Konvalinka Ondřej, 2007

TJ Syntesia Pardubiceregistrační číslo: 057028
výkonnostní třídy  slalom K1: 3 C1: 3sjezd K1: 3 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy5204021025090
Morava200409010060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy18040505030
Morava13060705040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
02.05.2024 Sjezd na Chrudimce Pardubice, řeka Chrudimka K1M sjezd 8.   315.8941,6
6
21.03.2024 Sjezd na Chrudimce Pardubice, řeka Chrudimka K1M sjezd 12.   356.1045,4
10
01.10.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 79. 19/DM 29.1028,5
55
30.09.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 75. 18/DM 25.4026,1
71
03.09.2023 10. Český pohár ve sprintu + ECA cup + MČR U23 v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 72. 22/DM 18.1241,8ČP/OČ/OM
0/9/0
02.09.2023 9. Český pohár ve sprintu + ECA Cup + MČR veteránů v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 60. 19/DM 16.5935,5ČP/OČ/OM
0/16/0
31.08.2023 Veřejný závod ve sprintu v Českých Budějovicích USD České Vrbné K1M sjezd 23. 13/DM 11.3124,5
14
30.08.2023 Světový pohár ve sprintu +veřejný závod ve sprintu v Českých Budějovicích USD České Vrbné K1M sjezd 25. 13/DM 10.8522,7
12
06.08.2023 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 151. 33/DM 61.4474,5
15
05.08.2023 Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 129. 30/DM 36.4343,3
40
30.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudimka C1M slalom 19. 4/DM 36.0035,6
6
30.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudimka K1M slalom 27. 7/DM 30.0032,9
19
29.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudinka K1M slalom 35. 7/DM 40.0342,6
10
29.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudinka C1M slalom 25. 6/DM 45.0043,2
2
25.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 28. 6/DM 42.3936,2
4
25.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 33. 8/DM 32.0331,4
26
24.06.2023 Vysokomýtský sjezd Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou Pořada K1M sjezd 17. 6/DM 152.6130,4
4
24.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 29. 8/DM 40.0235,8
4
24.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 31. 6/DM 26.7427,1
32
09.04.2023 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Stejně jako v sobotu - Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok K1M sjezd 63. 21/DM 319.4834,1ČP/OČ/OM
0/7/0
08.04.2023 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok - Rejštejn, do 84cm (v K1M sjezd 62. 19/DM 362.4738,3ČP/OČ/OM
0/7/0
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 72. 21/DM 33.9132,2
54
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 90. 21/DM 35.1433,5
42
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné K1M sjezd 94. 21/DM 18.6242,1ČP/OČ/OM
0/4/0
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 96. 20/DM 18.3542,0ČP/OČ/OM
0/7/0
07.08.2022 Slalom O cenu Tyrolitu Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 106. 16/DM 29.2030,0
39
06.08.2022 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 85. 11/DM 0.841,4
69
17.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce (soutok Chrudimky a Labe) C1M slalom 14. 2/DM 33.3836,2
6
17.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce (soutok Chrudimky a Labe) C2M slalom
RUFFER Jakub
9. 1/DM 33.1132,4
2
17.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce (soutok Chrudimky a Labe) K1M slalom 23. 6/DM 30.0037,6
18
16.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce C1M slalom 16. 2/DM 43.0042,4
6
16.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce C2M slalom
RUFFER Jakub
7. 1/DM 33.1727,9
5
16.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce K1M slalom 24. 4/DM 29.7930,9
24
03.07.2022 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 35. 6/DM 35.3542,2
6
03.07.2022 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 59. 15/DM 31.2542,8
30
02.07.2022 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 45. 6/DM 35.4843,2
2
02.07.2022 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 75. 14/DM 35.4750,3
22
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1M sjezd 71. 19/DM 217.8645,8OČ/OM
6/0
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1M sjezd 67. 21/DM 213.0945,2OČ/OM
13/0
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
RUFFER Jakub
6. 2/DM 20.2017,2
4
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 37. 14/DM 23.4023,6
25
18.06.2022 Vysokomýtský sjezd Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou Pořada K1M sjezd 18. 8/DM 157.2032,0
7
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
RUFFER Jakub
4. 1/DM 14.5011,6
10
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 41. 13/DM 24.5023,9
26
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí K1M sjezd 79. 21/DM 25.5038,5ČP/OČ/OM
0/2/0
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu K1M sjezd 83. 21/DM 30.5669,8ČP/OČ/OM
0/0/0
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 70. 11/DM 63.7765,6
10
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 91. 14/DM 78.2282,5
14
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 83. 14/DM 85.1990,1
8
14.04.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 12. 4/DM 253.4032,2
3
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 90. 23/ZS 29.9133,0
52
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 83. 21/ZS 25.9425,5
66
23.09.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 9. 3/ZS 375.9550,1
6
05.09.2021 5. Český pohár žáků v Českém Vrbném ve sprintu USD České Vrbné K1M sjezd 24. 18/ZS 9.0719,7OČ/OM
10/0
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1M sjezd 92. 13/ZS 37.3085,2ČP/OČ/OM
0/0/0
04.09.2021 4. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 29. 21/ZS 75.5928,0OČ/OM
6/0
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 95. 12/ZS 31.2072,8ČP/OČ/OM
0/0/0
22.08.2021 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1M sjezd 60. 37/ZS 53.37127,1-
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 117. 26/ZS 128.82156,2
6
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 124. 30/ZS 81.3984,8
4
01.08.2021 Slalom pod Borskou přehradou + ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 49. 4/ZS 42.9044,5
9
31.07.2021 Slalom pod Borskou přehradou + 4. ČP veteránů + ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 41. 2/ZS 27.0026,6
17
11.07.2021 Slalom na voleji řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C1M slalom 12. 2/ZS 35.6540,1
3
11.07.2021 Slalom na voleji řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C2M slalom
SLEZÁK Adam
   
0
11.07.2021 Slalom na voleji řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem K1M slalom 25. 5/ZS 35.1244,3
6
10.07.2021 Slalom na voleji + Český pohár veteránů řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C1M slalom 21. 3/ZS 45.0143,3
0
10.07.2021 Slalom na voleji + Český pohár veteránů řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C2M slalom
SLEZÁK Adam
4. 1/DM 18.9913,7
3
10.07.2021 Slalom na voleji + Český pohár veteránů řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem K1M slalom 27. 6/ZS 37.0040,7
9
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1M sjezd 94. 25/ZS 268.9346,3ČP/OČ/OM
0/2/0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1M sjezd 90. 22/ZS 212.1837,5ČP/OČ/OM
0/6/0
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 42. 13/ZS 26.2029,5
18
19.06.2021 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M sjezd 17. 9/ZS 140.0029,2
6
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 44. 13/ZS 24.8027,2
19
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1M sjezd 73. 13/ZS 492.3742,3ČP/OČ/OM
0/1/0
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C2M sjezd
KONVALINKA Štěpán
18. 2/ZS 521.8839,0ČP/OČ/OM
21/0/0
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1M sjezd 82. 16/ZS 574.6148,7ČP/OČ/OM
0/0/0
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C2M sjezd
KONVALINKA Štěpán
19. 2/ZS 507.5838,2ČP/OČ/OM
19/0/0
08.10.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1M sjezd 13. 5/ZS 246.0330,3
2
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 125. 34/ZS 36.2835,7
15
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
RUFFER Jakub
18. 5/ZS 38.0832,0
11
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 77. 16/ZS 60.8955,7
0
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 116. 28/ZS 30.0029,5
37
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
RUFFER Jakub
25. 6/ZS 39.1532,4
4
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 81. 18/ZS 63.7959,0
0
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 31. 23/ZS 11.3129,1-
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
RUFFER Jakub
11. 11/ZS 10.6324,5-
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
RUFFER Jakub
9. 5/ZS 180.14145,4-
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 25. 18/ZS 13.6029,3OČ/OM
6/0
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
RUFFER Jakub
5. 5/ZS 6.3711,6OČ/OM
2/0
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 37. 22/ZS 159.7461,7OČ/OM
1/0
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
RUFFER Jakub
6. 6/ZS 39.4512,7OČ/OM
2/0
26.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 26. 7/ZS 289.6036,7
0
26.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 28. 7/ZS 23.3052,1
0
25.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 27. 7/ZS 20.2044,0
0
25.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 28. 7/ZS 292.9037,9
0
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka C1M slalom 19. 3/ZS 44.6343,3
1
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka C2M slalom
KONVALINKA Štěpán
6. 1/ZS 59.8154,4
0
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka K1M slalom 29. 7/ZS 36.0838,5
6
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka C1M slalom 22. 3/ZS 54.5954,8
0
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka C2M slalom
KONVALINKA Štěpán
5. 1/ZS 45.3542,4
1
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka K1M slalom 29. 6/ZS 34.2837,2
7
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
RUFFER Jakub
8. 1/ZS 35.8031,2
1
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 41. 10/ZS 30.3031,5
14
27.06.2020 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M sjezd 21. 9/ZS 147.3032,1
9
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
RUFFER Jakub
7. 1/ZS 40.8035,8
1
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 42. 11/ZS 34.5035,9
14
25.06.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1M sjezd 18. 5/ZS 380.0445,3
0
25.06.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C2M sjezd
RUFFER Jakub
6. 3/ZS 269.9329,0
1
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 127. 73/ZS 120.75115,4OM/OČ
0/1
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C2M slalom
RUFFER Jakub
10. 6/ZS 167.16134,7OM/OČ
0/0
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 86. 24/ZS 293.6544,5OČ/OM
0/0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 100. 27/ZS 324.6949,0OČ/OM
0/0
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 130. 32/ZM 47.4049,1
17
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
KONVALINKA Šťepán
18. 2/ZM 53.2043,3
0
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 152. 43/ZM 57.5061,5
0
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
KONVALINKA Šťepán
23. 3/ZM 52.1043,8
0
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 136. 22/ZM 59.1963,8
4
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom    
0
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 28. 6/ZM 773.4094,4
0
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 28. 4/ZM 32.4071,2
0
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 29. 6/ZM 683.1083,0
0
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 32. 6/ZM 47.90103,7
0
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C1M slalom 15. 4/ZM 95.3087,0
0
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2M slalom
KONVALINKA Šťepán
7. 2/ZM 75.3057,2
0
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1M slalom 28. 4/ZM 62.3067,6
1
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C1M slalom 16. 3/ZM 98.1086,3
0
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2M slalom
KONVALINKA Šťepán
8. 2/ZM 95.1074,5
0
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1M slalom 31. 3/ZM 57.4058,9
1
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 27. 5/ZM 40.3039,2
4
29.06.2019 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M sjezd 18. 4/ZM 401.0085,1
1
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 31. 5/ZM 42.7041,4
4
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 28. 4/ZM 32.4071,2
0
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 23. 7/ZM 663.6085,6
0
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom    
0
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom    
0
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 24. 4/ZM 513.0071,5
0
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 24. 3/ZM 532.3075,1
0
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek lávka - pod skálou K1M sjezd 22. 3/ZM 59.9067,8
0
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku v prostoru loděnice K1M sjezd 22. 3/ZM 49.6095,8
0
02.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 19. 6/ZM 737.0094,3
0
18.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
KONVALINKA Šťepán
6.   288.8032,0
0
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 129. 36/ZM 70.2061,4
0
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 134. 38/ZM 80.8368,1
0
22.07.2018 Slalom na Chrudimce C1M slalom 18. 2/ZM 142.60125,2-
22.07.2018 Slalom na Chrudimce K1M slalom 14. 2/ZM 74.3068,0-
21.07.2018 Slalom na Chrudimce K1M slalom 28. 5/ZM 154.20144,1
0
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 40. 10/ZM 52.6047,2
0
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom    
0
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 20. 5/ZM 1173.20161,1
0
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
KONVALINKA Jindřich
7. 2/DS 478.9054,0
0
05.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 12.   431.4052,9
0
05.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 15.   415.1051,6
0
06.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C2M sjezd
MAKAROV Lukáš
6.   196.5016,4
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Konvalinka OndřejTJ Syntesia Pardubice K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 30.10.23 aktualizace z registru ČSK
Konvalinka OndřejTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Konvalinka OndřejTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 05.07.22 aktualizace z registru ČSK
Konvalinka OndřejTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 3 04.11.21 updated from RVP
Konvalinka OndřejTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 12.07.20 updated from RVP
Konvalinka OndřejTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 06.07.20 updated from RVP
Konvalinka OndřejTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 30.06.20 updated from RVP
Konvalinka OndřejTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 01.07.19 updated from RVP
Posltová MarkétaTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 14.04.16 updated from RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|1522|0|N

rok 2024

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
71.K1M 2/2 16

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
241.C1M 4/4 16
280.K1M 5/8 224
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
74.K1M 5/7 58
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 4/4 0

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
207.C1M 4/4 20
33.C2M
Ruffer Jakub
4/4 21
245.K1M 5/13 234
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
79.K1M 5/8 37
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/6 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
184.C1M 2/2 3
63.C2M
Slezák Adam
2/2 3
262.K1M 5/10 172
Sjezd: Žebříček Český Pohár
36.C2M
Konvalinka Štěpán
2/2 40
 K1M 6/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Konvalinka Štěpán
2/2 0
83.K1M 5/10 34
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Konvalinka Štěpán
2/2 0
 K1M 5/8 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
196.C1M 4/4 1
43.C2M
Ruffer Jakub
5/5 17
80.C2M
Konvalinka Štěpán
2/2 1
298.K1M 5/7 87
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Ruffer Jakub
1/1 0
 K1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
28.C2M
Ruffer Jakub
3/3 5
78.K1M 5/11 18
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Ruffer Jakub
2/2 0
 K1M 4/4 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
 C2M
Konvalinka Štěpán
4/4 0
406.K1M 5/10 30
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Konvalinka Štěpán
1/1 0
125.K1M 5/12 1

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/5 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
 C2M
Konvalinka Jindřich
1/1 0
 K1M 2/2 0

rok 2017

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Makarov Lukáš
1/1 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202320222021
K1M959093
C2M--36

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202320222021202020192018
C1M241207184196247-
K1M280245262298406514
C2M-336380106-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20242023202220212020201920182017
K1M7174798378125157-
C2M---6128717374
C1M------74-

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020
C2M20
K1M210

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2023202220212020
K1M119136107120
C2M--2644
Fotky nenalezeny.
0|1522|0|N

rok 2024

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
71.K1M 2/2 16

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
241.C1M 4/4 16
280.K1M 5/8 224
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
74.K1M 5/7 58
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 4/4 0

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
207.C1M 4/4 20
33.C2M
Ruffer Jakub
4/4 21
245.K1M 5/13 234
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
79.K1M 5/8 37
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/6 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
184.C1M 2/2 3
63.C2M
Slezák Adam
2/2 3
262.K1M 5/10 172
Sjezd: Žebříček Český Pohár
36.C2M
Konvalinka Štěpán
2/2 40
 K1M 6/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Konvalinka Štěpán
2/2 0
83.K1M 5/10 34
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Konvalinka Štěpán
2/2 0
 K1M 5/8 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
196.C1M 4/4 1
43.C2M
Ruffer Jakub
5/5 17
80.C2M
Konvalinka Štěpán
2/2 1
298.K1M 5/7 87
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Ruffer Jakub
1/1 0
 K1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
28.C2M
Ruffer Jakub
3/3 5
78.K1M 5/11 18
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Ruffer Jakub
2/2 0
 K1M 4/4 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
 C2M
Konvalinka Štěpán
4/4 0
406.K1M 5/10 30
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Konvalinka Štěpán
1/1 0
125.K1M 5/12 1

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/5 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
 C2M
Konvalinka Jindřich
1/1 0
 K1M 2/2 0

rok 2017

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Makarov Lukáš
1/1 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202320222021
K1M959093
C2M--36

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202320222021202020192018
C1M241207184196247-
K1M280245262298406514
C2M-336380106-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20242023202220212020201920182017
K1M7174798378125157-
C2M---6128717374
C1M------74-

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020
C2M20
K1M210

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2023202220212020
K1M119136107120
C2M--2644

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
50 17 17 54 1 9 148
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody50.331.0781
K1M70.159.02749
C1M29.621.01616
C2M10.37.0716
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,081
K1M00,000,000,000,049
C1M00,000,000,000,016
C2M00,000,000,000,016
Celkem00,000,000,000,081
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody1592080132113,2
K1M951396151414,7
C1M321043618,8
C2M325801813,1
Celkem1592080132113,2
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Konvalinka Ondřejsl 109
05.08.23
sl 30
16.04.22
pořadí129.91.
odstup % *)43,382,5
% poražených soupeřů *)25,120,4
pořadí20222023celkem
průměr91.0129.0110.0
medián9112991
modus9112991
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)82,543,362,9
průměrné % poražených soupeřů *)20,425,122,8
počet jízd224
lepší 1. jízda1
100,0%
1
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
1
50,0%
1
25,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Konvalinka Ondřejsl 106
30.07.23
sl 105
29.07.23
sl 82
25.06.23
sl 80
24.06.23
sl 93
17.07.22
sl 92
16.07.22
sl 89
03.07.22
sl 88
02.07.22
sl 99
11.07.21
sl 98
10.07.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
pořadí19.25.28.29.14.16.35.45.12.21.77.81.19.22.15.16.
odstup %35,643,236,235,836,242,442,243,240,143,355,759,043,354,887,086,3
% poražených soupeřů33,317,218,217,645,842,324,413,726,74,82,62,414,38,7---6,3
pořadí20192020202120222023celkem
průměr15.549.816.527.525.329.6
medián152212162521
modus151912141916
počet závodů2424416
průměrný odstup od vítěze %86,753,241,741,037,749,0
průměrné % poražených soupeřů3,27,015,831,621,617,4
počet jízd4848832
lepší 1. jízda1
50,0%
2
50,0%
1
50,0%
2
50,0%
2
50,0%
8
50,0%
čistých jízd0
0,0%
2
25,0%
1
25,0%
1
12,5%
2
25,0%
6
18,8%

Kategorie C2M

Konvalinka Ondřejsl 93
17.07.22
sl 92
16.07.22
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 98
10.07.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
pořadí9.7.6.4.4.18.25.6.5.8.7.10.18.23.7.8.
odstup %32,427,917,211,613,732,032,454,442,431,235,8134,743,343,857,274,5
% poražených soupeřů42,957,164,380,040,041,420,0---20,036,440,0---22,78,3------
pořadí2019202020212022celkem
průměr14.011.34.06.510.3
medián88467
modus75447
počet závodů471416
průměrný odstup od vítěze %54,751,813,722,342,8
průměrné % poražených soupeřů7,822,540,061,129,6
počet jízd8142832
lepší 1. jízda3
75,0%
4
57,1%
0
0,0%
2
50,0%
9
56,3%
čistých jízd0
0,0%
1
7,1%
0
0,0%
0
0,0%
1
3,1%

Kategorie K1M

Konvalinka Ondřejsl 139
01.10.23
sl 138
30.09.23
sl 110
06.08.23
sl 109
05.08.23
sl 106
30.07.23
sl 105
29.07.23
sl 82
25.06.23
sl 80
24.06.23
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 104
07.08.22
sl 103
06.08.22
sl 93
17.07.22
sl 92
16.07.22
sl 89
03.07.22
sl 88
02.07.22
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 31
17.04.22
sl 30
16.04.22
sl 149
15.04.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 108
01.08.21
sl 107
31.07.21
sl 99
11.07.21
sl 98
10.07.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 96
21.07.18
sl 74
10.06.18
pořadí79.75.151.129.27.35.33.31.72.90.106.85.23.24.59.75.37.41.70.91.83.90.83.117.124.49.41.25.27.42.44.125.116.29.29.41.42.127.130.152.136.28.31.27.31.129.134.28.40.
odstup %28,526,174,543,332,942,631,427,132,233,530,01,437,630,942,850,323,623,965,682,590,133,025,5156,284,844,526,644,340,729,527,235,729,538,537,231,535,9115,449,161,563,867,658,939,241,461,468,1144,147,2
% poražených soupeřů44,350,710,225,156,741,451,556,547,436,930,546,560,061,746,836,850,048,120,720,417,241,849,74,13,920,034,431,435,040,640,314,528,131,733,338,538,88,717,85,65,612,916,731,628,66,65,7---20,4
pořadí201820192020202120222023celkem
průměr82.876.472.764.265.870.070.1
medián40314244723559
modus28312925232727
počet závodů4771013849
průměrný odstup od vítěze %80,254,546,251,241,938,348,8
průměrné % poražených soupeřů8,217,027,730,140,242,130,7
počet jízd8141418261696
lepší 1. jízda0
0,0%
2
28,6%
5
71,4%
4
40,0%
4
30,8%
5
62,5%
20
40,8%
čistých jízd0
0,0%
3
21,4%
5
35,7%
1
5,6%
2
7,7%
4
25,0%
15
15,6%

Český pohár sjezd

Kategorie C2M

Konvalinka Ondřejsj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
pořadí19.6.
odstup %38,212,7
% poražených soupeřů5,337,5
pořadí20202021celkem
průměr6.019.012.5
medián6196
modus6196
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %12,738,225,5
průměrné % poražených soupeřů37,55,321,4

Kategorie K1M

Konvalinka Ondřejsj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
pořadí63.62.71.67.94.90.82.37.
odstup %34,138,345,845,246,337,548,761,7
% poražených soupeřů8,89,024,731,313,116,83,67,7
pořadí2020202120222023celkem
průměr37.088.769.062.570.8
medián3790676267
modus3782676237
počet závodů13228
průměrný odstup od vítěze %61,744,245,536,244,7
průměrné % poražených soupeřů7,711,228,08,914,4

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1M

Konvalinka Ondřejsj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 118
22.08.21
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
pořadí63.62.71.67.60.94.82.86.
odstup %34,138,345,845,2127,146,348,744,5
% poražených soupeřů8,89,024,731,3---13,13,613,3
pořadí2020202120222023celkem
průměr86.078.769.062.573.1
medián8682676267
modus8660676260
počet závodů13228
průměrný odstup od vítěze %44,574,045,536,253,8
průměrné % poražených soupeřů13,35,628,08,913,0

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C2M

Konvalinka Ondřejsj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 80
25.06.20
sj 26
18.04.19
sl 39
03.05.18
sj 15
06.04.17
pořadí19.6.6.6.7.6.
odstup %38,212,729,032,054,016,4
% poražených soupeřů5,337,537,5---------
pořadí20172018201920202021celkem
průměr6.07.06.06.019.08.3
medián6766196
modus6766196
počet závodů111216
průměrný odstup od vítěze %16,454,032,020,938,230,4
průměrné % poražených soupeřů0,00,00,037,55,313,4

Kategorie K1M

Konvalinka Ondřejsj 41
02.05.24
sj 3
21.03.24
sj 81
24.06.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 74
18.06.22
sj 29
14.04.22
sj 156
23.09.21
sj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sl 83
19.06.21
sj 44
05.06.21
sj 146
08.10.20
sj 107
08.08.20
sj 100
26.07.20
sj 98
25.07.20
sj 83
27.06.20
sj 80
25.06.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sl 99
28.07.19
sj 97
27.07.19
sj 82
29.06.19
sj 77
20.06.19
sj 72
06.06.19
sj 44
05.05.19
sj 43
05.05.19/2
sj 40
02.05.19
sj 63
24.05.18
sj 11
05.04.18
pořadí8.12.17.63.62.18.12.9.29.94.90.17.82.13.37.26.28.21.18.86.100.28.29.18.28.23.24.24.19.20.15.
odstup %41,645,430,434,138,332,032,250,128,046,337,529,248,730,361,736,737,932,145,344,549,094,483,085,171,285,675,171,594,3161,151,6
% poražených soupeřů63,262,123,88,89,039,347,657,942,913,116,842,93,633,37,77,46,941,215,013,34,8---3,415,018,2---4,24,25,3---17,6
pořadí2018201920202021202220232024celkem
průměr17.524.141.153.515.047.310.034.5
medián152426291262824
modus15241391217818
počet závodů288623231
průměrný odstup od vítěze %106,382,542,240,032,134,343,555,0
průměrné % poražených soupeřů8,86,316,229,543,513,962,720,3

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C2M

Konvalinka Ondřejsj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
pořadí19.6.
odstup %38,212,7
% poražených soupeřů5,337,5
pořadí20202021celkem
průměr6.019.012.5
medián6196
modus6196
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %12,738,225,5
průměrné % poražených soupeřů37,55,321,4

Kategorie K1M

Konvalinka Ondřejsj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
pořadí63.62.71.67.29.94.90.82.37.86.100.
odstup %34,138,345,845,228,046,337,548,761,744,549,0
% poražených soupeřů8,89,024,731,342,913,116,83,67,713,34,8
pořadí2020202120222023celkem
průměr74.373.869.062.571.0
medián8682676271
modus3729676229
počet závodů342211
průměrný odstup od vítěze %51,740,145,536,243,6
průměrné % poražených soupeřů8,619,128,08,916,0

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Konvalinka Ondřejsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
pořadí72.60.94.96.79.83.92.95.
odstup %41,835,542,142,038,569,885,272,8
% poražených soupeřů20,227,216,214,410,35,79,06,0
pořadí202120222023celkem
průměr93.588.066.083.9
medián92836083
modus92796060
počet závodů2428
průměrný odstup od vítěze %79,048,138,753,5
průměrné % poražených soupeřů7,511,723,713,6

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Konvalinka Ondřejsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 120
23.08.20
pořadí72.60.94.96.79.83.31.
odstup %41,835,542,142,038,569,829,1
% poražených soupeřů20,227,216,214,410,35,738,8
pořadí202020222023celkem
průměr31.088.066.073.6
medián31836079
modus31796031
počet závodů1427
průměrný odstup od vítěze %29,148,138,742,7
průměrné % poražených soupeřů38,811,723,719,0

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Konvalinka Ondřejsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 121
31.08.23
sp 120
30.08.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 128
05.09.21
sj 129
05.09.21/2
sj 125
04.09.21
sj 110
09.08.20
sj 101
26.07.20
sj 99
25.07.20
sj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
sj 42
04.05.19
sj 41
04.05.19/2
pořadí72.60.23.25.94.96.92.24.95.25.28.27.28.32.22.22.
odstup %41,835,524,522,742,142,085,219,772,829,352,144,071,2103,795,867,8
% poražených soupeřů20,227,243,638,516,214,49,054,96,041,520,623,518,26,134,434,4
pořadí20192020202120222023celkem
průměr26.026.770.395.045.047.8
medián222792942528
modus222524942322
počet závodů4332416
průměrný odstup od vítěze %84,641,859,242,031,153,1
průměrné % poražených soupeřů23,328,523,315,332,425,5

Mezinárodní závod sprint

Kategorie K1M

Konvalinka Ondřejsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí72.60.94.96.
odstup %41,835,542,142,0
% poražených soupeřů20,227,216,214,4
pořadí20222023celkem
průměr95.066.080.5
medián946072
modus946060
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %42,038,740,3
průměrné % poražených soupeřů15,323,719,5

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

Konvalinka Ondřejsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 128
05.09.21
sj 129
05.09.21/2
sj 125
04.09.21
sj 110
09.08.20
pořadí72.60.94.96.92.24.95.25.
odstup %41,835,542,142,085,219,772,829,3
% poražených soupeřů20,227,216,214,49,054,96,041,5
pořadí2020202120222023celkem
průměr25.070.395.066.069.8
medián2592946072
modus2524946024
počet závodů13228
průměrný odstup od vítěze %29,359,242,038,746,1
průměrné % poražených soupeřů41,523,315,323,723,7
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále