Bareš Vojtěch, 2006

TJ Syntesia Pardubiceregistrační číslo: 057066
výkonnostní třídy  sjezd C2: 3 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy5204021025090
Morava200409010060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy18040505030
Morava13060705040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
18.04.2024 Sjezd na Chrudimce Pardubice, řeka Chrudimka C2M sjezd
CULEK Vojtěch
4.   395.8047,2
3
21.03.2024 Sjezd na Chrudimce Pardubice, řeka Chrudimka C2M sjezd
CULEK Vojtěch
6.   360.5042,3
2
11.05.2023 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 19. 5/DS 497.8865,6
0
27.04.2023 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka, Labe C1M sjezd 16. 4/DS 375.0445,8
0
23.03.2023 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka, Labe K1M sjezd 14. 3/DS 382.7248,9
2
23.06.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C2M sjezd
BARVÍK Matyáš
5.   207.6021,7-
19.05.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1M sjezd 15.   58.0069,9
2
31.03.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 19. 7/DM 400.0349,1
0
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom    
0
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom    
0
03.06.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 16.   399.0450,3
0
24.09.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C1M sjezd 8. 2/ZS 383.9646,7
2
10.09.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C1M sjezd 11. 5/ZS 395.0345,2
1
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 23. 3/ZS 40.2038,2
1
27.06.2020 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M sjezd 15. 6/ZS 206.0041,2
0
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 24. 4/ZS 47.0045,2
0
25.06.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C1M sjezd 14. 6/ZS 391.9444,3
0
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 36. 11/ZS 260.8534,2OČ/OM
0/0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 38. 11/ZS 284.6836,8OČ/OM
0/0
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 137. 30/ZS 50.6052,4
10
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 56. 9/ZS 48.0045,2
3
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 148. 30/ZS 53.2056,9
1
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 67. 9/ZS 51.9050,2
1
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M sjezd 18. 15/ZS 13.0226,1-
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1M sjezd 20. 16/ZS 16.3928,7OČ/OM
0/0
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1M sjezd 20. 16/ZS 106.1534,7OČ/OM
0/0
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 12. 3/ZS 48.9043,9
1
29.06.2019 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M sjezd 6. 3/ZS 306.2052,8
0
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 13. 3/ZS 48.1041,3
0
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 74. 23/ZS 315.9346,7-
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 77. 22/ZS 345.2551,7OČ/OM
2/0
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 14. 6/ZS 369.8047,7
3
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
PAJTINA Tomáš
5. 4/ZS 406.9044,7
2
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 14. 4/ZS 334.7042,4
4
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 21. 5/ZS 444.0061,9
0
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd    
0
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek lávka - pod skálou K1M sjezd 18. 3/ZS 47.3053,6
0
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku v prostoru loděnice K1M sjezd 19. 3/ZS 30.8059,5
0
02.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 13. 4/ZS 362.1046,3
1
04.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 12.   220.3025,6
4
21.06.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 12. 1/ZM 96.90137,6
2
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 10. 2/ZM 385.0050,2
2
05.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 13.   437.5053,6
0
05.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 9.   337.8042,0
3
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom    
0
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 91. 46/ZM 86.1682,5
0
18.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 11.   799.90105,6
0
20.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1M sjezd 13. 2/ZM 682.2081,5
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Bareš VojtěchTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.04.24 aktualizace z registru ČSK
Bareš VojtěchTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 3   C2: 04.11.21 updated from RVP
Bareš VojtěchTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 01.12.20 updated from RVP
Bareš VojtěchTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 01.10.19 updated from RVP
Bareš VojtěchTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Chudomel JosefTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 12.04.17 updated from RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|1497|0|N

rok 2024

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
30.C2M
Culek Vojtěch
2/2 5

rok 2023

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
144.K1M 2/2 2

rok 2022

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
65.C1M 1/1 2
 K1M 1/1 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
195.C1M 2/2 1
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
52.C1M 5/6 3
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
212.C1M 4/4 5
437.K1M 2/2 11
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 3/3 0
44.C2M
Pajtina Tomáš
1/1 2
94.K1M 5/9 14
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 K1M 1/1 0

rok 2018

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
137.K1M 3/3 7

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
 K1M 1/1 0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2021202020192017
C1M210195212-
K1M--437504

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20242023202220212020201920182017
C2M30----44--
C1M-1106586521027383
K1M-144157--94137176

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20202019
C1M6468
K1M-115
Fotky nenalezeny.
0|1497|0|N

rok 2024

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
30.C2M
Culek Vojtěch
2/2 5

rok 2023

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
144.K1M 2/2 2

rok 2022

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
65.C1M 1/1 2
 K1M 1/1 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
195.C1M 2/2 1
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
52.C1M 5/6 3
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
212.C1M 4/4 5
437.K1M 2/2 11
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 3/3 0
44.C2M
Pajtina Tomáš
1/1 2
94.K1M 5/9 14
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 K1M 1/1 0

rok 2018

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
137.K1M 3/3 7

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
 K1M 1/1 0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2021202020192017
C1M210195212-
K1M--437504

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20242023202220212020201920182017
C2M30----44--
C1M-1106586521027383
K1M-144157--94137176

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20202019
C1M6468
K1M-115

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
3 6   16 15 4 44
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody63.456.0129
C1M32.523.0126
K1M125.3137.0913
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,09
C1M00,000,000,000,06
K1M00,000,000,000,03
Celkem00,000,000,000,09
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody18825738,9
C1M12161650,0
K1M66611116,7
Celkem18825738,9
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Bareš Vojtěchsl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
pořadí23.24.56.67.12.13.
odstup %38,245,245,250,243,941,3
% poražených soupeřů15,411,516,712,026,720,0
pořadí20192020celkem
průměr37.023.532.5
medián132323
modus122312
počet závodů426
průměrný odstup od vítěze %45,141,744,0
průměrné % poražených soupeřů18,913,517,1
počet jízd8412
lepší 1. jízda3
75,0%
1
50,0%
4
66,7%
čistých jízd4
50,0%
2
50,0%
6
50,0%

Kategorie K1M

Bareš Vojtěchsl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 93
01.07.17
pořadí137.148.91.
odstup %52,456,982,5
% poražených soupeřů13,48,1---
pořadí20172019celkem
průměr91.0142.5125.3
medián91137137
modus9113791
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %82,554,663,9
průměrné % poražených soupeřů0,010,87,2
počet jízd246
lepší 1. jízda1
100,0%
1
50,0%
2
66,7%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
1
16,7%

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Bareš Vojtěchsj 35
27.04.23
sj 58
19.05.22
sj 72
03.06.21
sj 145
24.09.20
sj 144
10.09.20
sj 83
27.06.20
sj 80
25.06.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 82
29.06.19
sj 11
05.04.18
sj 32
20.04.17
pořadí16.15.16.8.11.15.14.36.38.6.13.13.
odstup %45,869,950,346,745,241,244,334,236,852,853,681,5
% poražených soupeřů16,739,125,036,423,1---18,85,4------14,3---
pořadí2017201820192020202120222023celkem
průměr13.013.06.020.316.015.016.016.8
medián131361416151614
modus13136816151613
počet závodů111611112
průměrný odstup od vítěze %81,553,652,841,450,369,945,850,2
průměrné % poražených soupeřů0,014,30,014,025,039,116,714,9

Kategorie C2M

Bareš Vojtěchsj 29
18.04.24
sj 3
21.03.24
sj 79
23.06.22
sj 72
06.06.19
pořadí4.6.5.5.
odstup %47,242,321,744,7
% poražených soupeřů62,554,520,060,0
pořadí201920222024celkem
průměr5.05.05.05.0
medián5545
modus5545
počet závodů1124
průměrný odstup od vítěze %44,721,744,839,0
průměrné % poražených soupeřů60,020,058,549,3

Kategorie K1M

Bareš Vojtěchsj 48
11.05.23
sj 3
23.03.23
sj 11
31.03.22
sl 79
22.06.19
sj 72
06.06.19
sl 59
16.05.19
sj 43
05.05.19
sj 40
02.05.19
sj 11
04.04.19
sl 83
21.06.18
sl 39
03.05.18
sj 11
05.04.18
sj 59
18.05.17
pořadí19.14.19.77.14.14.21.13.12.12.10.9.11.
odstup %65,648,949,151,747,742,461,946,325,6137,650,242,0105,6
% poražených soupeřů21,735,018,215,640,948,016,736,845,035,343,852,916,7
pořadí20172018201920222023celkem
průměr11.010.325.219.016.518.8
medián111014191414
modus11914191414
počet závodů1361213
průměrný odstup od vítěze %105,676,645,949,157,259,6
průměrné % poražených soupeřů16,744,033,818,228,432,8

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Bareš Vojtěchsj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
pořadí36.38.
odstup %34,236,8
% poražených soupeřů5,4---
pořadí2020celkem
průměr37.037.0
medián3636
modus3636
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %35,535,5
průměrné % poražených soupeřů2,72,7

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Bareš Vojtěchsj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí20.20.
odstup %28,734,7
% poražených soupeřů13,69,5
pořadí2019celkem
průměr20.020.0
medián2020
modus2020
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %31,731,7
průměrné % poražených soupeřů11,611,6

Kategorie K1M

Bareš Vojtěchsj 42
04.05.19
sj 41
04.05.19/2
pořadí19.18.
odstup %59,553,6
% poražených soupeřů43,846,9
pořadí2019celkem
průměr18.518.5
medián1818
modus1818
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %56,556,5
průměrné % poražených soupeřů45,445,4

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Bareš Vojtěchsj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí20.20.
odstup %28,734,7
% poražených soupeřů13,69,5
pořadí2019celkem
průměr20.020.0
medián2020
modus2020
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %31,731,7
průměrné % poražených soupeřů11,611,6