Jurajdová Simona, 2007

Vodní sporty Desná
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+   C1: -   C2: -  sjezd K1: 3   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 31. 7/ZS 25.1325,7
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 32. 6/ZS 22.2820,3
05.09.2021 5. Český pohár žáků v Českém Vrbném ve sprintu USD České Vrbné K1W sjezd 12. 12/ZS 9.5719,0
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1W sjezd 35. 6/ZS 16.2233,6
04.09.2021 4. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 13. 12/ZS 58.2019,4
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 42. 8/ZS 30.4062,0
22.08.2021 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1W sjezd 13. 12/ZS 5.8012,4
21.08.2021 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 25. 22/ZS 32.0335,5
20.08.2021 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 26. 21/ZS 29.3332,0
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 50. 12/ZS 26.3128,2
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 59. 14/ZS 28.3529,3
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1W slalom 51. 16/ZS 106.88121,0
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1W slalom 55. 18/ZS 198.62181,1
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 40. 14/ZS 19.3825,6
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 49. 17/ZS 33.9440,3
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 33. 11/ZS 32.1028,4
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2X slalom
SEKANINA Matěj
9. 3/ZS 58.2044,1
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 33. 11/ZS 34.6031,8
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2X slalom
SEKANINA Matěj
11. 4/ZS 92.9067,7
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom    
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom    
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota K1W slalom    
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL K1W slalom    
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 41. 31/ZS 41.5640,2
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 48. 11/ZS 209.5628,9
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 46. 10/ZS 237.2433,7
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 39. 6/ZS 20.8642,7
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 38. 5/ZS 20.6942,7
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 22. 6/ZS 29.8028,0
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 38. 10/ZM 38.5034,0
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
PAVELKOVÁ Eva
12. 3/ZM 53.8036,6
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 38. 10/ZM 38.3030,6
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
PAVELKOVÁ Eva
13. 3/ZM 40.1024,5
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1W slalom    
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1W slalom    
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W sjezd 31. 15/ZM 17.5437,4
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 42. 17/ZM 54.1158,4
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 39. 13/ZM 51.0150,3
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 47. 19/ZM 100.3998,4
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1W slalom 56.   421.88392,7
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1W slalom 56. 3/ZM 532.00514,5
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1W slalom 20. 7/ZM 34.6035,0
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C2W slalom
PAVELKOVÁ Eva
3. 2/ZM 97.1067,0
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1W slalom 18. 5/ZM 28.6027,9
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C2W slalom
PAVELKOVÁ Eva
4. 2/ZM 163.10111,5
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 57. 5/ZM 396.48350,3
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom    
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 17. 6/ZM 34.6031,3
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1W slalom 17. 6/ZM 18.2016,3
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C2X slalom
PAVELKOVÁ Eva
7. 3/ZM 35.7024,1
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1W slalom 17. 6/ZM 24.4022,6
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C2X slalom
PAVELKOVÁ Eva
7. 3/ZM 25.3015,4
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 18. 8/ZM 31.0027,0
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C2M slalom
PAVELKOVÁ Eva
5. 2/ZM 28.1017,3
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 14. 5/ZM 26.2021,6
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C2M slalom
PAVELKOVÁ Eva
3. 2/ZM 11.506,4
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 39. 14/ZM 63.1155,1
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 28. 8/ZM 44.7636,4
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1W sjezd 19. 3/ZM 235.9027,5
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 20. 2/ZM 267.2026,9
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1W sjezd 17. 1/ZM 205.0024,3
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština K1W sjezd 20. 2/ZM 279.1028,4
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 19. 3/ZM 265.1032,8
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 25. 3/ZM 330.7035,5
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 24. 3/ZM 302.0037,2
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 25. 3/ZM 395.2041,2
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom 28. 5/ZM 23.2027,3
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2X slalom
KÖKÖRČIN Matěj
13. 4/DM 24.7024,8
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom 37. 9/ZM 30.8035,4
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2X slalom
KÖKÖRČIN Matěj
15. 4/DM 36.9036,8
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 51. 19/ZM 58.2670,8
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem K1W slalom 33. 11/ZM 84.5987,1
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. K1W slalom 38. 14/ZM 162.09175,7
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1W slalom 23. 7/ZM 42.4035,3
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1W slalom 20. 6/ZM 47.3037,1
13.05.2018 Slalom v Ostravě K1W slalom 21. 5/ZM 30.6026,7
12.05.2018 Slalom v Ostravě K1W slalom 27. 10/ZM 37.8035,7
06.05.2018 Slalom v Zábřehu K1W slalom 27. 7/ZM 32.4027,5
05.05.2018 Slalom v Zábřehu K1W slalom 27. 8/ZM 35.1028,6
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 41. 17/ZM 140.06127,0
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 47. 21/ZM 198.08171,4
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram PW slalom 16. 8/PZZ 36.9029,7
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram PW slalom 9. 5/PZZ 18.1014,4
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem PW slalom 22. 8/PZZ 53.0849,2
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem PW slalom 11. 4/PZZ 43.1041,3
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži PW slalom 21. 9/PZZ 58.6546,9
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži PW slalom 20. 10/PZZ 93.3263,5
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu PW slalom 18. 10/PZZ 179.70126,9
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu PW slalom 20. 11/PZZ 272.00212,5
30.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PW slalom 21. 9/PZZ 414.08279,7
29.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PW slalom 23. 11/PZZ 562.90442,5
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Jurajdová SimonaVodní sporty Desná K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 17.08.21 updated from RVP
Jurajdová SimonaVodní sporty Desná K1: 3+   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 01.12.20 updated from RVP
Jurajdová SimonaVodní sporty Desná K1: 3+   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Jurajdová SimonaVodní sporty Desná K1: 3   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 16.05.19 updated from RVP
Jurajdová SimonaVodní sporty Desná K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Jurajdová SimonaVodní sporty Desná K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 08.05.18 updated from RVP
Jurajdová SimonaVodní sporty Desná K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 30.12.16 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|5747|0|N

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
75.K1W 5/9 164
Slalom: Oblastní žebříček Morava
35.K1W 1/1 4
Sjezd: Žebříček Český Pohár
49.K1W 2/2 7
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
29.K1W 4/4 8

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 1/1 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
16.C2X
Sekanina Matěj
2/2 2
45.K1W 5/8 24
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
34.K1W 4/4 7

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1W 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
26.C2M
Pavelková Eva
2/2 1
4.C2W
Pavelková Eva
2/2 1
17.C2X
Pavelková Eva
4/4 6
36.K1W 5/13 63
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
42.K1W 5/8 12

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
21.C2X
Kökörčin Matěj
2/2 8
40.K1W 5/12 42

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PW 5/10 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20212020
K1W4946

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2019
K1W54

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2021202020192018
K1W75164182177

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212020
K1W9165

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20212020201920182017
K1W35453640-
C2X-161721-
C2M--26--
C2W--4--
PW----19

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202120202019
K1W293442
Fotky nenalezeny.
0|5747|0|N

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
75.K1W 5/9 164
Slalom: Oblastní žebříček Morava
35.K1W 1/1 4
Sjezd: Žebříček Český Pohár
49.K1W 2/2 7
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
29.K1W 4/4 8

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 1/1 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
16.C2X
Sekanina Matěj
2/2 2
45.K1W 5/8 24
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
34.K1W 4/4 7

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1W 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
26.C2M
Pavelková Eva
2/2 1
4.C2W
Pavelková Eva
2/2 1
17.C2X
Pavelková Eva
4/4 6
36.K1W 5/13 63
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
42.K1W 5/8 12

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
21.C2X
Kökörčin Matěj
2/2 8
40.K1W 5/12 42

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PW 5/10 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20212020
K1W4946

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2019
K1W54

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2021202020192018
K1W75164182177

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212020
K1W9165

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20212020201920182017
K1W35453640-
C2X-161721-
C2M--26--
C2W--4--
PW----19

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202120202019
K1W293442

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
44   12 18     74
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ56.356.0563
K1W56.356.0563
veřejné závody25.422.02060
K1W32.732.01738
PW18.120.02010
C2X10.911.078
C2M4.03.032
C2W3.53.032
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ00,000,000,000,03
K1W00,000,000,000,03
veřejné závody00,000,023,323,360
K1W00,000,000,000,038
PW00,000,000,000,010
C2X00,000,000,000,08
C2M00,000,0150,0150,02
C2W00,000,0150,0150,02
Celkem00,000,023,223,263
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ3107435800,0
K1W3107435800,0
veřejné závody1194524381714,3
K1W751320181520,0
PW20272213600,0
C2X162581616,3
C2M434900,0
C2W419048125,0
Celkem1225598461713,9
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1W

Jurajdová Simonasl 116
21.08.21
sl 121
31.08.19
sl 131
01.09.18
pořadí25.42.51.
odstup % *)35,558,470,8
% poražených soupeřů *)42,918,012,3
pořadí201820192021celkem
průměr51.042.025.039.3
medián51422542
modus51422525
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze % *)70,858,435,554,9
průměrné % poražených soupeřů *)12,318,042,924,4
počet jízd2226
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
1
100,0%
2
66,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie K1W

Jurajdová Simonasl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
pořadí56.56.57.
odstup %392,7514,5350,3
% poražených soupeřů------1,8
pořadí2019celkem
průměr56.356.3
medián5656
modus5656
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %419,2419,2
průměrné % poražených soupeřů0,60,6
počet jízd33
lepší 1. jízda2
66,7%
2
66,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie K1W

Jurajdová Simonasl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 155
20.08.21
sl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 78
20.06.20
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
pořadí31.32.26.50.59.51.55.40.49.41.39.47.39.28.33.38.41.47.
odstup %25,720,332,028,229,3121,0181,125,640,340,250,398,455,136,487,1175,7127,0171,4
% poražených soupeřů56,558,139,039,529,37,4---53,643,528,626,911,526,947,122,011,99,1---
pořadí2018201920202021celkem
průměr39.838.341.043.741.4
medián3839414940
modus3339412639
počet závodů441918
průměrný odstup od vítěze %140,360,040,255,974,7
průměrné % poražených soupeřů10,828,128,636,328,4
počet jízd7821835
lepší 1. jízda2
50,0%
1
25,0%
1
100,0%
2
22,2%
6
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
5
27,8%
5
14,3%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C2M

Jurajdová Simonasl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
pořadí5.3.
odstup %17,36,4
% poražených soupeřů20,050,0
pořadí2019celkem
průměr4.04.0
medián33
modus33
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %11,911,9
průměrné % poražených soupeřů35,035,0
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2W

Jurajdová Simonasl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
pořadí3.4.
odstup %67,0111,5
% poražených soupeřů33,3---
pořadí2019celkem
průměr3.53.5
medián33
modus33
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %89,289,2
průměrné % poražených soupeřů16,716,7
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Kategorie C2X

Jurajdová Simonasl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
pořadí9.11.12.13.7.7.13.15.
odstup %44,167,736,624,524,115,424,836,8
% poražených soupeřů20,0---15,414,333,333,333,326,3
pořadí201820192020celkem
průměr14.09.810.010.9
medián137911
modus13797
počet závodů2428
průměrný odstup od vítěze %30,825,255,934,3
průměrné % poražených soupeřů29,824,110,022,0
počet jízd48416
lepší 1. jízda0
0,0%
2
50,0%
0
0,0%
2
25,0%
čistých jízd0
0,0%
1
12,5%
0
0,0%
1
6,3%

Kategorie K1W

Jurajdová Simonasl 155
20.08.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
pořadí26.33.33.22.38.38.39.47.20.18.17.17.17.18.14.39.28.28.37.33.38.23.20.21.27.27.27.41.47.
odstup %32,028,431,828,034,030,650,398,435,027,931,316,322,627,021,655,136,427,335,487,1175,735,337,126,735,727,528,6127,0171,4
% poražených soupeřů39,022,022,038,224,522,926,911,538,745,230,442,942,932,048,026,947,138,618,222,011,929,034,531,013,327,823,59,1---
pořadí2018201920202021celkem
průměr30.826.929.326.028.7
medián2720332627
modus2717332617
počet závodů12133129
průměrný odstup od vítěze %67,937,429,432,049,0
průměrné % poražených soupeřů21,633,827,439,028,3
počet jízd23266257
lepší 1. jízda9
75,0%
5
38,5%
1
33,3%
0
0,0%
15
51,7%
čistých jízd4
17,4%
5
19,2%
1
16,7%
0
0,0%
10
17,5%

Kategorie PW

Jurajdová Simonasl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 38
30.04.17
sl 37
29.04.17
pořadí16.9.22.11.21.20.18.20.21.23.
odstup %29,714,449,241,346,963,5126,9212,5279,7442,5
% poražených soupeřů54,574,230,065,533,334,537,029,623,115,4
pořadí2017celkem
průměr18.118.1
medián2020
modus2020
počet závodů1010
průměrný odstup od vítěze %130,7130,7
průměrné % poražených soupeřů39,739,7
počet jízd2020
lepší 1. jízda4
40,0%
4
40,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie K1W

Jurajdová Simonasj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
pořadí39.38.
odstup %42,742,7
% poražených soupeřů5,07,5
pořadí2020celkem
průměr38.538.5
medián3838
modus3838
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %42,742,7
průměrné % poražených soupeřů6,36,3

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1W

Jurajdová Simonasj 118
22.08.21
sj 77
14.06.20
pořadí13.48.
odstup %12,428,9
% poražených soupeřů57,111,3
pořadí20202021celkem
průměr48.013.030.5
medián481313
modus481313
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %28,912,420,7
průměrné % poražených soupeřů11,357,134,2

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1W

Jurajdová Simonasj 126
04.09.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
pořadí13.48.46.39.38.
odstup %19,428,933,742,742,7
% poražených soupeřů29,411,315,15,07,5
pořadí20202021celkem
průměr42.813.036.8
medián391339
modus381313
počet závodů415
průměrný odstup od vítěze %37,019,433,5
průměrné % poražených soupeřů9,729,413,7

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1W

Jurajdová Simonasj 126
04.09.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
pořadí13.48.46.39.38.19.20.17.20.19.25.24.25.
odstup %19,428,933,742,742,727,526,924,328,432,835,537,241,2
% poražených soupeřů29,411,315,15,07,518,220,827,317,45,34,08,07,7
pořadí201920202021celkem
průměr21.142.813.027.2
medián20391324
modus19381319
počet závodů84113
průměrný odstup od vítěze %31,737,019,432,4
průměrné % poražených soupeřů13,69,729,413,6

Český pohár sprint

Kategorie K1W

Jurajdová Simonasj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
pořadí35.42.
odstup %33,662,0
% poražených soupeřů19,02,4
pořadí2021celkem
průměr38.538.5
medián3535
modus3535
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %47,847,8
průměrné % poražených soupeřů10,710,7

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1W

Jurajdová Simonasj 128
05.09.21
sj 129
05.09.21/2
sj 125
04.09.21
pořadí35.12.42.
odstup %33,619,062,0
% poražených soupeřů19,035,32,4
pořadí2021celkem
průměr29.729.7
medián3535
modus1212
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %38,238,2
průměrné % poražených soupeřů18,918,9

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1W

Jurajdová Simonasj 128
05.09.21
sj 129
05.09.21/2
sj 125
04.09.21
pořadí35.12.42.
odstup %33,619,062,0
% poražených soupeřů19,035,32,4
pořadí2021celkem
průměr29.729.7
medián3535
modus1212
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %38,238,2
průměrné % poražených soupeřů18,918,9
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále