Jančar Štěpán, 2007

Univerzitní sportovní klub Praharegistrační číslo: 009020
výkonnostní třídy  slalom K1: 2 C1: 3 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
27.09.2026 131 Hanácký slalom v Olomouci řeka Morava, loděnice SKUP Olomouc C1M slalom 44. 11/U23 40.0036,8OM
4
27.09.2026 131 Hanácký slalom v Olomouci řeka Morava, loděnice SKUP Olomouc K1M slalom 86. 16/U23 73.3072,8OM
1
27.09.2026 131 Hanácký slalom v Olomouci řeka Morava, loděnice SKUP Olomouc C2M slalom
HEGER Jonáš
    OM
0
26.09.2026 130 Hanácký slalom v Olomouci řeka Morava, loděnice SKUP Olomouc C1M slalom 38. 9/U23 30.8029,5OM
12
26.09.2026 130 Hanácký slalom v Olomouci řeka Morava, loděnice SKUP Olomouc K1M slalom 22. 8/U23 12.0012,8OM
131
26.09.2026 130 Hanácký slalom v Olomouci řeka Morava, loděnice SKUP Olomouc C2M slalom
HEGER Jonáš
7. 2/U23 19.5015,2OM
2
20.09.2026 127 6. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném + 7. ČPJ Areál Lídy Polesné, střední trať K1M slalom 28. 10/U23 6.738,3NKZ
13
19.09.2026 126 5. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném + 6. ČPJ + Akademické MKČR ve slalomu Areál Lídy Polesné, střední trať K1M slalom 33. 10/U23 11.4215,1NKZ
7
30.08.2026 115 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 9. 4/U23 4.845,6OČ
506
29.08.2026 114 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 21. 7/U23 6.767,5OČ
439
23.08.2026 106 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno I. K1M slalom 45. 21/U23 62.7770,4ČP
0
22.08.2026 105 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých Vltava pod VD Lipno I. K1M slalom 43. 20/U23 66.3461,5ČP
0
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja K1M slalom 66.   14.6317,3-
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja K1M slalom
S
62.   7.7121,4-
31.07.2026
01.08.2026
0 WRR - Bratislava K1M slalom 25.   20.7723,4-
26.07.2026 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 K1M slalom
-OPEN
8.   11.0612,4-
25.07.2026 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 K1M slalom
-OPEN
16.   76.1281,9-
20.07.2026 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál K1M slalom
-OPEN
12.   10.4413,4-
19.07.2026 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál K1M slalom
-OPEN
18. 15/U23 24.6628,7-
21.06.2026 73 4. Národní kvalifikační závod ve slalomu ve Veltrusech + 4. ČPJ USD Veltrusy K1M slalom 14. 7/U23 6.597,5NKZ
37
20.06.2026 72 3. Národní kvalifikační závod ve slalomu ve Veltrusech + 3. ČPJ USD Veltrusy K1M slalom 34. 10/U23 12.4114,7NKZ
7
14.06.2026 68 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1M slalom     OČ
0
13.06.2026 67 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1M slalom     OČ
0
31.05.2026 56 2. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Roudnici n.L. + 5.nominační závod RDJ + 2. ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M slalom 23. 11/U23 8.879,3NKZ
21
30.05.2026 55 1. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Roudnici n.L. + 4.nominační závod RDJ + 1. ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M slalom 71. 22/U23 28.3627,6NKZ
0
17.05.2026 48 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 4. nominační závod RDA + 3. nominační závod RD U23 USD Praha Troja K1M slalom 36. 16/U23 18.8021,8ČP
0
16.05.2026 47 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 3. nominační závod RDA + 2. nominační závod RD U23 USD Praha Troja K1M slalom 22. 13/U23 10.1311,3ČP
14
10.05.2026 42 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 2. nominační závod RDA a 1. nominační závod RDJ Umělá slalomová dráha v kanoistickém areálu, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 ? Troja K1M slalom 37. 17/U23 16.9019,4ČP
0
09.05.2026 41 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji+ 1. nominační závod RDA a RD U23 Umělá slalomová dráha v kanoistickém areálu, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja K1M slalom 36. 16/U23 18.3120,8ČP
0
28.09.2025 139 Hanácký slalom v Olomouci řeka Morava, loděnice SKUP Olomouc K1M slalom 32. 11/DS 17.5019,4OM
53
28.09.2025 139 Hanácký slalom v Olomouci řeka Morava, loděnice SKUP Olomouc C2M slalom
HEGER Jonáš
    OM
0
27.09.2025 138 Hanácký slalom v Olomouci řeka Morava, loděnice SKUP Olomouc K1M slalom 9. 4/DS 6.507,1OM
166
27.09.2025 138 Hanácký slalom v Olomouci řeka Morava, loděnice SKUP Olomouc C2M slalom
HEGER Jonáš
4. 3/U23 10.608,9OM
5
21.09.2025 133 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. + 7. ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M slalom 23. 9/DS 5.005,5NKZ
25
21.09.2025 133 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. + 7. ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M slalom 31. 9/DS 25.7427,6NKZ
11
20.09.2025 132 5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. + 6. ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M slalom 12. 6/DS 4.255,0NKZ
49
20.09.2025 132 5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. + 6. ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M slalom 43. 14/DS 37.9542,5NKZ
1
13.09.2025 127 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech + 5.ČPJ USD Veltrusy K1M slalom 15. 13/DS 8.109,0-
13.09.2025 127 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech + 5.ČPJ USD Veltrusy C1M slalom 29. 13/DS 24.4825,0-
31.08.2025 121 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom     OČ
0
31.08.2025 121 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 13. 6/DS 6.096,8OČ
545
30.08.2025 120 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 25. 7/DS 24.6225,2OČ
108
30.08.2025 120 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 11. 5/DS 8.729,4OČ
535
24.08.2025 110 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pdo VD Lipno I. K1M slalom 37. 9/DS 17.4717,9ČP
0
23.08.2025 109 5. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých Vltava pdo VD Lipno I. K1M slalom 39. 10/DS 19.3920,2ČP
0
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1M slalom 80.   14.0816,5-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1M slalom
S
42.   6.5114,4-
27.07.2025 0 ECA Junior Cup - slalom II K1M slalom
-U18
3.   4.415,2-
27.07.2025 0 ECA Junior Cup - slalom II K1M slalom
-U18R2
1.   -
20.07.2025 0 ECA Cup Race 2 K1M slalom
-U18
1.   -
19.07.2025 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 K1M slalom
-U18
3.   3.213,2-
08.06.2025 70 4. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Českém Vrbném + 4. ČPJ Vodácký areál Lídy Polesné Č. Budějovice C1M slalom 37. 11/DS 35.4941,8NKZ
8
08.06.2025 70 4. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Českém Vrbném + 4. ČPJ Vodácký areál Lídy Polesné Č. Budějovice K1M slalom 15. 6/DS 6.808,1NKZ
40
07.06.2025 69 3. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Českém Vrbném + 3. ČPJ Vodácký areál Lídy Polesné Č. Budějovice C1M slalom 43. 11/DS 30.9235,1NKZ
2
07.06.2025 69 3. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Českém Vrbném + 3. ČPJ Vodácký areál Lídy Polesné Č. Budějovice K1M slalom 9. 3/DS 4.665,5NKZ
68
01.06.2025 66 Podřipský slalom 1.6. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 24. 9/DS 15.4617,3OČ
228
31.05.2025 65 Podřipský slalom 31.5. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 4. 1/DS 10.0810,4OČ
335
18.05.2025 53 2. Národní kvalifikační závod ve slalomu ve Veltrusech + 5.nominační závod RDJ + 2. ČPJ USD Veltrusy K1M slalom 22. 11/DS 15.2517,1NKZ
27
18.05.2025 53 2. Národní kvalifikační závod ve slalomu ve Veltrusech + 5.nominační závod RDJ + 2. ČPJ USD Veltrusy C1M slalom 35. 12/DS 28.7330,0NKZ
11
17.05.2025 52 1. Národní kvalifikační závod ve slalomu ve Veltrusech + 4.nominační závod RDJ + 1. ČPJ USD Veltrusy K1M slalom 21. 9/DS 7.308,3NKZ
29
17.05.2025 52 1. Národní kvalifikační závod ve slalomu ve Veltrusech + 4.nominační závod RDJ + 1. ČPJ USD Veltrusy C1M slalom 32. 12/DS 27.7329,7NKZ
14
04.05.2025 43 4. Český pohár ve slalomu Skupiny ČEZ v Troji + 4. nominační závod RDA a RD U23 + 3.nominační závod USD Troja K1M slalom 19. 5/DS 11.4112,9ČP
19
03.05.2025 42 3. Český pohár ve slalomu Skupiny ČEZ v Troji + 3. nominační závod RDA a RD U23 + 2.nominační závod USD Troja K1M slalom 20. 6/DS 11.4012,9ČP
17
27.04.2025 34 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + 2. nominační závod RDA a RD U23 + 1. nominační zá USD Želiv. K1M slalom 38. 9/DS 29.1731,2ČP
0
26.04.2025 33 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + 1. nominační závod RDA a RD U23 USD Želiv. K1M slalom 36. 10/DS 17.1019,6ČP
0
12.04.2025 21 Jarní slalom v Českém Vrbném - střední trať viz závod 20 K1M slalom 2. 1/DS 0.991,3OČ
295
12.04.2025 20 Jarní slalom v Českém Vrbném - střední trať dle pravidel a směrnic K1M slalom 5.   4.445,7OČ
285
06.04.2025 16 3. Český pohár v kajak krosu v Troji+ nominační závod RDA + U23 + J Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Praha - Troja K1M sjezd
finále
21. 9/DOR 7.7213,05
06.04.2025 16 3. Český pohár v kajak krosu v Troji+ nominační závod RDA + U23 + J Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Praha - Troja K1M sjezd
kvalifikace
48. 31/DOR 728.851.290,70
05.04.2025 12 1. Český pohár v kajak krosu v Troji+ nominační závod RDA + RD U23 +RDJ Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Praha - Troja K1M sjezd
finále
22. 11/DOR 6.2210,24
05.04.2025 13 2. Český pohár v kajak krosu v Troji + nominační závod RDA + RD U23 + RDJ Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Praha - Troja K1M sjezd
finále
48. 31/DOR 727.671.262,20
05.04.2025 13 2. Český pohár v kajak krosu v Troji + nominační závod RDA + RD U23 + RDJ Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Praha - Troja K1M sjezd
kvalifikace
48. 31/DOR 728.851.290,70
05.04.2025 12 1. Český pohár v kajak krosu v Troji+ nominační závod RDA + RD U23 +RDJ Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Praha - Troja K1M sjezd
kvalifikace
22. 11/DOR 9.0215,60
01.09.2024 127 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 13. 6/DS 16.6517,0OČ
99
01.09.2024 127 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 10. 5/DS 5.165,7OČ
498
31.08.2024 126 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 28. 9/DS 51.3957,1OČ
26
31.08.2024 126 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 11. 4/DS 5.566,7OČ
540
25.08.2024 118 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod hrází vd Lipno I K1M slalom 27. 5/DS 16.2316,0ČP
9
24.08.2024 117 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých Vltava pod hrází vd Lipno I K1M slalom 35. 9/DS 19.8018,0ČP
1
18.08.2024 115 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 17. 3/DS 11.3912,0OČ
111
18.08.2024 115 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 9. 4/DS 1.641,9OČ
300
17.08.2024 114 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 12. 2/DS 8.278,5OČ
137
17.08.2024 114 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 8. 2/DS 4.465,0OČ
345
04.08.2024 108 MČR dospělých kayak cross + 3. Český pohár v kayak cross - vyřazovací část USD Troja MX1 sjezd 22. 6/DS -
02.08.2024
03.08.2024
106 ICF WorldRanking Race Praha USD Troja K1M slalom 54.   7.478,9-
02.08.2024
03.08.2024
106 ICF WorldRanking Race Praha USD Troja C1M slalom 81.   27.7030,8-
02.08.2024
03.08.2024
106 ICF WorldRanking Race Praha USD Troja MX1 slalom 51.   13.7825,9-
27.07.2024
28.07.2024
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava USD Čunovo K1M slalom
-U18
27.   60.1195,5-
21.07.2024 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom
-U18
14. 14/DS 28.5428,4-
21.07.2024 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-U18
12. 12/DS 8.228,6-
20.07.2024 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom
-U18
14. 14/DS 30.8228,8-
20.07.2024 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-U18
11. 11/DS 6.626,2-
16.06.2024 84 XXXIX. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky C1M slalom 7.   8.969,7OČ
52
16.06.2024 84 XXXIX. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky K1M slalom 4.   1.451,7OČ
288
15.06.2024 83 XXXIX. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky C1M slalom 9.   12.8513,3OČ
51
15.06.2024 83 XXXIX. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky K1M slalom 4.   2.122,4OČ
291
02.06.2024 66 4. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Liptovském Mikuláši + 5. niminační závod RDJ + 4. Český p Liptovský Mikuláš - umělá slalomová dráha - kanál ORAVA C1M slalom 36. 10/DS 32.4431,3NKZ
12
02.06.2024 66 4. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Liptovském Mikuláši + 5. niminační závod RDJ + 4. Český p Liptovský Mikuláš - umělá slalomová dráha - kanál ORAVA K1M slalom 40. 10/DS 18.9119,3NKZ
6
01.06.2024 65 3. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Liptovském Mikuláši + 4. nominační závod RDJ + 3.Český po Liptovský Mikuláš - umělá slalomová dráha - kanál ORAVA C1M slalom 52. 12/DS 68.7971,2NKZ
0
01.06.2024 65 3. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Liptovském Mikuláši + 4. nominační závod RDJ + 3.Český po Liptovský Mikuláš - umělá slalomová dráha - kanál ORAVA K1M slalom 30. 9/DS 11.3612,4NKZ
15
24.05.2024
26.05.2024
0 76. International Tatra Canoe Slalom K1M slalom 58.   126.30129,4-
12.05.2024 47 2. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 3.nominační závod RDJ + 2. Český pohár juniorů USD Trnávka K1M slalom 19. 5/DS 10.5412,3NKZ
37
11.05.2024 46 1. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 2.nominační závod RDJ + 1. Český pohár juniorů USD Trnávka K1M slalom 26. 5/DS 11.1012,4NKZ
25
28.04.2024 38 1. Český pohár v Kayak cross - time trial USD Praha Troja K1M sjezd 23. 9/DS -
28.04.2024 37 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 4. nominační závod RDA a RD U23 USD Praha Troja K1M slalom 28. 5/DS 15.0116,4ČP
8
27.04.2024 36 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 3. nominační závod RDA a RD U23 USD Praha Troja K1M slalom 35. 9/DS 17.8219,2ČP
1
21.04.2024 31 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech+ 2 nominační závod RDA a RD U23 + 1 nominační zá USD Veltrusy K1M slalom 22. 5/DS 12.9415,5ČP
14
20.04.2024 30 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + 1. nominační závod RDA a RD U23 USD Veltrusy K1M slalom 32. 8/DS 14.2715,2ČP
4
07.04.2024 20 Jarní slalom v Českém Vrbném - střední trať viz závod 18 K1M slalom 26. 11/DS 19.4826,3OČ
284
07.04.2024 21 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať viz závod 18 K1M slalom     OČ
0
06.04.2024 18 Jarní slalom v Českém Vrbném - střední trať Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 20. 5/DS 21.5027,2OČ
299
06.04.2024 19 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať viz závod 18 K1M slalom     OČ
0
01.10.2023 139 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom     OČ
0
01.10.2023 139 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 11. 6/DM 16.8015,4OČ
43
01.10.2023 139 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2M slalom
FRÖHLICH Jáchym
8. 2/DM 20.5016,0OČ
10
30.09.2023 138 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 9. 5/DM 6.106,3OČ
221
30.09.2023 138 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 15. 6/DM 16.3015,4OČ
48
30.09.2023 138 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2M slalom
FRÖHLICH Jáchym
9. 2/DM 21.3017,5OČ
9
24.09.2023 137 6. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 115. 35/DM 68.2870,2NKZ
0
24.09.2023 137 6. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 35. 10/DM 26.6325,0NKZ
10
23.09.2023 136 5. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 33. 6/DM 18.0018,8NKZ
9
23.09.2023 136 5. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 31. 9/DM 24.0623,4NKZ
14
16.09.2023 133 MČR dorostu ve slalomu v Troji USD Troja K1M slalom 16. 7/DM 15.1914,9-
16.09.2023 133 MČR dorostu ve slalomu v Troji USD Troja C1M slalom 27. 11/DM 31.2929,1-
20.08.2023 114 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 17. 7/DM 23.0725,4OČ
116
20.08.2023 114 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 12. 4/DM 10.1011,3OČ
466
19.08.2023 113 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 24. 11/DM 28.1427,5OČ
88
19.08.2023 113 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 23. 10/DM 14.5615,5OČ
401
06.08.2023 110 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 19. 8/DM 13.5314,4OČ
126
06.08.2023 110 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 10. 5/DM 11.6414,1OČ
286
05.08.2023 109 Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 18. 7/DM 12.4912,9OČ
139
05.08.2023 109 Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom     OČ
0
29.07.2023
30.07.2023
104 ICF World Ranking Race Praha K1M slalom
heat 1
100.   36.9140,7-
29.07.2023
30.07.2023
104 ICF World Ranking Race Praha K1M slalom
heat 2
58.   23.3525,2-
29.07.2023
30.07.2023
104 ICF World Ranking Race Praha C1M slalom
heat 1
60.   39.4340,5-
29.07.2023
30.07.2023
104 ICF World Ranking Race Praha C1M slalom
heat 2
60.   183.74183,0-
23.07.2023 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-U16
12.   14.2715,1-
23.07.2023 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom
-U16
15.   127.11130,2-
22.07.2023 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom
-U16
3.   11.5610,1-
22.07.2023 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-U16
24.   43.1642,9-
18.06.2023 78 Křivoklátské slalomy USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 15. 6/DM 12.5413,5OČ
89
18.06.2023 78 Křivoklátské slalomy USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 16. 5/DM 10.0711,7OČ
276
17.06.2023 77 Křivoklátské slalomy USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 9. 4/DM 9.9811,3OČ
125
17.06.2023 77 Křivoklátské slalomy USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 13. 4/DM 9.6611,6OČ
299
04.06.2023 69 4. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 55. 18/DM 21.7624,7NKZ
0
04.06.2023 69 4. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 34. 10/DM 20.5421,2NKZ
8
03.06.2023 68 3. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 27. 5/DM 8.859,5NKZ
19
03.06.2023 68 3. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 42. 12/DM 25.5926,1NKZ
3
28.05.2023 66 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M slalom 48. 12/DM 17.5622,0NKZ
0
28.05.2023 66 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1M slalom 26. 6/DM 18.4822,4NKZ
17
27.05.2023 65 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M slalom 31. 5/DM 16.8919,8NKZ
12
27.05.2023 65 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1M slalom 23. 6/DM 20.6622,7NKZ
25
21.05.2023 64 Slalom v Sušici + ČP předžáků Sušice nádraží u železničního mostu. C1M slalom 4. 2/DM 6.457,7OČ
59
21.05.2023 64 Slalom v Sušici + ČP předžáků Sušice nádraží u železničního mostu. K1M slalom 18. 7/DM 7.349,6OČ
125
20.05.2023 63 Slalom v Sušici + 3. Český pohár veteránů + ČP předžáků Sušice nádraží u železničního mostu. C1M slalom 10. 4/DM 8.9110,0OČ
53
20.05.2023 63 Slalom v Sušici + 3. Český pohár veteránů + ČP předžáků Sušice nádraží u železničního mostu. K1M slalom 7. 3/DM 5.136,6OČ
197
30.04.2023 37 Trutnovský slalom Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1M slalom 7. 2/DM 4.273,9OČ
61
30.04.2023 37 Trutnovský slalom Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C2M slalom
SYNEK Přemysl
3. 1/DM 13.1910,4OČ
5
30.04.2023 37 Trutnovský slalom Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 9. 4/DM 3.463,4OČ
191
29.04.2023 36 Trutnovský slalom + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1M slalom 10. 2/DM 5.855,1OČ
56
29.04.2023 36 Trutnovský slalom + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C2M slalom
SYNEK Přemysl
5. 1/DM 25.1320,3OČ
1
29.04.2023 36 Trutnovský slalom + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 31. 8/DM 14.8114,7OČ
97
15.04.2023 28 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem C1M slalom 22. 5/DM 33.8533,3OČ
27
15.04.2023 28 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1M slalom 21. 4/DM 20.7822,2OČ
155
02.10.2022 137 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 11. 2/DM 14.1415,2OČ
32
02.10.2022 137 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 17. 7/DM 12.3716,6OČ
156
01.10.2022 136 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 13. 2/DM 7.668,5OČ
65
01.10.2022 136 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 23. 7/DM 12.2715,3OČ
168
25.09.2022 134 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 16. 6/DM 16.4814,6OČ
62
25.09.2022 134 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 10. 5/DM 11.3110,8OČ
176
24.09.2022 133 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 21. 8/DM 17.6416,0OČ
63
24.09.2022 133 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 11. 5/DM 6.386,1OČ
181
18.09.2022 127 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 82. 23/DM 35.3137,2NKZ
0
18.09.2022 127 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 37. 9/DM 42.6241,8NKZ
3
17.09.2022 126 5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 53. 12/DM 23.9725,4NKZ
0
17.09.2022 126 5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 35. 10/DM 33.1631,8NKZ
5
10.09.2022 122 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 31. 12/DM 22.2026,1-
10.09.2022 122 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 30. 11/DM 25.0925,8-
04.09.2022 121 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 22. 7/DM 35.7737,5OČ
37
04.09.2022 121 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 30. 7/DM 21.4124,7OČ
298
03.09.2022 120 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy C1M slalom 23. 6/DM 48.0841,7OČ
54
03.09.2022 120 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy K1M slalom 35. 10/DM 25.4324,0OČ
307
07.08.2022 104 Slalom O cenu Tyrolitu Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 6. 1/DM 4.154,3OČ
246
07.08.2022 104 Slalom O cenu Tyrolitu Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 8. 1/DM 7.437,1OČ
89
06.08.2022 103 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 11. 1/DM 0.100,2OČ
236
06.08.2022 103 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 20.   0.190,3OČ
57
03.07.2022 89 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 15. 4/DM 10.5612,6OČ
26
03.07.2022 89 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 13. 4/DM 10.5914,5OČ
136
02.07.2022 88 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 15. 4/DM 6.257,6OČ
32
02.07.2022 88 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 16. 3/DM 9.4713,4OČ
137
19.06.2022 146 XXXVII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 8. 2/DM 16.0718,1OČ
15
19.06.2022 146 XXXVII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 19. 7/DM 12.4315,8OČ
110
18.06.2022 145 XXXVII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 9. 1/DM 15.8617,7OČ
15
18.06.2022 145 XXXVII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 11. 5/DM 9.3111,7OČ
167
05.06.2022 68 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 84. 20/DM 28.5933,6NKZ
0
04.06.2022 67 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 97. 24/DM 38.9545,5NKZ
0
29.05.2022 65 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 71. 16/DM 24.3231,0NKZ
0
28.05.2022 64 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 59. 11/DM 27.4928,1NKZ
0
22.05.2022 63 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního mostu. C1M slalom 23. 6/DM 10.8012,9OČ
43
22.05.2022 63 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního mostu. K1M slalom 25. 5/DM 9.4412,9OČ
188
21.05.2022 62 Slalom v Sušici + 3. Český pohár veteránů Sušice nádraží u železničního mostu. C1M slalom 23. 5/DM 14.3817,0OČ
51
21.05.2022 62 Slalom v Sušici + 3. Český pohár veteránů Sušice nádraží u železničního mostu. K1M slalom 42. 7/DM 16.9323,6OČ
137
24.04.2022 38 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem C1M slalom 30. 7/DM 57.2654,0OČ
1
24.04.2022 38 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1M slalom 64. 15/DM 58.6663,4OČ
14
23.04.2022 37 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem C1M slalom 35. 8/DM 75.9071,8OČ
2
23.04.2022 37 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1M slalom 55. 16/DM 40.0940,3OČ
68
10.04.2022 28 Jarní slalom horní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom     OČ
0
10.04.2022 28 Jarní slalom horní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom     OČ
0
10.04.2022 27 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 47. 11/DM 23.9131,8OČ
103
09.04.2022 26 Jarní slalom horní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 4. 1/DM 9.7210,5OČ
6
09.04.2022 26 Jarní slalom horní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 3. 1/DM 9.9812,7OČ
39
09.04.2022 25 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom     OČ
0
03.04.2022 21 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom     OČ
0
03.04.2022 21 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom     OČ
0
02.04.2022 20 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 10. 2/DM 22.8027,3OČ
13
02.04.2022 20 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 7. 2/DM 6.908,3OČ
72
10.10.2021 71 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy K1M slalom     NKZ
0
09.10.2021 70 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy K1M slalom 64. 9/ZS 23.3528,9NKZ
0
03.10.2021 145 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí C1M slalom 26. 4/ZS 13.4813,9OČ
17
03.10.2021 145 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 12. 3/ZS 11.5013,9OČ
145
02.10.2021 144 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí C1M slalom 16. 2/ZS 7.527,3OČ
33
02.10.2021 144 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 21. 2/ZS 18.3321,5OČ
137
26.09.2021 142 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 22. 8/ZS 14.3315,8OČ
159
26.09.2021 142 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 35. 9/ZS 20.7620,5OČ
25
26.09.2021 142 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
JIRASOVÁ Klára
13. 1/ZS 27.6023,1OČ
9
25.09.2021 141 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 41. 12/ZS 16.6716,4OČ
109
25.09.2021 141 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 29. 4/ZS 16.1114,3OČ
38
25.09.2021 141 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
JIRASOVÁ Klára
11. 1/ZS 20.7115,8OČ
10
19.09.2021 138 52. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 8. 2/ZS 6.086,7OČ
146
19.09.2021 138 52. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom 10. 1/ZS 9.139,2OČ
31
18.09.2021 137 52. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje + Český pohár veteránů Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 12. 3/ZS 9.6711,3OČ
147
18.09.2021 137 52. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje + Český pohár veteránů Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom 13. 1/ZS 16.9818,8OČ
35
21.08.2021 116 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 19. 15/ZS 22.4924,1-
21.08.2021 116 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem C2M slalom
KRÁL Ondřej
    -
21.08.2021 116 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 32. 26/ZS 19.9725,0-
20.08.2021 155 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 15. 13/ZS 18.9420,7OČ/OM
12/0
20.08.2021 155 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem C2M slalom
KRÁL Ondřej
8. 7/ZS 98.1483,7OČ/OM
1/0
20.08.2021 155 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 10. 10/ZS 14.1818,0OČ/OM
90/0
15.08.2021 114 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 52. 12/ZS 15.4918,4OČ
128
15.08.2021 114 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 42. 10/ZS 22.2223,8OČ
26
14.08.2021 113 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 88. 20/ZS 22.8626,5OČ
88
14.08.2021 113 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 42. 9/ZS 20.0620,5OČ
27
08.08.2021 112 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1M slalom     OČ
0
08.08.2021 112 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 75. 17/ZS 29.0335,2OČ
47
07.08.2021 111 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1M slalom 50. 12/ZS 55.0655,2OČ
6
07.08.2021 111 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 71. 15/ZS 27.9029,1OČ
70
01.08.2021 154 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 28. 25/ZS 24.9826,3OČ/OM
59/0
01.08.2021 154 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 17. 14/ZS 19.0017,6OČ/OM
17/0
31.07.2021 152 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 23. 22/ZS 21.9123,5OČ/OM
60/0
31.07.2021 152 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 33. 24/ZS 41.9939,2OČ/OM
5/0
04.07.2021 97 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 43. 11/ZS 19.5926,7OČ
22
04.07.2021 97 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 117. 34/ZS 29.9145,2OČ
43
03.07.2021 96 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 37. 11/ZS 29.0336,0OČ
29
03.07.2021 96 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 64. 16/ZS 23.6132,5OČ
97
27.06.2021 82 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 24. 6/ZS 23.7426,9OČ
12
27.06.2021 82 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 51. 12/ZS 19.9324,3OČ
62
26.06.2021 81 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 23. 5/ZS 23.9828,9OČ
15
26.06.2021 81 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 73. 22/ZS 28.3535,9OČ
37
27.09.2020 135 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 69. 19/ZS 18.8718,6OČ
71
27.09.2020 135 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 56. 12/ZS 25.6523,5OČ
16
27.09.2020 135 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
JIRASOVÁ Klára
10. 5/ZS 25.7920,9OČ
8
26.09.2020 134 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 87. 24/ZS 22.8622,5OČ
66
26.09.2020 134 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 50. 9/ZS 23.5121,7OČ
26
26.09.2020 134 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
JIRASOVÁ Klára
9. 5/ZS 25.9520,1OČ
7
22.08.2020 118 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 29. 18/ZS 63.5262,7-
16.08.2020 115 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 88. 13/ZS 29.1234,0OČ
45
16.08.2020 115 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 52. 7/ZS 32.1832,8OČ
9
16.08.2020 115 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
PODUŠKOVÁ Klára
13. 5/ZS 44.5639,2OČ
3
15.08.2020 114 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 95. 11/ZS 30.4735,0OČ
50
15.08.2020 114 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 62. 8/ZS 41.6245,1OČ
5
15.08.2020 114 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
PODUŠKOVÁ Klára
15. 5/ZS 49.2644,0OČ
2
19.07.2020 97 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem K1M slalom 94. 23/ZS 21.5331,5OČ
62
19.07.2020 97 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem C1M slalom 73. 14/ZS 46.1764,5OČ
3
18.07.2020 96 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 K1M slalom 92. 21/ZS 20.8230,4OČ
64
18.07.2020 96 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 C1M slalom 68. 14/ZS 43.6860,6OČ
7
28.06.2020 87 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 58. 39/ZS 21.7122,9OČ/OM
46/0
28.06.2020 87 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 35. 20/ZS 41.6241,4OČ/OM
1/0
28.06.2020 87 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2X slalom
JIRASOVÁ Klára
9. 9/ZS 29.3222,4OČ/OM
2/0
27.06.2020 86 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 68. 45/ZS 28.3132,9OČ/OM
42/0
27.06.2020 86 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 34. 19/ZS 47.8651,9OČ/OM
2/0
27.06.2020 86 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2X slalom
JIRASOVÁ Klára
9. 9/ZS 29.3124,8OČ/OM
2/0
20.06.2020 78 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 60. 40/ZS 29.6628,3OM/OČ
0/49
20.06.2020 78 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
JIRASOVÁ Klára
10. 10/ZS 43.2230,9OM/OČ
0/1
14.06.2020 73 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 124. 31/ZS 63.5480,8OČ
20
13.06.2020 72 Křivoklátský slalom + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 128. 27/ZS 47.1264,5OČ
20
06.10.2019 139 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí C1M slalom 36. 5/ZM 43.6651,9OČ
3
06.10.2019 139 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí C2X slalom
JIRASOVÁ Klára
    OČ
1
06.10.2019 139 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 69. 11/ZM 45.9462,2OČ
23
05.10.2019 138 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí C1M slalom 38. 2/ZM 41.1141,4OČ
6
05.10.2019 138 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí C2X slalom
JIRASOVÁ Klára
10. 1/ZM 30.6225,3OČ
4
05.10.2019 138 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 54. 3/ZM 30.7435,4OČ
51
29.09.2019 137 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 69. 11/ZM 27.0028,0OČ
78
29.09.2019 137 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 53. 8/ZM 38.8036,5OČ
6
29.09.2019 137 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
JIRASOVÁ Klára
12. 1/ZM 25.0018,8OČ
4
28.09.2019 136 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 87. 14/ZM 28.9030,9OČ
60
28.09.2019 136 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 66. 11/ZM 51.2049,5OČ
2
28.09.2019 136 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
JIRASOVÁ Klára
19. 1/ZM 39.0033,1OČ
1
31.08.2019 121 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 64. 25/ZM 46.5758,2-
11.08.2019 107 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 115. 16/ZM 37.6140,5OČ
25
10.08.2019 106 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom     OČ
0
14.07.2019 92 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1M slalom 95. 12/ZM 38.5151,1OČ
18
13.07.2019 91 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1M slalom 93. 11/ZM 49.7661,9OČ
25
30.06.2019 88 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom     OČ
0
29.06.2019 87 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 129. 16/ZM 34.4541,3OČ
25
16.06.2019 76 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 64. 16/ZM 44.6648,9OČ/OM
30/0
15.06.2019 75 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 82. 31/ZM 51.8555,3OČ/OM
19/0
02.06.2019 69 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 115. 15/ZM 57.9471,2OČ
13
01.06.2019 68 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 141. 18/ZM 102.03133,0OČ
12
26.05.2019 64 Slalom v Sušici Sušice nádraží - u železničního mostu K1M slalom     OČ
0
25.05.2019 63 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního množství K1M slalom 162. 28/ZM 57.2865,7OČ
13
12.05.2019 50 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom     OČ
0
11.05.2019 49 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom     OČ
0
05.05.2019 46 50. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom     OČ
0
04.05.2019 45 50. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 123. 18/ZM 44.7651,1OČ
19
28.04.2019 32 55. ročník Trutnovského slalomu Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 67. 7/ZM 56.5361,7OČ
6
27.04.2019 31 55. ročník Trutnovského slalomu + 1.Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 88. 8/ZM 89.0992,2OČ
2
07.10.2018 146 Klatovský slalom ve Strakonicích K1M slalom 99. 22/ZM 39.9643,5OČ
18
06.10.2018 145 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči K1M slalom 118. 28/ZM 58.9262,4OČ
6
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Jančar ŠtěpánUniverzitní sportovní klub Praha K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1:   C1:   C2: 13.11.24 aktualizace z registru ČSK
Jančar ŠtěpánUniverzitní sportovní klub Praha K1: 2   C1: 2   C2: K1:   C1:   C2: 04.10.23 aktualizace z registru ČSK
Jančar ŠtěpánUniverzitní sportovní klub Praha K1: 2   C1: 2   C2: K1:   C1:   C2: 14.02.23 aktualizace z registru ČSK
Jančar ŠtěpánUniverzitní sportovní klub Praha K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1:   C1:   C2: 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Jančar ŠtěpánUniverzitní sportovní klub Praha K1: 2   C1: 3+   C2: 3 K1:   C1:   C2: 23.08.22 aktualizace z registru ČSK
Jančar ŠtěpánUniverzitní sportovní klub Praha K1: 3+   C1: 3+   C2: 3 K1:   C1:   C2: 21.09.21 updated from RVP
Jančar ŠtěpánUniverzitní sportovní klub Praha K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1:   C1:   C2: 17.08.21 updated from RVP
Jančar ŠtěpánUniverzitní sportovní klub Praha K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1:   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Jančar ŠtěpánUniverzitní sportovní klub Praha K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 01.10.19 updated from RVP
Jančar ŠtěpánUniverzitní sportovní klub Praha K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Jančar ŠtěpánUniverzitní sportovní klub Praha K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 27.09.18 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.

Profil aktualizován 22.04.2024

0|6321|0|N

rok 2026

Slalom: Žebříček Český Pohár
46.K1M 5/6 14
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
27.K1M 4/6 78
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
60.K1M 4/4 945
Slalom: Oblastní žebříček Morava
48.C1M 2/2 16
8.C2M
Heger Jonáš
2/2 2
55.K1M 2/2 132

rok 2025

Slalom: Žebříček Český Pohár
32.K1M 5/6 36
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
28.C1M 4/6 44
7.K1M 4/6 186
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
148.C1M 2/2 108
3.K1M 5/6 1995
Slalom: Oblastní žebříček Morava
6.C2M
Heger Jonáš
2/2 5
28.K1M 2/2 219

rok 2024

Slalom: Žebříček Český Pohár
37.K1M 5/6 36
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
37.C1M 2/2 12
23.K1M 4/4 83
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
35.C1M 5/6 450
5.K1M 5/10 1982

rok 2023

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
26.C1M 4/6 66
34.K1M 4/6 40
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
17.C1M 5/13 595
43.C2M
Fröhlich Jáchym
2/2 19
68.C2M
Synek Přemysl
2/2 6
8.K1M 5/13 1728

rok 2022

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
45.C1M 2/2 8
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
30.C1M 5/20 336
22.K1M 5/22 1275

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
66.C1M 5/17 166
72.C2M
Král Ondřej
1/1 1
26.C2X
Jirasová Klára
2/2 19
75.K1M 5/17 734
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0
 C2M
Král Ondřej
1/1 0
 K1M 3/3 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
120.C1M 5/8 63
32.C2X
Jirasová Klára
5/5 20
55.C2X
Podušková Klára
2/2 5
179.K1M 5/11 313
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 C2X
Jirasová Klára
3/3 0
 K1M 3/3 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
182.C1M 4/4 17
52.C2X
Jirasová Klára
4/4 10
245.K1M 5/22 244
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
398.K1M 2/2 24

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie202620252024
K1M463237

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202620252024202320222021
K1M2772334104116
C1M-28372645-

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202620252024202320222021202020192018
K1M603582275179245398
C1M-14835173066120182-
C2M---68-72---
C2X-----265552-

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20262025202120202019
C1M48-5983-
C2M8619--
K1M5528112161202
C2X---25-
Fotky nenalezeny.
0|6321|0|N

rok 2026

Slalom: Žebříček Český Pohár
46.K1M 5/6 14
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
27.K1M 4/6 78
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
60.K1M 4/4 945
Slalom: Oblastní žebříček Morava
48.C1M 2/2 16
8.C2M
Heger Jonáš
2/2 2
55.K1M 2/2 132

rok 2025

Slalom: Žebříček Český Pohár
32.K1M 5/6 36
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
28.C1M 4/6 44
7.K1M 4/6 186
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
148.C1M 2/2 108
3.K1M 5/6 1995
Slalom: Oblastní žebříček Morava
6.C2M
Heger Jonáš
2/2 5
28.K1M 2/2 219

rok 2024

Slalom: Žebříček Český Pohár
37.K1M 5/6 36
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
37.C1M 2/2 12
23.K1M 4/4 83
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
35.C1M 5/6 450
5.K1M 5/10 1982

rok 2023

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
26.C1M 4/6 66
34.K1M 4/6 40
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
17.C1M 5/13 595
43.C2M
Fröhlich Jáchym
2/2 19
68.C2M
Synek Přemysl
2/2 6
8.K1M 5/13 1728

rok 2022

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
45.C1M 2/2 8
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
30.C1M 5/20 336
22.K1M 5/22 1275

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
66.C1M 5/17 166
72.C2M
Král Ondřej
1/1 1
26.C2X
Jirasová Klára
2/2 19
75.K1M 5/17 734
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0
 C2M
Král Ondřej
1/1 0
 K1M 3/3 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
120.C1M 5/8 63
32.C2X
Jirasová Klára
5/5 20
55.C2X
Podušková Klára
2/2 5
179.K1M 5/11 313
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 C2X
Jirasová Klára
3/3 0
 K1M 3/3 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
182.C1M 4/4 17
52.C2X
Jirasová Klára
4/4 10
245.K1M 5/22 244
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
398.K1M 2/2 24

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie202620252024
K1M463237

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202620252024202320222021
K1M2772334104116
C1M-28372645-

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202620252024202320222021202020192018
K1M603582275179245398
C1M-14835173066120182-
C2M---68-72---
C2X-----265552-

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20262025202120202019
C1M48-5983-
C2M8619--
K1M5528112161202
C2X---25-

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
177 96 19       292
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár32.435.03619
K1M32.435.03619
NKZ40.534.02344
K1M43.333.02328
C1M35.835.03516
veřejné závody34.921.09183
K1M46.326.0996
C1M25.922.01568
C2X11.710.0912
C2M6.37.087
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,019
K1M00,000,000,000,019
NKZ00,000,000,000,044
K1M00,000,000,000,028
C1M00,000,000,000,016
veřejné závody00,010,521,131,6183
K1M00,011,011,022,196
C1M00,000,000,000,068
C2X00,000,000,000,012
C2M00,000,0114,3114,37
Celkem00,010,420,831,2246
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár381102291026,3
K1M381102291026,3
NKZ881232141618,2
K1M56712131425,0
C1M325201626,3
veřejné závody35834621010429,1
K1M189155885529,1
C1M1341678134735,1
C2X24122514,2
C2M11104919,1
Celkem48457961213026,9
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár

Kategorie K1M

Jančar Štěpánsx 16
06.04.25
sx 16
06.04.25/2
sx 13
05.04.25
sx 13
05.04.25/2
sx 12
05.04.25/3
sx 12
05.04.25/4
sx 38
28.04.24
pořadí21.48.48.48.22.22.23.
odstup %13,01.290,71.262,21.290,710,215,60,0
% poražených soupeřů54,5---------53,353,335,3
pořadí20242025celkem
průměr23.034.833.1
medián232223
modus234848
počet závodů167
průměrný odstup od vítěze %0,0647,1554,6
průměrné % poražených soupeřů35,326,928,1

Český pohár slalom

Kategorie K1M

Jančar Štěpánsl 127
20.09.26
sl 106
23.08.26
sl 105
22.08.26
sl 48
17.05.26
sl 47
16.05.26
sl 42
10.05.26
sl 41
09.05.26
sl 110
24.08.25
sl 109
23.08.25
sl 43
04.05.25
sl 42
03.05.25
sl 34
27.04.25
sl 33
26.04.25
sl 118
25.08.24
sl 117
24.08.24
sl 37
28.04.24
sl 36
27.04.24
sl 31
21.04.24
sl 30
20.04.24
pořadí28.45.43.36.22.37.36.37.39.19.20.38.36.27.35.28.35.22.32.
odstup % *)8,370,461,521,811,319,420,817,920,212,912,931,219,616,018,016,419,215,515,2
% poražených soupeřů *)76,32,28,722,255,321,723,916,311,657,155,817,820,538,117,127,08,146,220,5
pořadí202420252026celkem
průměr29.831.535.332.4
medián28363635
modus35193636
počet závodů66719
průměrný odstup od vítěze % *)16,719,130,522,5
průměrné % poražených soupeřů *)26,229,930,028,8
počet jízd12121438
lepší 1. jízda3
50,0%
3
50,0%
5
71,4%
11
57,9%
čistých jízd3
25,0%
3
25,0%
4
28,6%
10
26,3%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Jančar Štěpánsl 127
13.09.25
sl 133
16.09.23
sl 109
05.08.23
sl 122
10.09.22
sl 116
21.08.21
sl 118
22.08.20
pořadí29.27.18.30.19.29.
odstup % *)25,029,112,925,824,162,7
% poražených soupeřů *)46,233,383,221,643,822,2
pořadí20202021202220232025celkem
průměr29.019.030.022.529.025.3
medián291930182927
modus291930182929
počet závodů111216
průměrný odstup od vítěze % *)62,724,125,821,025,030,0
průměrné % poražených soupeřů *)22,243,821,658,346,241,7
počet jízd2224212
lepší 1. jízda1
100,0%
1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
100,0%
3
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
50,0%
0
0,0%
2
16,7%

Kategorie K1M

Jančar Štěpánsl 106
23.08.26
sl 105
22.08.26
sl 127
13.09.25
sl 110
24.08.25
sl 109
23.08.25
sl 118
25.08.24
sl 117
24.08.24
sl 133
16.09.23
sl 122
10.09.22
sl 116
21.08.21
sl 121
31.08.19
pořadí45.43.15.37.39.27.35.16.31.32.64.
odstup % *)70,461,59,017,920,216,018,014,926,125,058,2
% poražených soupeřů *)2,28,784,816,311,638,117,182,162,062,223,2
pořadí2019202120222023202420252026celkem
průměr64.032.031.016.031.030.344.034.9
medián6432311627374335
modus6432311627154315
počet závodů111123211
průměrný odstup od vítěze % *)58,225,026,114,917,015,765,930,6
průměrné % poražených soupeřů *)23,262,262,082,127,637,65,537,1
počet jízd222246422
lepší 1. jízda1
100,0%
1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
3
100,0%
1
50,0%
7
63,6%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
4,5%

NKZ slalom

Kategorie C1M

Jančar Štěpánsl 133
21.09.25
sl 132
20.09.25
sl 70
08.06.25
sl 69
07.06.25
sl 53
18.05.25
sl 52
17.05.25
sl 66
02.06.24
sl 65
01.06.24
sl 137
24.09.23
sl 136
23.09.23
sl 69
04.06.23
sl 68
03.06.23
sl 66
28.05.23
sl 65
27.05.23
sl 127
18.09.22
sl 126
17.09.22
pořadí31.43.37.43.35.32.36.52.35.31.34.42.26.23.37.35.
odstup %27,642,541,835,130,029,731,371,225,023,421,226,122,422,741,831,8
% poražených soupeřů52,432,344,635,447,752,337,512,140,447,434,022,651,057,710,019,0
pořadí2022202320242025celkem
průměr36.031.844.036.835.8
medián3531363535
modus3523364335
počet závodů262616
průměrný odstup od vítěze %36,823,551,334,532,7
průměrné % poražených soupeřů14,542,224,844,137,3
počet jízd41241232
lepší 1. jízda2
100,0%
1
16,7%
2
100,0%
4
66,7%
9
56,3%
čistých jízd0
0,0%
1
8,3%
0
0,0%
1
8,3%
2
6,3%

Kategorie K1M

Jančar Štěpánsl 127
20.09.26
sl 126
19.09.26
sl 73
21.06.26
sl 72
20.06.26
sl 56
31.05.26
sl 55
30.05.26
sl 133
21.09.25
sl 132
20.09.25
sl 70
08.06.25
sl 69
07.06.25
sl 53
18.05.25
sl 52
17.05.25
sl 66
02.06.24
sl 65
01.06.24
sl 47
12.05.24
sl 46
11.05.24
sl 137
24.09.23
sl 136
23.09.23
sl 69
04.06.23
sl 68
03.06.23
sl 66
28.05.23
sl 65
27.05.23
sl 127
18.09.22
sl 126
17.09.22
sl 68
05.06.22
sl 67
04.06.22
sl 65
29.05.22
sl 64
28.05.22
sl 70
09.10.21
pořadí28.33.14.34.23.71.23.12.15.9.22.21.40.30.19.26.115.33.55.27.48.31.82.53.84.97.71.59.64.
odstup %8,315,17,514,79,327,65,55,08,15,517,18,319,312,412,312,470,218,824,79,522,019,837,225,433,645,531,028,128,9
% poražených soupeřů76,371,787,369,480,239,181,490,887,793,082,483,165,273,984,378,45,073,350,576,855,272,015,646,425,212,734,647,333,0
pořadí202120222023202420252026celkem
průměr64.074.351.528.817.033.842.7
medián64713326152833
modus6453271991423
počet závodů16646629
průměrný odstup od vítěze %28,933,527,514,18,213,820,1
průměrné % poražených soupeřů33,030,355,575,586,470,761,8
počet jízd212128121258
lepší 1. jízda0
0,0%
2
33,3%
2
33,3%
3
75,0%
2
33,3%
4
66,7%
13
44,8%
čistých jízd0
0,0%
3
25,0%
2
16,7%
1
12,5%
5
41,7%
4
33,3%
15
25,9%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Jančar Štěpánsl 120
30.08.25
sl 127
01.09.24
sl 126
31.08.24
sl 115
18.08.24
sl 114
17.08.24
sl 84
16.06.24
sl 83
15.06.24
sl 139
01.10.23
sl 138
30.09.23
sl 114
20.08.23
sl 113
19.08.23
sl 110
06.08.23
sl 109
05.08.23
sl 78
18.06.23
sl 77
17.06.23
sl 64
21.05.23
sl 63
20.05.23
sl 37
30.04.23
sl 36
29.04.23
sl 28
15.04.23
sl 137
02.10.22
sl 136
01.10.22
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 121
04.09.22
sl 120
03.09.22
sl 104
07.08.22
sl 103
06.08.22
sl 89
03.07.22
sl 88
02.07.22
sl 146
19.06.22
sl 145
18.06.22
sl 63
22.05.22
sl 62
21.05.22
sl 38
24.04.22
sl 37
23.04.22
sl 26
09.04.22
sl 20
02.04.22
sl 145
03.10.21
sl 144
02.10.21
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 138
19.09.21
sl 137
18.09.21
sl 155
20.08.21
sl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 111
07.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 82
27.06.21
sl 81
26.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 139
06.10.19
sl 138
05.10.19
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
pořadí25.13.28.17.12.7.9.11.15.17.24.19.18.15.9.4.10.7.10.22.11.13.16.21.22.23.8.20.15.15.8.9.23.23.30.35.4.10.26.16.35.29.10.13.15.42.42.50.17.33.43.37.24.23.56.50.52.62.73.68.35.34.36.38.53.66.
odstup %25,217,057,112,08,59,713,315,415,425,427,514,412,913,511,37,710,03,95,133,315,28,514,616,037,541,77,10,312,67,618,117,712,917,054,071,810,527,313,97,320,514,39,218,820,723,820,555,217,639,226,736,026,928,923,521,732,845,164,560,641,451,951,941,436,549,5
% poražených soupeřů47,865,728,982,688,476,073,382,578,862,851,181,683,275,086,491,277,586,480,032,376,781,076,271,052,353,290,775,968,972,569,666,771,875,06,58,170,067,951,074,646,960,679,176,054,840,640,612,561,023,841,751,437,843,629,540,217,711,68,911,817,117,520,526,021,213,3
pořadí2019202020212022202320242025celkem
průměr48.353.828.417.013.914.325.025.4
medián3852261515122521
modus363442231072515
počet závodů481618136166
průměrný odstup od vítěze %44,842,723,721,715,119,625,224,7
průměrné % poražených soupeřů20,319,349,864,174,569,247,854,8
počet jízd815323626122131
lepší 1. jízda1
25,0%
4
50,0%
4
25,0%
7
38,9%
5
38,5%
3
50,0%
0
0,0%
24
36,4%
čistých jízd2
25,0%
3
20,0%
12
37,5%
15
41,7%
11
42,3%
3
25,0%
0
0,0%
46
35,1%

Kategorie C2M

Jančar Štěpánsl 139
01.10.23
sl 138
30.09.23
sl 37
30.04.23
sl 36
29.04.23
sl 155
20.08.21
pořadí8.9.3.5.8.
odstup %16,017,510,420,383,7
% poražených soupeřů66,761,933,320,012,5
pořadí20212023celkem
průměr8.06.36.6
medián858
modus838
počet závodů145
průměrný odstup od vítěze %83,716,029,6
průměrné % poražených soupeřů12,545,538,9
počet jízd167
lepší 1. jízda0
0,0%
1
25,0%
1
20,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Jančar Štěpánsl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 138
05.10.19
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
pořadí13.11.10.9.13.15.9.9.10.10.12.19.
odstup %23,115,820,920,139,244,022,424,830,925,318,833,1
% poražených soupeřů50,056,550,046,729,422,233,333,318,230,838,918,2
pořadí201920202021celkem
průměr13.710.712.011.7
medián12101110
modus109119
počet závodů37212
průměrný odstup od vítěze %25,728,919,426,5
průměrné % poražených soupeřů29,333,353,335,6
počet jízd613423
lepší 1. jízda1
33,3%
4
57,1%
2
100,0%
7
58,3%
čistých jízd1
16,7%
0
0,0%
0
0,0%
1
4,3%

Kategorie K1M

Jančar Štěpánsl 115
30.08.26
sl 114
29.08.26
sl 121
31.08.25
sl 120
30.08.25
sl 66
01.06.25
sl 65
31.05.25
sl 21
12.04.25
sl 20
12.04.25/2
sl 127
01.09.24
sl 126
31.08.24
sl 115
18.08.24
sl 114
17.08.24
sl 84
16.06.24
sl 83
15.06.24
sl 20
07.04.24
sl 18
06.04.24
sl 138
30.09.23
sl 114
20.08.23
sl 113
19.08.23
sl 110
06.08.23
sl 78
18.06.23
sl 77
17.06.23
sl 64
21.05.23
sl 63
20.05.23
sl 37
30.04.23
sl 36
29.04.23
sl 28
15.04.23
sl 137
02.10.22
sl 136
01.10.22
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 121
04.09.22
sl 120
03.09.22
sl 104
07.08.22
sl 103
06.08.22
sl 89
03.07.22
sl 88
02.07.22
sl 146
19.06.22
sl 145
18.06.22
sl 63
22.05.22
sl 62
21.05.22
sl 38
24.04.22
sl 37
23.04.22
sl 27
10.04.22
sl 26
09.04.22
sl 20
02.04.22
sl 145
03.10.21
sl 144
02.10.21
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 138
19.09.21
sl 137
18.09.21
sl 155
20.08.21
sl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 82
27.06.21
sl 81
26.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 73
14.06.20
sl 72
13.06.20
sl 139
06.10.19
sl 138
05.10.19
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 92
14.07.19
sl 91
13.07.19
sl 87
29.06.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 63
25.05.19
sl 45
04.05.19
sl 32
28.04.19
sl 31
27.04.19
sl 146
07.10.18
sl 145
06.10.18
pořadí9.21.13.11.24.4.2.5.10.11.9.8.4.4.26.20.9.12.23.10.16.13.18.7.9.31.21.17.23.10.11.30.35.6.11.13.16.19.11.25.42.64.55.47.3.7.12.21.22.41.8.12.10.52.88.75.71.28.23.117.64.51.73.69.87.88.95.94.92.58.68.60.124.128.69.54.69.87.115.95.93.129.64.82.115.141.162.123.67.88.99.118.
odstup %5,67,56,89,417,310,41,35,75,76,71,95,01,72,426,327,26,311,315,514,111,711,69,66,63,414,722,216,615,310,86,124,724,04,30,214,513,415,811,712,923,663,440,331,812,78,313,921,515,816,46,711,318,018,426,535,229,126,323,545,232,524,335,918,622,534,035,031,530,422,932,928,380,864,562,235,428,030,940,551,161,941,348,955,371,2133,065,751,161,792,243,562,4
% poražených soupeřů94,285,391,793,176,597,198,594,292,292,094,895,997,197,375,280,894,790,982,094,688,991,485,195,292,272,069,288,385,993,392,974,171,796,793,689,087,279,889,887,679,918,237,247,194,388,592,687,986,375,594,692,590,769,852,738,845,375,279,840,568,256,937,453,146,337,037,342,244,554,447,257,215,817,041,961,356,746,320,317,523,331,238,825,010,97,920,318,18,33,330,017,0
pořadí201820192020202120222023202420252026celkem
průměr108.597.187.545.223.415.411.59.815.046.7
medián99888841171395926
modus9969581211942911
počet závodů2161117191186292
průměrný odstup od vítěze %52,958,236,523,618,411,59,68,56,526,7
průměrné % poražených soupeřů23,526,941,169,778,786,990,791,989,865,5
počet jízd4322234382216124184
lepší 1. jízda1
50,0%
6
37,5%
7
63,6%
11
64,7%
6
31,6%
3
27,3%
0
0,0%
2
33,3%
1
50,0%
37
40,2%
čistých jízd0
0,0%
6
18,8%
2
9,1%
12
35,3%
11
28,9%
6
27,3%
8
50,0%
4
33,3%
3
75,0%
52
28,3%

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1M

Jančar Štěpánsl 106
02.08.24
sl 99
21.07.24
sl 98
20.07.24
sl 104
29.07.23
sl 104
29.07.23/2
sl 165
23.07.23
sl 103
22.07.23
pořadí81.14.14.60.60.15.3.
odstup %30,828,428,8183,040,5130,210,1
% poražených soupeřů15,823,523,53,328,022,289,5
pořadí20232024celkem
průměr34.536.335.3
medián151415
modus601414
počet závodů437
průměrný odstup od vítěze %91,029,364,5
průměrné % poražených soupeřů35,820,929,4
počet jízd8614
lepší 1. jízda2
50,0%
2
66,7%
4
57,1%
čistých jízd4
50,0%
3
50,0%
7
50,0%

Kategorie K1M

Jančar Štěpánsl 0
14.08.26
sl 0
14.08.26/2
sl 0
31.07.26
sl 91
26.07.26
sl 90
25.07.26
sl 89
20.07.26
sl 88
19.07.26
sl 105
15.08.25
sl 105
15.08.25/2
sl 0
27.07.25
sl 0
27.07.25/2
sl 100/2
20.07.25
sl 100
19.07.25
sl 106
02.08.24
ECA Bratisla
27.07.24
sl 99
21.07.24
sl 98
20.07.24
sl 0
24.05.24
sl 104
29.07.23
sl 104
29.07.23/2
sl 165
23.07.23
sl 103
22.07.23
pořadí62.66.25.8.16.12.18.42.80.1.3.1.3.54.27.12.11.58.58.100.12.24.
odstup %21,417,323,412,481,913,428,714,416,50,05,20,03,28,995,58,66,2129,425,240,715,142,9
% poražených soupeřů52,347,652,969,631,847,615,073,448,0100,090,0100,093,360,749,075,677,826,044,126,176,151,1
pořadí2023202420252026celkem
průměr48.532.421.729.631.5
medián242731818
modus12111812
počet závodů456722
průměrný odstup od vítěze %31,049,76,628,427,7
průměrné % poražených soupeřů49,457,884,145,359,5
počet jízd810121444
lepší 1. jízda2
50,0%
4
80,0%
6
100,0%
6
85,7%
18
81,8%
čistých jízd5
62,5%
5
50,0%
10
83,3%
7
50,0%
27
61,4%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Jančar Štěpánsl 131
27.09.26
sl 130
26.09.26
sl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
pořadí44.38.15.17.33.35.34.
odstup %36,829,520,717,639,241,451,9
% poražených soupeřů12,228,854,861,023,817,117,5
pořadí202020212026celkem
průměr34.521.741.030.9
medián34173834
modus34153815
počet závodů2327
průměrný odstup od vítěze %46,625,833,233,9
průměrné % poražených soupeřů17,346,520,530,7
počet jízd46414
lepší 1. jízda1
50,0%
1
33,3%
1
50,0%
3
42,9%
čistých jízd0
0,0%
1
16,7%
2
50,0%
3
21,4%

Kategorie C2M

Jančar Štěpánsl 130
26.09.26
sl 138
27.09.25
sl 155
20.08.21
pořadí7.4.8.
odstup %15,28,983,7
% poražených soupeřů53,876,912,5
pořadí202120252026celkem
průměr8.04.07.06.3
medián8477
modus8474
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze %83,78,915,236,0
průměrné % poražených soupeřů12,576,953,847,7
počet jízd1225
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
1
20,0%

Kategorie C2X

Jančar Štěpánsl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
pořadí9.9.
odstup %22,424,8
% poražených soupeřů33,333,3
pořadí2020celkem
průměr9.09.0
medián99
modus99
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %23,623,6
průměrné % poražených soupeřů33,333,3
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Jančar Štěpánsl 131
27.09.26
sl 130
26.09.26
sl 139
28.09.25
sl 138
27.09.25
sl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
pořadí86.22.32.9.10.28.23.58.68.64.82.
odstup %72,812,819,47,118,026,323,522,932,948,955,3
% poražených soupeřů3,479,267,792,390,775,279,854,447,238,825,0
pořadí20192020202120252026celkem
průměr73.063.020.320.554.043.8
medián64582392232
modus6458109229
počet závodů2232211
průměrný odstup od vítěze %52,127,922,613,342,830,9
průměrné % poražených soupeřů31,950,881,980,041,359,4
počet jízd4463320
lepší 1. jízda1
50,0%
2
100,0%
2
66,7%
2
100,0%
1
50,0%
8
72,7%
čistých jízd1
25,0%
0
0,0%
1
16,7%
2
66,7%
2
66,7%
6
30,0%
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále