Kökörčin Matěj, 2003

Vodní sporty Desnáregistrační číslo: 128008
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: 3   C2: -  sjezd K1: 3   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
12.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 11. 1/U23 22.9822,3OM
4
12.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 7. 1/U23 12.9915,3OM
40
11.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Reka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 9. 1/U23 20.9720,8OM
7
11.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Reka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 9. 2/U23 9.9711,9OM
33
05.06.2022 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 76. 11/U23 25.3029,8NKZ
0
04.06.2022 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 55. 6/U23 23.2027,1NKZ
0
29.05.2022 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 98. 16/U23 48.4261,7NKZ
0
28.05.2022 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 87. 15/U23 43.5044,5NKZ
0
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí K1M sjezd 65. 13/U23 18.8428,5ČP/OČ/OM
0/0/8
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu K1M sjezd 56. 14/U23 10.5424,1ČP/OČ/OM
0/0/10
15.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory K1M slalom     OM
0
14.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory K1M slalom     OM
0
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc K1M slalom 11. 1/U23 11.0012,2OM
78
24.04.2022 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 38. 11/U23 595.8058,4ČP/OČ/OM
0/0/2
23.04.2022 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 29. 9/U23 237.9721,7ČP/OČ/OM
7/0/27
17.04.2022 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 8. 2/U23 7.208,5OM
71
16.04.2022 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M sjezd 4. 2/U23 4.705,2OM
22
16.04.2022 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 12. 3/U23 9.209,7OM
55
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 40. 11/U23 215.4622,2ČP/OČ/OM
0/0/5
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 41. 12/U23 150.8917,3ČP/OČ/OM
0/0/4
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 26. 6/U23 185.8028,1OM
10
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 27. 7/U23 197.3030,0OM
12
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. K1M sjezd 29. 6/U23 185.1027,7OM
13
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 30. 6/U23 193.3029,2OM
12
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy K1M slalom 74. 18/DS 32.1539,8NKZ
0
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy K1M slalom 93. 21/DS 50.6562,8NKZ
0
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 21. 9/DS 13.2015,3OM
101
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 11. 6/DS 12.3014,1OM
140
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja K1M slalom 76. 19/DS 35.3238,9NKZ
0
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja K1M slalom 70. 19/DS 32.6433,8NKZ
0
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M sjezd 30. 17/DS 7.5620,1-
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M slalom 51. 26/DS 34.1740,3-
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1M sjezd 62. 18/DS 9.5021,7ČP/OČ/OM
0/0/22
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 69. 20/DS 11.2226,2ČP/OČ/OM
0/0/16
28.08.2021 Veřejný závod ve sprintu na Lipně Řeska Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.k K1M sjezd 32. 14/DS 9.3118,3
10
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 33. 7/DS 10.4012,3
204
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 37. 8/DS 12.8314,8
213
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 58. 15/DS 21.4926,1
129
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 62. 16/DS 25.0626,1
124
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1M sjezd 51. 17/DS 150.8826,0ČP/OČ/OM
0/0/13
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1M sjezd 59. 18/DS 146.1625,8ČP/OČ/OM
0/0/12
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 14. 5/DS 20.0421,9OM
48
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1M sjezd 52. 18/DS 308.2126,5ČP/OČ/OM
0/0/13
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1M sjezd 54. 17/DS 312.6626,5ČP/OČ/OM
0/0/14
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 19. 8/DS 15.4016,4OM
125
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 20. 8/DS 17.3019,0OM
129
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 6. 2/DS 8.9012,3OM
119
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 7. 2/DS 8.5011,5OM
114
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 35. 14/DS 12.9021,2-
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 46. 20/DS 32.9733,9-
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka K1M slalom 87. 17/DS 30.8336,8ČP/NKZ
0/0
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota K1M slalom 11. 5/DS 11.2014,5OM
99
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL K1M slalom 18. 5/DS 22.4026,5OM
71
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 97. 18/DS 33.1537,2NKZ
0
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 91. 19/DS 36.1339,6NKZ
0
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 81. 17/DS 33.5944,6NKZ
0
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 65. 16/DS 22.5329,6NKZ
0
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 48. 15/DS 161.5324,5OČ/OM
0/19
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 57. 18/DS 176.0626,6OČ/OM
0/19
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 44. 14/DS 19.5044,1ČP/OČ/OM
0/0/50
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 62. 16/DS 18.2841,8ČP/OČ/OM
0/0/6
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 18. 8/DS 23.6025,5OM
86
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 31. 10/DM 41.1038,6OM
10
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 19. 6/DM 15.8016,3OM
125
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 36. 11/DM 52.4043,6OM
6
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 20. 10/DM 21.0020,6OM
138
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1M slalom 79. 23/DM 32.7238,7NKZ
0
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1M slalom 82. 23/DM 33.1837,7NKZ
0
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M sjezd 35. 18/DM 10.2327,0-
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 48. 23/DM 41.1547,7-
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd     -
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 32. 16/DM 190.9328,6OČ/OM
0/19
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1M slalom 85.   46.7548,9NKZ
0
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1M slalom 101. 31/DM 157.09176,5NKZ
0
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C1M slalom 9. 3/DM 27.3023,8OM
6
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1M slalom 13. 6/DM 15.9018,2OM
61
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C2X slalom
JURAJDOVÁ Veronika
3. 2/DM 26.2018,6OM
2
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C1M slalom 9. 3/DM 25.6022,4OM
8
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1M slalom 12. 6/DM 15.0216,5OM
63
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C2X slalom
JURAJDOVÁ Veronika
6. 2/DM 45.3033,4OM
0
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 94. 28/DM 92.6994,3NKZ
0
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 72. 19/DM 44.0545,8NKZ
0
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C1M slalom 10. 6/DM 16.2013,5OM
12
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1M slalom 9. 5/DM 5.105,2OM
55
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C1M slalom 13. 6/DM 23.8020,2OM
9
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1M slalom 9. 5/DM 12.6013,8OM
54
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 10. 4/DM 16.2017,3OM
50
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 12. 4/DM 37.6035,4OM
3
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 10. 4/DM 17.1017,3OM
51
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 11. 3/DM 31.9027,7OM
4
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 19. 6/DM 190.2024,9OM
21
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 19. 7/DM 235.2026,6OM
17
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 19. 5/DM 208.8023,8OM
30
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 19. 5/DM 178.5023,7OM
30
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 21. 7/DM 183.7024,4OM
34
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 24. 7/DM 218.1025,3OM
34
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 27. 8/DM 213.9028,3OM
30
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 32. 10/DM 254.5028,6OM
23
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 33. 12/DM 18.0024,7OM
61
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2X slalom
JURAJDOVÁ Simona
13. 4/DM 24.7024,8OM
4
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 34. 11/DM 21.9029,8OM
69
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2X slalom
JURAJDOVÁ Simona
15. 4/DM 36.9036,8OM
4
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1M slalom 99. 26/DM 79.12115,3NKZ
0
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1M slalom 104. 29/DM 65.1787,7NKZ
0
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech K1M slalom 69. 29/DM 44.4048,8-
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1M slalom 111. 29/DM 85.9891,6NKZ
0
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1M slalom 101. 26/DM 145.78164,7NKZ
0
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1M slalom 18. 4/DM 35.8037,8OM
35
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1M slalom 13. 3/DM 37.5038,3OM
42
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 125. 34/DM 97.26113,3NKZ
0
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 126. 33/DM 107.50124,4NKZ
0
13.05.2018 Slalom v Ostravě K1M slalom 29. 8/DM 30.1029,1OM
17
12.05.2018 Slalom v Ostravě K1M slalom 16. 6/DM 19.2020,0OM
28
06.05.2018 Slalom v Zábřehu K1M slalom 41. 7/DM 33.0034,0OM
20
05.05.2018 Slalom v Zábřehu K1M slalom 31. 6/DM 33.9035,4OM
26
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 30. 6/DM 302.9038,1OM
10
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 34. 6/DM 349.1037,5OM
7
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 29. 6/DM 316.2039,5OM
9
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 33. 7/DM 388.2041,3OM
7
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 19. 5/DM 182.4036,1OM
12
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 28. 6/DM 265.2040,6OM
9
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 30. 7/DM 193.8039,0OM
0
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 31. 7/DM 276.8042,8OM
6
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
STRNAD Ondřej
14. 5/ZS 53.7041,9OM
1
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 61. 17/ZS 41.8045,8OM
16
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
STRNAD Ondřej
12. 5/ZS 39.0031,8OM
3
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 56. 16/ZS 32.8035,6OM
22
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 81. 48/ZS 95.7994,2-
25.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M sjezd     OM
0
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 29. 10/ZS 41.0560,1OM
15
24.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M sjezd 14. 5/ZS 14.8233,8OM
11
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 31. 11/ZS 40.8856,6OM
14
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 53. 19/ZS 228.2944,8ČP/OČ/OM
12/0/11
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 60. 18/ZS 398.5642,7ČP/OČ/OM
12/0/11
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 57. 38/ZS 29.2730,4OM
40
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 75. 45/ZS 41.7735,9OM
22
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži K1M sjezd 18. 14/ZS 8.2526,4OM
20
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C2M slalom
STRNAD Ondřej
7. 3/ZS 122.1078,6OM
1
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1M slalom 29. 14/ZS 51.0050,0OM
6
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C2M slalom
STRNAD Ondřej
6. 4/ZS 80.5054,3OM
1
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1M slalom 24. 12/ZS 44.8048,0OM
12
30.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 31. 14/ZS 63.0069,4OM
5
29.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 30. 12/ZS 58.6071,1OM
6
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin K1M sjezd 20. 6/ZS 390.6040,8OM
10
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le K1M sjezd 25. 10/ZS 360.2045,0OM
6
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo K1M sjezd 25. 9/ZS 388.2041,9OM
9
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post K1M sjezd 27. 10/ZS 335.4042,9OM
8
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 66. 14/ZS 46.7048,6OM
17
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 75. 14/ZS 51.3047,7OM
14
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1M slalom 68. 39/ZS 96.12104,1-
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 24. 6/ZS 33.6034,2OM
10
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 22. 7/ZS 73.5066,2OM
0
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 35. 8/ZS 41.4037,5OM
1
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 19. 7/ZS 70.0059,2OM
0
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1M slalom 42. 7/ZS 42.6054,8OM
9
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1M slalom 51. 7/ZS 48.9159,5OM
6
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 44. 14/ZS 231.2942,4-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 44. 13/ZS 434.4846,8-
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1M slalom 60. 35/ZS 82.8586,1OM
6
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1M slalom 57. 37/ZS 49.2661,0OM
9
08.05.2016 Slalom v Opavě USD Opava K1M slalom 30. 9/ZS 85.7088,3OM
5
07.05.2016 Slalom v Opavě na USD v Opavě K1M slalom 27. 8/ZS 121.30128,1OM
8
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 44. 15/ZS 52.5056,2OM
0
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 36. 12/ZS 46.7050,7OM
3
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 30. 10/ZS 529.5056,9OM
0
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 30. 10/ZS 455.5057,5OM
0
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 37. 12/ZS 522.8056,1OM
0
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 37. 12/ZS 459.4057,1OM
0
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 76. 14/ZM 52.0054,7OM
1
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci K1M slalom 83. 15/ZM 57.1058,1OM
0
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 79. 35/ZM 223.22228,7-
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu K1M slalom 33. 11/ZM 59.8276,3OM
0
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu K1M slalom 34. 11/ZM 79.24104,9OM
0
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 41. 13/ZM 80.4078,1OM
0
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
RUTAR Martin
15. 4/ZM 107.9081,5OM
0
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 45. 13/ZM 66.1063,4-
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
RUTAR Martin
15. 4/ZM 102.5076,4-
14.06.2015 Slalom v Kroměříži K1M slalom 40. 13/ZM 94.40103,7OM
0
13.06.2015 Slalom v Kromeříži K1M slalom 39. 13/ZM 133.00137,1OM
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Kökörčin MatějVodní sporty Desná K1: 2   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 14.06.22 aktualizace z registru ČSK
Kökörčin MatějVodní sporty Desná K1: 2   C1: 3+   C2: K1: 2   C1:   C2: 01.12.20 updated from RVP
Kökörčin MatějVodní sporty Desná K1: 2   C1: 3+   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Kökörčin MatějVodní sporty Desná K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 03.06.19 updated from RVP
Kökörčin MatějVodní sporty Desná K1: 2   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 29.04.19 updated from RVP
Kökörčin MatějVodní sporty Desná K1: 2   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 25.03.19 updated from RVP
Kökörčin MatějVodní sporty Desná K1:   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 16.11.18 updated from RVP
Kökörčin MatějVodní sporty Desná K1: 3+   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Kökörčin MatějVodní sporty Desná K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 02.07.17 updated from RVP
Kökörčin MatějVodní sporty Desná K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 15.05.17 updated from RVP
Kökörčin MatějVodní sporty Desná K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 10.04.17 updated from RVP
Kökörčin MatějVodní sporty Desná K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 30.05.16 updated from RVP
Kökörčin MatějVodní sporty Desná K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 04.06.15 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
0|5387|0|N

rok 2022

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
56.C1M 2/2 11
8.K1M 5/7 277
Sjezd: Žebříček Český Pohár
49.K1M 6/6 7
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
30.K1M 5/11 86

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
86.K1M 4/4 670
Slalom: Oblastní žebříček Morava
16.K1M 3/3 289
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 6/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
115.K1M 5/7 10
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
26.K1M 5/6 78

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 1/1 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/5 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
10.K1M 5/7 586
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
31.K1M 4/4 94

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
33.C1M 5/8 45
26.C2X
Jurajdová Veronika
2/2 2
18.K1M 5/8 442
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
34.K1M 5/9 158

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
21.C2X
Jurajdová Simona
2/2 8
34.K1M 5/8 235
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
46.K1M 5/8 47

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Morava
28.C2M
Strnad Ondřej
4/4 6
77.K1M 5/10 115
Sjezd: Žebříček Český Pohár
67.K1M 2/2 24
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
55.K1M 5/9 63

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
97.K1M 5/12 59
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 4/4 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Rutar Martin
1/1 0
108.K1M 5/7 1

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2020
K1M89

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2022202120202017
K1M49849067

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20222021202020192018
K1M801041097777

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2021
K1M86

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021202020192017
K1M149115147153198

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20222021202020192018201720162015
C1M56--33--78-
K1M8161018347797108
C2X---2621---
C2M-----28-46

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2022202120202019201820172016
K1M30263134465569
Fotky nenalezeny.
0|5387|0|N

rok 2022

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
56.C1M 2/2 11
8.K1M 5/7 277
Sjezd: Žebříček Český Pohár
49.K1M 6/6 7
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
30.K1M 5/11 86

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
86.K1M 4/4 670
Slalom: Oblastní žebříček Morava
16.K1M 3/3 289
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 6/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
115.K1M 5/7 10
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
26.K1M 5/6 78

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 1/1 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/5 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
10.K1M 5/7 586
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
31.K1M 4/4 94

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
33.C1M 5/8 45
26.C2X
Jurajdová Veronika
2/2 2
18.K1M 5/8 442
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
34.K1M 5/9 158

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
21.C2X
Jurajdová Simona
2/2 8
34.K1M 5/8 235
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
46.K1M 5/8 47

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Morava
28.C2M
Strnad Ondřej
4/4 6
77.K1M 5/10 115
Sjezd: Žebříček Český Pohár
67.K1M 2/2 24
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
55.K1M 5/9 63

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
97.K1M 5/12 59
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 4/4 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Rutar Martin
1/1 0
108.K1M 5/7 1

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2020
K1M89

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2022202120202017
K1M49849067

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20222021202020192018
K1M801041097777

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2021
K1M86

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021202020192017
K1M149115147153198

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20222021202020192018201720162015
C1M56--33--78-
K1M8161018347797108
C2X---2621---
C2M-----28-46

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2022202120202019201820172016
K1M30263134465569

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
97 12 10 56     175
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár87.087.0871
K1M87.087.0871
NKZ89.387.07624
K1M89.387.07624
veřejné závody27.020.0985
K1M31.529.0964
C1M16.011.0912
C2M10.812.065
C2X9.36.034
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,01
K1M00,000,000,000,01
NKZ00,000,000,000,024
K1M00,000,000,000,024
veřejné závody00,000,011,211,285
K1M00,000,000,000,064
C1M00,000,000,000,012
C2M00,000,000,000,05
C2X00,000,0125,0125,04
Celkem00,000,010,910,9110
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár2623100,0
K1M2623100,0
NKZ48123826612,5
K1M48123826612,5
veřejné závody169145294627,2
K1M12891474031,3
C1M23864626,1
C2M104124100,0
C2X840500,0
Celkem2192752135223,7
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Kökörčin Matějsl 131
11.09.21
sl 130
12.09.20
sl 126
14.09.19
sl 135
08.09.18
sl 133
02.09.17
sl 107
13.08.16
sl 140
05.09.15
pořadí51.46.48.69.81.68.79.
odstup % *)40,333,947,748,894,2104,1228,7
% poražených soupeřů *)30,650,550,038,221,620,213,3
pořadí2015201620172018201920202021celkem
průměr79.068.081.069.048.046.051.063.1
medián7968816948465168
modus7968816948465146
počet závodů11111117
průměrný odstup od vítěze % *)228,7104,194,248,847,733,940,385,4
průměrné % poražených soupeřů *)13,320,221,638,250,050,530,632,1
počet jízd122222213
lepší 1. jízda1
100,0%
1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
100,0%
1
100,0%
4
57,1%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie K1M

Kökörčin Matějsl 68
05.06.22
sl 67
04.06.22
sl 65
29.05.22
sl 64
28.05.22
sl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
sl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
pořadí76.55.98.87.74.93.76.70.87.97.91.81.65.79.82.85.101.94.72.99.104.111.101.125.126.
odstup %29,827,161,744,539,862,838,933,836,837,239,644,629,638,737,748,9176,594,345,8115,387,791,6164,7113,3124,4
% poražených soupeřů32,450,99,321,819,82,117,624,227,724,430,833,346,238,134,114,3---2,126,818,315,611,320,66,17,4
pořadí20182019202020212022celkem
průměr111.085.584.278.379.089.2
medián1048287747687
modus997265705576
počet závodů6654425
průměrný odstup od vítěze %116,273,637,643,840,866,6
průměrné % poražených soupeřů13,219,232,515,928,621,4
počet jízd1212108850
lepší 1. jízda3
50,0%
4
66,7%
4
80,0%
2
50,0%
1
25,0%
14
56,0%
čistých jízd0
0,0%
2
16,7%
3
30,0%
0
0,0%
1
12,5%
6
12,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie K1M

Kökörčin Matějsl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
pořadí33.37.58.62.
odstup %12,314,826,126,1
% poražených soupeřů81,180,452,952,3
pořadí2021celkem
průměr47.547.5
medián3737
modus3333
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %19,819,8
průměrné % poražených soupeřů66,766,7
počet jízd88
lepší 1. jízda1
25,0%
1
25,0%
čistých jízd7
87,5%
7
87,5%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Kökörčin Matějsl 71
12.06.22
sl 70
11.06.22
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
pořadí11.9.31.36.9.9.10.13.12.11.22.19.
odstup %22,320,838,643,623,822,413,520,235,427,766,259,2
% poražených soupeřů44,455,626,816,746,750,060,950,035,341,2------
pořadí201620192022celkem
průměr20.516.410.016.0
medián1911911
modus19999
počet závodů28212
průměrný odstup od vítěze %62,728,121,532,8
průměrné % poražených soupeřů0,041,050,035,6
počet jízd415423
lepší 1. jízda2
100,0%
4
50,0%
0
0,0%
6
50,0%
čistých jízd1
25,0%
3
20,0%
2
50,0%
6
26,1%

Kategorie C2M

Kökörčin Matějsl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 82
05.07.15
pořadí14.12.7.6.15.
odstup %41,931,878,654,381,5
% poražených soupeřů18,831,3------6,7
pořadí20152017celkem
průměr15.09.810.8
medián15712
modus1566
počet závodů145
průměrný odstup od vítěze %81,551,757,6
průměrné % poražených soupeřů6,712,511,4
počet jízd2810
lepší 1. jízda1
100,0%
1
25,0%
2
40,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Kökörčin Matějsl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
pořadí3.6.13.15.
odstup %18,633,424,836,8
% poražených soupeřů50,0---33,326,3
pořadí20182019celkem
průměr14.04.59.3
medián1336
modus1333
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %30,826,028,4
průměrné % poražených soupeřů29,825,027,4
počet jízd448
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Kökörčin Matějsl 71
12.06.22
sl 70
11.06.22
sl 50
11.05.22
sl 34
17.04.22
sl 32
16.04.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 38
30.04.17
sl 37
29.04.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 45
08.05.16
sl 44
07.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
sl 82
05.07.15
sl 71
14.06.15
sl 69
13.06.15
pořadí7.9.11.8.12.21.11.14.19.20.6.7.11.18.18.19.20.13.12.9.9.10.10.33.34.18.13.29.16.41.31.61.56.29.31.57.75.29.24.31.30.66.75.24.35.42.51.60.57.30.27.44.36.76.83.33.34.41.40.39.
odstup %15,311,912,28,59,715,314,121,916,419,012,311,514,526,525,516,320,618,216,55,213,817,317,324,729,837,838,329,120,034,035,445,835,660,156,630,435,950,048,069,471,148,647,734,237,554,859,586,161,088,3128,156,250,754,758,176,3104,978,1103,7137,1
% poražených soupeřů85,781,481,586,880,075,087,872,980,478,492,290,585,175,077,081,181,682,484,386,486,083,984,268,670,371,280,047,270,045,955,226,833,737,833,347,230,234,947,726,831,030,924,537,810,525,520,623,427,321,627,84,422,210,79,95,9---2,47,17,3
pořadí20152016201720182019202020212022celkem
průměr49.445.642.326.912.814.115.39.430.4
medián40423129101814929
modus332429139181179
počet závodů712108873560
průměrný odstup od vítěze %87,662,750,331,115,718,017,111,541,3
průměrné % poražených soupeřů6,223,034,963,683,782,778,683,151,3
počet jízd142420161614610120
lepší 1. jízda5
71,4%
4
33,3%
2
20,0%
4
50,0%
3
37,5%
1
14,3%
3
100,0%
2
40,0%
24
40,0%
čistých jízd4
28,6%
5
20,8%
2
10,0%
2
12,5%
5
31,3%
6
42,9%
3
50,0%
6
60,0%
33
27,5%

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Kökörčin Matějsj 36
24.04.22
sj 35
23.04.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí38.29.40.41.51.59.54.44.62.53.60.
odstup %58,421,722,217,326,025,826,544,141,844,842,7
% poražených soupeřů2,620,027,825,953,345,836,940,312,930,728,9
pořadí2017202020212022celkem
průměr56.553.054.737.048.3
medián5344543851
modus5344512929
počet závodů223411
průměrný odstup od vítěze %43,843,026,129,933,8
průměrné % poražených soupeřů29,826,645,319,129,6

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1M

Kökörčin Matějsj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
pořadí40.41.51.54.48.44.44.
odstup %22,217,326,026,524,542,446,8
% poražených soupeřů27,825,953,336,952,027,128,3
pořadí2016202020212022celkem
průměr44.048.052.540.546.0
medián4448514044
modus4448514044
počet závodů21227
průměrný odstup od vítěze %44,624,526,219,829,4
průměrné % poražených soupeřů27,752,045,126,935,9

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Kökörčin Matějsj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí40.41.51.59.54.48.57.44.62.32.53.60.
odstup %22,217,326,025,826,524,526,644,141,828,644,842,7
% poražených soupeřů27,825,953,345,836,952,046,240,312,965,630,728,9
pořadí20172019202020212022celkem
průměr56.532.052.854.740.550.1
medián533248544051
modus533244514032
počet závodů2143212
průměrný odstup od vítěze %43,828,634,326,119,830,9
průměrné % poražených soupeřů29,865,637,945,326,938,9

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Kökörčin Matějsj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 10
27.03.22
sj 9
27.03.22/2
sj 8
26.03.22
sj 7
26.03.22/2
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
pořadí40.41.26.27.29.30.51.59.54.48.57.44.62.32.19.19.19.19.21.24.27.32.34.30.33.29.19.28.30.31.53.60.25.20.25.27.30.30.37.37.
odstup %22,217,328,130,027,729,226,025,826,524,526,644,141,828,624,926,623,723,824,425,328,328,637,538,141,339,536,140,639,042,844,842,745,040,841,942,957,556,957,156,1
% poražených soupeřů27,825,932,435,037,835,653,345,836,952,046,240,312,965,652,651,456,156,160,056,655,247,528,334,127,331,741,928,925,623,130,728,933,344,140,036,63,33,32,72,7
pořadí2016201720182019202020212022celkem
průměr33.535.029.323.652.854.732.234.0
medián3025302148542930
modus3025301944512619
počet závodů468943640
průměrný odstup od vítěze %56,943,039,426,034,326,125,835,1
průměrné % poražených soupeřů3,035,630,155,737,945,332,436,2

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Kökörčin Matějsp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
pořadí65.56.62.69.
odstup %28,524,121,726,2
% poražených soupeřů26,436,839,032,0
pořadí20212022celkem
průměr65.560.563.0
medián625662
modus625656
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %23,926,325,1
průměrné % poražených soupeřů35,531,633,6

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Kökörčin Matějsp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 128
15.09.19
pořadí65.56.30.35.35.
odstup %28,524,120,121,227,0
% poražených soupeřů26,436,846,342,434,6
pořadí2019202020212022celkem
průměr35.035.030.060.544.2
medián3535305635
modus3535305635
počet závodů11125
průměrný odstup od vítěze %27,021,220,126,324,2
průměrné % poražených soupeřů34,642,446,331,637,3

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Kökörčin Matějsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 123
28.08.21
pořadí62.69.32.
odstup %21,726,218,3
% poražených soupeřů39,032,026,2
pořadí2021celkem
průměr54.354.3
medián6262
modus3232
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %22,122,1
průměrné % poražených soupeřů32,432,4

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

Kökörčin Matějsp 33
16.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 87
24.06.17
sj 74
03.06.17
pořadí4.62.69.14.18.
odstup %5,221,726,233,826,4
% poražených soupeřů89,739,032,048,070,2
pořadí201720212022celkem
průměr16.065.54.033.4
medián1462418
modus146244
počet závodů2215
průměrný odstup od vítěze %30,123,95,222,7
průměrné % poražených soupeřů59,135,589,755,8
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále