Letní slalom - Pohár Lídy Polesné

19.07.2020   Konec slalomové dráhy - nad soutokem
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSPÍPAL Zbyněk, 2003, SKVS ČB PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB70.45 4 68.36 0 68.36 398
2.1/DMHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk73.38 0 68.71 0 68.710.35/0,5393
3.2/DSROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk70.62 54 68.68 2 70.682.32/3,4388
4.2/DMTURNER Karel 2004 2 Sušice76.19 4 71.37 0 71.373.01/4,4383
5.3/DMCHRISTIAN STANZEL 2005 9 GER AKV Augsburg77.15 6 72.26 0 72.263.90/5,70
6.4/DMNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor74.34 8 72.40 0 72.404.04/5,9378
7. ROLENC Ondřej 1991 2 Pardub.75.88 2 72.47 0 72.474.11/6,0373
8.5/DMNOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB77.10 2 73.02 0 73.024.66/6,8368
9.6/DMKOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB79.94 54 74.87 0 74.876.51/9,5363
10.7/DMCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.74.84 2 73.14 2 75.146.78/9,9358
11.8/DMRENDÓN Enrique 2005 2 Frol73.89 2 73.22 2 75.226.86/10,0353
12.1/VMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB76.25 0 75.52 2 76.257.89/11,5348
13.9/DMSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec79.54 2 76.61 0 76.618.25/12,1343
14. SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto77.32 0 76.66 0 76.668.30/12,1338
15.2/VBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB78.15 2 76.92 0 76.928.56/12,5333
16.3/DSMÍL Jakub 2003 2 Trutnov78.04 4 76.94 0 76.948.58/12,6328
17.3/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz81.42 0 77.38 0 77.389.02/13,2323
18.1/VMOTO Klír 1981 USK Pha77.40 0 76.10 4 77.409.04/13,2318
19.4/DSHAVRÁNEK Jakub 2002 3 Roudnice75.96 56 73.45 4 77.459.09/13,3313
20.10/DMJOHANN HEIN 2005 9 GER BFC Bamberg77.53 0 73.46 50 77.539.17/13,40
21.1/ZSKUTEK Michal 2006 2 Frol77.27 4 75.83 2 77.839.47/13,9308
22.5/DSBROKEŠ Marek 2003 2 Postřelm75.41 6 74.00 4 78.009.64/14,1303
23. KREJZA Filip 1989 3 Vys.Mýto83.69 0 78.23 0 78.239.87/14,4298
24.11/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.80.24 0 78.38 0 78.3810.02/14,7293
25.2/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz80.88 54 78.41 0 78.4110.05/14,7288
26.1/U23ŠOREL Martin 2001 3+ Dukla B.80.10 2 76.42 2 78.4210.06/14,7283
27.12/DMSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB76.52 2 73.76 50 78.5210.16/14,9278
28.3/ZSBECKE DAVID 2006 9 GER Kanu Schwaben Augsburg83.92 0 78.92 0 78.9210.56/15,40
29.4/VTESAŘ Robert 1972 3 SKVS ČB81.57 0 79.04 0 79.0410.68/15,6273
30.4/ZSMAREK Kryštof 2006 2 Roudnice82.82 52 79.17 0 79.1710.81/15,8268
31.6/DSMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.75.26 4 83.72 0 79.2610.90/15,9263
32.2/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.84.24 2 79.34 0 79.3410.98/16,1258
33.5/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice80.46 2 79.50 0 79.5011.14/16,3253
34.13/DMŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVS ČB80.23 8 77.90 2 79.9011.54/16,9248
35.5/ZSDRUSKA Vojta 2006 3+ SKVS ČB83.98 2 79.96 0 79.9611.60/17,0243
36.6/ZSSEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice82.81 2 80.14 0 80.1411.78/17,2238
37.7/ZSBOHATÝ Oto 2007 2 KK Brand82.83 62 78.19 2 80.1911.83/17,3233
38.7/DSMALÝ Filip 2002 3+ Ot.Strak83.36 6 80.22 0 80.2211.86/17,3228
39.8/ZSVENC Ondřej 2007 2 KK Brand85.30 6 78.60 2 80.6012.24/17,9223
40.14/DMLUIS WEIGL 2005 9 GER KSA Augsburg78.74 6 76.94 4 80.9412.58/18,40
41.15/DMHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak76.95 4 75.07 56 80.9512.59/18,4218
42.16/DMSEDLAŘÍK Adam 2005 3+ Kralupy85.79 2 81.33 0 81.3312.97/19,0213
43.9/ZSLEHNER PAUL 2007 9 GER Kanu Schwaben Augsburg82.07 6 81.76 0 81.7613.40/19,60
44.2/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB79.78 2 81.48 6 81.7813.42/19,6208
45.6/VMILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec86.41 6 81.84 0 81.8413.48/19,7203
46.10/ZSNEUMANN KALLE 2006 9 GER Kanu Schwaben Augsburg81.86 0 83.65 0 81.8613.50/19,70
47.17/DMGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice79.87 2 80.69 2 81.8713.51/19,8198
48.11/ZSPOLLERT Antonín 2006 2 USK Pha83.21 2 79.91 2 81.9113.55/19,8193
49.12/ZSKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor84.77 2 82.18 0 82.1813.82/20,2188
50.13/ZSHARTMANN LUIS 2006 9 GER Kanu Schwaben Augsburg82.25 0 80.92 2 82.2513.89/20,30
51.3/U23ŠULC Karel 2000 3+ KK Brand4.00 999 82.59 0 82.5914.23/20,8183
52.7/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz86.52 0 82.79 0 82.7914.43/21,1178
53.18/DMSTRASSER Marek 2004 2 L.Žatec82.37 2 80.85 2 82.8514.49/21,2173
54.4/U23KOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha4.00 999 81.20 2 83.2014.84/21,7168
55.5/U23ŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.4.00 999 83.42 0 83.4215.06/22,0163
56.19/DMPIŠTORA Michal 2005 2 Roudnice86.18 2 81.56 2 83.5615.20/22,2158
57.14/ZSVONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand85.79 2 83.61 0 83.6115.25/22,3153
58.20/DMBOMBIC Erik 2005 3+ SKVS ČB83.66 0 83.06 52 83.6615.30/22,4148
59.21/DMLOUN Matěj 2004 2 Šumperk82.38 2 83.71 0 83.7115.35/22,5143
60.22/DMJEŘÁBEK Tomáš 2004 2 KK Brand80.09 4 82.55 2 84.0915.73/23,0138
61.8/VZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.86.38 2 84.11 0 84.1115.75/23,0133
62.23/DMSTOLÍN Adam 2005 3 Trutnov84.13 0 85.77 4 84.1315.77/23,1128
63.9/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.90.15 2 84.31 0 84.3115.95/23,3123
64.24/DMŠKOP Jáchym 2005 3+ Ot.Strak84.52 2 84.77 0 84.7716.41/24,0118
65.8/DSHYNEK Pavel 2003 2 Semily86.92 0 84.92 0 84.9216.56/24,2113
66.25/DMPOPELKA Petr 2005 2 KK Brand84.62 2 85.05 0 85.0516.69/24,4108
67.26/DMWESTFAL Mattias 2004 2 Kralupy83.35 2 83.13 2 85.1316.77/24,5103
68.27/DMKÖRNER Adam 2004 2 KK Brand88.71 0 85.18 0 85.1816.82/24,698
69.28/DMTARABA Matyáš 2004 2 KK Brand83.22 2 79.29 54 85.2216.86/24,793
70.29/DMKOŘÍNEK Vojtěch 2004 3+ Jablonec89.11 6 85.58 0 85.5817.22/25,288
71.30/DMHADRABA Martin 2005 3+ Frol87.46 2 86.02 0 86.0217.66/25,883
72.10/VTROCH Petr 1971 2 Dv.Král.88.40 0 86.22 0 86.2217.86/26,182
73.15/ZSNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor87.05 6 86.45 0 86.4518.09/26,581
74.1/ZMSVOBODA Šimon 2008 3+ Benátky85.01 4 84.56 2 86.5618.20/26,680
75.16/ZSELIAS KUSCHINSKY 2006 9 GER KKR Rosenheim95.26 4 86.69 0 86.6918.33/26,80
76.9/DSKOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand80.70 6 82.25 52 86.7018.34/26,879
77.17/ZSŠÍMA Lukáš 2006 3+ Ot.Strak88.82 54 84.77 2 86.7718.41/26,978
78.18/ZSMILYAN Daniel 2006 3+ L.Žatec86.39 2 82.86 4 86.8618.50/27,177
79.31/DMJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.84.61 4 84.92 2 86.9218.56/27,276
80.3/VMKODADA Miroslav 1982 2 Kotva B.82.24 50 86.97 0 86.9718.61/27,275
81.11/VJINDRÁK Petr 1969 3+ Tech.Pha90.06 6 85.15 2 87.1518.79/27,574
82.19/ZSHAUCK Marek 2007 2 KVS HK85.56 2 83.22 4 87.2218.86/27,673
83.32/DMPODZIMEK Jan 2004 3 Klášter.91.15 4 85.28 2 87.2818.92/27,772
84.1/VSFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa89.90 2 85.32 2 87.3218.96/27,771
85.33/DMŠTIBRÁNYI David 2004 2 KK Brand87.36 0 121.71 2 87.3619.00/27,870
86.4/VMHORÁK David 1976 2 Frol89.76 0 88.09 0 88.0919.73/28,969
87.20/ZSLUKAS SOMMER 2006 9 GER KKR Rosenheim96.57 4 88.95 0 88.9520.59/30,10
88.34/DMPETR Lukáš 2004 2 KK Brand85.27 4 86.39 6 89.2720.91/30,668
89.21/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha91.46 6 89.38 0 89.3821.02/30,767
90.2/ZMKRÁL Matěj 2008 3 USK Pha90.81 6 89.43 0 89.4321.07/30,866
91.22/ZSCHYTIL Lumír 2006 3 Šumperk104.79 4 89.55 0 89.5521.19/31,065
92.5/VMKOŘÍNEK Martin 1977 2 Jablonec90.58 0 87.59 2 89.5921.23/31,164
93.35/DMPELIKÁN Václav 2005 3+ Boh.Pha99.57 6 89.66 0 89.6621.30/31,263
94.23/ZSJANČAR Štěpán 2007 3+ USK Pha96.11 2 89.89 0 89.8921.53/31,562
94.2/VSKOSHELEV Sergey 1960 3+ Sušice92.68 12 89.89 0 89.8921.53/31,561
96.3/VSNOVÁK Jindřich 1964 2 Kralupy89.95 0 90.77 2 89.9521.59/31,660
97.12/VCHŇOUPEK Jan 1975 3 Roztoky89.98 0 91.24 4 89.9821.62/31,659
98.4/VSKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.90.69 0 87.99 2 89.9921.63/31,658
99.6/VMKRÁL Tomáš 1979 3 USK Pha100.04 54 88.71 2 90.7122.35/32,757
100.36/DMVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice89.25 4 88.81 2 90.8122.45/32,856
101. WEBER Oldřich 1987 SKVS ČB4.00 999 90.84 0 90.8422.48/32,955
102.13/VPUTZER Pavel 1967 3+ Kaplice95.13 4 89.30 2 91.3022.94/33,654
103.3/ZMPETŘÍK Marek 2008 3+ USK Pha91.53 2 91.43 0 91.4323.07/33,753
104.4/ZMKVAPIL Matěj 2009 3 Sláv.KV91.69 8 91.87 0 91.8723.51/34,452
105.24/ZSFRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice90.12 2 98.24 2 92.1223.76/34,851
106.10/DSBUDÁK David 2003 3+ Kadaň93.05 12 88.17 4 92.1723.81/34,850
107.5/ZMSLUŠNÝ Vojtěch 2008 3+ Benátky92.26 10 90.37 2 92.3724.01/35,149
108.37/DMZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto98.44 6 92.42 0 92.4224.06/35,248
109.6/ZMDVOŘÁK Vít 2009 3 USK Pha104.38 54 92.77 0 92.7724.41/35,747
110.7/ZMPLAS Tobiáš 2008 3+ USK Pha92.34 2 91.28 2 93.2824.92/36,546
111.25/ZSGESSER OSCAR 2007 9 GER AKV Augsburg91.44 2 91.10 52 93.4425.08/36,70
112.8/ZMŘEŽÁBEK Dominik 2009 3 USK Pha97.34 6 93.83 0 93.8325.47/37,345
113.26/ZSŠKOP Jan 2007 3+ Ot.Strak89.50 6 87.95 6 93.9525.59/37,444
114.14/VROUČA Jaroslav 1970 3+ Šumperk96.35 0 94.33 0 94.3325.97/38,043
115.5/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.96.85 0 94.47 0 94.4726.11/38,242
116. CINKO Radek 1993 3+ Pardub.4.00 999 92.51 2 94.5126.15/38,341
117.9/ZMLANGER Filip 2009 3 USK Pha92.25 6 94.94 0 94.9426.58/38,940
118.10/ZMBAREŠ Hugo 2008 3 USK Pha90.15 6 89.01 6 95.0126.65/39,039
118.6/U23WALTER David 2001 3+ Šumperk95.01 0 103.28 0 95.0126.65/39,038
120.15/VSTANOVSKÝ Tomáš 1972 3 SKVS ČB96.85 10 93.28 2 95.2826.92/39,437
121.27/ZSBOURA Samuel 2007 3 USK Pha91.35 4 99.27 4 95.3526.99/39,536
122.11/ZMKVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn97.89 62 93.79 2 95.7927.43/40,135
123.7/U23VENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto93.09 8 92.19 4 96.1927.83/40,734
124.12/ZMPINKAVA Matyáš 2009 3+ USK Pha95.54 54 94.45 2 96.4528.09/41,133
125.8/U23PŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník4.00 999 95.13 2 97.1328.77/42,132
126.13/ZMDOČKAL Radek 2008 3 Dukla B.100.54 0 98.49 0 98.4930.13/44,131
127.28/ZSKVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto96.24 14 93.18 6 99.1830.82/45,130
128.14/ZMVANĚK Daniel 2008 3 KK Brand122.35 6 100.03 0 100.0331.67/46,329
129.16/VŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník101.43 2 100.29 0 100.2931.93/46,728
130. VRÁVORA IŠTVÁN 1980 9 POL94.36 6 91.32 60 100.3632.00/46,80
131.29/ZSTESAŘ Petr 2006 3 Loko Plz102.20 2 100.67 0 100.6732.31/47,327
132.30/ZSPECHLÁT Adam 2007 3 Sušice100.18 4 100.98 0 100.9832.62/47,726
133.6/VSKULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec117.18 6 99.12 2 101.1232.76/47,925
134.15/ZMPELIKÁN Martin 2009 3 Boh.Pha93.27 8 105.84 2 101.2732.91/48,124
135.31/ZSKOLÁŘ Jakub 2006 3 SKVS ČB103.34 2 101.37 0 101.3733.01/48,323
136.7/VSKRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz113.50 2 99.72 2 101.7233.36/48,822
137.16/ZMNOVOTNÝ Matyáš 2009 3 KK Brand1.00 999 97.79 4 101.7933.43/48,921
138.32/ZSHOTOVÝ Václav 2006 3 SKVS ČB101.90 0 104.02 2 101.9033.54/49,120
139.33/ZSSYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec97.17 58 96.08 6 102.0833.72/49,319
140.38/DMCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3+ Frol96.67 6 112.11 2 102.6734.31/50,218
141.8/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník4.00 999 102.69 0 102.6934.33/50,217
142.7/VMPODUŠKA Patrik 1976 3 So Trója95.04 8 100.18 4 103.0434.68/50,716
143.34/ZSBUNTE TIM 2007 9 GER Kanu Schwaben Augsburg101.10 2 97.13 6 103.1034.74/50,80
144.35/ZSPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.99.75 4 114.24 50 103.7535.39/51,815
145.36/ZSPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha98.86 6 101.05 6 104.8636.50/53,414
146.8/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Frol119.42 4 103.33 2 105.3336.97/54,113
147. ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto105.00 6 116.04 2 111.0042.64/62,412
148.17/ZMMALINSKÝ Petr 2008 3 KK Brand114.50 0 105.78 100 114.5046.14/67,511
149.18/ZMHILAR Mikoláš 2009 3 USK Pha111.19 4 122.65 6 115.1946.83/68,510
150.19/ZMKEPŠTA Martin 2009 3 KK Brand111.02 6 130.49 60 117.0248.66/71,29
151.20/ZMKRÁL Ondřej 2008 3 USK Pha111.46 6 120.46 50 117.4649.10/71,88
152.21/ZMPOHANKA František 2008 3 KK Brand114.99 60 113.83 4 117.8349.47/72,47
153.22/ZMPLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVS ČB117.85 4 117.28 4 121.2852.92/77,46
154.23/ZMODVÁRKO Jakub 2008 3 Dukla B.118.95 4 136.08 6 122.9554.59/79,95
155.24/ZMSLÁDEK Michal 2009 3 Loko Plz128.64 2 149.57 4 130.6462.28/91,14
156.9/VMHADRABA Michal 1976 Frol134.84 54 136.50 4 140.5072.14/105,53
157.39/DMSEDLÁK Jakub 2005 Vys.Mýto135.86 6 137.45 56 141.8673.50/107,52
158.37/ZSVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto140.58 4 112.04 54 144.5876.22/111,51
159.38/ZSSEDLÁK Václav 2007 3 Vys.Mýto140.55 8 120.10 52 148.5580.19/117,30
160.25/ZMPOKORNÝ Daniel 2009 USK Pha150.31 4 135.06 58 154.3185.95/125,70
161.26/ZMLEV Ondřej 2008 Trutnov139.59 58 157.83 106 197.59129.23/189,00
162.27/ZMVOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto1.00 999 144.30 114 258.30189.94/277,90
  POLÁK Jakub 1980 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOLÁŘ Jakub 2004 Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLIMENT Tomáš 2008 3 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁK Matěj 2004 3+ VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMKAŠPAROVÁ Anna, 1985, Sláv.HK KAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK89.77 4 83.34 0 83.34 26
2.1/DMJELÍNKOVÁ Sára, 2005, USK Pha JELÍNKOVÁ Sára 2005 3 USK Pha89.18 6 84.16 0 84.160.82/1,021
3.2/DMHOJDOVÁ Eliška, 2005, Horš.Týn HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn94.03 50 85.29 0 85.291.95/2,316
4.1/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3+ Šumperk91.54 0 94.32 4 91.548.20/9,811
5.3/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor96.68 2 94.94 0 94.9411.60/13,910
6.2/ZMŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 3 SKVS ČB107.99 0 95.29 0 95.2911.95/14,39
7.4/DMGILLICH JUSTINA 2005 9 GER AKV Augsburg95.77 2 95.80 0 95.8012.46/15,00
8.1/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 3+ KK Brand96.63 0 99.32 2 96.6313.29/15,98
9.3/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3 KK Brand98.23 4 98.48 0 98.4815.14/18,27
10.2/ZSBÄHNER MERLE 2007 9 GER Kanu Schwaben Augsburg4.00 999 99.24 0 99.2415.90/19,10
11.3/ZSALTMAN ISABELLA 2007 9 USA Potomac Whitewater Racing 104.35 4 102.16 0 102.1618.82/22,60
12.4/ZSVOJTÍKOVÁ Klára 2007 3 KK Brand111.21 54 101.76 4 105.7622.42/26,96
13.5/ZSHORÁKOVÁ Julie 2006 3 Kralupy100.12 6 110.90 58 106.1222.78/27,35
14. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor106.61 0 112.07 0 106.6123.27/27,94
15.4/ZMDEETJEN TABEA 2008 9 GER AKV Augsburg105.71 2 107.14 0 107.1423.80/28,60
16.6/ZSDIEMMER CAROLIN 2007 9 GER AKV Augsburg103.89 6 103.30 4 107.3023.96/28,70
17.7/ZSMIA ARNU 2006 9 GER KKR Rosenheim106.29 4 1.00 999 110.2926.95/32,30
18.1/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml.112.60 2 100.42 56 114.6031.26/37,53
19.8/ZSRIANTOVÁ Marie 2006 VS Tábor106.90 12 1.00 999 118.9035.56/42,72
20.9/ZSKYLBERGEROVÁ Iva 2007 Ot.Strak131.41 6 118.44 4 122.4439.10/46,91
21.5/ZMBEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov123.20 54 127.16 0 127.1643.82/52,60
22.2/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov143.58 6 139.25 6 145.2561.91/74,30
  VACULOVÁ Lucie 2008 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ERLOVÁ Natálie 2006 2+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. TOMEK Lukáš
SEHNAL Štěpán
1987
1985
USK Pha
USK Pha
84.53 2 82.77 4 86.53 52
2. POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 89.09 0 89.092.56/3,047
3.1/DMPRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít, 2004, SKVS ČB ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
2 SKVS ČB
SKVS ČB
93.29 6 89.74 2 91.745.21/6,042
4.1/VMTATÍČEK Miroslav
ŠANDL Lukáš
1985
1983
3 Pardub.
SKVS ČB
93.13 0 4.00 999 93.136.60/7,637
5.1/VVOREL Zdeněk
ZÁRUBA Martin
1974
1974
2 Pardub.
Dv.Král.
94.97 2 93.92 0 93.927.39/8,532
6. ŠILAR Jakub
KREJZA Filip
1987
1989
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
97.37 2 95.99 0 95.999.46/10,927
7.1/VSBENHÁK Jiří
BENHÁK Ladislav
1956
1954
2 Jablonec
SKVS ČB
96.04 0 4.00 999 96.049.51/11,022
8.2/VJINDRÁK Petr
BOČEK Zdeněk
1969
1975
2 Tech.Pha
SKVS ČB
96.08 0 4.00 999 96.089.55/11,017
9. BROKEŠ Marek
RAŠNER Karel
2003
1976
Postřelm
Postřelm
96.43 0 4.00 999 96.439.90/11,412
10.1/DSKOVAŘÍK Vít
TARABA Matyáš
2003
2004
3 KK Brand
KK Brand
101.65 6 97.94 2 99.9413.41/15,57
11.3/VHOLÝ Jiří
PECHLÁT Hynek
1957
1971
2 Rakovník
Sušice
104.63 0 105.97 4 104.6318.10/20,96
12.2/DMNOVÁK Matouš
NOVÁK Václav
2006
2005
2 VS Tábor
VS Tábor
102.19 6 104.38 52 108.1921.66/25,05
13. VÁLEK Michal
VÁLEK Michal
2006
1974
2 VS Tábor
VS Tábor
107.69 2 122.04 58 109.6923.16/26,84
14. KAŠPAROVÁ Anna
MULAČOVÁ Marta
1985
1986
2 Sláv.HK
RK Troja
109.68 2 108.60 2 110.6024.07/27,83
15.1/ZSSVOBODA Adam
BOURA Samuel
2006
2007
3 USK Pha
USK Pha
106.88 8 103.17 8 111.1724.64/28,52
16.2/ZSSEMERÁD Jakub
MAREK Kryštof
2006
2006
Roudnice
Roudnice
109.21 6 109.95 2 111.9525.42/29,41
17.4/VŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Rakovník
Klatovy
114.13 2 111.65 2 113.6527.12/31,30
18.1/ZMDVOŘÁK Vít
KRÁL Ondřej
2009
2008
USK Pha
USK Pha
127.58 4 121.97 8 129.9743.44/50,20
19.1/U23PŠENIČKA Václav
EGERT Tomáš
2001
2004
3 Rakovník
Rakovník
122.69 12 4.00 999 134.6948.16/55,70
20. PODUŠKA Patrik
PODUŠKA Mikuláš
1976
2012
So Trója
So Trója
85.93 358 93.19 252 345.19258.66/298,90
  ŠTERCL Vít
KOŘÍNEK Vilém
1999
1999
Dukla B.
USK Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMALTMAN MARCELLA 2004 9 USA Potomac Whitewater Racing 77.82 0 76.86 0 76.86 0
2. ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.86.29 0 79.58 0 79.582.72/3,5123
3.1/VMKAŠPAROVÁ Anna, 1985, Sláv.HK KAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK4.00 999 79.76 0 79.762.90/3,8118
4.2/DMTESAŘOVÁ Hana 2004 2+ SKVS ČB81.77 2 79.91 0 79.913.05/4,0113
5.1/DSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK80.74 2 80.01 0 80.013.15/4,1108
6.2/DSPOLLERTOVÁ Ema 2003 2 USK Pha87.80 0 81.51 0 81.514.65/6,0103
7.3/DMHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn84.91 0 79.95 2 81.955.09/6,698
8.1/ZSHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn82.19 0 86.05 0 82.195.33/6,993
9.2/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha84.49 2 83.21 0 83.216.35/8,388
10.4/DMSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK83.53 0 86.64 0 83.536.67/8,783
11.3/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV84.89 0 83.81 0 83.816.95/9,078
12.2/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 2 KK Brand90.93 2 84.94 0 84.948.08/10,573
13.4/VMSEHNALOVÁ Marie 1981 USK Pha86.46 0 85.16 0 85.168.30/10,868
14.3/ZSHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice85.20 0 104.36 0 85.208.34/10,963
15. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor87.09 2 86.62 0 86.629.76/12,758
16.5/VMPURGEROVÁ Šárka 1984 3+ SKVS ČB88.72 0 87.36 0 87.3610.50/13,753
17.5/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor89.95 4 87.91 0 87.9111.05/14,448
18.1/ZMŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 2 SKVS ČB86.40 2 87.94 0 87.9411.08/14,443
18.2/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3+ Šumperk113.56 100 87.94 0 87.9411.08/14,438
20.4/ZSDIEMMER CAROLIN 2007 9 GER AKV Augsburg91.13 0 88.00 0 88.0011.14/14,50
21.5/ZSRIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor92.08 52 88.05 0 88.0511.19/14,633
22.6/DMJELÍNKOVÁ Sára 2005 2 USK Pha88.23 0 88.31 50 88.2311.37/14,828
23.6/ZSBÄHNER MERLE 2007 9 GER Kanu Schwaben Augsburg89.09 0 89.53 4 89.0912.23/15,90
24.7/DMTKADLECOVÁ Kateřina 2005 3+ Kralupy92.19 2 89.18 0 89.1812.32/16,027
25.1/VBUDDEUSOVA RENATA 1966 9 USA Potomac Whitewater Racing 90.68 0 89.51 0 89.5112.65/16,50
26.8/DMGILLICH JUSTINA 2005 9 GER AKV Augsburg91.37 0 89.68 0 89.6812.82/16,70
27.3/ZMRIANTOVÁ Anežka 2008 3+ VS Tábor85.87 4 89.87 6 89.8713.01/16,926
28.4/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3+ KK Brand89.12 2 90.02 0 90.0213.16/17,125
29.7/ZSALTMAN ISABELLA 2007 9 USA Potomac Whitewater Racing 94.90 6 89.71 2 91.7114.85/19,30
30.8/ZSVOJTÍKOVÁ Klára 2007 3+ KK Brand91.19 2 92.14 0 92.1415.28/19,924
31.9/ZSMIA ARNU 2006 9 GER KKR Rosenheim92.43 0 4.00 999 92.4315.57/20,30
32.10/ZSBEEROVÁ Anežka 2007 3+ Roudnice96.18 2 90.53 2 92.5315.67/20,423
33.3/DSKRISTL Anouk 2003 3+ USK Pha93.19 0 100.67 0 93.1916.33/21,222
34.6/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK94.01 0 4.00 999 94.0117.15/22,321
35.11/ZSGRUSSLER JOHANNA 2007 9 GER AKV Augsburg94.57 0 114.10 0 94.5717.71/23,00
36.12/ZSHORÁKOVÁ Julie 2006 2 Kralupy92.63 2 93.01 2 94.6317.77/23,120
37.5/ZMDEETJEN TABEA 2008 9 GER AKV Augsburg90.69 4 1.00 999 94.6917.83/23,20
38.2/VPODZIMKOVÁ Markéta 1974 3+ Klášter.106.52 4 94.13 2 96.1319.27/25,119
39.13/ZSKYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak103.16 6 97.88 0 97.8821.02/27,318
40.14/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.96.60 2 118.46 50 98.6021.74/28,317
41.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav116.13 50 99.20 0 99.2022.34/29,116
42.6/ZMJIRASOVÁ Klára 2008 3+ USK Pha99.25 2 105.18 2 101.2524.39/31,715
43. MULAČOVÁ Marta 1986 3+ RK Troja105.09 0 101.55 0 101.5524.69/32,114
44.3/VŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3+ Rakovník99.86 4 101.85 0 101.8524.99/32,513
45. HABICHOVÁ Polesná Jitka 1990 3+ Loko Plz105.69 2 102.83 0 102.8325.97/33,812
46.9/DMSLÁDKOVÁ Linda 2004 3 Loko Plz102.92 0 99.94 4 102.9226.06/33,911
47.10/DMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice103.33 0 102.90 2 103.3326.47/34,410
48.11/DMHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.120.26 102 103.80 0 103.8026.94/35,19
49.4/DSSMETANOVÁ Anna 2002 3 VS Tábor104.94 2 168.80 56 106.9430.08/39,18
50.12/DMGESSER MORELLA 2005 9 GER AKV Augsburg133.48 50 107.41 0 107.4130.55/39,70
51.7/ZMŠIMÁKOVÁ Anna 2008 3 SKVS ČB104.86 10 96.67 50 114.8638.00/49,47
52.8/ZMPODUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha116.44 2 115.67 0 115.6738.81/50,56
53.1/U23BROTÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Loko Plz118.69 0 4.00 999 118.6941.83/54,45
54.5/DSPANZEROVÁ Kateřina 2003 3 Loko Plz118.15 8 133.21 106 126.1549.29/64,14
55.4/VKOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Rakovník172.59 6 117.91 10 127.9151.05/66,43
56.6/DSŠANDOVÁ Anežka 2003 3 Pardub.138.29 50 150.02 4 154.0277.16/100,42
57.9/ZMBEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov113.89 54 104.80 50 154.8077.94/101,41
58.15/ZSLEVOVÁ Viktorie 2006 3 Trutnov186.69 58 1.00 999 244.69167.83/218,40
  TESAŘOVÁ Eliška 2007 3 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOČKOVÁ Kateřina 2007 3+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOČKOVÁ Bára 2003 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. FOUKAL Pavel, 1987, Dukla B. FOUKAL Pavel 1987 2+ Dukla B.71.81 0 71.57 0 71.57 190
2.1/U23URBAN Daniel, 2001, Šumperk URBAN Daniel 2001 2+ Šumperk71.71 0 71.46 2 71.710.14/0,2185
3.1/DMŠEDIVÝ Vít, 2004, SKVS ČB ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB74.37 4 72.98 0 72.981.41/2,0180
4.2/DMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha75.88 0 73.76 0 73.762.19/3,1175
5. TOMEK Lukáš 1987 USK Pha76.51 0 74.62 0 74.623.05/4,3170
6.3/DMPOLLERT Jáchym 2004 2 USK Pha81.78 2 76.42 0 76.424.85/6,8165
7.1/VMKVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV76.44 0 78.10 0 76.444.87/6,8160
8.1/ZSINDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK77.71 0 76.75 0 76.755.18/7,2155
9. NOVÁK Martin 1991 3 Č.Kruml.79.01 0 77.97 0 77.976.40/8,9150
10.2/VMSEHNAL Štěpán 1985 USK Pha78.01 0 79.87 0 78.016.44/9,0145
11. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB80.95 0 78.79 0 78.797.22/10,1140
12.1/DSČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB79.61 0 78.82 0 78.827.25/10,1135
13.1/VKREJČÍ Karel 1972 3+ SKVS ČB79.26 0 4.00 999 79.267.69/10,7130
14.2/DSWENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn81.00 0 79.43 0 79.437.86/11,0125
15.4/DMŠŤASTNÝ Matěj 2005 3+ Pardub.81.36 0 80.13 0 80.138.56/12,0120
16.2/ZSHEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK81.35 0 80.21 0 80.218.64/12,1115
17.3/ZSVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor78.99 2 80.30 0 80.308.73/12,2110
18.3/VMŠANDL Lukáš 1983 2 SKVS ČB81.24 2 80.63 0 80.639.06/12,7105
19.3/DSKUNEŠ Daniel 2003 2 Horš.Týn79.11 2 80.64 0 80.649.07/12,7100
20.4/VMPEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor80.89 0 82.22 50 80.899.32/13,095
21.5/VMCUC Michal 1977 3+ Tech.Pha79.67 2 86.64 4 81.6710.10/14,190
22.5/DMCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.93.38 2 81.77 0 81.7710.20/14,385
23. HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor81.92 0 4.00 999 81.9210.35/14,580
24.4/ZSPRÜHER Vojtěch 2006 3 SKVS ČB82.31 2 80.27 2 82.2710.70/15,075
25.2/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.81.54 2 81.87 2 83.5411.97/16,770
26.3/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB81.93 2 82.11 4 83.9312.36/17,365
27.6/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB84.00 0 84.18 0 84.0012.43/17,460
28.6/DMTURNER Karel 2004 3 Sušice84.16 0 81.67 4 84.1612.59/17,655
29.4/DSMÍL Jakub 2003 2 Trutnov83.46 4 80.44 4 84.4412.87/18,050
30.4/VVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.84.55 0 86.02 0 84.5512.98/18,145
31.7/VMRAŠNER Karel 1976 Postřelm84.77 0 85.50 0 84.7713.20/18,444
32.5/DSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB83.05 2 85.46 0 85.0513.48/18,843
33.5/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav86.07 0 85.86 0 85.8614.29/20,042
34.5/ZSELIAS KUSCHINSKY 2006 9 GER KKR Rosenheim87.37 0 93.04 2 87.3715.80/22,10
35.6/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha87.48 0 87.65 50 87.4815.91/22,241
36.7/DMSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol86.95 2 83.77 4 87.7716.20/22,640
37.6/DSFENCL Jáchym 2003 3+ Pardub.91.13 0 87.84 0 87.8416.27/22,739
38.8/DMŠTERCL Dominik 2005 3+ Dukla B.87.92 0 88.10 0 87.9216.35/22,838
39.8/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor88.61 0 103.66 0 88.6117.04/23,837
40. HABICH Karel 1994 3+ VS Tábor96.90 6 88.64 0 88.6417.07/23,936
41.7/ZSDRUSKA Vojta 2006 3 SKVS ČB87.35 2 88.57 4 89.3517.78/24,835
42.8/ZSPANZER Martin 2007 3+ Loko Plz91.81 6 89.54 0 89.5417.97/25,134
43.7/DSBROKEŠ Marek 2003 2 Postřelm88.63 6 83.59 6 89.5918.02/25,233
44.2/U23HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor96.66 0 90.07 0 90.0718.50/25,832
45.9/ZSVENC Ondřej 2007 3+ KK Brand90.32 0 88.72 2 90.3218.75/26,231
46.6/VBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB4.00 999 88.79 2 90.7919.22/26,930
47.7/VSVÍTIL Vladan 1974 3+ Postřelm96.39 0 91.12 0 91.1219.55/27,329
48.9/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK89.66 2 4.00 999 91.6620.09/28,128
49.1/VSFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa95.38 2 92.13 0 92.1320.56/28,727
50. KREJZA Filip 1989 3 Vys.Mýto92.42 0 92.66 0 92.4220.85/29,126
51.10/ZSVONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand100.91 2 92.43 0 92.4320.86/29,125
52.8/VHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn90.53 2 4.00 999 92.5320.96/29,324
53.9/DMSTOLÍN Adam 2005 Trutnov91.04 2 94.92 0 93.0421.47/30,023
54.3/U23RUFFER Matěj 1999 3+ Pardub.109.21 0 91.75 2 93.7522.18/31,022
55. ŠILAR Jakub 1987 3+ Vys.Mýto89.94 4 90.81 4 93.9422.37/31,321
56.2/VSHÁK Jiří 1952 3+ Trutnov95.28 2 94.23 0 94.2322.66/31,720
57.9/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.95.41 0 95.60 2 95.4123.84/33,319
58.10/VBOLEHOVSKÝ Jiří 1974 3+ Trutnov97.01 0 1.00 999 97.0125.44/35,518
59.11/ZSFRÖHLICH Jáchym 2007 3 Roudnice91.05 6 119.31 0 97.0525.48/35,617
60.12/ZSBOHATÝ Oto 2007 3+ KK Brand86.54 50 93.10 4 97.1025.53/35,716
61.11/VVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor98.80 0 89.40 152 98.8027.23/38,015
62.1/ZMPINKAVA Matyáš 2009 3 USK Pha100.92 0 99.21 2 100.9229.35/41,014
63.12/VKEŠ Miroslav 1967 3+ Soběslav97.32 4 97.57 6 101.3229.75/41,613
64.2/ZMKVAPIL Matěj 2009 3 Sláv.KV102.12 2 98.12 4 102.1230.55/42,712
65.13/ZSBOURA Samuel 2007 3 USK Pha96.97 6 101.31 54 102.9731.40/43,911
66.3/ZMBAREŠ Hugo 2008 USK Pha1.00 999 102.27 2 104.2732.70/45,710
67.13/VŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov110.29 50 101.97 4 105.9734.40/48,19
68.3/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník105.66 2 114.99 4 107.6636.09/50,48
69.4/ZMNOVOTNÝ Matyáš 2009 KK Brand1.00 999 106.10 2 108.1036.53/51,07
70.14/VEGERT Luděk 1971 3 Rakovník106.26 4 105.15 50 110.2638.69/54,16
71.5/ZMDVOŘÁK Vít 2009 3 USK Pha112.29 0 107.90 6 112.2940.72/56,95
72.15/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov129.06 4 115.28 2 117.2845.71/63,94
73.14/ZSJANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha1.00 999 109.74 8 117.7446.17/64,53
74.6/ZMSTOLÍN Antonín 2008 3 Trutnov113.17 6 127.74 6 119.1747.60/66,52
75.7/ZMKVASNIČKA Matěj 2008 Horš.Týn116.15 8 1.00 999 124.1552.58/73,51
76.10/DMEGERT Tomáš 2004 3 Rakovník98.25 54 87.18 58 145.1873.61/102,90
77.11/DMVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice1.00 999 100.77 52 152.7781.20/113,50
78.15/ZSGESSER OSCAR 2007 9 GER AKV Augsburg100.75 54 1.00 999 154.7583.18/116,20
79.8/ZMŘEŽÁBEK Dominik 2009 3 USK Pha133.14 52 1.00 999 185.14113.57/158,70
80.9/ZMKLIMENT Tomáš 2008 Horš.Týn4.00 999 117.08 102 219.08147.51/206,10
  POSPÍCHAL Radek 1994 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUBEŠ Vladimír 1961 3+ VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSBOČKOVÁ Bára
ČIHOVSKÝ Šimon
2003
2003
2 SKVS ČB
SKVS ČB
94.57 4 89.92 0 89.92 52
2.1/VMJINDRÁK Petr
KAŠPAROVÁ Anna, 1985, Sláv.HK KAŠPAROVÁ Anna
1969
1985
2 Tech.Pha
Sláv.HK
92.02 0 92.36 2 92.022.10/2,347
3.2/DSROUČA Samuel
ALTMAN MARCELLA
2002
2004
9 Šumperk
USA Potomac Whitewater Racing
97.42 8 97.84 2 99.849.92/11,00
4.1/ZSHOJDOVÁ Markéta
KOPEČEK Michal
2007
2007
3 Horš.Týn
VS Tábor
99.95 4 101.20 2 103.2013.28/14,842
5.1/DMNEKOLNÁ Žofie
ŠTERCL Dominik
2006
2005
3 KK Brand
Dukla B.
105.16 4 103.43 2 105.4315.51/17,237
6.1/VPODZIMKOVÁ Markéta
PECHLÁT Hynek
1974
1971
2 Klášter.
Sušice
105.54 0 4.00 999 105.5415.62/17,432
7.2/ZSSAIFRTOVÁ Magdaléna
VENC Ondřej
2008
2007
3 KK Brand
KK Brand
108.37 0 104.78 2 106.7816.86/18,827
8.2/VMKONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
2 Pardub.
Pardub.
110.63 8 110.03 2 112.0322.11/24,622
9. BOČEK Zdeněk
BOČKOVÁ Kateřina
1975
2007
2 SKVS ČB
SKVS ČB
127.72 102 108.60 4 112.6022.68/25,217
10.3/ZSVOJTÍKOVÁ Klára
VONEŠ Jakub
2007
2007
3 KK Brand
KK Brand
111.86 2 115.87 2 113.8623.94/26,612
11. ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
1974
2 VS Tábor
VS Tábor
109.97 4 110.28 4 113.9724.05/26,77
12.4/ZSPRÜHER Vojtěch
ŠVEHLOVÁ Rozárie
2006
2008
2 SKVS ČB
SKVS ČB
114.01 2 4.00 999 116.0126.09/29,06
13.3/DSFRÖHLICH Jáchym
HAUCKOVÁ Gabriela
2007
2002
3 Roudnice
KVS HK
4.00 999 114.42 4 118.4228.50/31,75
14.2/VŠEJVLOVÁ Lenka
HOLÝ Jiří
1973
1957
2 Rakovník
Rakovník
119.34 6 4.00 999 125.3435.42/39,44
15.3/VKOHOUTOVÁ Lenka
EGERT Luděk
1974
1971
3 Rakovník
Rakovník
154.86 54 124.30 2 126.3036.38/40,53
16.1/ZMBEIEROVÁ Běta
STOLÍN Antonín
2008
2008
Trutnov
Trutnov
126.14 4 128.51 2 130.1440.22/44,72
17.2/DMTESAŘOVÁ Hana
BOMBIC Erik
2004
2005
2 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 111.10 52 163.1073.18/81,41
18.2/ZMPODUŠKOVÁ Klára
KRÁL Matěj
2008
2008
USK Pha
USK Pha
136.34 54 132.16 52 184.1694.24/104,80
19.3/VMPODUŠKOVÁ Marie
PODUŠKA Patrik
1974
1976
So Trója
So Trója
98.60 310 89.20 254 343.20253.28/281,70
  VOLFOVÁ Kamila
VOLF Jaroslav
1988
1979
KK Brand
KK Brand
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PLACHTOVÁ Alexandra
NOVÁK Martin
1998
1991
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl