Míka Hynek, 2006

SK Domeček Soběslavregistrační číslo: 026001
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: -   C2: -  sjezd K1: 1   C1: 2   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné C1M sjezd 17. 1/DM 3.897,8ČP/OČ/OM
25/76/0
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné K1M sjezd 19. 2/DM 4.309,7ČP/OČ/OM
29/223/0
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 25. 3/DM 6.8813,9ČP/OČ/OM
12/40/0
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 16. 1/DM 5.5012,6ČP/OČ/OM
37/253/0
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km K1M sjezd 17. 1/DM 3.076,0ČP/OČ/OM
23/136/0
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový K1M sjezd 9. 1/DM 58.697,7ČP/OČ/OM
43/120/0
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1M sjezd 5. 1/DM 41.557,4OČ/OM
28/0
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1M sjezd 4. 1/DM 10.002,1OČ/OM
116/0
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1M sjezd     OČ/OM
0/0
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1M sjezd 2. 1/DM 12.152,6OČ/OM
136/0
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí C1M sjezd 20. 2/DM 11.3215,6ČP/OČ/OM
17/37/0
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí K1M sjezd 15. 1/DM 6.6810,1ČP/OČ/OM
29/212/0
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu C1M sjezd 14. 1/DM 6.2112,7ČP/OČ/OM
29/69/0
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu K1M sjezd 15. 1/DM 3.828,7ČP/OČ/OM
29/218/0
01.05.2022 6. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1M sjezd 11. 1/DM 69.078,2ČP/OČ/OM
35/138/0
30.04.2022 5. Český pohár ve sprintu ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1M sjezd 23. 2/DM 10.1212,0ČP/OČ/OM
13/118/0
24.04.2022 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 17. 1/DM 149.5014,6ČP/OČ/OM
23/84/0
23.04.2022 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 18. 1/DM 141.3712,9ČP/OČ/OM
21/78/0
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 12. 1/DM 72.377,5ČP/OČ/OM
33/167/0
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 15. 1/DM 72.368,3ČP/OČ/OM
27/143/0
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 13. 4/DM 11.5212,7
195
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 14. 4/DM 9.529,4
205
19.09.2021 52. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 7. 1/DM 5.436,0
150
18.09.2021 52. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje + Český pohár veteránů Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 11. 2/DM 8.6610,1
151
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1M sjezd 14. 6/DM 6.4716,1-
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M sjezd 9. 3/DM 3.609,6-
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M slalom 62. 21/DM 50.6259,7-
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné C1M sjezd 23. 3/DM 6.4613,6ČP/OČ/OM
14/33/0
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1M sjezd 21. 3/DM 2.966,8ČP/OČ/OM
33/179/0
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 27. 3/DM 6.5413,8ČP/OČ/OM
13/27/0
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 18. 4/DM 5.0911,9ČP/OČ/OM
40/191/0
29.08.2021 9. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR dospělých na Lipně K1M sjezd 10. 1/DM 57.829,3ČP/OČ/OM
37/102/0
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1M sjezd 10. 2/DM 38.276,6ČP/OČ/OM
37/173/0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1M sjezd 9. 2/DM 37.776,7ČP/OČ/OM
40/184/0
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 30. 3/DM 6.8714,0ČP/OČ/OM
6/10/0
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 16. 2/DM 3.116,9ČP/OČ/OM
25/129/0
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 32. 4/DM 7.9315,9ČP/OČ/OM
4/4/0
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 23. 3/DM 5.8213,4ČP/OČ/OM
13/111/0
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1M sjezd 9. 1/DM 79.336,8ČP/OČ/OM
40/139/0
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C1M sjezd 15. 1/DM 180.3813,5ČP/OČ/OM
27/30/0
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1M sjezd 13. 1/DM 92.207,8ČP/OČ/OM
31/127/0
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 12. 2/ZS 5.435,3
202
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
UHLÍK Jan
13. 3/ZS 24.6020,7
15
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 13. 3/ZS 6.396,3
227
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
UHLÍK Jan
18. 3/ZS 33.4327,6
11
20.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 17. 4/ZS 11.7614,5
146
19.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 27. 6/ZS 22.9827,2
122
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 12. 1/ZS 3.565,8-
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 77. 14/ZS 49.3050,6-
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k K1M sjezd 24. 1/ZS 7.1014,2ČP/OČ/OM
13/90/0
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C1M sjezd 1. 1/ZS -
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 1. 1/ZS -
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 27. 23/ZS 21.8722,6-
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 1. 1/ZS OČ/OM
8/0
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 1. 1/ZS OČ/OM
35/0
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1M sjezd 54. 1/ZS 9.1520,5ČP/OČ/OM
4/83/0
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 1. 1/ZS OČ/OM
8/0
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 1. 1/ZS OČ/OM
36/0
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 58. 1/ZS 8.9419,8ČP/OČ/OM
0/54/0
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 18. 17/ZS 9.159,6OČ/OM
84/0
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 16. 15/ZS 9.1310,6OČ/OM
91/0
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 12. 1/ZS 78.0310,2OČ/OM
22/0
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 14. 1/ZS 52.478,0OČ/OM
78/0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 15. 1/ZS 92.7212,0OČ/OM
14/0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 18. 1/ZS 59.979,1OČ/OM
76/0
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 39. 1/ZS 6.1413,9ČP/OČ/OM
0/37/0
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 29. 1/ZS 5.1911,9ČP/OČ/OM
7/61/0
19.10.2019 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 2. 1/ZS 107.6010,8
51
19.10.2019 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 2. 1/ZS 139.0014,4
51
19.10.2019 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
KREMLA Jakub
   
0
19.10.2019 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
KREMLA Jakub
10. 1/ZS 120.109,4
0
06.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom    
0
05.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 33. 8/ZS 22.6126,0
88
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M sjezd 17. 4/ZS 6.9018,2-
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M sjezd 7. 7/ZS 4.428,9-
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M sjezd 5. 5/ZS 5.3312,6-
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 60. 39/ZS 39.8449,8-
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo K1M sjezd 38. 2/ZS 11.5824,1ČP/OČ/OM
2/30/0
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1M sjezd 2. 2/ZS 1.101,9OČ/OM
11/0
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1M sjezd 3. 3/ZS 4.099,2OČ/OM
31/0
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1M sjezd 61. 6/ZS 12.1027,5ČP/OČ/OM
0/50/0
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1M sjezd 2. 2/ZS 8.132,7OČ/OM
11/0
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1M sjezd 2. 2/ZS 4.481,7OČ/OM
35/0
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 56. 5/ZS 11.3626,1ČP/OČ/OM
0/69/0
30.06.2019 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 41. 9/ZS 17.1119,4
124
29.06.2019 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 35. 7/ZS 13.5316,2
166
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1M sjezd 10. 2/ZS 89.5611,2-
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 14. 2/ZS 60.659,0-
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1M sjezd 10. 2/ZS 87.6310,9OČ/OM
20/0
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 16. 2/ZS 87.1113,1OČ/OM
71/0
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1M sjezd 42. 4/ZS 14.5225,0ČP/OČ/OM
0/30/0
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 38. 3/ZS 13.2122,5ČP/OČ/OM
0/30/0
12.05.2019 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" stejně jako závod č.56 K1M slalom 9. 2/ZS 13.8015,3
36
11.05.2019 Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s K1M sjezd 5. 1/ZS 90.1012,0
28
11.05.2019 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem K1M slalom 12. 2/ZS 16.4018,1
23
05.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 45. 12/ZS 17.9020,1
71
04.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 65. 14/ZS 19.9722,8
76
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 40. 4/ZS 191.5219,9ČP/OČ/OM
0/38/0
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 36. 3/ZS 178.2718,8ČP/OČ/OM
0/51/0
07.04.2019 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 1. 1/ZS
24
07.04.2019 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 3. 1/ZS 13.801,2
23
07.04.2019 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
SLADOVNÍK Jakub
2. 1/ZS 64.205,0
1
06.04.2019 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 5. 1/ZS 156.2015,6
25
06.04.2019 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 6. 1/ZS 138.6013,6
22
31.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 9. 1/ZS 179.0518,0
46
31.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 12. 2/ZS 201.0620,3
34
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 12. 2/ZS 190.5319,6
43
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 12. 2/ZS 184.4818,8
31
20.10.2018 Podzimní sjezd na Lužnici C1M sjezd 5. 1/ZM 222.0018,0
1
20.10.2018 Podzimní sjezd na Lužnici C1M sjezd 6. 1/ZM 248.3020,1
0
20.10.2018 Podzimní sjezd na Lužnici K1M sjezd 11. 1/ZM 300.0031,5
17
20.10.2018 Podzimní sjezd na Lužnici K1M sjezd 12. 1/ZM 281.4028,9
16
07.10.2018 Klatovský slalom ve Strakonicích K1M slalom 65. 9/ZM 27.3529,8
46
06.10.2018 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči K1M slalom 64. 8/ZM 29.9531,7
51
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 14. 2/ZM 12.0222,9-
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 14. 1/ZM 8.2017,5-
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 88. 26/ZM 47.5363,9-
05.08.2018 Slalom pod Borskou přehradou K1M slalom 34. 5/ZM 23.5020,5
21
04.08.2018 Slalom pod Borskou přehradou K1M slalom 44. 7/ZM 26.1023,5
19
01.07.2018 Slalom ve Strakonicích K1M slalom 85. 10/ZM 27.1038,0
43
30.06.2018 Slalom ve Strakonicích K1M slalom 82. 13/ZM 39.6546,2
45
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C1M sjezd 20. 1/ZM 228.1426,0
8
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1M sjezd 32. 1/ZM 217.0030,5
38
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C1M sjezd 22. 1/ZM 250.5229,1
6
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1M sjezd 30. 1/ZM 230.5432,8
41
20.05.2018 Slalom v Sušici K1M slalom 97. 12/ZM 44.0560,9
41
19.05.2018 Slalom v Sušici K1M slalom 113. 15/ZM 43.1755,2
29
13.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda K1M slalom 26. 3/ZM 35.5043,1
14
12.05.2018 Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje K1M sjezd 9. 1/ZM 165.5021,1
10
12.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda K1M slalom 28. 3/ZM 30.0033,9
11
06.05.2018 Slalom O šít města Tábora Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka K1M slalom 71. 13/ZM 38.1147,8
28
05.05.2018 Slalom O štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka K1M slalom 107. 14/ZM 40.8547,6
34
08.04.2018 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 7. 1/ZM 247.4022,4
12
08.04.2018 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 9. 1/ZM 229.0020,2
11
07.04.2018 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 7. 1/ZM 247.4022,4
12
07.04.2018 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 17. 1/ZM 324.0029,4
9
21.10.2017 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 21. 2/ZM 384.6039,5
7
21.10.2017 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 21. 2/ZM 401.8042,0
7
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 24. 10/ZM 97.0934,3
5
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 27. 12/ZM
2
06.08.2017 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 59. 8/ZM 43.9042,4
8
05.08.2017 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 67. 12/ZM 57.6052,6
3
09.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí K1M slalom 107. 19/ZM 49.5159,6
2
08.07.2017 Sjezd ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí K1M sjezd 28. 4/ZM 255.3054,8
0
08.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí K1M slalom 98. 15/ZM 48.3547,3
14
28.05.2017 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP Jihočeského kraje Viz. závod č.66 K1M sjezd 11. 2/ZM 266.0034,8
2
28.05.2017 Down-Town-slalom viz. závod č.70 K1M slalom 31. 9/ZM 107.40109,6
0
27.05.2017 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + MČR C2mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s K1M sjezd 9. 2/ZM 342.4045,6
2
27.05.2017 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem K1M slalom 34. 8/ZM 189.60172,4
0
09.04.2017 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Hutě- Bechyně K1M sjezd 16. 3/ZM 485.1050,5
3
09.04.2017 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice,Hutě -Bechyně K1M sjezd 18. 3/ZM 482.7049,9
3
08.04.2017 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Hutě- Bechyně K1M sjezd 22. 3/ZM 681.6072,4
0
08.04.2017 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Hutě- Bechyně K1M sjezd 23. 3/ZM 692.6072,7
0
10.07.2016 Slalom ve Strakonicích řeka Otava před loděnicí, Horní Podskalí. K1M slalom 121. 16/PZ 114.14115,3
0
09.07.2016 Slalom ve Strakonicích řeka Otava před loděnicí, Horní Podskalí. K1M slalom 126. 16/PZ 117.79115,5
0
09.07.2016 Sjezd ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí K1M sjezd
předžáci
5.   18.304,2
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Míka HynekSK Domeček Soběslav K1: 2   C1:   C2: 3 K1: 2   C1: 3   C2: 04.11.21 updated from RVP
Míka HynekSK Domeček Soběslav K1: 2   C1:   C2: 3 K1: 2   C1: 2   C2: 01.12.20 updated from RVP
Míka HynekSK Domeček Soběslav K1: 2   C1:   C2: K1: 2   C1: 2   C2: 29.09.20 updated from RVP
Míka HynekSK Domeček Soběslav K1: 2   C1:   C2: K1: 2   C1: 3   C2: 21.08.19 updated from RVP
Míka HynekSK Domeček Soběslav K1: 3+   C1:   C2: K1: 2   C1: 3   C2: 01.07.19 updated from RVP
Míka HynekSK Domeček Soběslav K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1: 3   C2: 13.11.18 updated from RVP
Míka HynekSK Domeček Soběslav K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 19.06.18 updated from RVP
Míka HynekSK Domeček Soběslav K1: 3   C1:   C2: K1: 3+   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Míka HynekSK Domeček Soběslav K1:   C1:   C2: K1: 3+   C1:   C2: 10.07.17 updated from RVP
Míka HynekSK Domeček Soběslav K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 30.05.17 updated from RVP
Míka HynekSK Domeček Soběslav K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 01.07.16 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|5611|0|N

rok 2022

Sjezd: Žebříček Český Pohár
30.C1M 4/4 83
14.K1M 8/12 262
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.C1M 5/6 250
6.K1M 5/14 1073
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/6 0
 K1M 5/14 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
82.K1M 4/4 701
Sjezd: Žebříček Český Pohár
31.C1M 5/5 64
14.K1M 8/9 265
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
21.C1M 5/5 104
7.K1M 5/9 866
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/5 0
 K1M 5/9 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
36.C2M
Uhlík Jan
2/2 26
75.K1M 5/6 788
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
36.K1M 6/6 24
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
27.C1M 4/4 52
14.K1M 5/10 388
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
 K1M 5/10 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
134.K1M 5/8 525
Sjezd: Žebříček Český Pohár
53.K1M 6/8 2
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
29.C1M 3/3 42
49.C2M
Sladovník Jakub
1/1 1
 C2M
Kremla Jakub
2/2 0
22.K1M 5/22 293
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0
 K1M 5/11 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
231.K1M 5/12 226
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
43.C1M 4/4 15
47.K1M 5/9 124

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
401.K1M 5/7 29
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
89.K1M 5/10 25

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 1/1 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2022202120202019
C1M3031--
K1M14143653

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202120202019201820172016
K1M8275134231401480
C2M-36----

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2022202120202019201820172016
C1M1521272943--
K1M6714224789174
C2M---88---

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020
K1M225

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2022202120202019
C1M81495943
K1M79677488
Fotky nenalezeny.
0|5611|0|N

rok 2022

Sjezd: Žebříček Český Pohár
30.C1M 4/4 83
14.K1M 8/12 262
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.C1M 5/6 250
6.K1M 5/14 1073
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/6 0
 K1M 5/14 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
82.K1M 4/4 701
Sjezd: Žebříček Český Pohár
31.C1M 5/5 64
14.K1M 8/9 265
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
21.C1M 5/5 104
7.K1M 5/9 866
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/5 0
 K1M 5/9 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
36.C2M
Uhlík Jan
2/2 26
75.K1M 5/6 788
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
36.K1M 6/6 24
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
27.C1M 4/4 52
14.K1M 5/10 388
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
 K1M 5/10 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
134.K1M 5/8 525
Sjezd: Žebříček Český Pohár
53.K1M 6/8 2
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
29.C1M 3/3 42
49.C2M
Sladovník Jakub
1/1 1
 C2M
Kremla Jakub
2/2 0
22.K1M 5/22 293
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0
 K1M 5/11 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
231.K1M 5/12 226
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
43.C1M 4/4 15
47.K1M 5/9 124

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
401.K1M 5/7 29
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
89.K1M 5/10 25

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 1/1 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2022202120202019
C1M3031--
K1M14143653

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202120202019201820172016
K1M8275134231401480
C2M-36----

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2022202120202019201820172016
C1M1521272943--
K1M6714224789174
C2M---88---

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020
K1M225

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2022202120202019
C1M81495943
K1M79677488

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
43   2 80 26 2 153
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody47.634.01340
K1M49.334.01238
C2M15.513.0132
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,040
K1M00,000,000,000,038
C2M00,000,000,000,02
Celkem00,000,000,000,040
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody7738452937,7
K1M7537652938,7
C2M28400,0
Celkem7738452937,7
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Míka Hyneksl 131
11.09.21
sl 130
12.09.20
sl 118
22.08.20
sl 121
31.08.19
sl 131
01.09.18
pořadí62.77.27.60.88.
odstup % *)59,750,622,649,863,9
% poražených soupeřů *)15,316,561,228,036,0
pořadí2018201920202021celkem
průměr88.060.052.062.062.8
medián8860276262
modus8860276227
počet závodů11215
průměrný odstup od vítěze % *)63,949,836,659,749,3
průměrné % poražených soupeřů *)36,028,038,915,331,4
počet jízd21429
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
1
20,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C2M

Míka Hyneksl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
pořadí13.18.
odstup %20,727,6
% poražených soupeřů58,643,3
pořadí2020celkem
průměr15.515.5
medián1313
modus1313
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %24,224,2
průměrné % poražených soupeřů51,051,0
počet jízd22
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Míka Hyneksl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 138
19.09.21
sl 137
18.09.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 46
20.09.20
sl 45
19.09.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 138
05.10.19
sl 88
30.06.19
sl 87
29.06.19
sl 57
12.05.19
sl 56
11.05.19
sl 46
05.05.19
sl 45
04.05.19
sl 146
07.10.18
sl 145
06.10.18
sl 104
05.08.18
sl 103
04.08.18
sl 89
01.07.18
sl 88
30.06.18
sl 62
20.05.18
sl 61
19.05.18
sl 49
13.05.18
sl 48
12.05.18
sl 42
06.05.18
sl 41
05.05.18
sj 122
19.08.17
sl 114
06.08.17
sl 113
05.08.17
sl 99
09.07.17
sl 98
08.07.17
sl 71
28.05.17
sl 70
27.05.17
sl 93
10.07.16
sl 92
09.07.16
pořadí13.14.7.11.12.13.17.27.18.16.33.41.35.9.12.45.65.65.64.34.44.85.82.97.113.26.28.71.107.27.59.67.107.98.31.34.121.126.
odstup %12,79,46,010,15,36,314,527,29,610,626,019,416,215,318,120,122,829,831,720,523,538,046,260,955,243,133,947,847,60,042,452,659,647,3109,6172,4115,3115,5
% poražených soupeřů92,292,095,493,292,492,585,678,086,488,276,677,181,776,569,463,957,054,355,338,931,744,746,744,536,040,534,132,728,923,518,312,017,226,03,2---3,25,3
pořadí201620172018201920202021celkem
průměr123.560.468.034.317.211.349.3
medián121596535161134
modus1212726912712
počet závodů271276438
průměrný odstup od vítěze %115,469,139,919,712,39,538,0
průměrné % poražených soupeřů4,313,440,771,787,293,252,3
počet jízd413241412875
lepší 1. jízda1
50,0%
3
42,9%
4
33,3%
1
14,3%
1
16,7%
0
0,0%
10
26,3%
čistých jízd0
0,0%
4
30,8%
8
33,3%
7
50,0%
6
50,0%
4
50,0%
29
38,7%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1M

Míka Hyneksl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
pořadí18.16.
odstup %9,610,6
% poražených soupeřů86,488,2
pořadí2020celkem
průměr17.017.0
medián1616
modus1616
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %10,110,1
průměrné % poražených soupeřů87,387,3
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Míka Hyneksj 82
26.06.22
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
pořadí5.15.1.
odstup %7,413,50,0
% poražených soupeřů90,064,1100,0
pořadí202020212022celkem
průměr1.015.05.07.0
medián11555
modus11551
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze %0,013,57,47,0
průměrné % poražených soupeřů100,064,190,084,7

Kategorie K1M

Míka Hyneksj 109
20.08.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 41
01.05.22
sj 36
24.04.22
sj 35
23.04.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
pořadí9.4.2.11.17.18.12.15.10.10.9.13.1.39.29.40.36.
odstup %7,72,12,68,214,612,97,58,39,36,66,77,80,013,911,919,918,8
% poražených soupeřů78,496,899,070,657,951,479,674,170,091,692,585,7100,047,260,026,435,2
pořadí2019202020212022celkem
průměr38.023.010.511.016.2
medián3629101112
modus3611029
počet závodů234817
průměrný odstup od vítěze %19,48,67,68,09,3
průměrné % poražených soupeřů30,869,185,076,071,6

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Míka Hyneksj 82
26.06.22
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí5.15.12.20.22.
odstup %7,413,510,226,029,1
% poražených soupeřů90,064,170,336,730,0
pořadí2018202020212022celkem
průměr21.012.015.05.014.8
medián201215515
modus20121555
počet závodů21115
průměrný odstup od vítěze %27,510,213,57,417,2
průměrné % poražených soupeřů33,470,364,190,058,2

Kategorie K1M

Míka Hyneksj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí4.2.11.12.15.10.13.14.32.30.
odstup %2,12,68,27,58,36,67,88,030,532,8
% poražených soupeřů96,899,070,679,674,191,685,786,762,765,5
pořadí2018202020212022celkem
průměr31.014.011.58.814.3
medián3014101112
modus30141022
počet závodů212510
průměrný odstup od vítěze %31,78,07,25,711,4
průměrné % poražených soupeřů64,186,788,784,081,2

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Míka Hyneksj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sl 79
22.06.19
sl 150
20.10.18
sl 149
20.10.18/2
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí15.1.12.15.10.6.5.20.22.
odstup %13,50,010,212,010,920,118,026,029,1
% poražených soupeřů64,1100,070,362,270,0---20,036,730,0
pořadí2018201920202021celkem
průměr13.310.09.315.011.8
medián610121512
modus51011515
počet závodů41319
průměrný odstup od vítěze %23,310,97,413,515,5
průměrné % poražených soupeřů21,770,077,564,150,4

Kategorie C2M

Míka Hyneksj 142
19.10.19
sj 15
07.04.19
pořadí10.2.
odstup %9,45,0
% poražených soupeřů---50,0
pořadí2019celkem
průměr6.06.0
medián22
modus22
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %7,27,2
průměrné % poražených soupeřů25,025,0

Kategorie K1M

Míka Hyneksj 109
20.08.22
sj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 143
19.10.19
sj 142
19.10.19/2
sl 79
22.06.19
sj 51
11.05.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 15
07.04.19
sj 14
07.04.19/2
sj 13
06.04.19
sj 12
06.04.19/2
sj 10
31.03.19
sj 9
31.03.19/2
sj 8
30.03.19
sj 7
30.03.19/2
sl 150
20.10.18
sl 149
20.10.18/2
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 52
12.05.18
sj 21
08.04.18
sj 20
08.04.18/2
sj 19
07.04.18
sj 18
07.04.18/2
sj 152
21.10.17
sj 151
21.10.17/2
sj 125
20.08.17
sl 97
08.07.17
sj 67
28.05.17
sj 66
27.05.17
sj 26
09.04.17
sj 27
09.04.17/2
sj 24
08.04.17
sj 25
08.04.17/2
sj 91
09.07.16
pořadí9.11.12.15.10.10.9.13.1.14.18.39.29.2.2.16.5.40.36.1.3.5.6.9.12.12.12.11.12.32.30.9.7.9.17.7.21.21.24.28.11.9.18.16.23.22.5.
odstup %7,78,27,58,39,36,66,77,80,08,09,113,911,914,410,813,112,019,918,80,01,215,613,618,020,318,819,631,528,930,532,821,122,420,229,422,442,039,534,354,834,845,649,950,572,772,44,2
% poražených soupeřů78,470,679,674,170,091,692,585,7100,086,783,747,260,096,496,683,371,426,435,2100,086,780,076,260,045,050,056,069,766,762,765,560,073,968,044,873,937,537,528,112,928,627,334,637,518,519,255,6
pořadí2016201720182019202020212022celkem
průměr5.019.314.911.520.210.511.814.5
medián52111618101112
modus52171211099
počet závodů11091454447
průměrný odstup od vítěze %4,249,726,614,08,67,67,922,1
průměrné % poražených soupeřů55,628,265,068,875,585,075,761,8

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Míka Hyneksj 82
26.06.22
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sl 79
22.06.19
pořadí5.15.1.12.15.10.
odstup %7,413,50,010,212,010,9
% poražených soupeřů90,064,1100,070,362,270,0
pořadí2019202020212022celkem
průměr10.09.315.05.09.7
medián101215510
modus10115515
počet závodů13116
průměrný odstup od vítěze %10,97,413,57,49,0
průměrné % poražených soupeřů70,077,564,190,076,1

Kategorie K1M

Míka Hyneksj 109
20.08.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
pořadí9.4.2.11.12.15.10.10.9.13.1.14.18.39.29.16.40.36.
odstup %7,72,12,68,27,58,39,36,66,77,80,08,09,113,911,913,119,918,8
% poražených soupeřů78,496,899,070,679,674,170,091,692,585,7100,086,783,747,260,083,326,435,2
pořadí2019202020212022celkem
průměr30.720.210.58.816.0
medián361810912
modus1611029
počet závodů354618
průměrný odstup od vítěze %17,38,67,66,19,0
průměrné % poražených soupeřů48,375,585,083,175,6

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Míka Hyneksp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
pořadí17.25.20.14.23.27.30.32.
odstup %7,813,915,612,713,613,814,015,9
% poražených soupeřů66,750,062,074,055,145,840,836,7
pořadí20212022celkem
průměr28.019.023.5
medián271723
modus231414
počet závodů448
průměrný odstup od vítěze %14,412,513,4
průměrné % poražených soupeřů44,663,253,9

Kategorie K1M

Míka Hyneksp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí19.16.17.15.15.23.21.18.16.23.24.58.38.61.56.42.38.
odstup %9,712,66,010,18,712,06,811,96,913,414,219,824,127,526,125,022,5
% poražených soupeřů83,886,573,383,983,956,080,083,078,368,152,143,615,930,236,026,833,9
pořadí2019202020212022celkem
průměr47.041.019.517.529.4
medián4224181623
modus3824161515
počet závodů524617
průměrný odstup od vítěze %25,017,09,79,915,1
průměrné % poražených soupeřů28,647,977,477,959,7

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Míka Hyneksp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 133
12.09.21
sj 120
23.08.20
sj 123
01.09.19
sp 133
02.09.18
pořadí17.25.20.14.14.1.7.14.
odstup %7,813,915,612,716,10,08,922,9
% poražených soupeřů66,750,062,074,053,6100,075,045,8
pořadí20182019202020212022celkem
průměr14.07.01.014.019.014.0
medián1471141714
modus1471141414
počet závodů111148
průměrný odstup od vítěze %22,98,90,016,112,512,2
průměrné % poražených soupeřů45,875,0100,053,663,265,9

Kategorie K1M

Míka Hyneksp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 124
29.08.20
sj 120
23.08.20
sj 128
15.09.19
sj 123
01.09.19
sj 67
26.05.19
sp 133
02.09.18
pořadí19.16.15.15.9.12.24.1.17.5.42.14.
odstup %9,712,610,18,79,65,814,20,018,212,625,017,5
% poražených soupeřů83,886,583,983,985,281,452,1100,069,294,526,880,0
pořadí20182019202020212022celkem
průměr14.021.312.39.016.315.8
medián14171291515
modus145191515
počet závodů1331412
průměrný odstup od vítěze %17,518,66,79,610,312,0
průměrné % poražených soupeřů80,063,577,885,284,577,3

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Míka Hyneksp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 110
09.08.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí17.25.23.27.30.32.1.2.2.
odstup %7,813,913,613,814,015,90,01,92,7
% poražených soupeřů66,750,055,145,840,836,7100,095,595,2
pořadí2019202020212022celkem
průměr2.01.028.021.017.7
medián21271723
modus2123172
počet závodů21429
průměrný odstup od vítěze %2,30,014,410,99,3
průměrné % poražených soupeřů95,4100,044,658,465,1

Kategorie K1M

Míka Hyneksp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 110
09.08.20/2
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí19.16.17.23.21.18.16.23.24.54.1.58.38.61.3.56.2.42.38.
odstup %9,712,66,012,06,811,96,913,414,220,50,019,824,127,59,226,11,725,022,5
% poražených soupeřů83,886,573,356,080,083,078,368,152,147,5100,043,615,930,295,636,097,726,833,9
pořadí2019202020212022celkem
průměr34.334.319.518.827.9
medián3824181723
modus381161616
počet závodů744419
průměrný odstup od vítěze %19,413,69,710,114,2
průměrné % poražených soupeřů48,060,877,474,962,5

Mezinárodní závod sprint

Kategorie C1M

Míka Hyneksp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 110
17.08.19
pořadí17.25.2.
odstup %7,813,92,7
% poražených soupeřů66,750,095,2
pořadí20192022celkem
průměr2.021.014.7
medián21717
modus2172
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %2,710,98,1
průměrné % poražených soupeřů95,258,470,6

Kategorie K1M

Míka Hyneksp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 110
17.08.19
pořadí19.16.2.
odstup %9,712,61,7
% poražených soupeřů83,886,597,7
pořadí20192022celkem
průměr2.017.512.3
medián21616
modus2162
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %1,711,28,0
průměrné % poražených soupeřů97,785,289,3

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Míka Hyneksp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 110
09.08.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí17.25.23.27.30.32.1.2.2.
odstup %7,813,913,613,814,015,90,01,92,7
% poražených soupeřů66,750,055,145,840,836,7100,095,595,2
pořadí2019202020212022celkem
průměr2.01.028.021.017.7
medián21271723
modus2123172
počet závodů21429
průměrný odstup od vítěze %2,30,014,410,99,3
průměrné % poražených soupeřů95,4100,044,658,465,1

Kategorie K1M

Míka Hyneksp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 110
09.08.20/2
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí19.16.17.23.21.18.16.23.24.54.1.58.38.61.3.56.2.42.38.
odstup %9,712,66,012,06,811,96,913,414,220,50,019,824,127,59,226,11,725,022,5
% poražených soupeřů83,886,573,356,080,083,078,368,152,147,5100,043,615,930,295,636,097,726,833,9
pořadí2019202020212022celkem
průměr34.334.319.518.827.9
medián3824181723
modus381161616
počet závodů744419
průměrný odstup od vítěze %19,413,69,710,114,2
průměrné % poražených soupeřů48,060,877,474,962,5
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále