114 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů

15.08.2021   Řeka Jizera, jez v Obodři.
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. LICHAČEV Bogdan 2002 9 RUS Sergej87.46 0 84.36 0 84.36 0
2. TSVETKOV Nikita 2004 9 RUS Sergej83.88 2 83.62 2 85.621.26/1,50
3.1/DMNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor87.85 0 86.99 4 87.853.49/4,1324
4.2/DMJINEK Hugo 2005 2 USK Pha87.29 2 85.92 2 87.923.56/4,2320
5.1/VMRŮZEK David 1976 2 TJ Dukla88.75 0 89.24 0 88.754.39/5,2316
6.1/ZSŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice92.42 2 88.78 0 88.784.42/5,2312
7.1/U23VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky87.35 2 87.43 54 89.354.99/5,9308
8.2/U23ŠVEJD Jakub 2001 Sušice97.39 2 88.34 2 90.345.98/7,1304
9.1/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně88.35 2 90.61 0 90.355.99/7,1300
10.3/DMNOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB90.38 0 92.90 2 90.386.02/7,1296
11.1/DSHRŇÁK Jáchym 2004 2+ Kralupy90.55 2 86.85 4 90.856.49/7,7292
12.2/VRUBÍN Daniel 1975 2 TJ Dukla92.63 0 90.93 0 90.936.57/7,8288
13. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky90.96 0 4.00 999 90.966.60/7,8284
14. ZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB92.08 0 91.10 0 91.106.74/8,0280
15.2/DSGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice91.58 0 91.44 0 91.447.08/8,4276
16.2/VMSUCHÝ Ondřej 1979 3+ TJ Dukla91.61 0 4.00 999 91.617.25/8,6272
17.2/ZSRETEK Toman 2007 2 Olomouc91.99 0 93.34 50 91.997.63/9,0268
18.3/U23VAVRLA Adam 2000 2 KK Opava96.28 4 92.21 0 92.217.85/9,3264
19.3/ZSDRAGON Jakub 2007 2 KK Opava92.28 0 94.71 0 92.287.92/9,4260
20.3/VMKLÍR Oto 1981 2 USK Pha96.07 0 92.53 0 92.538.17/9,7256
21.4/DMŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc95.93 0 90.65 2 92.658.29/9,8252
22.4/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz92.97 0 96.92 4 92.978.61/10,2248
23.3/DSDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha90.09 4 93.00 0 93.008.64/10,2244
24.5/DMBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy89.40 4 98.57 4 93.409.04/10,7240
25.4/DSPECHAČ Jonáš 2004 2 USK Pha93.03 2 89.99 4 93.999.63/11,4236
26.5/DSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky92.76 2 92.02 2 94.029.66/11,5232
27.4/U23BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.92.11 2 92.34 2 94.119.75/11,6228
28.3/VMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB94.33 0 4.00 999 94.339.97/11,8224
29.5/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 2 Olomouc94.38 0 93.61 2 94.3810.02/11,9220
30. MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.94.27 2 92.42 2 94.4210.06/11,9216
31.6/DMONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha89.34 50 88.47 6 94.4710.11/12,0212
32.6/DSHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Frol94.57 0 4.00 999 94.5710.21/12,1208
33.7/DSKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná96.90 0 94.76 0 94.7610.40/12,3204
34.1/VSNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy95.52 0 96.82 2 95.5211.16/13,2200
35.8/DSTARABA Matyáš 2004 2 KK Brand95.53 0 97.77 2 95.5311.17/13,2196
36.6/ZSFRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice94.00 2 97.83 2 96.0011.64/13,8192
37.7/ZSUHLÍK Jan 2008 2 Bechyně95.36 52 96.30 0 96.3011.94/14,2188
38.5/U23HAVRÁNEK Jakub 2002 2 Roudnice90.62 6 92.37 54 96.6212.26/14,5184
39.8/ZSHANUŠ Jakub 2007 2 USK Pha95.38 2 95.24 2 97.2412.88/15,3180
40.9/ZSBAREŠ Hugo 2008 2 USK Pha96.48 2 99.14 4 98.4814.12/16,7176
41.7/DMKOVÁŘ Filip 2006 2 KK Opava95.96 6 94.60 4 98.6014.24/16,9172
42. VOLÁK Jaroslav 1990 3+ Klášter.98.90 0 100.85 0 98.9014.54/17,2168
43.10/ZSSVOBODA Šimon 2008 2 Benátky99.87 6 97.02 2 99.0214.66/17,4164
44.4/VNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň99.06 0 99.85 4 99.0614.70/17,4160
45.11/ZSKÁPKA Kryštof 2007 3+ Ostrava97.21 2 102.66 0 99.2114.85/17,6156
46.2/VSMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy103.18 2 99.30 0 99.3014.94/17,7152
47.5/VZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.99.55 0 106.22 4 99.5515.19/18,0148
48.9/DSKÖRNER Adam 2004 2 KK Brand99.74 0 100.25 0 99.7415.38/18,2144
49.10/DSŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice99.76 0 100.20 2 99.7615.40/18,3140
50.6/VPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB99.78 0 98.27 4 99.7815.42/18,3136
51.11/DSSTRASSER Marek 2004 2 L.Žatec97.84 2 99.29 2 99.8415.48/18,3132
52.12/ZSJANČAR Štěpán 2007 3+ USK Pha99.85 0 102.75 0 99.8515.49/18,4128
53.7/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz97.16 4 98.23 2 100.2315.87/18,8124
54.8/DMBERÁNEK Tomáš 2006 3+ Třebech.96.44 4 98.07 6 100.4416.08/19,1120
55.3/VSMĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.100.48 0 4.00 999 100.4816.12/19,1116
56.12/DSRUTAR Martin 2003 2 VS Desná99.42 2 101.00 0 101.0016.64/19,7112
57.6/U23STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky100.84 6 99.11 2 101.1116.75/19,9108
58.8/VBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB103.09 0 99.21 2 101.2116.85/20,0104
59.9/DMPELIKÁN Václav 2005 3+ Boh.Pha101.30 0 99.54 6 101.3016.94/20,1103
60.13/DSKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc99.89 2 102.72 2 101.8917.53/20,8102
61.7/U23HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha101.97 0 100.20 4 101.9717.61/20,9101
62.1/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 3+ Olomouc100.37 4 100.08 2 102.0817.72/21,0100
63.13/ZSKUTÍN Filip 2007 3+ Olomouc100.12 2 102.63 2 102.1217.76/21,199
64.10/DMSLAVÍK Vojtěch 2005 3 Frol102.36 0 108.00 10 102.3618.00/21,398
65. MYŠÁK Albert 1994 Č.Lípa100.68 2 124.52 4 102.6818.32/21,797
66.14/ZSMALINSKÝ Petr 2008 3+ KK Brand102.74 0 103.27 2 102.7418.38/21,896
67.4/VMHEK Jan 1979 3+ Roudnice102.95 0 4.00 999 102.9518.59/22,095
68.11/DMNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor99.00 4 101.30 4 103.0018.64/22,194
69.12/DMAMBROŽ Jiří 2006 3+ Ostrava132.73 6 101.58 2 103.5819.22/22,893
70.15/ZSSTROPEK Tobiáš 2007 3+ KK Opava102.26 2 103.16 2 104.2619.90/23,692
71.13/DMSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc106.62 2 102.52 2 104.5220.16/23,991
72.14/DMCHYTIL Lumír 2006 3+ Šumperk109.29 4 104.57 0 104.5720.21/24,090
73.16/ZSSYNEK Přemysl 2007 3+ L.Žatec104.88 0 103.71 4 104.8820.52/24,389
74.5/VMJEREMIAŠ Jan 1985 2 Třebech.105.24 0 107.03 2 105.2420.88/24,888
75.2/ZMŘEŽÁBEK Dominik 2009 3+ USK Pha106.37 0 105.26 0 105.2620.90/24,887
76.14/DSVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice105.30 0 106.04 4 105.3020.94/24,886
77.17/ZSKRÁL Matěj 2008 3+ USK Pha105.58 0 104.64 2 105.5821.22/25,285
78.18/ZSBAAR Dominik 2007 3 KK Opava117.94 10 105.81 0 105.8121.45/25,484
79.8/U23STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky101.05 8 103.90 2 105.9021.54/25,583
80.19/ZSPLAS Tobiáš 2008 3+ USK Pha104.09 2 104.34 4 106.0921.73/25,882
81.3/ZMNOVOTNÝ Matyáš 2009 3 KK Brand116.62 6 106.49 0 106.4922.13/26,281
82.15/DMADÁMEK Martin 2006 Kotva B.106.36 4 104.50 2 106.5022.14/26,263
83.6/VMADAMEC Jakub 1984 3 Č.Lípa112.36 0 106.77 0 106.7722.41/26,680
84.4/ZMPINKAVA Matyáš 2009 3+ USK Pha104.90 2 106.42 2 106.9022.54/26,779
85.4/VSGALUŠKA Vladislav 1965 Sušice105.09 2 4.00 999 107.0922.73/26,978
86. BOHÁČ Robert 1989 3+ Ostrava105.44 2 102.52 6 107.4423.08/27,477
87.9/VJINDRÁK Petr 1969 3+ Tech.Pha107.55 0 4.00 999 107.5523.19/27,576
88.5/ZMLANGER Filip 2009 3+ USK Pha105.70 2 103.13 6 107.7023.34/27,775
89.6/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 3+ Olomouc107.21 2 105.89 2 107.8923.53/27,974
90.20/ZSKLIMEŠ Vít 2007 3+ Kralupy107.91 0 113.92 6 107.9123.55/27,973
91.21/ZSPETŘÍK Marek 2008 3+ USK Pha106.07 2 106.79 6 108.0723.71/28,172
92.16/DMCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3+ Frol104.30 4 102.10 6 108.1023.74/28,171
93.7/ZMROUSEK David 2010 3 KK Opava104.21 4 109.97 6 108.2123.85/28,370
94.7/VMKRÁL Tomáš 1979 3+ USK Pha108.84 0 108.31 0 108.3123.95/28,469
95.22/ZSSEKANINA Matěj 2008 3+ VS Desná106.39 4 106.57 2 108.5724.21/28,768
96.5/VSKOUDELKA Tomáš 1964 3+ Č.Kruml.109.31 0 108.72 0 108.7224.36/28,967
97.23/ZSSAMEK Petr 2008 3+ Třebech.105.39 50 103.38 6 109.3825.02/29,766
98.24/ZSSLUŠNÝ Vojtěch 2008 3+ Benátky109.84 0 110.14 4 109.8425.48/30,265
99.6/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 3+ Hubertus110.01 0 109.59 2 110.0125.65/30,464
100.17/DMHANUŠ Tomáš 2005 3 Třebech.116.25 2 106.43 4 110.4326.07/30,962
101.8/ZMKVAPIL Matěj 2009 3+ Sláv.KV107.13 4 107.40 4 111.1326.77/31,761
102.10/VHORÁK David 1976 3+ Frol109.27 4 111.16 0 111.1626.80/31,860
104.25/ZSKVASNIČKA Matěj 2008 3+ Horš.Týn113.06 0 111.26 0 111.2626.90/31,959
105.7/VSFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa113.38 2 109.32 2 111.3226.96/32,058
106. KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV113.90 0 111.46 0 111.4627.10/32,157
107.26/ZSBALARIN Evžen 2008 3+ KK Opava107.52 4 106.72 6 111.5227.16/32,256
108.9/ZMKÁPKA Lukáš 2009 3+ Ostrava114.25 2 110.01 2 112.0127.65/32,855
109.18/DMKOT Michal 2006 3 Boh.Pha110.78 2 108.15 4 112.1527.79/32,954
110.27/ZSŠEFČÍK Václav 2008 3 KK Opava112.41 0 113.85 4 112.4128.05/33,353
111.11/VPODUŠKA Patrik 1976 3+ So Trója112.87 0 116.35 4 112.8728.51/33,852
112.10/ZMDVOŘÁK Vít 2009 3 USK Pha109.39 4 110.38 8 113.3929.03/34,451
113.28/ZSKRÁL Ondřej 2008 3 USK Pha114.16 0 114.24 4 114.1629.80/35,350
114.8/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.112.30 2 117.38 2 114.3029.94/35,549
115.12/VNAJMAN Martin 1972 3 Kralupy114.76 0 4.00 999 114.7630.40/36,048
116.9/VSNOVÁK Jindřich 1964 3+ Kralupy115.10 2 115.27 0 115.2730.91/36,647
117.11/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 3+ Olomouc124.33 2 113.99 2 115.9931.63/37,546
118.12/ZMSEMERÁD Vít 2010 3 Roudnice117.15 0 116.24 0 116.2431.88/37,845
119.29/ZSPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha110.49 6 112.49 4 116.4932.13/38,144
120.13/ZMFABIAN František 2009 3+ Ostrava114.89 4 112.80 4 116.8032.44/38,543
121.19/DMFOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand112.39 8 109.08 8 117.0832.72/38,842
121.8/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Frol113.08 4 117.45 4 117.0832.72/38,841
123.14/ZMKOVÁŘ Michal 2009 3 KK Opava118.89 2 117.34 0 117.3432.98/39,140
124.15/ZMPOKORNÝ Daniel 2009 3 USK Pha115.57 2 143.83 0 117.5733.21/39,439
125.10/VSKOSHELEV Sergey 1960 3+ Sušice116.66 2 124.04 4 118.6634.30/40,738
126.16/ZMPELIKÁN Martin 2009 3+ Boh.Pha4.00 999 112.85 6 118.8534.49/40,937
127.17/ZMHILAR Mikoláš 2009 3 USK Pha119.59 0 117.44 2 119.4435.08/41,636
128.18/ZMKEPŠTA Martin 2009 3 KK Brand118.05 4 117.84 2 119.8435.48/42,135
129.30/ZSBAAR Patrik 2007 3 KK Opava111.74 50 116.09 4 120.0935.73/42,434
130.13/VROUČA Jaroslav 1970 3 Šumperk118.33 2 117.65 4 120.3335.97/42,633
131.20/DMTESAŘ Petr 2006 3 Loko Plz119.40 2 111.21 10 121.2136.85/43,732
132.31/ZSPETŘÍČEK Adam 2007 3 L.Žatec117.50 4 117.03 6 121.5037.14/44,031
133.32/ZSPOHANKA František 2008 3 KK Brand122.69 54 120.06 2 122.0637.70/44,730
134.19/ZMCIHLÁŘ David 2009 3 Horš.Týn124.23 0 126.98 8 124.2339.87/47,329
135.20/ZMFOLTÍN Radim 2010 3 KK Brand121.77 8 120.57 4 124.5740.21/47,728
136.21/ZMSLÁDEK Michal 2009 3 Loko Plz124.81 0 128.68 2 124.8140.45/47,927
137.33/ZSSVRČINA David 2007 3 Šumperk126.61 0 123.83 2 125.8341.47/49,226
138.34/ZSFIŠNAR Jakub 2007 3 Zábřeh130.56 8 123.96 2 125.9641.60/49,325
139.22/ZMRŮŽIČKA Jan 2009 3 KK Brand123.34 4 122.54 4 126.5442.18/50,024
140.9/VMABRAHAM Jiří 1977 Benátky126.87 0 4.00 999 126.8742.51/50,423
141.35/ZSSVRČINA Tomáš 2008 3 Šumperk124.88 2 124.86 4 126.8842.52/50,422
142.23/ZMKULHÁNEK Adam 2009 3 Pardub.131.21 2 125.65 2 127.6543.29/51,321
143.24/ZMKOLÁŘ Lukáš 2010 3 USK Pha128.62 0 170.81 4 128.6244.26/52,520
144.21/DMKUTÍLEK Ondřej 2005 Benátky144.07 6 121.68 8 129.6845.32/53,719
145.25/ZMVLNAS Ota 2010 3 USK Pha134.57 2 128.47 2 130.4746.11/54,718
146.22/DMGÍNA Štěpán 2006 Frol126.59 6 150.95 6 132.5948.23/57,217
147.26/ZMKLÍR Vojtěch 2010 3 USK Pha152.90 2 134.48 0 134.4850.12/59,416
148.27/ZMTÁBORSKÝ Vojtěch 2010 3 Horš.Týn134.62 0 169.72 0 134.6250.26/59,615
149.23/DMCIHLÁŘ Filip 2006 3 Horš.Týn124.76 10 143.40 8 134.7650.40/59,714
150.28/ZMMRŮZEK David 2010 3 KK Brand136.47 0 132.83 2 134.8350.47/59,813
151.11/VSJAROLÍMEK Otto 1961 3 Turnov160.81 0 132.98 2 134.9850.62/60,012
152.14/VPISKÁČEK Pavel 1970 3 Štětí136.90 0 138.17 0 136.9052.54/62,311
153.29/ZMAUGUSTÝN Jakub 2009 3 Roudnice140.48 0 139.72 4 140.4856.12/66,510
154.30/ZMNOVÁK Dalibor 2009 3 VS Tábor134.82 6 153.81 8 140.8256.46/66,99
155.9/U23PĚČEK Dominik 2002 Jeseník137.69 4 139.97 6 141.6957.33/68,08
156.31/ZMVEJVANČICKÝ Pavel 2009 3 Horš.Týn140.14 2 140.26 6 142.1457.78/68,57
157.32/ZMKRÁL Jakub 2010 3 USK Pha162.84 2 141.13 2 143.1358.77/69,76
158.15/VHOŘENÍ Petr 1975 3 Kadaň141.14 6 4.00 999 147.1462.78/74,45
159.16/VVYBULKA Jan 1969 Kralupy161.75 6 156.96 2 158.9674.60/88,44
160.36/ZSLUTONSKÝ Marek 2008 USK Pha177.40 2 153.10 6 159.1074.74/88,63
161.33/ZMŽENTEL Zachariáš 2010 USK Pha156.11 6 152.37 10 162.1177.75/92,22
162.34/ZMMOJŽIŠ Štěpán 2010 Kralupy150.73 52 155.95 8 163.9579.59/94,31
163.35/ZMHLADÍK Šimon 2009 3 Boh.Pha4.00 999 114.77 50 164.7780.41/95,30
164.36/ZMBOUDA Vladimír 2009 3 Horš.Týn200.21 6 163.37 2 165.3781.01/96,00
165.37/ZMBARTÁK Lukáš 2009 Klášter.1.00 999 159.32 8 167.3282.96/98,30
166.37/ZSCHUNT Ondřej 2008 3 Loko Plz175.55 156 161.34 8 169.3484.98/100,70
167.38/ZSPORTYCH Matyáš 2008 Trutnov187.13 10 180.11 4 184.1199.75/118,20
168.38/ZMPROKOPIUS Jan Matěj 2010 USK Pha180.75 4 172.75 62 184.75100.39/119,00
169.39/ZMKOFROŇ Lukáš 2010 Benátky196.17 58 168.08 58 226.08141.72/168,00
170.39/ZSČERMÁK Daniel 2008 Štětí193.06 152 192.07 54 246.07161.71/191,70
171.40/ZMKALA Matouš 2009 Štětí1.00 999 155.07 110 265.07180.71/214,20
  ABRAHAM Tomáš 1969 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PROKOPIUS Jan Matěj 2010 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DUMBROVSKÝ Daniel 1991 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SÝKORA Ondřej 2010 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČERMÁK Vilém 2009 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BUREŠ Jan 1978 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠRÁMEK Jiří 1966 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RENDÓN Marco 2008 3 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZUNA Vilém 2007 3 Semily4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JÁNSKÝ Pavel 1975 3 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRAUS Václav 1961 3 ČSAD Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZUNA Jáchym 2010 3 Semily4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRUBEC Matěj 2010 3 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PRELL Pavel 1976 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAUCK Marek 2007 2 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl