Rousek David, 2010

KK Opavaregistrační číslo: 121057
výkonnostní třídy  slalom K1: 2 C1: 2 C2: 2 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy5204021025090
Morava200409010060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy18040505030
Morava13060705040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
02.06.2024 4. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Liptovském Mikuláši + 5. niminační závod RDJ + 4. Český p Liptovský Mikuláš - umělá slalomová dráha - kanál ORAVA C1M slalom 47. 4/ZS 57.1255,2NKZ
1
02.06.2024 4. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Liptovském Mikuláši + 5. niminační závod RDJ + 4. Český p Liptovský Mikuláš - umělá slalomová dráha - kanál ORAVA K1M slalom 110. 12/ZS 156.49159,4NKZ
0
01.06.2024 3. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Liptovském Mikuláši + 4. nominační závod RDJ + 3.Český po Liptovský Mikuláš - umělá slalomová dráha - kanál ORAVA C1M slalom 36. 1/ZS 27.2728,2NKZ
11
01.06.2024 3. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Liptovském Mikuláši + 4. nominační závod RDJ + 3.Český po Liptovský Mikuláš - umělá slalomová dráha - kanál ORAVA K1M slalom 50. 2/ZS 17.2918,9NKZ
0
26.05.2024 Slalom v Ostravě Ostrava - Centrum, řeka Ostravice pravý břeh u Sýkorova mostu K1M slalom 5. 1/ZS 5.506,2OM
66
25.05.2024 Slalom v Ostravě Ostrava - Centrum, řeka Ostravice pravý břeh u Sýkorova mostu K1M slalom 7. 1/ZS 9.109,5OM
45
22.05.2024 Krajský přebor ve slalomu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP, Mlýnský potok C1M slalom 13. 4/ZS 22.0022,6OM
10
22.05.2024 Krajský přebor ve slalomu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP, Mlýnský potok K1M slalom 12. 1/ZS 10.1011,2OM
32
12.05.2024 2. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 3.nominační závod RDJ + 2. Český pohár juniorů USD Trnávka K1M slalom 63. 1/ZS 22.4726,2NKZ
0
11.05.2024 1. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 2.nominační závod RDJ + 1. Český pohár juniorů USD Trnávka K1M slalom 74. 3/ZS 30.7234,3NKZ
0
05.05.2024 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 3. 3/ZS 3.393,7OČ/OM
0/22
05.05.2024 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom 2. 2/ZS 1.141,2OČ/OM
0/18
04.05.2024 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 5. 5/ZS 6.126,9OČ/OM
0/18
04.05.2024 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom 8. 8/ZS 7.167,3OČ/OM
0/7
21.04.2024 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 10. 4/ZS 12.3012,2OM
15
21.04.2024 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 10. 1/ZS 9.0010,5OM
60
20.04.2024 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 11. 5/ZS 20.8022,3OM
14
20.04.2024 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 9. 1/ZS 7.007,9OM
72
07.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať viz závod 18 C1M slalom 1.  
37
07.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - střední trať viz závod 18 C1M slalom    
0
07.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - střední trať viz závod 18 K1M slalom 49. 2/ZS 32.6444,0
169
07.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať viz závod 18 K1M slalom    
0
06.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať viz závod 18 C1M slalom 3. 3/ZS 1.051,2
31
06.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - střední trať Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom    
0
06.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - střední trať Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 53. 2/ZS 37.6847,7
139
06.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať viz závod 18 K1M slalom    
0
01.10.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 13. 4/ZS 17.5017,7OM
34
01.10.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 37. 6/ZS 15.0016,3OM
54
01.10.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2X slalom
LEBEDOVÁ Adéla
4. 1/ZS 20.4016,3OM
6
30.09.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 15. 4/ZS 15.7016,6OM
34
30.09.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 32. 6/ZS 12.4014,0OM
77
30.09.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2X slalom
LEBEDOVÁ Adéla
4. 1/ZS 11.109,2OM
6
24.09.2023 6. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 118. 21/ZS 74.8576,9NKZ
0
23.09.2023 5. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 60. 5/ZS 28.2629,6NKZ
0
16.09.2023 MČR dorostu ve slalomu v Troji USD Troja K1M slalom 81. 15/ZS 85.3283,8-
09.09.2023 MČR žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky K1M slalom 64. 38/ZS 51.1154,2-
09.09.2023 MČR žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky C1M slalom 10. 9/ZS 15.3215,0-
09.09.2023 MČR žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky C2X slalom
LEBEDOVÁ Adéla
3. 3/ZS 10.768,1-
20.08.2023 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 52. 5/ZS 23.6226,5
226
20.08.2023 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C2X slalom
LEBEDOVÁ Adéla
1.  
0
19.08.2023 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M slalom
LEBEDOVÁ Adéla
3. 1/ZS 25.7816,4
7
19.08.2023 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 57. 8/ZS 26.9028,6
197
19.08.2023 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C2X slalom
LEBEDOVÁ Adéla
1.  
0
13.08.2023 6. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse nad Labem Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M slalom 5. 5/ZS 3.523,9OČ/OM
0/35
13.08.2023 6. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse nad Labem Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1M slalom 17. 16/ZS 28.2028,8OČ/OM
0/7
13.08.2023 6. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse nad Labem Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C2X slalom
LEBEDOVÁ Adéla
2. 2/ZS 3.722,8OČ/OM
0/2
12.08.2023 5. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse nad Labem Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M slalom 8. 8/ZS 7.027,7OČ/OM
0/21
12.08.2023 5. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse nad Labem Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1M slalom 36. 22/ZS 68.2469,4OČ/OM
0/7
12.08.2023 5. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse nad Labem Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C2X slalom
LEBEDOVÁ Adéla
1. 1/ZS OČ/OM
0/2
06.08.2023 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C2M slalom
KULIHA Jan
8. 2/ZS 11.499,6
3
06.08.2023 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 32. 7/ZS 16.9020,5
198
06.08.2023 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
LEBEDOVÁ Adéla
3. 1/ZS 5.284,2
25
05.08.2023 Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C2M slalom
KULIHA Jan
6. 2/ZS 10.328,4
13
05.08.2023 Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 26. 5/ZS 14.5717,3
231
05.08.2023 Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
LEBEDOVÁ Adéla
8. 2/ZS 29.5424,7
7
18.06.2023 Křivoklátské slalomy USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 34. 9/ZS 24.0826,0
22
18.06.2023 Křivoklátské slalomy USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
KULIHA Jan
11. 2/ZS 50.2444,7
1
18.06.2023 Křivoklátské slalomy USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 24. 6/ZS 12.7914,8
236
17.06.2023 Křivoklátské slalomy USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 37. 9/ZS 26.9930,5
21
17.06.2023 Křivoklátské slalomy USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
KULIHA Jan
7. 1/ZS 34.3632,9
4
17.06.2023 Křivoklátské slalomy USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 20. 2/ZS 11.5813,9
264
11.06.2023 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1M slalom 13. 5/ZS 15.5021,3OM
51
10.06.2023 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C2M slalom
KULIHA Jan
1. 1/ZS OM
3
10.06.2023 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1M slalom 32. 11/ZS 44.2051,3OM
16
10.06.2023 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C2X slalom
FOLTYSOVÁ Lily Anne
4. 2/ZS 93.8060,9OM
0
04.06.2023 4. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 77. 8/ZS 27.7631,6NKZ
0
03.06.2023 3. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 61. 1/ZS 19.2120,5NKZ
0
28.05.2023 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M slalom 106. 16/ZS 177.12222,3NKZ
0
27.05.2023 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M slalom 76. 7/ZS 38.1844,8NKZ
0
21.05.2023 4. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 5. 5/ZS 4.305,4OČ/OM
0/24
21.05.2023 4. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 15. 15/ZS 13.7115,5OČ/OM
0/10
21.05.2023 4. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C2X slalom
LEBEDOVÁ Adéla
2. 2/ZS 4.283,5OČ/OM
0/1
20.05.2023 3. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 3. 3/ZS 2.252,8OČ/OM
0/28
20.05.2023 3. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 13. 11/ZS 15.4117,7OČ/OM
0/12
20.05.2023 3. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C2X slalom
LEBEDOVÁ Adéla
2. 2/ZS 7.036,4OČ/OM
0/1
17.05.2023 Krajský přebor ve slalomu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP C1M slalom     OM
0
17.05.2023 Krajský přebor ve slalomu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom     OM
0
14.05.2023 Ostravské slalomy - slalom u Ostrava - Centrum, řeka Ostravice pravý břeh u Sýkorova mostu C1M slalom 16. 9/ZS 31.6030,4OM
6
14.05.2023 Ostravské slalomy - slalom u Ostrava - Centrum, řeka Ostravice pravý břeh u Sýkorova mostu C2M slalom
LEBEDOVÁ Adéla
4. 1/ZS 16.5012,3OM
2
14.05.2023 Ostravské slalomy - slalom u Ostrava - Centrum, řeka Ostravice pravý břeh u Sýkorova mostu K1M slalom 19. 7/ZS 19.2021,3OM
33
13.05.2023 Ostravské slalomy - slalom u Ostrava - Centrum, řeka Ostravice pravý břeh u Sýkorova mostu C1M slalom 13. 7/ZS 26.0023,3OM
9
13.05.2023 Ostravské slalomy - slalom u Ostrava - Centrum, řeka Ostravice pravý břeh u Sýkorova mostu C2M slalom
LEBEDOVÁ Adéla
1. 1/ZS OM
8
13.05.2023 Ostravské slalomy - slalom u Ostrava - Centrum, řeka Ostravice pravý břeh u Sýkorova mostu K1M slalom 12. 4/ZS 11.0011,1OM
33
30.04.2023 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 14. 3/ZS 11.0014,6OM
42
30.04.2023 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C2M slalom
LEBEDOVÁ Adéla
3. 1/ZS 22.8018,1OM
2
29.04.2023 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 15. 4/ZS 11.7014,7OM
34
29.04.2023 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C2M slalom
LEBEDOVÁ Adéla
3. 1/ZS 10.008,1OM
2
23.04.2023 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom 29. 20/ZS 60.6065,8OM/OČ
2/0
23.04.2023 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 13. 13/ZS 10.7412,5OM/OČ
23/0
23.04.2023 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C2X slalom
LEBEDOVÁ Adéla
1. 1/ZS OM/OČ
1/0
22.04.2023 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom 13. 11/ZS 24.2424,5OM/OČ
9/0
22.04.2023 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 4. 4/ZS 2.973,1OM/OČ
27/0
22.04.2023 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C2X slalom
LEBEDOVÁ Adéla
1. 1/ZS OM/OČ
1/0
16.04.2023 Jarní slalom 26 (Neděle dopoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 26. 4/ZS 62.1574,2
3
16.04.2023 Jarní slalom 27 (Neděle odpoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom    
0
16.04.2023 Jarní slalom 26 (Neděle dopoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 35. 1/ZS 29.7840,0
74
16.04.2023 Jarní slalom 27 (Neděle odpoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 35. 4/ZS 34.4947,2
63
15.04.2023 Jarní slalom 25 (Sobota odpoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 24. 3/ZS 55.9970,0
6
15.04.2023 Jarní slalom 24 (Sobota dopoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom    
0
15.04.2023 Jarní slalom 24 (Sobota dopoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 35. 2/ZS 22.6830,1
47
15.04.2023 Jarní slalom 25 (Sobota odpoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 36. 2/ZS 24.0432,1
49
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 18. 1/ZM 22.4023,6OM
24
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 38. 1/ZM 22.0025,8OM
54
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2X slalom
LEBEDOVÁ Adéla
3. 1/ZM 15.0011,6OM
0
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 37. 6/ZM 33.3035,2OM
7
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 56. 1/ZM 26.7031,6OM
38
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2X slalom
LEBEDOVÁ Adéla
5. 1/ZM 13.5010,9OM
0
10.09.2022 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 49. 1/ZM 34.8141,0-
10.09.2022 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 37. 1/ZM 47.3848,8-
04.09.2022 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 44. 3/ZM 163.56171,5
0
04.09.2022 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 66. 1/ZM 38.6444,6
88
04.09.2022 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C2X slalom
LEBEDOVÁ Adéla
5. 1/ZM 57.3632,9
1
03.09.2022 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy C1M slalom 48. 3/ZM 417.74362,0
0
03.09.2022 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy K1M slalom 69. 1/ZM 52.6249,7
115
03.09.2022 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy C2X slalom
LEBEDOVÁ Adéla
5. 1/ZM 219.19110,1
1
28.08.2022 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M sjezd 31. 7/ZM 10.2525,7-
27.08.2022 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M slalom 13. 1/ZM 12.5614,2-
27.08.2022 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1M slalom 17. 1/ZM 25.9926,9-
27.08.2022 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C2X slalom
LEBEDOVÁ Adéla
5. 1/ZM 34.5426,9-
03.07.2022 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy K1M slalom 19. 1/ZM 16.5421,0OČ/OM
0/16
03.07.2022 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy C2X slalom
LEBEDOVÁ Adéla
3. 3/ZM 29.3724,0OČ/OM
0/1
03.07.2022 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy C1M slalom 32. 9/ZM 35.2240,1OČ/OM
0/5
02.07.2022 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy K1M slalom 25. 1/ZM 16.2218,8OČ/OM
0/15
02.07.2022 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy C2X slalom
LEBEDOVÁ Adéla
3. 1/ZM 18.2114,7OČ/OM
0/1
02.07.2022 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy C1M slalom 33. 7/ZM 39.0640,7OČ/OM
0/5
29.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve sprintu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc C1M sjezd 30. 12/ZM 16.3434,1-
29.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve sprintu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc K1M sjezd 32. 14/ZM 15.9340,6-
28.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve slalomu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc, U Sportovní haly 2 C1M slalom 15. 2/ZM 17.6216,0-
28.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve slalomu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc, U Sportovní haly 2 K1M slalom 6. 1/ZM 15.1516,0-
19.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C1M slalom 15. 3/ZM 31.6032,0OM
5
19.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C2M slalom
KUBITA Tomáš
1. 1/ZS OM
3
19.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1M slalom 10. 1/ZM 14.1017,0OM
38
18.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C1M slalom 13. 2/ZM 47.5048,2OM
7
18.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C2M slalom
KUBITA Tomáš
1. 1/ZS OM
3
18.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1M slalom 14. 1/ZM 20.0021,6OM
30
12.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 8. 2/ZM 19.0018,4OM
7
12.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 14. 1/ZM 17.9721,1OM
24
11.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Reka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 17. 5/ZM 73.0372,3OM
0
11.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Reka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 13. 1/ZM 13.9916,6OM
26
15.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory K1M slalom 16. 1/ZM 17.1018,5OM
24
14.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory K1M slalom 21. 1/ZM 14.4014,6OM
21
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc C1M slalom 21. 2/ZM 47.9050,7OM
5
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc K1M slalom 22. 1/ZM 17.6019,5OM
34
01.05.2022 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA C1M slalom 40. 13/ZM 243.78229,5OM/OČ
0/0
01.05.2022 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA K1M slalom 23. 1/ZM 20.8122,0OM/OČ
15/0
01.05.2022 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA C2X slalom
LEBEDOVÁ Adéla
4. 1/ZM 44.6232,6OM/OČ
1/0
30.04.2022 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA C1M slalom 24. 4/ZM 40.8039,1OM/OČ
7/0
30.04.2022 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA K1M slalom 23. 1/ZM 21.8024,3OM/OČ
13/0
30.04.2022 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA C2X slalom
LEBEDOVÁ Adéla
3. 1/ZM 18.7514,3OM/OČ
1/0
17.04.2022 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 13. 1/ZM 30.1031,7OM
5
17.04.2022 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 24. 1/ZM 14.2016,8OM
25
16.04.2022 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M sjezd 8. 1/ZM 49.1047,4OM
0
16.04.2022 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M sjezd 20. 6/ZM 51.4057,3OM
0
16.04.2022 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 16. 1/ZM 36.0035,6OM
3
16.04.2022 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 31. 1/ZM 21.1022,2OM
18
10.04.2022 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 77. 2/ZM 98.91131,5
10
09.04.2022 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 51. 1/ZM 43.3956,2
62
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 28. 8/ZM 39.5041,0OM
0
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 46. 5/ZM 24.1028,0OM
31
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
LEBEDOVÁ Adéla
8. 1/ZM 23.4019,3OM
0
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 26. 6/ZM 43.5043,9OM
3
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 48. 5/ZM 25.3029,0OM
30
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
LEBEDOVÁ Adéla
8. 1/ZM 30.8024,3OM
0
19.09.2021 52. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 38. 3/ZM 18.4920,3
89
19.09.2021 52. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C2M slalom
KOVÁŘ Michal
10. 4/ZM 53.2246,2
3
19.09.2021 52. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom 28. 6/ZM 29.5329,6
13
18.09.2021 52. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje + Český pohár veteránů Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 32. 21/ZM 17.5320,4
109
18.09.2021 52. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje + Český pohár veteránů Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C2M slalom
KOVÁŘ Michal
8. 3/ZM 45.4440,3
5
18.09.2021 52. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje + Český pohár veteránů Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom 39. 7/ZM 40.3644,6
9
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C2X slalom
LEBEDOVÁ Adéla
9. 1/ZM 157.19128,2-
21.08.2021 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem C2M slalom
KOVÁŘ Michal
    -
21.08.2021 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 48. 15/ZM 29.6937,1-
21.08.2021 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem C2X slalom
LEBEDOVÁ Adéla
7. 2/ZM 42.5137,5-
20.08.2021 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem C2M slalom
KOVÁŘ Michal
6. 1/ZM 53.2345,4OČ/OM
0/2
20.08.2021 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 55. 16/ZM 35.3144,9OČ/OM
0/11
20.08.2021 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem C2X slalom
LEBEDOVÁ Adéla
8. 2/ZM 60.8351,0OČ/OM
0/1
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 93. 7/ZM 23.8528,3
70
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C2M slalom
KOVÁŘ Michal
10. 2/ZM 43.5738,4
0
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 178. 39/ZM 80.7593,5
0
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři C2M slalom
KOVÁŘ Michal
9. 1/ZM 36.5031,5
2
01.08.2021 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 38. 9/ZM 29.0430,6OČ/OM
0/16
01.08.2021 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C2M slalom
KOVÁŘ Michal
11. 2/ZM 82.9961,0OČ/OM
0/1
01.08.2021 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
LEBEDOVÁ Adéla
6. 1/ZM 26.9520,0OČ/OM
0/1
31.07.2021 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 38. 7/ZM 26.9128,9OČ/OM
0/17
31.07.2021 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři C2M slalom
KOVÁŘ Michal
6. 1/ZM 32.0024,1OČ/OM
0/2
31.07.2021 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři C2X slalom
LEBEDOVÁ Adéla
7. 1/ZM 41.9831,3OČ/OM
0/1
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 71. 7/ZM 47.8665,3
0
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 111. 10/ZM 28.5443,2
49
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2X slalom
LEBEDOVÁ Adéla
13. 5/ZM 122.10125,0
0
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom    
0
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 97. 9/ZM 32.9645,4
64
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2X slalom
LEBEDOVÁ Adéla
10. 1/ZM 34.5131,0
3
27.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 65. 6/ZM 25.2230,7
48
27.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
LEBEDOVÁ Adéla
8. 1/ZM 90.6581,2
1
26.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 93. 10/ZM 39.0349,5
17
26.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
LEBEDOVÁ Adéla
10. 1/ZM 75.7473,0
0
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 17. 7/ZM 61.8559,2OM
0
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 33. 5/ZM 41.3745,2OM
11
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc PWK slalom 2. 1/PZM 8.806,7OM
0
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc PWK slalom 1. 1/PZM OM
0
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem PWK slalom 1. 1/PZM OM
0
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem PWC slalom 1. 1/PZM OM
0
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem PWK slalom 1. 1/PZM OM
0
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem PWC slalom 1. 1/PZM OM
0
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota PWK slalom 1. 1/PZM OM
0
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota C1M slalom 22. 1/PZ 58.4064,0OM
0
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL PWK slalom 2. 1/PZM 2.902,4OM
0
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL C1M slalom 22. 1/PZ 89.2084,5OM
0
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu PWK slalom 2. 2/PZM 1.701,4OČ/OM
0/0
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu PWK slalom 1. 1/PZM OČ/OM
0/0
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. PWK slalom 1. 1/PZM OM/OČ
0/0
14.06.2020 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu FOR slalom 2. 2/PZ 13.5311,1
0
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc PWK slalom 1. 1/PZM OM
0
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. PWK slalom 15. 11/PZM 33.3023,9OM
0
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. PWC slalom     OM
0
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. PWK slalom 5. 5/PZM 8.305,6OM
0
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. PWC slalom     OM
0
28.07.2019 Slalom přebor Jm kraje viz. sobota PWK slalom 2. 2/PZM 0.800,7OM
0
27.07.2019 Slalom - přebor Brna řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL PWK slalom 2. 2/PZM 0.600,5OM
0
30.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi PWK slalom 1. 1/PZM OM
0
30.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi PWC slalom 1. 1/PZM OM
0
29.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi PWK slalom 1. 1/PZM OM
0
29.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi PWC slalom 1. 1/PZM OM
0
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži PWK slalom 1. 1/PZM OM
0
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži PWK slalom 3. 3/PZM 18.6015,5OM
0
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory PWK slalom 3. 3/PZM 3.202,5OM
0
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory PWC slalom     OM
0
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory PWK slalom 6. 5/PZM 22.9017,9OM
0
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory PWC slalom 4. 3/PZM 40.5027,2OM
0
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PW slalom 1. 1/PZM OM
0
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PW slalom 16. 3/PZM 116.4085,5OM
0
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PW slalom 3. 3/PZM 0.700,5OM
0
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PW slalom 16. 11/PZM 83.8055,8OM
0
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava PWK slalom 1. 1/PZM OČ/OM
0/0
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava PWK slalom 4. 3/PZM 14.828,4OČ/OM
0/0
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu PWK slalom 7. 6/PZM 12.4712,9OM
0
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu PWC slalom 9. 5/PZM 40.1033,8OM
0
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu PWK slalom 7. 6/PZM 17.4017,6OM
0
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu PWC slalom 10. 6/PZM 64.0052,4OM
0
15.07.2018 Slalom v Brně PWK slalom 9. 7/PZM 27.8022,5OM
0
14.07.2018 Slalom v Brně + KP Jihomoravského kraje PWK slalom 8. 6/PZM 14.4010,7OM
0
01.07.2018 Slalom v Dolních Kounicích PWK slalom 7. 5/PZM 21.0016,9OM
0
30.06.2018 Slalom v Dolních Kounicích PWK slalom 10. 6/PZM 30.8026,2OM
0
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž PWK slalom 11. 8/PZM 26.1019,5OM
0
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž PWK slalom 13. 9/PZM 56.4039,7OM
0
13.05.2018 Slalom v Ostravě PW slalom 9. 8/PZM 29.3023,6OM
0
06.05.2018 Slalom v Zábřehu PW slalom 14. 9/PZM 41.2033,1OM
0
05.05.2018 Slalom v Zábřehu PW slalom 11. 8/PZM 33.4025,1OM
0
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram PW slalom     OM
0
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram PW slalom     OM
0
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem PW slalom 18. 12/PZM 49.2545,6OM
0
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem PW slalom 17. 11/PZM 58.6256,1OM
0
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
ROUSEK Tomáš
25. 4/U23 64.9050,6OM
0
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
ROUSEK Tomáš
    OM
0
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C2M slalom
ROUSEK Tomáš
    OM
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Rousek DavidKK Opava K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1:   C1:   C2: 30.10.23 aktualizace z registru ČSK
Rousek DavidKK Opava K1: 2   C1: 3+   C2: 3 K1:   C1:   C2: 10.10.23 aktualizace z registru ČSK
  K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 14.02.23 aktualizace z registru ČSK
Rousek DavidKK Opava K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1:   C1:   C2: 28.09.22 aktualizace z registru ČSK
Rousek DavidKK Opava K1: 3+   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 04.11.21 updated from RVP
Rousek DavidKK Opava K1: 3   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 21.09.21 updated from RVP
Rousek DavidKK Opava K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 05.07.21 updated from RVP
Rousek DavidKK Opava K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 28.06.21 updated from RVP
Rousek DavidKK Opava K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 22.09.15 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|5453|0|N

rok 2024

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
39.C1M 2/2 12
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
108.C1M 5/6 68
133.K1M 5/6 308
Slalom: Oblastní žebříček Morava
9.C1M 5/5 64
5.K1M 5/7 275

rok 2023

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
199.C1M 5/12 52
38.C2M
Kuliha Jan
4/4 21
66.C2M
Lebedová Adéla
1/1 7
14.C2X
Lebedová Adéla
5/10 32
45.K1M 5/16 1155
Slalom: Oblastní žebříček Morava
16.C1M 5/11 99
7.C2M
Lebedová Adéla
4/4 14
14.C2M
Kuliha Jan
1/1 3
3.C2X
Lebedová Adéla
5/8 17
 C2X
Foltysová Lily Anne
1/1 0
33.K1M 5/15 259

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/6 0
55.C2X
Lebedová Adéla
5/6 2
221.K1M 5/8 275
Slalom: Oblastní žebříček Morava
26.C1M 5/13 52
11.C2M
Kubita Tomáš
2/2 6
5.C2X
Lebedová Adéla
5/6 4
45.K1M 5/15 194
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 1/1 0
 K1M 1/1 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
149.C1M 4/4 22
46.C2M
Kovář Michal
5/7 10
44.C2X
Lebedová Adéla
5/7 4
162.K1M 5/11 381
Slalom: Oblastní žebříček Morava
30.C1M 3/3 3
9.C2M
Kovář Michal
3/3 5
11.C2X
Lebedová Adéla
5/5 3
43.K1M 5/6 105

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 FOR 1/1 0
 PWK 3/3 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 PWC 2/2 0
 PWK 5/10 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PWK 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PW 4/4 0
 PWC 5/6 0
 PWK 5/12 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PW 3/3 0
 PWC 2/2 0
 PWK 5/8 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PW 4/4 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Rousek Tomáš
1/1 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Rousek Tomáš
2/2 0

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20242023
C1M39-
K1M9576

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202420232022202120202019
C1M108199260149--
K1M13345221162--
C2M-66-46--
C2X-145544--
FOR----2-
PWK----111

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2024202320222021202020192018201720162015
C1M916263086-----
K1M5334543------
C2M-14119----7348
C2X-20511------
PWC----6410---
PWK----24619---
PW-----3151--

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2022
C1M93
K1M172
Fotky nenalezeny.
0|5453|0|N

rok 2024

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
39.C1M 2/2 12
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
108.C1M 5/6 68
133.K1M 5/6 308
Slalom: Oblastní žebříček Morava
9.C1M 5/5 64
5.K1M 5/7 275

rok 2023

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
199.C1M 5/12 52
38.C2M
Kuliha Jan
4/4 21
66.C2M
Lebedová Adéla
1/1 7
14.C2X
Lebedová Adéla
5/10 32
45.K1M 5/16 1155
Slalom: Oblastní žebříček Morava
16.C1M 5/11 99
7.C2M
Lebedová Adéla
4/4 14
14.C2M
Kuliha Jan
1/1 3
3.C2X
Lebedová Adéla
5/8 17
 C2X
Foltysová Lily Anne
1/1 0
33.K1M 5/15 259

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/6 0
55.C2X
Lebedová Adéla
5/6 2
221.K1M 5/8 275
Slalom: Oblastní žebříček Morava
26.C1M 5/13 52
11.C2M
Kubita Tomáš
2/2 6
5.C2X
Lebedová Adéla
5/6 4
45.K1M 5/15 194
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 1/1 0
 K1M 1/1 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
149.C1M 4/4 22
46.C2M
Kovář Michal
5/7 10
44.C2X
Lebedová Adéla
5/7 4
162.K1M 5/11 381
Slalom: Oblastní žebříček Morava
30.C1M 3/3 3
9.C2M
Kovář Michal
3/3 5
11.C2X
Lebedová Adéla
5/5 3
43.K1M 5/6 105

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 FOR 1/1 0
 PWK 3/3 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 PWC 2/2 0
 PWK 5/10 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PWK 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PW 4/4 0
 PWC 5/6 0
 PWK 5/12 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PW 3/3 0
 PWC 2/2 0
 PWK 5/8 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PW 4/4 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Rousek Tomáš
1/1 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Rousek Tomáš
2/2 0

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20242023
C1M39-
K1M9576

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202420232022202120202019
C1M108199260149--
K1M13345221162--
C2M-66-46--
C2X-145544--
FOR----2-
PWK----111

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2024202320222021202020192018201720162015
C1M916263086-----
K1M5334543------
C2M-14119----7348
C2X-20511------
PWC----6410---
PWK----24619---
PW-----3151--

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2022
C1M93
K1M172

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
82 50 54 3 2   191
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ73.263.03612
K1M79.574.05010
C1M41.536.0362
veřejné závody18.411.01202
K1M34.731.0565
C1M21.717.01343
PWK4.32.0130
C2X4.94.0128
C2M6.76.0120
PW11.714.0169
PWC3.91.017
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ00,000,000,000,012
K1M00,000,000,000,010
C1M00,000,000,000,02
veřejné závody2612,994,5136,44823,8202
K1M00,000,023,123,165
C1M12,312,312,337,043
PWK1136,7516,726,71860,030
C2X517,9310,7414,31242,928
C2M420,000,0315,0735,020
PW111,100,0111,1222,29
PWC457,100,000,0457,17
Celkem2612,194,2136,14822,4214
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ2417747400,0
K1M2015087500,0
C1M42666700,0
veřejné závody379816022369,5
K1M1293848301310,1
C1M7923603033,8
PWK5840271119,0
C2X5210182035,8
C2M3130810412,9
PW171741015,9
PWC1350417,7
Celkem403993425368,9
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Rousek Davidsl 127
09.09.23
sl 122
10.09.22
sl 111
27.08.22
pořadí10.37.17.
odstup % *)15,048,826,9
% poražených soupeřů *)81,32,762,8
pořadí20222023celkem
průměr27.010.021.3
medián171017
modus171010
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze % *)37,815,030,2
průměrné % poražených soupeřů *)32,881,348,9
počet jízd426
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
1
33,3%
čistých jízd0
0,0%
1
50,0%
1
16,7%

Kategorie C2X

Rousek Davidsl 127
09.09.23
sl 109
05.08.23
sl 111
27.08.22
sl 131
11.09.21
sl 116
21.08.21
pořadí3.8.5.9.7.
odstup % *)8,124,726,9128,237,5
% poražených soupeřů *)66,750,020,0---25,0
pořadí202120222023celkem
průměr8.05.05.56.4
medián7537
modus7533
počet závodů2125
průměrný odstup od vítěze % *)82,926,916,445,1
průměrné % poražených soupeřů *)12,520,058,432,3
počet jízd4239
lepší 1. jízda1
50,0%
1
100,0%
1
50,0%
3
60,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Rousek Davidsl 133
16.09.23
sl 127
09.09.23
sl 109
05.08.23
sl 122
10.09.22
sl 111
27.08.22
sl 116
21.08.21
pořadí81.64.26.49.13.48.
odstup % *)83,854,217,341,014,237,1
% poražených soupeřů *)4,816,085,439,285,042,7
pořadí202120222023celkem
průměr48.031.057.046.8
medián48136448
modus48132613
počet závodů1236
průměrný odstup od vítěze % *)37,127,651,841,3
průměrné % poražených soupeřů *)42,762,135,445,5
počet jízd24612
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
33,3%
2
33,3%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
1
16,7%
2
16,7%

NKZ slalom

Kategorie C1M

Rousek Davidsl 66
02.06.24
sl 65
01.06.24
pořadí47.36.
odstup %55,228,2
% poražených soupeřů17,939,7
pořadí2024celkem
průměr41.541.5
medián3636
modus3636
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %41,741,7
průměrné % poražených soupeřů28,828,8
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Rousek Davidsl 66
02.06.24
sl 65
01.06.24
sl 47
12.05.24
sl 46
11.05.24
sl 137
24.09.23
sl 136
23.09.23
sl 69
04.06.23
sl 68
03.06.23
sl 66
28.05.23
sl 65
27.05.23
pořadí110.50.63.74.118.60.77.61.106.76.
odstup %159,418,926,234,376,929,631,620,5222,344,8
% poražených soupeřů2,755,946,137,12,550,830,346,4---29,9
pořadí20232024celkem
průměr83.074.379.5
medián766374
modus605050
počet závodů6410
průměrný odstup od vítěze %70,959,766,5
průměrné % poražených soupeřů26,735,530,2
počet jízd12820
lepší 1. jízda1
16,7%
1
25,0%
2
20,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Rousek Davidsl 43
05.05.24
sl 42
04.05.24
sl 21
07.04.24
sl 19
06.04.24
sl 112
13.08.23
sl 111
12.08.23
sl 78
18.06.23
sl 77
17.06.23
sl 62
21.05.23
sl 61
20.05.23
sl 33
23.04.23
sl 32
22.04.23
sl 26
16.04.23
sl 25
15.04.23
sl 121
04.09.22
sl 120
03.09.22
sl 138
19.09.21
sl 137
18.09.21
sl 97
04.07.21
pořadí2.8.1.3.17.36.34.37.15.13.29.13.26.24.44.48.28.39.71.
odstup %1,27,30,01,228,869,426,030,515,517,765,824,574,270,0171,5362,029,644,665,3
% poražených soupeřů97,984,8100,094,366,028,641,139,072,576,526,368,410,720,72,3---37,224,02,8
pořadí2021202220232024celkem
průměr46.046.024.43.525.7
medián394424226
modus284413113
počet závodů3210419
průměrný odstup od vítěze %46,5266,742,22,458,2
průměrné % poražených soupeřů21,31,245,094,347,0
počet jízd5318834
lepší 1. jízda1
33,3%
1
50,0%
4
40,0%
1
25,0%
7
36,8%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
5,6%
0
0,0%
1
2,9%

Kategorie C2M

Rousek Davidsl 113
19.08.23
sl 110
06.08.23
sl 109
05.08.23
sl 78
18.06.23
sl 77
17.06.23
sl 138
19.09.21
sl 137
18.09.21
sl 155
20.08.21
sl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
pořadí3.8.6.11.7.10.8.6.10.9.11.6.
odstup %16,49,68,444,732,946,240,345,438,431,561,024,1
% poražených soupeřů33,336,464,39,140,025,041,737,5---27,3---50,0
pořadí20212023celkem
průměr8.67.07.9
medián978
modus636
počet závodů7512
průměrný odstup od vítěze %41,022,433,2
průměrné % poražených soupeřů25,936,630,4
počet jízd12618
lepší 1. jízda3
42,9%
3
60,0%
6
50,0%
čistých jízd1
8,3%
0
0,0%
1
5,6%

Kategorie C2X

Rousek Davidsl 114
20.08.23
sl 113
19.08.23
sl 112
13.08.23
sl 111
12.08.23
sl 110
06.08.23
sl 109
05.08.23
sl 62
21.05.23
sl 61
20.05.23
sl 33
23.04.23
sl 32
22.04.23
sl 121
04.09.22
sl 120
03.09.22
sl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 82
27.06.21
sl 81
26.06.21
pořadí1.1.2.1.3.8.2.2.1.1.5.5.8.6.7.13.10.8.10.
odstup %0,00,02,80,04,224,73,56,40,00,032,9110,151,020,031,3125,031,081,273,0
% poražených soupeřů------80,0100,084,650,083,383,3100,0100,0------12,544,440,014,340,0------
pořadí202120222023celkem
průměr8.95.02.24.9
medián8515
modus8511
počet závodů721019
průměrný odstup od vítěze %58,971,54,231,4
průměrné % poražených soupeřů21,60,068,143,8
počet jízd1241935
lepší 1. jízda3
42,9%
1
50,0%
5
50,0%
9
47,4%
čistých jízd2
16,7%
0
0,0%
0
0,0%
2
5,7%

Kategorie K1M

Rousek Davidsl 43
05.05.24
sl 42
04.05.24
sl 20
07.04.24
sl 18
06.04.24
sl 114
20.08.23
sl 113
19.08.23
sl 112
13.08.23
sl 111
12.08.23
sl 110
06.08.23
sl 109
05.08.23
sl 78
18.06.23
sl 77
17.06.23
sl 62
21.05.23
sl 61
20.05.23
sl 33
23.04.23
sl 32
22.04.23
sl 27
16.04.23
sl 26
16.04.23/2
sl 25
15.04.23
sl 24
15.04.23/2
sl 121
04.09.22
sl 120
03.09.22
sl 27
10.04.22
sl 25
09.04.22
sl 138
19.09.21
sl 137
18.09.21
sl 155
20.08.21
sl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 82
27.06.21
sl 81
26.06.21
pořadí3.5.49.53.52.57.5.8.32.26.24.20.5.3.13.4.35.35.36.35.66.69.77.51.38.32.55.93.178.38.38.111.97.65.93.
odstup %3,76,944,047,726,528,63,97,720,517,314,813,95,42,812,53,147,240,032,130,144,649,7131,556,220,320,444,928,393,530,628,943,245,430,749,5
% poražených soupeřů97,495,152,547,557,954,195,592,181,485,483,086,495,797,984,496,344,350,745,345,242,043,312,638,371,578,844,345,63,866,166,143,651,544,820,0
pořadí2021202220232024celkem
průměr76.265.824.427.545.7
medián656624538
modus38513535
počet závodů11416435
průměrný odstup od vítěze %39,670,519,225,632,2
průměrné % poražených soupeřů48,734,174,773,161,7
počet jízd22832870
lepší 1. jízda7
63,6%
1
25,0%
7
43,8%
2
50,0%
17
48,6%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
6
18,8%
0
0,0%
6
8,6%

Kategorie PWK

Rousek Davidsl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
pořadí2.1.1.1.4.
odstup %1,40,00,00,08,4
% poražených soupeřů97,4100,0100,0100,062,5
pořadí20192020celkem
průměr2.51.31.8
medián111
modus111
počet závodů235
průměrný odstup od vítěze %4,20,52,0
průměrné % poražených soupeřů81,399,192,0
počet jízd4610
lepší 1. jízda0
0,0%
1
33,3%
1
20,0%
čistých jízd0
0,0%
1
16,7%
1
10,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Rousek Davidsl 58
22.05.24
sl 43
05.05.24
sl 42
04.05.24
sl 35
21.04.24
sl 34
20.04.24
sl 141
01.10.23
sl 140
30.09.23
sl 112
13.08.23
sl 111
12.08.23
sl 62
21.05.23
sl 61
20.05.23
sl 57
14.05.23
sl 56
13.05.23
sl 33
23.04.23
sl 32
22.04.23
sl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
sl 87
03.07.22
sl 86
02.07.22
sl 84
28.06.22
sl 77
19.06.22
sl 76
18.06.22
sl 71
12.06.22
sl 70
11.06.22
sl 50
11.05.22
sl 34
17.04.22
sl 32
16.04.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 75
08.06.21
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
pořadí13.2.8.10.11.13.15.17.36.15.13.16.13.29.13.18.37.32.33.15.15.13.8.17.21.13.16.28.26.17.22.22.
odstup %22,61,27,312,222,317,716,628,869,415,517,730,423,365,824,523,635,240,140,716,032,048,218,472,350,731,735,641,043,959,264,084,5
% poražených soupeřů47,897,984,865,461,568,465,066,028,672,576,531,845,526,368,462,221,742,642,967,426,336,861,111,128,642,934,815,624,25,94,54,5
pořadí20202021202220232024celkem
průměr22.023.719.818.08.818.0
medián222616151015
modus22171313213
počet závodů231210532
průměrný odstup od vítěze %74,348,037,031,013,134,8
průměrné % poražených soupeřů4,515,239,954,971,545,0
počet jízd462419861
lepší 1. jízda1
50,0%
3
100,0%
3
25,0%
3
30,0%
2
40,0%
12
37,5%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
4,2%
1
5,3%
0
0,0%
2
3,3%

Kategorie C2M

Rousek Davidsl 71
10.06.23
sl 57
14.05.23
sl 56
13.05.23
sl 40
30.04.23
sl 38
29.04.23
sl 77
19.06.22
sl 76
18.06.22
sl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 129
25.09.16
pořadí1.4.1.3.3.1.1.6.11.6.25.
odstup %0,012,30,018,18,10,00,045,461,024,150,6
% poražených soupeřů100,040,0100,050,033,3100,0100,037,5---50,022,6
pořadí2016202120222023celkem
průměr25.07.71.02.45.6
medián256133
modus256111
počet závodů132511
průměrný odstup od vítěze %50,643,50,07,720,0
průměrné % poražených soupeřů22,629,2100,064,757,6
počet jízd244919
lepší 1. jízda0
0,0%
1
33,3%
1
50,0%
1
20,0%
3
27,3%
čistých jízd2
100,0%
1
25,0%
0
0,0%
2
22,2%
5
26,3%

Kategorie C2X

Rousek Davidsl 141
01.10.23
sl 140
30.09.23
sl 112
13.08.23
sl 111
12.08.23
sl 71
10.06.23
sl 62
21.05.23
sl 61
20.05.23
sl 33
23.04.23
sl 32
22.04.23
sl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
sl 87
03.07.22
sl 86
02.07.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
pořadí4.4.2.1.4.2.2.1.1.3.5.3.3.8.8.8.6.7.
odstup %16,39,22,80,060,93,56,40,00,011,610,924,014,719,324,351,020,031,3
% poražených soupeřů78,678,680,0100,0---83,383,3100,0100,033,333,360,060,0------12,544,440,0
pořadí202120222023celkem
průměr7.43.52.34.0
medián8323
modus8311
počet závodů54918
průměrný odstup od vítěze %29,215,311,017,0
průměrné % poražených soupeřů19,446,778,254,9
počet jízd981835
lepší 1. jízda1
20,0%
3
75,0%
4
44,4%
8
44,4%
čistých jízd1
11,1%
0
0,0%
0
0,0%
1
2,9%

Kategorie K1M

Rousek Davidsl 60
26.05.24
sl 59
25.05.24
sl 58
22.05.24
sl 43
05.05.24
sl 42
04.05.24
sl 35
21.04.24
sl 34
20.04.24
sl 141
01.10.23
sl 140
30.09.23
sl 112
13.08.23
sl 111
12.08.23
sl 72
11.06.23
sl 71
10.06.23
sl 62
21.05.23
sl 61
20.05.23
sl 57
14.05.23
sl 56
13.05.23
sl 40
30.04.23
sl 38
29.04.23
sl 33
23.04.23
sl 32
22.04.23
sl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
sl 87
03.07.22
sl 86
02.07.22
sl 84
28.06.22
sl 77
19.06.22
sl 76
18.06.22
sl 71
12.06.22
sl 70
11.06.22
sl 55
15.05.22
sl 54
14.05.22
sl 50
11.05.22
sl 34
17.04.22
sl 32
16.04.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 75
08.06.21
pořadí5.7.12.3.5.10.9.37.32.5.8.13.32.5.3.19.12.14.15.13.4.38.56.19.25.6.10.14.14.13.16.21.22.24.31.46.48.55.38.38.33.
odstup %6,29,511,23,76,910,57,916,314,03,97,721,351,35,42,821,311,114,614,712,53,125,831,621,018,816,017,021,621,116,618,514,619,516,822,228,029,044,930,628,945,2
% poražených soupeřů91,586,071,197,495,180,984,659,665,995,592,176,539,295,797,955,072,571,168,284,496,364,448,179,573,688,481,372,369,072,165,956,561,156,645,543,842,744,366,166,133,3
pořadí2021202220232024celkem
průměr43.022.115.17.320.2
medián381913714
modus3814555
počet závodů61414741
průměrný odstup od vítěze %34,420,114,38,018,1
průměrné % poražených soupeřů49,466,776,486,770,9
počet jízd1228271481
lepší 1. jízda4
66,7%
3
21,4%
6
42,9%
4
57,1%
17
41,5%
čistých jízd0
0,0%
4
14,3%
4
14,8%
1
7,1%
9
11,1%

Kategorie PW

Rousek Davidsl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
sl 51
13.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
pořadí16.16.9.14.11.18.17.
odstup %85,555,823,633,125,145,656,1
% poražených soupeřů6,311,861,945,858,343,344,8
pořadí201720182019celkem
průměr17.511.316.014.4
medián17111616
modus1791616
počet závodů2327
průměrný odstup od vítěze %50,927,370,646,4
průměrné % poražených soupeřů44,155,39,138,9
počet jízd46717
lepší 1. jízda1
50,0%
2
66,7%
3
75,0%
6
66,7%
čistých jízd1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
5,9%

Kategorie PWC

Rousek Davidsl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 86
30.06.19
sl 85
29.06.19
sl 54
11.05.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
pořadí1.1.1.1.4.9.10.
odstup %0,00,00,00,027,233,852,4
% poražených soupeřů100,0100,0100,0100,025,011,1---
pořadí201820192020celkem
průměr9.52.01.03.9
medián9111
modus9111
počet závodů2327
průměrný odstup od vítěze %43,19,10,016,2
průměrné % poražených soupeřů5,675,0100,062,3
počet jízd46313
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
14,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie PWK

Rousek Davidsl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 96
28.07.19
sl 95
27.07.19
sl 86
30.06.19
sl 85
29.06.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 95
15.07.18
sl 94
14.07.18
sl 87
01.07.18
sl 86
30.06.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
pořadí2.1.1.1.1.2.2.1.1.15.5.2.2.1.1.1.3.3.6.1.4.7.7.9.8.7.10.11.13.
odstup %6,70,00,00,00,02,41,40,00,023,95,60,70,50,00,00,015,52,517,90,08,412,917,622,510,716,926,219,539,7
% poražených soupeřů95,2100,0100,0100,0100,088,997,4100,0100,050,086,287,587,5100,0100,0100,085,780,050,0100,062,579,381,333,341,770,052,656,552,0
pořadí201820192020celkem
průměr9.03.71.34.4
medián8212
modus7111
počet závodů812929
průměrný odstup od vítěze %20,86,21,28,7
průměrné % poražených soupeřů58,382,597,980,6
počet jízd16231857
lepší 1. jízda3
37,5%
4
33,3%
4
44,4%
11
37,9%
čistých jízd6
37,5%
3
13,0%
2
11,1%
11
19,3%

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Rousek Davidsp 85
29.06.22
sp 33
16.04.22
pořadí30.8.
odstup %34,147,4
% poražených soupeřů32,641,7
pořadí2022celkem
průměr19.019.0
medián88
modus88
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %40,740,7
průměrné % poražených soupeřů37,237,2

Kategorie K1M

Rousek Davidsp 85
29.06.22
sp 33
16.04.22
pořadí32.20.
odstup %40,657,3
% poražených soupeřů27,934,5
pořadí2022celkem
průměr26.026.0
medián2020
modus2020
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %48,948,9
průměrné % poražených soupeřů31,231,2
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále