Maděrka Tobiáš, 2009

SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistikyregistrační číslo: 119214
výkonnostní třídy  slalom K1: 2 C1: 2sjezd K1: 2 C1: 3 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy5204021025090
Morava200409010060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy18040505030
Morava13060705040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
02.06.2024 4. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Liptovském Mikuláši + 5. niminační závod RDJ + 4. Český p Liptovský Mikuláš - umělá slalomová dráha - kanál ORAVA K1M slalom     NKZ
0
01.06.2024 3. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Liptovském Mikuláši + 4. nominační závod RDJ + 3.Český po Liptovský Mikuláš - umělá slalomová dráha - kanál ORAVA K1M slalom     NKZ
0
24.05.2024
26.05.2024
76. International Tatra Canoe Slalom K1M slalom 45.   92.9395,2-
19.05.2024 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 35. 6/DM 6.3612,5ČP/OČ/OM
1/0/23
18.05.2024 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR dorostu + Akademické MČR USD Veltrusy K1M sjezd 30. 5/DM 8.2817,1ČP/OČ/OM
6/0/29
15.05.2024 Krajský přebor ve sprintu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 4. 3/DM 4.009,9OM
19
12.05.2024 2. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 3.nominační závod RDJ + 2. Český pohár juniorů USD Trnávka K1M slalom 77. 22/DM 29.0433,9NKZ
0
11.05.2024 1. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 2.nominační závod RDJ + 1. Český pohár juniorů USD Trnávka K1M slalom 81. 20/DM 36.7941,1NKZ
0
01.10.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 10. 3/ZS 11.9012,1OM
46
01.10.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 9. 2/ZS 6.507,0OM
166
30.09.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 9. 3/ZS 10.7011,3OM
58
30.09.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 7. 1/ZS 4.104,6OM
177
24.09.2023 6. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 53. 3/ZS 24.5325,2NKZ
0
24.09.2023 6. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 37. 5/ZS 30.5228,7NKZ
8
23.09.2023 5. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 105. 18/ZS 57.3160,0NKZ
0
23.09.2023 5. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 36. 5/ZS 27.8427,0NKZ
9
16.09.2023 MČR dorostu ve slalomu v Troji USD Troja K1M slalom 26. 1/ZS 18.4218,1-
16.09.2023 MČR dorostu ve slalomu v Troji USD Troja C1M slalom 19. 3/ZS 25.9824,2-
10.09.2023 MČR žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky C1M sjezd 3. 3/ZS 8.7118,9-
10.09.2023 MČR žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky K1M sjezd 4. 4/ZS 2.075,4-
09.09.2023 MČR žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky K1M slalom 3. 3/ZS 6.597,0-
09.09.2023 MČR žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky C1M slalom 6. 6/ZS 9.259,1-
03.09.2023 10. Český pohár ve sprintu + ECA cup + MČR U23 v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 41. 3/ZS 8.8320,4ČP/OČ/OM
0/0/39
02.09.2023 3. Český pohár žáků v klasickém sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 8. 6/ZS 42.4814,1OČ/OM
0/2
02.09.2023 3. Český pohár žáků v klasickém sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 4. 4/ZS 8.863,3OČ/OM
0/10
02.09.2023 9. Český pohár ve sprintu + ECA Cup + MČR veteránů v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 54. 3/ZS 8.5618,3ČP/OČ/OM
0/0/21
01.09.2023 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 5. 5/ZS 6.7713,0OČ/OM
0/4
01.09.2023 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 5. 4/ZS 1.372,9OČ/OM
0/11
20.08.2023 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 34. 9/ZS 52.1557,5
20
20.08.2023 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 56. 6/ZS 24.7227,8
202
19.08.2023 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 35. 8/ZS 48.7947,7
28
19.08.2023 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 35. 1/ZS 17.9819,1
329
13.08.2023 6. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse nad Labem Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M slalom 11. 11/ZS 6.917,7OČ/OM
0/23
13.08.2023 6. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse nad Labem Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1M slalom 13. 13/ZS 21.9422,4OČ/OM
0/10
12.08.2023 5. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse nad Labem Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M slalom 6. 6/ZS 6.497,1OČ/OM
0/25
12.08.2023 5. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse nad Labem Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1M slalom 34. 20/ZS 65.3566,5OČ/OM
0/8
18.06.2023 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí C1M sjezd 13. 5/ZS 152.8917,8OČ/OM
0/3
18.06.2023 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí K1M sjezd 11. 1/ZS 56.427,8OČ/OM
0/16
17.06.2023 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí C1M sjezd 17. 2/ZS 139.3117,7OČ/OM
0/4
17.06.2023 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí K1M sjezd 24. 3/ZS 118.7817,4OČ/OM
0/13
11.06.2023 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C1M slalom 15. 7/ZS 31.3037,3OM
10
11.06.2023 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1M slalom 6. 2/ZS 7.7010,6OM
79
10.06.2023 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C1M slalom 7. 3/ZS 15.1015,4OM
34
10.06.2023 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1M slalom 9. 2/ZS 15.9018,5OM
67
04.06.2023 4. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 64. 4/ZS 25.6129,1NKZ
0
04.06.2023 4. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 41. 4/ZS 28.3829,3NKZ
1
03.06.2023 3. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 92. 9/ZS 31.3533,5NKZ
0
03.06.2023 3. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 44. 6/ZS 28.5429,2NKZ
1
28.05.2023 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M slalom 58. 3/ZS 20.0925,2NKZ
0
28.05.2023 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1M slalom 36. 5/ZS 32.7239,7NKZ
6
27.05.2023 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M slalom 72. 5/ZS 33.7439,6NKZ
0
27.05.2023 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1M slalom 31. 3/ZS 26.6529,2NKZ
12
21.05.2023 4. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 9. 9/ZS 6.308,0OČ/OM
0/16
21.05.2023 4. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 8. 8/ZS 5.646,4OČ/OM
0/17
20.05.2023 3. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 8. 8/ZS 4.335,4OČ/OM
0/20
20.05.2023 3. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 9. 9/ZS 8.569,8OČ/OM
0/17
17.05.2023 Krajský přebor ve slalomu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP C1M slalom 10. 2/ZS 16.2017,4OM
25
17.05.2023 Krajský přebor ve slalomu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
ŠTÝBNAR Matěj
3. 1/ZS 4.603,2OM
3
17.05.2023 Krajský přebor ve slalomu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 12. 1/ZS 12.4014,2OM
85
14.05.2023 Ostravské slalomy - slalom u Ostrava - Centrum, řeka Ostravice pravý břeh u Sýkorova mostu C1M slalom 5. 3/ZS 5.305,1OM
23
14.05.2023 Ostravské slalomy - slalom u Ostrava - Centrum, řeka Ostravice pravý břeh u Sýkorova mostu K1M slalom 4. 1/ZS 5.205,8OM
61
13.05.2023 Ostravské slalomy - slalom u Ostrava - Centrum, řeka Ostravice pravý břeh u Sýkorova mostu C1M slalom 3. 3/ZS 6.305,7OM
31
13.05.2023 Ostravské slalomy - slalom u Ostrava - Centrum, řeka Ostravice pravý břeh u Sýkorova mostu K1M slalom 11. 3/ZS 10.5010,6OM
37
01.05.2023 6. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 51. 4/ZS 11.7821,9ČP/OČ/OM
0/0/21
30.04.2023 5. Český pohár ve sprintu +MČR dorostu ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 65. 3/ZS 14.5226,8ČP/OČ/OM
0/0/27
29.04.2023 Klasický sjezd v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 39. 3/ZS 164.0919,3
26
26.04.2023 Krajský přebor ve sprintu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP C1M sjezd 6. 2/ZS 4.7010,1OM
5
26.04.2023 Krajský přebor ve sprintu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 7. 2/ZS 6.6017,1OM
17
23.04.2023 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom 9. 9/ZS 12.6213,7OM/OČ
13/0
23.04.2023 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 14. 14/ZS 11.1413,0OM/OČ
19/0
22.04.2023 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom 9. 9/ZS 17.3717,6OM/OČ
13/0
22.04.2023 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 19. 19/ZS 15.4716,0OM/OČ
11/0
18.03.2023 Sjezd v Brně Řeka Svratka v Jundrově. Start i cíl u loděnice K1M sjezd 14. 2/ZS 170.4025,7OM
13
18.03.2023 Sjezd v Brně Řeka Svratka v Jundrově. Start i cíl u loděnice K1M sjezd 15. 2/ZS 76.8026,1OM
12
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 18. 5/ZS 22.4023,6OM
25
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 36. 4/ZS 20.8024,4OM
56
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 20. 5/ZS 20.5021,7OM
24
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 41. 9/ZS 20.2023,9OM
54
18.09.2022 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 74. 11/ZS 32.3334,1NKZ
0
17.09.2022 5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 78. 9/ZS 33.6135,6NKZ
0
10.09.2022 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 47. 6/ZS 32.8938,7-
04.09.2022 5. ČPž ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 8. 8/ZS 7.3915,0OČ/OM
0/5
04.09.2022 5. ČPž ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 15. 14/ZS 5.4712,6OČ/OM
0/10
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné K1M sjezd 76. 7/ZS 11.8826,9ČP/OČ/OM
0/0/7
03.09.2022 4. ČPž ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 6. 6/ZS 28.119,1OČ/OM
0/5
03.09.2022 4. ČPž ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 14. 13/ZS 39.9115,5OČ/OM
0/10
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 86. 9/ZS 14.4433,0ČP/OČ/OM
0/0/8
28.08.2022 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1M sjezd 9. 9/ZS 5.8512,7-
28.08.2022 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M sjezd 11. 11/ZS 5.6014,0-
27.08.2022 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M slalom 10. 10/ZS 8.739,9-
27.08.2022 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1M slalom 12. 12/ZS 22.2123,0-
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km K1M sjezd 47. 2/ZS 9.1818,0ČP/OČ/OM
0/0/4
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
03.07.2022 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy K1M slalom 16. 16/ZS 15.0419,1OČ/OM
0/21
03.07.2022 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy C1M slalom 16. 16/ZS 18.3620,9OČ/OM
0/11
02.07.2022 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy K1M slalom 22. 22/ZS 15.0117,4OČ/OM
0/17
02.07.2022 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy C1M slalom 17. 16/ZS 19.6620,5OČ/OM
0/12
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1M sjezd 18. 4/ZS 90.8116,2OČ/OM
0/5
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1M sjezd 46. 13/ZS 133.6328,1OČ/OM
0/13
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1M sjezd 21. 4/ZS 111.1919,9OČ/OM
0/6
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1M sjezd 42. 7/ZS 128.3327,3OČ/OM
0/14
19.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C1M slalom     OM
0
19.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1M slalom     OM
0
18.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C1M slalom     OM
0
18.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1M slalom 43. 10/ZS 88.5095,6OM
2
05.06.2022 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 98. 13/ZS 35.2741,5NKZ
0
04.06.2022 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 104. 16/ZS 51.1959,8NKZ
0
29.05.2022 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom     NKZ
0
28.05.2022 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom     NKZ
0
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí C1M sjezd 45. 5/ZS 39.2854,2ČP/OČ/OM
0/0/2
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí K1M sjezd 69. 5/ZS 22.1633,5ČP/OČ/OM
0/0/5
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu C1M sjezd 49. 6/ZS 26.9155,1ČP/OČ/OM
0/0/1
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu K1M sjezd 72. 7/ZS 15.8036,1ČP/OČ/OM
0/0/3
15.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory C1M slalom 5. 1/ZS 5.605,4OM
14
15.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory C2M slalom
ŠTÝBNAR Matěj
3. 1/ZS 13.009,1OM
2
15.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory K1M slalom 10. 2/ZS 11.6012,5OM
33
14.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory C1M slalom 7. 3/ZS 15.5014,5OM
12
14.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory C2M slalom
ŠTÝBNAR Matěj
3. 1/ZS 4.703,2OM
3
14.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory K1M slalom 18. 5/ZS 11.9012,1OM
24
11.05.2022 Sprint žáků - nominace Ol. kraje na LODM loděnice SKUP Olomouc C1M sjezd 3. 3/ZS 3.907,4OM
0
11.05.2022 Sprint žáků - nominace Ol. kraje na LODM loděnice SKUP Olomouc K1M sjezd 4. 4/ZS 4.209,3OM
0
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc C1M slalom 12. 3/ZS 24.1025,5OM
14
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc K1M slalom 31. 7/ZS 22.3024,7OM
22
01.05.2022 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA C1M slalom 10. 10/ZS 15.1814,3OM/OČ
9/0
01.05.2022 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA K1M slalom 13. 13/ZS 16.0316,9OM/OČ
19/0
30.04.2022 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA C1M slalom 10. 10/ZS 13.0612,5OM/OČ
8/0
30.04.2022 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA K1M slalom 10. 10/ZS 13.0314,5OM/OČ
24/0
24.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem C1M slalom 28. 5/ZS 49.3946,6
3
24.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1M slalom 42. 6/ZS 35.1138,0
96
23.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem C1M slalom 33. 8/ZS 45.0842,7
4
23.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1M slalom 54. 6/ZS 39.5439,7
73
17.04.2022 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 7. 3/ZS 16.1016,9OM
11
17.04.2022 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 14. 4/ZS 8.8010,4OM
47
16.04.2022 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M sjezd 7. 4/ZS 14.7016,4OM
13
16.04.2022 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 6. 2/ZS 17.1016,9OM
13
16.04.2022 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 14. 4/ZS 9.7010,2OM
47
10.04.2022 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 31. 4/ZS 238.36300,5
0
10.04.2022 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 51. 7/ZS 26.7335,5
83
09.04.2022 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 30. 2/ZS 65.3581,2
3
09.04.2022 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 47. 2/ZS 40.4652,5
82
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd     OM
0
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd     OM
0
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 17. 3/ZS 150.6022,8OM
19
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 25. 3/ZS 184.5028,0OM
14
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 22. 1/ZS 315.3040,3OM
1
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. C1M sjezd 22. 2/ZS 219.6027,6OM
1
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 28. 3/ZS 190.7028,8OM
14
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. K1M sjezd 34. 4/ZS 229.7034,3OM
8
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 18. 2/ZM 19.5020,2OM
10
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2M slalom
ŠTÝBNAR Matěj
4. 1/ZM 22.6019,4OM
2
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 23. 1/ZM 13.9016,1OM
93
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 17. 2/ZM 21.9022,1OM
12
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2M slalom
ŠTÝBNAR Matěj
5. 1/ZM 19.7016,4OM
2
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 30. 1/ZM 19.2022,0OM
72
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M sjezd 44. 22/DM 11.3930,3-
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M slalom 55. 1/ZM 39.2046,2-
05.09.2021 5. Český pohár žáků v Českém Vrbném ve sprintu USD České Vrbné C1M sjezd 13. 3/ZM 10.2519,5OČ/OM
0/1
05.09.2021 5. Český pohár žáků v Českém Vrbném ve sprintu USD České Vrbné K1M sjezd 16. 4/ZM 7.5116,3OČ/OM
0/11
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1M sjezd 89. 3/ZM 17.9541,0ČP/OČ/OM
0/0/2
04.09.2021 4. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 13. 3/ZM 60.4619,5OČ/OM
0/1
04.09.2021 4. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 16. 5/ZM 41.3615,3OČ/OM
0/10
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 82. 1/ZM 15.3035,7ČP/OČ/OM
0/0/5
22.08.2021 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem C1M sjezd 15. 3/ZM 9.1720,0-
22.08.2021 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1M sjezd 17. 3/ZM 5.1812,3-
21.08.2021 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 26. 9/ZM 31.8834,2-
21.08.2021 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 22. 2/ZM 17.5522,0-
20.08.2021 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 19. 5/ZM 25.0427,3OČ/OM
0/4
20.08.2021 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 17. 2/ZM 19.1224,3OČ/OM
0/29
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 62. 1/ZM 17.7221,0
100
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 43. 4/ZM 22.4024,0
25
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 65. 1/ZM 19.0322,0
110
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 46. 5/ZM 20.5721,1
23
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1M slalom 44. 3/ZM 44.2751,7
7
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 105. 11/ZM 58.0670,4
18
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1M slalom 34. 1/ZM 28.9629,1
26
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 96. 3/ZM 37.6239,2
32
01.08.2021 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 30. 5/ZM 25.0326,4OČ/OM
0/18
01.08.2021 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 20. 5/ZM 22.0720,4OČ/OM
0/5
31.07.2021 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 31. 3/ZM 23.9625,7OČ/OM
0/20
31.07.2021 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 15. 3/ZM 19.0317,8OČ/OM
0/6
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C1M sjezd 47. 3/ZM 172.7925,0ČP/OČ/OM
0/0/0
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1M sjezd 58. 2/ZM 159.6627,5ČP/OČ/OM
0/0/10
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C1M sjezd 51. 4/ZM 221.8433,3ČP/OČ/OM
0/0/0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1M sjezd 61. 2/ZM 149.1026,4ČP/OČ/OM
0/0/11
23.06.2021 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje loděnice SKUP v Olomouci C1M sjezd 9. 1/ZM 18.8039,2OM
1
23.06.2021 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje loděnice SKUP v Olomouci K1M sjezd 5. 1/ZM 11.1029,6OM
7
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 50. 2/ZM 28.4058,1ČP/OČ/OM
0/0/0
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 56. 1/ZM 10.7723,9ČP/OČ/OM
0/0/5
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 50. 2/ZM 32.5265,3ČP/OČ/OM
0/0/0
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 58. 1/ZM 13.3530,8ČP/OČ/OM
0/0/5
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 13. 3/ZM 36.8335,2OM
4
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2M slalom
ŠTÝBNAR Matěj
2. 1/ZM 44.2436,0OM
1
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 16. 1/ZM 23.9326,1OM
40
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1M sjezd 53. 1/ZM 312.1926,8ČP/OČ/OM
0/0/12
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1M sjezd 64. 2/ZM 360.5230,5ČP/OČ/OM
0/0/8
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 22. 2/ZM 36.0034,7OM
10
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
ŠTÝBNAR Matěj
5. 2/ZM 55.3043,2OM
0
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 55. 6/ZM 30.7032,7OM
33
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 21. 4/ZM 35.0033,6OM
8
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
ŠTÝBNAR Matěj
3. 1/ZM 15.1011,1OM
3
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 39. 5/ZM 26.9029,5OM
53
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 19. 3/ZM 24.8031,0OM
8
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 49. 8/ZM 27.4038,0OM
14
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 22. 4/ZM 23.9027,0OM
3
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 41. 5/ZM 23.4031,8OM
20
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C1M sjezd 19. 5/ZM 32.9274,6-
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 26. 8/ZM 9.6724,9-
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 43. 15/ZM 29.8330,9-
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
ŠTÝBNAR Matěj
5. 2/ZM 51.4841,5-
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 26. 10/ZM 47.1846,6-
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota C1M slalom 15. 3/ZM 20.8022,8OM
6
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota C2M slalom
ŠTÝBNAR Matěj
6. 2/ZM 31.1027,1OM
1
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota K1M slalom 49. 9/ZM 31.6041,0OM
16
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL C1M slalom 15. 4/ZM 22.5021,3OM
5
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL C2M slalom
ŠTÝBNAR Matěj
4. 2/ZM 31.3020,5OM
3
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL K1M slalom 42. 6/ZM 35.3041,8OM
23
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 14. 4/ZM 12.8723,5OČ/OM
0/0
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 17. 4/ZM 10.6322,9OČ/OM
0/9
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1M sjezd 90. 3/ZM 19.5343,7ČP/OČ/OM
0/0/7
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 15. 4/ZM 76.5124,2OČ/OM
0/0
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 13. 3/ZM 62.7824,2OČ/OM
0/11
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 98. 4/ZM 3957.938.781,7ČP/OČ/OM
0/0/2
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 47. 13/ZM 18.6319,6OČ/OM
0/13
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2M slalom
ŠTÝBNAR Matěj
7. 3/ZM 38.0132,5OČ/OM
0/2
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 23. 7/ZM 23.8023,7OČ/OM
0/2
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 42. 12/ZM 18.2121,1OČ/OM
0/17
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2M slalom
ŠTÝBNAR Matěj
5. 2/ZM 33.8430,9OČ/OM
0/2
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 26. 9/ZM 29.8132,3OČ/OM
0/2
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 30. 6/ZM 15.4514,8OM/OČ
25/0
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C2M slalom
ŠTÝBNAR Matěj
8. 4/ZM 76.8061,9OM/OČ
0/0
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 27. 9/ZM 42.4038,7OM/OČ
2/0
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 35. 3/ZM 246.4632,4OČ/OM
0/0
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 58. 4/ZM 190.9828,9OČ/OM
0/15
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 37. 3/ZM 274.2335,5OČ/OM
0/0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 65. 3/ZM 195.7029,6OČ/OM
0/16
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 42. 3/ZM 46.7098,6ČP/OČ/OM
0/0/0
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 67. 2/ZM 16.1036,5ČP/OČ/OM
0/0/4
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 59. 2/ZM 11.7126,8ČP/OČ/OM
0/0/9
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 24. 4/ZM 48.0046,2OM
1
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2M slalom
ŠTÝBNAR Matěj
    OM
0
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 50. 6/ZM 43.7047,3OM
18
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. PWK slalom 1. 1/PZM OM
0
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. PWC slalom 4. 3/PZM 15.7010,0OM
0
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. PWK slalom 1. 1/PZM OM
0
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. PWC slalom 5. 4/PZM 26.6015,4OM
0
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži PWK slalom 10. 8/PZM 60.5048,3OM
0
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži PWK slalom 2. 2/PZM 11.709,8OM
0
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP PWK slalom 1. 1/PZM OM
0
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory PWK slalom 5. 5/PZM 3.602,8OM
0
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory PWK slalom 3. 3/PZM 6.705,2OM
0
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PW slalom 3. 3/PZM 5.804,3OM
0
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PW slalom 4. 4/PZM 1.300,9OM
0
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu PWK slalom 16. 11/PZM 20.5721,3OM
0
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu PWK slalom 20. 13/PZM 28.3028,7OM
0
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž PWK slalom 20. 16/PZM 80.0059,7OM
0
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž PWK slalom 24. 20/PZM 212.20149,3OM
0
13.05.2018 Slalom v Ostravě PW slalom     OM
0
12.05.2018 Slalom v Ostravě PW slalom 20. 15/PZM 90.9075,0OM
0
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje PW slalom 7. 5/PZM 33.2022,8OM
0
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP PW slalom 22. 14/PZM 270.60202,7OM
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Maděrka TobiášSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1: 2   C1: 3   C2: 30.10.23 aktualizace z registru ČSK
Maděrka TobiášSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 05.09.23 aktualizace z registru ČSK
  K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 14.02.23 aktualizace z registru ČSK
Maděrka TobiášSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2   C1: 3+   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 28.09.22 aktualizace z registru ČSK
Maděrka TobiášSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3+   C1: 3+   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 04.11.21 updated from RVP
Maděrka TobiášSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3+   C1: 3+   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 17.05.21 updated from RVP
Maděrka TobiášUP Olomouc K1: 3+   C1: 3+   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 08.04.21 updated from RVP
Maděrka TobiášUP Olomouc K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 01.12.20 updated from RVP
Maděrka TobiášUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 23.09.20 updated from RVP
Maděrka TobiášUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 18.08.20 updated from RVP
Maděrka TobiášUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 13.08.20 updated from RVP
Maděrka TobiášUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 22.06.20 updated from RVP
Maděrka TobiášUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 07.06.20 updated from RVP
Maděra TobiášUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 01.06.17 updated from RVP
Maděra OliverUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 10.11.16 updated from RVP
Maděra OliverUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 21.10.16 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|5684|0|N

rok 2024

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/4 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
47.K1M 2/2 7
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
21.K1M 3/3 71

rok 2023

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
33.C1M 4/6 35
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
205.C1M 5/8 48
138.K1M 5/8 531
Slalom: Oblastní žebříček Morava
9.C1M 5/13 194
13.C2M
Štýbnar Matěj
1/1 3
5.K1M 5/13 574
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 3/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
97.K1M 5/9 26
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
24.C1M 5/5 18
26.K1M 5/11 125

rok 2022

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
220.C1M 5/8 10
199.K1M 5/8 334
Slalom: Oblastní žebříček Morava
17.C1M 5/13 90
14.C2M
Štýbnar Matěj
2/2 5
34.K1M 5/13 237
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/6 0
 K1M 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
29.C1M 5/11 23
40.K1M 5/16 74

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
104.C1M 5/7 81
216.K1M 5/7 260
Slalom: Oblastní žebříček Morava
15.C1M 5/6 37
8.C2M
Štýbnar Matěj
3/3 5
18.K1M 5/6 254
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 4/4 0
 K1M 8/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/6 0
 K1M 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
32.C1M 5/7 3
29.K1M 5/11 54

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 3/3 0
 C2M
Štýbnar Matěj
3/3 0
 K1M 3/3 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
28.C1M 5/10 37
8.C2M
Štýbnar Matěj
5/8 11
53.K1M 5/10 154
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/6 0
 K1M 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/6 0
35.K1M 5/8 60

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PW 2/2 0
 PWC 2/2 0
 PWK 5/7 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PW 3/3 0
 PWK 4/4 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PW 1/1 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20242023202220212020
K1M4766817077
C1M--606154

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202420232022
K1M887263
C1M-33-

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2023202220212020
C1M205220104208
K1M138199216427
C2M---89

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20242023202220212020
K1M19197213163144
C1M-1241129976

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2023202220212020201920182017
C1M9171528---
C2M131488---
K1M5341853---
PW----42438
PWC----8--
PWK----1127-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20242023202220212020
K1M2126402935
C1M-24293256
Fotky nenalezeny.
0|5684|0|N

rok 2024

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/4 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
47.K1M 2/2 7
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
21.K1M 3/3 71

rok 2023

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
33.C1M 4/6 35
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
205.C1M 5/8 48
138.K1M 5/8 531
Slalom: Oblastní žebříček Morava
9.C1M 5/13 194
13.C2M
Štýbnar Matěj
1/1 3
5.K1M 5/13 574
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 3/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
97.K1M 5/9 26
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
24.C1M 5/5 18
26.K1M 5/11 125

rok 2022

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
220.C1M 5/8 10
199.K1M 5/8 334
Slalom: Oblastní žebříček Morava
17.C1M 5/13 90
14.C2M
Štýbnar Matěj
2/2 5
34.K1M 5/13 237
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/6 0
 K1M 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
29.C1M 5/11 23
40.K1M 5/16 74

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
104.C1M 5/7 81
216.K1M 5/7 260
Slalom: Oblastní žebříček Morava
15.C1M 5/6 37
8.C2M
Štýbnar Matěj
3/3 5
18.K1M 5/6 254
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 4/4 0
 K1M 8/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/6 0
 K1M 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
32.C1M 5/7 3
29.K1M 5/11 54

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 3/3 0
 C2M
Štýbnar Matěj
3/3 0
 K1M 3/3 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
28.C1M 5/10 37
8.C2M
Štýbnar Matěj
5/8 11
53.K1M 5/10 154
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/6 0
 K1M 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/6 0
35.K1M 5/8 60

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PW 2/2 0
 PWC 2/2 0
 PWK 5/7 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PW 3/3 0
 PWK 4/4 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PW 1/1 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20242023202220212020
K1M4766817077
C1M--606154

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202420232022
K1M887263
C1M-33-

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2023202220212020
C1M205220104208
K1M138199216427
C2M---89

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20242023202220212020
K1M19197213163144
C1M-1241129976

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2023202220212020201920182017
C1M9171528---
C2M131488---
K1M5341853---
PW----42438
PWC----8--
PWK----1127-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20242023202220212020
K1M2126402935
C1M-24293256

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
71 61 14 54 30   230
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ65.664.03618
K1M79.777.05312
C1M37.536.0366
veřejné závody21.316.03128
K1M32.130.0949
C1M19.217.0948
C2M4.54.0313
PWK9.45.0111
PW11.27.035
PWC4.54.042
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ00,000,000,000,018
K1M00,000,000,000,012
C1M00,000,000,000,06
veřejné závody32,321,675,5129,4128
K1M00,000,000,000,049
C1M00,000,012,112,148
C2M00,017,7430,8538,513
PWK327,319,119,1545,511
PW00,000,0120,0120,05
PWC00,000,000,000,02
Celkem32,121,474,8128,2146
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ3613103638,3
K1M2474231312,5
C1M125684700,0
veřejné závody2523912165321,0
K1M9790492222,7
C1M951582172223,2
C2M263081213,8
PWK2151224419,0
PW959266333,3
PWC4144125,0
Celkem2885222185619,4
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Maděrka Tobiášsl 133
16.09.23
sl 127
09.09.23
sl 111
27.08.22
sl 116
21.08.21
sl 118
22.08.20
pořadí19.6.12.26.26.
odstup % *)24,29,123,034,246,6
% poražených soupeřů *)53,889,674,421,930,6
pořadí2020202120222023celkem
průměr26.026.012.012.517.8
medián262612619
modus262612626
počet závodů11125
průměrný odstup od vítěze % *)46,634,223,016,627,4
průměrné % poražených soupeřů *)30,621,974,471,754,1
počet jízd222410
lepší 1. jízda1
100,0%
1
100,0%
0
0,0%
1
50,0%
3
60,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Maděrka Tobiášsl 133
16.09.23
sl 127
09.09.23
sl 122
10.09.22
sl 111
27.08.22
sl 131
11.09.21
sl 116
21.08.21
sl 118
22.08.20
pořadí26.3.47.10.55.22.43.
odstup % *)18,17,038,79,946,222,030,9
% poražených soupeřů *)70,297,341,888,825,074,437,3
pořadí2020202120222023celkem
průměr43.038.528.514.529.4
medián432210326
modus43221033
počet závodů12227
průměrný odstup od vítěze % *)30,934,124,312,524,7
průměrné % poražených soupeřů *)37,349,765,383,862,1
počet jízd244414
lepší 1. jízda1
100,0%
1
50,0%
1
50,0%
1
50,0%
4
57,1%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
1
7,1%

NKZ slalom

Kategorie C1M

Maděrka Tobiášsl 137
24.09.23
sl 136
23.09.23
sl 69
04.06.23
sl 68
03.06.23
sl 66
28.05.23
sl 65
27.05.23
pořadí37.36.41.44.36.31.
odstup %28,727,029,329,239,729,2
% poražených soupeřů36,838,620,018,931,442,3
pořadí2023celkem
průměr37.537.5
medián3636
modus3636
počet závodů66
průměrný odstup od vítěze %30,530,5
průměrné % poražených soupeřů31,331,3
počet jízd1212
lepší 1. jízda2
33,3%
2
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Maděrka Tobiášsl 47
12.05.24
sl 46
11.05.24
sl 137
24.09.23
sl 136
23.09.23
sl 69
04.06.23
sl 68
03.06.23
sl 66
28.05.23
sl 65
27.05.23
sl 127
18.09.22
sl 126
17.09.22
sl 68
05.06.22
sl 67
04.06.22
pořadí77.81.53.105.64.92.58.72.74.78.98.104.
odstup %33,941,125,260,029,133,525,239,634,135,641,559,8
% poražených soupeřů33,931,056,713,342,218,845,733,624,020,612,66,4
pořadí202220232024celkem
průměr88.574.079.079.7
medián78647777
modus74537753
počet závodů46212
průměrný odstup od vítěze %42,735,437,538,2
průměrné % poražených soupeřů15,935,132,528,2
počet jízd812424
lepší 1. jízda3
75,0%
3
50,0%
0
0,0%
6
50,0%
čistých jízd2
25,0%
1
8,3%
0
0,0%
3
12,5%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Maděrka Tobiášsl 114
20.08.23
sl 113
19.08.23
sl 112
13.08.23
sl 111
12.08.23
sl 62
21.05.23
sl 61
20.05.23
sl 33
23.04.23
sl 32
22.04.23
sl 38
24.04.22
sl 37
23.04.22
sl 27
10.04.22
sl 25
09.04.22
sl 155
20.08.21
sl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
pořadí34.35.13.34.8.9.9.9.28.33.31.30.19.43.46.44.34.20.15.23.26.27.
odstup %57,547,722,466,56,49,813,717,646,642,7300,581,227,324,021,151,729,120,417,823,732,338,7
% poražených soupeřů23,327,774,532,786,384,378,978,912,913,5---12,141,939,134,815,741,153,766,746,337,533,3
pořadí2020202120222023celkem
průměr25.331.630.518.925.9
medián263430927
modus23152899
počet závodů374822
průměrný odstup od vítěze %31,627,3117,730,245,4
průměrné % poražených soupeřů39,041,99,660,842,5
počet jízd61471643
lepší 1. jízda1
33,3%
1
14,3%
0
0,0%
2
25,0%
4
18,2%
čistých jízd3
50,0%
5
35,7%
0
0,0%
0
0,0%
8
18,6%

Kategorie C2M

Maděrka Tobiášsl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
pořadí7.5.8.
odstup %32,530,961,9
% poražených soupeřů45,566,722,2
pořadí2020celkem
průměr6.76.7
medián77
modus55
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %41,741,7
průměrné % poražených soupeřů44,844,8
počet jízd66
lepší 1. jízda2
66,7%
2
66,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Maděrka Tobiášsl 114
20.08.23
sl 113
19.08.23
sl 112
13.08.23
sl 111
12.08.23
sl 62
21.05.23
sl 61
20.05.23
sl 33
23.04.23
sl 32
22.04.23
sl 38
24.04.22
sl 37
23.04.22
sl 27
10.04.22
sl 25
09.04.22
sl 155
20.08.21
sl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
pořadí56.35.11.6.9.8.14.19.42.54.51.47.17.62.65.105.96.30.31.47.42.30.
odstup %27,819,17,77,18,05,413,016,038,039,735,552,524,321,022,070,439,226,425,719,621,114,8
% poražených soupeřů54,572,188,894,491,592,683,177,546,838,442,543,283,563,965,214,025,873,472,563,267,779,0
pořadí2020202120222023celkem
průměr39.758.048.519.839.9
medián4262471135
modus301742630
počet závodů374822
průměrný odstup od vítěze %18,532,741,413,025,2
průměrné % poražených soupeřů70,056,942,781,865,2
počet jízd61481644
lepší 1. jízda1
33,3%
2
28,6%
3
75,0%
4
50,0%
10
45,5%
čistých jízd0
0,0%
2
14,3%
1
12,5%
0
0,0%
3
6,8%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Maděrka Tobiášsl 141
01.10.23
sl 140
30.09.23
sl 112
13.08.23
sl 111
12.08.23
sl 72
11.06.23
sl 71
10.06.23
sl 62
21.05.23
sl 61
20.05.23
sl 60
17.05.23
sl 57
14.05.23
sl 56
13.05.23
sl 33
23.04.23
sl 32
22.04.23
sl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
sl 87
03.07.22
sl 86
02.07.22
sl 55
15.05.22
sl 54
14.05.22
sl 50
11.05.22
sl 34
17.04.22
sl 32
16.04.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 43
27.05.20
pořadí10.9.13.34.15.7.8.9.10.5.3.9.9.18.20.16.17.5.7.12.7.6.18.17.19.20.15.13.22.21.19.22.15.15.23.26.24.
odstup %12,111,322,466,537,315,46,49,817,45,15,713,717,623,621,720,920,55,414,525,516,916,920,222,127,320,417,835,234,733,631,027,022,821,323,732,346,2
% poražených soupeřů76,380,074,532,741,776,086,384,365,481,890,978,978,962,258,772,271,480,070,060,771,478,346,951,541,953,766,729,432,331,035,719,236,436,446,337,520,7
pořadí2020202120222023celkem
průměr20.817.012.010.814.5
medián221712915
modus1513799
počet závodů9691337
průměrný odstup od vítěze %30,323,918,418,522,2
průměrné % poražených soupeřů32,848,469,472,958,3
počet jízd1812182674
lepší 1. jízda2
22,2%
1
16,7%
5
55,6%
1
7,7%
9
24,3%
čistých jízd5
27,8%
6
50,0%
6
33,3%
1
3,8%
18
24,3%

Kategorie C2M

Maděrka Tobiášsl 60
17.05.23
sl 55
15.05.22
sl 54
14.05.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
pořadí3.3.3.4.5.2.5.3.6.4.7.5.
odstup %3,29,13,219,416,436,043,211,127,120,532,530,9
% poražených soupeřů60,060,071,450,042,950,0---60,028,657,145,566,7
pořadí2020202120222023celkem
průměr5.03.73.03.04.2
medián54334
modus52333
počet závodů632112
průměrný odstup od vítěze %27,524,06,13,221,0
průměrné % poražených soupeřů43,047,665,760,049,4
počet jízd1264224
lepší 1. jízda2
33,3%
1
33,3%
0
0,0%
1
100,0%
4
33,3%
čistých jízd0
0,0%
1
16,7%
0
0,0%
0
0,0%
1
4,2%

Kategorie K1M

Maděrka Tobiášsl 141
01.10.23
sl 140
30.09.23
sl 112
13.08.23
sl 111
12.08.23
sl 72
11.06.23
sl 71
10.06.23
sl 62
21.05.23
sl 61
20.05.23
sl 60
17.05.23
sl 57
14.05.23
sl 56
13.05.23
sl 33
23.04.23
sl 32
22.04.23
sl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
sl 87
03.07.22
sl 86
02.07.22
sl 76
18.06.22
sl 55
15.05.22
sl 54
14.05.22
sl 50
11.05.22
sl 34
17.04.22
sl 32
16.04.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 43
27.05.20
pořadí9.7.11.6.6.9.9.8.12.4.11.14.19.36.41.16.22.43.10.18.31.14.14.23.30.17.30.31.16.55.39.49.41.49.42.47.42.50.
odstup %7,04,67,77,110,618,58,05,414,25,810,613,016,024,423,919,117,495,612,512,124,710,410,216,122,024,326,425,726,132,729,538,031,841,041,819,621,147,3
% poražených soupeřů91,093,488,894,490,284,391,592,678,492,575,083,177,566,362,383,076,910,679,563,044,475,576,472,564,683,573,472,568,841,356,825,036,528,439,763,267,733,8
pořadí2020202120222023celkem
průměr46.024.524.59.624.5
medián472318918
modus42301499
počet závodů96101338
průměrný odstup od vítěze %33,623,525,09,921,6
průměrné % poražených soupeřů43,672,663,887,168,4
počet jízd1812192675
lepší 1. jízda4
44,4%
4
66,7%
5
50,0%
8
61,5%
21
55,3%
čistých jízd2
11,1%
4
33,3%
11
57,9%
3
11,5%
20
26,7%

Kategorie PW

Maděrka Tobiášsl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
sl 57
17.05.17
pořadí3.4.20.7.22.
odstup %4,30,975,022,8202,7
% poražených soupeřů87,582,45,045,5---
pořadí201720182019celkem
průměr22.013.53.511.2
medián22737
modus22733
počet závodů1225
průměrný odstup od vítěze %202,748,92,661,1
průměrné % poražených soupeřů0,025,385,044,1
počet jízd2349
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
20,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
3
75,0%
3
33,3%

Kategorie PWC

Maděrka Tobiášsl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
pořadí4.5.
odstup %10,015,4
% poražených soupeřů50,033,3
pořadí2019celkem
průměr4.54.5
medián44
modus44
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %12,712,7
průměrné % poražených soupeřů41,741,7
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Kategorie PWK

Maděrka Tobiášsl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
pořadí1.1.10.2.1.5.3.16.20.20.24.
odstup %0,00,048,39,80,02,85,221,328,759,7149,3
% poražených soupeřů100,0100,035,792,9100,060,080,048,340,617,48,0
pořadí20182019celkem
průměr20.03.39.4
medián2025
modus2011
počet závodů4711
průměrný odstup od vítěze %64,89,429,6
průměrné % poražených soupeřů28,681,262,1
počet jízd71421
lepší 1. jízda2
50,0%
2
28,6%
4
36,4%
čistých jízd0
0,0%
4
28,6%
4
19,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Maděrka Tobiášsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 107
08.08.20
sj 57
07.06.20
pořadí18.21.47.51.15.42.
odstup %16,219,925,033,324,298,6
% poražených soupeřů57,552,46,12,017,6---
pořadí202020212022celkem
průměr28.549.019.532.3
medián15471821
modus15471815
počet závodů2226
průměrný odstup od vítěze %61,429,218,036,2
průměrné % poražených soupeřů8,84,155,022,6

Kategorie K1M

Maděrka Tobiášsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
pořadí46.42.58.61.64.13.67.59.
odstup %28,127,327,526,430,524,236,526,8
% poražených soupeřů51,657,346,743,925,069,28,317,1
pořadí202020212022celkem
průměr46.361.044.051.3
medián59614258
modus13584213
počet závodů3328
průměrný odstup od vítěze %29,228,127,728,4
průměrné % poražených soupeřů31,538,554,539,9

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Maděrka Tobiášsj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 118
22.08.21
sj 92
27.06.21
sj 77
14.06.20
pořadí13.17.18.21.15.47.35.
odstup %17,817,716,219,920,025,032,4
% poražených soupeřů53,856,857,552,433,36,18,1
pořadí2020202120222023celkem
průměr35.031.019.515.023.7
medián3515181318
modus3515181313
počet závodů12227
průměrný odstup od vítěze %32,422,518,017,821,3
průměrné % poražených soupeřů8,119,755,055,338,3

Kategorie K1M

Maděrka Tobiášsj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 118
22.08.21
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
pořadí11.24.46.42.17.58.64.58.
odstup %7,817,428,127,312,327,530,528,9
% poražených soupeřů85,366,251,657,372,946,725,041,8
pořadí2020202120222023celkem
průměr58.046.344.017.540.0
medián5858421142
modus5817421158
počet závodů13228
průměrný odstup od vítěze %28,923,527,712,622,5
průměrné % poražených soupeřů41,848,254,575,855,9

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Maděrka Tobiášsj 122
02.09.23
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 116
03.09.22
sj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
pořadí8.13.17.6.13.47.51.15.35.37.42.
odstup %14,117,817,79,119,525,033,324,232,435,598,6
% poražených soupeřů61,153,856,873,720,06,12,017,68,12,7---
pořadí2020202120222023celkem
průměr32.337.06.012.725.8
medián354761317
modus15136813
počet závodů431311
průměrný odstup od vítěze %47,725,99,116,529,7
průměrné % poražených soupeřů7,19,473,757,227,4

Kategorie K1M

Maděrka Tobiášsj 122
02.09.23
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 41
29.04.23
sj 116
03.09.22
sj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
pořadí4.11.24.39.14.16.58.61.64.13.58.65.67.59.
odstup %3,37,817,419,315,515,327,526,430,524,228,929,636,526,8
% poražených soupeřů91,485,366,226,975,069,446,743,925,069,241,838,58,317,1
pořadí2020202120222023celkem
průměr52.449.814.019.539.5
medián5958141139
modus131614458
počet závodů541414
průměrný odstup od vítěze %29,224,915,511,922,1
průměrné % poražených soupeřů35,046,375,067,550,3

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Maděrka Tobiášsj 122
02.09.23
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 116
03.09.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 8
26.03.22
sj 7
26.03.22/2
sj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
pořadí8.13.17.6.18.21.22.22.13.47.51.15.35.37.42.
odstup %14,117,817,79,116,219,927,640,319,525,033,324,232,435,598,6
% poražených soupeřů61,153,856,873,757,552,44,5---20,06,12,017,68,12,7---
pořadí2020202120222023celkem
průměr32.337.017.812.724.5
medián3547211321
modus151322813
počet závodů435315
průměrný odstup od vítěze %47,725,922,616,528,7
průměrné % poražených soupeřů7,19,437,657,227,8

Kategorie K1M

Maděrka Tobiášsj 122
02.09.23
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 2
18.03.23
sj 1
18.03.23/2
sj 116
03.09.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 10
27.03.22
sj 9
27.03.22/2
sj 8
26.03.22
sj 7
26.03.22/2
sj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
pořadí4.11.24.14.15.14.46.42.17.25.34.28.16.58.61.64.13.58.65.67.59.
odstup %3,37,817,425,726,115,528,127,322,828,034,328,815,327,526,430,524,228,929,636,526,8
% poražených soupeřů91,485,366,251,948,175,051,657,356,840,026,740,069,446,743,925,069,241,838,58,317,1
pořadí2020202120222023celkem
průměr52.449.829.413.635.0
medián5958281428
modus131614414
počet závodů547521
průměrný odstup od vítěze %29,224,926,416,024,3
průměrné % poražených soupeřů35,046,349,668,650,0

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Maděrka Tobiášsp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
pořadí45.49.50.50.
odstup %54,255,158,165,3
% poražených soupeřů12,04,0------
pořadí20212022celkem
průměr50.047.048.5
medián504549
modus504550
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %61,754,658,2
průměrné % poražených soupeřů0,08,04,0

Kategorie K1M

Maděrka Tobiášsp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
sp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 108
08.08.20
pořadí35.30.41.54.51.65.76.86.47.69.72.89.82.56.58.98.
odstup %12,517,120,418,321,926,826,933,018,033,536,141,035,723,930,88.781,7
% poražených soupeřů52,859,755,134,639,822,932,423,423,321,818,412,019,020,317,44,0
pořadí20202021202220232024celkem
průměr98.071.370.052.832.563.1
medián985872513058
modus985647413030
počet závodů1454216
průměrný odstup od vítěze %8.781,732,929,521,814,8573,6
průměrné % poražených soupeřů4,017,223,938,156,328,6

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Maděrka Tobiášsp 129
10.09.23
sp 113
28.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 120
23.08.20
pořadí3.9.45.49.19.
odstup %18,912,754,255,174,6
% poražených soupeřů93,170,412,04,018,2
pořadí202020222023celkem
průměr19.034.33.025.0
medián1945319
modus19933
počet závodů1315
průměrný odstup od vítěze %74,640,718,943,1
průměrné % poražených soupeřů18,228,893,139,5

Kategorie K1M

Maděrka Tobiášsp 53
18.05.24
sp 129
10.09.23
sp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 113
28.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 133
12.09.21
sj 120
23.08.20
pořadí30.4.41.54.51.65.76.86.11.69.72.44.26.
odstup %17,15,420,418,321,926,826,933,014,033,536,130,324,9
% poražených soupeřů59,793,055,134,639,822,932,423,484,121,818,420,449,0
pořadí20202021202220232024celkem
průměr26.044.062.843.030.048.4
medián264472513051
modus2644114304
počet závodů1155113
průměrný odstup od vítěze %24,930,328,718,617,123,7
průměrné % poražených soupeřů49,020,436,049,159,742,7

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Maděrka Tobiášsp 124
01.09.23
sp 118
04.09.22
sj 129
05.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 110
09.08.20
pořadí5.8.13.50.50.14.
odstup %13,015,019,558,165,323,5
% poražených soupeřů78,965,029,4------27,8
pořadí2020202120222023celkem
průměr14.037.78.05.023.3
medián14508513
modus14508550
počet závodů13116
průměrný odstup od vítěze %23,547,615,013,032,4
průměrné % poražených soupeřů27,89,865,078,933,5

Kategorie K1M

Maděrka Tobiášsp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
sp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 124
01.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 118
04.09.22
sp 119
04.09.22/2
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sj 128
05.09.21
sj 129
05.09.21/2
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 110
09.08.20/2
sj 108
08.08.20
pořadí35.30.41.54.5.51.65.15.76.86.47.89.16.82.56.58.90.17.98.
odstup %12,517,120,418,32,921,926,812,626,933,018,041,016,335,723,930,843,722,98.781,7
% poražených soupeřů52,859,755,134,689,539,822,974,532,423,423,312,070,619,020,317,411,961,04,0
pořadí20202021202220232024celkem
průměr68.360.256.043.232.553.2
medián905847513054
modus1716155305
počet závodů3545219
průměrný odstup od vítěze %2.949,529,622,618,114,8484,6
průměrné % poražených soupeřů25,627,938,448,456,338,1

Mezinárodní závod sprint

Kategorie K1M

Maděrka Tobiášsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí41.54.76.86.
odstup %20,418,326,933,0
% poražených soupeřů55,134,632,423,4
pořadí20222023celkem
průměr81.047.564.3
medián764154
modus764141
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %29,919,324,6
průměrné % poražených soupeřů27,944,936,4

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Maděrka Tobiášsp 124
01.09.23
sp 34
26.04.23
sp 118
04.09.22
sp 150
11.05.22
sj 129
05.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 110
09.08.20
pořadí5.6.8.3.13.50.50.14.
odstup %13,010,115,07,419,558,165,323,5
% poražených soupeřů78,958,365,081,829,4------27,8
pořadí2020202120222023celkem
průměr14.037.75.55.518.6
medián1450358
modus14503550
počet závodů13228
průměrný odstup od vítěze %23,547,611,211,626,5
průměrné % poražených soupeřů27,89,873,468,642,7

Kategorie K1M

Maděrka Tobiášsp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
sp 51
15.05.24
sp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 124
01.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 34
26.04.23
sp 118
04.09.22
sp 119
04.09.22/2
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 150
11.05.22
sp 33
16.04.22
sj 128
05.09.21
sj 129
05.09.21/2
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 110
09.08.20/2
sj 108
08.08.20
pořadí35.30.4.41.54.5.51.65.7.15.76.86.47.4.7.89.16.82.56.58.90.17.98.
odstup %12,517,19,920,418,32,921,926,817,112,626,933,018,09,316,441,016,335,723,930,843,722,98.781,7
% poražených soupeřů52,859,785,055,134,689,539,822,973,974,532,423,423,372,779,312,070,619,020,317,411,961,04,0
pořadí20202021202220232024celkem
průměr68.360.239.237.223.044.9
medián905815413047
modus17164544
počet závodů3566323
průměrný odstup od vítěze %2.949,529,619,417,913,2402,6
průměrné % poražených soupeřů25,627,950,952,665,845,0
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále