Sahula Matěj, 2003

SK VS Karbo Benátky
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: -   C2: 3  sjezd K1: -   C1: -   C2: -
Typ závodu

Historie procházení
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném
K1M 21. 6/DMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 100.86 8 84.97 2 86.9718.37/26,823
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném
K1M 76. 21/DMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 99.13 54 102.82 6 108.8234.53/46,50
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech
K1M 54. 22/DMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 125.24 102 117.20 8 125.2034.21/37,6-
19.08.2018 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka
K1M 35. 8/DMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 111.68 2 106.53 2 108.5323.59/27,8180
18.08.2018 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka
K1M 41. 11/DMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 112.35 4 106.04 6 112.0425.70/29,8172
12.08.2018 Slalom O štít města Benátek
C2M 9. 2/DMSAHULA Matěj
JUDA Mikuláš
2003
2003
Benátky
Benátky
148.29 0 150.71 4 148.2929.13/24,43
K1M 13. 4/DMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 115.73 2 106.61 0 106.6113.31/14,3217
11.08.2018 Slalom O štít města Benátek
C2M 11. 2/DMSAHULA Matěj
JUDA Mikuláš
2003
2003
Benátky
Benátky
153.32 10 160.89 6 163.3240.27/32,71
K1M 12. 3/DMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 107.43 0 116.03 8 107.438.46/8,5248
17.06.2018 XXXIII. ročník Křivoklátského slalomu
K1M 16. 3/DMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 98.14 8 91.20 2 93.2013.63/17,1190
16.06.2018 XXXIII. ročník Křivoklátského slalomu
K1M 20. 3/DMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 99.78 2 93.76 4 97.7614.93/18,0171
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice
K1M 44. 6/DMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 126.91 52 111.33 6 117.3323.45/25,03
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice
K1M 80. 18/DMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 140.54 54 117.33 60 177.3388.84/100,40
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 77. 19/DMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 116.93 56 110.05 8 118.0532.18/37,50
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 56. 13/DMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 112.00 4 123.16 10 116.0029.59/34,20
20.05.2018 Slalom v Sušici
K1M 23. 2/DMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 87.10 2 89.56 2 89.1016.80/23,2185
19.05.2018 Slalom v Sušici
K1M 25. 3/DMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 97.41 8 95.54 0 95.5417.31/22,1182
29.04.2018 2. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník
K1M 12. 4/DMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 115.01 2 111.95 52 117.0113.69/13,395
28.04.2018 1. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník
K1M 8. 2/DMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 109.20 2 110.02 2 111.207.27/7,0120
08.04.2018 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
K1M 27. 6/DMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 92.13 4 91.37 4 95.3724.58/34,735
08.04.2018 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
K1M 21. 4/DMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 93.52 4 101.60 2 97.5221.12/27,691
07.04.2018 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
K1M 24. 7/DMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 97.31 2 96.10 2 98.1022.67/30,163
07.04.2018 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
K1M 26. 9/DMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 95.91 14 94.39 4 98.3926.74/37,355
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 15. 3/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 118.32 0 115.30 2 117.3016.74/16,6149
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 13. 2/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 120.20 6 118.70 0 118.7015.30/14,8161
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1M 71. 9/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 114.09 4 112.39 6 118.0931.44/36,30
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1M 77. 13/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 180.05 110 153.41 6 159.4151.90/48,30
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 70. 13/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 0.00 999 113.24 12 125.2438.32/44,1-
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
K1M 6. 6/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 106.97 0 106.20 2 106.975.23/5,1-
20.08.2017 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy
K1M 52. 11/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 145.16 10 142.03 6 148.0359.82/67,820
19.08.2017 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy
K1M    SAHULA Matěj 2003 2 Benátky 4.00 999 4.00 999 999.00 0
13.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři
K1M 10.  SAHULA Matěj 2003 2 Benátky 103.09 0 101.76 2 103.0911.82/13,0163
12.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři
K1M 13.  SAHULA Matěj 2003 2 Benátky 133.29 6 122.18 2 124.1819.26/18,4165
30.07.2017 Podřipský slalom v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1M 24.  SAHULA Matěj 2003 2 Benátky 121.30 2 119.40 106 123.3032.30/35,566
29.07.2017 Podřipský slalom v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1M 24.  SAHULA Matěj 2003 2 Benátky 112.60 4 123.90 6 116.6032.00/37,873
09.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí
K1M 24. 5/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 102.56 0 98.12 0 98.1215.04/18,1118
08.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí
K1M 29. 6/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 120.68 2 119.41 2 121.4119.15/18,798
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 12. 12/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 111.13 4 110.93 2 112.9310.00/9,7114
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 11. 11/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 114.66 2 111.13 0 111.136.72/6,4119
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
K1M 3. 3/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 104.42 2 98.67 0 98.672.41/2,5145
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
K1M 20. 18/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 122.29 6 123.93 4 127.9311.59/10,077
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 78. 8/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 137.26 10 137.74 62 147.2648.32/48,80
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 92. 16/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 156.35 8 169.24 62 164.3573.52/80,90
30.04.2017 Trutnovský slalom - 53. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí
K1M 21. 2/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 128.96 4 127.20 0 127.2017.90/16,438
29.04.2017 Trutnovský slalom - 53. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí
K1M 17. 2/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 122.35 0 126.22 2 122.3515.70/14,774
16.04.2017 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou
K1M 21. 5/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 125.90 6 125.50 4 129.5030.20/30,425
15.04.2017 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou
K1M 20. 4/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 118.40 8 123.20 4 126.4029.10/29,928
09.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
K1M 49. 7/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 106.30 2 113.26 2 108.3033.73/45,210
09.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať
K1M 45. 9/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 88.68 6 89.27 2 91.2722.93/33,634
08.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
K1M 49. 8/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 113.77 4 102.61 102 117.7740.55/52,511
08.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať
K1M 58. 12/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 92.97 4 96.09 6 96.9729.86/44,528
02.04.2017 38. ročník závodu Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
K1M 25. 3/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 101.00 6 103.70 0 103.7020.00/23,939
01.04.2017 38. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
K1M 20. 2/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 90.30 2 91.00 16 92.3015.80/20,761
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M    SAHULA Matěj 2003 2 Benátky 4.00 999 4.00 999 999.00 0
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M    SAHULA Matěj 2003 2 Benátky 4.00 999 4.00 999 999.00 0
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1M 63. 17/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 0.00 999 145.00 16 161.0067.11/71,5-
28.08.2016 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy
K1M 43. 7/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 162.10 106 168.73 12 180.7387.50/93,916
27.08.2016 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy
K1M 43. 6/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 126.74 8 149.17 108 134.7442.98/46,820
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL
K1M 21. 18/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 122.35 6 118.04 6 124.0431.71/34,3-
07.08.2016 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři.
K1M 25. 5/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 118.00 2 116.00 0 116.0015.80/15,868
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři.
K1M 30. 3/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 118.00 0 118.20 0 118.0018.10/18,169
31.07.2016 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
K1M 21. 1/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 122.20 6 115.40 2 117.4019.60/20,020
30.07.2016 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
K1M 24. 1/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 119.00 4 117.00 0 117.0017.70/17,826
24.07.2016 Slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať
K1M 46. 9/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 95.12 4 96.92 4 99.1230.92/45,330
23.07.2016 Slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať
K1M 37. 9/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 94.81 2 94.46 10 96.8127.42/39,533
10.07.2016 Slalom ve Strakonicích řeka Otava před loděnicí, Horní Podskalí.
K1M 36. 4/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 128.82 4 128.34 0 128.3429.32/29,657
09.07.2016 Slalom ve Strakonicích řeka Otava před loděnicí, Horní Podskalí.
K1M 41. 6/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 128.42 6 129.98 2 131.9829.96/29,459
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 26. 20/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 106.75 4 106.57 2 108.5723.61/27,849
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 22. 15/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 112.69 6 109.45 4 113.4525.35/28,854
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem
K1M 97. 19/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 149.74 8 160.22 52 157.7466.17/72,30
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem
K1M 82. 14/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 167.05 6 144.29 2 146.2957.05/63,90
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory
K1M 23. 17/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 128.98 4 130.08 0 130.0833.84/35,243
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory
K1M 23. 19/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 98.10 0 105.64 0 98.1017.30/21,443
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
K1M 99. 19/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 120.61 108 131.65 10 141.6559.59/72,60
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
K1M 91. 19/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 111.72 52 123.45 2 125.4543.05/52,20
08.05.2016 Trutnovský slalom - 52.ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí
K1M 22. 6/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 123.28 2 128.56 2 125.2824.11/23,817
07.05.2016 Trutnovský slalom - 52.ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí
K1M 26. 7/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 123.23 4 130.15 0 127.2324.59/24,018
24.04.2016 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou
K1M 13. 6/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 137.80 2 131.50 4 135.5030.40/28,915
23.04.2016 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou
K1M 15. 6/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 132.20 2 137.40 6 134.2025.30/23,214
03.04.2016 37. ročník závodu Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
K1M 39. 5/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 98.90 0 99.00 2 98.9022.30/29,124
02.04.2016 37. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
K1M 36. 5/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 107.50 6 104.70 0 104.7022.60/27,524
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
K1M 14. 1/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 109.20 2 122.50 0 111.2010.00/9,9121
C2M 30. 6/ZSSAHULA Matěj
KOFROŇOVÁ Zuzana
2003
2002
Benátky
Benátky
169.40 10 171.90 8 179.4060.40/50,80
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
K1M 34. 1/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 119.70 8 117.00 4 121.0019.10/18,759
C2M 31. 7/ZSSAHULA Matěj
KOFROŇOVÁ Zuzana
2003
2002
Benátky
Benátky
180.00 14 178.30 10 188.3070.50/59,80
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L
K1M 88. 4/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 165.03 54 197.02 4 201.02109.58/119,80
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L
K1M 81. 2/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 218.90 54 167.85 10 177.8581.56/84,70
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem
K1M 17. 2/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 112.64 8 115.33 0 115.3317.71/18,1-
30.08.2015 Memoriál Jaroslava Foňka st. USD Veltrusy
K1M 51. 2/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 133.44 6 140.90 54 139.4451.56/58,712
29.08.2015 Memoriál Jaroslava Foňka st. USD Veltrusy
K1M    SAHULA Matěj 2003 2 Benátky 4.00 999 4.00 999 999.00 0
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři
K1M 24. 3/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 126.84 0 126.23 10 126.8418.43/17,049
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři
K1M 18. 2/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 131.93 6 128.42 2 130.4216.55/14,554
09.08.2015 Slalom O štít města Benátek loděnice v Obodři
K1M 35. 2/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 136.90 0 125.80 2 127.8024.30/23,534
08.08.2015 Slalom O štít města Benátek loděnice v Obodři
K1M 32. 2/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 126.60 2 128.30 4 128.6023.10/21,939
02.08.2015 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
K1M 19. 1/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 113.10 0 114.80 2 113.1018.00/18,923
01.08.2015 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
K1M 23. 1/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 114.60 0 113.60 0 113.6019.20/20,320
12.07.2015 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1M 65. 8/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 134.08 2 133.49 2 135.4940.03/41,97
11.07.2015 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1M 40. 1/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 119.90 4 118.92 2 120.9233.80/38,833
05.07.2015 Slalom na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 42. 2/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 108.94 0 117.16 62 108.9435.34/48,013
04.07.2015 Slalom na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 51. 2/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 105.02 2 112.56 0 107.0232.75/44,112
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
K1M 28. 6/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 111.73 2 112.87 4 113.7320.46/21,945
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
K1M 28. 5/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 106.04 0 107.97 4 106.0421.42/25,348
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
K1M 43. 5/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 106.45 4 111.13 2 110.4528.26/34,441
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
K1M 39. 5/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 105.99 2 110.75 2 107.9931.32/40,945
31.05.2015 Slalom v Sušici Sušice nádraží - v kempu
K1M 79. 3/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 117.11 6 116.72 4 120.7235.58/41,830
30.05.2015 Slalom v Sušici Sušice nádraží
K1M 72. 1/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 109.94 4 111.83 2 113.8331.67/38,540
24.05.2015 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 93. 3/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 178.50 56 166.15 4 170.1576.48/81,60
23.05.2015 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 101. 3/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 215.74 58 161.23 12 173.2376.52/79,10
10.05.2015 Slalom v Táboře Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz
K1M 18. 1/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 103.67 2 99.31 0 99.3119.16/23,939
09.05.2015 Slalom v Táboře-přebor JČ kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz.
K1M 18. 1/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 137.06 6 121.52 0 121.5223.21/23,661
03.05.2015 Trutnovský slalom Řeka Úpa - Trutnov Poříčí
K1M 19. 1/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 129.30 4 124.40 0 124.4017.80/16,723
02.05.2015 Trutnovský slalom Řeka Úpa - Trutnov Poříčí
K1M 25. 1/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 155.20 0 157.70 2 155.2019.50/14,415
12.04.2015 36. ročník slalomu Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
K1M 45. 2/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 120.50 8 108.80 4 112.8032.70/40,818
11.04.2015 36. ročník slalomu Stružnická peřej + přebor Libereckého kraje řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
K1M 57. 2/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 113.50 6 117.20 0 117.2043.40/58,814
28.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
K1M 12.  SAHULA Matěj 2003 3 Benátky 113.70 2 114.20 0 114.2012.70/12,5112
27.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
K1M 17.  SAHULA Matěj 2003 3 Benátky 118.80 0 118.20 0 118.2013.30/12,7106
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko
K1M 32.  SAHULA Matěj 2003 3 Benátky 114.81 4 110.35 2 112.3523.94/27,1-
17.08.2014 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři
K1M 47.  SAHULA Matěj 2003 3 Benátky 124.70 2 131.70 2 126.7036.10/39,831
16.08.2014 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři
K1M 47. 4/ZMSAHULA Matěj 2003 3 Benátky 127.90 0 129.40 0 127.9035.60/38,631
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1M 69. 15/ZMSAHULA Matěj 2003 3 Benátky 141.11 12 138.53 12 150.5364.99/76,036
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1M 49. 6/ZMSAHULA Matěj 2003 3 Benátky 113.15 0 117.46 0 113.1529.68/35,654
03.08.2014 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
K1M 32. 1/ZMSAHULA Matěj 2003 3 Benátky 128.01 4 130.05 6 132.0132.10/32,110
02.08.2014 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
K1M 27. 1/ZMSAHULA Matěj 2003 3 Benátky 132.41 4 131.61 0 131.6127.96/27,013
20.07.2014 Slalom na Paraplíčku a Pohár předžáků sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
K1M 37. 3/ZMSAHULA Matěj 2003 3 Benátky 115.80 4 111.40 2 113.4036.40/47,318
19.07.2014 Slalom na Paraplíčku a Pohár předžáků Jizera, Sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
K1M 38. 4/ZMSAHULA Matěj 2003 3 Benátky 118.90 4 114.40 4 118.4039.60/50,315
06.07.2014 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn
K1M 18. 2/ZMSAHULA Matěj 2003 3 Benátky 102.40 0 105.60 0 102.4020.90/25,624
05.07.2014 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn
K1M 33. 3/ZMSAHULA Matěj 2003 3 Benátky 112.50 54 111.80 2 113.8030.60/36,815
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M 25. 6/ZMSAHULA Matěj 2003 3 Benátky 106.40 4 99.55 4 103.5526.19/33,946
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M 29. 8/ZMSAHULA Matěj 2003 3 Benátky 117.48 2 104.63 4 108.6330.16/38,442
08.06.2014 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Ktivoklátu
K1M 89. 10/ZMSAHULA Matěj 2003 3 Benátky 129.03 52 113.67 56 169.6793.65/123,20
07.06.2014 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Ktivoklátu
K1M 92. 6/ZMSAHULA Matěj 2003 3 Benátky 121.40 52 150.60 2 152.6076.40/100,36
25.05.2014 Slalom v Sušici Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu
K1M 67. 5/ZMSAHULA Matěj 2003 3 Benátky 119.90 4 103.92 2 105.9229.49/38,645
24.05.2014 Slalom v Sušici Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu
K1M 64. 6/ZMSAHULA Matěj 2003 3 Benátky 105.70 2 102.99 0 102.9925.30/32,648
11.05.2014 O štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz
K1M 40. 5/ZMSahula Matěj 2003 3 Benátky 123.28 8 124.80 2 126.8033.71/36,221
10.05.2014 O štít města Tábora + KP Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz
K1M 63. 11/ZMSahula Matěj 2003 3 Benátky 125.65 10 128.43 8 135.6541.18/43,65
27.04.2014 Slalom na Paraplíčku dtto dobota
K1M 48. 4/ZMSahula Matěj 2003 3 Benátky 112.10 2 109.90 0 109.9036.70/50,134
26.04.2014 Slalom na Paraplíčku Paraplíčko -Jizera
K1M 64. 4/ZMSahula Matěj 2003 3 Benátky 118.26 8 108.20 6 114.2040.40/54,723
20.04.2014 Trutnovský slalom + MČR veteránů Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
K1M 53. 2/ZMSAHULA Matěj 2003 0 Benátky 142.30 2 134.90 4 138.9034.70/33,312
19.04.2014 Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
K1M 61. 2/ZMSAHULA Matěj 2003 0 Benátky 140.90 8 140.00 56 148.9040.30/37,12
13.04.2014 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna,
K1M 47. 4/ZMSAHULA Matěj 2003 0 Benátky 121.60 8 122.80 8 129.6049.40/61,612
12.04.2014 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
K1M 47. 3/ZMSAHULA Matěj 2003 0 Benátky 112.20 12 114.90 6 120.9043.70/56,613
29.09.2013 Slalom v Třebechovicích Orlice, Třebechovice
K1M
předžáci
1. 1/PZMSAHULA Matěj 2003 0 Benátky 140.20 6 133.00 0 133.00 0
28.09.2013 Slalom v Třebechovicích Orlice, Třebechovice
K1M
předžáci
2. 2/PZMSAHULA Matěj 2003 0 Benátky 266.00 4 144.80 2 146.805.40/3,80
18.08.2013 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři.
K1M 43. 1/PZSAHULA Matěj 2003 0 Benátky 146.97 10 140.26 0 140.2643.37/44,80
17.08.2013 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři.
K1M 56. 2/PZSAHULA Matěj 2003 0 Benátky 133.47 0 133.14 6 133.4741.64/45,30
11.08.2013 Slalom pod Borskou přehradou
K1M
předžáci
2. 2/PZMSAHULA Matěj 2003 0 Benátky 126.20 6 134.30 0 132.206.10/4,80
10.08.2013 Slalom pod Borskou přehradou
K1M
předžáci
1. 1/PZMSAHULA Matěj 2003 0 Benátky 128.30 2 129.70 4 130.30 0
04.08.2013 Slalom na Paraplíčku Jizera u Železného Brodu peřej Paraplíčko
K1M
předžáci
1. 1/PZMSAHULA Matěj 2003 0 Benátky 123.50 6 141.20 4 129.50 0
03.08.2013 Slalom na Paraplíčku Jizera, peřej Paraplíčko
K1M
předžáci
1. 1/PZMSAHULA Matěj 2003 Benátky 123.60 0 128.50 4 123.60 0
21.07.2013 Slalom v Písku USD České Vrbné
K1M 29. 2/PZSAHULA Matěj 2003 0 Benátky 110.40 54 108.30 6 114.3043.90/62,40
20.07.2013 Slalom v Písku - konaný v USD České Vrbné USD České Vrbné
K1M 34. 2/PZSAHULA Matěj 2003 0 Benátky 123.24 6 114.43 2 116.4342.70/57,90
14.07.2013 Slalom v Sušici
K1M 60. 1/PŽSahula Matěj 2003 - Benátky 115.14 0 111.85 2 113.8534.47/43,40
13.07.2013 Slalom v Sušici
K1M 74. 1/PŽSahula Matěj 2003 - Benátky 111.70 6 109.89 2 111.8939.92/55,50
07.07.2013 Slalom v Kadani + pohár předžáků Kadaňský mlýn
K1M 41. 2/PZSAHULA Matěj 2003 0 Benátky 108.50 52 104.00 2 106.0030.70/40,80
K1M
předžáci
2. 2/PZMSAHULA Matěj 2003 0 Benátky 108.50 52 104.00 2 106.000.60/0,60
06.07.2013 Slalom v Kadani + MČR veteránů ve slalomu+pohár předžáků Kadaňský mlýn
K1M 55. 2/PZSAHULA Matěj 2003 0 Benátky 98.90 2 99.70 2 100.9030.00/42,30
K1M
předžáci
2.  SAHULA Matěj 2003 0 Benátky 98.90 2 99.70 2 100.901.40/1,40
23.06.2013 Slalom ve Strakonicích, Pohár předžáků řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1M 60. 2/PZSAHULA Matěj 2003 0 Benátky 117.05 0 113.86 0 113.8636.41/47,00
22.06.2013 Slalom ve Strakonicích, Pohár předžáků řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1M 75. 2/PZSAHULA Matěj 2003 0 Benátky 137.84 8 129.31 6 135.3148.63/56,10
12.05.2013 Slalomy v Táboře, neděle Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka.
K1M
předžáci
1. 1/PZSahula Matěj 2003 Benátky 130.42 2 123.92 2 125.92 0
11.05.2013 Slalomy v Táboře, sobota Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka.
K1M
předžáci
1. 1/PZSahula Matěj 2003 Benátky 127.34 4 131.25 4 131.34 0
14.04.2013 VZ ve slalomu ve Stružnici - neděle, závod č.2 řeka Ploučnice ve Stružnici u Mlýna
K1M
předžáci
1.  SAHULA Matěj 2003 0 Benátky 125.90 16 148.70 66 141.90 0
13.04.2013 VZ ve slalomu ve Stružnici - sobota, závod č.1 řeka Ploučnice ve Stružnici u Mlýna
K1M
předžáci
1.  SAHULA Matěj 2003 0 Benátky 132.90 16 146.60 60 148.90 0
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 87. 4/PZSAHULA Matěj 2003 0 Benátky 138.50 52 142.30 2 144.3042.50/41,70
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 92. 2/PZSAHULA Matěj 2003 0 Benátky 132.80 8 135.20 0 135.2040.00/42,00
19.08.2012 VZ Slalom pod Borskou přehradou - neděle řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
K1M 48. 1/PZSAHULA Matěj 2003 0 Benátky 133.20 10 135.20 8 143.2046.00/47,30
18.08.2012 VZ Slalom pod Borskou přehradou - sobota řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
K1M 48. 1/PZSAHULA Matěj 2003 0 Benátky 133.10 4 135.10 2 137.1040.40/41,80
12.08.2012 VZ ve slalomu, Benátecký slalom - neděle řeka Jizera, Obodřecký jez, Benátky
K1M
předžáci
5. 5/PZSAHULA Matěj 2003 0 Benátky 145.70 2 131.90 8 139.9014.00/11,10
11.08.2012 VZ ve slalomu O štít města Benátek řeka Jizera, Obodřecký jez, Benátky
K1M
předžáci
12. 12/PZSAHULA Matěj 2003 0 Benátky 140.40 50 0.00 999 190.4058.50/44,40
22.07.2012 Písecký slalom - neděle řeka Otava, slalomová dráha
K1M 58. 4/PŽSahula Matěj 2003 - Benátky 122.29 4 116.52 2 118.5242.73/56,40
21.07.2012 Sobotní slalom, Memoriál coache Pavla Pokorného, MČR veteránů ve slalomu řeka Otava, slalomová dráha
K1M 83. 6/PŽSahula Matěj 2003 - Benátky 147.73 6 125.81 4 129.8150.93/64,60
08.07.2012 VZ ve slalomu v Kadani - neděle, závod č.2 řeka Ohře, Kadaňský mlýn
K1M 27. 6/PZSAHULA Matěj 2003 0 Benátky 125.30 2 143.30 56 127.3047.90/60,30
07.07.2012 VZ ve slalomu v Kadani - sobota, závod č.1 řeka Ohře, Kadaňský mlýn
K1M 31. 7/PZSAHULA Matěj 2003 0 Benátky 128.60 8 133.50 10 136.6056.10/69,70
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1M 128. 11/PZMatěj Sahula 2003 Benátky 155.44 2 157.29 8 157.4461.01/63,30
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1M 125. 9/PZMatěj Sahula 2003 Benátky 129.53 2 130.86 56 131.5342.89/48,40
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 47. 2/PZSAHULAMatěj 2003 Benátky 155.30 2 147.20 0 147.2044.20/42,90
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 58. 2/PZSAHULAMatěj 2003 Benátky 155.08 6 0.00 0 161.0854.58/51,20
20.05.2012 Slalom v Sušici - neděle Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu
K1M 109. 13/PŽSahula Matěj 2003 - Benátky 169.50 10 146.70 8 154.7068.90/80,30
19.05.2012 Slalom v Sušici - sobota Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu
K1M 107. 12/PŽSahula Matěj 2003 - Benátky 159.40 10 170.30 14 169.4070.60/71,50
02.10.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 101.  SAHULA Matěj 2003 0 Benátky 164.50 4 166.60 4 168.5074.80/79,80
01.10.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 93.  SAHULA Matěj 2003 0 Benátky 169.20 2 164.20 0 164.2066.80/68,60
21.08.2011 Benátecký slalom Obodřecký jez
K1M
předžáci
13.  Sahula Matěj 2003 Benátky 172.30 56 187.60 60 228.30100.00/77,90
20.08.2011 Slalom O štít města Benátek - sobota Obodřecký jez
K1M
předžáci
15.  Sahula Matěj 2003 Benátky 171.60 112 181.00 18 199.0076.30/62,20
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Sahula MatějSK VS Karbo Benátky K1: 2   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 13.08.18 updated from RVP
Sahula MatějSK VS Karbo Benátky K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Sahula MatějSK VS Karbo Benátky K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 20.04.14 updated from RVP
Sahula MatějSK VS Karbo Benátky K1:   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 17.11.12 updated from RVP
Sahula MatějSK VS Karbo Benátky K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 06.10.12 updated from RVP
Sahula MatějSK VS Karbo Benátky K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 25.05.11 inserted RVP

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
41.K1M 4/6 26
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
88.C2M
Juda Mikuláš
2/2 4
31.K1M 5/14 1022

rok 2017

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
54.K1M 5/22 757
Slalom: Oblastní žebříček Morava
33.K1M 2/2 222

rok 2016

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
97.K1M 5/20 307
Slalom: Oblastní žebříček Morava
82.K1M 2/2 86

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Kofroňová Zuzana
2/2 0
99.K1M 5/26 344

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
91.K1M 5/24 365
Slalom: Oblastní žebříček Morava
69.K1M 2/2 88

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/22 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/16 0

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0

Statistika výsledků

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Sahula Matějsl 135
08.09.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
sl 123
10.09.16
sl 107
13.08.16
sl 140
05.09.15
sl 127
06.09.14
sl 24
20.04.14
pořadí54.70.6.63.21.17.32.53.
odstup % *)37,644,15,171,534,318,127,133,3
% poražených soupeřů *)51,840,095,127,976,282,266,728,8
pořadí20142015201620172018celkem
průměr42.517.042.038.054.039.5
medián32172165432
modus3217216546
počet závodů212218
průměrný odstup od vítěze % *)30,218,152,924,637,633,9
průměrné % poražených soupeřů *)47,882,252,167,651,858,6
počet jízd4233214
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
1
12,5%
čistých jízd0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
1
33,3%
0
0,0%
2
14,3%

NKZ slalom

Kategorie K1M

Sahula Matějsl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
sl 150
20.09.15
sl 149
19.09.15
sl 56
24.05.15
sl 55
23.05.15
pořadí21.76.44.80.77.56.71.77.78.92.97.82.99.91.88.81.93.101.
odstup %26,846,525,0100,437,534,236,348,348,880,972,363,972,652,2119,884,781,679,1
% poražených soupeřů83,338,565,337,342,459,338,638,728,718,811,125,717,625,617,926,622,018,0
pořadí2015201620172018celkem
průměr90.892.379.559.078.0
medián8891775680
modus8182712177
počet závodů444618
průměrný odstup od vítěze %91,365,353,645,161,7
průměrné % poražených soupeřů21,120,031,254,434,2
počet jízd8881236
lepší 1. jízda0
0,0%
1
25,0%
3
75,0%
1
16,7%
5
27,8%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C2M

Sahula Matějsl 112
12.08.18
sl 111
11.08.18
sl 151
26.09.15
pořadí9.11.31.
odstup %24,432,759,8
% poražených soupeřů27,316,7---
pořadí20152018celkem
průměr31.010.017.0
medián31911
modus3199
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %59,828,639,0
průměrné % poražených soupeřů0,022,014,7
počet jízd246
lepší 1. jízda0
0,0%
2
100,0%
2
66,7%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
1
16,7%

Kategorie K1M

Sahula Matějsl 120
19.08.18
sl 119
18.08.18
sl 112
12.08.18
sl 111
11.08.18
sl 82
17.06.18
sl 62
20.05.18
sl 61
19.05.18
sl 38
29.04.18
sl 36
28.04.18
sl 15
08.04.18
sl 14
08.04.18/2
sl 13
07.04.18
sl 12
07.04.18/2
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 120
20.08.17
sl 118
13.08.17
sl 117
12.08.17
sl 107
30.07.17
sl 106
29.07.17
sl 99
09.07.17
sl 98
08.07.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 36
30.04.17
sl 35
29.04.17
sl 31
16.04.17
sl 30
15.04.17
sl 19
09.04.17
sl 18
09.04.17/2
sl 17
08.04.17
sl 16
08.04.17/2
sl 10
02.04.17
sl 9
01.04.17
sl 119
28.08.16
sl 118
27.08.16
sl 104
07.08.16
sl 103
06.08.16
sl 101
31.07.16
sl 100
30.07.16
sl 95
24.07.16
sl 94
23.07.16
sl 93
10.07.16
sl 92
09.07.16
sl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 41
08.05.16
sl 40
07.05.16
sl 28
24.04.16
sl 27
23.04.16
sl 21
03.04.16
sl 20
02.04.16
sl 151
26.09.15
sl 137
30.08.15
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 118
09.08.15
sl 117
08.08.15
sl 116
02.08.15
sl 115
01.08.15
sl 94
12.07.15
sl 93
11.07.15
sl 97
05.07.15
sl 96
04.07.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
sl 61
31.05.15
sl 60
30.05.15
sl 40
10.05.15
sl 39
09.05.15
sl 33
03.05.15
sl 32
02.05.15
sl 9
12.04.15
sl 8
11.04.15
sl 139
28.09.14
sl 138
27.09.14
sl 113
17.08.14
sl 112
16.08.14
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
sl 106
03.08.14
sl 105
02.08.14
sl 95
20.07.14
sl 94
19.07.14
sl 83
06.07.14
sl 82
05.07.14
sl 64
08.06.14
sl 63
07.06.14
sl 57
25.05.14
sl 56
24.05.14
sl 44
11.05.14
sl 43
10.05.14
sl 27
27.04.14
sl 26
26.04.14
sl 24
20.04.14
sl 23
19.04.14
sl 13
13.04.14
sl 12
12.04.14
Třebech NE
29.09.13
Třebech SO
28.09.13
Benátky NE
18.08.13
Benátky SO
17.08.13
Plzeň sl NE
11.08.13
Plzeň sl SO
10.08.13
Paraple NE
04.08.13
Paraple SO
03.08.13
Písek NE
21.07.13
Písek SO
20.07.13
Sušice NE
14.07.13
Sušice SO
13.07.13
Kadaň NE
07.07.13
Kadaň NE
07.07.13/2
Kadaň SO
06.07.13
Kadaň SO
06.07.13/2
sl.Strak2
23.06.13
sl.Strakonic
22.06.13
sl.Tábor2
12.05.13
sl.Tábor1
11.05.13
sl.Stružnice
14.04.13
sl.Stružnice
13.04.13
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
sl.Borskápř.
19.08.12
sl.Borskápř.
18.08.12
sl.Benátky
12.08.12
sl.Benátky
11.08.12
sl.Písek
22.07.12
sl.Písek
21.07.12
sl.Kadaň
08.07.12
sl.Kadaň
07.07.12
sl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
sl.Sušice
20.05.12
sl.Sušice
19.05.12
řeka Orlice
02.10.11
řeka Orlice
01.10.11
Obodřecký je
21.08.11
Obodřecký je
20.08.11
pořadí35.41.13.12.16.23.25.12.8.27.21.26.24.15.13.52.10.13.24.24.24.29.12.11.21.17.21.20.45.49.58.49.25.20.43.43.25.30.21.24.46.37.36.41.26.22.22.26.13.15.39.36.34.51.24.18.35.32.19.23.65.40.42.51.28.28.43.39.79.72.18.18.19.25.45.57.12.17.47.47.69.49.32.27.37.38.18.33.89.92.67.64.40.63.48.64.53.61.47.47.1.2.43.56.2.1.1.1.29.34.60.74.2.41.2.55.60.75.1.1.1.1.87.92.48.48.5.12.58.83.27.31.128.125.47.58.109.107.101.93.13.15.
odstup %27,829,814,38,517,123,222,113,37,034,727,637,330,116,614,867,813,018,435,537,818,118,79,76,416,414,730,429,933,645,244,552,523,920,793,946,815,818,120,017,845,339,529,629,427,828,823,824,028,923,229,127,518,758,717,014,523,521,918,920,341,938,848,044,121,925,334,440,941,838,523,923,616,714,440,858,812,512,739,838,676,035,632,127,047,350,325,636,8123,2100,338,632,636,243,650,154,733,337,161,656,60,03,844,845,34,80,00,00,062,457,943,455,50,640,81,442,347,056,10,00,00,00,041,742,047,341,811,144,456,464,660,369,763,348,442,951,280,371,579,868,677,962,2
% poražených soupeřů60,956,589,791,384,287,386,384,790,440,954,551,945,288,590,223,992,290,262,364,182,078,687,688,967,777,157,462,046,317,236,020,066,273,628,835,476,773,953,556,649,454,471,869,768,873,453,350,062,557,650,650,070,021,977,083,263,468,060,953,230,459,424,119,467,169,056,360,044,751,074,279,064,745,531,323,387,183,543,245,239,357,531,139,537,935,167,945,82,211,755,455,945,123,553,941,128,815,531,331,3100,095,748,137,594,7100,0100,0100,050,047,642,734,285,732,285,723,944,333,3100,0100,0100,0100,028,930,517,521,760,08,332,925,523,521,119,122,038,740,018,818,514,522,020,012,5
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr55.566.624.748.437.730.326.321.837.2
medián15582473426212332
modus1348147182224121
počet závodů416222424182113142
průměrný odstup od vítěze %72,152,323,045,931,131,627,122,534,6
průměrné % poražených soupeřů17,326,770,742,054,057,665,371,154,2
počet jízd831444848364226283
lepší 1. jízda2
50,0%
8
50,0%
10
45,5%
8
33,3%
11
45,8%
8
44,4%
9
42,9%
5
38,5%
61
43,0%
čistých jízd1
12,5%
3
9,7%
8
18,2%
12
25,0%
13
27,1%
8
22,2%
9
21,4%
3
11,5%
57
20,1%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1M

Sahula Matějsl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
pořadí3.20.23.23.25.29.
odstup %2,510,035,221,433,938,4
% poražených soupeřů98,182,171,471,472,469,9
pořadí201420162017celkem
průměr27.023.011.520.5
medián2523323
modus2523323
počet závodů2226
průměrný odstup od vítěze %36,128,36,223,6
průměrné % poražených soupeřů71,271,490,177,6
počet jízd44412
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
1
16,7%
čistých jízd0
0,0%
3
75,0%
1
25,0%
4
33,3%

Ostatní slalom

Kategorie K1M

Sahula Matějsl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí26.22.24.18.
odstup %27,828,817,014,5
% poražených soupeřů68,873,477,083,2
pořadí20152016celkem
průměr21.024.022.5
medián182222
modus182218
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %15,828,322,0
průměrné % poražených soupeřů80,171,175,6
počet jízd448
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
25,0%
čistých jízd1
25,0%
0
0,0%
1
12,5%
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále