Hric Ondřej, 2004

SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistikyregistrační číslo: 119092
výkonnostní třídy  slalom K1: 3   C1: 3+   C2: -  sjezd K1: -   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
10.04.2022 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 25. 7/DS 40.3650,9
6
09.04.2022 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 27. 9/DS 49.1961,1
6
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy C1M slalom 39. 11/DS 32.8036,2NKZ
0
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy C1M slalom 41. 11/DS 35.0840,9NKZ
0
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 10. 3/DS 9.109,4OM
27
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2M slalom
HRIC Vítězslav
    OM
0
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 48. 15/DS 24.8028,8OM
29
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 12. 3/DS 13.3013,4OM
23
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2M slalom
HRIC Vítězslav
1.   OM
12
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 53. 14/DS 28.8033,1OM
25
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja C1M slalom 39. 13/DS 41.0941,5NKZ
2
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja C1M slalom 40. 13/DS 49.4749,2NKZ
1
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1M sjezd 20. 11/DS 11.9429,7-
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1M slalom 30. 14/DS 52.7159,3-
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 28. 2/DS 15.9017,0
40
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 25. 2/DS 12.5812,9
44
23.06.2021 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje loděnice SKUP v Olomouci C1M sjezd 4. 2/DS 5.5011,5OM
6
23.06.2021 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje loděnice SKUP v Olomouci K1M sjezd 7. 3/DS 11.7031,2OM
5
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M slalom 35. 13/DS 26.8326,7NKZ
5
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M slalom 35. 12/DS 21.7121,5NKZ
5
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 5. 2/DS 18.6717,9OM
12
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 20. 7/DS 29.8632,6OM
24
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 14. 4/DM 23.5022,7OM
18
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
KOSÍK Dan
    OM
0
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 72. 13/DM 40.7043,4OM
16
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 12. 4/DM 25.0024,0OM
20
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
KOSÍK Dan
    OM
0
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 65. 14/DM 38.9042,7OM
21
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 10. 3/DM 15.5019,4OM
20
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2M slalom
KOSÍK Dan
3. 2/DM 6.506,2OM
8
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2M slalom
KOSÍK Dan
2. 2/DM 3.703,6OM
12
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 9. 3/DM 9.9011,2OM
19
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 48. 25/DM 16.0026,3-
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 26. 14/DM 40.6038,8-
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota C1M slalom 6. 2/DM 9.5010,4OM
18
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota K1M slalom 29. 11/DM 20.4026,5OM
36
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL C1M slalom 5. 1/DM 3.603,4OM
17
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL K1M slalom 33. 13/DM 30.3035,9OM
31
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 45. 13/DM 40.9043,6NKZ
2
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 47. 13/DM 52.1754,4NKZ
1
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M slalom 49. 16/DM 97.61124,2NKZ
0
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M slalom 47. 15/DM 58.1878,7NKZ
0
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 22. 12/DM 126.7916,6OČ/OM
0/10
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 23. 12/DM 127.1216,4OČ/OM
0/9
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 13. 4/DM 33.5032,2OM
12
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 43. 13/DM 36.7039,7OM
25
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 26. 8/DM 32.5030,5OM
15
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2M slalom
KRATOCHVÍL Lukáš
2. 2/DM 3.402,3OM
18
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 72. 21/DM 44.2045,5OM
21
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 26. 7/DM 39.5032,9OM
16
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2M slalom
KRATOCHVÍL Lukáš
3. 3/DM 14.609,9OM
22
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 49. 17/DM 37.6037,0OM
52
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M sjezd 45. 21/DM 14.1537,3-
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1M sjezd 80. 18/DM 18.8742,9ČP/OČ/OM
0/0/0
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 80. 19/DM 80.32184,7ČP/OČ/OM
0/0/1
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 76. 23/DM 322.9447,7-
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 57. 23/DM 277.9341,6OČ/OM
0/7
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C1M slalom 8. 2/DM 23.9020,8OM
7
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1M slalom 40. 14/DM 36.6042,0OM
25
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C1M slalom 7. 2/DM 18.1015,8OM
10
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1M slalom 34. 13/DM 34.1037,5OM
32
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1M sjezd 16. 5/DM 21.4047,6OM
0
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 22. 7/DM 19.2052,7OM
2
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1M slalom 15. 7/DM 39.4037,0OM
6
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
KRATOCHVÍL Lukáš
2. 2/DM 8.505,9OM
13
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 27. 11/DM 40.6042,7OM
10
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C1M slalom 9. 5/DM 15.1012,6OM
13
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1M slalom 27. 12/DM 20.6021,1OM
28
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C1M slalom 8. 4/DM 10.809,1OM
14
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1M slalom 28. 11/DM 30.7033,7OM
26
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 24. 8/DM 30.0032,1OM
27
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 7. 3/DM 27.7026,1OM
8
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 26. 8/DM 34.7035,1OM
26
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 12. 4/DM 34.2029,7OM
3
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 27. 11/DM 276.2031,5OM
13
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 38. 14/DM 313.2041,5OM
2
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 39. 12/DM 250.4033,2OM
15
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 44. 13/DM 311.1035,0OM
11
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1M slalom 29. 7/ZS 27.0032,6OM
12
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2M slalom
KOSÍK Dan
8. 3/ZS 21.2021,1OM
7
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 63. 15/ZS 27.6037,9OM
32
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2X slalom
HRICOVÁ Klára
10. 3/U23 18.1018,2OM
7
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1M slalom 34. 8/ZS 25.9029,1OM
12
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2M slalom
KOSÍK Dan
9. 3/ZS 20.4018,5OM
7
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 74. 17/ZS 33.0045,0OM
30
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2X slalom
HRICOVÁ Klára
11. 4/U23 23.2023,1OM
6
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1M slalom 117. 32/ZS 146.55213,6NKZ
0
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1M slalom 110. 28/ZS 80.63108,5NKZ
0
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech K1M sjezd 49. 15/ZS 45.4273,6-
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech K1M slalom 100. 31/ZS 75.8483,3-
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 21. 15/ZS 18.5335,4-
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 43. 31/ZS 17.0636,5-
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 61. 47/ZS 36.2548,8-
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M slalom 30. 20/ZS 46.8957,5-
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem K1M slalom 43. 35/ZS 33.7638,6OČ/OM
0/14
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem C1M slalom 24. 18/ZS 60.8261,0OČ/OM
0/3
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. K1M slalom 52. 42/ZS 32.2035,8OČ/OM
0/12
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. C1M slalom 18. 14/ZS 44.6947,3OČ/OM
0/6
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C1M sjezd 26. 11/ZS 263.5530,0
2
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1M sjezd 66. 25/ZS 370.9752,1
4
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C1M sjezd 29. 13/ZS 318.4337,0
0
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1M sjezd 77. 27/ZS 468.0366,7
0
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C1M slalom 8. 3/ZS 30.4025,1OM
6
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1M slalom 32. 11/ZS 49.8052,6OM
21
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C1M slalom 9. 2/ZS 41.5032,0OM
5
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1M slalom 26. 8/ZS 45.5046,4OM
29
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 117. 28/ZS 70.6782,3NKZ
0
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 122. 32/ZS 101.53117,5NKZ
0
13.05.2018 Slalom v Ostravě C1M slalom 10. 6/ZS 30.4025,7OM
3
13.05.2018 Slalom v Ostravě K1M slalom 22. 9/ZS 23.8023,0OM
24
12.05.2018 Slalom v Ostravě C1M slalom 11. 5/ZS 22.2019,0OM
3
12.05.2018 Slalom v Ostravě K1M slalom 20. 7/ZS 21.7022,6OM
24
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C1M slalom 15. 5/ZS 38.4035,7OM
6
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C2M slalom
KOSÍK Dan
2. 2/ZS 9.105,7OM
9
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje K1M slalom 29. 7/ZS 38.9041,2OM
17
06.05.2018 Slalom v Zábřehu C1M slalom 16. 5/ZS 31.4028,1OM
3
06.05.2018 Slalom v Zábřehu K1M slalom 45. 14/ZS 35.7036,8OM
15
05.05.2018 Slalom v Zábřehu C1M slalom 15. 5/ZS 33.4028,7OM
3
05.05.2018 Slalom v Zábřehu K1M slalom 38. 11/ZS 39.8041,6OM
20
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 43. 34/ZS 39.1938,0OČ/OM
0/12
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom 15. 13/ZS 38.6533,0OČ/OM
0/4
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 64. 46/ZS 56.7852,7OČ/OM
0/5
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom 14. 13/ZS 37.4130,4OČ/OM
0/5
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 32. 11/ZS 346.2037,2OM
9
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 33. 11/ZS 314.5039,5OM
7
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 26. 7/ZS 303.4037,9OM
12
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 31. 11/ZS 385.1040,9OM
9
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 26. 9/ZS 217.7043,0OM
5
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 34. 10/ZS 298.1045,7OM
3
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 32. 8/ZS 285.5044,2OM
5
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 33. 9/ZS 204.1041,1OM
0
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 34. 9/ZS 42.1041,6OM
3
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
KOSÍK Dan
10. 4/ZS 35.6027,7OM
5
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 62. 18/ZS 41.9045,9OM
15
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 34. 8/ZS 36.6034,8OM
3
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
KOSÍK Dan
11. 4/ZS 37.0030,2OM
4
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 59. 18/ZS 35.0038,0OM
19
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M slalom 115. 27/ZS 105.39121,6NKZ
0
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M slalom 109. 22/ZS 112.73104,9NKZ
0
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 51. 16/ZS 22.2262,5-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 93. 25/ZS 60.4369,5-
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 41. 32/ZS 35.8035,2-
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 28. 16/ZS 106.6537,7
1
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 28. 16/ZS
1
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 63. 40/ZS 29.6228,8
21
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 32. 20/ZS 39.5035,8
0
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 52. 38/ZS 21.0320,1
33
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 32. 20/ZS 41.0837,7
0
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom     OM
0
25.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M sjezd     OM
0
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom     OM
0
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 10. 2/ZS 49.1156,0OM
0
24.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M sjezd 26. 11/ZS 25.2157,5OM
0
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 27. 8/ZS 39.0254,0OM
18
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 76. 26/ZS 324.5363,7ČP/OČ/OM
0/0/0
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 64. 20/ZS 433.3546,5ČP/OČ/OM
9/0/7
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 78. 49/ZS 37.9539,4OM
19
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1M slalom 34. 22/ZS 53.8353,1OM
0
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 64. 40/ZS 37.8432,5OM
33
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži K1M sjezd 42. 23/ZS 14.8847,7OM
0
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1M slalom 36. 23/ZS 88.1474,0OM
0
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1M sjezd 13. 7/ZS 25.9053,3OM
0
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1M slalom 18. 5/ZS 75.1079,6OM
0
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 26. 13/ZS 22.0056,0OM
0
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 27. 9/ZS 48.6055,8OM
7
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C1M slalom 10. 4/ZS 124.70109,5OM
0
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1M slalom 21. 10/ZS 43.0042,2OM
14
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C1M slalom 10. 4/ZS 103.80103,2OM
0
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1M slalom 22. 10/ZS 41.6044,5OM
14
30.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 14. 4/ZS 98.80100,6OM
0
30.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 26. 10/ZS 56.3062,0OM
10
29.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 13. 3/ZS 77.3082,4OM
0
29.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 28. 11/ZS 53.7065,2OM
8
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le K1M sjezd 26. 11/ZS 360.6045,0OM
5
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin K1M sjezd 34. 13/ZS 510.5053,3OM
0
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post K1M sjezd 28. 11/ZS 338.5043,2OM
7
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo K1M sjezd 35. 13/ZS 421.8045,6OM
0
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 26.   368.2046,4OM
3
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 29.   371.8047,6OM
0
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 26.   376.1047,9OM
1
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 26. 6/ZS 379.9048,4OM
0
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 35. 6/ZM 81.0071,6OM
0
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
GÁBRLÍK Jakub
31. 7/ZM 83.6065,2OM
0
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 72. 14/ZM 51.4053,5OM
11
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 38. 6/ZM 77.9064,9OM
0
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
GÁBRLÍK Jakub
25. 4/ZM 62.1045,3OM
3
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 78. 13/ZM 53.6049,9OM
11
26.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1M sjezd 22. 7/ZM 24.9051,9OM
0
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou C2M slalom
GÁBRLÍK Jakub
8. 2/ZM 81.1073,4OM
0
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1M slalom 43. 7/ZM 42.7054,9OM
8
25.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1M sjezd 25. 7/ZM 28.6052,0OM
0
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou C2M slalom
GÁBRLÍK Jakub
11. 2/ZM 93.1076,0OM
0
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1M slalom 49. 7/ZM 46.8056,9OM
8
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 62. 26/ZM 57.2467,4
13
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 68. 31/ZM 79.5090,2
8
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 25. 15/ZM 34.7387,3
0
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 55. 20/ZM 268.6449,3-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 58. 22/ZM 523.9656,5-
05.06.2016 Slalom v Kroměříži K1M slalom 21. 7/ZM 41.2049,5OM
2
04.06.2016 Slalom v Kroměříži K1M slalom 23. 10/ZM 73.4077,9OM
0
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1M slalom 63. 28/ZM 86.6990,1OM
3
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1M slalom 62. 24/ZM 55.1968,3OM
4
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C1M slalom 19. 3/ZM 115.20111,2OM
0
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 21. 6/ZM 27.8577,3OM
1
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 21. 4/ZM 52.1054,9OM
5
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 35. 7/ZM 38.9041,6OM
3
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 40. 9/ZM 53.0057,5OM
0
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 32. 6/ZM 403.5050,2OM
1
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 34. 8/ZM 492.3052,8OM
0
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom     OM
0
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci K1M slalom     OM
0
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M sjezd 36. 14/ZM 16.5537,1-
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 52. 18/ZM 59.7561,2-
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu K1M slalom 29. 8/ZM 47.8461,0OM
0
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu K1M slalom 29. 8/ZM 58.7477,7OM
0
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři K1M sjezd    
0
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1M slalom    
0
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři K1M sjezd 39.   3555.698.026,4
0
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1M slalom    
0
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M sjezd 28. 9/ZM 69.2033,8
0
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 66. 25/ZM 52.8656,7
7
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M sjezd 32. 11/ZM 13.1041,5
0
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 66. 24/ZM 49.8458,9
10
14.06.2015 Sprint v Kroměříži K1M sjezd 19. 7/ZM 35.6069,1OM
0
14.06.2015 Slalom v Kroměříži K1M slalom 32. 9/ZM 52.2057,4OM
1
13.06.2015 Sprint v Kroměříži K1M sjezd 20. 7/ZM 44.6080,1OM
0
13.06.2015 Slalom v Kromeříži K1M slalom 31. 8/ZM 47.1048,6OM
1
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 85. 27/ZM 61.3774,7
0
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 77. 22/ZM 71.2592,9
7
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1M sjezd 47. 11/ZM 292.7153,0-
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C2M sjezd
KOSÍK Daniel
16. 3/ZM 353.4555,7-
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1M sjezd 46. 9/ZM 304.4756,3-
17.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M sjezd 14. 5/ZM 44.4042,9OM
0
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 30. 7/ZM 45.8047,9OM
0
16.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M sjezd 15. 5/ZM 37.3035,2OM
2
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 32. 8/ZM 61.1063,6OM
3
13.05.2015 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1M sjezd 27. 9/ZM 91.40234,4OM
0
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 22. 7/ZM 64.9071,2OM
0
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom
předžáci
11. 8/PZM 36.5232,8OM
0
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom
předžáci
11. 8/PZM 49.4042,0OM
0
15.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu K1M slalom
předžáci
7. 5/PZM 28.7019,4OM
0
14.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu K1M slalom
předžáci
5. 4/PZM 29.2019,8OM
0
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1M slalom
předžáci
7. 5/PZM 30.8021,4OM
0
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom
předžáci
7. 5/PZM 32.6026,0OM
0
10.05.2014 Slalom v Kroměříži K1M slalom
předžáci
7. 5/PZM 60.9046,9OM
0
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom
předžáci
19. 13/PZM 198.80151,8OM
0
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom
předžáci
12. 7/PZM 74.6158,6OM
0
07.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom
předžáci
    OM
0
06.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom
předžáci
    OM
0
23.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom
předžáci
    OM
0
22.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou K1M slalom
předžáci
10. 5/PZM 166.00134,5OM
0
15.05.2013 Slalom v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc K1M slalom
předžáci
6. 2/PZM 40.0027,7OM
0
12.05.2013 Kroměřížský slalom, neděle K1M slalom
předžáci
9. 4/PZM 332.60212,9OM
0
11.05.2013 Kroměřížský slalom K1M slalom
předžáci
11. 5/PZM 223.00140,7OM
0
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
předžáci
20.   83.3067,5OM
0
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
předžáci
20.   84.0072,0OM
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Hric OndřejSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3+   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 3   C2: 04.11.21 updated from RVP
Hric OndřejSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3+   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 3   C2: 17.05.21 updated from RVP
Hric OndřejUP Olomouc K1: 3+   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 3   C2: 08.04.21 updated from RVP
Hric OndřejUP Olomouc K1: 3+   C1: 2   C2: 2 K1: 3   C1: 3   C2: 01.12.20 updated from RVP
Hric OndřejUP Olomouc K1: 3+   C1: 3+   C2: 2 K1: 3   C1: 3   C2: 23.09.20 updated from RVP
Hric OndřejUP Olomouc K1: 3+   C1: 3+   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 15.06.20 updated from RVP
Hric OndřejUP Olomouc K1: 3+   C1: 3+   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Hric OndřejUP Olomouc K1:   C1: 3+   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 16.11.18 updated from RVP
Hric OndřejUP Olomouc K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Hric OndřejUP Olomouc K1: 3+   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Hric OndřejUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 02.07.17 updated from RVP
Hric OndřejUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 10.04.17 updated from RVP
Hric OndřejUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 27.06.16 updated from RVP
Hric OndřejUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 27.09.11 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|4578|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
105.C1M 2/2 12

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
39.C1M 4/6 13
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
102.C1M 2/2 84
Slalom: Oblastní žebříček Morava
12.C1M 3/3 62
4.C2M
Hric Vítězslav
2/2 12
47.K1M 3/3 78
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
30.C1M 1/1 6
48.K1M 1/1 5

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
43.C1M 4/4 3
Slalom: Oblastní žebříček Morava
13.C1M 5/7 95
5.C2M
Kosík Dan
4/4 20
64.K1M 5/5 129
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
19.C1M 2/2 19

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
24.C1M 5/9 68
2.C2M
Kratochvíl Lukáš
3/3 53
65.K1M 5/9 165
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 1/1 0
54.K1M 5/8 48

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
33.C1M 5/13 42
10.C2M
Kosík Dan
3/3 23
16.C2X
Hricová Klára
2/2 13
61.K1M 5/13 139
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
65.C1M 2/2 2
144.K1M 2/2 4
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
47.K1M 5/8 42

rok 2017

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
357.K1M 3/3 55
Slalom: Oblastní žebříček Morava
68.C1M 5/11 6
26.C2M
Kosík Dan
2/2 9
87.K1M 5/11 104
Sjezd: Žebříček Český Pohár
79.K1M 2/2 9
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
148.K1M 3/3 1
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 1/1 0
85.K1M 5/14 23

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
355.K1M 2/2 21
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0
53.C2M
Gabrlík Jakub
4/4 3
115.K1M 5/11 43
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
61.K1M 5/5 2

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
325.K1M 5/6 24
Slalom: Oblastní žebříček Morava
105.K1M 5/9 5
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
67.K1M 5/5 2

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/7 0

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/9 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20192017
K1M7479

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2021202020182017
C1M3943--
K1M--81136

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212018201720162015
C1M105102225227--
K1M--460357355325

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018201720162015
C1M79-65---
K1M-165144148159144

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2021202020192018201720162015201420132012
C1M121324336872----
C2M452102653----
K1M4764656187115105146170185
C2X---16------

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2021202020192018201720162015
C1M301962-67--
K1M48-5447856167
Fotky nenalezeny.
0|4578|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
105.C1M 2/2 12

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
39.C1M 4/6 13
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
102.C1M 2/2 84
Slalom: Oblastní žebříček Morava
12.C1M 3/3 62
4.C2M
Hric Vítězslav
2/2 12
47.K1M 3/3 78
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
30.C1M 1/1 6
48.K1M 1/1 5

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
43.C1M 4/4 3
Slalom: Oblastní žebříček Morava
13.C1M 5/7 95
5.C2M
Kosík Dan
4/4 20
64.K1M 5/5 129
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
19.C1M 2/2 19

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
24.C1M 5/9 68
2.C2M
Kratochvíl Lukáš
3/3 53
65.K1M 5/9 165
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 1/1 0
54.K1M 5/8 48

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
33.C1M 5/13 42
10.C2M
Kosík Dan
3/3 23
16.C2X
Hricová Klára
2/2 13
61.K1M 5/13 139
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
65.C1M 2/2 2
144.K1M 2/2 4
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
47.K1M 5/8 42

rok 2017

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
357.K1M 3/3 55
Slalom: Oblastní žebříček Morava
68.C1M 5/11 6
26.C2M
Kosík Dan
2/2 9
87.K1M 5/11 104
Sjezd: Žebříček Český Pohár
79.K1M 2/2 9
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
148.K1M 3/3 1
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 1/1 0
85.K1M 5/14 23

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
355.K1M 2/2 21
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0
53.C2M
Gabrlík Jakub
4/4 3
115.K1M 5/11 43
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
61.K1M 5/5 2

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
325.K1M 5/6 24
Slalom: Oblastní žebříček Morava
105.K1M 5/9 5
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
67.K1M 5/5 2

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/7 0

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/9 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20192017
K1M7479

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2021202020182017
C1M3943--
K1M--81136

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212018201720162015
C1M105102225227--
K1M--460357355325

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018201720162015
C1M79-65---
K1M-165144148159144

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2021202020192018201720162015201420132012
C1M121324336872----
C2M452102653----
K1M4764656187115105146170185
C2X---16------

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2021202020192018201720162015
C1M301962-67--
K1M48-5447856167

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
93 64 17 58 9 1 242
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ69.247.03516
K1M115.0115.01176
C1M41.740.03510
veřejné závody27.724.010150
K1M37.831.0782
C1M17.814.01051
C2M8.58.0215
C2X10.510.0102
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ00,000,000,000,016
K1M00,000,000,000,06
C1M00,000,000,000,010
veřejné závody10,742,721,374,7150
K1M00,000,000,000,082
C1M00,000,000,000,051
C2M16,7426,7213,3746,715
C2X00,000,000,000,02
Celkem10,642,421,274,2166
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ3178625412,9
K1M114484119,1
C1M2033817315,0
veřejné závody2963670125618,9
K1M1602758173119,4
C1M10271272019,6
C2M301886516,7
C2X412300,0
Celkem3274456146018,3
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Hric Ondřejsl 131
11.09.21
sl 130
12.09.20
sl 131
01.09.18
pořadí30.26.30.
odstup % *)59,338,857,5
% poražených soupeřů *)14,719,414,7
pořadí201820202021celkem
průměr30.026.030.028.7
medián30263030
modus30263030
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze % *)57,538,859,351,9
průměrné % poražených soupeřů *)14,719,414,716,3
počet jízd2226
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
0
0,0%
1
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Hric Ondřejsl 135
08.09.18
sl 131
01.09.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
sl 140
05.09.15
pořadí100.61.93.41.52.
odstup % *)83,348,869,535,261,2
% poražených soupeřů *)10,055,920,060,843,3
pořadí201520172018celkem
průměr52.067.080.569.4
medián52416161
modus52416141
počet závodů1225
průměrný odstup od vítěze % *)61,252,466,159,6
průměrné % poražených soupeřů *)43,340,433,038,0
počet jízd24410
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
20,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
1
10,0%

NKZ slalom

Kategorie C1M

Hric Ondřejsl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
pořadí39.41.39.40.35.35.45.47.49.47.
odstup %36,240,941,549,226,721,543,654,4124,278,7
% poražených soupeřů7,34,85,04,915,019,08,38,04,09,8
pořadí20202021celkem
průměr47.038.241.7
medián473940
modus473535
počet závodů4610
průměrný odstup od vítěze %75,236,051,7
průměrné % poražených soupeřů7,59,38,6
počet jízd81220
lepší 1. jízda3
75,0%
3
50,0%
6
60,0%
čistých jízd0
0,0%
3
25,0%
3
15,0%

Kategorie K1M

Hric Ondřejsl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
pořadí117.110.117.122.115.109.
odstup %213,6108,582,3117,5121,6104,9
% poražených soupeřů3,310,712,110,4---12,9
pořadí20172018celkem
průměr112.0116.5115.0
medián109117115
modus109117117
počet závodů246
průměrný odstup od vítěze %113,2130,5124,7
průměrné % poražených soupeřů6,59,18,2
počet jízd4711
lepší 1. jízda1
50,0%
3
75,0%
4
66,7%
čistých jízd1
25,0%
0
0,0%
1
9,1%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Hric Ondřejsl 27
10.04.22
sl 25
09.04.22
sl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí25.27.28.25.24.18.15.14.32.32.
odstup %50,961,117,012,961,047,333,030,435,837,7
% poražených soupeřů20,021,260,965,223,348,533,340,93,16,1
pořadí2017201820212022celkem
průměr32.017.826.526.024.0
medián3215252525
modus3214252525
počet závodů242210
průměrný odstup od vítěze %36,742,914,956,038,7
průměrné % poražených soupeřů4,636,563,120,632,3
počet jízd484420
lepší 1. jízda1
50,0%
4
100,0%
2
100,0%
0
0,0%
7
70,0%
čistých jízd3
75,0%
1
12,5%
0
0,0%
0
0,0%
4
20,0%

Kategorie K1M

Hric Ondřejsl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sj 122
19.08.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
pořadí43.52.43.64.28.63.52.62.68.66.66.85.77.
odstup %38,635,838,052,70,028,820,167,490,256,758,974,792,9
% poražených soupeřů61,852,345,526,720,630,343,323,815,220,725,312,520,0
pořadí2015201620172018celkem
průměr73.565.047.750.559.2
medián6662524363
modus6662284343
počet závodů423413
průměrný odstup od vítěze %70,878,816,341,350,4
průměrné % poražených soupeřů19,619,531,446,630,6
počet jízd846826
lepší 1. jízda2
50,0%
0
0,0%
1
33,3%
3
75,0%
6
46,2%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
3
50,0%
0
0,0%
3
11,5%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Hric Ondřejsl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 86
24.06.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 38
30.04.17
sl 37
29.04.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 46
11.05.16
pořadí10.12.5.14.12.10.9.6.5.13.26.26.8.7.15.9.8.7.12.29.34.24.18.8.9.10.11.15.16.15.15.14.34.34.10.34.36.18.10.10.14.13.35.38.19.
odstup %9,413,417,922,724,019,411,210,43,432,230,532,920,815,837,012,69,126,129,732,629,161,047,325,132,025,719,035,728,128,733,030,441,634,856,053,174,079,6109,5103,2100,682,471,664,9111,2
% poražených soupeřů71,966,776,558,162,167,969,277,381,858,639,040,553,362,526,365,270,864,735,337,834,023,348,556,350,040,037,541,731,833,333,340,923,321,4---10,85,45,6---------7,75,62,6---
pořadí201620172018201920202021celkem
průměr30.721.316.813.19.99.016.4
medián3514159101013
modus19101575510
počet závodů3101397345
průměrný odstup od vítěze %82,573,532,923,817,613,639,8
průměrné % poražených soupeřů2,77,439,150,867,971,738,6
počet jízd620261814690
lepší 1. jízda2
66,7%
5
50,0%
10
76,9%
8
88,9%
3
42,9%
1
33,3%
29
64,4%
čistých jízd2
33,3%
3
15,0%
6
23,1%
3
16,7%
2
14,3%
1
16,7%
17
18,9%

Kategorie C2M

Hric Ondřejsl 139
25.09.21
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 58
15.05.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 47
10.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
pořadí1.3.2.2.3.2.8.9.2.10.11.31.25.8.11.
odstup %0,06,23,62,39,95,921,118,55,727,730,265,245,373,476,0
% poražených soupeřů100,071,485,790,083,375,053,352,985,743,837,53,220,0------
pořadí201620172018201920202021celkem
průměr18.810.56.32.32.51.08.5
medián111082218
modus81022212
počet závodů42332115
průměrný odstup od vítěze %65,029,015,16,04,90,026,1
průměrné % poražených soupeřů5,840,764,082,878,6100,053,5
počet jízd84664230
lepší 1. jízda3
75,0%
1
50,0%
2
66,7%
3
100,0%
1
50,0%
1
100,0%
11
73,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
3
50,0%
0
0,0%
1
25,0%
1
50,0%
5
16,7%

Kategorie C2X

Hric Ondřejsl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
pořadí10.11.
odstup %18,223,1
% poražených soupeřů50,047,4
pořadí2018celkem
průměr10.510.5
medián1010
modus1010
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %20,720,7
průměrné % poražených soupeřů48,748,7
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Hric Ondřejsl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 86
24.06.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 38
30.04.17
sl 37
29.04.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 67
05.06.16
sl 65
04.06.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 46
11.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
sl 71
14.06.15
sl 69
13.06.15
sl 51
17.05.15
sl 49
16.05.15
sl 45
13.05.15
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 66
15.06.14
sl 65
14.06.14
sl 45
14.05.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
sl.Veselí
22.06.13
sl.Olomouc
15.05.13
sl.Kroměř.2
12.05.13
sl.Kroměř.1
11.05.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
pořadí48.53.20.72.65.29.33.43.72.49.40.34.27.27.28.24.26.63.74.43.52.32.26.22.20.29.45.38.43.64.62.59.27.78.64.27.21.22.26.28.72.78.43.49.21.23.63.62.21.35.40.29.29.32.31.30.32.22.11.11.7.5.7.7.7.19.12.10.6.9.11.20.20.
odstup %28,833,132,643,442,726,535,939,745,537,042,037,542,721,133,732,135,137,945,038,635,852,646,423,022,641,236,841,638,052,745,938,054,039,432,555,842,244,562,065,253,549,954,956,949,577,990,168,354,941,657,561,077,757,448,647,963,671,232,842,019,419,821,426,046,9151,858,6134,527,7212,9140,767,572,0
% poražených soupeřů41,336,660,422,827,358,252,943,225,353,442,652,929,755,952,658,956,139,234,261,852,347,558,360,462,042,940,544,845,526,725,630,142,227,440,638,153,552,339,035,724,521,423,623,823,112,019,520,835,524,413,317,615,226,226,817,126,219,237,537,525,050,033,340,040,033,357,735,758,333,323,19,513,6
pořadí2012201320142015201620172018201920202021celkem
průměr20.011.27.929.346.141.442.436.348.440.334.6
medián201073043274328434829
modus2067292127432729207
počet závodů267711101395373
průměrný odstup od vítěze %69,7121,029,861,059,548,039,436,337,631,551,5
průměrné % poražených soupeřů11,640,237,621,222,038,547,447,540,946,136,8
počet jízd41114132220261895142
lepší 1. jízda1
50,0%
2
33,3%
3
42,9%
2
28,6%
3
27,3%
3
30,0%
9
69,2%
5
55,6%
2
40,0%
3
100,0%
33
45,2%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
7,1%
6
46,2%
4
18,2%
4
20,0%
5
19,2%
3
16,7%
3
33,3%
2
40,0%
28
19,7%

Ostatní slalom

Kategorie K1M

Hric Ondřejsl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
pořadí62.68.
odstup %67,490,2
% poražených soupeřů23,815,2
pořadí2016celkem
průměr65.065.0
medián6262
modus6262
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %78,878,8
průměrné % poražených soupeřů19,519,5
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Hric Ondřejsj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí76.64.
odstup %63,746,5
% poražených soupeřů---24,1
pořadí2017celkem
průměr70.070.0
medián6464
modus6464
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %55,155,1
průměrné % poražených soupeřů12,112,1

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Hric Ondřejsj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí22.26.29.
odstup %16,630,037,0
% poražených soupeřů43,216,76,7
pořadí20182020celkem
průměr27.522.025.7
medián262226
modus262222
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %33,516,627,9
průměrné % poražených soupeřů11,743,222,2

Kategorie K1M

Hric Ondřejsl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
pořadí66.77.55.58.47.46.
odstup %52,166,749,356,553,056,3
% poražených soupeřů21,79,58,55,04,24,3
pořadí201520162018celkem
průměr46.556.571.558.2
medián46556655
modus46556646
počet závodů2226
průměrný odstup od vítěze %54,652,959,455,6
průměrné % poražených soupeřů4,36,815,68,9

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Hric Ondřejsj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí22.23.26.29.
odstup %16,616,430,037,0
% poražených soupeřů43,240,516,76,7
pořadí20182020celkem
průměr27.522.525.0
medián262223
modus262222
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %33,516,525,0
průměrné % poražených soupeřů11,741,926,8

Kategorie K1M

Hric Ondřejsl 79
22.06.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sl 78
28.06.15
pořadí57.66.77.28.76.64.28.
odstup %41,652,166,737,763,746,533,8
% poražených soupeřů37,821,79,515,6---24,16,9
pořadí2015201720182019celkem
průměr28.056.071.557.056.6
medián2864665764
modus2828665728
počet závodů13217
průměrný odstup od vítěze %33,849,359,441,648,9
průměrné % poražených soupeřů6,913,215,637,816,5

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Hric Ondřejsj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
pořadí22.23.
odstup %16,616,4
% poražených soupeřů43,240,5
pořadí2020celkem
průměr22.522.5
medián2222
modus2222
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %16,516,5
průměrné % poražených soupeřů41,941,9

Kategorie K1M

Hric Ondřejsl 79
22.06.19
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 47
11.05.16
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 72
14.06.15
pořadí57.38.27.39.44.32.33.31.26.26.34.33.32.76.64.26.34.35.28.29.26.26.26.21.32.34.19.
odstup %41,641,531,533,235,037,239,540,937,943,045,741,144,263,746,545,053,345,643,247,646,448,447,977,350,252,869,1
% poražených soupeřů37,89,836,634,527,132,627,331,839,019,413,217,920,5---24,130,62,915,034,115,216,713,813,823,116,210,85,3
pořadí20152016201720182019celkem
průměr19.029.037.030.941.034.4
medián193228323932
modus192126262726
počet závodů13108527
průměrný odstup od vítěze %69,160,148,841,236,646,3
průměrné % poražených soupeřů5,316,716,625,229,221,1

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Hric Ondřejsj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
pořadí80.80.
odstup %42,9184,7
% poražených soupeřů8,18,1
pořadí2019celkem
průměr80.080.0
medián8080
modus8080
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %113,8113,8
průměrné % poražených soupeřů8,18,1

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Hric Ondřejsj 133
12.09.21
sp 133
02.09.18
pořadí20.21.
odstup %29,735,4
% poražených soupeřů32,116,7
pořadí20182021celkem
průměr21.020.020.5
medián212020
modus212020
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %35,429,732,6
průměrné % poražených soupeřů16,732,124,4

Kategorie K1M

Hric Ondřejsj 132
13.09.20
sj 128
15.09.19
sp 137
09.09.18
sp 133
02.09.18
sl 139
10.09.17
sj 142
06.09.15
pořadí48.45.49.43.51.36.
odstup %26,337,373,636,562,537,1
% poražených soupeřů20,315,4---35,43,825,5
pořadí20152017201820192020celkem
průměr36.051.046.045.048.045.3
medián365143454845
modus365143454836
počet závodů112116
průměrný odstup od vítěze %37,162,555,037,326,345,5
průměrné % poražených soupeřů25,53,817,715,420,316,7

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Hric Ondřejsj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 74
18.06.16
sj 121
15.08.15
sl 76
27.06.15
pořadí80.80.25.39.32.
odstup %42,9184,787,38.026,441,5
% poražených soupeřů8,18,17,7---11,4
pořadí201520162019celkem
průměr35.525.080.051.2
medián32258039
modus32258080
počet závodů2125
průměrný odstup od vítěze %4.033,987,3113,81.676,6
průměrné % poražených soupeřů5,77,78,17,1

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Hric Ondřejsj 62
22.05.19
sj 58
17.05.17
pořadí16.13.
odstup %47,653,3
% poražených soupeřů16,714,3
pořadí20172019celkem
průměr13.016.014.5
medián131613
modus131613
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %53,347,650,4
průměrné % poražených soupeřů14,316,715,5

Kategorie K1M

Hric Ondřejsj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 62
22.05.19
sj 87
24.06.17
sj 74
03.06.17
sj 58
17.05.17
sj 82
26.06.16
sj 80
25.06.16
sj 70
13.06.15
sj 52
17.05.15
sj 50
16.05.15
sj 46
13.05.15
pořadí80.80.22.26.42.26.22.25.20.14.15.27.
odstup %42,9184,752,757,547,756,051,952,080,142,935,2234,4
% poražených soupeřů8,18,127,6---28,126,516,011,113,613,326,33,7
pořadí2015201620172019celkem
průměr19.023.531.360.733.3
medián1522268025
modus1422268022
počet závodů423312
průměrný odstup od vítěze %98,151,953,793,578,2
průměrné % poražených soupeřů14,213,618,214,615,2

Ostatní sprint

Kategorie K1M

Hric Ondřejsj 74
18.06.16
sj 121
15.08.15
pořadí25.39.
odstup %87,38.026,4
% poražených soupeřů7,7---
pořadí20152016celkem
průměr39.025.032.0
medián392525
modus392525
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %8.026,487,34.056,9
průměrné % poražených soupeřů0,07,73,9
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále