Sekanina Matěj, 2008

TJ Šumperk z.s.registrační číslo: 128018
výkonnostní třídy  slalom K1: 2 C1: 3 C2: 3sjezd K1: 2 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy5204021025090
Morava200409010060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy18040505030
Morava13060705040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
22.05.2024 Krajský přebor ve slalomu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP, Mlýnský potok C1M slalom 11. 2/DM 21.3021,9OM
12
22.05.2024 Krajský přebor ve slalomu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP, Mlýnský potok K1M slalom 8. 4/DM 5.406,0OM
52
12.05.2024 2. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 3.nominační závod RDJ + 2. Český pohár juniorů USD Trnávka K1M slalom 81. 24/DM 30.6435,8NKZ
0
11.05.2024 1. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 2.nominační závod RDJ + 1. Český pohár juniorů USD Trnávka K1M slalom 113. 36/DM 151.69169,3NKZ
0
21.04.2024 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 14. 1/DM 18.3018,2OM
11
21.04.2024 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 14. 5/DM 12.2014,3OM
44
20.04.2024 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 14. 1/DM 23.8025,5OM
11
20.04.2024 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 11. 5/DM 7.908,9OM
64
07.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - střední trať viz závod 18 K1M slalom 86. 26/DM 83.79112,9
16
07.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať viz závod 18 K1M slalom    
0
06.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - střední trať Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 60. 18/DM 44.7756,7
104
06.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať viz závod 18 K1M slalom    
0
01.10.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 33. 8/DM 35.0035,5OM
5
01.10.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 19. 10/DM 10.0010,8OM
126
01.10.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2M slalom
FABIAN František
8. 4/DM 28.9024,4OM
3
30.09.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 36. 10/DM 35.5037,6OM
4
30.09.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 28. 12/DM 10.4011,8OM
93
30.09.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2M slalom
FABIAN František
7. 3/DM 18.4016,0OM
4
24.09.2023 6. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 120. 38/DM 95.5898,2NKZ
0
23.09.2023 5. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 89. 30/DM 41.4343,4NKZ
0
16.09.2023 MČR dorostu ve slalomu v Troji USD Troja K1M slalom 83. 39/DM 112.84110,9-
27.08.2023 Světový pohár v klasickém sjezdu + 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie pod jezem K1M sjezd 31. 6/DM 106.5116,8ČP/OČ/OM
7/0/24
26.08.2023 Světový pohár v klasickém sjezdu + 7. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie pod jezem K1M sjezd 26. 5/DM 88.8614,0ČP/OČ/OM
12/0/24
11.06.2023 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C1M slalom 17. 5/DM 35.1041,8OM
8
11.06.2023 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1M slalom 17. 9/DM 18.0024,8OM
35
10.06.2023 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C1M slalom 23. 7/DM 76.8078,3OM
3
10.06.2023 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1M slalom 11. 6/DM 17.3020,1OM
59
04.06.2023 4. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 94. 33/DM 38.5543,8NKZ
0
03.06.2023 3. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 113. 37/DM 87.7193,7NKZ
0
17.05.2023 Krajský přebor ve slalomu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP C1M slalom 20. 6/DM 43.4046,7OM
6
17.05.2023 Krajský přebor ve slalomu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 49. 18/DM 69.2079,2OM
1
30.04.2023 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 17. 7/DM 13.6018,0OM
30
29.04.2023 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom     OM
0
26.04.2023 Krajský přebor ve sprintu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 8. 2/DM 6.7017,4OM
13
26.04.2023 Krajský přebor ve sprintu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP C2M sjezd
SVRČINA David
3. 2/DM 13.0029,1OM
1
23.04.2023 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici + MČR dospělých Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 27. 5/DM 217.7420,9ČP/OČ/OM
9/0/18
22.04.2023 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 30. 4/DM 256.5424,2ČP/OČ/OM
6/0/6
16.04.2023 Jarní slalom 27 (Neděle odpoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 55. 23/DM 82.85113,4
7
16.04.2023 Jarní slalom 26 (Neděle dopoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 62. 23/DM 88.72119,2
7
15.04.2023 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1M slalom 48. 10/DM 48.3151,6
20
09.04.2023 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Stejně jako v sobotu - Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok K1M sjezd 45. 13/DM 192.3220,5ČP/OČ/OM
0/0/16
08.04.2023 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok - Rejštejn, do 84cm (v K1M sjezd 52. 15/DM 215.6222,8ČP/OČ/OM
0/0/4
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici K1M sjezd 16. 3/DM 186.3018,7OM
36
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici K1M sjezd 17. 6/DM 171.4016,5OM
24
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila - louka nad mostem na Lesnici K1M sjezd 17. 5/DM 177.3017,8OM
29
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila -louka před mostem na Lesnici K1M sjezd 17. 5/DM 188.0018,8OM
26
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 42. 11/ZS 50.2052,9OM
1
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 45. 8/ZS 23.6027,7OM
47
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2M slalom
FABIAN František
7. 1/ZS 32.5027,9OM
2
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 39. 9/ZS 41.3043,7OM
5
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 40. 8/ZS 19.6023,2OM
55
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2M slalom
FABIAN František
7. 1/ZS 35.7031,5OM
1
04.09.2022 5. ČPž ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 13. 12/ZS 5.0111,5OČ/OM
0/11
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné K1M sjezd 73. 6/ZS 11.4926,0ČP/OČ/OM
0/0/14
03.09.2022 4. ČPž ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 13. 12/ZS 37.0514,4OČ/OM
0/11
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 85. 8/ZS 14.2132,5ČP/OČ/OM
0/0/14
28.08.2022 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M sjezd 7. 7/ZS 4.1610,4-
27.08.2022 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M slalom 36. 32/ZS 25.1328,5-
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km K1M sjezd 39. 1/ZS 7.6415,0ČP/OČ/OM
0/0/18
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
03.07.2022 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy K1M slalom 18. 18/ZS 15.9220,2OČ/OM
0/17
03.07.2022 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy C2X slalom
PAVELKOVÁ Eva
    OČ/OM
0/0
02.07.2022 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy K1M slalom 18. 18/ZS 13.6015,8OČ/OM
0/26
02.07.2022 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy C2X slalom
PAVELKOVÁ Eva
    OČ/OM
0/0
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1M sjezd 40. 8/ZS 117.4024,7OČ/OM
0/15
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1M sjezd 44. 9/ZS 135.9628,9OČ/OM
0/13
12.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 14. 3/ZS 30.9730,1OM
1
12.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
JURAJDOVÁ Simona
6. 4/DM 21.9917,0OM
0
12.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 10. 2/ZS 14.9517,6OM
28
11.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Reka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 15. 3/ZS 41.0540,6OM
1
11.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Reka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
JURAJDOVÁ Simona
4. 3/DM 19.0313,9OM
2
11.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Reka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 8. 1/ZS 9.9611,8OM
37
05.06.2022 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 108. 15/ZS 47.2855,6NKZ
0
04.06.2022 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 96. 15/ZS 38.8945,4NKZ
0
29.05.2022 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 104. 14/ZS 77.5198,7NKZ
0
28.05.2022 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 109. 15/ZS 193.77198,3NKZ
0
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí K1M sjezd 68. 4/ZS 20.5631,1ČP/OČ/OM
0/0/6
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu K1M sjezd 70. 5/ZS 14.2632,6ČP/OČ/OM
0/0/4
15.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory C1M slalom     OM
0
15.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory C2M slalom
JURAJDOVÁ Simona
    OM
0
15.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory K1M slalom     OM
0
14.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory C1M slalom 17. 5/ZS 44.0041,3OM
2
14.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory C2M slalom
JURAJDOVÁ Simona
6. 4/DM 44.0029,7OM
0
14.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory K1M slalom 19. 6/ZS 12.0012,2OM
23
11.05.2022 Sprint žáků - nominace Ol. kraje na LODM loděnice SKUP Olomouc C1M sjezd 4. 4/ZS 12.2023,0OM
0
11.05.2022 Sprint žáků - nominace Ol. kraje na LODM loděnice SKUP Olomouc K1M sjezd 3. 3/ZS 4.008,8OM
0
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc C1M slalom 25. 6/ZS 56.9060,2OM
1
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc K1M slalom 34. 8/ZS 26.2029,0OM
19
01.05.2022 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA K1M slalom 31. 30/ZS 26.8928,4OM/OČ
10/0
30.04.2022 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA K1M slalom 32. 31/ZS 25.6028,5OM/OČ
11/0
24.04.2022 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 36. 1/ZS 447.2843,8ČP/OČ/OM
0/0/3
23.04.2022 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
17.04.2022 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 18. 5/ZS 12.7015,0OM
31
16.04.2022 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M sjezd 6. 3/ZS 11.7013,0OM
14
16.04.2022 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 17. 6/ZS 10.9011,5OM
35
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 51. 3/ZS 259.0426,7ČP/OČ/OM
0/0/2
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 53. 3/ZS 205.1923,5ČP/OČ/OM
0/0/1
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 31. 4/ZS 224.8034,1OM
5
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 32. 4/ZS 225.3034,3OM
7
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. K1M sjezd 33. 3/ZS 218.0032,6OM
9
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 34. 4/ZS 227.6034,4OM
8
03.10.2021 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom    
0
02.10.2021 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom    
0
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 72. 19/ZS 25.5528,2
70
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 62. 16/ZS 21.5421,2
88
05.09.2021 5. Český pohár žáků v Českém Vrbném ve sprintu USD České Vrbné K1M sjezd 21. 16/ZS 8.6118,7OČ/OM
0/8
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1M sjezd 86. 11/ZS 15.3735,1ČP/OČ/OM
0/0/3
04.09.2021 4. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 23. 17/ZS 49.2618,2OČ/OM
0/7
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 89. 10/ZS 18.6243,5ČP/OČ/OM
0/0/1
22.08.2021 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1M sjezd 28. 23/ZS 9.0021,4-
21.08.2021 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 59. 40/ZS 37.6447,1-
20.08.2021 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 50. 36/ZS 31.8740,6OČ/OM
0/15
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 95. 22/ZS 24.2128,7
68
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 90. 22/ZS 23.1526,8
86
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 120. 28/ZS 164.10199,0
3
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 116. 28/ZS 57.9160,3
12
11.07.2021 Slalom na voleji řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem K1M slalom 14. 3/ZS 22.1728,0
17
10.07.2021 Slalom na voleji + Český pohár veteránů řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem K1M slalom 14. 2/ZS 23.9426,3
22
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 31. 8/ZS 11.3317,1
195
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 102. 29/ZS 36.4750,2
59
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 17. 6/ZS 14.6016,4
43
19.06.2021 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M sjezd 12. 6/ZS 93.9019,6
11
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 20. 5/ZS 13.9015,2
43
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 69. 10/ZS 21.3047,3ČP/OČ/OM
0/0/0
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 69. 10/ZS 20.1946,6ČP/OČ/OM
0/0/0
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 23. 5/ZS 32.4935,5OM
21
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1M sjezd 76. 14/ZS 531.4945,6ČP/OČ/OM
0/0/2
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1M sjezd 68. 11/ZS 414.0235,1ČP/OČ/OM
0/0/5
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 74. 11/ZM 42.1044,9OM
14
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2X slalom
JURAJDOVÁ Simona
9. 3/ZS 58.2044,1OM
2
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 64. 9/ZM 38.7042,4OM
22
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2X slalom
JURAJDOVÁ Simona
11. 4/ZS 92.9067,7OM
0
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 55. 10/ZM 30.5042,2OM
8
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom     OM
0
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota K1M slalom 45. 5/ZM 29.1037,8OM
20
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL K1M slalom 53. 11/ZM 48.1057,0OM
12
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka K1M slalom 21. 3/ZM 26.3728,2
14
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka K1M slalom 22. 3/ZM 26.8029,1
14
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 91. 36/ZM 44.4742,5OM/OČ
2/0
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 91. 17/ZM 301.2245,6OČ/OM
0/0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 96. 14/ZM 311.5947,1OČ/OM
0/0
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 73. 6/ZM 28.6564,9ČP/OČ/OM
0/0/0
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 71. 6/ZM 30.0068,6ČP/OČ/OM
0/0/0
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 60. 11/ZM 57.7062,4OM
8
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 83. 18/ZM 57.7059,4OM
10
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 87. 15/ZM 64.4063,3OM
14
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 36. 5/ZM 69.2072,8OM
1
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1M slalom 57. 17/ZM 72.9074,8OM
0
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1M slalom 56. 16/ZM 112.10122,9OM
0
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 56. 16/ZM 100.40107,3OM
0
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom     OM
0
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 38. 3/ZM 473.5053,5OM
0
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 39. 4/ZM 369.9048,5OM
0
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 41. 3/ZM 542.7061,9OM
0
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 41. 3/ZM 372.3049,4OM
0
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 51. 6/ZM 388.8051,7OM
0
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 53. 5/ZM 508.1058,9OM
0
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 59. 6/ZM 455.3060,3OM
0
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 60. 6/ZM 586.2065,9OM
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Sekanina MatějVodní sporty Desná K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 01.12.23 aktualizace z registru ČSK
Sekanina MatějVodní sporty Desná K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 11.04.23 aktualizace z registru ČSK
  K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 14.02.23 aktualizace z registru ČSK
Sekanina MatějVodní sporty Desná K1: 2   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 28.09.22 aktualizace z registru ČSK
Sekanina MatějVodní sporty Desná K1: 2   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 23.05.22 aktualizace z registru ČSK
Sekanina MatějVodní sporty Desná K1: 3+   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 04.11.21 updated from RVP
Sekanina MatějVodní sporty Desná K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 03.08.21 updated from RVP
Sekanina MatějVodní sporty Desná K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 22.06.21 updated from RVP
Sekanina MatějVodní sporty Desná K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Sekanina MatějVodní sporty Desná K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 08.10.18 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|6338|0|N

rok 2024

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
174.K1M 4/4 120
Slalom: Oblastní žebříček Morava
16.C1M 3/3 34
10.K1M 3/3 160

rok 2023

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
464.K1M 3/3 34
Slalom: Oblastní žebříček Morava
37.C1M 5/5 26
9.C2M
Fabian František
2/2 7
20.K1M 5/7 343
Sjezd: Žebříček Český Pohár
45.K1M 3/6 28
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
12.C2M
Svrčina David
1/1 1
22.K1M 5/11 139

rok 2022

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2X
Pavelková Eva
2/2 0
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
46.C1M 5/7 10
17.C2M
Fabian František
2/2 3
20.C2M
Jurajdová Simona
4/4 2
 C2X
Pavelková Eva
2/2 0
39.K1M 5/13 205
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 8/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/14 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 1/1 0
38.K1M 5/20 75

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
131.K1M 5/15 507
Slalom: Oblastní žebříček Morava
67.K1M 2/2 36
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 6/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
114.K1M 5/9 11
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
38.K1M 5/8 25

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
370.K1M 3/3 28
Slalom: Oblastní žebříček Morava
16.C2X
Jurajdová Simona
2/2 2
81.K1M 5/8 76
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 4/4 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
116.K1M 5/7 25
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/8 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2023202220212020
K1M45796094

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202420232022
K1M4911265

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20242023202220212020
K1M174464494131370
C2X--74--

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2023202220212020
K1M174177114154

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202420232022202120202019
C1M163746---
K1M1020396781116
C2M-920---
C2X--22-16-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20232022202120202019
C2M12----
K1M22383890137
C1M-99---
Fotky nenalezeny.
0|6338|0|N

rok 2024

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
174.K1M 4/4 120
Slalom: Oblastní žebříček Morava
16.C1M 3/3 34
10.K1M 3/3 160

rok 2023

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
464.K1M 3/3 34
Slalom: Oblastní žebříček Morava
37.C1M 5/5 26
9.C2M
Fabian František
2/2 7
20.K1M 5/7 343
Sjezd: Žebříček Český Pohár
45.K1M 3/6 28
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
12.C2M
Svrčina David
1/1 1
22.K1M 5/11 139

rok 2022

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2X
Pavelková Eva
2/2 0
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
46.C1M 5/7 10
17.C2M
Fabian František
2/2 3
20.C2M
Jurajdová Simona
4/4 2
 C2X
Pavelková Eva
2/2 0
39.K1M 5/13 205
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 8/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/14 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 1/1 0
38.K1M 5/20 75

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
131.K1M 5/15 507
Slalom: Oblastní žebříček Morava
67.K1M 2/2 36
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 6/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
114.K1M 5/9 11
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
38.K1M 5/8 25

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
370.K1M 3/3 28
Slalom: Oblastní žebříček Morava
16.C2X
Jurajdová Simona
2/2 2
81.K1M 5/8 76
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 4/4 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
116.K1M 5/7 25
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/8 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2023202220212020
K1M45796094

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202420232022
K1M4911265

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20242023202220212020
K1M174464494131370
C2X--74--

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2023202220212020
K1M174177114154

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202420232022202120202019
C1M163746---
K1M1020396781116
C2M-920---
C2X--22-16-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20232022202120202019
C2M12----
K1M22383890137
C1M-99---

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
68 14 9 52 1 1 145
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ102.7104.011310
K1M102.7104.011310
veřejné závody36.623.01476
K1M45.245.01753
C1M22.917.01414
C2M6.47.077
C2X10.09.092
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ00,000,000,000,010
K1M00,000,000,000,010
veřejné závody00,000,000,000,076
K1M00,000,000,000,053
C1M00,000,000,000,014
C2M00,000,000,000,07
C2X00,000,000,000,02
Celkem00,000,000,000,086
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ2018009015,0
K1M2018009015,0
veřejné závody1523024202919,1
K1M1062444232422,6
C1M282128517,9
C2M141561100,0
C2X42125300,0
Celkem1724824283017,4
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Sekanina Matějsl 133
16.09.23
sl 111
27.08.22
sl 116
21.08.21
pořadí83.36.59.
odstup % *)110,928,547,1
% poražených soupeřů *)2,456,329,3
pořadí202120222023celkem
průměr59.036.083.059.3
medián59368359
modus59368336
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze % *)47,128,5110,962,1
průměrné % poražených soupeřů *)29,356,32,429,3
počet jízd2226
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
1
100,0%
1
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie K1M

Sekanina Matějsl 47
12.05.24
sl 46
11.05.24
sl 137
24.09.23
sl 136
23.09.23
sl 69
04.06.23
sl 68
03.06.23
sl 68
05.06.22
sl 67
04.06.22
sl 65
29.05.22
sl 64
28.05.22
pořadí81.113.120.89.94.113.108.96.104.109.
odstup %35,8169,398,243,443,893,755,645,498,7198,3
% poražených soupeřů30,43,40,826,714,7---3,613,63,71,8
pořadí202220232024celkem
průměr104.3104.097.0102.7
medián1049481104
modus968981113
počet závodů44210
průměrný odstup od vítěze %99,569,8102,588,2
průměrné % poražených soupeřů5,710,616,99,9
počet jízd88420
lepší 1. jízda1
25,0%
1
25,0%
1
50,0%
3
30,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
1
5,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie K1M

Sekanina Matějsl 20
07.04.24
sl 18
06.04.24
sl 27
16.04.23
sl 26
16.04.23/2
sl 28
15.04.23
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 155
20.08.21
sl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 99
11.07.21
sl 98
10.07.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 78
20.06.20
pořadí86.60.55.62.48.72.62.50.95.90.120.116.14.14.31.102.17.20.21.22.91.
odstup %112,956,7113,4119,251,628,221,240,628,726,8199,060,328,026,317,150,216,415,228,229,142,5
% poražených soupeřů15,840,411,511,627,753,662,649,544,451,61,710,262,967,584,649,076,873,651,250,034,8
pořadí2020202120232024celkem
průměr44.761.855.073.059.4
medián2262556060
modus2114486014
počet závodů3133221
průměrný odstup od vítěze %33,242,994,784,852,9
průměrné % poražených soupeřů45,352,916,928,144,3
počet jízd6266442
lepší 1. jízda1
33,3%
5
38,5%
1
33,3%
0
0,0%
7
33,3%
čistých jízd2
33,3%
5
19,2%
0
0,0%
0
0,0%
7
16,7%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Sekanina Matějsl 58
22.05.24
sl 35
21.04.24
sl 34
20.04.24
sl 141
01.10.23
sl 140
30.09.23
sl 72
11.06.23
sl 71
10.06.23
sl 60
17.05.23
sl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
sl 71
12.06.22
sl 70
11.06.22
sl 54
14.05.22
sl 50
11.05.22
pořadí11.14.14.33.36.17.23.20.42.39.14.15.17.25.
odstup %21,918,225,535,537,641,878,346,752,943,730,140,641,360,2
% poražených soupeřů56,550,050,015,812,533,312,026,98,917,427,822,220,014,3
pořadí202220232024celkem
průměr25.325.813.022.9
medián17231417
modus14171414
počet závodů65314
průměrný odstup od vítěze %44,848,021,941,0
průměrné % poražených soupeřů18,420,152,226,3
počet jízd1210628
lepší 1. jízda1
16,7%
2
40,0%
3
100,0%
6
42,9%
čistých jízd1
8,3%
2
20,0%
2
33,3%
5
17,9%

Kategorie C2M

Sekanina Matějsl 141
01.10.23
sl 140
30.09.23
sl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
sl 71
12.06.22
sl 70
11.06.22
sl 54
14.05.22
pořadí8.7.7.7.6.4.6.
odstup %24,416,027,931,517,013,929,7
% poražených soupeřů41,753,853,840,016,750,028,6
pořadí20222023celkem
průměr6.07.56.4
medián677
modus677
počet závodů527
průměrný odstup od vítěze %24,020,222,9
průměrné % poražených soupeřů37,847,840,7
počet jízd10414
lepší 1. jízda1
20,0%
0
0,0%
1
14,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Sekanina Matějsl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
pořadí9.11.
odstup %44,167,7
% poražených soupeřů20,0---
pořadí2020celkem
průměr10.010.0
medián99
modus99
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %55,955,9
průměrné % poražených soupeřů10,010,0
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Sekanina Matějsl 58
22.05.24
sl 35
21.04.24
sl 34
20.04.24
sl 141
01.10.23
sl 140
30.09.23
sl 72
11.06.23
sl 71
10.06.23
sl 60
17.05.23
sl 40
30.04.23
sl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
sl 87
03.07.22
sl 86
02.07.22
sl 71
12.06.22
sl 70
11.06.22
sl 54
14.05.22
sl 50
11.05.22
sl 34
17.04.22
sl 32
16.04.22
sl 155
20.08.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 34
28.04.19
pořadí8.14.11.19.28.17.11.49.17.45.40.18.18.10.8.19.34.18.17.50.23.74.64.55.45.53.60.83.87.36.57.56.56.
odstup %6,014,38,910,811,824,820,179,218,027,723,220,215,817,611,812,229,015,011,540,635,544,942,442,237,857,062,459,463,372,874,8122,9107,3
% poražených soupeřů81,672,380,879,870,368,680,45,964,457,763,280,781,378,683,760,938,967,970,949,554,220,728,415,634,323,520,313,716,55,45,13,51,8
pořadí201920202021202220232024celkem
průměr62.558.536.522.723.511.036.4
medián56552318171134
modus5645231817817
počet závodů662106333
průměrný odstup od vítěze %83,447,838,018,427,49,737,6
průměrné % poražených soupeřů7,723,851,968,461,678,247,9
počet jízd121242012666
lepší 1. jízda3
50,0%
2
33,3%
2
100,0%
3
30,0%
2
33,3%
0
0,0%
12
36,4%
čistých jízd0
0,0%
1
8,3%
0
0,0%
12
60,0%
2
16,7%
2
33,3%
17
25,8%

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Sekanina Matějsj 119
27.08.23
sj 118
26.08.23
sj 31
23.04.23
sj 30
22.04.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 36
24.04.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 44
05.06.21
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
pořadí31.26.27.30.45.52.40.44.36.51.53.68.73.71.
odstup %16,814,020,924,220,522,824,728,943,826,723,535,164,968,6
% poražených soupeřů26,841,916,16,535,323,958,155,27,97,43,720,2------
pořadí2020202120222023celkem
průměr72.068.044.835.246.2
medián7168443044
modus7168362626
počet závodů215614
průměrný odstup od vítěze %66,735,129,519,931,1
průměrné % poražených soupeřů0,020,226,525,121,6

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1M

Sekanina Matějsj 31
23.04.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 118
22.08.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
pořadí27.45.52.40.44.51.53.28.68.91.
odstup %20,920,522,824,728,926,723,521,435,145,6
% poražených soupeřů16,135,323,958,155,27,43,754,220,28,2
pořadí2020202120222023celkem
průměr91.048.047.041.349.9
medián9128444545
modus9128402727
počet závodů124310
průměrný odstup od vítěze %45,628,226,021,427,0
průměrné % poražených soupeřů8,237,231,125,128,2

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Sekanina Matějsj 119
27.08.23
sj 118
26.08.23
sj 31
23.04.23
sj 30
22.04.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 116
03.09.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 126
04.09.21
sl 83
19.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
pořadí31.26.27.30.45.52.13.51.53.23.12.68.91.96.73.71.
odstup %16,814,020,924,220,522,814,426,723,518,219,635,145,647,164,968,6
% poražených soupeřů26,841,916,16,535,323,976,97,43,755,160,720,28,28,7------
pořadí2020202120222023celkem
průměr82.834.339.035.247.6
medián7323513045
modus7112132612
počet závodů433616
průměrný odstup od vítěze %56,524,321,619,930,2
průměrné % poražených soupeřů4,245,329,325,124,5

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Sekanina Matějsj 119
27.08.23
sj 118
26.08.23
sj 31
23.04.23
sj 30
22.04.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 11
26.03.23
sj 10
26.03.23/2
sj 9
25.03.23
sj 8
25.03.23/2
sj 116
03.09.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 10
27.03.22
sj 9
27.03.22/2
sj 8
26.03.22
sj 7
26.03.22/2
sj 126
04.09.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
pořadí31.26.27.30.45.52.17.16.17.17.13.40.44.51.53.31.32.33.34.23.68.91.96.73.71.39.38.41.41.51.53.59.60.
odstup %16,814,020,924,220,522,816,518,718,817,814,424,728,926,723,534,134,332,634,418,235,145,647,164,968,648,553,549,461,951,758,960,365,9
% poražených soupeřů26,841,916,16,535,323,963,667,461,961,976,958,155,27,43,718,922,528,926,755,120,28,28,7------------2,42,4---1,9------
pořadí20192020202120222023celkem
průměr47.882.845.536.827.842.8
medián417323342640
modus417123131717
počet závodů84291033
průměrný odstup od vítěze %56,356,526,728,219,135,6
průměrné % poražených soupeřů0,84,237,733,140,524,3

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Sekanina Matějsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
pořadí73.85.39.68.70.86.89.69.69.
odstup %26,032,515,031,132,635,143,547,346,6
% poražených soupeřů35,124,336,723,020,715,012,01,41,4
pořadí20212022celkem
průměr78.367.072.0
medián697070
modus693969
počet závodů459
průměrný odstup od vítěze %43,127,434,4
průměrné % poražených soupeřů7,528,018,8

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Sekanina Matějsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 113
28.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
pořadí73.85.7.68.70.
odstup %26,032,510,431,132,6
% poražených soupeřů35,124,390,523,020,7
pořadí2022celkem
průměr60.660.6
medián7070
modus77
počet závodů55
průměrný odstup od vítěze %26,526,5
průměrné % poražených soupeřů38,738,7

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Sekanina Matějsp 118
04.09.22
sp 119
04.09.22/2
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sj 128
05.09.21
sj 129
05.09.21/2
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
pořadí13.73.85.39.86.21.89.69.69.
odstup %11,526,032,515,035,118,743,547,346,6
% poražených soupeřů78,235,124,336,715,060,812,01,41,4
pořadí20212022celkem
průměr66.852.560.4
medián693969
modus691369
počet závodů549
průměrný odstup od vítěze %38,221,330,7
průměrné % poražených soupeřů18,143,629,4

Mezinárodní závod sprint

Kategorie K1M

Sekanina Matějsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí73.85.
odstup %26,032,5
% poražených soupeřů35,124,3
pořadí2022celkem
průměr79.079.0
medián7373
modus7373
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %29,229,2
průměrné % poražených soupeřů29,729,7

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

Sekanina Matějsp 34
26.04.23
sp 118
04.09.22
sp 119
04.09.22/2
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 150
11.05.22
sp 33
16.04.22
sj 128
05.09.21
sj 129
05.09.21/2
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
pořadí8.13.73.85.39.3.6.86.21.89.69.69.
odstup %17,411,526,032,515,08,813,035,118,743,547,346,6
% poražených soupeřů69,678,235,124,336,781,882,815,060,812,01,41,4
pořadí202120222023celkem
průměr66.836.58.046.8
medián6913839
modus693869
počet závodů56112
průměrný odstup od vítěze %38,217,817,426,3
průměrné % poražených soupeřů18,156,569,641,6
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále