Král Ondřej, 2008, Univerzitní sportovní klub Praha

Král Ondřej, 2008

Univerzitní sportovní klub Praharegistrační číslo: 009079
výkonnostní třídy  slalom K1: 2 C1: 3+ C2: 3 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy5204021025090
Morava200409010060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy18040505030
Morava13060705040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
19.05.2024 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 25. 6/DM 12.6016,2
138
18.05.2024 Slalom na Paraplíčku + 2.Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 8. 4/DM 7.609,6
209
12.05.2024 2. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 3.nominační závod RDJ + 2. Český pohár juniorů USD Trnávka K1M slalom 90. 27/DM 38.9045,4NKZ
0
11.05.2024 1. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 2.nominační závod RDJ + 1. Český pohár juniorů USD Trnávka K1M slalom 112. 35/DM 134.09149,7NKZ
0
28.04.2024 1. Český pohár v Kayak cross - time trial USD Praha Troja K1M sjezd 30. 3/DM -
07.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - střední trať viz závod 18 K1M slalom 62. 20/DM 39.6053,4
104
07.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať viz závod 18 K1M slalom    
0
08.10.2023 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice C1M slalom 23. 4/DM 18.7221,3
24
08.10.2023 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1M slalom 13. 3/DM 11.6115,0
117
07.10.2023 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice C1M slalom 26. 4/DM 18.4518,5
28
07.10.2023 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1M slalom 10. 2/DM 6.557,4
169
01.10.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 29. 10/DM 16.3016,0
115
01.10.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 41. 14/DM 36.8033,8
12
01.10.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2X slalom
JINDRÁKOVÁ Eliška
10. 2/DM 26.4020,0
5
30.09.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 24. 10/DM 13.7014,1
157
30.09.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 43. 13/DM 30.9029,2
20
30.09.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2X slalom
JINDRÁKOVÁ Eliška
11. 2/DM 20.3015,2
4
24.09.2023 6. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 86. 27/DM 35.1636,1NKZ
0
23.09.2023 5. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 111. 35/DM 85.2289,2NKZ
0
16.09.2023 MČR dorostu ve slalomu v Troji USD Troja K1M slalom 53. 26/DM 31.9731,4-
06.08.2023 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 50. 16/DM 28.2130,0
46
06.08.2023 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C2M slalom
DVOŘÁK Vít
4. 1/DM 5.094,3
8
06.08.2023 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 43. 18/DM 20.3324,6
154
05.08.2023 Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 72. 19/DM 34.2135,5
28
05.08.2023 Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C2M slalom
DVOŘÁK Vít
9. 1/DM 12.6910,3
5
05.08.2023 Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 44. 16/DM 17.9921,4
163
29.07.2023
30.07.2023
ICF World Ranking Race Praha K1M slalom
heat 1
128.   110.26121,6-
29.07.2023
30.07.2023
ICF World Ranking Race Praha K1M slalom
heat 2
83.   72.8278,6-
23.07.2023 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-U16
22.   40.4042,8-
22.07.2023 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-U16
21.   29.1029,0-
16.07.2023 Memoriál Lídy Polesné + MČR veteránů v Českém Vrbném Slalomová dráha České Vrbné - úsek pod kanálem - soutok C1M slalom 58. 10/DM 36.9449,9
16
16.07.2023 Memoriál Lídy Polesné + MČR veteránů v Českém Vrbném Slalomová dráha České Vrbné - úsek pod kanálem - soutok K1M slalom 38. 10/DM 14.1719,9
87
15.07.2023 Memoriál Karla Krejčího + 4.Český pohár veteránů v Českém Vrbném Slalomová dráha České Vrbné - úsek pod kanálem - soutok C1M slalom 57. 9/DM 37.5748,7
14
15.07.2023 Memoriál Karla Krejčího + 4.Český pohár veteránů v Českém Vrbném Slalomová dráha České Vrbné - úsek pod kanálem - soutok K1M slalom 36. 8/DM 14.4918,7
75
02.07.2023 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 27. 5/DM 22.7423,8
30
02.07.2023 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 17. 7/DM 11.3413,2
145
01.07.2023 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 30. 5/DM 22.9122,7
32
01.07.2023 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 10. 5/DM 8.569,5
188
25.06.2023 Slalom pod Borskou přehradou + ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1M slalom 12. 3/DM 22.6021,2
19
25.06.2023 Slalom pod Borskou přehradou + ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 4. 1/DM 4.304,3
59
24.06.2023 Slalom pod Borskou přehradou + ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1M slalom 14. 3/DM 23.7020,9
16
24.06.2023 Slalom pod Borskou přehradou + ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 2. 1/DM 1.000,9
61
04.06.2023 4. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 83. 28/DM 31.1635,4NKZ
0
03.06.2023 3. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 84. 30/DM 28.6830,6NKZ
0
28.05.2023 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M slalom 97. 31/DM 35.4444,5NKZ
0
27.05.2023 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M slalom 83. 26/DM 42.3949,7NKZ
0
14.05.2023 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 43. 13/DM 40.8048,9
7
14.05.2023 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 28. 9/DM 13.1017,2
126
13.05.2023 Slalom na Paraplíčku + 2.Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 44. 13/DM 34.2040,9
9
13.05.2023 Slalom na Paraplíčku + 2.Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 30. 9/DM 10.0012,5
125
30.04.2023 Trutnovský slalom Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1M slalom 40. 8/DM 69.0663,2
4
30.04.2023 Trutnovský slalom Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 46. 13/DM 22.9622,8
54
29.04.2023 Trutnovský slalom + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1M slalom 31. 7/DM 27.8124,2
15
29.04.2023 Trutnovský slalom + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 26. 7/DM 13.7913,7
122
09.04.2023 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 12. 1/DM 37.2051,5
6
09.04.2023 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 16. 1/DM 10.8014,6
63
08.04.2023 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 16. 2/DM 50.7064,8
4
08.04.2023 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 19. 1/DM 12.7015,9
57
02.10.2022 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 24. 5/ZS 46.9950,7
16
02.10.2022 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 28. 5/ZS 18.3724,7
116
01.10.2022 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 42. 12/ZS 27.3430,4
18
01.10.2022 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 27. 3/ZS 13.7217,1
152
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2M slalom
DVOŘÁK Vít
5. 1/ZS 19.9614,4
8
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 42. 12/ZS 22.7221,6
84
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2M slalom
DVOŘÁK Vít
5. 1/ZS 21.6216,2
9
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 45. 12/ZS 21.3420,3
87
18.09.2022 53. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 45. 13/ZS 23.1829,1
56
18.09.2022 53. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom 27. 6/ZS 31.7537,8
18
17.09.2022 53. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 54. 12/ZS 29.7336,2
52
17.09.2022 53. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom 39. 9/ZS 46.9353,3
9
04.09.2022 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 95. 21/ZS 69.6580,5
19
03.09.2022 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy K1M slalom 111. 24/ZS 172.36162,6
13
27.08.2022 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M slalom 38. 34/ZS 26.9830,5-
10.07.2022 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn C1M slalom 25. 6/ZS 29.4032,7
6
10.07.2022 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn C2M slalom
DVOŘÁK Vít
1. 1/ZS
3
10.07.2022 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn K1M slalom 21. 8/ZS 13.9016,9
33
09.07.2022 Slalom v Kadani + 5. Český pohár veteránů + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn C1M slalom 26. 7/ZS 30.7034,7
8
09.07.2022 Slalom v Kadani + 5. Český pohár veteránů + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn C2M slalom
DVOŘÁK Vít
1. 1/ZS
3
09.07.2022 Slalom v Kadani + 5. Český pohár veteránů + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn K1M slalom 25. 6/ZS 13.8016,8
36
03.07.2022 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy K1M slalom 30. 28/ZS 23.7730,2OČ/OM
44/0
03.07.2022 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy C1M slalom 35. 25/ZS 39.6645,1OČ/OM
10/0
02.07.2022 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy K1M slalom 31. 30/ZS 21.1424,5OČ/OM
45/0
02.07.2022 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy C1M slalom 41. 27/ZS 53.8956,1OČ/OM
7/0
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 25. 6/ZS 37.1034,8
6
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 25. 3/ZS 17.3017,4
37
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 29. 7/ZS 44.9040,2
2
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 26. 2/ZS 17.5017,1
41
22.05.2022 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního mostu. C1M slalom 61. 16/ZS 33.9840,7
6
22.05.2022 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního mostu. C2M slalom
DVOŘÁK Vít
6. 2/ZS 4.934,5
6
22.05.2022 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního mostu. K1M slalom 78. 22/ZS 19.6226,8
81
21.05.2022 Slalom v Sušici + 3. Český pohár veteránů Sušice nádraží u železničního mostu. C1M slalom 72. 18/ZS 48.8757,9
3
21.05.2022 Slalom v Sušici + 3. Český pohár veteránů Sušice nádraží u železničního mostu. C2M slalom
DVOŘÁK Vít
6. 1/ZS 25.9626,3
9
21.05.2022 Slalom v Sušici + 3. Český pohár veteránů Sušice nádraží u železničního mostu. K1M slalom 82. 20/ZS 27.9238,8
85
15.05.2022 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 36. 15/ZS 46.6051,3
2
15.05.2022 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 49. 15/ZS 19.4023,2
61
14.05.2022 Slalom na Paraplíčku + 2. Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 36. 13/ZS 47.4049,8
6
14.05.2022 Slalom na Paraplíčku + 2. Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 52. 14/ZS 23.7027,5
66
08.05.2022 Krumlovský slalom Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 C1M slalom 15. 5/ZS 55.1055,7
2
08.05.2022 Krumlovský slalom Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 K1M slalom 18. 4/ZS 20.5022,5
15
07.05.2022 Slalom o pracku krumlovského medvěda Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 C1M slalom 19. 6/ZS 41.8048,4
0
07.05.2022 Slalom o pracku krumlovského medvěda Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 K1M slalom 17. 3/ZS 17.0023,1
19
01.05.2022 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA K1M slalom 40. 38/ZS 30.9832,7OM/OČ
0/34
30.04.2022 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA K1M slalom 34. 33/ZS 27.4530,6OM/OČ
0/39
24.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1M slalom 56. 11/ZS 48.9252,9
26
23.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1M slalom 70. 14/ZS 60.0360,3
17
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom    
0
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 44. 11/ZS 30.1431,8
61
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 44. 13/ZS 24.3725,8
47
10.04.2022 Jarní slalom horní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 4. 4/ZS 5.376,7
20
09.04.2022 Jarní slalom horní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 9. 5/ZS 19.5724,9
24
03.04.2022 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 24. 10/ZS 14.6017,4
27
02.04.2022 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 23. 6/ZS 16.0019,3
27
03.10.2021 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí C1M slalom    
0
03.10.2021 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 106. 29/ZS 34.2641,6
18
02.10.2021 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí C1M slalom 57. 15/ZS 48.3046,7
0
02.10.2021 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 88. 21/ZS 36.0442,2
46
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 101. 28/ZS 33.3136,7
41
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 59. 17/ZS 47.6347,1
1
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
DVOŘÁK Vít
10. 3/ZS 26.5923,7
9
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 115. 28/ZS 35.6735,1
35
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 68. 19/ZS 54.7048,5
0
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
DVOŘÁK Vít
16. 5/ZS 39.3632,7
3
19.09.2021 52. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 59. 14/ZS 25.5628,1
68
19.09.2021 52. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C2M slalom
DVOŘÁK Vít
7. 4/ZS 41.2435,8
6
19.09.2021 52. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom 43. 9/ZS 63.0463,2
0
18.09.2021 52. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje + Český pohár veteránů Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 62. 22/ZS 27.3331,8
79
18.09.2021 52. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje + Český pohár veteránů Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C2M slalom
DVOŘÁK Vít
5. 3/ZS 34.1830,3
8
18.09.2021 52. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje + Český pohár veteránů Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom 42. 10/ZS 47.7852,8
6
21.08.2021 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem C2M slalom
JANČAR Štěpán
    -
20.08.2021 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem C2M slalom
JANČAR Štěpán
8. 7/ZS 98.1483,7OČ/OM
1/0
20.08.2021 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 52. 38/ZS 34.2043,5OČ/OM
35/0
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 113. 28/ZS 29.8035,3
50
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C2M slalom
DVOŘÁK Vít
7. 2/ZS 26.3423,2
3
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 124. 28/ZS 30.5535,4
52
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři C2M slalom
DVOŘÁK Vít
8. 2/ZS 29.4825,5
3
01.08.2021 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 61. 45/ZS 37.9640,0OČ/OM
35/0
31.07.2021 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 65. 47/ZS 39.9042,9OČ/OM
33/0
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2M slalom
DVOŘÁK Vít
8. 2/ZS 36.5041,5
6
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 100. 27/ZS 25.5738,7
60
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2M slalom
DVOŘÁK Vít
9. 3/ZS 40.8242,3
5
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 116. 32/ZS 43.2259,5
47
27.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
DVOŘÁK Vít
5. 2/ZS 49.6044,4
4
27.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 87. 24/ZS 34.0341,5
26
26.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
DVOŘÁK Vít
9. 4/ZS 54.7953,0
1
26.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 88. 29/ZS 35.5545,1
22
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 117. 23/ZM 30.0429,5
23
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
DVOŘÁK Vít
21. 3/ZM 41.6735,0
8
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 76. 18/ZM 57.2952,4
0
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 122. 21/ZM 30.8730,4
31
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
DVOŘÁK Vít
23. 4/ZM 38.3431,7
6
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 79. 17/ZM 58.2753,9
0
20.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 68. 8/ZM 36.5145,0
39
20.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C2M slalom
DVOŘÁK Vít
12. 1/ZM 33.9329,5
3
19.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 65. 8/ZM 44.3452,4
48
19.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C2M slalom
DVOŘÁK Vít
14. 2/ZM 64.8655,3
1
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 62. 33/ZM 51.0052,8-
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem K1M slalom 151. 20/ZM 49.1071,8
8
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem C2M slalom
DVOŘÁK Vít
18. 1/ZM 43.4450,2
0
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 K1M slalom 123. 11/ZM 28.3441,4
37
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 C2M slalom
DVOŘÁK Vít
17. 1/ZM 44.5453,2
0
05.07.2020 Slalom v Kadani Kadaňský mlýn C2M slalom
DVOŘÁK Vít
4. 1/ZM 39.0037,4
0
05.07.2020 Slalom v Kadani Kadaňský mlýn K1M slalom 39. 10/ZM 24.0029,1
16
04.07.2020 Slalom v Kadani Kadaňský mlýn C2M slalom
DVOŘÁK Vít
4. 1/ZM 45.1042,1
0
04.07.2020 Slalom v Kadani Kadaňský mlýn K1M slalom 45. 11/ZM 30.3035,9
11
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 77. 29/ZM 27.9229,4OČ/OM
30/0
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 85. 35/ZM 38.1244,3OČ/OM
29/0
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 81. 30/ZM 38.3336,6OM/OČ
0/37
14.06.2020 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 120. 11/ZM 56.9372,4
24
13.06.2020 Křivoklátský slalom + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 153. 19/ZM 156.03213,4
0
06.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 79. 15/ZM 53.4972,5
15
05.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 92. 11/ZM 49.8157,3
22
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 140. 37/ZM 51.0052,8
7
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 145. 39/ZM 52.0055,6
4
14.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1M slalom 114. 21/ZM 115.97153,9
0
13.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1M slalom 119. 19/ZM 137.18170,6
1
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Král OndřejUniverzitní sportovní klub Praha K1: 2   C1: 3+   C2: 2 K1:   C1:   C2: 30.10.23 aktualizace z registru ČSK
Král OndřejUniverzitní sportovní klub Praha K1: 2   C1: 3   C2: 2 K1:   C1:   C2: 04.07.23 aktualizace z registru ČSK
Král OndřejUniverzitní sportovní klub Praha K1: 2   C1: 3   C2: 2 K1:   C1:   C2: 14.02.23 aktualizace z registru ČSK
Král OndřejUniverzitní sportovní klub Praha K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1:   C1:   C2: 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Král OndřejUniverzitní sportovní klub Praha K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1:   C1:   C2: 04.10.22 aktualizace z registru ČSK
Král OndřejUniverzitní sportovní klub Praha K1: 3+   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 04.11.21 updated from RVP
Král OndřejUniverzitní sportovní klub Praha K1: 3   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 21.09.21 updated from RVP
Král OndřejUniverzitní sportovní klub Praha K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 22.09.20 updated from RVP
Král OndřejUniverzitní sportovní klub Praha K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 01.10.19 updated from RVP
Král OndřejUniverzitní sportovní klub Praha K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 19.10.18 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Místo narozenípraha
Znamenírak
Bydlištěpraha
Výrobce loděgalasport
Model loděcaipi
Výrobce pádlaraab paddle
Od kolika let pádluje5
Současný trenérirena Pvelková
Sportovní vzorVít Přindiš
Oblíbenci v hudběEminem, Timmy Trumpet, Connor Price
Oblíbená traťLipno
InstagramOoondra_k

Profil aktualizován 22.04.2024

Videa nenalezena.
0|6351|0|N

rok 2024

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
47.K1M 4/4 451

rok 2023

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
108.C1M 5/18 164
47.C2M
Dvořák Vít
2/2 13
34.C2X
Jindráková Eliška
2/2 9
80.K1M 5/18 831

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
144.C1M 5/16 71
19.C2M
Dvořák Vít
5/6 35
137.K1M 5/31 524
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 K1M 4/4 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
174.C1M 5/6 7
19.C2M
Dvořák Vít
5/10 34
72.C2M
Jančar Štěpán
1/1 1
188.K1M 5/15 309
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Jančar Štěpán
1/1 0
 K1M 3/3 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
42.C2M
Dvořák Vít
5/8 18
227.K1M 5/13 192
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 3/3 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
386.K1M 5/6 49

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20242023
K1M5083

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202420232022202120202019
K1M4780137188227386
C1M-108144174229-
C2M-47197242-
C2X-34----

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220212020
C1M95--
K1M175139173
C2M-19-
2020 MČR žáků Křivoklát
2020 MČR žáků Křivoklát
0|6351|0|N

rok 2024

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
47.K1M 4/4 451

rok 2023

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
108.C1M 5/18 164
47.C2M
Dvořák Vít
2/2 13
34.C2X
Jindráková Eliška
2/2 9
80.K1M 5/18 831

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
144.C1M 5/16 71
19.C2M
Dvořák Vít
5/6 35
137.K1M 5/31 524
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 K1M 4/4 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
174.C1M 5/6 7
19.C2M
Dvořák Vít
5/10 34
72.C2M
Jančar Štěpán
1/1 1
188.K1M 5/15 309
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Jančar Štěpán
1/1 0
 K1M 3/3 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
42.C2M
Dvořák Vít
5/8 18
227.K1M 5/13 192
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 3/3 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
386.K1M 5/6 49

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20242023
K1M5083

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202420232022202120202019
K1M4780137188227386
C1M-108144174229-
C2M-47197242-
C2X-34----

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220212020
C1M95--
K1M175139173
C2M-19-

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
101 41 29       171
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ93.386.0838
K1M93.386.0838
veřejné závody44.836.04153
K1M60.049.02583
C1M39.439.04341
C2M9.08.0527
C2X10.510.0102
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ00,000,000,000,08
K1M00,000,000,000,08
veřejné závody21,310,700,032,0153
K1M00,011,200,011,283
C1M00,000,000,000,041
C2M27,400,000,027,427
C2X00,000,000,000,02
Celkem21,210,600,031,9161
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ165963700,0
K1M165963700,0
veřejné závody302273096120,2
K1M164153094728,7
C1M8261071113,4
C2M525581135,8
C2X432800,0
Celkem3183326106119,2
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Král Ondřejsl 109
05.08.23
sl 98
16.07.23
pořadí72.58.
odstup % *)35,549,9
% poražených soupeřů *)29,725,0
pořadí2023celkem
průměr65.065.0
medián5858
modus5858
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze % *)42,742,7
průměrné % poražených soupeřů *)27,427,4
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Král Ondřejsl 133
16.09.23
sl 109
05.08.23
sl 98
16.07.23
sl 111
27.08.22
sl 30
16.04.22
sl 118
22.08.20
pořadí53.44.38.38.44.62.
odstup % *)31,421,419,930,531,852,8
% poražených soupeřů *)38,174,968,953,861,99,0
pořadí202020222023celkem
průměr62.041.045.046.5
medián62384444
modus62383838
počet závodů1236
průměrný odstup od vítěze % *)52,831,224,231,3
průměrné % poražených soupeřů *)9,057,960,651,1
počet jízd24612
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
1
16,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
16,7%
1
8,3%

NKZ slalom

Kategorie K1M

Král Ondřejsl 47
12.05.24
sl 46
11.05.24
sl 137
24.09.23
sl 136
23.09.23
sl 69
04.06.23
sl 68
03.06.23
sl 66
28.05.23
sl 65
27.05.23
pořadí90.112.86.111.83.84.97.83.
odstup %45,4149,736,189,235,430,644,549,7
% poražených soupeřů22,64,329,28,324,825,98,623,4
pořadí20232024celkem
průměr90.7101.093.3
medián849086
modus839083
počet závodů628
průměrný odstup od vítěze %47,697,560,1
průměrné % poražených soupeřů20,013,518,4
počet jízd12416
lepší 1. jízda4
66,7%
0
0,0%
4
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Král Ondřejsl 147
08.10.23
sl 146
07.10.23
sl 139
01.10.23
sl 138
30.09.23
sl 110
06.08.23
sl 109
05.08.23
sl 98
16.07.23
sl 97
15.07.23
sl 90
02.07.23
sl 89
01.07.23
sl 86
25.06.23
sl 85
24.06.23
sl 59
14.05.23
sl 58
13.05.23
sl 37
30.04.23
sl 36
29.04.23
sl 20
09.04.23
sl 19
08.04.23
sl 137
02.10.22
sl 136
01.10.22
sl 129
18.09.22
sl 128
17.09.22
sl 91
10.07.22
sl 90
09.07.22
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 63
22.05.22
sl 62
21.05.22
sl 57
15.05.22
sl 56
14.05.22
sl 49
08.05.22
sl 48
07.05.22
sl 144
02.10.21
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 138
19.09.21
sl 137
18.09.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
pořadí23.26.41.43.50.72.58.57.27.30.12.14.43.44.40.31.12.16.24.42.27.39.25.26.25.29.61.72.36.36.15.19.57.59.68.43.42.76.79.
odstup %21,318,533,829,230,035,549,948,723,822,721,220,948,940,963,224,251,564,850,730,437,853,332,734,734,840,240,757,951,349,855,748,446,747,148,563,252,852,453,9
% poražených soupeřů53,253,729,836,450,029,725,026,359,458,070,363,916,021,811,433,345,028,646,534,944,724,027,335,936,826,323,119,320,527,122,214,35,19,45,62,318,03,84,9
pořadí2020202120222023celkem
průměr77.553.834.035.539.5
medián7657273139
modus7642251243
počet závodů25141839
průměrný odstup od vítěze %53,151,744,236,141,8
průměrné % poražených soupeřů4,48,128,839,529,8
počet jízd410283678
lepší 1. jízda1
50,0%
1
20,0%
1
7,1%
7
38,9%
10
25,6%
čistých jízd0
0,0%
1
10,0%
5
17,9%
5
13,9%
11
14,1%

Kategorie C2M

Král Ondřejsl 110
06.08.23
sl 109
05.08.23
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 91
10.07.22
sl 90
09.07.22
sl 63
22.05.22
sl 62
21.05.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 138
19.09.21
sl 137
18.09.21
sl 155
20.08.21
sl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 82
27.06.21
sl 81
26.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 46
20.09.20
sl 45
19.09.20
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 91
05.07.20
sl 90
04.07.20
pořadí4.9.5.5.1.1.6.6.10.16.7.5.8.7.8.8.9.5.9.21.23.12.14.18.17.4.4.
odstup %4,310,314,416,20,00,04,526,323,732,735,830,383,723,225,541,542,344,453,035,031,729,555,350,253,237,442,1
% poražených soupeřů72,742,966,769,2100,0100,064,372,255,025,050,066,712,533,336,453,350,042,9---31,026,721,47,110,55,9------
pořadí2020202120222023celkem
průměr14.18.44.06.59.0
medián148548
modus48145
počet závodů8116227
průměrný odstup od vítěze %41,839,610,27,331,4
průměrné % poražených soupeřů12,838,678,757,841,3
počet jízd152112452
lepší 1. jízda2
25,0%
2
18,2%
1
16,7%
1
50,0%
6
22,2%
čistých jízd0
0,0%
1
4,8%
2
16,7%
0
0,0%
3
5,8%

Kategorie C2X

Král Ondřejsl 139
01.10.23
sl 138
30.09.23
pořadí10.11.
odstup %20,015,2
% poražených soupeřů40,033,3
pořadí2023celkem
průměr10.510.5
medián1010
modus1010
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %17,617,6
průměrné % poražených soupeřů36,736,7
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Král Ondřejsl 57
19.05.24
sl 56
18.05.24
sl 20
07.04.24
sl 147
08.10.23
sl 146
07.10.23
sl 139
01.10.23
sl 138
30.09.23
sl 110
06.08.23
sl 109
05.08.23
sl 98
16.07.23
sl 97
15.07.23
sl 90
02.07.23
sl 89
01.07.23
sl 86
25.06.23
sl 85
24.06.23
sl 59
14.05.23
sl 58
13.05.23
sl 37
30.04.23
sl 36
29.04.23
sl 20
09.04.23
sl 19
08.04.23
sl 137
02.10.22
sl 136
01.10.22
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 129
18.09.22
sl 128
17.09.22
sl 121
04.09.22
sl 120
03.09.22
sl 91
10.07.22
sl 90
09.07.22
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 63
22.05.22
sl 62
21.05.22
sl 57
15.05.22
sl 56
14.05.22
sl 49
08.05.22
sl 48
07.05.22
sl 38
24.04.22
sl 37
23.04.22
sl 30
16.04.22
sl 149
15.04.22
sl 28
10.04.22
sl 26
09.04.22
sl 21
03.04.22
sl 20
02.04.22
sl 145
03.10.21
sl 144
02.10.21
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 138
19.09.21
sl 137
18.09.21
sl 155
20.08.21
sl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 82
27.06.21
sl 81
26.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 46
20.09.20
sl 45
19.09.20
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 91
05.07.20
sl 90
04.07.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 73
14.06.20
sl 72
13.06.20
sl 139
06.10.19
sl 138
05.10.19
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 92
14.07.19
sl 91
13.07.19
pořadí25.8.62.13.10.29.24.43.44.38.36.17.10.4.2.28.30.46.26.16.19.28.27.42.45.45.54.95.111.21.25.25.26.78.82.49.52.18.17.56.70.44.44.4.9.24.23.106.88.101.115.59.62.52.113.124.61.65.100.116.87.88.117.122.68.65.151.123.39.45.77.85.81.120.153.79.92.140.145.114.119.
odstup %16,29,653,415,07,416,014,124,621,419,918,713,29,54,30,917,212,522,813,714,615,924,717,121,620,329,136,280,5162,616,916,817,417,126,838,823,227,522,523,152,960,331,825,86,724,917,419,341,642,236,735,128,131,843,535,335,440,042,938,759,541,545,129,530,445,052,471,841,429,135,929,444,336,672,4213,472,557,352,855,6153,9170,6
% poražených soupeřů82,995,239,688,192,280,084,774,974,968,969,389,394,294,698,181,180,356,376,677,675,380,383,369,668,857,350,916,18,371,869,266,767,560,360,360,759,552,857,928,619,861,956,688,577,156,657,729,147,334,630,155,458,247,433,733,245,041,349,241,925,924,320,024,439,645,86,825,647,939,739,233,942,018,50,733,333,611,510,00,91,7
pořadí201920202021202220232024celkem
průměr114.895.889.142.824.231.760.7
medián114858842242552
modus7939882510825
počet závodů613152618381
průměrný odstup od vítěze %93,856,339,833,114,526,438,2
průměrné % poražených soupeřů15,229,539,858,080,972,652,5
počet jízd12252952366160
lepší 1. jízda2
33,3%
3
23,1%
8
53,3%
8
30,8%
6
33,3%
1
33,3%
28
34,6%
čistých jízd1
8,3%
7
28,0%
7
24,1%
20
38,5%
10
27,8%
1
16,7%
46
28,8%

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1M

Král Ondřejsl 104
29.07.23
sl 104
29.07.23/2
sl 165
23.07.23
sl 103
22.07.23
pořadí83.128.22.21.
odstup %78,6121,642,829,0
% poražených soupeřů19,65,254,357,4
pořadí2023celkem
průměr63.563.5
medián2222
modus2121
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %68,068,0
průměrné % poražených soupeřů34,134,1
počet jízd88
lepší 1. jízda2
50,0%
2
50,0%
čistých jízd4
50,0%
4
50,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Král Ondřejsl 87
03.07.22
sl 86
02.07.22
pořadí35.41.
odstup %45,156,1
% poražených soupeřů37,028,6
pořadí2022celkem
průměr38.038.0
medián3535
modus3535
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %50,650,6
průměrné % poražených soupeřů32,832,8
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Král Ondřejsl 87
03.07.22
sl 86
02.07.22
sl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
pořadí30.31.52.61.65.77.85.
odstup %30,224,543,540,042,929,444,3
% poražených soupeřů67,067,047,445,041,339,233,9
pořadí202020212022celkem
průměr81.059.330.557.3
medián77613061
modus77523030
počet závodů2327
průměrný odstup od vítěze %36,842,127,336,4
průměrné % poražených soupeřů36,644,667,048,7
počet jízd46414
lepší 1. jízda0
0,0%
2
66,7%
1
50,0%
3
42,9%
čistých jízd1
25,0%
1
16,7%
1
25,0%
3
21,4%
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále