Pajtina Tomáš, 2008

TJ Syntesia Pardubiceregistrační číslo: 057104
výkonnostní třídy  slalom K1: 3   C1: 3   C2: 3  sjezd K1: 3   C1: 3   C2: 3
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2M slalom
KONVALINKA Štěpán
9. 2/ZS 35.2525,4
4
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 95. 21/ZS 40.6038,6
31
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2M slalom
KONVALINKA Štěpán
11. 2/ZS 41.3130,9
3
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 102. 22/ZS 39.3737,5
30
04.09.2022 5. ČPž ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 10. 10/ZS 10.3220,9OČ/OM
3/0
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné K1M sjezd 90. 11/ZS 15.6735,4ČP/OČ/OM
0/7/0
04.09.2022 5. ČPž ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
KONVALINKA Štěpán
5. 5/ZS 5.1810,3OČ/OM
2/0
03.09.2022 4. ČPž ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 11. 10/ZS 53.4517,4OČ/OM
2/0
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 94. 12/ZS 17.6840,4ČP/OČ/OM
0/8/0
03.09.2022 4. ČPž ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
KONVALINKA Štěpán
4. 4/ZS 23.007,8OČ/OM
3/0
28.08.2022 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1M sjezd 27. 16/ZS 82.77179,4-
28.08.2022 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C2M sjezd
KONVALINKA Štěpán
6. 6/ZS 5.7713,2-
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km K1M sjezd 53. 6/ZS 12.7124,9ČP/OČ/OM
0/2/0
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
17.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce (soutok Chrudimky a Labe) C1M slalom    
0
17.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce (soutok Chrudimky a Labe) C2M slalom
KONVALINKA Štěpán
   
0
17.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce (soutok Chrudimky a Labe) K1M slalom    
0
16.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce C1M slalom 17. 3/ZS 48.3547,6
5
16.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce C2M slalom
KONVALINKA Štěpán
8. 1/ZS 34.1028,7
4
16.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce K1M slalom 29. 3/ZS 31.3532,5
19
29.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve sprintu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc C1M sjezd 15. 14/ZS 10.2921,4-
29.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve sprintu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc K1M sjezd 14. 12/ZS 10.0125,5-
28.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve slalomu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc, U Sportovní haly 2 C1M slalom 33. 19/ZS 39.1835,7-
28.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve slalomu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc, U Sportovní haly 2 K1M slalom 26. 18/ZS 32.6934,6-
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1M sjezd 31. 8/ZS 154.2927,5OČ/OM
1/0
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C2M sjezd
KONVALINKA Štěpán
13. 3/ZS 104.8919,2OČ/OM
6/0
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1M sjezd 32. 8/ZS 169.9330,3OČ/OM
2/0
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C2M sjezd
KONVALINKA Štěpán
17. 3/ZS 126.5422,9OČ/OM
4/0
23.06.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1M sjezd 6. 1/ZS 228.1027,3-
23.06.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C2M sjezd
KONVALINKA Štěpán
1. 1/ZS -
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 30. 7/ZS 45.3042,5
1
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
KONVALINKA Štěpán
7. 2/ZS 25.8021,9
3
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 32. 4/ZS 21.7021,9
30
18.06.2022 Vysokomýtský sjezd Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou Pořada C1M sjezd 11. 1/ZS 202.0039,1
0
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 26. 6/ZS 41.4037,1
5
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
KONVALINKA Štěpán
9. 3/ZS 36.5029,1
2
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 30. 3/ZS 19.7019,2
37
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí K1M sjezd 73. 7/ZS 24.6737,3ČP/OČ/OM
0/6/0
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu K1M sjezd 79. 11/ZS 19.0243,4ČP/OČ/OM
0/1/0
19.05.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1M sjezd 11.   33.0039,8
6
19.05.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 5.   17.0021,0
11
28.04.2022 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 5. 2/ZS 202.6025,3
9
28.04.2022 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
KULHÁNEK Adam
1.  
6
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom    
0
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 92. 21/ZS 80.1984,5
13
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 90. 24/ZS 141.58149,8
1
14.04.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 9. 3/ZS 224.9028,6
6
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
14.10.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 8. 4/ZS 217.9826,4
5
07.10.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 12. 4/ZS 336.0645,6
4
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 127. 35/ZS 44.7049,3
15
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
KONVALINKA Štěpán
21. 8/ZS 54.7048,8
0
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 121. 30/ZS 38.3637,7
29
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
KONVALINKA Štěpán
20. 7/ZS 51.0442,3
0
23.09.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 6. 2/ZS 290.0238,7
9
23.09.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
KONVALINKA Štěpán
3. 2/ZS 123.0312,7
5
22.08.2021 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1M sjezd 41. 30/ZS 14.8235,3-
22.08.2021 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem C2M sjezd
KONVALINKA Štěpán
9. 10/ZS 12.0726,8-
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1M sjezd 91. 24/ZS 264.8545,6ČP/OČ/OM
0/5/0
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C2M sjezd
KONVALINKA Štěpán
25. 6/ZS 162.4424,1ČP/OČ/OM
11/0/0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1M sjezd 92. 23/ZS 229.4740,6ČP/OČ/OM
0/4/0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C2M sjezd
KONVALINKA Štěpán
24. 5/ZS 156.6523,7ČP/OČ/OM
12/1/0
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
KONVALINKA Štěpán
8. 1/ZS 53.3049,6
0
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 51. 16/ZS 30.8034,7
9
19.06.2021 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M sjezd 19. 10/ZS 146.7030,6
4
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
KONVALINKA Štěpán
4. 1/ZS 17.7017,3
4
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 53. 16/ZS 32.6035,7
10
03.06.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 16. 5/ZS 234.0029,7
5
08.10.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1M sjezd 14. 2/ZM 259.9932,0
1
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 137. 31/ZM 46.4845,7
3
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
KONVALINKA Štěpán
28. 6/ZM 60.5050,8
1
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 152. 1/ZM 47.0046,2
1
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
KONVALINKA Štěpán
31. 6/ZM 79.0065,3
0
24.09.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1M sjezd 9. 2/ZM 182.9821,5
6
10.09.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1M sjezd 8. 2/ZM 187.9922,5
7
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 47. 20/ZM 41.50106,8-
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
KONVALINKA Štěpán
13. 2/ZM 11.8727,4-
25.06.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1M sjezd 10. 2/ZM 250.0529,8
7
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 135. 61/ZM 225.47215,5OM/OČ
0/0
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C2M slalom
KONVALINKA Štěpán
    OM/OČ
0/0
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 85. 14/ZM 288.8543,8OČ/OM
0/0
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
ŠULA Štěpán
22. 2/ZM 293.7038,9OČ/OM
0/0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 98. 16/ZM 314.3647,5OČ/OM
0/0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
KONVALINKA Šťepán
22. 2/ZM 237.0731,4OČ/OM
0/0
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M sjezd 65. 29/ZM 30.3171,9-
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C2M sjezd
RUFFER Jakub
10. 3/ZM 15.0630,0-
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1M sjezd 46.   3555.347.962,7OČ/OM
0/0
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C2M sjezd
RUFFER Jakub
10.   3544.416.377,1OČ/OM
0/0
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1M sjezd 40. 14/ZM 144.1556,2OČ/OM
0/0
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C2M sjezd
RUFFER Jakub
7. 2/ZM 157.7551,7OČ/OM
0/0
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1M slalom 29. 5/ZM 82.4089,4
0
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1M slalom 33. 5/ZM 93.2095,6
0
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 86. 17/ZM 403.7459,7-
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
RUFFER Jakub
15. 3/ZM 264.8232,7-
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 87. 16/ZM 450.2867,5OČ/OM
0/0
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
RUFFER Jakub
    OČ/OM
0/0
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 15. 4/ZM 389.0050,2
2
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
BAREŠ Vojtěch
5. 4/ZS 406.9044,7
2
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom    
0
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 153. 22/ZM 440.99574,9
0
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 16. 4/ZM 406.4051,5
2
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 25. 5/ZM 543.6075,8
0
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd    
0
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek lávka - pod skálou K1M sjezd 19. 1/ZM 49.1055,6
0
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku v prostoru loděnice K1M sjezd 20. 1/ZM 35.1067,8
0
02.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 12. 3/ZM 344.9044,1
2
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích PWK slalom 36. 30/PZM 68.2047,1
0
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích PWK slalom 41. 32/PZM 101.2566,3
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Pajtina TomášTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 3 28.06.22 aktualizace z registru ČSK
Pajtina TomášTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 04.11.21 updated from RVP
Pajtina TomášTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 29.09.20 updated from RVP
Pajtina TomášTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Pajtina alešTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 25.09.18 updated from RVP
Pajtina alešTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.06.18 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|6263|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
219.C1M 4/4 11
38.C2M
Konvalinka Štěpán
5/6 16
312.K1M 5/9 147
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 7/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
38.C1M 5/6 14
33.C2M
Konvalinka Štěpán
4/4 15
42.C2M
Kulhánek Adam
1/1 6
76.K1M 5/11 41
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
 C2M
Konvalinka Štěpán
4/4 0
 K1M 5/8 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
56.C2M
Konvalinka Štěpán
4/4 4
347.K1M 4/4 63
Sjezd: Žebříček Český Pohár
41.C2M
Konvalinka Štěpán
2/2 23
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
34.C2M
Konvalinka Štěpán
3/3 6
92.K1M 5/7 28
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Konvalinka Štěpán
2/2 0
 K1M 2/2 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
79.C2M
Konvalinka Štěpán
3/3 1
404.K1M 3/3 4
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Konvalinka Štěpán
1/1 0
 K1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Konvalinka Štěpán
1/1 0
 C2M
Šula Štěpán
1/1 0
71.K1M 5/6 21
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Konvalinka Štěpán
1/1 0
 C2M
Šula Štěpán
1/1 0
 K1M 2/2 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
44.C2M
Bareš Vojtěch
1/1 2
 C2M
Ruffer Jakub
3/3 0
109.K1M 5/10 6
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Ruffer Jakub
3/3 0
 K1M 3/3 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PWK 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20222021
K1M86128
C2M-41

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021202020192018
C1M219----
C2M385679--
K1M312347404521-
PWK----58

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2022202120202019
C1M38---
C2M42345965
K1M769271109

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020
C2M22
K1M217

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2022202120202019
C1M77---
C2M34394034
K1M110136119121
Fotky nenalezeny.
0|6263|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
219.C1M 4/4 11
38.C2M
Konvalinka Štěpán
5/6 16
312.K1M 5/9 147
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 7/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
38.C1M 5/6 14
33.C2M
Konvalinka Štěpán
4/4 15
42.C2M
Kulhánek Adam
1/1 6
76.K1M 5/11 41
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
 C2M
Konvalinka Štěpán
4/4 0
 K1M 5/8 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
56.C2M
Konvalinka Štěpán
4/4 4
347.K1M 4/4 63
Sjezd: Žebříček Český Pohár
41.C2M
Konvalinka Štěpán
2/2 23
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
34.C2M
Konvalinka Štěpán
3/3 6
92.K1M 5/7 28
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Konvalinka Štěpán
2/2 0
 K1M 2/2 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
79.C2M
Konvalinka Štěpán
3/3 1
404.K1M 3/3 4
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Konvalinka Štěpán
1/1 0
 K1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Konvalinka Štěpán
1/1 0
 C2M
Šula Štěpán
1/1 0
71.K1M 5/6 21
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Konvalinka Štěpán
1/1 0
 C2M
Šula Štěpán
1/1 0
 K1M 2/2 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
44.C2M
Bareš Vojtěch
1/1 2
 C2M
Ruffer Jakub
3/3 0
109.K1M 5/10 6
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Ruffer Jakub
3/3 0
 K1M 3/3 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PWK 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20222021
K1M86128
C2M-41

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021202020192018
C1M219----
C2M385679--
K1M312347404521-
PWK----58

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2022202120202019
C1M38---
C2M42345965
K1M769271109

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020
C2M22
K1M217

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2022202120202019
C1M77---
C2M34394034
K1M110136119121

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
18 4 11 35 9 19 96
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody52.231.0835
K1M82.690.02918
C2M14.29.0811
C1M26.526.0174
PWK38.536.0362
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,035
K1M00,000,000,000,018
C2M00,000,000,000,011
C1M00,000,000,000,04
PWK00,000,000,000,02
Celkem00,000,000,000,035
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody682172321420,6
K1M35181252925,7
C2M222601229,1
C1M7122342,9
PWK4882200,0
Celkem682172321420,6
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Pajtina Tomášsl 92
16.07.22
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
pořadí17.30.26.
odstup %47,642,537,1
% poražených soupeřů38,523,734,2
pořadí2022celkem
průměr24.324.3
medián2626
modus1717
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %42,442,4
průměrné % poražených soupeřů32,132,1
počet jízd66
lepší 1. jízda1
33,3%
1
33,3%
čistých jízd3
50,0%
3
50,0%

Kategorie C2M

Pajtina Tomášsl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 92
16.07.22
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
pořadí9.11.8.7.9.21.20.8.4.28.31.
odstup %25,430,928,721,929,148,842,349,617,350,865,3
% poražených soupeřů33,323,150,057,146,7---5,022,266,76,9---
pořadí202020212022celkem
průměr29.513.38.814.2
medián28899
modus28498
počet závodů24511
průměrný odstup od vítěze %58,139,527,237,3
průměrné % poražených soupeřů3,523,542,028,3
počet jízd481022
lepší 1. jízda2
100,0%
2
50,0%
1
20,0%
5
45,5%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
2
20,0%
2
9,1%

Kategorie K1M

Pajtina Tomášsl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 92
16.07.22
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 30
16.04.22
sl 149
15.04.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 78
20.06.20
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 68
01.06.19
pořadí95.102.29.32.30.92.90.127.121.51.53.137.152.135.29.33.153.
odstup %38,637,532,521,919,284,5149,849,337,734,735,745,746,2215,589,495,6574,9
% poražených soupeřů30,428,453,356,962,319,510,117,626,427,527,86,25,62,99,711,1---
pořadí2019202020212022celkem
průměr71.7141.388.067.185.9
medián33137539092
modus29135512929
počet závodů334717
průměrný odstup od vítěze %253,3102,539,454,994,6
průměrné % poražených soupeřů6,94,924,837,323,3
počet jízd6681333
lepší 1. jízda2
66,7%
0
0,0%
1
25,0%
3
42,9%
6
35,3%
čistých jízd1
16,7%
2
33,3%
1
12,5%
5
38,5%
9
27,3%

Kategorie PWK

Pajtina Tomášsl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
pořadí36.41.
odstup %47,166,3
% poražených soupeřů20,513,0
pořadí2018celkem
průměr38.538.5
medián3636
modus3636
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %56,756,7
průměrné % poražených soupeřů16,816,8
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Pajtina Tomášsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí31.32.
odstup %27,530,3
% poražených soupeřů25,026,2
pořadí2022celkem
průměr31.531.5
medián3131
modus3131
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %28,928,9
průměrné % poražených soupeřů25,625,6

Kategorie C2M

Pajtina Tomášsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
pořadí13.17.25.24.
odstup %19,222,924,123,7
% poražených soupeřů45,530,4---4,2
pořadí20212022celkem
průměr24.515.019.8
medián241317
modus241313
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %23,921,022,5
průměrné % poražených soupeřů2,138,020,0

Kategorie K1M

Pajtina Tomášsj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
pořadí91.92.
odstup %45,640,6
% poražených soupeřů15,915,0
pořadí2021celkem
průměr91.591.5
medián9191
modus9191
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %43,143,1
průměrné % poražených soupeřů15,515,5

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Pajtina Tomášsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí31.32.
odstup %27,530,3
% poražených soupeřů25,026,2
pořadí2022celkem
průměr31.531.5
medián3131
modus3131
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %28,928,9
průměrné % poražených soupeřů25,625,6

Kategorie C2M

Pajtina Tomášsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 118
22.08.21
sj 92
27.06.21
sj 77
14.06.20
pořadí13.17.9.25.22.
odstup %19,222,926,824,138,9
% poražených soupeřů45,530,420,0---8,7
pořadí202020212022celkem
průměr22.017.015.017.2
medián2291317
modus229139
počet závodů1225
průměrný odstup od vítěze %38,925,521,026,4
průměrné % poražených soupeřů8,710,038,020,9

Kategorie K1M

Pajtina Tomášsj 118
22.08.21
sj 92
27.06.21
sj 77
14.06.20
pořadí41.91.85.
odstup %35,345,643,8
% poražených soupeřů32,215,914,3
pořadí20202021celkem
průměr85.066.072.3
medián854185
modus854141
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %43,840,541,6
průměrné % poražených soupeřů14,324,120,8

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Pajtina Tomášsj 116
03.09.22
sj 79
23.06.22
sj 74
18.06.22
sj 58
19.05.22
pořadí11.6.11.11.
odstup %17,427,339,139,8
% poražených soupeřů47,454,516,756,5
pořadí2022celkem
průměr9.89.8
medián1111
modus1111
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %30,930,9
průměrné % poražených soupeřů43,843,8

Kategorie C2M

Pajtina Tomášsj 116
03.09.22
sj 79
23.06.22
sj 39
28.04.22
sj 156
23.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 72
06.06.19
pořadí4.1.1.3.25.24.22.22.5.
odstup %7,80,00,012,724,123,738,931,444,7
% poražených soupeřů57,1100,0100,080,0---4,28,74,560,0
pořadí2019202020212022celkem
průměr5.022.017.32.011.9
medián5222415
modus522311
počet závodů12339
průměrný odstup od vítěze %44,735,120,22,620,4
průměrné % poražených soupeřů60,06,628,185,746,1

Kategorie K1M

Pajtina Tomášsj 58
19.05.22
sj 39
28.04.22
sj 29
14.04.22
sj 158
14.10.21
sj 157
07.10.21
sj 156
23.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sl 83
19.06.21
sj 72
03.06.21
sj 146
08.10.20
sj 145
24.09.20
sj 144
10.09.20
sj 80
25.06.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sl 79
22.06.19
sj 72
06.06.19
sl 59
16.05.19
sj 43
05.05.19
sj 40
02.05.19
pořadí5.5.9.8.12.6.91.92.19.16.14.9.8.10.85.98.87.15.16.25.12.
odstup %21,025,328,626,445,638,745,640,630,629,732,021,522,529,843,847,567,550,251,575,844,1
% poražených soupeřů83,378,961,958,842,173,715,915,035,742,327,852,961,155,014,36,74,436,440,0---42,1
pořadí2019202020212022celkem
průměr31.037.334.96.330.6
medián161016514
modus128655
počet závodů567321
průměrný odstup od vítěze %57,832,836,725,039,0
průměrné % poražených soupeřů24,636,340,574,740,4

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Pajtina Tomášsj 116
03.09.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí11.31.32.
odstup %17,427,530,3
% poražených soupeřů47,425,026,2
pořadí2022celkem
průměr24.724.7
medián3131
modus1111
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %25,125,1
průměrné % poražených soupeřů32,932,9

Kategorie C2M

Pajtina Tomášsj 116
03.09.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
pořadí4.13.17.25.24.22.22.
odstup %7,819,222,924,123,738,931,4
% poražených soupeřů57,145,530,4---4,28,74,5
pořadí202020212022celkem
průměr22.024.511.318.1
medián22241322
modus2224422
počet závodů2237
průměrný odstup od vítěze %35,123,916,624,0
průměrné % poražených soupeřů6,62,144,321,5

Kategorie K1M

Pajtina Tomášsj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sl 79
22.06.19
pořadí91.92.85.98.87.
odstup %45,640,643,847,567,5
% poražených soupeřů15,915,014,36,74,4
pořadí201920202021celkem
průměr87.091.591.590.6
medián87859191
modus87859185
počet závodů1225
průměrný odstup od vítěze %67,545,643,149,0
průměrné % poražených soupeřů4,410,515,511,3

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Pajtina Tomášsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
pořadí90.94.53.73.79.
odstup %35,440,424,937,343,4
% poražených soupeřů19,816,213,317,210,3
pořadí2022celkem
průměr77.877.8
medián7979
modus5353
počet závodů55
průměrný odstup od vítěze %36,336,3
průměrné % poražených soupeřů15,415,4

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C2M

Pajtina Tomášsp 113
28.08.22
sj 120
23.08.20
sj 123
01.09.19
pořadí6.13.10.
odstup %13,227,430,0
% poražených soupeřů50,014,3---
pořadí201920202022celkem
průměr10.013.06.09.7
medián1013610
modus101366
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze %30,027,413,223,5
průměrné % poražených soupeřů0,014,350,021,4

Kategorie K1M

Pajtina Tomášsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 120
23.08.20
sj 123
01.09.19
pořadí90.94.73.79.47.65.
odstup %35,440,437,343,4106,871,9
% poražených soupeřů19,816,217,210,36,112,3
pořadí201920202022celkem
průměr65.047.084.074.7
medián65477973
modus65477347
počet závodů1146
průměrný odstup od vítěze %71,9106,839,155,9
průměrné % poražených soupeřů12,36,115,913,7

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C2M

Pajtina Tomášsp 118
04.09.22
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí5.10.7.
odstup %10,36.377,151,7
% poražených soupeřů42,9---14,3
pořadí20192022celkem
průměr8.55.07.3
medián757
modus755
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %3.214,410,32.146,4
průměrné % poražených soupeřů7,242,919,1

Kategorie K1M

Pajtina Tomášsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
sj 42
04.05.19
sj 41
04.05.19/2
pořadí90.94.53.46.40.20.19.
odstup %35,440,424,97.962,756,267,855,6
% poražených soupeřů19,816,213,3---9,340,643,8
pořadí20192022celkem
průměr31.379.051.7
medián209046
modus195319
počet závodů437
průměrný odstup od vítěze %2.035,633,61.177,6
průměrné % poražených soupeřů23,416,420,4

Mezinárodní závod sprint

Kategorie K1M

Pajtina Tomášsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 110
17.08.19
pořadí90.94.40.
odstup %35,440,456,2
% poražených soupeřů19,816,29,3
pořadí20192022celkem
průměr40.092.074.7
medián409090
modus409040
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %56,237,944,0
průměrné % poražených soupeřů9,318,015,1

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Pajtina Tomášsp 118
04.09.22
sp 85
29.06.22
pořadí10.15.
odstup %20,921,4
% poražených soupeřů55,067,4
pořadí2022celkem
průměr12.512.5
medián1010
modus1010
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %21,221,2
průměrné % poražených soupeřů61,261,2

Kategorie C2M

Pajtina Tomášsp 118
04.09.22
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí5.10.7.
odstup %10,36.377,151,7
% poražených soupeřů42,9---14,3
pořadí20192022celkem
průměr8.55.07.3
medián757
modus755
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %3.214,410,32.146,4
průměrné % poražených soupeřů7,242,919,1

Kategorie K1M

Pajtina Tomášsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 85
29.06.22
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí90.94.53.14.46.40.
odstup %35,440,424,925,57.962,756,2
% poražených soupeřů19,816,213,369,8---9,3
pořadí20192022celkem
průměr43.062.856.2
medián405346
modus401414
počet závodů246
průměrný odstup od vítěze %4.009,531,61.357,5
průměrné % poražených soupeřů4,729,821,4