Kvapil Ondřej, 2007

SKK Vysoké Mýto
výkonnostní třídy  slalom K1: 3   C1: 3   C2: -  sjezd K1: 3   C1: 3   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 96. 17/ZM 33.3034,5
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 57. 10/ZM 51.5048,5
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 105. 21/ZM 33.7036,0
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 64. 10/ZM 51.0049,3
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M sjezd 13. 2/ZM 8.1616,4
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C2M sjezd
VOSMEK Jáchym
9. 2/ZM 8.5717,1
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1M sjezd 9. 2/ZM 6.5911,5
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1M sjezd 25. 6/ZM 15.9035,6
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C2M sjezd
KOTRBA Matěj
7. 1/ZM 21.5638,8
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1M sjezd 13. 1/ZM 47.1615,4
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1M sjezd 30. 7/ZM 86.3533,7
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C2M sjezd
KOTRBA Matěj
6. 1/ZM 83.4627,4
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C1M sjezd 8. 1/ZM 15.4026,6
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C1M sjezd    
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 22. 2/ZM 367.3044,8
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 22. 2/ZM 21.6047,5
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C2M sjezd
VOSMEK Jáchym
6. 1/ZM 172.8015,7
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C2M sjezd
VOSMEK Jáchym
6. 1/ZM 8.5012,8
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C1M sjezd 8. 1/ZM 18.6032,6
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C1M sjezd    
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 23. 2/ZM 361.0043,9
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 24. 2/ZM 23.8051,5
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C2M sjezd
VOSMEK Jáchym
4. 1/ZM 13.4020,3
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C2M sjezd
VOSMEK Jáchym
5. 1/ZM 151.9013,3
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C1M slalom 12. 2/ZM 61.9056,5
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2M slalom
VOSMEK Jáchym
6. 1/ZM 56.2042,7
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1M slalom 25. 2/ZM 51.2055,5
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C1M slalom 17. 4/ZM 119.00104,7
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2M slalom
VOSMEK Jáchym
7. 1/ZM 82.8064,8
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1M slalom 32. 4/ZM 67.0068,7
14.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1M slalom 109. 19/ZM 59.8879,5
13.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1M slalom 121. 20/ZM 192.01238,8
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 14. 4/ZM 66.3059,5
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
VOSMEK Jáchym
7. 2/ZM 72.9058,0
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 26. 4/ZM 34.8033,9
29.06.2019 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M sjezd 4. 1/ZM 149.7025,8
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 16. 5/ZM 76.2065,4
29.06.2019 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C2M sjezd
VOSMEK Jáchym
   
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
VOSMEK Jáchym
6. 1/ZM 66.8052,5
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 28. 3/ZM 36.0034,9
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1M sjezd 29. 2/ZM 215.2626,9
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
VOSMEK Jáchym
14. 2/ZM 232.8128,7
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1M sjezd 25. 1/ZM 220.2527,4
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
VOSMEK Jáchym
16. 1/ZM 239.5830,4
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 8. 1/ZM 15.4026,6
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 22. 2/ZM 21.6047,5
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
VOSMEK Jáchym
6. 1/ZM 8.5012,8
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 9. 1/ZM 300.0034,3
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
ZRZAVÝ Jakub
3. 2/ZS 255.0028,0
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 12. 2/ZM 311.7039,5
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 15. 3/ZM 401.5050,8
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
VOSMEK Jáchym
7. 1/ZM 466.2054,0
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd    
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 22. 2/ZM 287.9040,6
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek lávka - pod skálou K1M sjezd 25.   3511.693.977,0
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku v prostoru loděnice K1M sjezd 25.   3548.196.849,8
02.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 10. 2/ZM 418.0049,1
02.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 8. 1/ZM 237.8030,4
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 37. 2/ZM 464.2052,5
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 38. 3/ZM 353.2046,3
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 39. 1/ZM 398.2045,4
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 42. 4/ZM 835.30110,8
04.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 18. 2/ZM 294.2034,1
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 23. 3/ZM 635.1964,7
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 26. 3/ZM 759.9178,2
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 50. 5/ZM 375.1049,9
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 52. 4/ZM 447.9051,9
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 58. 5/ZM 386.3051,2
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 59. 5/ZM 504.0056,7
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - krajský přebor viz. závod č. 1 K1M sjezd 24.   478.0072,7
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1M sjezd 24. 6/ZM 388.9073,3
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 136. 42/ZM 86.2075,3
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2M slalom
VOSMEK Jáchym
21. 3/ZM 102.3075,9
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 138. 41/ZM 94.8679,9
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2M slalom
VOSMEK Jáchym
21. 3/ZM 104.9372,8
21.06.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 14. 2/ZM 76.00108,0
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1M sjezd 84. 25/ZM 555.5578,0
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1M sjezd 84. 24/ZM 548.2278,1
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 46. 16/ZM 75.8068,0
09.06.2018 Sjezd ve Vysokém Mýtě K1M sjezd 19. 5/ZM 444.3081,1
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 48. 14/ZM 93.6084,9
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 15. 3/ZM 640.0087,9
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Kvapil OndřejSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 3 29.11.19 updated from RVP
Kvapil OndřejSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 3 01.10.19 updated from RVP
Kvapil OndřejSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 21.08.19 updated from RVP
Kvapil OndřejSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 01.07.19 updated from RVP
Kvapil OndřejSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 03.06.19 updated from RVP
Kvapil OndřejSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 22.12.17 inserted RVP
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|6103|0|N

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
207.C1M 5/6 7
 C2M
Vosmek Jáchym
4/4 0
334.K1M 5/8 112
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
38.C1M 5/11 13
35.C2M
Zrzavý Jakub
1/1 4
53.C2M
Kotrba Matěj
2/2 1
 C2M
Vosmek Jáchym
5/8 0
83.K1M 5/17 25
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0
 C2M
Vosmek Jáchym
1/1 0
 C2M
Kotrba Matěj
2/2 0
83.K1M 5/12 1

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Vosmek Jáchym
2/2 0
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
153.K1M 5/5 1

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20192018
C1M207-
C2M99122
K1M334521

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20192018
C1M38-
C2M54-
K1M83153

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2019
C1M49
C2M47
K1M83
Fotky nenalezeny.
0|6103|0|N

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
207.C1M 5/6 7
 C2M
Vosmek Jáchym
4/4 0
334.K1M 5/8 112
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
38.C1M 5/11 13
35.C2M
Zrzavý Jakub
1/1 4
53.C2M
Kotrba Matěj
2/2 1
 C2M
Vosmek Jáchym
5/8 0
83.K1M 5/17 25
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0
 C2M
Vosmek Jáchym
1/1 0
 C2M
Kotrba Matěj
2/2 0
83.K1M 5/12 1

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Vosmek Jáchym
2/2 0
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
153.K1M 5/5 1

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20192018
C1M207-
C2M99122
K1M334521

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20192018
C1M38-
C2M54-
K1M83153

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2019
C1M49
C2M47
K1M83

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
12 6 6 31 11 12 78
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody48.326.0624
K1M75.848.02512
C2M11.37.066
C1M30.016.0126
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,024
K1M00,000,000,000,012
C2M00,000,000,000,06
C1M00,000,000,000,06
Celkem00,000,000,000,024
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody4692620817,4
K1M2454223729,2
C2M122702300,0
C1M1011411110,0
Celkem4692620817,4
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Kvapil Ondřejsl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
pořadí57.64.12.17.14.16.
odstup %48,549,356,5104,759,565,4
% poražených soupeřů15,216,021,4---13,3---
pořadí2019celkem
průměr30.030.0
medián1616
modus1212
počet závodů66
průměrný odstup od vítěze %64,064,0
průměrné % poražených soupeřů11,011,0
počet jízd1010
lepší 1. jízda4
66,7%
4
66,7%
čistých jízd1
10,0%
1
10,0%

Kategorie C2M

Kvapil Ondřejsl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
pořadí6.7.7.6.21.21.
odstup %42,764,858,052,575,972,8
% poražených soupeřů16,714,314,328,64,84,8
pořadí20182019celkem
průměr21.06.511.3
medián2167
modus2166
počet závodů246
průměrný odstup od vítěze %74,454,561,1
průměrné % poražených soupeřů4,818,513,9
počet jízd4812
lepší 1. jízda1
50,0%
1
25,0%
2
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Kvapil Ondřejsl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 92
14.07.19
sl 91
13.07.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
pořadí96.105.25.32.109.121.26.28.136.138.46.48.
odstup %34,536,055,568,779,5238,833,934,975,379,968,084,9
% poražených soupeřů39,535,022,613,95,3---34,235,71,52,88,29,6
pořadí20182019celkem
průměr92.067.875.8
medián483248
modus462525
počet závodů4812
průměrný odstup od vítěze %77,172,774,2
průměrné % poražených soupeřů5,523,317,4
počet jízd81624
lepší 1. jízda3
75,0%
3
37,5%
6
50,0%
čistých jízd1
12,5%
6
37,5%
7
29,2%

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1M

Kvapil Ondřejsl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí84.84.
odstup %78,078,1
% poražených soupeřů---1,2
pořadí2018celkem
průměr84.084.0
medián8484
modus8484
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %78,078,0
průměrné % poražených soupeřů0,60,6

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Kvapil Ondřejsj 82
29.06.19
sl 79
22.06.19
sj 77
20.06.19
sj 72
06.06.19
sj 40
02.05.19
pořadí4.25.8.9.10.
odstup %25,827,426,634,349,1
% poražených soupeřů40,020,030,027,340,0
pořadí2019celkem
průměr11.211.2
medián99
modus44
počet závodů55
průměrný odstup od vítěze %32,632,6
průměrné % poražených soupeřů31,531,5

Kategorie C2M

Kvapil Ondřejsl 99
28.07.19
sj 97
27.07.19
sl 79
22.06.19
sj 77
20.06.19
sj 72
06.06.19
sl 59
16.05.19
pořadí6.5.16.6.3.7.
odstup %15,713,330,412,828,054,0
% poražených soupeřů------6,3---80,014,3
pořadí2019celkem
průměr7.27.2
medián66
modus66
počet závodů66
průměrný odstup od vítěze %25,725,7
průměrné % poražených soupeřů16,816,8

Kategorie K1M

Kvapil Ondřejsl 99
28.07.19
sj 97
27.07.19
sj 77
20.06.19
sl 59
16.05.19
sj 44
05.05.19
sj 40
02.05.19
sj 11
04.04.19
sj 8
30.03.19
sj 7
30.03.19/2
sl 83
21.06.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 72
09.06.18
sj 63
24.05.18
pořadí22.23.22.15.22.8.18.23.26.14.84.84.19.15.
odstup %44,843,947,550,840,630,434,164,778,2108,078,078,181,187,9
% poražených soupeřů22,224,136,444,012,563,215,0------23,5---1,2---26,3
pořadí20182019celkem
průměr43.219.928.2
medián192222
modus842222
počet závodů5914
průměrný odstup od vítěze %86,648,362,0
průměrné % poražených soupeřů10,224,219,2

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Kvapil Ondřejsj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sj 2
16.03.19
sj 1
16.03.19/2
pořadí38.37.42.39.50.52.58.59.24.24.
odstup %46,352,5110,845,449,951,951,256,773,372,7
% poražených soupeřů2,62,7---7,32,03,81,71,74,24,2
pořadí2019celkem
průměr42.342.3
medián3939
modus2424
počet závodů1010
průměrný odstup od vítěze %61,161,1
průměrné % poražených soupeřů3,03,0

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Kvapil Ondřejsj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
sj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
pořadí9.13.8.8.
odstup %11,515,426,632,6
% poražených soupeřů63,642,930,022,2
pořadí2019celkem
průměr9.59.5
medián88
modus88
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %21,521,5
průměrné % poražených soupeřů39,739,7

Kategorie C2M

Kvapil Ondřejsj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
sj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
pořadí7.6.6.4.
odstup %38,827,412,820,3
% poražených soupeřů33,328,6---40,0
pořadí2019celkem
průměr5.85.8
medián66
modus66
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %24,824,8
průměrné % poražených soupeřů25,525,5

Kategorie K1M

Kvapil Ondřejsj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
sj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
sj 42
04.05.19
sj 41
04.05.19/2
pořadí25.30.22.24.25.25.
odstup %35,633,747,551,56.849,83.977,0
% poražených soupeřů46,732,636,430,325,025,0
pořadí2019celkem
průměr25.225.2
medián2525
modus2525
počet závodů66
průměrný odstup od vítěze %1.832,51.832,5
průměrné % poražených soupeřů32,732,7

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Kvapil Ondřejsj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí9.13.
odstup %11,515,4
% poražených soupeřů63,642,9
pořadí2019celkem
průměr11.011.0
medián99
modus99
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %13,513,5
průměrné % poražených soupeřů53,353,3

Kategorie C2M

Kvapil Ondřejsj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí7.6.
odstup %38,827,4
% poražených soupeřů33,328,6
pořadí2019celkem
průměr6.56.5
medián66
modus66
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %33,133,1
průměrné % poražených soupeřů31,031,0

Kategorie K1M

Kvapil Ondřejsj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí25.30.
odstup %35,633,7
% poražených soupeřů46,732,6
pořadí2019celkem
průměr27.527.5
medián2525
modus2525
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %34,634,6
průměrné % poražených soupeřů39,739,7