Zeman Šimon, 2004

SK Veselí nad Moravouregistrační číslo: 133127
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy00000
Morava00000
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy00000
Morava00000
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 20. 8/DS 12.7014,8OM
105
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 25. 11/DS 17.3019,9OM
88
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M sjezd 22. 12/DS 5.8415,6-
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M slalom 70. 29/DS 88.32104,2-
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1M sjezd 45. 11/DS 6.1514,0ČP/OČ/OM
5/0/58
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 47. 12/DS 7.7918,2ČP/OČ/OM
6/0/52
28.08.2021 Veřejný závod ve sprintu na Lipně Řeska Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.k K1M sjezd 14. 4/DS 5.1910,2
108
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1M sjezd 30. 11/DS 100.8017,4ČP/OČ/OM
6/0/39
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1M sjezd 29. 11/DS 91.5616,2ČP/OČ/OM
7/0/45
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1M sjezd 31. 11/DS 190.9216,4ČP/OČ/OM
5/0/28
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1M sjezd 27. 9/DS 179.0115,2ČP/OČ/OM
9/0/40
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom     OM
0
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 35. 7/DM 22.3023,8OM
65
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 22. 6/DM 38.5037,0OM
7
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 26. 7/DM 20.4022,4OM
101
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 18. 4/DM 24.7030,8OM
9
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 12. 4/DM 13.7019,0OM
95
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 21. 7/DM 23.0026,0OM
4
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 11. 3/DM 9.7013,2OM
98
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 25. 12/DM 9.7115,9-
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 70. 34/DM 44.6445,9-
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota K1M slalom 21. 8/DM 18.0023,4OM
59
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL K1M slalom 13. 3/DM 17.2020,4OM
91
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1M sjezd 68. 14/DM 13.7830,9ČP/OČ/OM
0/0/23
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 72. 14/DM 11.0724,6ČP/OČ/OM
0/0/22
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 109. 33/DM 37.2541,8NKZ
0
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 96. 27/DM 38.8642,6NKZ
0
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 117. 38/DM 85.17113,2NKZ
0
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 97. 32/DM 44.5958,5NKZ
0
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 25. 7/DM 90.8313,8OČ/OM
0/51
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 23. 6/DM 83.0012,5OČ/OM
0/58
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 59. 20/DM 18.0340,8ČP/OČ/OM
0/0/10
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 37. 7/DM 6.7115,3ČP/OČ/OM
0/0/56
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 33. 13/DM 25.7026,4OM
69
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 36. 12/DM 31.0030,5OM
74
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M sjezd 34. 17/DM 10.1126,6-
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 92. 42/DM 96.23111,6-
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1M sjezd 74. 15/DM 17.1339,0ČP/OČ/OM
0/0/4
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 69. 16/DM 14.7033,8ČP/OČ/OM
0/0/5
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 14. 3/DM 16.4020,9OM
39
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 14. 3/DM 15.4019,0OM
42
28.07.2019 Slalom přebor Jm kraje viz. sobota K1M slalom 12. 4/DM 13.2014,4OM
33
27.07.2019 Slalom - přebor Brna řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL K1M slalom 19. 6/DM 22.5026,1OM
27
30.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 13. 3/DM 16.8018,5OM
52
29.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 22. 3/DM 23.3027,1OM
31
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 31. 12/DM 179.2226,5-
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 31. 15/DM 186.8428,0OČ/OM
0/20
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1M slalom 20. 8/DM 22.1025,3OM
45
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1M slalom 22. 9/DM 24.1026,5OM
44
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1M sjezd 49. 12/DM 20.8535,8ČP/OČ/OM
0/0/9
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 49. 12/DM 25.0842,7ČP/OČ/OM
0/0/10
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1M slalom 23. 10/DM 19.1019,6OM
32
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1M slalom 24. 10/DM 26.5029,1OM
30
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 45. 10/DM 260.3627,1ČP/OČ/OM
0/0/16
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 48. 10/DM 282.0229,7ČP/OČ/OM
0/0/10
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 22. 8/DM 260.5029,4OM
15
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 22. 7/DM 222.7029,2OM
15
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 22. 8/DM 238.2027,2OM
18
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 23. 8/DM 201.7026,8OM
17
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 28. 10/DM 241.9028,0OM
21
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 28. 10/DM 226.8030,2OM
18
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 29. 7/DM 227.5025,6OM
26
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 37. 11/DM 240.8031,9OM
17
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - krajský přebor viz. závod č. 1 K1M sjezd 8.   213.0032,4OM
15
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1M sjezd 10. 3/DM 176.7033,3OM
10
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 58. 11/ZS 25.9035,5OM
37
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 44. 7/ZS 24.0032,7OM
59
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 48. 33/ZS 18.1238,7-
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 84. 61/ZS 44.3559,7-
12.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. K1M slalom 19. 5/ZS 23.3029,5OM
16
11.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. K1M slalom 24. 6/ZS 23.6028,4OM
15
15.07.2018 Slalom v Brně K1M slalom 18. 5/ZS 30.5032,3OM
8
14.07.2018 Slalom v Brně + KP Jihomoravského kraje K1M slalom 18. 5/ZS 34.7036,9OM
9
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1M sjezd 56. 23/ZS 319.0244,8
14
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1M sjezd 60. 22/ZS 344.0049,0
11
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1M slalom 37. 13/ZS 53.7056,8OM
16
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1M slalom 40. 14/ZS 72.6074,1OM
15
13.05.2018 Slalom v Ostravě K1M slalom 41. 15/ZS 54.3052,4OM
5
12.05.2018 Slalom v Ostravě K1M slalom 38. 13/ZS 47.0048,9OM
6
06.05.2018 Slalom v Zábřehu K1M slalom 58. 18/ZS 52.7054,3OM
3
05.05.2018 Slalom v Zábřehu K1M slalom 57. 18/ZS 58.3060,9OM
1
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 84. 31/ZS 82.1089,1OM
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Zeman ŠimonSK Veselí nad Moravou K1: 2   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Zeman ŠimonSK Veselí nad Moravou K1: 2   C1: 3   C2: K1: 2   C1:   C2: 04.11.21 updated from RVP
Zeman ŠimonSK Veselí nad Moravou K1: 2   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 23.09.20 updated from RVP
Zeman ŠimonSK Veselí nad Moravou K1: 2   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 12.08.20 updated from RVP
Zeman ŠimonSK Veselí nad Moravou K1: 3+   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 07.09.19 updated from RVP
Zeman ŠimonSK Veselí nad Moravou K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 16.11.18 updated from RVP
Zeman ŠimonSK Veselí nad Moravou K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Zeman ŠimonSK Veselí nad Moravou K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 19.06.18 updated from RVP
Zeman ŠimonSK Veselí nad Moravou K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 08.05.18 updated from RVP
Zeman ŠimonSK Veselí nad Moravou K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 19.09.17 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|5961|0|N

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Morava
28.K1M 2/2 193
Sjezd: Žebříček Český Pohár
38.K1M 6/6 38
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
56.K1M 5/7 108
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
18.K1M 5/6 234

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
36.C1M 4/4 20
21.K1M 5/6 450
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
19.K1M 5/6 210

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
34.K1M 5/12 284
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/7 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
40.K1M 5/17 103

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
57.K1M 5/12 143
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
107.K1M 2/2 25

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 1/1 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202120202019
K1M385461

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2020
K1M79

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2021202020192018
K1M56132152107

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20212020201920182017
K1M28213457187
C1M-36---

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202120202019
K1M181940
Fotky nenalezeny.
0|5961|0|N

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Morava
28.K1M 2/2 193
Sjezd: Žebříček Český Pohár
38.K1M 6/6 38
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
56.K1M 5/7 108
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
18.K1M 5/6 234

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
36.C1M 4/4 20
21.K1M 5/6 450
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
19.K1M 5/6 210

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
34.K1M 5/12 284
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/7 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
40.K1M 5/17 103

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
57.K1M 5/12 143
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
107.K1M 2/2 25

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 1/1 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202120202019
K1M385461

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2020
K1M79

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2021202020192018
K1M56132152107

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20212020201920182017
K1M28213457187
C1M-36---

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202120202019
K1M181940

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
41 3   37     81
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ104.897.0964
K1M104.897.0964
veřejné závody28.122.01836
K1M28.823.01233
C1M20.321.0183
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ00,000,000,000,04
K1M00,000,000,000,04
veřejné závody00,000,000,000,036
K1M00,000,000,000,033
C1M00,000,000,000,03
Celkem00,000,000,000,040
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ829837112,5
K1M829837112,5
veřejné závody7239252940,3
K1M6638062740,9
C1M6122233,3
Celkem8069093037,5
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Zeman Šimonsl 131
11.09.21
sl 130
12.09.20
sl 126
14.09.19
sl 131
01.09.18
pořadí70.70.92.84.
odstup % *)104,245,9111,659,7
% poražených soupeřů *)4,224,23,239,0
pořadí2018201920202021celkem
průměr84.092.070.070.079.0
medián8492707070
modus8492707070
počet závodů11114
průměrný odstup od vítěze % *)59,7111,645,9104,280,3
průměrné % poražených soupeřů *)39,03,224,24,217,7
počet jízd22228
lepší 1. jízda1
100,0%
1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie K1M

Zeman Šimonsl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
pořadí109.96.117.97.
odstup %41,842,6113,258,5
% poražených soupeřů15,026,93,319,3
pořadí2020celkem
průměr104.8104.8
medián9797
modus9696
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %64,064,0
průměrné % poražených soupeřů16,116,1
počet jízd88
lepší 1. jízda3
75,0%
3
75,0%
čistých jízd1
12,5%
1
12,5%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Zeman Šimonsl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
pořadí22.18.21.
odstup %37,030,826,0
% poražených soupeřů27,639,323,1
pořadí2020celkem
průměr20.320.3
medián2121
modus1818
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %31,331,3
průměrné % poražených soupeřů30,030,0
počet jízd66
lepší 1. jízda1
33,3%
1
33,3%
čistých jízd2
33,3%
2
33,3%

Kategorie K1M

Zeman Šimonsl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 96
28.07.19
sl 95
27.07.19
sl 86
30.06.19
sl 85
29.06.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 109
12.08.18
sl 107
11.08.18
sl 95
15.07.18
sl 94
14.07.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 145
30.09.17
pořadí20.25.35.26.12.11.21.13.33.36.14.14.12.19.13.22.20.22.23.24.58.44.19.24.18.18.37.40.41.38.58.57.84.
odstup %14,819,923,822,419,013,223,420,426,430,520,919,014,426,118,527,125,326,519,629,135,532,729,528,432,336,956,874,152,448,954,360,989,1
% poražených soupeřů76,370,763,071,682,884,170,182,466,366,074,574,075,660,077,461,172,170,062,759,644,161,352,647,739,339,339,035,024,526,023,016,4---
pořadí20172018201920202021celkem
průměr84.037.721.019.722.528.8
medián843820132023
modus841814112012
počet závodů112126233
průměrný odstup od vítěze %89,145,223,620,317,332,5
průměrné % poražených soupeřů0,037,468,375,773,556,6
počet jízd2242412466
lepší 1. jízda0
0,0%
5
41,7%
6
50,0%
3
50,0%
1
50,0%
15
45,5%
čistých jízd0
0,0%
8
33,3%
12
50,0%
7
58,3%
0
0,0%
27
40,9%

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Zeman Šimonsj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
pořadí30.29.27.59.37.45.48.
odstup %17,416,215,240,815,327,129,7
% poražených soupeřů72,973,869,019,448,617,013,0
pořadí201920202021celkem
průměr46.548.028.739.3
medián45372937
modus45372727
počet závodů2237
průměrný odstup od vítěze %28,428,116,223,1
průměrné % poražených soupeřů15,034,071,944,8

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1M

Zeman Šimonsj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí30.27.25.56.60.
odstup %17,415,213,844,849,0
% poražených soupeřů72,969,075,533,729,8
pořadí201820202021celkem
průměr58.025.028.539.6
medián56252730
modus56252725
počet závodů2125
průměrný odstup od vítěze %46,913,816,328,0
průměrné % poražených soupeřů31,875,571,056,2

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Zeman Šimonsj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí30.29.27.25.23.59.37.31.45.48.56.60.
odstup %17,416,215,213,812,540,815,328,027,129,744,849,0
% poražených soupeřů72,973,869,075,578,819,448,666,717,013,033,729,8
pořadí2018201920202021celkem
průměr58.041.336.028.739.2
medián5645252931
modus5631232723
počet závodů234312
průměrný odstup od vítěze %46,928,320,616,225,8
průměrné % poražených soupeřů31,832,255,671,949,9

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Zeman Šimonsj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sj 2
16.03.19
sj 1
16.03.19/2
pořadí30.29.27.25.23.59.37.31.45.48.22.22.23.22.28.28.37.29.10.8.
odstup %17,416,215,213,812,540,815,328,027,129,729,229,426,827,230,228,031,925,633,332,4
% poražených soupeřů72,973,869,075,578,819,448,666,717,013,044,743,246,348,846,049,137,952,562,570,8
pořadí201920202021celkem
průměr27.236.028.729.2
medián28252928
modus22232722
počet závodů134320
průměrný odstup od vítěze %29,120,616,225,5
průměrné % poražených soupeřů46,055,671,951,8

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Zeman Šimonsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí45.47.72.74.69.49.49.
odstup %14,018,224,639,033,835,842,7
% poražených soupeřů56,054,029,715,120,914,314,3
pořadí201920202021celkem
průměr60.372.046.057.9
medián49724549
modus49724549
počet závodů4127
průměrný odstup od vítěze %37,824,616,129,7
průměrné % poražených soupeřů16,229,755,029,2

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Zeman Šimonsj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 128
15.09.19
sj 67
26.05.19
sp 133
02.09.18
pořadí22.25.34.49.48.
odstup %15,615,926,635,838,7
% poražených soupeřů61,159,336,514,327,7
pořadí2018201920202021celkem
průměr48.041.525.022.035.6
medián4834252234
modus4834252222
počet závodů12115
průměrný odstup od vítěze %38,731,215,915,626,5
průměrné % poražených soupeřů27,725,459,361,139,8

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Zeman Šimonsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 123
28.08.21
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí45.47.14.68.72.74.69.49.49.
odstup %14,018,210,230,924,639,033,835,842,7
% poražených soupeřů56,054,069,033,729,715,120,914,314,3
pořadí201920202021celkem
průměr60.370.035.354.1
medián49684549
modus49681449
počet závodů4239
průměrný odstup od vítěze %37,827,714,127,7
průměrné % poražených soupeřů16,231,759,734,1

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

Zeman Šimonsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí45.47.68.72.74.69.49.49.
odstup %14,018,230,924,639,033,835,842,7
% poražených soupeřů56,054,033,729,715,120,914,314,3
pořadí201920202021celkem
průměr60.370.046.059.1
medián49684549
modus49684549
počet závodů4228
průměrný odstup od vítěze %37,827,716,129,9
průměrné % poražených soupeřů16,231,755,029,8
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále