,731.05/1,843/0/131
9.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 1 Dukla B.00:00,00 00:00,00 01:00,631.95/3,340/180/0
10.1/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno00:00,00 00:00,00 01:00,611.93/3,337/0/119
11.3/U23ŠVAGR Rostislav 2000 1 Týniště00:00,00 00:00,00 01:01,452.77/4,735/168/0
12.4/U23KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov00:00,00 00:00,00 01:01,753.07/5,233/156/0
13.2/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz00:00,00 00:00,00 01:02,223.54/6,031/144/0
14.2/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily00:00,00 00:00,00 01:01,843.16/5,429/132/0
15.3/DSNOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha00:00,00 00:00,00 01:01,863.18/5,427/120/0
16.4/DSKIRCHNER David 2002 1 Boh.Pha00:00,00 00:00,00 01:01,923.24/5,525/108/0
17.5/DSIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí00:00,00 00:00,00 01:03,474.79/8,223/0/107
18. KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí00:00,00 00:00,00 01:04,035.35/9,121/0/95
19.3/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:05,676.99/11,919/0/89
20.5/U23KRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.00:00,00 00:00,00 01:07,078.39/14,317/96/0
21.2/VMPOLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK00:00,00 00:00,00 01:32,4333.75/57,515/90/0
22.6/U23VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 01:05,076.39/10,914/84/0
23.4/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno00:00,00 00:00,00 01:05,086.40/10,913/0/83
24.3/VMMAREK Aleš 1978 1 Trutnov00:00,00 00:00,00 01:06,337.65/13,012/78/0
25.6/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:05,346.66/11,311/72/0
26.7/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno00:00,00 00:00,00 01:05,947.26/12,410/0/77
27.7/DSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:05,606.92/11,89/0/71
28. SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha00:00,00 00:00,00 01:06,077.39/12,68/66/0
29. KREJZA Filip 1989 1 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 01:06,107.42/12,67/60/0
30.5/DMGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:06,157.47/12,76/0/65
31.1/VKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:06,547.86/13,45/0/59
32.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:07,008.32/14,24/0/53
33.8/U23NACHTIGAL Jiří 1997 2 Chomutov00:00,00 00:00,00 01:07,048.36/14,23/54/0
34.2/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz00:00,00 00:00,00 01:08,8310.15/17,32/48/0
35.2/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha00:00,00 00:00,00 01:09,5610.88/18,51/42/0
36.6/DMBROKEŠ Marek 2003 2 Šumperk00:00,00 00:00,00 01:09,7011.02/18,80/0/47
37.8/DSOLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:18,5019.82/33,80/36/0
38.3/ZSMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav00:00,00 00:00,00 01:11,8913.21/22,50/30/0
  MARTINKA Antonín 1993 2 Kroměříž00:00,00 00:00,00 16:39,00 0/0/41
40.7/DMVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice00:00,00 00:00,00 01:12,6313.95/23,80/24/0
41.9/U23KONEČNÝ Daniel 1997 3 Kroměříž00:00,00 00:00,00 01:15,3916.71/28,50/0/35
42.4/ZSŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:14,0315.35/26,20/0/29
43.8/DMMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:14,8216.14/27,50/0/23
44.5/ZSJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.00:00,00 00:00,00 01:15,2816.60/28,30/18/0
45.6/ZSŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:15,9117.23/29,40/0/17
46.9/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště00:00,00 00:00,00 01:15,4716.79/28,60/12/0
47.10/DMURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:17,1818.50/31,50/0/11
48.11/DMNĚMEC Radek 2004 2 Pardub.00:00,00 00:00,00 01:18,5619.88/33,90/6/0
49.12/DMZEMAN Šimon 2004 3 SKVeselí00:00,00 00:00,00 01:23,7625.08/42,70/0/10
50.9/DSWALTER David 2001 2 Šumperk00:00,00 00:00,00 01:19,4020.72/35,30/0/9
51.7/ZSDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno00:00,00 00:00,00 01:22,4223.74/40,50/0/8
52.13/DMŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž00:00,00 00:00,00 01:24,2425.56/43,60/0/7
52.14/DMBERNAT Pavel 2004 2 KK Brno00:00,00 00:00,00 01:56,9458.26/99,30/0/6
54.10/DSDOLEŽAL Tomáš 2002 3 SKVeselí00:00,00 00:00,00 01:31,0432.36/55,10/0/5
55.15/DMROLENC Jakub 2004 3 SKVeselí00:00,00 00:00,00 01:47,2048.52/82,70/0/4
56.8/ZSSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno00:00,00 00:00,00 02:00,4661.78/105,30/0/3
57.9/ZSSTRATIL Filip 2006 3 Litovel00:00,00 00:00,00 01:58,6159.93/102,10/0/2
  BERKA Štěpán 2002 3 Litovel00:00,00 00:00,00 16:39,00 0/0/1
  DOLEŽAL Filip 2004 3 SKVeselí00:00,00 00:00,00 16:39,00 0/0/0
Oddíl