Lacina Jakub, 2003

TJ Semily
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: 3+   C2: 3  sjezd K1: 2   C1: -   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné
K1M 18. 2/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily 00:47,22 - 00:48,66 - 00:48,664.69/10,733/176/0
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné
K1M 43. 7/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily 00:51,25 - 01:13,57 - 01:13,5730.10/69,26/105/0
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři.
K1M 26. 5/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily 118.58 4 104.99 0 104.9912.24/13,2209
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři.
K1M 23. 5/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily 115.88 4 107.68 2 109.6813.49/14,0267
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M 1. 1/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily - - - - 13:39,60 50
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M 1. 1/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily 00:46,30 - 00:45,50 - 00:45,50 52
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M 1. 1/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily - - - - 13:42,80 55
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M 1. 1/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily 00:47,10 - 00:46,20 - 00:46,20 56
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka
C1M 4. 2/DMLACINA Jakub 2003 3+ Semily 118.70 0 122.80 2 118.709.20/8,49
C2M 1.  LACINA Richard
LACINA Jakub
1967
2003
Semily
Semily
130.00 4 129.70 2 131.70 7
K1M 7. 3/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily 105.10 2 98.50 4 102.5010.30/11,242
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka
C1M 7. 2/DMLACINA Jakub 2003 3+ Semily 129.30 2 130.20 0 130.2016.50/14,58
C2M 1.  LACINA Richard
LACINA Jakub
1967
2003
Semily
Semily
121.70 6 139.90 4 127.70 8
K1M 3. 1/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily 110.90 4 103.10 0 103.105.60/5,761
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat
K1M 7. 2/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily - - - - 11:36,2119.58/2,9-
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat
K1M 6. 2/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily - - - - 11:30,5623.12/3,587/0
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1M 1. 1/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily - - - - 00:45,50 52
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy
K1M 16. 2/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily 01:02,41 - 01:03,23 - 01:02,414.25/7,325/108/0
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 14. 2/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily 00:00,00 - 00:00,00 - 01:01,843.16/5,429/132/0
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
K1M 1. 1/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily - - - - 11:48,80 58
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
K1M 2. 1/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily - - - - 12:05,508.40/1,243
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek lávka - pod skálou
K1M 1. 1/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily 01:29,00 - 01:28,30 - 01:28,30 45
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku v prostoru loděnice
K1M 1. 1/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily 00:51,80 - 00:53,10 - 00:51,80 45
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 36. 5/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily - - - - 18:50,05169.12/17,60/50/0
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 20. 2/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily - - - - 17:11,0481.94/8,617/105/0
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1M 19. 2/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily - - - - 19:44,72157.40/15,319/19/0
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1M 27. 3/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily - - - - 29:01,82708.55/68,69/2/0
31.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
K1M 8. 1/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily - - - - 18:05,9597.84/9,950
31.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
K1M 13. 2/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily - - - - 20:54,79257.55/25,830
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
K1M 7. 1/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily - - - - 18:00,91109.64/11,363
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
K1M 8. 1/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily - - - - 18:12,54110.35/11,247
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 10. 2/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily - - - - 13:32,2060.80/8,182
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 14. 3/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily - - - - 15:45,0081.70/9,574
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 12. 2/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily - - - - 13:42,1066.90/8,998
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 16. 3/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily - - - - 16:30,01100.81/11,378
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích
K1M 12. 1/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily 123.40 0 126.40 0 123.409.00/7,9185
C1M 19. 2/DMLACINA Jakub 2003 3+ Semily 143.00 4 141.40 0 141.4020.80/17,231
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích
K1M 12. 2/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily 130.82 2 127.62 2 129.6210.96/9,2190
C1M 33. 2/DMLACINA Jakub 2003 3+ Semily 147.52 4 150.23 2 151.5225.89/20,620
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech
K1M 8. 5/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily 01:06,17 - 01:06,93 - 01:06,174.42/7,2-
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech
K1M 94. 37/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily 144.44 12 118.19 58 156.4465.45/71,9-
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně
K1M 30. 5/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily - - - - 14:28,98115.73/15,419/61/0
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně
K1M 26. 3/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily 01:57,98 - 01:57,05 - 01:57,0512.87/12,425/86/0
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L.
K1M 33. 16/U18LACINA Jakub 2003 2 Semily 00:50,76 - 00:52,66 - 00:52,669.69/22,6-
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L.
K1M 35. 17/U18LACINA Jakub 2003 2 Semily - - - - 00:49,103.82/8,4-
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál
K1M 43. 8/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily 00:00,00 - 00:00,00 - 00:51,676.04/13,28/92/0
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál
K1M 48. 10/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily 00:53,45 - 00:55,08 - 00:55,089.90/21,93/80/0
12.08.2018 Slalom O štít města Benátek
K1M 61. 12/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily 109.31 54 122.84 0 122.8429.54/31,755
11.08.2018 Slalom O štít města Benátek
K1M 29. 6/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily 127.54 2 113.05 2 115.0516.08/16,2180
29.07.2018 Sjezd v Třebechovicích
K1M 1. 1/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily - - - - 14:18,90 33
29.07.2018 Sprint v Třebechovicích
K1M 1. 1/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily 00:49,40 - 00:51,00 - 00:49,40 34
28.07.2018 Sjezd v Třebechovicích
K1M 1. 1/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily - - - - 14:30,00 32
28.07.2018 Sprint v Třebechovicích
K1M 1. 1/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily 00:51,70 - 00:52,70 - 00:51,70 29
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod
K1M 8. 4/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily - - - - 12:53,1660.82/8,5125
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd
K1M 8. 4/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily - - - - 12:37,0655.15/7,9123
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě
K1M 1. 1/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily 107.50 4 110.50 2 111.50 57
09.06.2018 Sjezd ve Vysokém Mýtě
K1M 1. 1/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily - - - - 09:07,70 23
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě
K1M 1. 1/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily 110.60 6 110.20 0 110.20 65
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR
K1M 37. 10/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily - - - - 00:51,355.90/13,00/13/0
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23
K1M 35. 8/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily 00:52,67 - 00:51,57 - 34:12,574.91/0,22/13/0
13.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda
K1M    LACINA Jakub 2003 2 Semily 4.00 999 4.00 999 999.00 0
12.05.2018 Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje
K1M    LACINA Jakub 2003 2 Semily - - - - DNS 0
12.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda
K1M    LACINA Jakub 2003 2 Semily 4.00 999 4.00 999 999.00 0
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile
K1M 31. 7/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily - - - - 09:49,0178.48/15,45/47/0
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile
K1M 37. 10/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily - - - - 09:59,9489.65/17,6-
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
K1M 19. 1/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily - - - - 18:13,20256.20/30,610
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
K1M 23. 2/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily - - - - 18:16,70266.40/32,16
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
K1M 20. 2/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily - - - - 17:12,10232.10/29,016
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
K1M 21. 2/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily - - - - 17:09,40227.90/28,412
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 29. 7/ZSLACINA Jakub 2003 2 Semily 118.36 2 118.60 2 120.3619.80/19,793
C1M 30. 7/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily 134.80 0 140.60 4 134.8027.60/25,726
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 22. 4/ZSLACINA Jakub 2003 2 Semily 118.10 4 121.00 2 122.1018.70/18,1125
C1M 38. 5/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily 134.60 4 134.00 12 138.6029.30/26,824
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
K1M 39. 30/ZSLACINA Jakub 2003 2 Semily 132.99 118 126.71 8 134.7132.97/32,4-
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 3. 3/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily - - - - 05:06,2723.42/8,329
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M    LACINA Jakub 2003 3 Semily 188.40 0 54.91 0 00:54.91 29
13.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři
K1M 56.  LACINA Jakub 2003 2 Semily 110.69 52 115.58 4 119.5828.31/31,051
12.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři
K1M 41.  LACINA Jakub 2003 2 Semily 133.58 10 140.91 6 143.5838.66/36,874
30.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M 5. 1/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily - - - - 14:53,4066.20/8,014
30.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M 6. 1/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily 00:49,00 - 00:50,50 - 00:49,002.20/4,715
29.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M 5. 1/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily - - - - 14:06,4057.10/7,216
29.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M 6. 1/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily 00:51,00 - 00:50,30 - 00:50,304.00/8,615
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 17. 15/ZSLACINA Jakub 2003 3+ Semily 113.62 2 113.26 2 115.2612.33/12,094
C1M 15. 11/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily 126.56 2 125.03 6 128.5618.12/16,416
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 21. 18/ZSLACINA Jakub 2003 3+ Semily 112.14 2 111.35 4 114.149.73/9,379
01.07.2017 Veřejný sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 6. 2/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily - - - - 10:21,9081.70/15,19
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
C1M 10. 8/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily 123.71 8 122.24 0 122.2413.15/12,122
25.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 83. 15/ZSLACINA Jakub 2003 3+ Semily 113.34 156 107.36 10 117.3638.18/48,238
24.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 73. 13/ZSLACINA Jakub 2003 3+ Semily 105.48 8 109.76 154 263.76184.61/233,252
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1M 29. 5/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily - - - - 10:32,18122.95/24,149/12/35
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1M 30. 4/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily - - - - 19:11,24218.46/23,449/11/41
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
K1M 22. 20/ZSLACINA Jakub 2003 3+ Semily 117.33 2 104.68 4 108.6812.42/12,975
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
K1M 60. 38/ZSLACINA Jakub 2003 3+ Semily 157.66 58 139.64 10 149.6433.30/28,637
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
K1M 20. 9/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily 128.16 4 112.26 6 118.2633.83/40,160
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
K1M 23. 11/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily 109.51 4 112.61 10 113.5129.42/35,060
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody)
K1M 10. 1/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily - - - - 15:20,30148.90/19,39
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
K1M 10. 1/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily - - - - 12:59,30125.80/19,310
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
K1M 10. 1/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily 01:06,40 - 01:09,90 - 01:09,9013.00/22,810
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
K1M 12. 1/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily 02:06,40 - 02:05,20 - 02:05,2020.60/19,78
30.04.2017 Trutnovský slalom - 53. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí
K1M 24. 5/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily 134.80 8 129.90 2 131.9022.60/20,735
29.04.2017 Trutnovský slalom - 53. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí
K1M 66. 17/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily 141.59 16 143.48 56 157.5950.94/47,81
16.04.2017 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou
K1M 29. 8/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily 136.10 6 160.90 14 142.1042.80/43,117
15.04.2017 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou
K1M 45. 12/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily 1.00 999 158.00 4 162.0064.70/66,53
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 57. 9/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily 136.50 4 133.50 2 135.5027.20/25,141
C1M 48. 2/ZSLACINA Jakub 2003 Semily 148.20 2 149.60 2 150.2035.70/31,26
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 78. 10/ZSLACINA Jakub 2003 3 Semily 127.90 6 130.20 52 133.9028.30/26,827
C1M 50. 2/ZSLACINA Jakub 2003 Semily 142.10 2 141.50 2 143.5033.30/30,27
07.08.2016 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři.
K1M 68. 18/ZSLACINA Jakub 2003 Semily 137.40 8 134.00 2 136.0035.80/35,725
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři.
K1M 83. 16/ZSLACINA Jakub 2003 Semily 142.40 2 152.90 10 144.4044.50/44,516
31.07.2016 Sjezd v Třebechovicích
K1M 13. 1/ZSLACINA Jakub 2003 Semily - - - - 18:57,00310.10/37,55
31.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O.
K1M 13. 1/ZSLACINA Jakub 2003 Semily 01:07,30 - 01:09,10 - 01:07,3017.80/36,06
30.07.2016 Sjezd v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O.
K1M 13. 1/ZSLACINA Jakub 2003 Semily - - - - 19:07,60324.20/39,44
30.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O.
K1M 13. 1/ZSLACINA Jakub 2003 Semily 01:08,30 - 01:10,30 - 01:08,3017.70/35,05
10.07.2016 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
K1M 10. 1/ZSLACINA Jakub 2003 Semily - - - - 09:24,30114.90/25,62
10.07.2016 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
K1M 14. 1/ZSLACINA Jakub 2003 Semily - - - - 09:55,60149.20/33,40
09.07.2016 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
K1M 14. 1/ZSLACINA Jakub 2003 Semily 01:21,20 - 01:21,90 - 01:21,2023.70/41,20
09.07.2016 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
K1M 15. 1/ZSLACINA Jakub 2003 Semily 01:26,50 - 01:20,90 - 01:20,9025.30/45,50
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou
K1M 46. 6/ZSLACINA Jakub 2003 Semily 136.70 58 140.20 10 150.2052.30/53,40
12.07.2015 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
K1M 21. 2/ZMLACINA Jakub 2003 Semily - - - - 12:12,60341.70/87,40
12.07.2015 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody)
K1M 21. 2/ZMLACINA Jakub 2003 Semily - - - - 12:52,00383.90/98,90
11.07.2015 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
K1M 22. 2/ZMLACINA Jakub 2003 Semily 01:47,60 - 01:47,80 - 01:47,6053.30/98,20
11.07.2015 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
K1M 22. 2/ZMLACINA Jakub 2003 Semily 01:47,40 - 01:48,10 - 01:47,4053.80/100,40
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Lacina JakubTJ Semily K1: 2   C1: 3+   C2: K1: 2   C1:   C2: 23.07.19 updated from RVP
Lacina JakubTJ Semily K1: 2   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Lacina JakubTJ Semily K1: 3+   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 03.07.17 updated from RVP
Lacina JakubTJ Semily K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 15.05.17 updated from RVP
Lacina JakubTJ Semily K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 29.09.16 updated from RVP
Lacina JakubTJ Semily K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 09.08.16 updated from RVP
Lacina JakubTJ Semily K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 01.08.16 updated from RVP
Lacina JakubTJ Semily K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 03.10.12 inserted RVP

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
165.C1M 2/2 17
39.C2M
Lacina Richard
2/2 15
115.K1M 4/4 579
Sjezd: Žebříček Český Pohár
19.K1M 6/8 132
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
10.K1M 5/22 626
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
22.K1M 5/13 332

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
131.C1M 2/2 51
83.K1M 5/8 677
Sjezd: Žebříček Český Pohár
33.K1M 6/7 60
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.K1M 5/19 506
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/7 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
115.C1M 4/4 88
116.K1M 5/15 465
Slalom: Oblastní žebříček Morava
81.K1M 2/2 112
Sjezd: Žebříček Český Pohár
35.K1M 2/2 98
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
35.K1M 5/12 89
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
52.K1M 2/2 76

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
174.C1M 2/2 13
251.K1M 5/5 109
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
74.K1M 5/8 22

rok 2015

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
33 10 2 73     118
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Zobrazeni jsou všichni, kdo dosáhli alespoň 1/3 počtu nejvyššího počtu výsledků. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Lacina Jakubsl 135
08.09.18
sl 133
02.09.17
sl 84
24.06.17
pořadí94.39.73.
odstup % *)71,932,4233,2
% poražených soupeřů *)15,562,743,3
pořadí20172018celkem
průměr56.094.068.7
medián399473
modus399439
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze % *)132,871,9112,5
průměrné % poražených soupeřů *)53,015,540,5
počet jízd426
lepší 1. jízda1
50,0%
1
100,0%
2
66,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Lacina Jakubsl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
pořadí4.7.19.33.30.38.15.10.48.50.
odstup %8,414,517,220,625,726,816,412,131,230,2
% poražených soupeřů78,662,568,447,554,747,156,372,723,024,6
pořadí2016201720182019celkem
průměr49.023.326.05.525.4
medián481519419
modus48101944
počet závodů242210
průměrný odstup od vítěze %30,720,318,911,520,3
průměrné % poražených soupeřů23,857,758,070,653,5
počet jízd484420
lepší 1. jízda1
50,0%
3
75,0%
1
50,0%
1
50,0%
6
60,0%
čistých jízd0
0,0%
2
25,0%
1
25,0%
2
50,0%
5
25,0%

Kategorie C2M

Lacina Jakubsl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
pořadí1.1.
odstup %0,00,0
% poražených soupeřů100,0100,0
pořadí2019celkem
průměr1.01.0
medián11
modus11
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %0,00,0
průměrné % poražených soupeřů100,0100,0
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Lacina Jakubsl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 112
12.08.18
sl 111
11.08.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 118
13.08.17
sl 117
12.08.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 85
25.06.17
sl 84
24.06.17
sl 52
14.05.17
sl 51
13.05.17
sl 36
30.04.17
sl 35
29.04.17
sl 31
16.04.17
sl 30
15.04.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 104
07.08.16
sl 103
06.08.16
sl 78
26.06.16
pořadí26.23.7.3.12.12.61.29.1.1.29.22.56.41.17.21.83.73.20.23.24.66.29.45.57.78.68.83.46.
odstup %13,214,011,25,77,99,231,716,20,00,019,718,131,036,812,09,348,2233,240,135,020,747,843,166,525,126,835,744,553,4
% poražených soupeřů82,586,380,694,492,092,248,778,0100,0100,077,082,952,267,282,077,833,343,379,676,862,97,140,412,050,937,435,026,126,2
pořadí2016201720182019celkem
průměr66.439.219.314.836.4
medián682912729
modus46291329
počet závodů5146429
průměrný odstup od vítěze %37,147,210,811,033,0
průměrné % poražených soupeřů35,156,885,286,062,9
počet jízd102712857
lepší 1. jízda2
40,0%
8
57,1%
2
33,3%
0
0,0%
12
41,4%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
4
33,3%
2
25,0%
6
10,5%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1M

Lacina Jakubsl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
pořadí22.60.
odstup %12,928,6
% poražených soupeřů80,244,3
pořadí2017celkem
průměr41.041.0
medián2222
modus2222
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %20,820,8
průměrné % poražených soupeřů62,362,3
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Lacina Jakubsj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí36.20.19.27.30.37.31.29.30.
odstup %17,68,615,368,615,413,015,424,123,4
% poražených soupeřů34,064,830,83,734,144,652,462,765,1
pořadí201720182019celkem
průměr29.532.725.528.8
medián29312030
modus29301930
počet závodů2349
průměrný odstup od vítěze %23,814,627,522,4
průměrné % poražených soupeřů63,943,733,343,6

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1M

Lacina Jakubsp 122
22.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
pořadí35.8.8.37.31.
odstup %8,48,57,913,015,4
% poražených soupeřů24,491,691,744,652,4
pořadí2018celkem
průměr23.823.8
medián3131
modus88
počet závodů55
průměrný odstup od vítěze %10,610,6
průměrné % poražených soupeřů60,960,9

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Lacina Jakubsl 99
28.07.19
sj 97
27.07.19
sl 79
22.06.19
sj 77
20.06.19
sj 44
05.05.19
sj 43
05.05.19/2
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sj 10
31.03.19
sj 9
31.03.19/2
sj 8
30.03.19
sj 7
30.03.19/2
sl 126
26.08.18
sj 100
29.07.18
sj 98
28.07.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 72
09.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 10
01.04.18
sj 9
01.04.18/2
sj 8
31.03.18
sj 7
31.03.18/2
sj 125
20.08.17
sj 110
30.07.17
sj 108
29.07.17
sj 92
01.07.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 46
07.05.17
sj 45
07.05.17/2
sj 98
31.07.16
sj 96
30.07.16
sl 90
10.07.16
sj 89
10.07.16/2
sj 89
12.07.15
sj 88
12.07.15/2
pořadí1.1.6.1.1.2.36.20.19.27.13.8.8.7.30.1.1.8.8.1.37.31.23.19.21.20.3.5.5.6.29.30.10.10.13.13.14.10.21.21.
odstup %0,00,03,50,00,01,217,68,615,368,625,89,911,211,315,40,00,08,57,90,013,015,432,130,628,429,08,38,07,215,124,123,419,319,337,539,433,425,698,987,4
% poražených soupeřů100,0100,094,4100,0100,095,834,064,830,83,740,065,068,276,034,1100,0100,091,691,7100,044,652,426,740,042,945,793,884,085,270,662,765,157,157,142,940,0---30,8---4,8
pořadí20152016201720182019celkem
průměr21.012.512.316.710.713.5
medián2113619710
modus21135111
počet závodů248121440
průměrný odstup od vítěze %93,234,015,615,012,420,0
průměrné % poražených soupeřů2,428,472,064,169,560,9

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Lacina Jakubsl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí6.36.20.19.27.10.14.12.16.30.37.31.29.30.
odstup %3,517,68,615,368,68,19,58,911,315,413,015,424,123,4
% poražených soupeřů94,434,064,830,83,782,075,581,074,634,144,652,462,765,1
pořadí201720182019celkem
průměr29.532.717.822.6
medián29311620
modus2930630
počet závodů23914
průměrný odstup od vítěze %23,814,616,817,3
průměrné % poražených soupeřů63,943,760,157,1

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Lacina Jakubsj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
pořadí18.43.16.14.26.43.48.35.
odstup %10,769,27,35,412,413,221,90,2
% poražených soupeřů80,251,273,276,850,044,742,049,3
pořadí20182019celkem
průměr38.022.830.4
medián351626
modus261443
počet závodů448
průměrný odstup od vítěze %11,923,117,5
průměrné % poražených soupeřů46,570,458,4

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Lacina Jakubsj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
pořadí16.8.48.35.
odstup %7,37,221,90,2
% poražených soupeřů73,285,442,049,3
pořadí20182019celkem
průměr30.316.026.8
medián351616
modus8168
počet závodů314
průměrný odstup od vítěze %9,87,39,2
průměrné % poražených soupeřů58,973,262,5

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Lacina Jakubsj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sj 42
04.05.19
sj 41
04.05.19/2
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sp 101
29.07.18
sp 99
28.07.18
sl 58
19.05.18
sj 111
30.07.17
sj 109
29.07.17
sj 44
06.05.17
sj 43
06.05.17/2
sj 99
31.07.16
sj 97
30.07.16
sj 87
09.07.16
sj 87
11.07.15
sj 86
11.07.15/2
pořadí18.43.1.1.16.14.1.1.26.43.48.1.1.35.6.6.10.12.13.13.15.22.22.
odstup %10,769,20,00,07,35,40,00,012,413,221,90,00,00,24,78,622,819,736,035,045,5100,498,2
% poražených soupeřů80,251,2100,0100,073,276,8100,0100,050,044,742,0100,0100,049,385,384,860,950,045,542,96,74,54,5
pořadí20152016201720182019celkem
průměr22.013.78.525.711.916.0
medián2213626113
modus22136111
počet závodů2346823
průměrný odstup od vítěze %99,338,814,08,011,622,2
průměrné % poražených soupeřů4,531,770,364,385,263,2

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

Lacina Jakubsj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
pořadí18.43.16.14.26.43.48.35.
odstup %10,769,27,35,412,413,221,90,2
% poražených soupeřů80,251,273,276,850,044,742,049,3
pořadí20182019celkem
průměr38.022.830.4
medián351626
modus261443
počet závodů448
průměrný odstup od vítěze %11,923,117,5
průměrné % poražených soupeřů46,570,458,4
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále