Letní slalom - Pohár Lídy Polesné

19.07.2020   Konec slalomové dráhy - nad soutokem
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. TOMEK Lukáš
SEHNAL Štěpán
1987
1985
USK Pha
USK Pha
84.53 2 82.77 4 86.53 52
2. POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 89.09 0 89.092.56/3,047
3.1/DMPRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít, 2004, SKVS ČB ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
2 SKVS ČB
SKVS ČB
93.29 6 89.74 2 91.745.21/6,042
4.1/VMTATÍČEK Miroslav
ŠANDL Lukáš
1985
1983
3 Pardub.
SKVS ČB
93.13 0 4.00 999 93.136.60/7,637
5.1/VVOREL Zdeněk
ZÁRUBA Martin
1974
1974
2 Pardub.
Dv.Král.
94.97 2 93.92 0 93.927.39/8,532
6. ŠILAR Jakub
KREJZA Filip
1987
1989
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
97.37 2 95.99 0 95.999.46/10,927
7.1/VSBENHÁK Jiří
BENHÁK Ladislav
1956
1954
2 Jablonec
SKVS ČB
96.04 0 4.00 999 96.049.51/11,022
8.2/VJINDRÁK Petr
BOČEK Zdeněk
1969
1975
2 Tech.Pha
SKVS ČB
96.08 0 4.00 999 96.089.55/11,017
9. BROKEŠ Marek
RAŠNER Karel
2003
1976
Postřelm
Postřelm
96.43 0 4.00 999 96.439.90/11,412
10.1/DSKOVAŘÍK Vít
TARABA Matyáš
2003
2004
3 KK Brand
KK Brand
101.65 6 97.94 2 99.9413.41/15,57
11.3/VHOLÝ Jiří
PECHLÁT Hynek
1957
1971
2 Rakovník
Sušice
104.63 0 105.97 4 104.6318.10/20,96
12.2/DMNOVÁK Matouš
NOVÁK Václav
2006
2005
2 VS Tábor
VS Tábor
102.19 6 104.38 52 108.1921.66/25,05
13. VÁLEK Michal
VÁLEK Michal
2006
1974
2 VS Tábor
VS Tábor
107.69 2 122.04 58 109.6923.16/26,84
14. KAŠPAROVÁ Anna
MULAČOVÁ Marta
1985
1986
2 Sláv.HK
RK Troja
109.68 2 108.60 2 110.6024.07/27,83
15.1/ZSSVOBODA Adam
BOURA Samuel
2006
2007
3 USK Pha
USK Pha
106.88 8 103.17 8 111.1724.64/28,52
16.2/ZSSEMERÁD Jakub
MAREK Kryštof
2006
2006
Roudnice
Roudnice
109.21 6 109.95 2 111.9525.42/29,41
17.4/VŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Rakovník
Klatovy
114.13 2 111.65 2 113.6527.12/31,30
18.1/ZMDVOŘÁK Vít
KRÁL Ondřej
2009
2008
USK Pha
USK Pha
127.58 4 121.97 8 129.9743.44/50,20
19.1/U23PŠENIČKA Václav
EGERT Tomáš
2001
2004
3 Rakovník
Rakovník
122.69 12 4.00 999 134.6948.16/55,70
20. PODUŠKA Patrik
PODUŠKA Mikuláš
1976
2012
So Trója
So Trója
85.93 358 93.19 252 345.19258.66/298,90
  ŠTERCL Vít
KOŘÍNEK Vilém
1999
1999
Dukla B.
USK Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl