MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd

13.06.2020   řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/DMBEIER Matouš, 2004, Trutnov BEIER Matouš 2004 1 Trutnov12:53,22 66/0
2.2/DMRAŠNER Karel 2004 1 Postřelm13:01,067.84/1,00/37
3.3/DMSALAJ František 2004 1 Litovel13:10,7617.54/2,30/29
4.4/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor13:23,8630.64/4,058/0
5.1/DSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc13:35,5042.28/5,50/21
6.2/DSKLÍMA Vojtěch   1 Č.Kruml.13:41,5048.28/6,250/0
7.3/DSŠMAKAL Petr 2003 2 Litovel13:48,1354.91/7,10/17
8.5/DMVESELÝ Ondřej 2004 2 Pardub.13:50,6457.42/7,442/0
9.6/DMBEIER Alva 2005 3 Trutnov14:05,2872.07/9,334/0
10.1/U23RUFFER Matěj 1999 1 Pardub.14:08,2675.04/9,730/0
11.7/DMONDŘICH Adam 2004 Č.Kruml.14:15,8382.61/10,726/0
12.2/U23SKOŘEPA Vojtěch   1 Č.Kruml.14:21,6888.46/11,422/0
13.8/DMPAPULA Jan 2005 3 Litovel14:21,9088.68/11,50/13
14.3/U23ŠTUDLAR Patrik 1999 2 Č.Kruml.14:24,7291.50/11,818/0
15.1/ZSMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav14:25,9492.72/12,014/0
16.9/DMŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.14:32,9299.70/12,910/0
17.2/ZSKVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto14:33,75100.53/13,06/0
18.4/DSMÍL Jakub 2003 2 Trutnov14:38,47105.25/13,65/0
19.4/U23ŠOTOLA Karel 1997 Litovel14:52,54119.32/15,40/12
20.10/DMKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc14:52,74119.52/15,50/11
21.11/DMGEPRT David 2005 3 Litovel14:54,45121.23/15,70/10
22.3/ZSPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.14:56,92123.70/16,04/0
23.12/DMHRIC Ondřej   Olomouc15:00,34127.12/16,40/9
24.4/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc15:08,28135.07/17,50/8
25.5/ZSRETEK Václav 2007 3 Olomouc15:11,79138.57/17,90/7
26.5/U23WALTER Jakub   3 Olomouc15:12,15138.93/18,00/6
27.5/DSFENCL Jáchym 2003 2 Pardub.15:19,24146.02/18,93/0
28.13/DMVODÁK Norbert 2004 3 Litovel15:33,37160.15/20,70/5
29.6/ZSSTRATIL Filip 2006 3 Litovel15:38,74165.52/21,40/4
30.7/ZSRUFFER Jakub 2007 Pardub.15:49,13175.91/22,82/0
31.1/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 Olomouc16:08,67195.45/25,30/3
32.8/ZSRETEK Toman 2007 3 Olomouc16:11,92198.70/25,70/2
33.2/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc16:17,02203.80/26,40/1
34.14/DMČERNÍK Jan 2005 Pardub.16:21,09207.87/26,91/0
35.9/ZSSLADOVNÍK Jakub 2006 3 Soběslav16:21,69208.47/27,00/0
36.10/ZSČAMEK David 2006 Litovel16:25,20211.98/27,40/0
37.3/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc17:27,45274.23/35,50/0
38.11/ZSBAREŠ Vojtěch 2006 Pardub.17:37,90284.68/36,80/0
Oddíl