Sekanina Matěj, 2008

Vodní sporty Desná
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+   C1: -   C2: -  sjezd K1: 3   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
03.10.2021 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom    
02.10.2021 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom    
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 72. 19/ZS 25.5528,2
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 62. 16/ZS 21.5421,2
05.09.2021 5. Český pohár žáků v Českém Vrbném ve sprintu USD České Vrbné K1M sjezd 21. 16/ZS 8.6118,7
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1M sjezd 86. 11/ZS 15.3735,1
04.09.2021 4. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 23. 17/ZS 49.2618,2
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 89. 10/ZS 18.6243,5
22.08.2021 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1M sjezd 28. 23/ZS 9.0021,4
21.08.2021 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 59. 40/ZS 37.6447,1
20.08.2021 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 50. 36/ZS 31.8740,6
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 95. 22/ZS 24.2128,7
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 90. 22/ZS 23.1526,8
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 120. 28/ZS 164.10199,0
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 116. 28/ZS 57.9160,3
11.07.2021 Slalom na voleji řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem K1M slalom 14. 3/ZS 22.1728,0
10.07.2021 Slalom na voleji + Český pohár veteránů řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem K1M slalom 14. 2/ZS 23.9426,3
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 31. 8/ZS 11.3317,1
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 102. 29/ZS 36.4750,2
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 17. 6/ZS 14.6016,4
19.06.2021 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M sjezd 12. 6/ZS 93.9019,6
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 20. 5/ZS 13.9015,2
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 69. 10/ZS 21.3047,3
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 69. 10/ZS 20.1946,6
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 23. 5/ZS 32.4935,5
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1M sjezd 76. 14/ZS 531.4945,6
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1M sjezd 68. 11/ZS 414.0235,1
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 74. 11/ZM 42.1044,9
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2X slalom
JURAJDOVÁ Simona
9. 3/ZS 58.2044,1
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 64. 9/ZM 38.7042,4
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2X slalom
JURAJDOVÁ Simona
11. 4/ZS 92.9067,7
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 55. 10/ZM 30.5042,2
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom    
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota K1M slalom 45. 5/ZM 29.1037,8
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL K1M slalom 53. 11/ZM 48.1057,0
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka K1M slalom 21. 3/ZM 26.3728,2
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka K1M slalom 22. 3/ZM 26.8029,1
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 91. 36/ZM 44.4742,5
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 91. 17/ZM 301.2245,6
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 96. 14/ZM 311.5947,1
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 73. 6/ZM 28.6564,9
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 71. 6/ZM 30.0068,6
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 60. 11/ZM 57.7062,4
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 83. 18/ZM 57.7059,4
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 87. 15/ZM 64.4063,3
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 36. 5/ZM 69.2072,8
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1M slalom 57. 17/ZM 72.9074,8
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1M slalom 56. 16/ZM 112.10122,9
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 56. 16/ZM 100.40107,3
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom    
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 38. 3/ZM 473.5053,5
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 39. 4/ZM 369.9048,5
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 41. 3/ZM 542.7061,9
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 41. 3/ZM 372.3049,4
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 51. 6/ZM 388.8051,7
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 53. 5/ZM 508.1058,9
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 59. 6/ZM 455.3060,3
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 60. 6/ZM 586.2065,9
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Sekanina MatějVodní sporty Desná K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 03.08.21 updated from RVP
Sekanina MatějVodní sporty Desná K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 22.06.21 updated from RVP
Sekanina MatějVodní sporty Desná K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Sekanina MatějVodní sporty Desná K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 08.10.18 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|6338|0|N

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
131.K1M 5/15 507
Slalom: Oblastní žebříček Morava
67.K1M 2/2 36
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 6/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
110.K1M 5/9 11
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
38.K1M 5/8 25

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
370.K1M 3/3 28
Slalom: Oblastní žebříček Morava
16.C2X
Jurajdová Simona
2/2 2
81.K1M 5/8 76
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 4/4 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
116.K1M 5/7 25
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/8 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20212020
K1M6094

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212020
K1M131370

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212020
K1M110154

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202120202019
K1M6781116
C2X-16-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202120202019
K1M3890137
Fotky nenalezeny.
0|6338|0|N

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
131.K1M 5/15 507
Slalom: Oblastní žebříček Morava
67.K1M 2/2 36
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 6/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
110.K1M 5/9 11
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
38.K1M 5/8 25

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
370.K1M 3/3 28
Slalom: Oblastní žebříček Morava
16.C2X
Jurajdová Simona
2/2 2
81.K1M 5/8 76
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 4/4 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
116.K1M 5/7 25
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/8 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20212020
K1M6094

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212020
K1M131370

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212020
K1M110154

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202120202019
K1M6781116
C2X-16-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202120202019
K1M3890137

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
30   2 22     54
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody55.056.01431
K1M58.156.01429
C2X10.09.092
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,031
K1M00,000,000,000,029
C2X00,000,000,000,02
Celkem00,000,000,000,031
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody62126020812,9
K1M58104818813,8
C2X42125300,0
Celkem62126020812,9
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie K1M

Sekanina Matějsl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 155
20.08.21
sl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 99
11.07.21
sl 98
10.07.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 78
20.06.20
pořadí72.62.50.95.90.120.116.14.14.31.102.17.20.21.22.91.
odstup %28,221,240,628,726,8199,060,328,026,317,150,216,415,228,229,142,5
% poražených soupeřů53,662,649,544,451,61,710,262,967,584,649,076,873,651,250,034,8
pořadí20202021celkem
průměr44.761.858.6
medián226250
modus211414
počet závodů31316
průměrný odstup od vítěze %33,242,941,1
průměrné % poražených soupeřů45,352,951,5
počet jízd62632
lepší 1. jízda1
33,3%
5
38,5%
6
37,5%
čistých jízd2
33,3%
5
19,2%
7
21,9%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C2X

Sekanina Matějsl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
pořadí9.11.
odstup %44,167,7
% poražených soupeřů20,0---
pořadí2020celkem
průměr10.010.0
medián99
modus99
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %55,955,9
průměrné % poražených soupeřů10,010,0
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Sekanina Matějsl 155
20.08.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 34
28.04.19
pořadí50.23.74.64.55.45.53.60.83.87.36.57.56.56.
odstup %40,635,544,942,442,237,857,062,459,463,372,874,8122,9107,3
% poražených soupeřů49,554,220,728,415,634,323,520,313,716,55,45,13,51,8
pořadí201920202021celkem
průměr62.558.536.557.1
medián56552356
modus56452356
počet závodů66214
průměrný odstup od vítěze %83,447,838,061,7
průměrné % poražených soupeřů7,723,851,920,9
počet jízd1212428
lepší 1. jízda3
50,0%
2
33,3%
2
100,0%
7
50,0%
čistých jízd0
0,0%
1
8,3%
0
0,0%
1
3,6%

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Sekanina Matějsj 44
05.06.21
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
pořadí68.73.71.
odstup %35,164,968,6
% poražených soupeřů20,2------
pořadí20202021celkem
průměr72.068.070.7
medián716871
modus716868
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %66,735,156,2
průměrné % poražených soupeřů0,020,26,7

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1M

Sekanina Matějsj 118
22.08.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
pořadí28.68.91.
odstup %21,435,145,6
% poražených soupeřů54,220,28,2
pořadí20202021celkem
průměr91.048.062.3
medián912868
modus912828
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %45,628,234,0
průměrné % poražených soupeřů8,237,227,5

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Sekanina Matějsj 126
04.09.21
sl 83
19.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
pořadí23.12.68.91.96.73.71.
odstup %18,219,635,145,647,164,968,6
% poražených soupeřů55,160,720,28,28,7------
pořadí20202021celkem
průměr82.834.362.0
medián732371
modus711212
počet závodů437
průměrný odstup od vítěze %56,524,342,7
průměrné % poražených soupeřů4,245,321,8

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Sekanina Matějsj 126
04.09.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
pořadí23.68.91.96.73.71.39.38.41.41.51.53.59.60.
odstup %18,235,145,647,164,968,648,553,549,461,951,758,960,365,9
% poražených soupeřů55,120,28,28,7------------2,42,4---1,9------
pořadí201920202021celkem
průměr47.882.845.557.4
medián41732353
modus41712341
počet závodů84214
průměrný odstup od vítěze %56,356,526,752,1
průměrné % poražených soupeřů0,84,237,77,1

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Sekanina Matějsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
pořadí86.89.69.69.
odstup %35,143,547,346,6
% poražených soupeřů15,012,01,41,4
pořadí2021celkem
průměr78.378.3
medián6969
modus6969
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %43,143,1
průměrné % poražených soupeřů7,57,5

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Sekanina Matějsj 128
05.09.21
sj 129
05.09.21/2
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
pořadí86.21.89.69.69.
odstup %35,118,743,547,346,6
% poražených soupeřů15,060,812,01,41,4
pořadí2021celkem
průměr66.866.8
medián6969
modus6969
počet závodů55
průměrný odstup od vítěze %38,238,2
průměrné % poražených soupeřů18,118,1

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

Sekanina Matějsj 128
05.09.21
sj 129
05.09.21/2
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
pořadí86.21.89.69.69.
odstup %35,118,743,547,346,6
% poražených soupeřů15,060,812,01,41,4
pořadí2021celkem
průměr66.866.8
medián6969
modus6969
počet závodů55
průměrný odstup od vítěze %38,238,2
průměrné % poražených soupeřů18,118,1