Kvapil Ondřej, 2007

SKK Vysoké Mýtoregistrační číslo: 064040
výkonnostní třídy  slalom K1: 2sjezd K1: 3 C1: 1 C2: 3 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy5204021025090
Morava200409010060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy18040505030
Morava13060705040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
12.05.2024 2. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 3.nominační závod RDJ + 2. Český pohár juniorů USD Trnávka K1M slalom 113. 29/DS 107.14125,1NKZ
0
11.05.2024 1. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 2.nominační závod RDJ + 1. Český pohár juniorů USD Trnávka K1M slalom 95. 23/DS 54.9561,3NKZ
0
02.05.2024 Sjezd na Chrudimce Pardubice, řeka Chrudimka C1M sjezd 2. 1/DS 14.061,7
33
02.05.2024 Sjezd na Chrudimce Pardubice, řeka Chrudimka K1M sjezd 2. 2/DS 7.070,9
12
21.04.2024 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici + MČR dospělí Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 9. 1/DS 172.6614,7ČP/OČ/OM
40/37/0
20.04.2024 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 9. 1/DS 139.2712,1ČP/OČ/OM
40/43/0
18.04.2024 Sjezd na Chrudimce Pardubice, řeka Chrudimka C1M sjezd 2.   14.981,8
48
18.04.2024 Sjezd na Chrudimce Pardubice, řeka Chrudimka K1M sjezd 1.  
22
14.04.2024 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava - podle stavu vodočtu v Rejštejně - viz. pořad závodu C1M sjezd 7. 1/DS 58.356,5ČP/OČ/OM
46/135/0
14.04.2024 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava - podle stavu vodočtu v Rejštejně - viz. pořad závodu K1M sjezd 32. 9/DS 131.1316,9ČP/OČ/OM
4/79/0
13.04.2024 1.Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů Řeka Otava - podle stavu vodočtu v Rejštejně - viz. pořad závodu C1M sjezd 7. 1/DS 57.726,4ČP/OČ/OM
46/141/0
13.04.2024 1.Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů Řeka Otava - podle stavu vodočtu v Rejštejně - viz. pořad závodu K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
07.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici C1M sjezd 1. 1/DS OM
43
07.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici C1M sjezd 4. 2/DS 37.605,0OM
47
06.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici C1M sjezd 1. 1/DS OM
51
06.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici C1M sjezd 4. 2/DS 29.403,9OM
55
04.04.2024 Sjezd na Chrudimce Pardubice, řeka Chrudimka C1M sjezd 2. 1/DS 37.804,6
38
04.04.2024 Sjezd na Chrudimce Pardubice, řeka Chrudimka K1M sjezd 3. 3/DS 29.003,8
18
30.03.2024 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl u Lesního jezu. Náhradní trať v případě C1M sjezd 4. 1/DS 50.756,0
47
30.03.2024 Sjezd na Sázavě C1M sjezd 6. 1/DS 66.507,8
23
01.10.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 11. 5/DM 7.407,3
187
30.09.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 16. 6/DM 8.909,2
193
24.09.2023 6. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 85. 26/DM 34.0735,0NKZ
0
23.09.2023 5. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 119. 40/DM 164.09171,8NKZ
0
16.09.2023 MČR dorostu ve slalomu v Troji USD Troja K1M slalom 74. 35/DM 50.1249,2-
03.09.2023 10. Český pohár ve sprintu + ECA cup + MČR U23 v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 11. 2/DM 2.444,9ČP/OČ/OM
37/127/0
02.09.2023 9. Český pohár ve sprintu + ECA Cup + MČR veteránů v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 10. 1/DM ČP/OČ/OM
43/126/0
27.08.2023 Světový pohár v klasickém sjezdu + 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie pod jezem C1M sjezd 6. 1/DM 23.703,4ČP/OČ/OM
53/96/0
26.08.2023 Světový pohár v klasickém sjezdu + 7. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie pod jezem C1M sjezd 13. 1/DM 56.488,1ČP/OČ/OM
33/36/0
26.08.2023 Světový pohár v klasickém sjezdu + 7. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie pod jezem C2M sjezd
HOŘÍNEK Jaroslav
    ČP/OČ/OM
0/0/0
06.08.2023 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 41. 17/DM 19.9424,2
162
05.08.2023 Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 32. 11/DM 16.0419,1
211
30.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudimka K1M slalom 7. 2/DM 11.9913,2
50
29.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudinka K1M slalom 5. 2/DM 9.029,6
60
23.07.2023 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích C1M sjezd 1. 1/DM
15
23.07.2023 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích C1M sjezd 1. 1/DM
16
22.07.2023 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích C1M sjezd 1. 1/DM
11
22.07.2023 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích C1M sjezd 2. 1/DM 1.612,8
4
16.07.2023 Memoriál Lídy Polesné + MČR veteránů v Českém Vrbném Slalomová dráha České Vrbné - úsek pod kanálem - soutok K1M slalom 54. 13/DM 19.9928,1
59
15.07.2023 Memoriál Karla Krejčího + 4.Český pohár veteránů v Českém Vrbném Slalomová dráha České Vrbné - úsek pod kanálem - soutok K1M slalom 76. 14/DM 28.3736,7
33
22.06.2023 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 1.  
17
22.06.2023 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 1.  
20
18.06.2023 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí C1M sjezd 1. 1/DM OČ/OM
28/0
17.06.2023 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí C1M sjezd 2. 1/DM 27.873,5OČ/OM
49/0
01.06.2023 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 2. 1/DM 5.600,7
32
01.06.2023 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 2. 2/DM 22.703,0
27
14.05.2023 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 26. 8/DM 12.4016,3
130
13.05.2023 Slalom na Paraplíčku + 2.Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 38. 10/DM 13.6017,0
101
11.05.2023 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 1. 1/DM
29
01.05.2023 6. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 14. 2/DM 5.969,7ČP/OČ/OM
29/54/0
01.05.2023 6. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
VOSMEK Jáchym
21. 3/DM 9.8716,1ČP/OČ/OM
15/11/0
30.04.2023 5. Český pohár ve sprintu +MČR dorostu ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 19. 3/DM 5.979,4ČP/OČ/OM
23/48/0
30.04.2023 5. Český pohár ve sprintu +MČR dorostu ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
VOSMEK Jáchym
24. 7/DM 12.5720,2ČP/OČ/OM
12/2/0
29.04.2023 Klasický sjezd v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 5. 1/DM 41.434,2
86
29.04.2023 Klasický sjezd v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
VOSMEK Jáchym
14. 6/DM 119.3512,6
2
27.04.2023 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka, Labe C1M sjezd 3. 1/DM 56.977,0
27
23.04.2023 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici + MČR dospělých Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 11. 1/DM 134.4311,9ČP/OČ/OM
35/43/0
22.04.2023 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 11. 1/DM 162.2114,0ČP/OČ/OM
35/43/0
09.04.2023 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Stejně jako v sobotu - Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok C1M sjezd 9. 1/DM 64.456,0ČP/OČ/OM
40/85/0
08.04.2023 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok - Rejštejn, do 84cm (v C1M sjezd 15. 2/DM 79.377,3ČP/OČ/OM
27/62/0
06.04.2023 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka, Labe C1M sjezd 2. 1/DM 4.080,5
26
18.03.2023 Sjezd v Brně Řeka Svratka v Jundrově. Start i cíl u loděnice C1M sjezd 3. 1/DM 7.902,2OM
12
18.03.2023 Sjezd v Brně Řeka Svratka v Jundrově. Start i cíl u loděnice C1M sjezd 4. 1/DM 31.603,9OM
8
18.03.2023 Sjezd v Brně Řeka Svratka v Jundrově. Start i cíl u loděnice K1M sjezd 7. 2/DM 109.9016,5OM
38
18.03.2023 Sjezd v Brně Řeka Svratka v Jundrově. Start i cíl u loděnice K1M sjezd 4. 1/DM 37.5012,8OM
50
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 43. 10/DM 22.7921,7
83
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 70. 17/DM 29.0727,7
62
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné C1M sjezd 29. 5/DM 6.4613,0ČP/OČ/OM
8/28/0
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné K1M sjezd 85. 16/DM 14.0631,8ČP/OČ/OM
0/10/0
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 23. 2/DM 6.6713,5ČP/OČ/OM
14/52/0
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 77. 13/DM 12.1627,8ČP/OČ/OM
0/37/0
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km C1M sjezd 16. 1/DM 5.4410,2ČP/OČ/OM
25/43/0
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový C1M sjezd 13. 1/DM 62.867,4ČP/OČ/OM
31/48/0
24.07.2022 Sprint v Třebechovicích sjezd - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprint - loděnice v Třebechovicích C1M sjezd 2. 1/DM 5.609,9
14
24.07.2022 Sjezd v Třebechovicích sjezd - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprint - loděnice v Třebechovicích C1M sjezd 3. 1/DM 118.7012,8
10
23.07.2022 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích C1M sjezd    
0
23.07.2022 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích C1M sjezd 9.   3543.996.328,6
0
17.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce (soutok Chrudimky a Labe) K1M slalom 12. 2/DM 18.5423,2
29
16.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce K1M slalom 10. 2/DM 13.6514,1
38
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1M sjezd 9. 3/DM 50.479,0OČ/OM
20/0
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1M sjezd 34. 14/DM 104.0721,9OČ/OM
32/0
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1M sjezd 8. 2/DM 61.0110,9OČ/OM
20/0
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1M sjezd 35. 15/DM 111.9623,8OČ/OM
40/0
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 12. 2/DM 12.0012,1
50
18.06.2022 Vysokomýtský sjezd Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou Pořada C1M sjezd 2. 1/DM 39.107,6
18
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 15. 2/DM 11.8011,5
52
02.06.2022 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 3. 1/DM 59.607,1
13
02.06.2022 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 6. 3/DM 87.4011,1
7
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí C1M sjezd 16. 1/DM 9.8613,6ČP/OČ/OM
25/61/0
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí K1M sjezd 46. 8/DM 13.2720,1ČP/OČ/OM
0/56/0
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu C1M sjezd 25. 3/DM 9.1518,7ČP/OČ/OM
11/27/0
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu K1M sjezd 46. 8/DM 9.6122,0ČP/OČ/OM
0/68/0
01.05.2022 6. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem C1M sjezd 15. 1/DM 117.7213,0ČP/OČ/OM
27/24/0
30.04.2022 5. Český pohár ve sprintu ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem C1M sjezd 17. 1/DM 12.8913,7ČP/OČ/OM
23/21/0
24.04.2022 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 17. 3/DM 698.0862,1ČP/OČ/OM
23/1/0
23.04.2022 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 12. 1/DM 225.5219,7ČP/OČ/OM
33/19/0
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 39. 6/DM 23.4324,1
41
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 39. 5/DM 28.5830,1
66
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 24. 5/DM 14.5515,4
75
14.04.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1M sjezd 2. 1/DM 65.207,7
18
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 24. 3/DM 249.3123,1ČP/OČ/OM
12/2/0
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 20. 2/DM 91.219,6ČP/OČ/OM
17/29/0
31.03.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1M sjezd 6. 1/DM 100.0312,3
22
31.03.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 4. 3/DM 52.036,4
14
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 8. 2/DM 83.1010,9OM
23
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 8. 2/DM 82.7010,5OM
19
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 8. 2/DM 80.7010,3OM
26
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. C1M sjezd 9. 2/DM 49.006,1OM
23
19.03.2022 Sjezd v Brně + Krajský přebor JM Řeka Svratka v Jundrově start i cíl loděnice KK Brno délka tratě 4,5 km C1M sjezd 5. 1/DM 60.307,4OM
3
19.03.2022 Sjezd v Brně + Přebor města Brna viz. závod č. 1 C1M sjezd 6. 1/DM 21.405,7OM
2
14.10.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 2. 1/ZS 2.090,2
8
07.10.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 2. 1/ZS 2.990,3
11
03.10.2021 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 51. 12/ZS 20.7025,1
70
02.10.2021 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 66. 15/ZS 28.0732,9
68
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 54. 14/ZS 21.6423,9
88
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
JASANSKÁ Anna
21. 6/ZS 66.9156,0
1
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 39. 10/ZS 16.4616,2
111
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
JASANSKÁ Anna
21. 5/ZS 54.3541,3
0
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1M sjezd 14. 5/DM 6.4716,1-
05.09.2021 5. Český pohár žáků v Českém Vrbném ve sprintu USD České Vrbné C1M sjezd 1. 1/ZS OČ/OM
9/0
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné C1M sjezd 31. 1/ZS 9.0919,2ČP/OČ/OM
6/2/0
05.09.2021 5. Český pohár žáků v Českém Vrbném ve sprintu USD České Vrbné C2M sjezd
KOTRBA Matěj
3. 3/ZS 3.125,9OČ/OM
2/0
04.09.2021 4. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 1. 1/ZS OČ/OM
9/0
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 37. 1/ZS 10.0921,3ČP/OČ/OM
3/2/0
04.09.2021 4. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
KOTRBA Matěj
3. 3/ZS 8.052,6OČ/OM
2/0
29.08.2021 9. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR dospělých na Lipně C1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
28.08.2021 Veřejný závod ve sprintu na Lipně Řeska Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.k C1M sjezd 13. 1/ZS 10.0418,7
2
22.08.2021 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem C1M sjezd 1. 1/ZS -
22.08.2021 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem C2M sjezd
KOTRBA Matěj
6. 6/ZS 4.7310,5-
21.08.2021 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem C2M slalom
KOTRBA Matěj
7. 7/ZS 120.43106,6-
21.08.2021 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 57. 38/ZS 36.5645,7-
20.08.2021 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem C2M slalom
KOTRBA Matěj
9. 8/ZS 237.38202,5OČ/OM
0/0
20.08.2021 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 62. 42/ZS 43.9055,9OČ/OM
29/0
01.08.2021 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 77. 53/ZS 44.9747,3OČ/OM
23/0
01.08.2021 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C2M slalom
KOTRBA Matěj
7. 7/ZS 41.0230,2OČ/OM
2/0
31.07.2021 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 102. 63/ZS 70.9676,3OČ/OM
2/0
31.07.2021 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři C2M slalom
KOTRBA Matěj
8. 7/ZS 41.9831,6OČ/OM
2/0
11.07.2021 Slalom na voleji řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem K1M slalom 13. 2/ZS 20.2325,5
18
10.07.2021 Slalom na voleji + Český pohár veteránů řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem K1M slalom 15. 3/ZS 26.0928,7
21
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C1M sjezd 25. 1/ZS 82.6912,0ČP/OČ/OM
11/26/0
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C2M sjezd
KOTRBA Matěj
21. 3/ZS 127.9619,0ČP/OČ/OM
15/3/0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C1M sjezd 27. 1/ZS 77.5511,6ČP/OČ/OM
9/20/0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C2M sjezd
KOTRBA Matěj
21. 2/ZS 102.3915,5ČP/OČ/OM
15/3/0
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 16. 5/ZS 14.1015,9
44
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
JASANSKÁ Anna
10. 3/ZS 39.1032,5
0
19.06.2021 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M sjezd 3. 1/ZS 48.709,6
5
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 21. 6/ZS 14.0015,4
42
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
JASANSKÁ Anna
11. 3/ZS 46.7037,3
0
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 39. 1/ZS 10.5921,7ČP/OČ/OM
0/1/0
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 35. 1/ZS 9.1218,3ČP/OČ/OM
1/2/0
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C1M sjezd 21. 1/ZS 232.4617,4ČP/OČ/OM
15/17/0
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C2M sjezd
KOTRBA Matěj
17. 1/ZS 385.3128,8ČP/OČ/OM
23/1/0
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C1M sjezd 25. 1/ZS 245.7718,3ČP/OČ/OM
11/4/0
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C2M sjezd
KOTRBA Matěj
17. 1/ZS 374.2328,2ČP/OČ/OM
23/2/0
03.06.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 4. 1/ZS 138.9917,5
14
08.10.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1M sjezd 7. 2/ZS 116.0014,3
8
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 93. 24/ZS 23.5423,1
47
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
ZRZAVÝ Jakub
   
0
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 42. 13/ZS 13.6313,4
111
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
ZRZAVÝ Jakub
21. 3/DM 36.7530,4
8
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 24.   3531.745.174,7-
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
SYROVÝ Filip
10. 1/ZS 16.4924,5-
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C1M sjezd 2. 2/ZS 2.485,6-
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
SYROVÝ Filip
6. 5/ZS 7.6617,7-
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 2. 2/ZS 0.811,5OČ/OM
4/0
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C1M sjezd 44. 3/ZS 13.9627,9ČP/OČ/OM
0/3/0
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 2. 2/ZS 9.413,0OČ/OM
4/0
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1M sjezd 48. 3/ZS 19.6239,4ČP/OČ/OM
0/1/0
26.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice C1M sjezd 5. 1/ZS 117.7013,2
5
26.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice C1M sjezd 5. 1/ZS 6.7012,3
5
25.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice C1M sjezd 6. 1/ZS 105.0011,8
5
25.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice C1M sjezd 6. 1/ZS 6.6012,0
5
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem K1M slalom 127. 28/ZS 30.8245,1
30
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 K1M slalom 154. 37/ZS 77.45113,1
8
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka C1M slalom 15. 2/ZS 33.1232,2
5
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka K1M slalom 8. 1/ZS 15.0216,0
27
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka C1M slalom 18. 2/ZS 38.6838,9
4
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka K1M slalom 18. 2/ZS 22.1124,0
18
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 21. 2/ZS 34.6032,9
3
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
SEDLÁK Václav
11. 4/ZS 63.3055,1
0
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 24. 2/ZS 15.4016,0
31
27.06.2020 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M sjezd 9. 1/ZS 43.508,7
6
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 21. 2/ZS 39.5038,0
3
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
SEDLÁK Václav
11. 4/ZS 117.00102,6
0
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 31. 4/ZS 19.6020,4
24
25.06.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C1M sjezd 4. 2/ZS 118.9613,4
8
25.06.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C2M sjezd
KOTRBA Matěj
3. 2/ZS 173.9818,7
4
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 70. 45/ZS 33.2331,8OM/OČ
0/44
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 17. 2/ZS 103.8713,6OČ/OM
6/0
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
KOTRBA Matěj
19. 5/ZS 212.0528,1OČ/OM
2/0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 17. 2/ZS 100.5313,0OČ/OM
6/0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
KOTRBA Matěj
21. 4/ZS 223.8829,7OČ/OM
0/0
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 96. 17/ZM 33.3034,5
51
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 57. 10/ZM 51.5048,5
2
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 105. 21/ZM 33.7036,0
44
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 64. 10/ZM 51.0049,3
4
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M sjezd 13. 2/ZM 8.1616,4-
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C2M sjezd
VOSMEK Jáchym
9. 2/ZM 8.5717,1-
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1M sjezd 9. 2/ZM 6.5911,5OČ/OM
5/0
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1M sjezd 25. 6/ZM 15.9035,6OČ/OM
7/0
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C2M sjezd
KOTRBA Matěj
7. 1/ZM 21.5638,8OČ/OM
0/0
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1M sjezd 13. 1/ZM 47.1615,4OČ/OM
1/0
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1M sjezd 30. 7/ZM 86.3533,7OČ/OM
3/0
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C2M sjezd
KOTRBA Matěj
6. 1/ZM 83.4627,4OČ/OM
1/0
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C1M sjezd 8. 1/ZM 15.4026,6
2
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C1M sjezd    
0
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 22. 2/ZM 367.3044,8
2
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 22. 2/ZM 21.6047,5
3
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C2M sjezd
VOSMEK Jáchym
6. 1/ZM 172.8015,7
0
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C2M sjezd
VOSMEK Jáchym
6. 1/ZM 8.5012,8
0
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C1M sjezd 8. 1/ZM 18.6032,6
1
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C1M sjezd    
0
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 23. 2/ZM 361.0043,9
3
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 24. 2/ZM 23.8051,5
2
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C2M sjezd
VOSMEK Jáchym
4. 1/ZM 13.4020,3
0
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C2M sjezd
VOSMEK Jáchym
5. 1/ZM 151.9013,3
0
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C1M slalom 12. 2/ZM 61.9056,5
1
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2M slalom
VOSMEK Jáchym
6. 1/ZM 56.2042,7
0
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1M slalom 25. 2/ZM 51.2055,5
3
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C1M slalom 17. 4/ZM 119.00104,7
0
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2M slalom
VOSMEK Jáchym
7. 1/ZM 82.8064,8
0
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1M slalom 32. 4/ZM 67.0068,7
0
14.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1M slalom 109. 19/ZM 59.8879,5
5
13.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1M slalom 121. 20/ZM 192.01238,8
0
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 14. 4/ZM 66.3059,5
0
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
VOSMEK Jáchym
7. 2/ZM 72.9058,0
0
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 26. 4/ZM 34.8033,9
5
29.06.2019 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M sjezd 4. 1/ZM 149.7025,8
2
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 16. 5/ZM 76.2065,4
0
29.06.2019 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C2M sjezd
VOSMEK Jáchym
   
0
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
VOSMEK Jáchym
6. 1/ZM 66.8052,5
0
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 28. 3/ZM 36.0034,9
7
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1M sjezd 29. 2/ZM 215.2626,9-
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
VOSMEK Jáchym
14. 2/ZM 232.8128,7-
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1M sjezd 25. 1/ZM 220.2527,4OČ/OM
2/0
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
VOSMEK Jáchym
16. 1/ZM 239.5830,4OČ/OM
0/0
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 8. 1/ZM 15.4026,6
2
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 22. 2/ZM 21.6047,5
3
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
VOSMEK Jáchym
6. 1/ZM 8.5012,8
0
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 9. 1/ZM 300.0034,3
0
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
ZRZAVÝ Jakub
3. 2/ZS 255.0028,0
4
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 12. 2/ZM 311.7039,5
6
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 15. 3/ZM 401.5050,8
3
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
VOSMEK Jáchym
7. 1/ZM 466.2054,0
0
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd    
1
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 22. 2/ZM 287.9040,6
0
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek lávka - pod skálou K1M sjezd 25.   3511.693.977,0
0
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku v prostoru loděnice K1M sjezd 25.   3548.196.849,8
0
02.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 10. 2/ZM 418.0049,1
2
02.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 8. 1/ZM 237.8030,4
6
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 37. 2/ZM 464.2052,5OM
0
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 38. 3/ZM 353.2046,3OM
0
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 39. 1/ZM 398.2045,4OM
1
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 42. 4/ZM 835.30110,8OM
0
04.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 18. 2/ZM 294.2034,1
0
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 23. 3/ZM 635.1964,7
0
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 26. 3/ZM 759.9178,2
0
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 50. 5/ZM 375.1049,9OM
0
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 52. 4/ZM 447.9051,9OM
0
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 58. 5/ZM 386.3051,2OM
0
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 59. 5/ZM 504.0056,7OM
0
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - krajský přebor viz. závod č. 1 K1M sjezd 24.   478.0072,7OM
0
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1M sjezd 24. 6/ZM 388.9073,3OM
0
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 136. 42/ZM 86.2075,3
0
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2M slalom
VOSMEK Jáchym
21. 3/ZM 102.3075,9
0
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 138. 41/ZM 94.8679,9
0
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2M slalom
VOSMEK Jáchym
21. 3/ZM 104.9372,8
0
21.06.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 14. 2/ZM 76.00108,0
0
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1M sjezd 84. 25/ZM 555.5578,0
0
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1M sjezd 84. 24/ZM 548.2278,1
0
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 46. 16/ZM 75.8068,0
0
09.06.2018 Sjezd ve Vysokém Mýtě K1M sjezd 19. 5/ZM 444.3081,1
0
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 48. 14/ZM 93.6084,9
0
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 15. 3/ZM 640.0087,9
1
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Kvapil OndřejSKK Vysoké Mýto K1: 2   C1:   C2: K1: 2   C1: 1   C2: 3 30.10.23 aktualizace z registru ČSK
Kvapil OndřejSKK Vysoké Mýto K1: 3+   C1:   C2: K1: 2   C1: 1   C2: 3 08.08.23 aktualizace z registru ČSK
Kvapil OndřejSKK Vysoké Mýto K1: 3+   C1:   C2: K1: 2   C1: 1   C2: 03.05.23 aktualizace z registru ČSK
Kvapil OndřejSKK Vysoké Mýto K1: 3+   C1:   C2: K1: 2   C1: 1   C2: 14.02.23 aktualizace z registru ČSK
Kvapil OndřejSKK Vysoké Mýto K1: 3+   C1:   C2: 3 K1: 2   C1: 2   C2: 3 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Kvapil OndřejSKK Vysoké Mýto K1: 3+   C1:   C2: 3 K1: 3   C1: 2   C2: 3 28.06.22 aktualizace z registru ČSK
Kvapil OndřejSKK Vysoké Mýto K1: 3+   C1:   C2: 3 K1:   C1: 2   C2: 3 23.05.22 aktualizace z registru ČSK
Kvapil OndřejSKK Vysoké Mýto K1: 3+   C1: 3   C2: K1: 3   C1: 2   C2: 3 04.11.21 updated from RVP
Kvapil OndřejSKK Vysoké Mýto K1: 3+   C1: 3   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 3 28.06.21 updated from RVP
Kvapil OndřejSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 3 29.09.20 updated from RVP
Kvapil OndřejSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 06.07.20 updated from RVP
Kvapil OndřejSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 3 29.11.19 updated from RVP
Kvapil OndřejSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 3 01.10.19 updated from RVP
Kvapil OndřejSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 21.08.19 updated from RVP
Kvapil OndřejSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 01.07.19 updated from RVP
Kvapil OndřejSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 03.06.19 updated from RVP
Kvapil OndřejSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 22.12.17 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|6103|0|N

rok 2024

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.C1M 3/4 132
41.K1M 2/2 4
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
7.C1M 5/9 414
30.K1M 5/5 131
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.C1M 5/8 196
 K1M 2/2 0

rok 2023

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
74.K1M 5/10 883
Sjezd: Žebříček Český Pohár
12.C1M 6/10 237
33.C2M
Vosmek Jáchym
2/2 27
 C2M
Hořínek Jaroslav
1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
9.C1M 5/22 520
37.C2M
Vosmek Jáchym
3/3 15
 C2M
Hořínek Jaroslav
1/1 0
79.K1M 2/2 47
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
22.C1M 5/14 20
 C2M
Vosmek Jáchym
2/2 0
 C2M
Hořínek Jaroslav
1/1 0
29.K1M 2/2 88

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
193.K1M 5/9 338
Sjezd: Žebříček Český Pohár
16.C1M 8/12 201
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
16.C1M 5/22 233
46.K1M 5/8 233
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
16.C1M 5/20 94
 K1M 5/6 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
59.C2M
Kotrba Matěj
3/3 4
53.C2X
Jasanská Anna
4/4 1
161.K1M 5/11 381
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Kotrba Matěj
3/3 0
 K1M 3/3 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
33.C1M 8/9 56
26.C2M
Kotrba Matěj
4/4 76
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
23.C1M 5/16 88
27.C2M
Kotrba Matěj
5/6 12
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/11 0
 C2M
Kotrba Matěj
5/6 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
165.C1M 4/4 15
60.C2M
Zrzavý Jakub
2/2 8
 C2M
Sedlák Václav
2/2 0
204.K1M 5/9 263
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 1/1 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
30.C1M 5/12 31
25.C2M
Kotrba Matěj
3/3 6
91.K1M 1/1 8
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/6 0
 C2M
Kotrba Matěj
2/2 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
207.C1M 5/6 7
 C2M
Vosmek Jáchym
4/4 0
334.K1M 5/8 112
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
38.C1M 5/11 13
35.C2M
Zrzavý Jakub
1/1 4
53.C2M
Kotrba Matěj
2/2 1
 C2M
Vosmek Jáchym
5/8 0
83.K1M 5/17 25
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0
 C2M
Vosmek Jáchym
1/1 0
 C2M
Kotrba Matěj
2/2 0
83.K1M 5/12 1

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Vosmek Jáchym
2/2 0
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
153.K1M 5/5 1

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20242023202220212020
C1M712163346
K1M41-73--
C2M-36-26-

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20242023
K1M66132

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202320222021202020192018
K1M74193161204334521
C2M--599299122
C2X--53---
C1M---165207-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2024202320222021202020192018
C1M7916233038-
K1M307946-9183153
C2M-91-272554-

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20212020
C2M15-
K1M170166

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202420232022202120202019
C1M12216556049
K1M6629121--83
C2M-39-253547
Fotky nenalezeny.
0|6103|0|N

rok 2024

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.C1M 3/4 132
41.K1M 2/2 4
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
7.C1M 5/9 414
30.K1M 5/5 131
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.C1M 5/8 196
 K1M 2/2 0

rok 2023

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
74.K1M 5/10 883
Sjezd: Žebříček Český Pohár
12.C1M 6/10 237
33.C2M
Vosmek Jáchym
2/2 27
 C2M
Hořínek Jaroslav
1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
9.C1M 5/22 520
37.C2M
Vosmek Jáchym
3/3 15
 C2M
Hořínek Jaroslav
1/1 0
79.K1M 2/2 47
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
22.C1M 5/14 20
 C2M
Vosmek Jáchym
2/2 0
 C2M
Hořínek Jaroslav
1/1 0
29.K1M 2/2 88

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
193.K1M 5/9 338
Sjezd: Žebříček Český Pohár
16.C1M 8/12 201
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
16.C1M 5/22 233
46.K1M 5/8 233
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
16.C1M 5/20 94
 K1M 5/6 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
59.C2M
Kotrba Matěj
3/3 4
53.C2X
Jasanská Anna
4/4 1
161.K1M 5/11 381
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Kotrba Matěj
3/3 0
 K1M 3/3 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
33.C1M 8/9 56
26.C2M
Kotrba Matěj
4/4 76
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
23.C1M 5/16 88
27.C2M
Kotrba Matěj
5/6 12
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/11 0
 C2M
Kotrba Matěj
5/6 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
165.C1M 4/4 15
60.C2M
Zrzavý Jakub
2/2 8
 C2M
Sedlák Václav
2/2 0
204.K1M 5/9 263
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 1/1 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
30.C1M 5/12 31
25.C2M
Kotrba Matěj
3/3 6
91.K1M 1/1 8
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/6 0
 C2M
Kotrba Matěj
2/2 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
207.C1M 5/6 7
 C2M
Vosmek Jáchym
4/4 0
334.K1M 5/8 112
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
38.C1M 5/11 13
35.C2M
Zrzavý Jakub
1/1 4
53.C2M
Kotrba Matěj
2/2 1
 C2M
Vosmek Jáchym
5/8 0
83.K1M 5/17 25
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0
 C2M
Vosmek Jáchym
1/1 0
 C2M
Kotrba Matěj
2/2 0
83.K1M 5/12 1

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Vosmek Jáchym
2/2 0
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
153.K1M 5/5 1

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20242023202220212020
C1M712163346
K1M41-73--
C2M-36-26-

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20242023
K1M66132

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202320222021202020192018
K1M74193161204334521
C2M--599299122
C2X--53---
C1M---165207-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2024202320222021202020192018
C1M7916233038-
K1M307946-9183153
C2M-91-272554-

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20212020
C2M15-
K1M170166

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202420232022202120202019
C1M12216556049
K1M6629121--83
C2M-39-253547

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
57 10 17 48 106 27 265
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ103.095.0854
K1M103.095.0854
veřejné závody39.224.02177
K1M50.339.03951
C2M11.38.0712
C1M25.517.02110
C2X15.811.0214
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ00,000,000,000,04
K1M00,000,000,000,04
veřejné závody00,000,000,000,077
K1M00,000,000,000,051
C2M00,000,000,000,012
C1M00,000,000,000,010
C2X00,000,000,000,04
Celkem00,000,000,000,081
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ86588200,0
K1M86588200,0
veřejné závody146329423149,6
K1M981836191212,2
C2M2310284514,3
C1M182201215,6
C2X72103000,0
Celkem154395226149,1
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Kvapil Ondřejsl 133
16.09.23
sl 109
05.08.23
sl 98
16.07.23
sl 30
16.04.22
sl 116
21.08.21
pořadí74.32.54.39.57.
odstup % *)49,219,128,130,145,7
% poražených soupeřů *)13,181,955,566,431,7
pořadí202120222023celkem
průměr57.039.053.351.2
medián57395454
modus57393232
počet závodů1135
průměrný odstup od vítěze % *)45,730,132,134,5
průměrné % poražených soupeřů *)31,766,450,249,7
počet jízd2259
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
33,3%
2
40,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie K1M

Kvapil Ondřejsl 47
12.05.24
sl 46
11.05.24
sl 137
24.09.23
sl 136
23.09.23
pořadí113.95.85.119.
odstup %125,161,335,0171,8
% poražených soupeřů2,619,030,01,7
pořadí20232024celkem
průměr102.0104.0103.0
medián859595
modus859585
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %103,493,298,3
průměrné % poražených soupeřů15,910,813,3
počet jízd448
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Kvapil Ondřejsl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
pořadí15.18.21.21.57.64.12.17.14.16.
odstup %32,238,932,938,048,549,356,5104,759,565,4
% poražených soupeřů33,326,123,123,115,216,021,4---13,3---
pořadí20192020celkem
průměr30.018.825.5
medián161817
modus122121
počet závodů6410
průměrný odstup od vítěze %64,035,552,6
průměrné % poražených soupeřů11,026,417,2
počet jízd10818
lepší 1. jízda4
66,7%
2
50,0%
6
60,0%
čistých jízd1
10,0%
0
0,0%
1
5,6%

Kategorie C2M

Kvapil Ondřejsl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 134
26.09.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
pořadí9.7.8.21.11.11.6.7.7.6.21.21.
odstup %202,530,231,630,455,1102,642,764,858,052,575,972,8
% poražených soupeřů---40,030,033,39,1---16,714,314,328,64,84,8
pořadí2018201920202021celkem
průměr21.06.514.38.011.3
medián2161188
modus2161177
počet závodů243312
průměrný odstup od vítěze %74,454,562,788,168,3
průměrné % poražených soupeřů4,818,514,123,316,3
počet jízd485522
lepší 1. jízda1
50,0%
1
25,0%
3
100,0%
2
66,7%
7
58,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
20,0%
0
0,0%
1
4,5%

Kategorie C2X

Kvapil Ondřejsl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
pořadí21.21.10.11.
odstup %56,041,332,537,3
% poražených soupeřů16,713,0------
pořadí2021celkem
průměr15.815.8
medián1111
modus2121
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %41,841,8
průměrné % poražených soupeřů7,47,4
počet jízd77
lepší 1. jízda2
50,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Kvapil Ondřejsl 139
01.10.23
sl 138
30.09.23
sl 110
06.08.23
sl 109
05.08.23
sl 106
30.07.23
sl 105
29.07.23
sl 98
16.07.23
sl 97
15.07.23
sl 59
14.05.23
sl 58
13.05.23
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 93
17.07.22
sl 92
16.07.22
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 31
17.04.22
sl 30
16.04.22
sl 149
15.04.22
sl 145
03.10.21
sl 144
02.10.21
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 99
11.07.21
sl 98
10.07.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 92
14.07.19
sl 91
13.07.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
pořadí11.16.41.32.7.5.54.76.26.38.43.70.12.10.12.15.39.39.24.51.66.54.39.62.77.102.13.15.16.21.93.42.127.154.8.18.24.31.70.96.105.25.32.109.121.26.28.136.138.46.48.
odstup %7,39,224,219,113,29,628,136,716,317,021,727,723,214,112,111,524,130,115,425,132,923,916,255,947,376,325,528,715,915,423,113,445,1113,116,024,016,020,431,834,536,055,568,779,5238,833,934,975,379,968,084,9
% poražených soupeřů92,990,076,081,990,093,155,534,282,574,868,951,180,085,084,781,856,366,476,866,260,665,476,737,130,37,365,765,078,372,236,674,421,76,782,959,564,655,250,039,535,022,613,95,3---34,235,71,52,88,29,6
pořadí201820192020202120222023celkem
průměr92.067.863.046.929.330.650.3
medián48324251242639
modus462581312539
počet závodů4891191051
průměrný odstup od vítěze %77,172,733,733,020,018,037,6
průměrné % poražených soupeřů5,523,350,256,872,377,153,1
počet jízd8161722161998
lepší 1. jízda3
75,0%
3
37,5%
5
55,6%
4
36,4%
4
44,4%
2
20,0%
21
41,2%
čistých jízd1
12,5%
6
37,5%
1
5,9%
1
4,5%
1
6,3%
1
5,3%
11
11,2%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C2M

Kvapil Ondřejsl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
pořadí9.7.8.
odstup %202,530,231,6
% poražených soupeřů---40,030,0
pořadí2021celkem
průměr8.08.0
medián88
modus77
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %88,188,1
průměrné % poražených soupeřů23,323,3
počet jízd55
lepší 1. jízda2
66,7%
2
66,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Kvapil Ondřejsl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
pořadí62.77.102.
odstup %55,947,376,3
% poražených soupeřů37,130,37,3
pořadí2021celkem
průměr80.380.3
medián7777
modus6262
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %59,859,8
průměrné % poražených soupeřů24,924,9
počet jízd66
lepší 1. jízda1
33,3%
1
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Kvapil Ondřejsj 33
21.04.24
sj 32
20.04.24
sj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 119
27.08.23
sj 118
26.08.23
sj 31
23.04.23
sj 30
22.04.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 109
20.08.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 41
01.05.22
sj 36
24.04.22
sj 35
23.04.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
pořadí9.9.7.7.6.13.11.11.9.15.13.9.8.15.17.12.24.20.25.27.25.2.
odstup %14,712,16,56,43,48,111,914,06,07,37,49,010,913,062,119,723,19,612,011,618,33,0
% poražených soupeřů33,338,584,684,276,240,037,541,274,260,052,080,083,312,5---21,414,836,751,049,038,594,1
pořadí20202021202220232024celkem
průměr2.025.714.810.88.013.4
medián2251311711
modus22581179
počet závodů1386422
průměrný odstup od vítěze %3,014,019,38,49,913,2
průměrné % poražených soupeřů94,146,237,654,960,250,1

Kategorie C2M

Kvapil Ondřejsj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
pořadí21.21.17.
odstup %19,015,528,2
% poražených soupeřů16,716,715,8
pořadí2021celkem
průměr19.719.7
medián2121
modus2121
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %20,920,9
průměrné % poražených soupeřů16,416,4

Kategorie K1M

Kvapil Ondřejsj 24
14.04.24
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí32.34.35.
odstup %16,921,923,8
% poražených soupeřů56,964,564,6
pořadí20222024celkem
průměr34.532.033.7
medián343234
modus343232
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %22,816,920,9
průměrné % poražených soupeřů64,656,962,0

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Kvapil Ondřejsj 33
21.04.24
sj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 31
23.04.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 118
22.08.21
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
pořadí9.7.7.1.2.11.9.15.9.8.15.24.20.1.25.25.17.
odstup %14,76,56,40,03,511,96,07,39,010,913,023,19,60,012,018,313,6
% poražených soupeřů33,384,684,2100,097,337,574,260,080,083,312,514,836,7100,051,038,556,8
pořadí20202021202220232024celkem
průměr17.017.015.27.67.712.1
medián172515979
modus17258179
počet závodů1355317
průměrný odstup od vítěze %13,610,113,15,79,29,8
průměrné % poražených soupeřů56,863,245,573,867,461,5

Kategorie C2M

Kvapil Ondřejsj 118
22.08.21
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
pořadí6.21.17.19.
odstup %10,519,028,228,1
% poražených soupeřů50,016,715,821,7
pořadí20202021celkem
průměr19.014.715.8
medián191717
modus1966
počet závodů134
průměrný odstup od vítěze %28,119,221,4
průměrné % poražených soupeřů21,727,526,1

Kategorie K1M

Kvapil Ondřejsj 24
14.04.24
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí32.34.35.84.84.
odstup %16,921,923,878,078,1
% poražených soupeřů56,964,564,6---1,2
pořadí201820222024celkem
průměr84.034.532.053.8
medián84343235
modus84343284
počet závodů2215
průměrný odstup od vítěze %78,022,816,943,7
průměrné % poražených soupeřů0,664,656,937,4

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Kvapil Ondřejsj 41
02.05.24
sj 33
21.04.24
sj 32
20.04.24
sj 29
18.04.24
sj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 10
04.04.24
sj 7
30.03.24
sj 6
30.03.24/2
sj 119
27.08.23
sj 118
26.08.23
sj 101
23.07.23
sj 99
22.07.23
sj 79
22.06.23
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 67
01.06.23
sj 48
11.05.23
sj 41
29.04.23
sj 35
27.04.23
sj 31
23.04.23
sj 30
22.04.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 14
06.04.23
sj 109
20.08.22
sj 96
24.07.22
sj 74
18.06.22
sj 66
02.06.22
sj 41
01.05.22
sj 29
14.04.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 11
31.03.22
sj 158
14.10.21
sj 157
07.10.21
sj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sl 83
19.06.21
sj 44
05.06.21
sj 72
03.06.21
sj 107
08.08.20
sj 100
26.07.20
sj 98
25.07.20
sj 83
27.06.20
sj 80
25.06.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 82
29.06.19
sl 79
22.06.19
sj 77
20.06.19
sj 72
06.06.19
sj 40
02.05.19
pořadí2.9.9.2.7.7.2.6.4.6.13.1.1.1.1.2.2.1.5.3.11.11.9.15.2.13.3.2.3.15.2.24.20.6.2.2.1.25.27.3.25.4.2.5.6.9.4.17.17.4.25.8.9.10.
odstup %1,714,712,11,86,56,44,67,86,03,48,10,00,00,00,03,50,70,04,27,011,914,06,07,30,57,412,87,67,113,07,723,19,612,30,20,30,012,011,69,618,317,53,013,211,88,713,413,613,025,827,426,634,349,1
% poražených soupeřů94,733,338,596,384,684,294,758,378,676,240,0100,0100,0100,0100,097,394,4100,084,688,937,541,274,260,092,952,071,491,788,212,594,414,836,773,792,994,7100,051,049,075,038,585,094,160,054,542,981,356,856,840,020,030,027,340,0
pořadí201920202021202220232024celkem
průměr11.28.611.19.85.35.37.9
medián9636265
modus41722122
počet závodů578916954
průměrný odstup od vítěze %32,611,08,711,24,26,810,0
průměrné % poražených soupeřů31,563,873,359,580,573,768,1

Kategorie C2M

Kvapil Ondřejsj 41
29.04.23
sj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 80
25.06.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sl 99
28.07.19
sj 97
27.07.19
sl 79
22.06.19
sj 77
20.06.19
sj 72
06.06.19
sl 59
16.05.19
pořadí14.3.21.21.17.3.19.21.6.5.16.6.3.7.
odstup %12,62,619,015,528,218,728,129,715,713,330,412,828,054,0
% poražených soupeřů13,350,016,716,715,875,021,79,1------6,3---80,014,3
pořadí2019202020212023celkem
průměr7.214.315.514.011.6
medián61917147
modus6321143
počet závodů634114
průměrný odstup od vítěze %25,725,516,312,622,0
průměrné % poražených soupeřů16,835,324,813,322,8

Kategorie K1M

Kvapil Ondřejsj 41
02.05.24
sj 29
18.04.24
sj 24
14.04.24
sj 10
04.04.24
sj 79
22.06.23
sj 67
01.06.23
sj 66
02.06.22
sj 11
31.03.22
sj 146
08.10.20
sl 99
28.07.19
sj 97
27.07.19
sj 77
20.06.19
sl 59
16.05.19
sj 44
05.05.19
sj 40
02.05.19
sj 11
04.04.19
sj 8
30.03.19
sj 7
30.03.19/2
sl 83
21.06.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 72
09.06.18
sj 63
24.05.18
pořadí2.1.32.3.1.2.6.4.7.22.23.22.15.22.8.18.23.26.14.84.84.19.15.
odstup %0,90,016,93,80,03,011,16,414,344,843,947,550,840,630,434,164,778,2108,078,078,181,187,9
% poražených soupeřů94,7100,056,992,9100,095,868,886,466,722,224,136,444,012,563,215,0------23,5---1,2---26,3
pořadí201820192020202220232024celkem
průměr43.219.97.05.01.59.519.7
medián1922741215
modus8422741122
počet závodů59122423
průměrný odstup od vítěze %86,648,314,38,71,55,440,2
průměrné % poražených soupeřů10,224,266,777,697,986,144,8

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Kvapil Ondřejsj 33
21.04.24
sj 32
20.04.24
sj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 17
07.04.24
sj 16
07.04.24/2
sj 15
06.04.24
sj 14
06.04.24/2
sj 119
27.08.23
sj 118
26.08.23
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 31
23.04.23
sj 30
22.04.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 2
18.03.23
sj 1
18.03.23/2
sj 109
20.08.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 10
27.03.22
sj 9
27.03.22/2
sj 8
26.03.22
sj 7
26.03.22/2
sj 2
19.03.22
sj 1
19.03.22/2
sj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sl 79
22.06.19
pořadí9.9.7.7.1.4.1.4.6.13.1.2.11.11.9.15.4.3.13.9.8.15.24.20.8.8.9.8.6.5.1.25.27.25.2.17.17.25.
odstup %14,712,16,56,40,05,00,03,93,48,10,03,511,914,06,07,33,92,27,49,010,913,023,19,610,510,96,110,35,77,40,012,011,618,33,013,613,027,4
% poražených soupeřů33,338,584,684,2100,084,2100,085,076,240,0100,097,337,541,274,260,025,050,052,080,083,312,514,836,758,861,163,666,737,550,0100,051,049,038,594,156,856,820,0
pořadí201920202021202220232024celkem
průměr25.012.019.511.17.55.310.2
medián2517258648
modus25172581119
počet závodů1341210838
průměrný odstup od vítěze %27,49,910,510,36,06,18,7
průměrné % poražených soupeřů20,069,259,651,460,176,260,4

Kategorie C2M

Kvapil Ondřejsj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sl 79
22.06.19
pořadí3.21.21.17.19.21.16.
odstup %2,619,015,528,228,129,730,4
% poražených soupeřů50,016,716,715,821,79,16,3
pořadí201920202021celkem
průměr16.020.015.516.9
medián16191719
modus16192121
počet závodů1247
průměrný odstup od vítěze %30,428,916,321,9
průměrné % poražených soupeřů6,315,424,819,5

Kategorie K1M

Kvapil Ondřejsj 24
14.04.24
sj 2
18.03.23
sj 1
18.03.23/2
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sj 2
16.03.19
sj 1
16.03.19/2
pořadí32.7.4.34.35.38.37.42.39.50.52.58.59.24.24.
odstup %16,916,512,821,923,846,352,5110,845,449,951,951,256,773,372,7
% poražených soupeřů56,977,888,964,564,62,62,7---7,32,03,81,71,74,24,2
pořadí2019202220232024celkem
průměr42.334.55.532.035.7
medián393443237
modus243443224
počet závodů1022115
průměrný odstup od vítěze %61,122,814,616,946,8
průměrné % poražených soupeřů3,064,683,456,925,5

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Kvapil Ondřejsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 108
08.08.20
pořadí11.10.14.19.29.23.16.16.25.17.31.37.39.35.48.
odstup %4,90,09,79,413,013,510,213,618,713,719,221,321,718,339,4
% poražených soupeřů78,376,968,356,141,754,261,570,052,033,338,825,022,430,69,6
pořadí2020202120222023celkem
průměr48.035.521.013.524.7
medián4835171123
modus4831161016
počet závodů146415
průměrný odstup od vítěze %39,420,113,86,015,1
průměrné % poražených soupeřů9,629,252,169,947,9

Kategorie C2M

Kvapil Ondřejsp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
pořadí21.24.
odstup %16,120,2
% poražených soupeřů23,111,5
pořadí2023celkem
průměr22.522.5
medián2121
modus2121
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %18,118,1
průměrné % poražených soupeřů17,317,3

Kategorie K1M

Kvapil Ondřejsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
pořadí85.77.46.46.
odstup %31,827,820,122,0
% poražených soupeřů24,331,548,348,3
pořadí2022celkem
průměr63.563.5
medián4646
modus4646
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %25,425,4
průměrné % poražených soupeřů38,138,1

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Kvapil Ondřejsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 120
23.08.20
sj 123
01.09.19
pořadí11.10.14.19.29.23.16.25.14.24.2.13.
odstup %4,90,09,79,413,013,513,618,716,15.174,75,616,4
% poražených soupeřů78,376,968,356,141,754,270,052,053,6---95,550,0
pořadí20192020202120222023celkem
průměr13.013.014.023.313.516.7
medián13214231114
modus13214161014
počet závodů1214412
průměrný odstup od vítěze %16,42.590,216,114,76,0441,3
průměrné % poražených soupeřů50,047,853,654,569,958,1

Kategorie C2M

Kvapil Ondřejsp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sj 132
13.09.20
sj 120
23.08.20
sj 123
01.09.19
pořadí21.24.10.6.9.
odstup %16,120,224,517,717,1
% poražených soupeřů23,111,510,064,311,1
pořadí201920202023celkem
průměr9.08.022.514.0
medián962110
modus96216
počet závodů1225
průměrný odstup od vítěze %17,121,118,119,1
průměrné % poražených soupeřů11,137,217,324,0

Kategorie K1M

Kvapil Ondřejsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
pořadí85.77.46.46.
odstup %31,827,820,122,0
% poražených soupeřů24,331,548,348,3
pořadí2022celkem
průměr63.563.5
medián4646
modus4646
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %25,425,4
průměrné % poražených soupeřů38,138,1

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Kvapil Ondřejsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 102
23.07.23
sp 100
22.07.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 97
24.07.22
sp 95
23.07.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 129
05.09.21/2
sj 125
04.09.21
sj 123
28.08.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 110
09.08.20/2
sj 108
08.08.20
sj 101
26.07.20
sj 99
25.07.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
sj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
pořadí11.10.1.2.14.19.29.23.16.2.9.17.31.1.37.13.39.35.44.2.48.5.6.9.13.8.8.
odstup %4,90,00,02,89,79,413,013,510,29,96.328,613,719,20,021,318,721,718,327,91,539,412,312,011,515,426,632,6
% poražených soupeřů78,376,9100,087,568,356,141,754,261,587,5---33,338,8100,025,07,722,430,617,394,49,669,261,563,642,930,022,2
pořadí20192020202120222023celkem
průměr9.521.026.016.09.516.7
medián8631161013
modus821212
počet závodů4566627
průměrný odstup od vítěze %21,518,616,51.064,84,5247,9
průměrné % poražených soupeřů39,750,437,446,477,951,1

Kategorie C2M

Kvapil Ondřejsp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sj 129
05.09.21
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
sj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
pořadí21.24.3.7.6.6.4.
odstup %16,120,25,938,827,412,820,3
% poražených soupeřů23,111,560,033,328,6---40,0
pořadí201920212023celkem
průměr5.83.022.510.1
medián63216
modus63216
počet závodů4127
průměrný odstup od vítěze %24,85,918,120,2
průměrné % poražených soupeřů25,560,017,328,1

Kategorie K1M

Kvapil Ondřejsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
sj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
sj 42
04.05.19
sj 41
04.05.19/2
pořadí85.77.25.30.22.24.25.25.
odstup %31,827,835,633,747,551,56.849,83.977,0
% poražených soupeřů24,331,546,732,636,430,325,025,0
pořadí20192022celkem
průměr25.281.039.1
medián257725
modus257725
počet závodů628
průměrný odstup od vítěze %1.832,529,81.381,8
průměrné % poražených soupeřů32,727,931,5

Mezinárodní závod sprint

Kategorie C1M

Kvapil Ondřejsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 110
17.08.19
pořadí11.10.29.23.13.
odstup %4,90,013,013,515,4
% poražených soupeřů78,376,941,754,242,9
pořadí201920222023celkem
průměr13.026.010.517.2
medián13231013
modus13231010
počet závodů1225
průměrný odstup od vítěze %15,413,22,59,4
průměrné % poražených soupeřů42,948,077,658,8

Kategorie K1M

Kvapil Ondřejsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 110
17.08.19
pořadí85.77.30.
odstup %31,827,833,7
% poražených soupeřů24,331,532,6
pořadí20192022celkem
průměr30.081.064.0
medián307777
modus307730
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %33,729,831,1
průměrné % poražených soupeřů32,627,929,5

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Kvapil Ondřejsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 129
05.09.21/2
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 110
09.08.20/2
sj 108
08.08.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí11.10.14.19.29.23.16.17.31.1.37.39.35.44.2.48.9.13.
odstup %4,90,09,79,413,013,510,213,719,20,021,321,718,327,91,539,411,515,4
% poražených soupeřů78,376,968,356,141,754,261,533,338,8100,025,022,430,617,394,49,663,642,9
pořadí20192020202120222023celkem
průměr11.031.328.621.313.522.1
medián94435171117
modus92116101
počet závodů2354418
průměrný odstup od vítěze %13,522,916,112,66,013,9
průměrné % poražených soupeřů53,340,443,447,769,950,8

Kategorie C2M

Kvapil Ondřejsp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sj 129
05.09.21
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí21.24.3.7.6.
odstup %16,120,25,938,827,4
% poražených soupeřů23,111,560,033,328,6
pořadí201920212023celkem
průměr6.53.022.512.2
medián63217
modus63213
počet závodů2125
průměrný odstup od vítěze %33,15,918,121,7
průměrné % poražených soupeřů31,060,017,331,3

Kategorie K1M

Kvapil Ondřejsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí85.77.25.30.
odstup %31,827,835,633,7
% poražených soupeřů24,331,546,732,6
pořadí20192022celkem
průměr27.581.054.3
medián257730
modus257725
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %34,629,832,2
průměrné % poražených soupeřů39,727,933,8
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále