Pavlík Jiří, 1964

SK Třebechoviceregistrační číslo: 061021
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+ zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy5204021025090
Morava200409010060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy18040505030
Morava13060705040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
26.05.2024 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního mostu. K1M slalom    
64
25.05.2024 Slalom v Sušici 3. Český pohár veteránů Sušice nádraží u železničního mostu. K1M slalom 128. 12/VS 28.1742,9
48
19.05.2024 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom    
0
18.05.2024 Slalom na Paraplíčku + 2.Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 86. 5/VS 29.6037,5
53
07.04.2024 Slalom v Trutnově - 58. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 34. 4/VS 56.9647,6
10
06.04.2024 Slalom v Trutnově - 58. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 36. 4/VS 33.1630,9
11
01.10.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 85. 4/VS 30.8030,2
50
30.09.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 83. 4/VS 30.0030,9
62
17.09.2023 54. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 100. 4/VS 30.3137,3
38
16.09.2023 54. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje + 6. ČP veteránů Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 82. 4/VS 37.9837,5
43
06.08.2023 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 121. 6/VS 37.6645,7
43
05.08.2023 Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 120. 6/VS 34.3740,9
48
30.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudimka K1M slalom 28. 2/VS 30.9334,0
18
29.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudinka K1M slalom 23. 2/VS 28.9830,8
21
23.07.2023 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1M sjezd    
0
23.07.2023 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1M sjezd 24.   3551.597.338,0
0
22.07.2023 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1M sjezd 17. 3/VS 303.5035,1
2
22.07.2023 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1M sjezd 24.   3551.747.361,1
0
16.07.2023 Memoriál Lídy Polesné + MČR veteránů v Českém Vrbném Slalomová dráha České Vrbné - úsek pod kanálem - soutok K1M slalom 93. 8/VS 33.4547,0
22
15.07.2023 Memoriál Karla Krejčího + 4.Český pohár veteránů v Českém Vrbném Slalomová dráha České Vrbné - úsek pod kanálem - soutok K1M slalom 88. 6/VS 35.3245,6
22
02.07.2023 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 93. 5/VS 31.6236,9
41
01.07.2023 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 94. 8/VS 32.2935,9
46
18.06.2023 Křivoklátské slalomy USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 117. 5/VS 45.8453,2
19
17.06.2023 Křivoklátské slalomy USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 114. 5/VS 41.2749,6
26
21.05.2023 Slalom v Sušici + ČP předžáků Sušice nádraží u železničního mostu. K1M slalom 65. 3/VS 24.1931,6
26
20.05.2023 Slalom v Sušici + 3. Český pohár veteránů + ČP předžáků Sušice nádraží u železničního mostu. K1M slalom 71. 3/VS 28.9737,2
30
14.05.2023 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 95. 4/VS 33.0043,3
41
13.05.2023 Slalom na Paraplíčku + 2.Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 71. 3/VS 21.7027,2
68
30.04.2023 Trutnovský slalom Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 83. 2/VS 50.9750,7
17
29.04.2023 Trutnovský slalom + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 92. 6/VS 41.6341,3
12
09.04.2023 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 60. 5/VS 59.2080,2
5
08.04.2023 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 51. 3/VS 34.3043,0
16
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 98. 6/VS 44.7942,6
28
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 94. 6/VS 36.0934,4
38
07.08.2022 Slalom O cenu Tyrolitu Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 97. 4/VS 27.0427,8
48
06.08.2022 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 108. 7/VS 1.071,8
46
24.07.2022 Sjezd v Třebechovicích sjezd - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprint - loděnice v Třebechovicích K1M sjezd 12. 2/VS 223.1025,5
3
24.07.2022 Sprint v Třebechovicích sjezd - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprint - loděnice v Třebechovicích K1M sjezd 16. 2/VS 19.0037,9
1
23.07.2022 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1M sjezd 11. 2/VS 252.2029,0
5
23.07.2022 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1M sjezd 15. 2/VS 19.2039,3
2
17.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce (soutok Chrudimky a Labe) K1M slalom 37. 2/VS 51.9665,1
6
16.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce K1M slalom 25. 1/VS 30.1631,3
23
10.07.2022 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn K1M slalom 27. 2/VS 19.9024,2
27
09.07.2022 Slalom v Kadani + 5. Český pohár veteránů + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn K1M slalom 38. 4/VS 21.3026,0
23
03.07.2022 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 47. 2/VS 23.5232,2
42
02.07.2022 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 59. 7/VS 25.8236,6
38
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 40. 2/VS 25.6025,8
22
18.06.2022 Vysokomýtský sjezd Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou Pořada K1M sjezd 22. 2/VS 209.2042,5
3
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 38. 2/VS 22.6022,1
29
22.05.2022 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního mostu. K1M slalom 124. 10/VS 31.6543,2
37
21.05.2022 Slalom v Sušici + 3. Český pohár veteránů Sušice nádraží u železničního mostu. K1M slalom 95. 7/VS 29.9841,7
72
15.05.2022 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 75. 5/VS 30.0035,9
37
14.05.2022 Slalom na Paraplíčku + 2. Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 68. 3/VS 32.1037,3
50
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 53. 2/VS 35.5536,6
27
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 60. 5/VS 38.1140,2
45
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 60. 2/VS 36.2538,4
31
03.04.2022 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 44. 2/VS 28.6034,0
7
02.04.2022 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 38. 2/VS 23.5028,3
12
03.10.2021 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom    
0
02.10.2021 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 122. 11/VS 45.3653,1
16
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 89. 3/VS 29.6632,7
53
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 98. 6/VS 29.8229,3
52
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 114. 8/VS 29.9435,5
49
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 96. 6/VS 24.4128,3
80
01.08.2021 Slalom pod Borskou přehradou + ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 31. 2/VS 25.8026,8
27
31.07.2021 Slalom pod Borskou přehradou + 4. ČP veteránů + ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 32. 3/VS 22.8022,4
26
11.07.2021 Slalom na voleji řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem K1M slalom 19. 1/VS 26.4133,3
12
10.07.2021 Slalom na voleji + Český pohár veteránů řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem K1M slalom 16. 2/VS 27.0529,7
20
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 103. 5/VS 26.5240,1
57
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 96. 5/VS 32.1044,2
65
27.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 71. 2/VS 26.0731,8
42
26.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 90. 5/VS 36.4446,2
20
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 31. 2/VS 20.2022,7
29
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 35. 3/VS 20.2022,1
27
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 87. 3/VS 22.0421,7
53
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 88. 3/VS 23.1222,7
65
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 99. 8/VS 32.1137,5
34
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 80. 7/VS 26.1330,0
65
02.08.2020 Slalom pod Borskou přehradou K1M slalom 31. 4/VS 23.2024,1
35
01.08.2020 Slalom pod Borskou přehradou + 3. Český pohár veteránů Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 44. 5/VS 24.5024,1
35
26.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 20. 3/VS 223.9028,4
5
26.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 24. 2/VS 18.8042,1
3
25.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 23. 1/VS 16.7036,4
4
25.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 25. 4/VS 243.7031,5
2
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem K1M slalom 115. 5/VS 26.1138,2
42
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 K1M slalom 109. 5/VS 24.1035,2
51
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka K1M slalom 13. 1/VS 21.3122,8
22
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka K1M slalom 12. 1/VS 18.3819,9
24
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 32. 3/VS 19.4020,1
23
27.06.2020 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M sjezd 31. 2/VS 224.8049,0
0
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 31. 3/VS 19.6020,4
25
14.06.2020 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 104. 6/VS 41.7053,0
40
13.06.2020 Křivoklátský slalom + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 116. 10/VS 42.4658,1
32
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 67. 3/VS 26.8027,7
80
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 61. 3/VS 22.8024,4
88
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 85. 6/VS 26.5528,6
55
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 89. 6/VS 28.0229,1
66
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 17. 1/VS 298.3036,4
6
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 20. 1/VS 19.3042,4
5
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 16. 1/VS 16.5035,7
10
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 18. 1/VS 301.7036,7
7
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1M slalom 17. 1/VS 28.2030,6
11
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1M slalom 16. 1/VS 28.6029,3
15
14.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1M slalom 67. 2/VS 26.0634,6
44
13.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1M slalom 98. 5/VS 51.3563,9
21
30.06.2019 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 71. 4/VS 25.2628,7
70
29.06.2019 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 76. 4/VS 22.3226,7
74
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 20. 1/VS 19.3042,4
5
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 80. 2/VS 32.4939,9
48
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 110. 5/VS 42.2655,1
43
26.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží - u železničního mostu K1M slalom 78. 6/VS 30.2731,3
78
25.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního množství K1M slalom 68. 4/VS 25.7929,6
98
12.05.2019 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 38. 1/VS 28.6038,8
31
11.05.2019 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 30. 1/VS 19.2023,2
47
05.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 77. 2/VS 26.9430,2
40
04.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 79. 4/VS 22.8626,1
63
28.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 54. 1/VS 39.0142,6
19
27.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu + 1.Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 59. 3/VS 28.6829,7
31
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 64. 7/V 26.5023,2
64
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 49. 6/V 26.0421,9
81
12.08.2018 Slalom O štít města Benátek K1M slalom 70. 5/V 31.6333,9
46
11.08.2018 Slalom O štít města Benátek K1M slalom 80. 9/V 30.1930,5
45
29.07.2018 Sprint v Třebechovicích K1M sjezd 14. 4/V 17.8036,0
6
29.07.2018 Sjezd v Třebechovicích K1M sjezd 16. 4/V 266.5031,0
3
28.07.2018 Sjezd v Třebechovicích K1M sjezd 11. 4/V 278.7032,0
7
28.07.2018 Sprint v Třebechovicích K1M sjezd 12. 4/V 13.8026,7
7
22.07.2018 Slalom na Chrudimce K1M slalom 8. 2/V 15.5014,2-
21.07.2018 Slalom na Chrudimce K1M slalom 14. 3/V 23.4021,9
10
15.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné, USD České Vrbné K1M slalom 94. 15/V 51.4377,5
17
14.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů Vodácký areál Lídy Polesné, USD České Vrbné K1M slalom 88. 16/V 40.0156,7
26
01.07.2018 Slalom ve Strakonicích K1M slalom 60. 8/V 20.3728,6
68
30.06.2018 Slalom ve Strakonicích K1M slalom 57. 6/V 28.3733,0
70
17.06.2018 XXXIII. ročník Křivoklátského slalomu K1M slalom 46. 8/V 28.2535,5
48
16.06.2018 XXXIII. ročník Křivoklátského slalomu K1M slalom 77. 9/V 44.5253,7
18
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 16. 3/V 11.4010,2
24
09.06.2018 Sjezd ve Vysokém Mýtě K1M sjezd 14. 3/V 182.3033,3
1
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 9. 2/V 16.5015,0
33
20.05.2018 Slalom v Sušici K1M slalom 69. 9/V 33.0845,8
67
19.05.2018 Slalom v Sušici K1M slalom 77. 12/V 31.8840,8
61
06.05.2018 Slalom O šít města Tábora Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka K1M slalom 54. 8/V 30.0037,6
45
05.05.2018 Slalom O štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka K1M slalom 73. 9/V 31.8637,1
68
29.04.2018 2. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník K1M slalom 42. 3/V 28.2227,3
29
28.04.2018 1. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník K1M slalom    
0
08.04.2018 39. ročník závodu Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 47. 4/V 33.3042,5
18
07.04.2018 39. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 34. 4/V 35.2043,4
35
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 39. 6/V 24.9424,8
71
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 39. 5/V 21.9021,2
72
13.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 46.   24.7727,1
61
12.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 48.   40.5338,6
67
06.08.2017 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 35. 7/V 21.1020,4
32
05.08.2017 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 43. 9/V 26.0023,7
27
30.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 13. 6/V 134.8016,3
6
30.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 17. 5/V 13.7029,3
4
29.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 13. 6/V 116.9014,8
8
29.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 13. 5/V 9.6020,7
8
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem K1M slalom 8.   14.9014,3
10
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe K1M slalom 12.   28.3027,9
7
25.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 118. 8/V 104.17131,6
3
24.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 74. 7/V 38.2448,3
51
21.05.2017 Slalom v Sušici, ČP předžáků Sušice nádraží - Řeka Otava u železničního mostu K1M slalom 74. 12/V 28.3337,1
59
20.05.2017 Slalom v Sušici , ČP předžáků Řeka Otava , Sušice - nádraží, u železničního mostu K1M slalom 74. 14/V 27.8945,9
64
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 42. 3/V 45.0953,4
38
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 17. 2/V 25.3730,2
66
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody) K1M sjezd 14. 3/V 232.1030,1
5
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 14. 3/V 190.2029,1
6
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 15. 3/V 27.9026,7
5
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 15. 3/V 14.9026,2
5
02.04.2017 38. ročník závodu Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 37. 5/V 28.0033,5
27
01.04.2017 38. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 35. 5/V 23.8031,1
31
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 49. 8/V 25.0023,1
49
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 39. 10/V 18.2017,2
66
07.08.2016 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 38. 7/V 22.4022,4
55
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 37. 8/V 23.0023,0
62
31.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. K1M sjezd 11. 2/V 16.1032,5
8
31.07.2016 Sjezd v Třebechovicích K1M sjezd 14. 2/V 311.0037,6
4
30.07.2016 Sjezd v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. K1M sjezd 10. 2/V 271.1032,9
7
30.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. K1M sjezd 10. 2/V 14.6028,9
8
10.07.2016 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 7. 3/V 80.0017,8
5
10.07.2016 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 7. 3/V 86.7019,4
5
09.07.2016 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 9. 3/V 17.0030,6
5
09.07.2016 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 9. 3/V 16.6028,9
5
03.07.2016 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn K1M slalom 11. 4/V 11.7013,5
36
02.07.2016 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn K1M slalom 17. 7/V 15.9019,6
36
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 13. 2/V 14.7015,0
25
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 7. 1/V 12.2012,0
33
25.06.2016 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov K1M sjezd 12. 2/V 230.1047,4
3
29.05.2016 Slalom v Sušici slalomová trať - Sušice nádraží K1M slalom 50. 10/V 28.9235,5
56
28.05.2016 Slalom v Sušici Sušice - nádraží K1M slalom 53. 11/V 31.4836,5
55
15.05.2016 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko z Železného Brodu K1M slalom 14. 2/V 28.8040,4
38
14.05.2016 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko z Železného Brodu K1M slalom 13. 3/V 29.6035,8
41
08.05.2016 Trutnovský slalom - 52.ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 27. 3/V 30.2429,9
12
07.05.2016 Trutnovský slalom - 52.ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 34. 5/V 33.7532,9
10
03.04.2016 37. ročník závodu Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 54. 5/V 31.9041,6
10
02.04.2016 37. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 48. 6/V 34.6042,1
12
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom 39. 8/V 18.7018,5
54
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C2M slalom
BOUČEK Stanislav
21.   34.3028,8
2
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom 39. 8/V 20.1019,7
54
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C2M slalom
BOUČEK Stanislav
16.   30.9026,2
7
09.08.2015 Slalom O štít města Benátek loděnice v Obodři K1M slalom 34. 4/V 24.0023,2
35
08.08.2015 Slalom O štít města Benátek loděnice v Obodři K1M slalom 27. 4/V 20.5019,4
44
26.07.2015 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 15. 3/V 255.8031,7
5
26.07.2015 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 12. 3/V 16.9032,6
7
25.07.2015 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 13. 3/V 282.0033,0
6
25.07.2015 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 13. 3/V 14.5028,5
9
19.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať K1M slalom 35. 9/V 24.0835,2
22
18.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR C2ž a C2mix Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať K1M slalom 31. 9/V 25.5436,5
36
12.07.2015 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 15. 3/V 172.3044,1
3
12.07.2015 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody) K1M sjezd 15. 3/V 179.1046,1
3
11.07.2015 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 12. 3/V 20.0036,8
7
11.07.2015 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 12. 3/V 21.4039,9
7
05.07.2015 Slalom na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 43. 4/V 35.3748,1
12
04.07.2015 Slalom na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 49. 4/V 31.6842,7
14
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 44. 4/V 28.3734,5
40
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 65. 4/V 51.7467,5
19
31.05.2015 Slalom v Sušici Sušice nádraží - v kempu K1M slalom 67. 9/V 32.1837,8
42
30.05.2015 Slalom v Sušici Sušice nádraží K1M slalom 59. 7/V 26.1931,9
53
03.05.2015 Trutnovský slalom Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 22. 1/V 20.0018,8
20
02.05.2015 Trutnovský slalom Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 21. 3/V 16.1011,9
19
28.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom 34.   20.8020,5
42
27.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom 29.   19.6018,7
58
17.08.2014 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 58.   41.9046,2
20
16.08.2014 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 52. 7/V 40.4043,8
26
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M slalom 72. 4/V 71.2283,3
33
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M slalom 55. 3/V 33.6840,3
48
27.07.2014 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice - sjezdy:Štěnkov-loděnice , sprinty-loděnice K1M sjezd 13.   13.8028,8
9
27.07.2014 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice - sjezdy:Štěnkov-loděnice , sprinty-loděnice K1M sjezd 14.   218.2025,0
6
26.07.2014 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice - sjezdy:Štěnkov-loděnice , sprinty-loděnice K1M sjezd 11. 2/V 192.6022,1
7
26.07.2014 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice - sjezdy:Štěnkov-loděnice , sprinty-loděnice K1M sjezd 12.   11.1022,3
8
20.07.2014 Slalom na Paraplíčku a Pohár předžáků sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 23. 2/V 31.3040,6
31
19.07.2014 Slalom na Paraplíčku a Pohár předžáků Jizera, Sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 24. 2/V 31.0039,3
29
13.07.2014 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Dvůr králové - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 9.   192.4024,2
2
13.07.2014 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe, v úseku Verdek - Loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 10.   170.1025,0
1
12.07.2014 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca. 100m pod jezem (změna trati dle stavu v K1M sjezd 11.   15.6027,3
7
12.07.2014 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 12. 2/V 16.5028,4
6
06.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou K1M slalom 9. 1/V 17.9018,1
17
05.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou K1M slalom 10. 1/V 16.8016,5
16
08.06.2014 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Ktivoklátu K1M slalom 52. 2/V 32.3742,6
33
07.06.2014 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Ktivoklátu K1M slalom 73. 6/V 38.7050,8
25
27.04.2014 Slalom na Paraplíčku dtto dobota K1M slalom 38. 3/V 33.3045,5
44
26.04.2014 Slalom na Paraplíčku Paraplíčko -Jizera K1M slalom 41. 3/V 27.1036,7
46
20.04.2014 Trutnovský slalom + MČR veteránů Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 47. 8/V 32.5031,2
18
19.04.2014 Trutnovský sjezd + MČR veteránů Řeka Úpa, úsek Bohuslavice - Suchovršice. Podmínkou startu na Úpě je minimální stav vody 7 m3 v Bo K1M sjezd 19. 6/V 267.3043,1
0
19.04.2014 Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 43. 4/V 27.5025,3
20
29.09.2013 Slalom v Třebechovicích Orlice, Třebechovice K1M slalom 43. 5/V 25.3025,0
34
28.09.2013 Slalom v Třebechovicích Orlice, Třebechovice K1M slalom 48. 5/V 35.7035,8
36
18.08.2013 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 36. 5/V 34.8736,0
29
17.08.2013 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 47. 6/V 32.1835,0
24
04.08.2013 Slalom na Paraplíčku Jizera u Železného Brodu peřej Paraplíčko K1M slalom 24. 2/V 33.2038,9
17
03.08.2013 Slalom na Paraplíčku Jizera, peřej Paraplíčko K1M slalom 19. 2/V 25.1029,5
23
28.07.2013 Sjezd na Orlici 3 K1M sjezd 15.   189.4021,5
7
28.07.2013 Sjezd na Orlici 4 K1M sjezd 14.   15.3032,3
8
27.07.2013 Sjezd na Orlici 2 K1M sjezd 13. 4/V 10.0019,8
5
27.07.2013 Sjezd na Orlici K1M sjezd 15.   161.3018,4
4
21.07.2013 Sprint ve Dvoře Králové K1M sjezd 8.   20.0029,8
10
21.07.2013 Sjezd ve Dvoře Králové K1M sjezd 11.   236.3037,3
3
20.07.2013 Sprint ve Dvoře Králové K1M sjezd 8.   17.5025,7
10
20.07.2013 Sjezd ve Dvoře Králové K1M sjezd 11.   313.5030,0
3
07.07.2013 Slalom v Kadani + pohár předžáků Kadaňský mlýn K1M slalom 26. 5/V 21.4028,4
23
06.07.2013 Slalom v Kadani + MČR veteránů ve slalomu+pohár předžáků Kadaňský mlýn K1M slalom 24. 7/V 15.9022,4
35
30.06.2013 VZ ve slalomu, 6. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013 K1M slalom 65. 5/V 36.9244,1
25
29.06.2013 VZ ve slalomu, 5. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013 K1M slalom 69. 4/V 36.0240,4
25
23.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 8. 3/V 11.5010,1
25
22.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 9. 2/V 16.2014,6
24
12.05.2013 Slalomy v Táboře, neděle Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. K1M slalom 36. 4/V 40.6045,6
29
11.05.2013 Slalomy v Táboře, sobota Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. K1M slalom 39. 4/V 35.9739,7
30
05.05.2013 Trutnovský slalom, neděle K1M slalom 16. 1/V 25.4024,8
11
04.05.2013 Trutnovský slalom K1M slalom 21. 1/V 33.8031,4
8
14.04.2013 VZ ve slalomu ve Stružnici - neděle, závod č.2 řeka Ploučnice ve Stružnici u Mlýna K1M slalom 26. 3/V 36.2048,0
18
13.04.2013 VZ ve slalomu ve Stružnici - sobota, závod č.1 řeka Ploučnice ve Stružnici u Mlýna K1M slalom 30. 3/V 35.3044,3
19
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 34. 3/V 18.7018,4
53
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
ŘÍHA Jan
10.   16.8013,4
7
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 45. 4/V 24.5025,7
52
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
ŘÍHA Jan
13.   28.0023,7
5
12.08.2012 VZ ve slalomu, Benátecký slalom - neděle řeka Jizera, Obodřecký jez, Benátky K1M slalom 43. 3/V 31.5536,1
37
11.08.2012 VZ ve slalomu O štít města Benátek řeka Jizera, Obodřecký jez, Benátky K1M slalom 35. 2/V 30.8034,5
48
05.08.2012 VZ ve slalomu - neděle, 6.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 K1M slalom 31.   24.3232,8OM
40
04.08.2012 VZ ve slalomu - sobota, 5.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 K1M slalom 31.   33.4940,8OM
42
15.07.2012 VZ ve sjezdu na Labi - neděle, závod č.4 Dvůr Králové n.L. - Žireč, 2 jezy K1M sjezd 13. 2/V 210.9019,6
5
15.07.2012 VZ ve sjezdu na Labi - neděle, závod č.3 Dvůr Králové n.L. - Žireč, 2 jezy K1M sjezd 15.   256.7024,5
3
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice K1M sjezd 18. 2/V 41.6030,7
9
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.2, 6.ČP žáků ve sjezdu Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice K1M sjezd 19. 2/V 41.6030,5
8
01.07.2012 Křivoklátské slalomy, závod č.2 - neděle USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 51. 5/V 48.1458,5
22
30.06.2012 Křivoklátské slalomy, závod č.1 - sobota USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 41. 3/V 28.1536,5
50
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1M slalom 61. 6/VS 27.5828,6
62
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1M slalom 50. 6/VS 17.7920,1
74
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C2M slalom
ŘÍHAJan
6.   32.8026,0
0
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 19. 3/V 20.4019,8
29
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C2M slalom
Jiří ŘÍHAJan
6.   28.6022,3
2
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 27. 4/V 22.0020,7
36
27.05.2012 VZ ve slalomu na Paraplíčku, závod č.2 řeka Jizera, peřej Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 19. 2/V 18.8021,4
19
27.05.2012 VZ ve slalomu na Paraplíčku, závod č.2 řeka Jizera, peřej Paraplíčko u Železného Brodu C2M slalom
Říha Jan
7. 4/D 50.6049,6
0
26.05.2012 VZ ve slalomu na Paraplíčku, závod č.1 řeka Jizera, peřej Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 17. 2/V 20.4423,3
19
26.05.2012 VZ ve slalomu na Paraplíčku, závod č.1 řeka Jizera, peřej Paraplíčko u Železného Brodu C2M slalom
Říha Jan
8. 4/D 34.6833,1
0
20.05.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 18. 3/V 27.1034,6
12
19.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, Závod o Stružnickou peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 19. 3/V 31.6039,5
13
06.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, 2.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 53.   32.4438,1
41
05.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, 1.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 51.   28.7230,6
44
02.10.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 30.   20.3021,7
44
02.10.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
ŘÍHA Jan
19.   38.7035,1
1
01.10.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 23.   21.5022,1
52
01.10.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
ŘÍHA Jan
12.   32.4028,4
8
21.08.2011 Benátecký slalom Obodřecký jez K1M slalom 53. 17/V 27.5031,2
40
20.08.2011 Slalom O štít města Benátek - sobota Obodřecký jez K1M slalom 62. 21/V 39.2046,2
30
10.07.2011 Slalom v Kadani - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn K1M slalom 49. 4/V 28.3034,3
32
09.07.2011 Slalom v Kadani - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn K1M slalom 51. 3/V 27.1038,9
34
26.06.2011 Křivoklátský slalom, neděle USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 38. 6/V 41.4151,3
14
25.06.2011 Evropský pohár veteránů - slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 22. 6/V 23.0928,5-
25.06.2011 Křivoklátský slalom, sobota USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 36. 6/V 25.9733,2
25
24.06.2011 Evropský pohár veteránů - obří slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 16. 5/V 14.1023,5-
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto K1M slalom 22. 3/V 18.0017,5
37
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto K1M slalom 21. 5/V 16.1015,8
43
15.05.2011 Slalomy na Paraplíčku - neděle řeka Jizera u loděnice Paraplíčko K1M slalom 23. 2/V 22.1025,3
19
14.05.2011 Slalomy na Paraplíčku - sobota řeka Jizera u loděnice Paraplíčko K1M slalom 22. 2/V 25.2027,0
21
08.05.2011 Slalom v Trutnově - neděle Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 21. 1/V 31.5025,7
13
07.05.2011 Slalom v Trutnově - sobota Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 25. 1/V 29.0023,6
9
30.04.2011
01.05.2011
Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom
sobota 30.4.2011
51. 6/V 30.4036,9
33
30.04.2011
01.05.2011
Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom
neděle 1.5.2011
77. 7/V 56.9068,6
2
25.09.2010
26.09.2010
Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice K1M slalom
sobota 25.9.2010
34.   25.1025,9-
25.09.2010
26.09.2010
Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice K1M slalom
neděle 26.9.2010
31.   23.3024,4-
14.08.2010 VZ ve slalomu O štít města Benátek, MČR veteránů ve slalomu Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 74. 9/V 52.7058,6-
27.06.2010 VZ 25.ročník Křívoklátských slalomů neděle, 4.Český pohár žáků USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 66. 5/V 36.1844,9-
26.06.2010 Evropský pohár - slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 28. 8/V 33.0538,1-
26.06.2010 VZ 25.ročník Křívoklátských slalomů sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 68. 8/V 35.3141,8-
25.06.2010 Evropský pohár - obří slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 19. 5/V 21.7836,8-
26.09.2009
27.09.2009
Slalom v Třebechovicích řeka Orlice K1M slalom
sobota
31.   30.3029,9-
26.09.2009
27.09.2009
Slalom v Třebechovicích řeka Orlice K1M slalom
neděle
39.   33.2035,2-
18.07.2009
19.07.2009
VZ ve slalomu v Kroměříži, 5.a 6.ČP žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom
sobota
59. 2/V 54.3064,1-
18.07.2009
19.07.2009
VZ ve slalomu v Kroměříži, 5.a 6.ČP žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom
neděle
55. 2/V 41.7049,6-
20.06.2009
21.06.2009
Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom
sobota
67.   43.0754,7-
20.06.2009
21.06.2009
Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom
neděle
54. 7/V 53.9368,2-
19.06.2009
20.06.2009
Evropský pohár slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom
obří slalom
23. 8/V 19.6433,3-
19.06.2009
20.06.2009
Evropský pohár slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom
slalom
29. 10/V 41.4451,5-
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov K1M slalom
sobota
26. 3/V 23.6022,4-
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov K1M slalom
neděle
23. 2/V 25.2025,0-
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Pavlík JiříSK Třebechovice K1: 3+   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 30.10.23 aktualizace z registru ČSK
Pavlík JiříSK Třebechovice K1: 3+   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 26.07.22 aktualizace z registru ČSK
Pavlík JiříSK Třebechovice K1: 3+   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 04.11.21 updated from RVP
Pavlík JiříSK Třebechovice K1: 2   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Pavlík JiříSK Třebechovice K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Pavlík JiříSK Třebechovice K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 28.09.15 updated from RVP
Pavlík JiříSK Třebechovice K1: 2   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 20.11.13 updated from RVP
Pavlík JiříSK Třebechovice K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 26.11.11 updated from RVP
Pavlík JiříSK Třebechovice K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 22.08.11 updated from RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|2251|0|N

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
196.K1M 5/6 186

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
250.K1M 5/22 274
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
151.K1M 4/4 2

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
229.K1M 5/21 261
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
113.K1M 5/5 14

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
191.K1M 5/16 307

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
197.K1M 5/14 276
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
83.K1M 5/5 14

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
182.K1M 5/20 418
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
77.K1M 5/5 33

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
169.K1M 5/21 354
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
108.K1M 5/5 24

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
156.K1M 5/16 340
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
75.K1M 5/8 33

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
102.K1M 5/16 294
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
60.K1M 5/9 33

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
80.C2M
Bouček Stanislav
2/2 9
140.K1M 5/14 247
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
67.K1M 5/8 36

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
148.K1M 5/16 238
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
58.K1M 5/9 37

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
135.K1M 5/18 164
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
49.K1M 5/8 40

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
65.C2M
Říha Jan
5/6 14
121.K1M 5/16 291
Slalom: Oblastní žebříček Morava
65.K1M 2/2 82
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
74.K1M 4/4 25

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
73.C2M
Říha Jan
2/2 9
91.K1M 5/16 216

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20242023202220212020201920182017201620152014201320122011
K1M19625022919119718216915610214014813512191
C2M---------80--6573

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20232022202020192018201720162015201420132012
K1M1511138377108756067584974

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2012
K1M65
Fotky nenalezeny.
0|2251|0|N

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
196.K1M 5/6 186

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
250.K1M 5/22 274
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
151.K1M 4/4 2

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
229.K1M 5/21 261
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
113.K1M 5/5 14

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
191.K1M 5/16 307

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
197.K1M 5/14 276
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
83.K1M 5/5 14

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
182.K1M 5/20 418
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
77.K1M 5/5 33

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
169.K1M 5/21 354
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
108.K1M 5/5 24

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
156.K1M 5/16 340
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
75.K1M 5/8 33

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
102.K1M 5/16 294
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
60.K1M 5/9 33

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
80.C2M
Bouček Stanislav
2/2 9
140.K1M 5/14 247
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
67.K1M 5/8 36

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
148.K1M 5/16 238
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
58.K1M 5/9 37

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
135.K1M 5/18 164
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
49.K1M 5/8 40

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
65.C2M
Říha Jan
5/6 14
121.K1M 5/16 291
Slalom: Oblastní žebříček Morava
65.K1M 2/2 82
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
74.K1M 4/4 25

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
73.C2M
Říha Jan
2/2 9
91.K1M 5/16 216

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20242023202220212020201920182017201620152014201320122011
K1M19625022919119718216915610214014813512191
C2M---------80--6573

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20232022202020192018201720162015201420132012
K1M1511138377108756067584974

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2012
K1M65

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
250   10 69     329
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody51.246.031250
K1M52.747.031241
C2M10.810.069
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,0250
K1M00,000,000,000,0241
C2M00,000,000,000,09
Celkem00,000,000,000,0250
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody4872572519239,4
K1M4712486519140,6
C2M1686516,3
Celkem4872572519239,4
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie K1M

Pavlík Jiřísl 61
25.05.24
sl 56
18.05.24
pořadí128.86.
odstup % *)42,937,5
% poražených soupeřů *)38,941,8
pořadí2024celkem
průměr107.0107.0
medián8686
modus8686
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze % *)40,240,2
průměrné % poražených soupeřů *)40,440,4
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd3
75,0%
3
75,0%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Pavlík Jiřísl 109
05.08.23
sl 98
16.07.23
sl 30
16.04.22
sl 84
24.06.17
sl 24
20.04.14
pořadí120.93.60.74.47.
odstup % *)40,947,040,248,331,2
% poražených soupeřů *)30,422,747,842,537,0
pořadí2014201720222023celkem
průměr47.074.060.0106.578.8
medián4774609374
modus4774609347
počet závodů11125
průměrný odstup od vítěze % *)31,248,340,243,941,5
průměrné % poražených soupeřů *)37,042,547,826,636,1
počet jízd222410
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
0
0,0%
1
50,0%
2
40,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
25,0%
2
20,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C2M

Pavlík Jiřísl 151
26.09.15
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
sl.Paraplíčk
27.05.12
sl.Paraplíčk
26.05.12
řeka Orlice
02.10.11
řeka Orlice
01.10.11
pořadí16.10.13.6.6.7.8.19.12.
odstup %26,213,423,726,022,349,633,135,128,4
% poražených soupeřů50,055,045,516,728,625,012,525,056,0
pořadí201120122015celkem
průměr15.58.316.010.8
medián1271610
modus126166
počet závodů2619
průměrný odstup od vítěze %31,828,026,228,7
průměrné % poražených soupeřů40,530,650,034,9
počet jízd412218
lepší 1. jízda0
0,0%
2
33,3%
0
0,0%
2
22,2%
čistých jízd1
25,0%
2
16,7%
0
0,0%
3
16,7%

Kategorie K1M

Pavlík Jiřísl 61
25.05.24
sl 56
18.05.24
sl 13
07.04.24
sl 12
06.04.24
sl 139
01.10.23
sl 138
30.09.23
sl 132
17.09.23
sl 131
16.09.23
sl 110
06.08.23
sl 109
05.08.23
sl 106
30.07.23
sl 105
29.07.23
sl 98
16.07.23
sl 97
15.07.23
sl 90
02.07.23
sl 89
01.07.23
sl 78
18.06.23
sl 77
17.06.23
sl 64
21.05.23
sl 63
20.05.23
sl 59
14.05.23
sl 58
13.05.23
sl 37
30.04.23
sl 36
29.04.23
sl 20
09.04.23
sl 19
08.04.23
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 104
07.08.22
sl 103
06.08.22
sl 93
17.07.22
sl 92
16.07.22
sl 91
10.07.22
sl 90
09.07.22
sl 89
03.07.22
sl 88
02.07.22
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 63
22.05.22
sl 62
21.05.22
sl 57
15.05.22
sl 56
14.05.22
sl 31
17.04.22
sl 30
16.04.22
sl 149
15.04.22
sl 21
03.04.22
sl 20
02.04.22
sl 144
02.10.21
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 108
01.08.21
sl 107
31.07.21
sl 99
11.07.21
sl 98
10.07.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 82
27.06.21
sl 81
26.06.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 103
02.08.20
sl 102
01.08.20
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 73
14.06.20
sl 72
13.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 92
14.07.19
sl 91
13.07.19
sl 88
30.06.19
sl 87
29.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 64
26.05.19
sl 63
25.05.19
sl 50
12.05.19
sl 49
11.05.19
sl 46
05.05.19
sl 45
04.05.19
sl 32
28.04.19
sl 31
27.04.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 112
12.08.18
sl 111
11.08.18
sl 96
21.07.18
sl 93
15.07.18
sl 92
14.07.18
sl 89
01.07.18
sl 88
30.06.18
sl 82
17.06.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sl 62
20.05.18
sl 61
19.05.18
sl 42
06.05.18
sl 41
05.05.18
sl 38
29.04.18
sl 17
08.04.18
sl 16
07.04.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 118
13.08.17
sl 117
12.08.17
sl 114
06.08.17
sl 113
05.08.17
sl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
sl 85
25.06.17
sl 84
24.06.17
sl 63
21.05.17
sl 62
20.05.17
sl 52
14.05.17
sl 51
13.05.17
sl 10
02.04.17
sl 9
01.04.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 104
07.08.16
sl 103
06.08.16
sl 84
03.07.16
sl 83
02.07.16
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
sl 59
29.05.16
sl 58
28.05.16
sl 49
15.05.16
sl 48
14.05.16
sl 41
08.05.16
sl 40
07.05.16
sl 21
03.04.16
sl 20
02.04.16
sl 151
26.09.15
sl 118
09.08.15
sl 117
08.08.15
sl 99
19.07.15
sl 98
18.07.15
sl 97
05.07.15
sl 96
04.07.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
sl 61
31.05.15
sl 60
30.05.15
sl 33
03.05.15
sl 32
02.05.15
sl 139
28.09.14
sl 138
27.09.14
sl 113
17.08.14
sl 112
16.08.14
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
sl 95
20.07.14
sl 94
19.07.14
sl 81
06.07.14
sl 80
05.07.14
sl 64
08.06.14
sl 63
07.06.14
sl 27
27.04.14
sl 26
26.04.14
sl 24
20.04.14
sl 23
19.04.14
Třebech NE
29.09.13
Třebech SO
28.09.13
Benátky NE
18.08.13
Benátky SO
17.08.13
Paraple NE
04.08.13
Paraple SO
03.08.13
Kadaň NE
07.07.13
Kadaň SO
06.07.13
sl.Křivokl2
30.06.13
sl.Křivokl
29.06.13
sl.Mýto2
23.06.13
sl.Mýto
22.06.13
sl.Tábor2
12.05.13
sl.Tábor1
11.05.13
sl.Trutnov2
05.05.13
sl.Trutnov1
04.05.13
sl.Stružnice
14.04.13
sl.Stružnice
13.04.13
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
sl.Benátky
12.08.12
sl.Benátky
11.08.12
sl.Křivoklát
01.07.12
sl.Křivoklát
30.06.12
sl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
sl.Paraplíčk
27.05.12
sl.Paraplíčk
26.05.12
sl.Stružnice
20.05.12
sl.Stružnice
19.05.12
2.ČPž Trutno
06.05.12
1.ČPž Trutno
05.05.12
řeka Orlice
02.10.11
řeka Orlice
01.10.11
Obodřecký je
21.08.11
Obodřecký je
20.08.11
Kadaňský mlý
10.07.11
Kadaňský mlý
09.07.11
USD Roztoky
26.06.11
USD Roztoky
25.06.11
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
řeka Jizera
15.05.11
řeka Jizera
14.05.11
Řeka Úpa, Tr
08.05.11
Řeka Úpa, Tr
07.05.11
řeka Ploučni
30.04.11
řeka Ploučni
30.04.11/2
Řeka Orlice
25.09.10
Řeka Orlice
25.09.10/2
Řeka Jizera,
14.08.10
USD Roztoky
27.06.10
USD Roztoky
26.06.10
řeka Orlice
26.09.09
řeka Orlice
26.09.09/2
USD Roztoky
20.06.09
USD Roztoky
20.06.09/2
řeka Loučná
06.06.09
řeka Loučná
06.06.09/2
pořadí128.86.34.36.85.83.100.82.121.120.28.23.93.88.93.94.117.114.65.71.95.71.83.92.60.51.98.94.97.108.37.25.27.38.47.59.40.38.124.95.75.68.53.60.60.44.38.122.89.98.114.96.31.32.19.16.103.96.71.90.31.35.87.88.99.80.31.44.115.109.13.12.32.31.104.116.67.61.85.89.17.16.67.98.71.76.80.110.78.68.38.30.77.79.54.59.64.49.70.80.14.94.88.60.57.46.16.9.69.77.54.73.42.47.34.39.39.46.48.35.43.8.12.118.74.74.74.42.17.37.35.49.39.38.37.11.17.13.7.50.53.14.13.27.34.54.48.39.34.27.35.31.43.49.44.65.67.59.22.21.34.29.58.52.72.55.23.24.9.10.52.73.38.41.47.43.43.48.36.47.24.19.26.24.65.69.8.9.36.39.16.21.26.30.34.45.43.35.51.41.61.50.19.27.19.17.18.19.53.51.30.23.53.62.49.51.38.36.22.21.23.22.21.25.77.51.31.34.74.66.68.39.31.54.67.23.26.
odstup %42,937,547,630,930,230,937,337,545,740,934,030,847,045,636,935,953,249,631,637,243,327,250,741,380,243,042,634,427,81,865,131,324,226,032,236,625,822,143,241,735,937,336,640,238,434,028,353,132,729,335,528,326,822,433,329,740,144,231,846,222,722,121,722,737,530,024,124,138,235,222,819,920,120,453,058,127,724,428,629,130,629,334,663,928,726,739,955,131,329,638,823,230,226,142,629,723,221,933,930,521,977,556,728,633,035,510,215,045,840,837,637,127,342,543,424,821,227,138,620,423,714,327,9131,648,337,145,953,430,233,531,123,117,222,423,013,519,615,012,035,536,540,435,829,932,941,642,119,723,219,435,236,548,142,734,567,537,831,918,811,920,518,746,243,883,340,340,639,318,116,542,650,845,536,731,225,325,035,836,035,038,929,528,422,444,140,410,114,645,639,724,831,448,044,318,425,736,134,558,536,528,620,119,820,721,423,334,639,538,130,621,722,131,246,234,338,951,333,217,515,825,327,025,723,668,636,924,425,958,644,941,835,229,968,254,725,022,4
% poražených soupeřů38,941,825,027,140,045,329,836,228,130,455,062,122,723,738,740,414,119,343,944,034,352,420,415,011,931,528,134,036,431,834,560,063,452,657,850,445,851,936,653,939,346,840,247,840,418,928,826,742,540,533,148,450,049,248,662,547,752,039,722,656,552,840,745,629,047,359,550,029,234,170,773,852,355,229,524,858,062,541,345,048,458,342,119,260,059,738,328,359,766,849,365,137,747,726,435,654,066,041,037,851,924,432,061,263,252,669,484,660,756,649,051,743,137,057,768,969,160,961,552,144,069,652,24,942,560,161,255,983,249,352,857,969,164,167,686,380,080,390,567,366,579,781,842,234,031,232,965,564,573,245,257,722,222,655,232,653,260,058,854,561,271,129,639,336,652,262,159,675,071,943,330,163,762,637,040,850,650,056,847,747,760,057,667,631,930,682,179,551,450,646,435,544,443,172,766,451,762,631,550,661,869,276,072,666,069,251,451,450,051,975,281,448,037,152,551,530,246,270,873,757,760,451,242,931,556,959,560,236,039,840,253,164,713,19,660,067,1
pořadí2009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024celkem
průměr40.054.637.836.432.641.341.231.546.354.966.068.669.563.183.171.052.9
medián3166303526413934395768808959853647
modus233121192452211374967313138713431
počet závodů65161618161316161920141521224237
průměrný odstup od vítěze %39,239,132,530,433,037,532,927,538,134,933,530,633,233,641,439,834,3
průměrné % poražených soupeřů44,647,154,259,751,952,351,264,555,552,347,545,844,942,833,633,249,4
počet jízd1210313236322632323640283041407465
lepší 1. jízda3
50,0%
3
60,0%
3
18,8%
5
31,3%
4
22,2%
6
37,5%
2
15,4%
6
37,5%
5
31,3%
7
36,8%
6
30,0%
6
42,9%
6
40,0%
3
14,3%
10
45,5%
2
50,0%
77
32,5%
čistých jízd4
33,3%
2
20,0%
9
29,0%
13
40,6%
9
25,0%
12
37,5%
10
38,5%
18
56,3%
13
40,6%
16
44,4%
19
47,5%
14
50,0%
15
50,0%
19
46,3%
15
37,5%
3
42,9%
191
41,1%

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1M

Pavlík JiříUSD Roztoky
24.06.11
USD Roztoky
26.06.10
USD Roztoky
25.06.10
USD Roztoky
19.06.09
USD Roztoky
19.06.09/2
pořadí16.28.19.29.23.
odstup %23,538,136,851,533,3
% poražených soupeřů34,820,621,76,78,3
pořadí200920102011celkem
průměr26.023.516.023.0
medián23191623
modus23191616
počet závodů2215
průměrný odstup od vítěze %42,437,523,536,7
průměrné % poražených soupeřů7,521,234,818,4
počet jízd44210
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
0
0,0%
2
40,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1M

Pavlík Jiřísl.Brno
05.08.12
sl.Brno
04.08.12
Řeka Morava
18.07.09
Řeka Morava
18.07.09/2
pořadí31.31.55.59.
odstup %32,840,849,664,1
% poražených soupeřů62,062,018,210,8
pořadí20092012celkem
průměr57.031.044.0
medián553131
modus553131
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %56,836,846,8
průměrné % poražených soupeřů14,562,038,3
počet jízd448
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
1
12,5%

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Pavlík Jiřísj 99
22.07.23
sj 96
24.07.22
sj 94
23.07.22
sj 74
18.06.22
sj 100
26.07.20
sj 98
25.07.20
sj 83
27.06.20
sl 99
28.07.19
sj 97
27.07.19
sj 77
20.06.19
sj 100
29.07.18
sj 98
28.07.18
sl 72
09.06.18
sj 110
30.07.17
sj 108
29.07.17
sj 46
07.05.17
sj 45
07.05.17/2
sj 98
31.07.16
sj 96
30.07.16
sl 90
10.07.16
sj 89
10.07.16/2
sj 76
25.06.16
sl 107
26.07.15
sj 105
25.07.15
sj 89
12.07.15
sj 88
12.07.15/2
sj 100
27.07.14
sj 98
26.07.14
sj 93
13.07.14
sj 92
13.07.14/2
sj 18
19.04.14
Třeb.sj.NE
28.07.13
Třeb.sj.SO
27.07.13
DK sjezd NE
21.07.13
DK sjezd
20.07.13
sj.D.Král2
15.07.12
sj.D.Král1
15.07.12/2
pořadí17.12.11.22.20.25.31.17.18.20.16.11.14.13.13.14.14.14.10.7.7.12.15.13.15.15.14.11.10.9.19.15.15.11.11.13.15.
odstup %35,125,529,042,528,431,549,036,436,742,431,032,033,316,314,830,129,137,632,919,417,847,431,733,046,144,125,022,125,024,243,121,518,437,330,019,624,5
% poražených soupeřů11,138,947,425,029,617,211,840,741,442,431,850,027,852,055,638,138,138,155,053,853,838,936,440,030,033,340,947,418,227,35,339,122,223,123,142,922,2
pořadí20122013201420152016201720182019202020222023celkem
průměr14.013.012.614.510.013.513.718.325.315.017.014.6
medián131111151013141825121714
modus1311915713111720111715
počet závodů2454543333137
průměrný odstup od vítěze %22,026,827,938,731,022,632,138,536,332,335,130,9
průměrné % poražených soupeřů32,626,927,834,947,946,036,541,519,537,111,134,9

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Pavlík Jiřísp 102
23.07.23
sp 100
22.07.23
sp 97
24.07.22
sp 95
23.07.22
sj 101
26.07.20
sj 99
25.07.20
sj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
sp 101
29.07.18
sp 99
28.07.18
sj 111
30.07.17
sj 109
29.07.17
sj 44
06.05.17
sj 43
06.05.17/2
sj 99
31.07.16
sj 97
30.07.16
sj 87
09.07.16
sl 108
26.07.15
sl 106
25.07.15
sj 87
11.07.15
sj 86
11.07.15/2
sl 101
27.07.14
sj 99
26.07.14
sj 91
12.07.14
sj 90
12.07.14/2
Třeb.sj.NE 2
28.07.13
Třeb.sj.SO 2
27.07.13
DK sprint NE
21.07.13
DK sprint SO
20.07.13
sp.DvůrKrál2
14.07.12
sp.DvůrKrálo
14.07.12/2
pořadí24.24.16.15.24.23.20.16.14.12.17.13.15.15.11.10.9.12.13.12.12.13.12.12.11.14.13.8.8.19.18.
odstup %7.338,07.361,137,939,342,136,442,435,736,026,729,320,726,226,732,528,930,632,628,539,936,828,822,328,427,332,319,829,825,730,530,7
% poražených soupeřů4,24,237,539,132,435,342,454,551,959,352,963,639,136,454,557,146,750,052,050,050,050,050,042,147,443,533,358,858,845,548,5
pořadí20122013201420152016201720182019202020222023celkem
průměr18.510.812.012.310.015.013.018.023.515.524.014.7
medián18812121015121623152413
modus1881212915121623152412
počet závodů2444342222231
průměrný odstup od vítěze %30,626,926,734,530,725,731,439,139,238,67.349,6503,4
průměrné % poražených soupeřů47,048,647,450,552,848,055,648,533,938,34,244,9
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále