Konvalinka Ondřej, 2007

TJ Syntesia Pardubice
výkonnostní třídy  slalom K1: 3   C1: -   C2: 3  sjezd K1: 3   C1: -   C2: 3
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
11.07.2021 Slalom na voleji řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C1M slalom 12. 2/ZS 35.6540,1
11.07.2021 Slalom na voleji řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C2M slalom
SLEZÁK Adam
   
11.07.2021 Slalom na voleji řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem K1M slalom 25. 5/ZS 35.1244,3
10.07.2021 Slalom na voleji + Český pohár veteránů řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C1M slalom 21. 3/ZS 45.0143,3
10.07.2021 Slalom na voleji + Český pohár veteránů řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C2M slalom
SLEZÁK Adam
4. 1/DM 18.9913,7
10.07.2021 Slalom na voleji + Český pohár veteránů řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem K1M slalom 27. 6/ZS 37.0040,7
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1M sjezd 94. 25/ZS 268.9346,3
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1M sjezd 90. 22/ZS 212.1837,5
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 42. 13/ZS 26.2029,5
19.06.2021 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M sjezd 17. 9/ZS 140.0029,2
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 44. 13/ZS 24.8027,2
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1M sjezd 73. 13/ZS 492.3742,3
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C2M sjezd
KONVALINKA Štěpán
18. 2/ZS 521.8839,0
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1M sjezd 82. 16/ZS 574.6148,7
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C2M sjezd
KONVALINKA Štěpán
19. 2/ZS 507.5838,2
08.10.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1M sjezd 13. 5/ZS 246.0330,3
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 125. 34/ZS 36.2835,7
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
RUFFER Jakub
18. 5/ZS 38.0832,0
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 77. 16/ZS 60.8955,7
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 116. 28/ZS 30.0029,5
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
RUFFER Jakub
25. 6/ZS 39.1532,4
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 81. 18/ZS 63.7959,0
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 31. 23/ZS 11.3129,1
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
RUFFER Jakub
11. 11/ZS 10.6324,5
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
RUFFER Jakub
9. 5/ZS 180.14145,4
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 25. 18/ZS 13.6029,3
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
RUFFER Jakub
5. 5/ZS 6.3711,6
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 37. 22/ZS 159.7461,7
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
RUFFER Jakub
6. 6/ZS 39.4512,7
26.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 26. 7/ZS 289.6036,7
26.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 28. 7/ZS 23.3052,1
25.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 27. 7/ZS 20.2044,0
25.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 28. 7/ZS 292.9037,9
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka C1M slalom 19. 3/ZS 44.6343,3
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka C2M slalom
KONVALINKA Štěpán
6. 1/ZS 59.8154,4
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka K1M slalom 29. 7/ZS 36.0838,5
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka C1M slalom 22. 3/ZS 54.5954,8
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka C2M slalom
KONVALINKA Štěpán
5. 1/ZS 45.3542,4
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka K1M slalom 29. 6/ZS 34.2837,2
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
RUFFER Jakub
8. 1/ZS 35.8031,2
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 41. 10/ZS 30.3031,5
27.06.2020 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M sjezd 21. 9/ZS 147.3032,1
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
RUFFER Jakub
7. 1/ZS 40.8035,8
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 42. 11/ZS 34.5035,9
25.06.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1M sjezd 18. 5/ZS 380.0445,3
25.06.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C2M sjezd
RUFFER Jakub
6. 3/ZS 269.9329,0
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 127. 73/ZS 120.75115,4
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C2M slalom
RUFFER Jakub
10. 6/ZS 167.16134,7
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 86. 24/ZS 293.6544,5
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 100. 27/ZS 324.6949,0
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 130. 32/ZM 47.4049,1
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
KONVALINKA Šťepán
18. 2/ZM 53.2043,3
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 152. 43/ZM 57.5061,5
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
KONVALINKA Šťepán
23. 3/ZM 52.1043,8
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 136. 22/ZM 59.1963,8
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom    
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 28. 6/ZM 773.4094,4
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 28. 4/ZM 32.4071,2
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 29. 6/ZM 683.1083,0
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 32. 6/ZM 47.90103,7
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C1M slalom 15. 4/ZM 95.3087,0
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2M slalom
KONVALINKA Šťepán
7. 2/ZM 75.3057,2
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1M slalom 28. 4/ZM 62.3067,6
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C1M slalom 16. 3/ZM 98.1086,3
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2M slalom
KONVALINKA Šťepán
8. 2/ZM 95.1074,5
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1M slalom 31. 3/ZM 57.4058,9
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 27. 5/ZM 40.3039,2
29.06.2019 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M sjezd 18. 4/ZM 401.0085,1
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 31. 5/ZM 42.7041,4
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 28. 4/ZM 32.4071,2
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 23. 7/ZM 663.6085,6
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom    
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom    
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 24. 4/ZM 513.0071,5
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 24. 3/ZM 532.3075,1
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek lávka - pod skálou K1M sjezd 22. 3/ZM 59.9067,8
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku v prostoru loděnice K1M sjezd 22. 3/ZM 49.6095,8
02.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 19. 6/ZM 737.0094,3
18.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
KONVALINKA Šťepán
6.   288.8032,0
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 129. 36/ZM 70.2061,4
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 134. 38/ZM 80.8368,1
22.07.2018 Slalom na Chrudimce C1M slalom 18. 2/ZM 142.60125,2
22.07.2018 Slalom na Chrudimce K1M slalom 14. 2/ZM 74.3068,0
21.07.2018 Slalom na Chrudimce K1M slalom 28. 5/ZM 154.20144,1
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 40. 10/ZM 52.6047,2
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom    
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 20. 5/ZM 1173.20161,1
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
KONVALINKA Jindřich
7. 2/DS 478.9054,0
05.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 12.   431.4052,9
05.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 15.   415.1051,6
06.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C2M sjezd
MAKAROV Lukáš
6.   196.5016,4
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Konvalinka OndřejTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 12.07.20 updated from RVP
Konvalinka OndřejTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 06.07.20 updated from RVP
Konvalinka OndřejTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 30.06.20 updated from RVP
Konvalinka OndřejTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 01.07.19 updated from RVP
Posltová MarkétaTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 14.04.16 updated from RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|1522|0|N

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
109.C1M 2/2 3
28.C2M
Slezák Adam
2/2 3
208.K1M 4/4 52
Sjezd: Žebříček Český Pohár
31.C2M
Konvalinka Štěpán
2/2 40
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Konvalinka Štěpán
2/2 0
74.K1M 5/5 15
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Konvalinka Štěpán
2/2 0
 K1M 4/4 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
196.C1M 4/4 1
43.C2M
Ruffer Jakub
5/5 17
80.C2M
Konvalinka Štěpán
2/2 1
298.K1M 5/7 87
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Ruffer Jakub
1/1 0
 K1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
28.C2M
Ruffer Jakub
3/3 5
78.K1M 5/11 18
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Ruffer Jakub
2/2 0
 K1M 4/4 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
 C2M
Konvalinka Štěpán
4/4 0
406.K1M 5/10 30
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Konvalinka Štěpán
1/1 0
125.K1M 5/12 1

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/5 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
 C2M
Konvalinka Jindřich
1/1 0
 K1M 2/2 0

rok 2017

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Makarov Lukáš
1/1 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2021
C2M31
K1M95

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2021202020192018
C1M109196247-
C2M2880106-
K1M208298406514

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212020201920182017
C2M4128717374
K1M7478125157-
C1M---74-

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020
C2M20
K1M210

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20212020
C2M2544
K1M106120
Fotky nenalezeny.
0|1522|0|N

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
109.C1M 2/2 3
28.C2M
Slezák Adam
2/2 3
208.K1M 4/4 52
Sjezd: Žebříček Český Pohár
31.C2M
Konvalinka Štěpán
2/2 40
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Konvalinka Štěpán
2/2 0
74.K1M 5/5 15
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Konvalinka Štěpán
2/2 0
 K1M 4/4 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
196.C1M 4/4 1
43.C2M
Ruffer Jakub
5/5 17
80.C2M
Konvalinka Štěpán
2/2 1
298.K1M 5/7 87
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Ruffer Jakub
1/1 0
 K1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
28.C2M
Ruffer Jakub
3/3 5
78.K1M 5/11 18
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Ruffer Jakub
2/2 0
 K1M 4/4 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
 C2M
Konvalinka Štěpán
4/4 0
406.K1M 5/10 30
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Konvalinka Štěpán
1/1 0
125.K1M 5/12 1

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/5 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
 C2M
Konvalinka Jindřich
1/1 0
 K1M 2/2 0

rok 2017

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Makarov Lukáš
1/1 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2021
C2M31
K1M95

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2021202020192018
C1M109196247-
C2M2880106-
K1M208298406514

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212020201920182017
C2M4128717374
K1M7478125157-
C1M---74-

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020
C2M20
K1M210

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20212020
C2M2544
K1M106120

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
23 9 13 31 1 9 86
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody45.627.0742
K1M68.841.02722
C2M11.68.0712
C1M32.919.0128
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,042
K1M00,000,000,000,022
C2M00,000,000,000,012
C1M00,000,000,000,08
Celkem00,000,000,000,042
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody841360161315,5
K1M4476617920,5
C2M245342214,2
C1M16604318,8
Celkem841360161315,5
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Konvalinka Ondřejsl 99
11.07.21
sl 98
10.07.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
pořadí12.21.77.81.19.22.15.16.
odstup %40,143,355,759,043,354,887,086,3
% poražených soupeřů26,74,82,62,414,38,7---6,3
pořadí201920202021celkem
průměr15.549.816.532.9
medián15221219
modus15191212
počet závodů2428
průměrný odstup od vítěze %86,753,241,758,7
průměrné % poražených soupeřů3,27,015,88,2
počet jízd48416
lepší 1. jízda1
50,0%
2
50,0%
1
50,0%
4
50,0%
čistých jízd0
0,0%
2
25,0%
1
25,0%
3
18,8%

Kategorie C2M

Konvalinka Ondřejsl 98
10.07.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
pořadí4.18.25.6.5.8.7.10.18.23.7.8.
odstup %13,732,032,454,442,431,235,8134,743,343,857,274,5
% poražených soupeřů40,041,420,0---20,036,440,0---22,78,3------
pořadí201920202021celkem
průměr14.011.34.011.6
medián8848
modus7547
počet závodů47112
průměrný odstup od vítěze %54,751,813,749,6
průměrné % poražených soupeřů7,822,540,019,1
počet jízd814224
lepší 1. jízda3
75,0%
4
57,1%
0
0,0%
7
58,3%
čistých jízd0
0,0%
1
7,1%
0
0,0%
1
4,2%

Kategorie K1M

Konvalinka Ondřejsl 99
11.07.21
sl 98
10.07.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 96
21.07.18
sl 74
10.06.18
pořadí25.27.42.44.125.116.29.29.41.42.127.130.152.136.28.31.27.31.129.134.28.40.
odstup %44,340,729,527,235,729,538,537,231,535,9115,449,161,563,867,658,939,241,461,468,1144,147,2
% poražených soupeřů31,435,040,640,314,528,131,733,338,538,88,717,85,65,612,916,731,628,66,65,7---20,4
pořadí2018201920202021celkem
průměr82.876.472.734.568.8
medián4031422741
modus2831292527
počet závodů477422
průměrný odstup od vítěze %80,254,546,235,453,1
průměrné % poražených soupeřů8,217,027,736,822,4
počet jízd81414844
lepší 1. jízda0
0,0%
2
28,6%
5
71,4%
2
50,0%
9
40,9%
čistých jízd0
0,0%
3
21,4%
5
35,7%
1
12,5%
9
20,5%

Český pohár sjezd

Kategorie C2M

Konvalinka Ondřejsj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
pořadí19.6.
odstup %38,212,7
% poražených soupeřů5,337,5
pořadí20202021celkem
průměr6.019.012.5
medián6196
modus6196
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %12,738,225,5
průměrné % poražených soupeřů37,55,321,4

Kategorie K1M

Konvalinka Ondřejsj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
pořadí94.90.82.37.
odstup %46,337,548,761,7
% poražených soupeřů13,116,83,67,7
pořadí20202021celkem
průměr37.088.775.8
medián379082
modus378237
počet závodů134
průměrný odstup od vítěze %61,744,248,5
průměrné % poražených soupeřů7,711,210,3

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1M

Konvalinka Ondřejsj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
pořadí94.82.86.
odstup %46,348,744,5
% poražených soupeřů13,13,613,3
pořadí20202021celkem
průměr86.088.087.3
medián868286
modus868282
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %44,547,546,5
průměrné % poražených soupeřů13,38,410,0

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C2M

Konvalinka Ondřejsj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 80
25.06.20
sj 26
18.04.19
sl 39
03.05.18
sj 15
06.04.17
pořadí19.6.6.6.7.6.
odstup %38,212,729,032,054,016,4
% poražených soupeřů5,337,537,5---------
pořadí20172018201920202021celkem
průměr6.07.06.06.019.08.3
medián6766196
modus6766196
počet závodů111216
průměrný odstup od vítěze %16,454,032,020,938,230,4
průměrné % poražených soupeřů0,00,00,037,55,313,4

Kategorie K1M

Konvalinka Ondřejsj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sl 83
19.06.21
sj 44
05.06.21
sj 146
08.10.20
sj 107
08.08.20
sj 100
26.07.20
sj 98
25.07.20
sj 83
27.06.20
sj 80
25.06.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sl 99
28.07.19
sj 97
27.07.19
sj 82
29.06.19
sj 77
20.06.19
sj 72
06.06.19
sj 44
05.05.19
sj 43
05.05.19/2
sj 40
02.05.19
sj 63
24.05.18
sj 11
05.04.18
pořadí94.90.17.82.13.37.26.28.21.18.86.100.28.29.18.28.23.24.24.19.20.15.
odstup %46,337,529,248,730,361,736,737,932,145,344,549,094,483,085,171,285,675,171,594,3161,151,6
% poražených soupeřů13,116,842,93,633,37,77,46,941,215,013,34,8---3,415,018,2---4,24,25,3---17,6
pořadí2018201920202021celkem
průměr17.524.141.170.838.2
medián1524268224
modus1524131728
počet závodů288422
průměrný odstup od vítěze %106,382,542,240,462,4
průměrné % poražených soupeřů8,86,316,219,112,5

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C2M

Konvalinka Ondřejsj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
pořadí19.6.
odstup %38,212,7
% poražených soupeřů5,337,5
pořadí20202021celkem
průměr6.019.012.5
medián6196
modus6196
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %12,738,225,5
průměrné % poražených soupeřů37,55,321,4

Kategorie K1M

Konvalinka Ondřejsj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
pořadí94.90.82.37.86.100.
odstup %46,337,548,761,744,549,0
% poražených soupeřů13,116,83,67,713,34,8
pořadí20202021celkem
průměr74.388.781.5
medián869086
modus378237
počet závodů336
průměrný odstup od vítěze %51,744,248,0
průměrné % poražených soupeřů8,611,29,9

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Konvalinka Ondřejsj 110
09.08.20
sj 101
26.07.20
sj 99
25.07.20
sj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
sj 42
04.05.19
sj 41
04.05.19/2
pořadí25.28.27.28.32.22.22.
odstup %29,352,144,071,2103,795,867,8
% poražených soupeřů41,520,623,518,26,134,434,4
pořadí20192020celkem
průměr26.026.726.3
medián222727
modus222522
počet závodů437
průměrný odstup od vítěze %84,641,866,3
průměrné % poražených soupeřů23,328,525,5