MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd

22.06.2019   řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/DSNOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha11:07,44 103/0
2.1/DMHRADEC Matěj 2003 1 Olomouc11:14,196.75/1,00/96
3.2/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz11:22,1714.73/2,295/0
4.3/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno11:22,2414.80/2,20/88
5.4/DSKIRCHNER David 2002 1 Boh.Pha11:28,0820.64/3,191/0
6.2/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily11:30,5623.12/3,587/0
7.5/DSIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí11:38,3130.87/4,60/80
8.3/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno11:40,4533.01/4,90/72
9.1/VGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz11:41,1833.74/5,183/0
10.6/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.12:06,5559.11/8,979/0
11.7/DSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc12:07,8260.38/9,00/68
12.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc12:14,8467.40/10,10/64
13.1/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně12:17,1169.67/10,475/0
14.4/DMGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc12:17,2169.77/10,50/60
15.5/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc12:22,9075.46/11,30/56
16.2/ZSMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav12:34,5587.11/13,171/0
17.3/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha12:38,7091.26/13,767/0
18.6/DMBROKEŠ Marek 2003 2 Šumperk12:48,24100.80/15,10/52
19.8/DSHALA Jiří 2002 2 Olomouc13:06,36118.92/17,80/48
20.9/DSOLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.13:09,68122.24/18,363/0
21.4/ZSŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc13:16,91129.47/19,40/44
22.7/DMVODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily13:21,75134.31/20,159/0
23.5/ZSFLORIÁN Jindřich 2006 2 Trutnov13:24,72137.28/20,655/0
24.8/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště13:43,63156.19/23,451/0
25.9/DMFLORIÁN Heřman 2003 Trutnov13:57,34169.90/25,547/0
26.10/DMROLENC Jakub 2004 3 SKVeselí13:58,95171.51/25,70/40
27.11/DMRUTAR Martin 2003 2 VS Desná14:00,65173.21/26,00/36
28.12/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc14:08,67181.23/27,20/32
29.13/DMBERNAT Pavel 2004 2 KK Brno14:10,94183.50/27,50/28
30.14/DMMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc14:11,97184.53/27,60/24
31.15/DMZEMAN Šimon 2004 3 SKVeselí14:14,28186.84/28,00/20
32.16/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná14:18,37190.93/28,60/19
33.10/DSSKALICKÝ Aleš 2002 2 Pardub.14:18,82191.38/28,743/0
34.6/ZSJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.14:20,02192.58/28,939/0
35.17/DMHYNEK Pavel 2003 2 Semily14:22,64195.20/29,235/0
36.1/ZMPANZER Martin 2007 3 Loko Plz14:26,93199.49/29,931/0
37.7/ZSSLADOVNÍK Jakub 2006 2 Soběslav14:28,31200.87/30,127/0
38.18/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.14:29,17201.73/30,223/0
39.11/DSDOLEŽAL Tomáš 2002 3 SKVeselí14:39,97212.53/31,80/18
40.12/DSWALTER David 2001 2 Šumperk14:46,01218.57/32,70/17
41.8/ZSSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno14:54,45227.01/34,00/16
42.9/ZSKREMLA Jakub 2006 3 Soběslav14:58,81231.37/34,722/0
43.13/DSBERKA Štěpán 2002 3 Litovel15:00,84233.40/35,00/15
44.2/ZMTOMEČEK Adam 2008 3 SKVeselí15:01,01233.57/35,00/14
45.19/DMDOLEŽAL Filip 2004 3 SKVeselí15:03,82236.38/35,40/13
46.20/DMNĚMEC Radek 2004 2 Pardub.15:08,69241.25/36,121/0
47.10/ZSDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno15:08,88241.44/36,20/12
48.21/DMSYSLO Jiří 2003 3 Olomouc15:09,52242.08/36,30/11
49.22/DMURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc15:13,09245.65/36,80/10
50.11/ZSKADUBEC Matěj 2005 SKVeselí15:13,33245.89/36,80/9
51.12/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto15:23,07255.63/38,320/0
52.3/ZMUHLÍK Jan 2008 3 Bechyně15:25,39257.95/38,619/0
52.13/ZSJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc15:25,39257.95/38,60/8
54.1/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha15:29,25261.81/39,218/0
55.2/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.15:31,00263.56/39,517/0
56.14/ZSBEK Matyáš 2006 3 Týniště15:39,05271.61/40,716/0
57.23/DMHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc15:45,37277.93/41,60/7
58.3/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov15:52,39284.95/42,715/0
59.24/DMŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily15:54,81287.37/43,114/0
60.15/ZSPELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha15:55,20287.76/43,113/0
61.25/DMPŘIBYLA Šimon 2004 Boh.Pha15:57,10289.66/43,412/0
62.16/ZSPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc15:57,96290.52/43,50/6
63.4/ZMRETEK Václav 2007 3 Olomouc16:01,47294.03/44,10/5
64.17/ZSNOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily16:07,63300.19/45,011/0
65.18/ZSPOLÁŠEK Martin 2005 3 SKVeselí16:11,49304.05/45,60/4
66.19/ZSNOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml.16:11,55304.11/45,610/0
67.5/ZMGROSSMANN Lukáš 2008 Loko Plz16:17,24309.80/46,49/0
68.6/ZMPALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.16:25,82318.38/47,78/0
69.20/ZSČAMEK David 2006 Litovel16:31,82324.38/48,60/3
70.7/ZMSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto16:33,87326.43/48,97/0
71.14/DSSTEHLÍK Alexander 2002 3 Trutnov16:39,04331.60/49,76/0
72.26/DMŠVAGR Robin 2004 Týniště16:42,32334.88/50,25/0
73.21/ZSSLAVÍK Daniel 2006 3 Semily16:42,87335.43/50,34/0
74.8/ZMRETEK Toman 2007 3 Olomouc16:47,10339.66/50,90/2
75.9/ZMKUTÍN Filip 2007 Olomouc16:48,75341.31/51,10/1
76.10/ZMŠAFAŘÍK Pavel 2008 Č.Kruml.16:50,56343.13/51,43/0
77.22/ZSBAREŠ Vojtěch 2006 3 Pardub.16:52,69345.25/51,72/0
78.11/ZMPLEŠTIL Šimon 2007 Semily17:01,39353.95/53,01/0
79.12/ZMVYSKOČIL Viktor 2008 VSDK17:06,11358.67/53,70/0
80.13/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc17:12,63365.19/54,70/0
81.23/ZSSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc17:15,41367.97/55,10/0
82.14/ZMTREFNÝ Vojtěch 2007 Boh.Pha17:18,56371.12/55,60/0
83.24/ZSČERNÍK Jan 2005 Pardub.17:43,17395.73/59,30/0
84.25/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště17:46,52399.08/59,80/0
85.26/ZSPROTIVÁNEK Jan 2005 Litovel18:04,74417.30/62,50/0
86.15/ZMRUFFER Jakub 2007 Pardub.18:24,21436.77/65,40/0
87.16/ZMPAJTINA Tomáš 2008 Pardub.18:37,72450.28/67,50/0
88.17/ZMVOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto19:23,07495.63/74,30/0
89.18/ZMZUNA Viilém 2007 Semily19:37,19509.75/76,40/0
90.19/ZMKOTRBA Matěj 2007 Vys.Mýto19:44,36516.92/77,40/0
91.20/ZMVOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto22:37,95690.51/103,50/0
  KOT Michal 2006 Boh.PhaDNS 0/0
  HANZEL Jáchym 2008 Loko PlzDNS 0/0
  PLUTA Adam 2008 Boh.PhaDNS 0/0
  KASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.DNS 0/0
  BEIER Alva 2005 2 TrutnovDNS 0/0
  ŠOTEK Adam 2005 2 OlomoucDNS 0/0
  SVOBODA Martin 2005 2 L.ŽatecDNS 0/0
  HLOBIL Josef 2001 3 TurnovDNS 0/0
Oddíl