Lacina Jakub, 2003

TJ Semily
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: 3+   C2: 3  sjezd K1: 1   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 6. 5/DS 1.502,5
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1M sjezd 16. 6/DS 99.7713,2
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k K1M sjezd 12. 5/DS 4.218,4
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 8. 2/DS 7.378,6
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 13. 4/DS 10.2511,8
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1M sjezd 22. 5/DS 4.4910,1
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 18. 5/DS 7.6517,0
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 3. 1/DS 1.801,7
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 2. 1/DS 1.401,5
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 8. 1/DS 6.206,0
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 1. 1/DS
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 8. 8/DS 27.314,1
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 8. 7/DS 32.875,0
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 9. 5/DS
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 12. 6/DS 2.976,8
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 8. 2/DM 7.607,9
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 11. 6/DM 11.8011,1
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 14. 4/DM 11.6012,4
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 12. 5/DM 12.0011,6
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M sjezd 9. 3/DM 2.987,9
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 93. 43/DM 116.59135,2
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou K1M sjezd 13. 1/DM 78.5710,5
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo K1M sjezd 16. 2/DM 4.589,5
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1M sjezd 18. 2/DM 4.6910,7
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 43. 7/DM 30.1069,2
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 26. 5/DM 12.2413,2
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 23. 5/DM 13.4914,0
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 1. 1/DM
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 1. 1/DM
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 1. 1/DM
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 1. 1/DM
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C1M slalom 4. 2/DM 9.208,4
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2M slalom
LACINA Richard
1.  
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1M slalom 7. 3/DM 10.3011,2
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C1M slalom 7. 2/DM 16.5014,5
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2M slalom
LACINA Richard
1.  
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1M slalom 3. 1/DM 5.605,7
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 7. 2/DM 19.582,9
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 6. 2/DM 23.123,5
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 1. 1/DM
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1M sjezd 16. 2/DM 4.257,3
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 14. 2/DM 3.165,4
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 1. 1/DM
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 2. 1/DM 8.401,2
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek lávka - pod skálou K1M sjezd 1. 1/DM
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku v prostoru loděnice K1M sjezd 1. 1/DM
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 36. 5/DM 169.1217,6
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 20. 2/DM 81.948,6
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 19. 2/DM 157.4015,3
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 27. 3/DM 708.5568,6
31.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 8. 1/DM 97.849,9
31.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 13. 2/DM 257.5525,8
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 7. 1/DM 109.6411,3
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 8. 1/DM 110.3511,2
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 10. 2/DM 60.808,1
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 14. 3/DM 81.709,5
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 12. 2/DM 66.908,9
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 16. 3/DM 100.8111,3
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 12. 1/DM 9.007,9
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C1M slalom 19. 2/DM 20.8017,2
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 12. 2/DM 10.969,2
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C1M slalom 33. 2/DM 25.8920,6
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech K1M sjezd 8. 5/DM 4.427,2
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech K1M slalom 94. 37/DM 65.4571,9
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně K1M sjezd 30. 5/DM 115.7315,4
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně K1M sjezd 26. 3/DM 12.8712,4
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L. K1M sjezd 33. 16/U18 9.6922,6
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L. K1M sjezd 35. 17/U18 3.828,4
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1M sjezd 43. 8/DM 6.0413,2
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1M sjezd 48. 10/DM 9.9021,9
12.08.2018 Slalom O štít města Benátek K1M slalom 61. 12/DM 29.5431,7
11.08.2018 Slalom O štít města Benátek K1M slalom 29. 6/DM 16.0816,2
29.07.2018 Sjezd v Třebechovicích K1M sjezd 1. 1/DM
29.07.2018 Sprint v Třebechovicích K1M sjezd 1. 1/DM
28.07.2018 Sjezd v Třebechovicích K1M sjezd 1. 1/DM
28.07.2018 Sprint v Třebechovicích K1M sjezd 1. 1/DM
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1M sjezd 8. 4/DM 60.828,5
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1M sjezd 8. 4/DM 55.157,9
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 1. 1/DM
09.06.2018 Sjezd ve Vysokém Mýtě K1M sjezd 1. 1/DM
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 1. 1/DM
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1M sjezd 37. 10/DM 5.9013,0
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1M sjezd 35. 8/DM 4.910,2
13.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda K1M slalom    
12.05.2018 Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje K1M sjezd    
12.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda K1M slalom    
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1M sjezd 31. 7/DM 78.4815,4
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1M sjezd 37. 10/DM 89.6517,6
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 19. 1/DM 256.2030,6
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 23. 2/DM 266.4032,1
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 20. 2/DM 232.1029,0
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 21. 2/DM 227.9028,4
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 29. 7/ZS 19.8019,7
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 30. 7/ZS 27.6025,7
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 22. 4/ZS 18.7018,1
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 38. 5/ZS 29.3026,8
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 39. 30/ZS 32.9732,4
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 3. 3/ZS 23.428,3
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom    
13.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 56.   28.3131,0
12.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 41.   38.6636,8
30.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 5. 1/ZS 66.208,0
30.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 6. 1/ZS 2.204,7
29.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 5. 1/ZS 57.107,2
29.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 6. 1/ZS 4.008,6
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 17. 15/ZS 12.3312,0
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 15. 11/ZS 18.1216,4
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 21. 18/ZS 9.739,3
01.07.2017 Veřejný sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M sjezd 6. 2/ZS 81.7015,1
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 10. 8/ZS 13.1512,1
25.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 83. 15/ZS 38.1848,2
24.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 73. 13/ZS 184.61233,2
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 29. 5/ZS 122.9524,1
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 30. 4/ZS 218.4623,4
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 22. 20/ZS 12.4212,9
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 60. 38/ZS 33.3028,6
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 20. 9/ZS 33.8340,1
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 23. 11/ZS 29.4235,0
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody) K1M sjezd 10. 1/ZS 148.9019,3
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 10. 1/ZS 125.8019,3
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 10. 1/ZS 13.0022,8
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 12. 1/ZS 20.6019,7
30.04.2017 Trutnovský slalom - 53. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 24. 5/ZS 22.6020,7
29.04.2017 Trutnovský slalom - 53. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 66. 17/ZS 50.9447,8
16.04.2017 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou K1M slalom 29. 8/ZS 42.8043,1
15.04.2017 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou K1M slalom 45. 12/ZS 64.7066,5
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 57. 9/ZS 27.2025,1
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 48. 2/ZS 35.7031,2
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 78. 10/ZS 28.3026,8
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 50. 2/ZS 33.3030,2
07.08.2016 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 68. 18/ZS 35.8035,7
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 83. 16/ZS 44.5044,5
31.07.2016 Sjezd v Třebechovicích K1M sjezd 13. 1/ZS 310.1037,5
31.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. K1M sjezd 13. 1/ZS 17.8036,0
30.07.2016 Sjezd v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. K1M sjezd 13. 1/ZS 324.2039,4
30.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. K1M sjezd 13. 1/ZS 17.7035,0
10.07.2016 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 10. 1/ZS 114.9025,6
10.07.2016 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 14. 1/ZS 149.2033,4
09.07.2016 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 14. 1/ZS 23.7041,2
09.07.2016 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 15. 1/ZS 25.3045,5
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 46. 6/ZS 52.3053,4
12.07.2015 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 21. 2/ZM 341.7087,4
12.07.2015 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody) K1M sjezd 21. 2/ZM 383.9098,9
11.07.2015 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 22. 2/ZM 53.3098,2
11.07.2015 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 22. 2/ZM 53.80100,4
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Lacina JakubTJ Semily K1: 2   C1: 3+   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Lacina JakubTJ Semily K1: 2   C1: 3+   C2: K1: 2   C1:   C2: 23.07.19 updated from RVP
Lacina JakubTJ Semily K1: 2   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Lacina JakubTJ Semily K1: 3+   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 03.07.17 updated from RVP
Lacina JakubTJ Semily K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 15.05.17 updated from RVP
Lacina JakubTJ Semily K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 29.09.16 updated from RVP
Lacina JakubTJ Semily K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 09.08.16 updated from RVP
Lacina JakubTJ Semily K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 01.08.16 updated from RVP
Lacina JakubTJ Semily K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 03.10.12 inserted RVP
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|4828|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
136.C1M 2/2 43
89.K1M 4/4 730
Sjezd: Žebříček Český Pohár
10.K1M 6/6 205
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
5.K1M 5/8 847
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/8 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
97.C1M 4/4 142
48.C2M
Lacina Richard
2/2 15
73.K1M 5/6 967
Sjezd: Žebříček Český Pohár
18.K1M 6/10 162
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
10.K1M 5/24 635
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
22.K1M 5/15 332

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
131.C1M 2/2 51
83.K1M 5/8 677
Sjezd: Žebříček Český Pohár
33.K1M 6/7 60
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.K1M 5/19 506
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/7 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
115.C1M 4/4 88
116.K1M 5/15 465
Slalom: Oblastní žebříček Morava
81.K1M 2/2 112
Sjezd: Žebříček Český Pohár
35.K1M 2/2 98
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
35.K1M 5/12 89
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
52.K1M 2/2 76

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
174.C1M 2/2 13
251.K1M 5/5 109
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
74.K1M 5/8 22

rok 2015

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2020201920182017
K1M10183335

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20202019201820172016
C1M13697131115174
K1M897383116251
C2M-48---

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018201720162015
K1M510153574140

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2017
K1M81

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920182017
K1M67229752
Fotky nenalezeny.
0|4828|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
136.C1M 2/2 43
89.K1M 4/4 730
Sjezd: Žebříček Český Pohár
10.K1M 6/6 205
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
5.K1M 5/8 847
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/8 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
97.C1M 4/4 142
48.C2M
Lacina Richard
2/2 15
73.K1M 5/6 967
Sjezd: Žebříček Český Pohár
18.K1M 6/10 162
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
10.K1M 5/24 635
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
22.K1M 5/15 332

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
131.C1M 2/2 51
83.K1M 5/8 677
Sjezd: Žebříček Český Pohár
33.K1M 6/7 60
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.K1M 5/19 506
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/7 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
115.C1M 4/4 88
116.K1M 5/15 465
Slalom: Oblastní žebříček Morava
81.K1M 2/2 112
Sjezd: Žebříček Český Pohár
35.K1M 2/2 98
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
35.K1M 5/12 89
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
52.K1M 2/2 76

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
174.C1M 2/2 13
251.K1M 5/5 109
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
74.K1M 5/8 22

rok 2015

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2020201920182017
K1M10183335

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20202019201820172016
C1M13697131115174
K1M897383116251
C2M-48---

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018201720162015
K1M510153574140

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2017
K1M81

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920182017
K1M67229752

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
40 14 2 85     141
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody27.822.0153
K1M32.023.0137
C1M20.612.0314
C2M1.01.012
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody59,411,923,8815,153
K1M38,112,712,7513,537
C1M00,000,017,117,114
C2M2100,000,000,02100,02
Celkem59,411,923,8815,153
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody1061040101917,9
K1M75948131216,0
C1M27763725,9
C2M416400,0
Celkem1061040101917,9
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Lacina Jakubsl 126
14.09.19
sl 135
08.09.18
sl 133
02.09.17
sl 84
24.06.17
pořadí93.94.39.73.
odstup % *)135,271,932,4233,2
% poražených soupeřů *)2,115,562,743,3
pořadí201720182019celkem
průměr56.094.093.074.8
medián39949373
modus39949339
počet závodů2114
průměrný odstup od vítěze % *)132,871,9135,2118,2
průměrné % poražených soupeřů *)53,015,52,130,9
počet jízd4228
lepší 1. jízda1
50,0%
1
100,0%
0
0,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Lacina Jakubsl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
pořadí3.8.11.12.4.7.19.33.30.38.15.10.48.50.
odstup %1,76,011,111,68,414,517,220,625,726,816,412,131,230,2
% poražených soupeřů92,373,184,885,378,662,568,447,554,747,156,372,723,024,6
pořadí20162017201820192020celkem
průměr49.023.326.08.55.520.6
medián4815197312
modus481019433
počet závodů2424214
průměrný odstup od vítěze %30,720,318,911,43,816,7
průměrné % poražených soupeřů23,857,758,077,882,762,2
počet jízd4847427
lepší 1. jízda1
50,0%
3
75,0%
1
50,0%
3
75,0%
1
50,0%
9
64,3%
čistých jízd0
0,0%
2
25,0%
1
25,0%
3
42,9%
1
25,0%
7
25,9%

Kategorie C2M

Lacina Jakubsl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
pořadí1.1.
odstup %0,00,0
% poražených soupeřů100,0100,0
pořadí2019celkem
průměr1.01.0
medián11
modus11
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %0,00,0
průměrné % poražených soupeřů100,0100,0
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Lacina Jakubsl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 112
12.08.18
sl 111
11.08.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 118
13.08.17
sl 117
12.08.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 85
25.06.17
sl 84
24.06.17
sl 52
14.05.17
sl 51
13.05.17
sl 36
30.04.17
sl 35
29.04.17
sl 31
16.04.17
sl 30
15.04.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 104
07.08.16
sl 103
06.08.16
sl 78
26.06.16
pořadí8.13.2.1.8.14.26.23.7.3.12.12.61.29.1.1.29.22.56.41.17.21.83.73.20.23.24.66.29.45.57.78.68.83.46.
odstup %8,611,81,50,07,912,413,214,011,25,77,99,231,716,20,00,019,718,131,036,812,09,348,2233,240,135,020,747,843,166,525,126,835,744,553,4
% poražených soupeřů94,992,098,5100,095,591,982,586,380,694,492,092,248,778,0100,0100,077,082,952,267,282,077,833,343,379,676,862,97,140,412,050,937,435,026,126,2
pořadí20162017201820192020celkem
průměr66.439.219.313.56.031.5
medián6829128223
modus46291311
počet závodů51466435
průměrný odstup od vítěze %37,147,210,810,75,528,5
průměrné % poražených soupeřů35,156,885,288,596,468,5
počet jízd10271212869
lepší 1. jízda2
40,0%
8
57,1%
2
33,3%
0
0,0%
1
25,0%
13
37,1%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
4
33,3%
3
25,0%
3
37,5%
10
14,5%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1M

Lacina Jakubsl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
pořadí22.60.
odstup %12,928,6
% poražených soupeřů80,244,3
pořadí2017celkem
průměr41.041.0
medián2222
modus2222
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %20,820,8
průměrné % poražených soupeřů62,362,3
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Lacina Jakubsj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí16.9.12.13.36.20.19.27.30.37.31.29.30.
odstup %13,20,06,810,517,68,615,368,615,413,015,424,123,4
% poražených soupeřů58,388,984,357,134,064,830,83,734,144,652,462,765,1
pořadí2017201820192020celkem
průměr29.532.723.012.323.8
medián2931201227
modus293013930
počet závodů235313
průměrný odstup od vítěze %23,814,624,16,717,8
průměrné % poražených soupeřů63,943,738,177,252,4

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1M

Lacina Jakubsj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sp 122
22.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
pořadí16.8.35.8.8.37.31.
odstup %13,24,18,48,57,913,015,4
% poražených soupeřů58,392,924,491,691,744,652,4
pořadí20182020celkem
průměr23.812.020.4
medián31816
modus888
počet závodů527
průměrný odstup od vítěze %10,68,710,1
průměrné % poražených soupeřů60,975,665,1

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Lacina Jakubsj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sl 99
28.07.19
sj 97
27.07.19
sl 79
22.06.19
sj 77
20.06.19
sj 44
05.05.19
sj 43
05.05.19/2
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sj 10
31.03.19
sj 9
31.03.19/2
sj 8
30.03.19
sj 7
30.03.19/2
sl 126
26.08.18
sj 100
29.07.18
sj 98
28.07.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 72
09.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 10
01.04.18
sj 9
01.04.18/2
sj 8
31.03.18
sj 7
31.03.18/2
sj 125
20.08.17
sj 110
30.07.17
sj 108
29.07.17
sj 92
01.07.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 46
07.05.17
sj 45
07.05.17/2
sj 98
31.07.16
sj 96
30.07.16
sl 90
10.07.16
sj 89
10.07.16/2
sj 89
12.07.15
sj 88
12.07.15/2
pořadí16.8.8.9.12.13.1.1.6.1.1.2.36.20.19.27.13.8.8.7.30.1.1.8.8.1.37.31.23.19.21.20.3.5.5.6.29.30.10.10.13.13.14.10.21.21.
odstup %13,24,15,00,06,810,50,00,03,50,00,01,217,68,615,368,625,89,911,211,315,40,00,08,57,90,013,015,432,130,628,429,08,38,07,215,124,123,419,319,337,539,433,425,698,987,4
% poražených soupeřů58,392,993,388,984,357,1100,0100,094,4100,0100,095,834,064,830,83,740,065,068,276,034,1100,0100,091,691,7100,044,652,426,740,042,945,793,884,085,270,662,765,157,157,142,940,0---30,8---4,8
pořadí201520162017201820192020celkem
průměr21.012.512.316.710.910.613.2
medián21136198910
modus211351181
počet závodů2481215546
průměrný odstup od vítěze %93,234,015,615,012,25,818,3
průměrné % poražených soupeřů2,428,472,064,168,783,563,3

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Lacina Jakubsj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí16.8.8.9.12.13.6.36.20.19.27.10.14.12.16.30.37.31.29.30.
odstup %13,24,15,00,06,810,53,517,68,615,368,68,19,58,911,315,413,015,424,123,4
% poražených soupeřů58,392,993,388,984,357,194,434,064,830,83,782,075,581,074,634,144,652,462,765,1
pořadí2017201820192020celkem
průměr29.532.717.310.619.2
medián293114916
modus2930688
počet závodů2310520
průměrný odstup od vítěze %23,814,616,25,814,1
průměrné % poražených soupeřů63,943,759,883,563,7

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Lacina Jakubsj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
pořadí12.18.16.18.43.16.14.26.43.48.35.
odstup %8,417,09,510,769,27,35,412,413,221,90,2
% poražených soupeřů77,183,265,980,251,273,276,850,044,742,049,3
pořadí201820192020celkem
průměr38.021.415.026.3
medián35161218
modus26161216
počet závodů45211
průměrný odstup od vítěze %11,920,412,715,9
průměrné % poražených soupeřů46,569,580,263,1

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Lacina Jakubsj 132
13.09.20
sj 124
29.08.20
sj 128
15.09.19
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
pořadí6.12.9.16.8.48.35.
odstup %2,58,47,97,37,221,90,2
% poražených soupeřů91,577,184,673,285,442,049,3
pořadí201820192020celkem
průměr30.312.59.019.1
medián359612
modus8966
počet závodů3227
průměrný odstup od vítěze %9,87,65,57,9
průměrné % poražených soupeřů58,978,984,371,9

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Lacina Jakubsj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sj 42
04.05.19
sj 41
04.05.19/2
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sp 101
29.07.18
sp 99
28.07.18
sl 58
19.05.18
sj 111
30.07.17
sj 109
29.07.17
sj 44
06.05.17
sj 43
06.05.17/2
sj 99
31.07.16
sj 97
30.07.16
sj 87
09.07.16
sj 87
11.07.15
sj 86
11.07.15/2
pořadí12.22.18.16.18.43.1.1.16.14.1.1.26.43.48.1.1.35.6.6.10.12.13.13.15.22.22.
odstup %8,410,117,09,510,769,20,00,07,35,40,00,012,413,221,90,00,00,24,78,622,819,736,035,045,5100,498,2
% poražených soupeřů77,179,283,265,980,251,2100,0100,073,276,8100,0100,050,044,742,0100,0100,049,385,384,860,950,045,542,96,74,54,5
pořadí201520162017201820192020celkem
průměr22.013.78.525.712.317.316.1
medián2213626141814
modus2213611121
počet závodů23469327
průměrný odstup od vítěze %99,338,814,08,011,311,820,6
průměrné % poražených soupeřů4,531,770,364,383,079,865,1

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

Lacina Jakubsj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
pořadí12.22.18.16.18.43.16.14.26.43.48.35.
odstup %8,410,117,09,510,769,27,35,412,413,221,90,2
% poražených soupeřů77,179,283,265,980,251,273,276,850,044,742,049,3
pořadí201820192020celkem
průměr38.021.417.325.9
medián35161818
modus26161216
počet závodů45312
průměrný odstup od vítěze %11,920,411,815,4
průměrné % poražených soupeřů46,569,579,864,4
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále