Bombic Erik, 2005

SK Vodní slalom České Budějoviceregistrační číslo: 023079
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
21.07.2024 97 Letní slalom v Českém Vrbném Slalomová dráha České Vrbné - dolní úsek kanálu - soutok K1M slalom 104. 10/U23 60.9484,7OČ
10
20.07.2024 96 Letní slalom v Českém Vrbném + 5. Český pohár veteránů Slalomová dráha České Vrbné - dolní úsek kanálu - soutok C1M slalom     OČ
0
20.07.2024 96 Letní slalom v Českém Vrbném + 5. Český pohár veteránů Slalomová dráha České Vrbné - dolní úsek kanálu - soutok K1M slalom 17. 4/U23 10.2214,1OČ
210
24.09.2023 137 6. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 42. 16/DS 18.5919,1NKZ
2
23.09.2023 136 5. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 109. 22/DS 78.8882,6NKZ
0
16.09.2023 133 MČR dorostu ve slalomu v Troji USD Troja K1M slalom 45. 19/DS 27.1326,7-
20.08.2023 114 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 45. 10/DS 21.2323,8OČ
268
19.08.2023 113 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 36. 9/DS 18.1519,3OČ
323
16.07.2023 98 Memoriál Lídy Polesné + MČR veteránů v Českém Vrbném Slalomová dráha České Vrbné - úsek pod kanálem - soutok K1M slalom     OČ
0
15.07.2023 97 Memoriál Karla Krejčího + 4.Český pohár veteránů v Českém Vrbném Slalomová dráha České Vrbné - úsek pod kanálem - soutok K1M slalom     OČ
0
04.06.2023 69 4. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 51. 16/DS 19.5022,2NKZ
0
03.06.2023 68 3. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 32. 11/DS 10.3411,0NKZ
13
28.05.2023 66 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M slalom 47. 16/DS 17.5422,0NKZ
0
27.05.2023 65 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M slalom 15. 8/DS 10.5012,3NKZ
40
16.04.2023 27 Jarní slalom 27 (Neděle odpoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 9. 3/DS 15.8221,6OČ
193
16.04.2023 26 Jarní slalom 26 (Neděle dopoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 15. 6/DS 17.9824,2OČ
174
15.04.2023 25 Jarní slalom 25 (Sobota odpoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 14. 5/DS 11.9415,9OČ
154
15.04.2023 24 Jarní slalom 24 (Sobota dopoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 20. 5/DS 14.1318,8OČ
122
18.09.2022 127 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 37. 15/DS 16.4117,3NKZ
4
17.09.2022 126 5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 74. 22/DS 31.8633,7NKZ
0
10.09.2022 122 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 27. 14/DS 20.9724,7-
04.09.2022 121 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 45. 18/DS 25.9730,0OČ
214
03.09.2022 120 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy K1M slalom 32. 14/DS 22.9621,7OČ
325
03.07.2022 89 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 4. 3/DS 5.467,5OČ
172
02.07.2022 88 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 3. 3/DS 1.592,3OČ
189
05.06.2022 68 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 53. 20/DS 18.8822,2NKZ
0
04.06.2022 67 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 51. 20/DS 22.2826,0NKZ
0
29.05.2022 65 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 57. 23/DS 16.8221,4NKZ
0
28.05.2022 64 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 43. 16/DS 20.7421,2NKZ
0
08.05.2022 49 Krumlovský slalom Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 K1M slalom 3. 1/DS 3.003,3OČ
48
07.05.2022 48 Slalom o pracku krumlovského medvěda Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 K1M slalom 4. 1/DS 2.903,9OČ
53
24.04.2022 38 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1M slalom 30. 12/DS 23.0424,9OČ
156
23.04.2022 37 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1M slalom 50. 18/DS 33.8734,0OČ
93
10.04.2022 27 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 24. 9/DS 13.9418,5OČ
218
09.04.2022 25 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 29. 9/DS 19.7925,7OČ
167
10.10.2021 71 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy K1M slalom 86. 22/DM 45.5556,4NKZ
0
09.10.2021 70 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy K1M slalom 61. 18/DM 21.9327,2NKZ
0
03.10.2021 145 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom     OČ
0
02.10.2021 144 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom     OČ
0
19.09.2021 136 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja K1M slalom 63. 17/DM 28.3831,3NKZ
0
18.09.2021 135 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja K1M slalom 82. 22/DM 41.7543,2NKZ
0
11.09.2021 131 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M slalom 48. 18/DM 31.5837,3-
08.08.2021 112 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 41. 11/DM 15.9919,4OČ
231
07.08.2021 111 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 73. 18/DM 29.0630,3OČ
58
04.07.2021 97 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 28. 10/DM 10.2415,5OČ
207
03.07.2021 96 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 29. 10/DM 14.7220,3OČ
204
27.06.2021 82 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 25. 9/DM 11.7914,4OČ
193
26.06.2021 81 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 34. 12/DM 14.5418,4OČ
124
20.06.2021 85 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M slalom 87. 21/DM 28.9229,8NKZ
0
19.06.2021 84 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M slalom 73. 18/DM 25.3127,2NKZ
0
12.09.2020 130 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 80. 39/DM 52.7654,2-
16.08.2020 115 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 49. 13/DM 17.9721,0OČ
104
15.08.2020 114 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 65. 15/DM 22.5225,9OČ
80
09.08.2020 106 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 70. 22/DM 34.5035,2OČ
54
08.08.2020 105 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 64. 23/DM 34.2439,4OČ
95
02.08.2020 103 Slalom pod Borskou přehradou K1M slalom     OČ
0
01.08.2020 102 Slalom pod Borskou přehradou + 3. Český pohár veteránů Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom     OČ
0
19.07.2020 97 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem K1M slalom 58. 20/DM 15.3022,4OČ
148
19.07.2020 97 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem C2X slalom
TESAŘOVÁ Hana
17. 2/DM 73.1881,4OČ
1
18.07.2020 96 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 K1M slalom 55. 20/DM 15.4222,5OČ
159
18.07.2020 96 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 C2X slalom
TESAŘOVÁ Hana
9. 3/DM 18.4919,6OČ
16
14.06.2020 73 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
WEBER Oldřich
    OČ
0
14.06.2020 73 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 130. 31/DM 81.81104,0OČ
14
13.06.2020 72 Křivoklátský slalom + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
WEBER Oldřich
9.   30.6532,1OČ
10
13.06.2020 72 Křivoklátský slalom + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 92. 26/DM 33.1745,4OČ
56
06.10.2019 139 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 25. 6/ZS 21.2928,8OČ
67
05.10.2019 138 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 55. 16/ZS 30.8235,5OČ
50
18.08.2019 109 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 80. 15/ZS 96.22110,2OČ
6
17.08.2019 108 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 73. 14/ZS 73.8988,9OČ
8
14.07.2019 92 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1M slalom 86. 19/ZS 34.9946,4OČ
26
13.07.2019 91 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1M slalom 106. 22/ZS 62.3677,6OČ
13
30.06.2019 88 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 100. 23/ZS 32.3336,7OČ
43
29.06.2019 87 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 115. 26/ZS 31.1237,3OČ
39
16.06.2019 76 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 102. 63/ZS 161.67177,1OČ/OM
2/0
15.06.2019 75 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 78. 50/ZS 49.7153,0OČ/OM
22/0
02.06.2019 69 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 99. 28/ZS 43.1853,1OČ
29
01.06.2019 68 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 119. 32/ZS 51.5567,2OČ
34
26.05.2019 64 Slalom v Sušici Sušice nádraží - u železničního mostu K1M slalom 135. 29/ZS 46.2547,9OČ
25
25.05.2019 63 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního množství K1M slalom 144. 29/ZS 46.8553,8OČ
29
12.05.2019 57 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" stejně jako závod č.56 K1M slalom 27. 6/ZS 42.1046,6OČ
6
11.05.2019 56 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem K1M slalom 33. 10/ZS 108.70119,8OČ
2
05.05.2019 46 50. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 108. 28/ZS 51.6557,9OČ
9
04.05.2019 45 50. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 129. 29/ZS 47.6854,5OČ
13
07.04.2019 18 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1M slalom     OČ
0
07.04.2019 19 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1M slalom 89. 26/ZS 80.50125,0OČ
4
06.04.2019 16 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1M slalom     OČ
0
06.04.2019 17 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1M slalom 101. 32/ZS 132.04201,4OČ
0
07.10.2018 146 Klatovský slalom ve Strakonicích K1M slalom 121. 29/ZS 57.5062,5OČ
2
06.10.2018 145 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči K1M slalom 126. 28/ZS 69.1973,3OČ
1
15.07.2018 93 Letní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné, USD České Vrbné K1M slalom 120. 22/ZS 137.62207,4OČ
0
14.07.2018 92 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů Vodácký areál Lídy Polesné, USD České Vrbné K1M slalom 127. 24/ZS 195.40277,0OČ
0
01.07.2018 89 Slalom ve Strakonicích K1M slalom 144. 33/ZS 59.2983,1OČ
0
30.06.2018 88 Slalom ve Strakonicích K1M slalom 134. 31/ZS 108.45126,3OČ
4
20.05.2018 62 Slalom v Sušici K1M slalom 168. 32/ZS 184.16254,7OČ
0
19.05.2018 61 Slalom v Sušici K1M slalom 154. 29/ZS 79.08101,1OČ
0
13.05.2018 49 Slalom o pracku krumlovského medvěda K1M slalom 42. 10/ZS 129.20156,8OČ
0
12.05.2018 48 Slalom o pracku krumlovského medvěda K1M slalom 40. 9/ZS 82.8093,7OČ
0
06.05.2018 42 Slalom O šít města Tábora Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka K1M slalom     OČ
0
05.05.2018 41 Slalom O štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka K1M slalom 146. 43/ZS 91.95107,1OČ
0
08.10.2017 149 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 93. 27/ZM 306.05359,2OČ
0
07.10.2017 148 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 106. 28/ZM 348.48385,9OČ
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Bombic ErikSK Vodní slalom České Budějovice K1: 2   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 13.11.24 aktualizace z registru ČSK
Bombic ErikSK Vodní slalom České Budějovice K1: 2   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 14.02.23 aktualizace z registru ČSK
Bombic ErikSK VS Č. Budějovice K1: 2   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 14.04.22 aktualizace z registru ČSK
Bombic ErikSK VS Č. Budějovice K1: 2   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 04.11.21 updated from RVP
Bombic ErikSK VS Č. Budějovice K1: 3+   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 19.08.20 updated from RVP
Bombic ErikSK VS Č. Budějovice K1: 3+   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 20.07.20 updated from RVP
Bombic ErikSK VS Č. Budějovice K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Bombic ErikSK VS Č. Budějovice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Bombic ErikSK VS Č. Budějovice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 01.02.17 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|5783|0|N

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
281.K1M 2/2 220

rok 2023

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
27.K1M 4/6 55
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
51.K1M 5/8 1112

rok 2022

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
53.K1M 4/6 4
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
36.K1M 5/10 1118

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
47.K1M 5/8 959

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
55.C2M
Weber Oldřich
2/2 10
36.C2X
Tesařová Hana
2/2 17
111.K1M 5/10 586

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
250.K1M 5/22 233
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
422.K1M 5/12 7

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202320222021
K1M275379

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20242023202220212020201920182017
C1M288-------
K1M281513647111250422528
C2M----55---
C2X----36---

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2019
K1M201
Fotky nenalezeny.
0|5783|0|N

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
281.K1M 2/2 220

rok 2023

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
27.K1M 4/6 55
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
51.K1M 5/8 1112

rok 2022

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
53.K1M 4/6 4
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
36.K1M 5/10 1118

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
47.K1M 5/8 959

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
55.C2M
Weber Oldřich
2/2 10
36.C2X
Tesařová Hana
2/2 17
111.K1M 5/10 586

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
250.K1M 5/22 233
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
422.K1M 5/12 7

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202320222021
K1M275379

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20242023202220212020201920182017
C1M288-------
K1M281513647111250422528
C2M----55---
C2X----36---

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2019
K1M201

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
87   3       90
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ59.153.05118
K1M59.153.05118
veřejné závody68.558.0968
K1M71.165.0365
C2X13.09.092
C2M9.09.091
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ00,000,000,000,018
K1M00,000,000,000,018
veřejné závody00,000,022,922,968
K1M00,000,023,123,165
C2X00,000,000,000,02
C2M00,000,000,000,01
Celkem00,000,022,322,386
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ3664418411,1
K1M3664418411,1
veřejné závody1273912311511,8
K1M1243844311512,1
C2X2603000,0
C2M18800,0
Celkem1634556281911,7
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Bombic Eriksl 133
16.09.23
sl 122
10.09.22
sl 131
11.09.21
sl 130
12.09.20
pořadí45.27.48.80.
odstup % *)26,724,737,354,2
% poražených soupeřů *)47,667,134,713,2
pořadí2020202120222023celkem
průměr80.048.027.045.050.0
medián8048274545
modus8048274527
počet závodů11114
průměrný odstup od vítěze % *)54,237,324,726,735,7
průměrné % poražených soupeřů *)13,234,767,147,640,7
počet jízd22228
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
100,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie K1M

Bombic Eriksl 137
24.09.23
sl 136
23.09.23
sl 69
04.06.23
sl 68
03.06.23
sl 66
28.05.23
sl 65
27.05.23
sl 127
18.09.22
sl 126
17.09.22
sl 68
05.06.22
sl 67
04.06.22
sl 65
29.05.22
sl 64
28.05.22
sl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
pořadí42.109.51.32.47.15.37.74.53.51.57.43.86.61.63.82.87.73.
odstup %19,182,622,211,022,012,317,333,722,226,021,421,256,427,231,343,229,827,2
% poražených soupeřů65,810,054,172,356,286,962,524,753,254,547,761,86,636,231,911,010,425,0
pořadí202120222023celkem
průměr75.352.549.359.1
medián73514253
modus61371551
počet závodů66618
průměrný odstup od vítěze %35,823,728,229,2
průměrné % poražených soupeřů20,250,757,642,8
počet jízd12121236
lepší 1. jízda5
83,3%
2
33,3%
3
50,0%
10
55,6%
čistých jízd0
0,0%
1
8,3%
3
25,0%
4
11,1%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C2X

Bombic Eriksl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
pořadí17.9.
odstup %81,419,6
% poražených soupeřů11,150,0
pořadí2020celkem
průměr13.013.0
medián99
modus99
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %50,550,5
průměrné % poražených soupeřů30,630,6
počet jízd22
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Bombic Eriksl 97
21.07.24
sl 96
20.07.24
sl 114
20.08.23
sl 113
19.08.23
sl 27
16.04.23
sl 26
16.04.23/2
sl 25
15.04.23
sl 24
15.04.23/2
sl 121
04.09.22
sl 120
03.09.22
sl 89
03.07.22
sl 88
02.07.22
sl 49
08.05.22
sl 48
07.05.22
sl 38
24.04.22
sl 37
23.04.22
sl 27
10.04.22
sl 25
09.04.22
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 82
27.06.21
sl 81
26.06.21
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 106
09.08.20
sl 105
08.08.20
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 73
14.06.20
sl 72
13.06.20
sl 139
06.10.19
sl 138
05.10.19
sl 109
18.08.19
sl 108
17.08.19
sl 92
14.07.19
sl 91
13.07.19
sl 88
30.06.19
sl 87
29.06.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 64
26.05.19
sl 63
25.05.19
sl 57
12.05.19
sl 56
11.05.19
sl 46
05.05.19
sl 45
04.05.19
sl 19
07.04.19
sl 17
06.04.19
sl 146
07.10.18
sl 145
06.10.18
sl 93
15.07.18
sl 92
14.07.18
sl 89
01.07.18
sl 88
30.06.18
sl 62
20.05.18
sl 61
19.05.18
sl 49
13.05.18
sl 48
12.05.18
sl 41
05.05.18
sl 149
08.10.17
sl 148
07.10.17
pořadí104.17.45.36.9.15.14.20.45.32.4.3.3.4.30.50.24.29.41.73.28.29.25.34.49.65.70.64.58.55.130.92.25.55.80.73.86.106.100.115.102.78.99.119.135.144.27.33.108.129.89.101.121.126.120.127.144.134.168.154.42.40.146.93.106.
odstup %84,714,123,819,321,624,215,918,830,021,77,52,33,33,924,934,018,525,719,430,315,520,314,418,421,025,935,239,422,422,5104,045,428,835,5110,288,946,477,636,737,3177,153,053,167,247,953,846,6119,857,954,5125,0201,462,573,3207,4277,083,1126,3254,7101,1156,893,7107,1359,2385,9
% poražených soupeřů7,286,863,671,386,979,779,769,460,774,297,298,394,492,162,343,073,665,466,943,886,285,979,371,365,257,331,738,264,667,111,640,579,560,68,110,025,412,543,438,71,928,723,422,429,829,223,511,112,314,17,42,914,311,33,31,65,912,53,512,62,44,92,7------
pořadí20172018201920202021202220232024celkem
průměr99.5120.290.272.938.322.423.260.571.1
medián9312799642924151765
modus934025492539173
počet závodů2112086106265
průměrný odstup od vítěze %372,5140,375,939,519,717,220,649,471,3
průměrné % poražených soupeřů0,06,824,247,072,276,175,147,041,2
počet jízd32238151219123124
lepší 1. jízda0
0,0%
5
45,5%
5
25,0%
6
75,0%
2
33,3%
7
70,0%
2
33,3%
1
50,0%
28
43,1%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
4
10,5%
2
13,3%
5
41,7%
3
15,8%
1
8,3%
0
0,0%
15
12,1%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1M

Bombic Eriksl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
pořadí102.78.
odstup %177,153,0
% poražených soupeřů1,928,7
pořadí2019celkem
průměr90.090.0
medián7878
modus7878
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %115,0115,0
průměrné % poražených soupeřů15,315,3
počet jízd33
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále