Konvalinka Štěpán, 2009

TJ Syntesia Pardubiceregistrační číslo: 057027
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+   C1: 3   C2: 3  sjezd K1: 3   C1: -   C2: 3
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2M slalom
PAJTINA Tomáš
9. 1/ZS 35.2525,4
4
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 56. 10/ZS 28.3326,9
70
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2M slalom
PAJTINA Tomáš
11. 2/ZS 41.3130,9
3
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 72. 16/ZS 29.4428,0
60
04.09.2022 5. ČPž ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 17. 15/ZS 6.9316,0OČ/OM
23/0
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné K1M sjezd 98. 14/ZS 24.7255,9ČP/OČ/OM
0/3/0
04.09.2022 5. ČPž ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
PAJTINA Tomáš
5. 5/ZS 5.1810,3OČ/OM
2/0
03.09.2022 4. ČPž ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 15. 14/ZS 41.0516,0OČ/OM
24/0
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 97. 13/ZS 19.6044,8ČP/OČ/OM
0/6/0
03.09.2022 4. ČPž ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
PAJTINA Tomáš
4. 4/ZS 23.007,8OČ/OM
3/0
28.08.2022 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M sjezd 10. 10/ZS 5.5914,0-
28.08.2022 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C2M sjezd
PAJTINA Tomáš
6. 6/ZS 5.7713,2-
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km K1M sjezd 55. 7/ZS 15.8631,1ČP/OČ/OM
0/1/0
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
07.08.2022 Slalom O cenu Tyrolitu Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 81. 24/ZS 23.3624,0
64
06.08.2022 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 88. 23/ZS 0.871,4
66
17.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce (soutok Chrudimky a Labe) C1M slalom 13. 2/ZS 27.4529,8
7
17.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce (soutok Chrudimky a Labe) C2M slalom
PAJTINA Tomáš
   
0
17.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce (soutok Chrudimky a Labe) K1M slalom 20. 1/ZS 25.5832,0
21
16.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce C1M slalom 13. 2/ZS 35.7335,2
9
16.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce C2M slalom
PAJTINA Tomáš
8. 1/ZS 34.1028,7
4
16.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce K1M slalom 17. 1/ZS 20.7921,6
31
03.07.2022 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 33. 3/ZS 30.3136,2
8
03.07.2022 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 46. 2/ZS 22.8731,3
43
02.07.2022 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 34. 2/ZS 19.6623,9
13
02.07.2022 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 80. 7/ZS 37.0152,5
18
29.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve sprintu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc C1M sjezd 8. 8/ZS 5.5811,6-
29.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve sprintu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc K1M sjezd 11. 10/ZS 9.3723,9-
28.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve slalomu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc, U Sportovní haly 2 C1M slalom 19. 17/ZS 23.8321,7-
28.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve slalomu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc, U Sportovní haly 2 K1M slalom 18. 15/ZS 26.6628,2-
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1M sjezd 49. 14/ZS 141.9329,9OČ/OM
22/0
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C2M sjezd
PAJTINA Tomáš
13. 3/ZS 104.8919,2OČ/OM
6/0
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1M sjezd 48. 12/ZS 146.3131,1OČ/OM
26/0
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C2M sjezd
PAJTINA Tomáš
17. 3/ZS 126.5422,9OČ/OM
4/0
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 21. 5/ZS 29.7027,8
10
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
PAJTINA Tomáš
7. 2/ZS 25.8021,9
3
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 21. 2/ZS 16.2016,3
41
18.06.2022 Vysokomýtský sjezd Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou Pořada K1M sjezd 14. 1/ZS 88.6018,0
11
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 21. 5/ZS 29.5026,4
10
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
PAJTINA Tomáš
9. 3/ZS 36.5029,1
2
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 31. 4/ZS 20.3019,8
36
02.06.2022 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 7. 1/ZS 122.7015,6
6
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí K1M sjezd 74. 8/ZS 24.6837,3ČP/OČ/OM
0/5/0
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu K1M sjezd 77. 10/ZS 17.7240,5ČP/OČ/OM
0/3/0
19.05.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1M sjezd 8.   17.0020,5
9
19.05.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 3.   9.0011,1
12
01.05.2022 6. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
30.04.2022 5. Český pohár ve sprintu ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1M sjezd 47. 1/ZS 20.5324,3ČP/OČ/OM
0/2/0
28.04.2022 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 4. 1/ZS 105.4013,2
10
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 59. 16/ZS 43.1144,3
21
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 100. 25/ZS 103.95109,6
5
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 54. 19/ZS 30.6432,4
37
14.04.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 4. 1/ZS 118.0015,0
14
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 50. 2/ZS 254.9726,3ČP/OČ/OM
0/4/0
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
14.10.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 6. 1/ZM 159.9619,3
7
07.10.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 7. 1/ZM 213.0628,9
9
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 82. 10/ZM 27.9630,8
60
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
PAJTINA Tomáš
21. 8/ZS 54.7048,8
0
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 93. 10/ZM 28.6028,1
57
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
PAJTINA Tomáš
20. 7/ZS 51.0442,3
0
23.09.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 5. 1/ZM 236.9731,6
10
23.09.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
PAJTINA Tomáš
3. 2/ZS 123.0312,7
5
05.09.2021 5. Český pohár žáků v Českém Vrbném ve sprintu USD České Vrbné K1M sjezd 23. 6/ZM 8.9919,6OČ/OM
11/0
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1M sjezd 88. 2/ZM 17.0639,0ČP/OČ/OM
0/2/0
04.09.2021 4. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 21. 6/ZM 48.5618,0OČ/OM
11/0
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 94. 4/ZM 30.5571,3ČP/OČ/OM
0/1/0
22.08.2021 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1M sjezd 39. 11/ZM 9.9223,6-
22.08.2021 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem C2M sjezd
PAJTINA Tomáš
9. 10/ZS 12.0726,8-
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 121. 16/ZM 211.17256,1
2
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 121. 12/ZM 74.0277,1
7
01.08.2021 Slalom pod Borskou přehradou + ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 39. 1/ZM 38.4039,9
19
31.07.2021 Slalom pod Borskou přehradou + 4. ČP veteránů + ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 33. 1/ZM 23.5023,1
25
11.07.2021 Slalom na voleji řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C1M slalom 14. 1/ZM 44.6050,2
1
11.07.2021 Slalom na voleji řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem K1M slalom 18. 1/ZM 26.3233,2
13
10.07.2021 Slalom na voleji + Český pohár veteránů řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C1M slalom 19. 2/ZM 38.0736,6
1
10.07.2021 Slalom na voleji + Český pohár veteránů řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem K1M slalom 25. 2/ZM 34.0837,5
11
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1M sjezd 73. 6/ZM 193.2933,3ČP/OČ/OM
0/17/0
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C2M sjezd
PAJTINA Tomáš
25. 6/ZS 162.4424,1ČP/OČ/OM
11/0/0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1M sjezd 73. 4/ZM 172.5130,5ČP/OČ/OM
0/18/0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C2M sjezd
PAJTINA Tomáš
24. 5/ZS 156.6523,7ČP/OČ/OM
12/1/0
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
PAJTINA Tomáš
8. 1/ZS 53.3049,6
0
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 28. 2/ZM 18.1020,4
32
19.06.2021 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M sjezd 13. 1/ZM 115.2024,0
10
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
PAJTINA Tomáš
4. 1/ZS 17.7017,3
4
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 23. 1/ZM 15.4016,9
39
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 65. 3/ZM 15.5334,5ČP/OČ/OM
0/2/0
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 70. 4/ZM 21.3549,3ČP/OČ/OM
0/0/0
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1M sjezd 68. 3/ZM 406.1534,9ČP/OČ/OM
0/4/0
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C2M sjezd
KONVALINKA Ondřej
18. 2/ZS 521.8839,0ČP/OČ/OM
21/0/0
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1M sjezd 71. 3/ZM 440.0737,3ČP/OČ/OM
0/4/0
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C2M sjezd
KONVALINKA Ondřej
19. 2/ZS 507.5838,2ČP/OČ/OM
19/0/0
03.06.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 14. 1/ZM 196.0324,8
7
08.10.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1M sjezd 9. 1/ZM 168.0020,7
6
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 108. 20/ZM 27.6127,2
32
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
PAJTINA Tomáš
28. 6/ZM 60.5050,8
1
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 72. 15/ZM 48.9544,8
0
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 111. 19/ZM 28.0927,6
42
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
PAJTINA Tomáš
31. 6/ZM 79.0065,3
0
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 75. 16/ZM 47.0943,5
1
24.09.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1M sjezd 6. 1/ZM 121.9614,3
9
10.09.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1M sjezd 6. 1/ZM 143.0117,1
9
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 44. 17/ZM 18.3947,3-
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
PAJTINA Tomáš
13. 2/ZM 11.8727,4-
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 34. 12/ZM 19.4441,9OČ/OM
1/0
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
KULHÁNEK Adam
9.   3545.246.475,3OČ/OM
0/0
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 19. 7/ZM 77.6530,0OČ/OM
11/0
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
KULHÁNEK Adam
9. 1/ZM 98.1531,6OČ/OM
0/0
26.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 21. 1/ZM 229.6029,1
4
26.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 26. 1/ZM 21.3047,7
1
25.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 22. 1/ZM 229.2029,7
5
25.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 24. 1/ZM 17.6038,3
3
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka C1M slalom 18. 1/ZM 41.6940,5
2
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka C2M slalom
KONVALINKA Ondřej
6. 1/ZS 59.8154,4
0
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka K1M slalom 19. 2/ZM 24.7526,4
16
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka C1M slalom 20. 1/ZM 42.2042,4
2
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka C2M slalom
KONVALINKA Ondřej
5. 1/ZS 45.3542,4
1
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka K1M slalom 21. 2/ZM 26.3328,5
15
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 39. 1/ZM 29.1030,2
16
27.06.2020 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M sjezd 18. 1/ZM 135.0029,4
12
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 36. 1/ZM 25.0026,0
20
25.06.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1M sjezd 8. 1/ZM 167.0619,9
9
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom     OM/OČ
0/0
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C2M slalom
PAJTINA Tomáš
    OM/OČ
0/0
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 67. 7/ZM 224.1234,0OČ/OM
10/0
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
VOŘÍŠEK Václav
23. 3/ZM 338.4144,8OČ/OM
0/0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 74. 9/ZM 233.5135,3OČ/OM
9/0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
PAJTINA Tomáš
22. 2/ZM 237.0731,4OČ/OM
0/0
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
KONVALINKA Ondřej
18. 2/ZM 53.2043,3
0
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice PWK slalom 10. 10/PZM 17.4014,1
0
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
KONVALINKA Ondřej
23. 3/ZM 52.1043,8
0
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice PWK slalom 10. 10/PZM 15.9013,0
0
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. PWK slalom 5. 5/PZM 18.1414,4
0
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. PWK slalom 27. 21/PZM 161.13119,5
0
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 21. 1/PZ 361.7044,1
0
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 25. 1/PZ 26.7058,7
0
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 22. 1/PZ 356.8043,4
0
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 27. 1/PZ 30.6066,2
0
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C1M slalom 13. 1/PZ 72.4066,1
0
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2M slalom
KONVALINKA Ondřej
7. 2/ZM 75.3057,2
0
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1M slalom 26. 1/PZ 53.3057,8
0
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C1M slalom 13. 1/PZ 67.3059,2
0
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2M slalom
KONVALINKA Ondřej
8. 2/ZM 95.1074,5
0
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1M slalom 28. 1/PZ 44.7045,8
0
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou PWK slalom 1. 1/PZM
0
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou PWK slalom 1. 1/PZM
0
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 25. 1/PZ 26.7058,7
0
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu FOR slalom 3. 3/PZ 140.9345,5
0
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu FOR slalom 7. 7/PZ 324.98250,9
0
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd    
0
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd    
0
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek lávka - pod skálou K1M sjezd 26.   3511.693.977,0
0
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku v prostoru loděnice K1M sjezd 26.   3548.196.849,8
0
18.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
KONVALINKA Ondřej
6.   288.8032,0
0
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích PWK slalom 30. 24/PZM 53.7037,1
0
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích PWK slalom 23. 18/PZM 48.3231,6
0
22.07.2018 Slalom na Chrudimce C1M slalom 17. 1/PZ 128.30112,6-
22.07.2018 Slalom na Chrudimce K1M slalom 17. 1/PZ 88.8081,3-
21.07.2018 Slalom na Chrudimce K1M slalom 23. 1/PZ 80.0074,8
0
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě PWK slalom 6. 6/PZM 62.5046,4
0
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě PWK slalom    
0
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom    
0
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom    
0
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 16. 4/ZM 76.8064,3
0
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 39. 8/ZM 149.80125,1
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Konvalinka ŠtěpánTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 3 23.08.22 aktualizace z registru ČSK
Konvalinka ŠtěpánTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 3 28.06.22 aktualizace z registru ČSK
Konvalinka ŠtěpánTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 04.11.21 updated from RVP
Konvalinka ŠtěpánTJ Syntesia Pardubice K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 01.12.20 updated from RVP
Konvalinka ŠtěpánTJ Syntesia Pardubice K1: 3+   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 29.09.20 updated from RVP
Konvalinka ŠtěpánTJ Syntesia Pardubice K1: 3+   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 20.07.20 updated from RVP
Konvalinka ŠtěpánTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 15.07.20 updated from RVP
Konvalinka ŠťepánTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 30.06.20 updated from RVP
Konvalinka ŠťepánTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 15.06.20 updated from RVP
Kurková ValentýnaTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 14.04.16 updated from RVP
Valentýna KurkováTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 17.11.12 updated from RVP
Valentýna KurkováTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 14.06.12 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|4757|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
160.C1M 5/6 50
37.C2M
Pajtina Tomáš
5/6 16
201.K1M 5/13 303
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 8/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
43.C1M 1/1 9
31.C2M
Pajtina Tomáš
4/4 15
55.K1M 5/19 109
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Pajtina Tomáš
4/4 0
 K1M 5/14 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
186.C1M 2/2 2
56.C2M
Pajtina Tomáš
4/4 4
242.K1M 5/10 213
Sjezd: Žebříček Český Pohár
36.C2M
Konvalinka Ondřej
2/2 40
41.C2M
Pajtina Tomáš
2/2 23
 K1M 8/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
34.C2M
Pajtina Tomáš
3/3 6
 C2M
Konvalinka Ondřej
2/2 0
69.K1M 5/15 67
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Konvalinka Ondřej
2/2 0
 C2M
Pajtina Tomáš
2/2 0
 K1M 5/10 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
188.C1M 4/4 5
79.C2M
Pajtina Tomáš
3/3 1
80.C2M
Konvalinka Ondřej
2/2 1
270.K1M 5/7 126
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Pajtina Tomáš
1/1 0
 K1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Pajtina Tomáš
1/1 0
 C2M
Voříšek Václav
1/1 0
 C2M
Kulhánek Adam
2/2 0
49.K1M 5/13 51
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Pajtina Tomáš
1/1 0
 C2M
Voříšek Václav
1/1 0
 C2M
Kulhánek Adam
2/2 0
 K1M 4/4 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
 C2M
Konvalinka Ondřej
4/4 0
 FOR 2/2 0
 K1M 2/2 0
 PWK 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Konvalinka Ondřej
1/1 0
 K1M 5/9 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 1/1 0
 PWK 4/4 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20222021
K1M7080
C2M-41

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212020201920182012
C1M160186188246--
C2M375680106--
K1M201242270545537-
FOR---7--
PWK---2814-
K1W-----139

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2022202120202019
C1M43---
C2M31616371
K1M556949182

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020
C2M22
K1M224

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220212020
C2M343946
K1M102100108
Fotky nenalezeny.
0|4757|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
160.C1M 5/6 50
37.C2M
Pajtina Tomáš
5/6 16
201.K1M 5/13 303
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 8/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
43.C1M 1/1 9
31.C2M
Pajtina Tomáš
4/4 15
55.K1M 5/19 109
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Pajtina Tomáš
4/4 0
 K1M 5/14 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
186.C1M 2/2 2
56.C2M
Pajtina Tomáš
4/4 4
242.K1M 5/10 213
Sjezd: Žebříček Český Pohár
36.C2M
Konvalinka Ondřej
2/2 40
41.C2M
Pajtina Tomáš
2/2 23
 K1M 8/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
34.C2M
Pajtina Tomáš
3/3 6
 C2M
Konvalinka Ondřej
2/2 0
69.K1M 5/15 67
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Konvalinka Ondřej
2/2 0
 C2M
Pajtina Tomáš
2/2 0
 K1M 5/10 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
188.C1M 4/4 5
79.C2M
Pajtina Tomáš
3/3 1
80.C2M
Konvalinka Ondřej
2/2 1
270.K1M 5/7 126
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Pajtina Tomáš
1/1 0
 K1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Pajtina Tomáš
1/1 0
 C2M
Voříšek Václav
1/1 0
 C2M
Kulhánek Adam
2/2 0
49.K1M 5/13 51
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Pajtina Tomáš
1/1 0
 C2M
Voříšek Václav
1/1 0
 C2M
Kulhánek Adam
2/2 0
 K1M 4/4 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
 C2M
Konvalinka Ondřej
4/4 0
 FOR 2/2 0
 K1M 2/2 0
 PWK 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Konvalinka Ondřej
1/1 0
 K1M 5/9 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 1/1 0
 PWK 4/4 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20222021
K1M7080
C2M-41

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212020201920182012
C1M160186188246--
C2M375680106--
K1M201242270545537-
FOR---7--
PWK---2814-
K1W-----139

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2022202120202019
C1M43---
C2M31616371
K1M556949182

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020
C2M22
K1M224

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220212020
C2M343946
K1M102100108

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
36 16 17 55 2 17 143
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody33.221.02176
K1M52.639.01833
C2M13.19.0817
C1M26.519.01315
PWK12.610.019
K1W27.516.0162
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody22,600,000,022,676
K1M00,000,000,000,033
C2M00,000,000,000,017
C1M00,000,000,000,015
PWK222,200,000,0222,29
K1W00,000,000,000,02
Celkem22,600,000,022,676
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody1502310153624,0
K1M651110172132,3
C2M344141225,9
C1M3026091033,3
PWK1849027316,7
K1W3361200,0
Celkem1502310153624,0
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Konvalinka Štěpánsl 93
17.07.22
sl 92
16.07.22
sl 89
03.07.22
sl 88
02.07.22
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 99
11.07.21
sl 98
10.07.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
pořadí13.13.33.34.21.21.14.19.72.75.18.20.13.13.
odstup %29,835,236,223,927,826,450,236,644,843,540,542,466,159,2
% poražených soupeřů50,053,828,935,347,447,413,314,39,09,819,017,414,325,0
pořadí2019202020212022celkem
průměr13.046.316.522.527.1
medián1320142119
modus1318141313
počet závodů242614
průměrný odstup od vítěze %62,742,843,429,940,2
průměrné % poražených soupeřů19,713,813,843,827,5
počet jízd4841228
lepší 1. jízda2
100,0%
3
75,0%
0
0,0%
2
33,3%
7
50,0%
čistých jízd0
0,0%
3
37,5%
2
50,0%
4
33,3%
9
32,1%

Kategorie C2M

Konvalinka Štěpánsl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 92
16.07.22
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
pořadí9.11.8.7.9.21.20.8.4.28.31.6.5.18.23.7.8.
odstup %25,430,928,721,929,148,842,349,617,350,865,354,442,443,343,857,274,5
% poražených soupeřů33,323,150,057,146,7---5,022,266,76,9------20,022,78,3------
pořadí2019202020212022celkem
průměr14.017.513.38.813.1
medián86899
modus75498
počet závodů444517
průměrný odstup od vítěze %54,753,239,527,242,7
průměrné % poražených soupeřů7,86,723,542,021,3
počet jízd8881034
lepší 1. jízda3
75,0%
3
75,0%
2
50,0%
1
20,0%
9
52,9%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
20,0%
2
5,9%

Kategorie FOR

Konvalinka Štěpánsl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
pořadí3.7.
odstup %45,5250,9
% poražených soupeřů------
pořadí2019celkem
průměr5.05.0
medián33
modus33
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %148,2148,2
průměrné % poražených soupeřů0,00,0
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Konvalinka Štěpánsl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 104
07.08.22
sl 103
06.08.22
sl 93
17.07.22
sl 92
16.07.22
sl 89
03.07.22
sl 88
02.07.22
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 31
17.04.22
sl 30
16.04.22
sl 149
15.04.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 108
01.08.21
sl 107
31.07.21
sl 99
11.07.21
sl 98
10.07.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 96
21.07.18
pořadí56.72.81.88.20.17.46.80.21.31.59.100.54.82.93.121.121.39.33.18.25.28.23.108.111.19.21.39.36.26.28.23.
odstup %26,928,024,01,432,021,631,352,516,319,844,3109,632,430,828,1256,177,139,923,133,237,520,416,927,227,626,428,530,226,057,845,874,8
% poražených soupeřů59,349,647,044,665,573,358,732,572,261,033,312,446,547,143,60,86,336,747,551,440,060,969,426,231,356,152,441,547,819,425,018,5
pořadí20182019202020212022celkem
průměr23.027.055.758.355.853.7
medián232636335639
modus2326191211721
počet závodů126101332
průměrný odstup od vítěze %74,851,827,756,333,942,1
průměrné % poražených soupeřů18,522,242,640,450,543,1
počet jízd2412202664
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
2
33,3%
4
40,0%
4
30,8%
11
34,4%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
3
25,0%
9
45,0%
9
34,6%
22
34,4%

Kategorie K1W

Konvalinka Štěpánsl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
pořadí16.39.
odstup %64,3125,1
% poražených soupeřů28,62,6
pořadí2012celkem
průměr27.527.5
medián1616
modus1616
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %94,794,7
průměrné % poražených soupeřů15,615,6
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Kategorie PWK

Konvalinka Štěpánsl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 74
10.06.18
pořadí10.10.5.27.1.1.30.23.6.
odstup %14,113,014,4119,50,00,037,131,646,4
% poražených soupeřů82,082,087,116,1100,0100,034,152,228,6
pořadí20182019celkem
průměr19.79.012.6
medián23510
modus611
počet závodů369
průměrný odstup od vítěze %38,426,830,7
průměrné % poražených soupeřů38,377,964,7
počet jízd61218
lepší 1. jízda2
66,7%
2
33,3%
4
44,4%
čistých jízd0
0,0%
3
25,0%
3
16,7%

Český pohár sjezd

Kategorie C2M

Konvalinka Štěpánsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
pořadí13.17.25.24.19.9.
odstup %19,222,924,123,738,231,6
% poražených soupeřů45,530,4---4,25,3---
pořadí202020212022celkem
průměr9.022.715.017.8
medián9241317
modus919139
počet závodů1326
průměrný odstup od vítěze %31,628,721,026,6
průměrné % poražených soupeřů0,03,238,014,2

Kategorie K1M

Konvalinka Štěpánsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
pořadí49.48.50.73.73.71.19.
odstup %29,931,126,333,330,537,330,0
% poražených soupeřů48,451,09,332,732,716,753,8
pořadí202020212022celkem
průměr19.072.349.054.7
medián19734950
modus19734873
počet závodů1337
průměrný odstup od vítěze %30,033,729,131,2
průměrné % poražených soupeřů53,827,436,234,9

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2M

Konvalinka Štěpánsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 118
22.08.21
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
pořadí13.17.9.25.19.23.
odstup %19,222,926,824,138,244,8
% poražených soupeřů45,530,420,0---5,34,3
pořadí202020212022celkem
průměr23.017.715.017.7
medián23191317
modus239139
počet závodů1326
průměrný odstup od vítěze %44,829,721,029,3
průměrné % poražených soupeřů4,38,438,017,6

Kategorie K1M

Konvalinka Štěpánsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 118
22.08.21
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
pořadí49.48.50.39.73.71.67.
odstup %29,931,126,323,633,337,334,0
% poražených soupeřů48,451,09,335,632,716,732,7
pořadí202020212022celkem
průměr67.061.049.056.7
medián67714950
modus67394839
počet závodů1337
průměrný odstup od vítěze %34,031,429,130,8
průměrné % poražených soupeřů32,728,336,232,3

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C2M

Konvalinka Štěpánsj 116
03.09.22
sj 156
23.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 26
18.04.19
pořadí4.3.25.24.19.9.23.22.6.
odstup %7,812,724,123,738,231,644,831,432,0
% poražených soupeřů57,180,0---4,25,3---4,34,5---
pořadí2019202020212022celkem
průměr6.018.017.84.015.0
medián62219419
modus69343
počet závodů13419
průměrný odstup od vítěze %32,035,924,77,827,4
průměrné % poražených soupeřů0,02,922,457,117,3

Kategorie K1M

Konvalinka Štěpánsj 116
03.09.22
sj 74
18.06.22
sj 66
02.06.22
sj 58
19.05.22
sj 39
28.04.22
sj 29
14.04.22
sj 24
10.04.22
sj 158
14.10.21
sj 157
07.10.21
sj 156
23.09.21
sj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sl 83
19.06.21
sj 44
05.06.21
sj 72
03.06.21
sj 146
08.10.20
sj 145
24.09.20
sj 144
10.09.20
sj 107
08.08.20
sj 100
26.07.20
sj 98
25.07.20
sj 83
27.06.20
sj 80
25.06.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sl 99
28.07.19
sj 97
27.07.19
sj 77
20.06.19
pořadí15.14.7.3.4.4.50.6.7.5.21.73.73.13.71.14.9.6.6.19.21.22.18.8.67.74.21.22.25.
odstup %16,018,015,611,113,215,026,319,328,931,618,033,330,524,037,324,820,714,317,130,029,129,729,419,934,035,344,143,458,7
% poražených soupeřů73,153,662,591,784,285,79,370,668,478,959,232,732,757,116,750,055,670,672,253,825,927,650,065,032,729,825,927,627,3
pořadí2019202020212022celkem
průměr22.725.031.413.924.1
medián221814715
modus2167346
počet závodů3109729
průměrný odstup od vítěze %48,725,927,516,526,5
průměrné % poražených soupeřů26,948,351,865,751,4

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C2M

Konvalinka Štěpánsj 116
03.09.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
pořadí4.13.17.25.24.19.9.23.22.
odstup %7,819,222,924,123,738,231,644,831,4
% poražených soupeřů57,145,530,4---4,25,3---4,34,5
pořadí202020212022celkem
průměr18.022.711.317.3
medián22241319
modus91944
počet závodů3339
průměrný odstup od vítěze %35,928,716,627,1
průměrné % poražených soupeřů2,93,244,316,8

Kategorie K1M

Konvalinka Štěpánsj 116
03.09.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
pořadí15.49.48.50.21.73.73.71.19.67.74.
odstup %16,029,931,126,318,033,330,537,330,034,035,3
% poražených soupeřů73,148,451,09,359,232,732,716,753,832,729,8
pořadí202020212022celkem
průměr53.359.540.550.9
medián67714850
modus19731573
počet závodů34411
průměrný odstup od vítěze %33,129,825,829,2
průměrné % poražených soupeřů38,835,345,539,9

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Konvalinka Štěpánsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
pořadí98.97.55.74.77.47.88.94.65.70.
odstup %55,944,831,137,340,524,339,071,334,549,3
% poražených soupeřů12,613,510,016,112,68,013,07,07,2---
pořadí20212022celkem
průměr79.374.776.5
medián707474
modus654747
počet závodů4610
průměrný odstup od vítěze %48,539,042,8
průměrné % poražených soupeřů6,812,110,0

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C2M

Konvalinka Štěpánsp 113
28.08.22
sj 120
23.08.20
pořadí6.13.
odstup %13,227,4
% poražených soupeřů50,014,3
pořadí20202022celkem
průměr13.06.09.5
medián1366
modus1366
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %27,413,220,3
průměrné % poražených soupeřů14,350,032,2

Kategorie K1M

Konvalinka Štěpánsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 113
28.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 120
23.08.20
pořadí98.97.10.74.77.44.
odstup %55,944,814,037,340,547,3
% poražených soupeřů12,613,585,716,112,612,2
pořadí20202022celkem
průměr44.071.266.7
medián447774
modus441010
počet závodů156
průměrný odstup od vítěze %47,338,540,0
průměrné % poražených soupeřů12,228,125,5

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C2M

Konvalinka Štěpánsp 118
04.09.22
sj 110
09.08.20
pořadí5.9.
odstup %10,36.475,3
% poražených soupeřů42,9---
pořadí20202022celkem
průměr9.05.07.0
medián955
modus955
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %6.475,310,33.242,8
průměrné % poražených soupeřů0,042,921,5

Kategorie K1M

Konvalinka Štěpánsp 118
04.09.22
sp 119
04.09.22/2
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 129
05.09.21/2
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 110
09.08.20
sj 101
26.07.20
sj 99
25.07.20
sj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
sj 42
04.05.19
sj 41
04.05.19/2
pořadí17.98.97.55.47.88.23.94.65.70.34.26.24.25.27.26.26.
odstup %16,055,944,831,124,339,019,671,334,549,341,947,738,358,766,26.849,83.977,0
% poražených soupeřů70,912,613,510,08,013,056,97,07,2---19,526,532,427,321,221,921,9
pořadí2019202020212022celkem
průměr26.028.068.062.849.5
medián2626705534
modus2624231726
počet závodů435517
průměrný odstup od vítěze %2.737,942,642,734,4674,4
průměrné % poražených soupeřů23,126,116,823,021,8

Mezinárodní závod sprint

Kategorie K1M

Konvalinka Štěpánsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí98.97.
odstup %55,944,8
% poražených soupeřů12,613,5
pořadí2022celkem
průměr97.597.5
medián9797
modus9797
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %50,450,4
průměrné % poražených soupeřů13,113,1

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C2M

Konvalinka Štěpánsp 118
04.09.22
sj 110
09.08.20
pořadí5.9.
odstup %10,36.475,3
% poražených soupeřů42,9---
pořadí20202022celkem
průměr9.05.07.0
medián955
modus955
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %6.475,310,33.242,8
průměrné % poražených soupeřů0,042,921,5

Kategorie K1M

Konvalinka Štěpánsp 118
04.09.22
sp 119
04.09.22/2
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 85
29.06.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 129
05.09.21/2
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 110
09.08.20
pořadí17.98.97.55.11.47.88.23.94.65.70.34.
odstup %16,055,944,831,123,924,339,019,671,334,549,341,9
% poražených soupeřů70,912,613,510,076,78,013,056,97,07,2---19,5
pořadí202020212022celkem
průměr34.068.054.258.3
medián34704755
modus34231111
počet závodů15612
průměrný odstup od vítěze %41,942,732,737,6
průměrné % poražených soupeřů19,516,832,024,6