Furiš Eduard, 2004

SK Vltava Č. Krumlov z.s.
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: -   C2: -  sjezd K1: 2   C1: -   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
06.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí
K1M 16. 4/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 87.92 2 91.57 2 89.9216.10/21,8103
05.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí
K1M 18. 4/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 99.00 4 109.57 2 103.0016.11/18,5148
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja
K1M 96. 28/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 119.24 4 121.69 2 123.2438.68/45,70
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja
K1M 89. 26/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 122.20 2 132.04 4 124.2036.17/41,10
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať
K1M 22. 11/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 00:46,12 - 00:46,57 - 00:46,128.17/21,5-
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať
K1M 49. 24/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 152.32 4 124.90 4 128.9042.69/49,5-
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou
K1M    FURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. - - - - DNS 0/0/0
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo
K1M 39. 8/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 01:00,75 - 01:03,15 - 01:03,1515.13/31,51/24/0
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné
K1M 67. 12/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 00:57,76 - 00:59,56 - 00:59,5615.59/35,50/32/0
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné
K1M 64. 14/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 00:58,16 - 00:56,49 - 00:56,4913.01/29,90/45/0
14.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné.
K1M 31. 7/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 87.58 2 92.45 4 89.5814.22/18,9160
13.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné.
K1M 39. 9/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 102.66 0 101.98 6 102.6622.25/27,7149
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat
K1M 34. 14/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. - - - - 14:21,38184.75/27,3-
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat
K1M 38. 18/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. - - - - 14:29,17201.73/30,223/0
26.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží - u železničního mostu
K1M 37. 12/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 116.07 50 115.59 2 117.5920.98/21,7164
25.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního množství
K1M 31. 8/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 107.88 0 103.87 0 103.8716.75/19,2204
12.05.2019 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" stejně jako závod č.56
K1M 8. 2/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 98.60 6 98.70 2 100.7010.30/11,440
11.05.2019 Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s
K1M 10. 2/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. - - - - 15:32,90184.40/24,68
C2X 5. 2/DMFURIŠ Eduard
KOLIHOVÁ Hana
2004
2003
Č.Kruml.
Soběslav
- - - - 15:29,5074.00/8,64
11.05.2019 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem
K1M 3. 1/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 95.70 0 101.50 0 95.705.00/5,559
05.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz.
K1M 34. 10/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 101.10 2 99.74 4 103.10313.90/15,697
04.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz.
K1M 36. 10/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 101.05 2 99.46 0 99.45511.93/13,6132
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 44. 9/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. - - - - 20:09,41248.48/25,90/20/0
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 47. 9/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. - - - - 20:28,05278.95/29,40/9/0
07.04.2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
K1M 42. 11/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 121.34 4 117.93 2 119.9342.29/54,5107
07.04.2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
K1M 33. 11/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 83.59 0 81.57 0 81.5717.16/26,699
06.04.2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
K1M 53. 18/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 110.34 4 109.59 4 113.5931.74/38,848
06.04.2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
K1M 43. 16/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 84.66 0 83.80 2 84.6619.10/29,179
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
K1M 18. 3/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. - - - - 21:36,42314.23/32,07
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
K1M 19. 3/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. - - - - 21:45,22333.95/34,415
07.10.2018 Klatovský slalom ve Strakonicích
K1M 22. 4/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 104.15 0 107.65 0 104.1512.22/13,3155
06.10.2018 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči
K1M 25. 5/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 109.48 2 110.85 4 111.4817.08/18,1146
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném
K1M 88. 19/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 158.36 8 121.70 8 129.7061.10/89,10
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném
K1M 115. 32/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 111.61 56 105.16 106 167.6193.32/125,60
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech
K1M 43. 11/ZSFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml. 01:28,10 - 01:23,60 - 01:23,6021.85/35,4-
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech
K1M 77. 22/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 136.00 4 144.30 2 140.0049.01/53,9-
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 12. 12/ZSFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml. 01:13,19 - 00:54,71 - 00:54,717.92/16,9-
C2M 5. 5/ZSVEJNAR Samuel
FURIŠ Eduard
2005
2004
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:59,26 - 00:58,26 - 00:58,264.97/9,3-
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 26. 25/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 93.02 54 93.02 4 97.0222.67/30,5-
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně
K1M 50. 6/ZSFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml. 02:25,23 - 02:19,73 - 02:19,7335.55/34,10/1/0
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L.
K1M 42. 5/U14FURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml. 00:58,61 - 01:01,10 - 01:01,1018.13/42,2-
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L.
K1M 43. 3/U14FURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml. - - - - 01:02,0216.74/37,0-
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál
K1M 66. 6/ZSFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml. 00:00,00 - 00:00,00 - 00:59,4313.80/30,20/32/0
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál
K1M 66. 7/ZSFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml. 01:01,45 - 01:00,91 - 01:00,9115.73/34,80/14/0
15.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném
K1M 45. 6/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 90.36 2 87.98 2 89.9823.62/35,688
14.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů
K1M 34. 4/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 92.96 4 90.61 0 90.6120.08/28,5143
01.07.2018 Slalom ve Strakonicích
K1M 34. 6/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 86.23 0 90.78 4 86.2314.91/20,9120
30.06.2018 Slalom ve Strakonicích
K1M 47. 11/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 108.33 6 109.52 0 109.5223.66/27,680
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem
K1M 31. 27/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 110.66 6 115.88 62 116.6629.20/33,462/0
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L.
K1M 31. 27/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 112.04 8 105.88 8 113.8823.82/26,462/0
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod
K1M 48. 17/ZSFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml. - - - - 16:32,08279.74/39,322
C2M 7. 3/ZSVEJNAR Samuel
FURIŠ Eduard
2005
2004
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 16:17,8991.02/10,310
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd
K1M 45. 14/ZSFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml. - - - - 16:36,84294.93/42,026
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice
K1M 97. 18/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 1.00 999 156.05 2 158.0564.17/68,40
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice
K1M 95. 19/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 150.23 58 178.88 52 208.23119.74/135,30
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 103. 21/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 128.32 10 139.03 204 138.3252.45/61,10
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 90. 17/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 133.17 10 135.77 12 143.1756.76/65,70
20.05.2018 Slalom v Sušici
K1M 32. 3/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 96.60 0 94.72 0 94.7222.42/31,0149
19.05.2018 Slalom v Sušici
K1M 43. 3/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 101.63 6 101.31 0 101.3123.08/29,5110
13.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda
K1M 11. 3/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 96.80 0 96.20 0 96.2013.80/16,738
12.05.2018 Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje
K1M 16. 3/ZSFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml. - - - - 16:48,80225.40/28,83
C2M 12. 1/ZSKLEINOVÁ Štěpánka
FURIŠ Eduard
2005
2004
Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 17:33,30191.60/22,22
12.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda
K1M 15. 3/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 97.30 6 101.20 4 103.3014.90/16,924
06.05.2018 Slalom O šít města Tábora Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka
K1M 34. 10/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 101.53 0 101.28 0 101.27921.58/27,165
05.05.2018 Slalom O štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka
K1M 24. 5/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 107.29 0 103.47 0 103.46817.58/20,5174
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile
K1M 56. 14/ZSFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml. - - - - 11:35,91185.38/36,30/3/0
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile
K1M 55. 12/ZSFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml. - - - - 11:39,52189.23/37,1-
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava
K1M 19. 17/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 130.38 4 123.64 2 125.6422.51/21,847/0
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava
K1M 21. 21/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 135.08 4 134.55 0 134.5526.72/24,844/0
08.04.2018 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
K1M 36. 6/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 98.66 4 99.22 4 102.6631.87/45,08
08.04.2018 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
K1M 40. 8/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 130.06 4 124.51 2 126.5150.11/65,65
07.04.2018 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
K1M 39. 10/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 109.68 152 108.33 54 162.3386.90/115,24
07.04.2018 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
K1M 32. 5/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 100.01 0 99.78 4 100.0128.36/39,631
08.10.2017 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí
C1M 33. 10/ZSFuriš Eduard 2004 Č.Kruml. 149.93 52 137.10 0 137.1039.89/41,01
K1M 26. 8/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 113.84 0 114.50 0 113.8428.63/33,647
07.10.2017 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí
C1M 37. 9/ZSFuriš Eduard 2004 Č.Kruml. 146.18 4 145.62 2 147.6241.19/38,70
K1M 33. 8/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 118.54 0 121.98 0 118.5428.23/31,349
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1M 107. 22/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 142.23 10 149.26 14 152.2365.58/75,70
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1M 94. 17/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 213.20 8 180.12 8 188.1280.61/75,00
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 42. 12/ZSFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml. 00:48,35 - 00:48,87 - 00:48,3512.81/36,0-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 75. 17/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 133.69 6 127.79 4 131.7944.87/51,6-
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
K1M 30. 24/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 132.48 10 123.17 6 129.1727.43/27,0-
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 15. 11/ZSFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml. - - - - 05:48,6165.76/23,214
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 53. 5/ZSFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml. - - - - 01:05,8918.73/39,70/5/0
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 11. 8/ZSFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml. 62.20 0 61.97 0 01:01.97 18
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné
K1M 55. 4/ZSFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml. - - - - 01:10,2823.26/49,50/5/0
16.07.2017 Letní slalom v Českém Vrbném Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu
K1M 29. 7/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 100.28 4 101.48 8 104.2831.16/42,625
15.07.2017 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR C2 ženy Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu
K1M 39. 7/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 113.50 8 112.06 6 118.0641.83/54,934
09.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí
K1M 48. 12/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 109.85 2 105.59 2 107.5924.51/29,555
08.07.2017 Sjezd ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí
K1M 24. 6/ZSFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml. - - - - 10:52,60186.60/40,04
08.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí
K1M 37. 8/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 123.24 2 122.64 2 124.6422.38/21,969
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 24. 21/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 118.79 2 119.06 0 119.0616.13/15,766
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 27. 23/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 115.54 0 115.86 2 115.5411.13/10,758
01.07.2017 Veřejný sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 10. 5/ZSFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml. - - - - 11:24,90144.70/26,85
25.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 91. 17/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 116.80 6 143.67 2 145.6766.49/84,030
24.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 76. 14/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 112.31 2 112.58 2 114.5835.43/44,849
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1M 48. 16/ZSFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml. - - - - 11:49,83200.60/39,419/0/16
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1M 56. 17/ZSFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml. - - - - 21:52,17379.39/40,715/0/15
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
K1M 26. 22/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 109.85 4 110.01 0 110.0113.75/14,371
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
K1M 26. 21/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 134.49 4 130.97 2 132.9716.63/14,371
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži
K1M 12. 11/ZSFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml. 00:37,49 - 00:38,59 - 00:37,496.28/20,126
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 99. 18/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 184.02 6 178.67 6 184.6785.73/86,60
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 94. 17/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml. 202.82 4 163.66 4 167.6676.83/84,60
21.05.2017 Slalom v Sušici, ČP předžáků Sušice nádraží - Řeka Otava u železničního mostu
K1M 49. 8/ZSFURIŠ Eduard 2004 3+ Č.Kruml. 100.00 0 108.70 2 100.0023.65/31,083
20.05.2017 Slalom v Sušici , ČP předžáků Řeka Otava , Sušice - nádraží, u železničního mostu
K1M 46. 7/ZSFURIŠ Eduard 2004 3+ Č.Kruml. 85.19 2 83.84 0 83.8423.12/38,191
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
K1M 11. 4/ZSFURIŠ Eduard 2004 3+ Č.Kruml. 117.09 4 112.83 0 112.8328.40/33,669
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
K1M 22. 10/ZSFURIŠ Eduard 2004 3+ Č.Kruml. 138.57 4 112.09 0 112.0928.00/33,361
07.05.2017 Slalom O štít města Tábora Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka
K1M 31. 8/ZSFURIŠ Eduard 2004 3+ Č.Kruml. 108.37 0 107.04 0 107.03618.31/20,663
06.05.2017 Slalom O štít města Tábora + Přebor Jihočeského kraje Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka
K1M 36. 7/ZSFURIŠ Eduard 2004 3+ Č.Kruml. 107.26 0 107.26 4 107.26319.77/22,671
16.04.2017 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou
K1M 28. 7/ZSFURIŠ Eduard 2004 3+ Č.Kruml. 137.40 4 138.00 4 141.4042.10/42,418
15.04.2017 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou
K1M 27. 8/ZSFURIŠ Eduard 2004 3+ Č.Kruml. 136.40 0 146.70 0 136.4039.10/40,221
09.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
K1M    FURIŠ Eduard 2004 3+ Č.Kruml. 4.00 999 4.00 999 999.00 0
09.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať
K1M 60. 15/ZSFURIŠ Eduard 2004 3+ Č.Kruml. 100.42 2 98.98 2 100.9832.64/47,820
08.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
K1M    FURIŠ Eduard 2004 3+ Č.Kruml. 4.00 999 4.00 999 999.00 0
08.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať
K1M 65. 16/ZSFURIŠ Eduard 2004 3+ Č.Kruml. 98.73 2 100.46 0 100.4633.35/49,721
02.04.2017 38. ročník závodu Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
K1M 35. 6/ZSFURIŠ Eduard 2004 3+ Č.Kruml. 103.70 6 108.10 2 109.7026.00/31,129
01.04.2017 38. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
K1M 34. 6/ZSFURIŠ Eduard 2004 3+ Č.Kruml. 97.90 2 104.40 6 99.9023.40/30,632
02.10.2016 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí
K1M 29.  FURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml. 111.43 4 117.82 0 115.4330.25/35,536
01.10.2016 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí
K1M 36.  FURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml. 118.40 2 118.84 52 120.4030.14/33,437
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 56. 5/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml. 134.60 2 135.40 0 135.4027.10/25,042
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 63. 7/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml. 127.50 4 129.80 0 129.8024.20/22,942
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné
K1M 16. 5/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml. 01:03,11 - 01:06,47 - 01:03,1113.44/27,1-
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné
K1M 20. 9/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml. 07:42,19 - 00:00,00 - 07:42,19122.88/36,2-
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL
K1M 18. 8/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml. 01:27,17 - 01:28,43 - 01:27,1721.56/32,9-
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL
K1M 33. 10/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml. 139.76 8 132.52 2 134.5242.19/45,7-
07.08.2016 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři.
K1M 54. 5/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml. 127.60 2 126.80 2 128.8028.60/28,539
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři.
K1M 53. 7/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml. 137.20 4 128.60 0 128.6028.70/28,746
31.07.2016 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
K1M 31. 3/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml. 124.50 2 120.00 4 124.0026.20/26,810
30.07.2016 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
K1M 34. 2/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml. 127.40 2 123.60 0 123.6024.30/24,516
24.07.2016 Slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať
K1M 60. 9/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml. 105.73 2 106.93 8 107.7339.53/58,018
23.07.2016 Slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať
K1M 55. 9/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml. 116.46 0 102.09 8 110.0940.70/58,716
10.07.2016 Slalom ve Strakonicích řeka Otava před loděnicí, Horní Podskalí.
C1M 48. 9/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 213.57 0 201.52 14 213.5799.90/87,90
K1M 56. 8/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml. 136.39 2 141.17 0 138.3939.37/39,837
09.07.2016 Sjezd ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí
C1M 5. 2/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. - - - - 13:52,90237.40/39,90
09.07.2016 Slalom ve Strakonicích řeka Otava před loděnicí, Horní Podskalí.
C1M 46. 6/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 184.66 0 204.11 2 184.6666.80/56,70
09.07.2016 Sjezd ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1M 22. 5/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. - - - - 12:10,50289.80/65,80
09.07.2016 Slalom ve Strakonicích řeka Otava před loděnicí, Horní Podskalí.
K1M 46. 3/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml. 137.27 4 135.94 0 135.9433.92/33,254
03.07.2016 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn
C1M 30. 6/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 140.10 4 150.20 4 144.1052.00/56,50
K1M 20. 4/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml. 107.40 0 103.10 4 107.1020.50/23,727
02.07.2016 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn
C1M 33. 6/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 134.60 4 136.40 0 136.4045.70/50,40
K1M 36. 5/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml. 104.60 0 104.30 0 104.3023.20/28,618
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou
K1M 25. 3/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml. 124.50 4 123.70 0 123.7025.80/26,413
25.06.2016 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov
K1M 10. 1/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. - - - - 11:32,40207.20/42,75
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou
K1M 23. 3/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml. 123.40 2 126.90 2 125.4024.10/23,814
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 42. 13/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml. 113.85 6 117.78 6 119.8534.89/41,133
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 41. 13/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml. 119.38 6 125.73 10 125.3837.28/42,335
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 26. 16/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 00:00,00 - 00:00,00 - 01:04,6424.88/62,60
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1M 42. 11/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. - - - - 12:52,27227.18/41,7-
C2M 13. 2/ZMFURIŠ Eduard
VEJNAR Samuel
2004
2005
Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 13:11,01176.63/28,7-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1M 37. 6/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. - - - - 21:17,66350.22/37,8-
C2M    FURIŠ Eduard
VEJNAR Samuel
2004
2005
Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - DNS -
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory
K1M 30. 9/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml. 176.51 6 140.03 2 142.0345.79/47,636
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory
K1M 44. 13/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml. 118.03 0 114.32 4 118.0337.23/46,122
22.05.2016 Krumlovský Down Town v klasickém sjezdu + Přebor Jihočeského kraje viz.závod č.54
C2M 8. 1/ZMNOVOSADOVÁ Kristina
FURIŠ Eduard
2004
2004
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 18:31,80228.50/25,90
K1M 6. 2/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. - - - - 17:49,70188.30/21,42
21.05.2016 Krumlovský Down Town ve sprintu + MČR C2mix Start 50 m nad lávkou (a jezem)
C2M 9. 1/ZMNOVOSADOVÁ Kristina
FURIŠ Eduard
2004
2004
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:00,00 - 00:00,00 - 02:12,2078.30/145,31
21.05.2016 Krumlovský Down Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ). cíl cca 50 m před soutokem s Polečnicí (ř.km 281,4)
C2M 12. 1/ZMNOVOSADOVÁ Kristina
FURIŠ Eduard
2004
2004
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 18:41,10229.40/25,70
21.05.2016 Krumlovský Down Town ve sprintu + MČR C2mix Start 50 m nad lávkou (a jezem)
K1M 7. 1/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 00:00,00 - 00:00,00 - 01:12,2022.00/43,84
21.05.2016 Krumlovský Down Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ). cíl cca 50 m před soutokem s Polečnicí (ř.km 281,4)
K1M 8. 2/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. - - - - 18:12,70344.40/46,03
08.05.2016 Slalom O štít města Tábora Řeka Lužnice pod Táborem u restaurace Harrachovka (mapa na http://www.kanoistika-vstabor.cz).
K1M 35. 4/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml. 120.18 52 115.95 0 115.94528.86/33,137
07.05.2016 Slalom O štít města Tábora + Přebor Jihočeského kraje Řeka Lužnice pod Táborem u restaurace Harrachovka (mapa na http://www.kanoistika-vstabor.cz)
K1M 40. 4/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml. 127.16 4 117.26 2 119.26432.03/36,740
10.04.2016 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
K1M 49. 8/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml. 112.65 4 102.93 6 108.9346.39/74,21
10.04.2016 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
K1M    FURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml. 4.00 999 4.00 999 999.00 0
09.04.2016 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
K1M 55. 7/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml. 101.76 4 116.15 4 105.7645.48/75,48
09.04.2016 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
K1M    FURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml. 4.00 999 4.00 999 999.00 0
03.04.2016 37. ročník závodu Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
K1M 60. 3/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml. 113.80 6 108.20 4 112.2035.60/46,54
02.04.2016 37. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
K1M 52. 5/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml. 114.40 60 115.40 6 121.4039.30/47,98
04.10.2015 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí
C2M 17. 5/ZMKLÍMA Martin
FURIŠ Eduard
2005
2004
Č.Kruml.
Č.Kruml.
171.87 2 172.46 2 173.8760.23/53,00
K1M 51. 10/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 132.94 4 128.87 2 130.8734.37/35,614
03.10.2015 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí
C2M 22. 6/ZMKLÍMA Martin
FURIŠ Eduard
2005
2004
Č.Kruml.
Č.Kruml.
203.28 2 206.25 8 205.2881.13/65,30
K1M 63. 13/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 152.10 6 145.65 6 151.6549.80/48,911
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1M 37. 15/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 01:02,95 - 01:01,82 - 01:01,8217.21/38,6-
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem
K1M 77. 33/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 195.96 168 181.86 112 293.86196.24/201,0-
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři
K1M 30.  FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. - - - - 06:26,17142.15/58,30
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři
K1M 77. 25/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 197.46 6 156.92 6 162.9254.51/50,35
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři
K1M 35. 14/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 01:18,07 - 01:16,27 - 01:16,2731.97/72,20
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři
K1M 84. 27/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 170.29 6 183.79 2 176.2962.42/54,80
02.08.2015 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
K1M 43. 6/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 141.60 2 138.30 4 142.3047.20/49,60
01.08.2015 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
K1M 45. 7/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 139.20 2 136.00 2 138.0043.60/46,20
12.07.2015 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1M 82. 14/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 158.75 6 153.00 4 157.0061.54/64,50
11.07.2015 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1M 86. 16/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 1.00 999 159.85 4 163.8576.73/88,10
11.07.2015 Sjezd ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1M 24. 3/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. - - - - 14:34,20407.50/87,30
05.07.2015 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn
K1M 36. 10/ZMFURIŠ Eduard 2004 0 Č.Kruml. 151.70 8 157.50 0 157.5068.70/77,40
04.07.2015 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn
K1M 39. 11/ZMFURIŠ Eduard 2004 0 Č.Kruml. 179.90 10 198.50 8 189.9093.90/97,80
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
K1M    FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. - - - - DNS 0
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
K1M 82. 38/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 233.76 10 1.00 999 243.76150.49/161,30
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
K1M 35. 14/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 00:46,77 - 00:46,93 - 00:46,7715.20/48,10
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
K1M 83. 37/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 187.49 58 191.35 10 201.35116.73/137,90
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Furiš EduardSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 2   C1:   C2: 2 K1:   C1:   C2: 28.01.19 updated from RVP
Furiš EduardSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 2   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 3 13.11.18 updated from RVP
Furiš EduardSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 2   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 19.06.18 updated from RVP
Furiš EduardSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3+   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 23.05.17 updated from RVP
Furiš EduardSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Furiš EduardSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 18.07.16 updated from RVP
Furiš EduardSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 27.05.16 updated from RVP
Furiš EduardSK Vltava Č. Krumlov K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 26.05.16 updated from RVP
Furiš EduardSK Vltava Č. Krumlov K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 02.11.15 updated from RVP
Furiš EduardSK Vltava Č. Krumlov K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.05.15 inserted RVP
0|5384|0|N

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
84.K1M 5/14 825
Sjezd: Žebříček Český Pohár
55.K1M 6/6 1
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
5.C2X
Kolihová Hana
1/1 4
39.K1M 5/10 144
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/7 0

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
68.K1M 5/20 767
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 4/4 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
31.C2M
Vejnar Samuel
1/1 10
51.C2M
Kleinová Štěpánka
1/1 2
57.K1M 5/7 97
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 4/4 0

rok 2017

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
214.C1M 2/2 1
138.K1M 5/25 383
Slalom: Oblastní žebříček Morava
60.K1M 2/2 142
Sjezd: Žebříček Český Pohár
60.K1M 4/4 34
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
76.K1M 5/7 33
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
58.K1M 5/5 57

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
144.K1M 5/26 224
Slalom: Oblastní žebříček Morava
101.K1M 2/2 58
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
55.C2M
Novosadová Kristina
3/3 1
88.K1M 5/6 14

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Klíma Martin
2/2 0
321.K1M 5/12 30
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/5 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie201920182017
K1M557760

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie201920182017
K1M132112101

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20192018201720162015
K1M8468138144321
C1M--214226-
C2M----150

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20192018201720162015
C2X5----
K1M39577688147
C2M-51-55-
C1M---87-

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie201820172016
K1M16260101

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie201920182017
K1M988558

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
116 6 2 48 1 8 181
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Furiš Eduardsl 126
14.09.19
sl 135
08.09.18
sl 131
01.09.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
sl 84
24.06.17
sl 107
13.08.16
sl 140
05.09.15
pořadí49.77.26.75.30.76.33.77.
odstup % *)49,553,930,551,627,044,845,7201,0
% poražených soupeřů *)48,930,981,635,771,640,961,915,6
pořadí20152016201720182019celkem
průměr77.033.060.351.549.055.4
medián773375264949
modus773330264977
počet závodů113218
průměrný odstup od vítěze % *)201,045,741,142,249,563,0
průměrné % poražených soupeřů *)15,661,949,456,348,948,4
počet jízd2264216
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
1
33,3%
1
50,0%
0
0,0%
2
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie K1M

Furiš Eduardsl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
pořadí96.89.88.115.97.95.103.90.107.94.99.94.
odstup %45,741,189,1125,668,4135,361,165,775,775,086,684,6
% poražených soupeřů24,628,527,56,622,625,422,734,17,025,09,317,0
pořadí201720182019celkem
průměr98.598.092.597.3
medián94958995
modus94888994
počet závodů46212
průměrný odstup od vítěze %80,590,943,479,5
průměrné % poražených soupeřů14,623,226,620,9
počet jízd811423
lepší 1. jízda1
25,0%
4
66,7%
2
100,0%
7
58,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Furiš Eduardsl 149
08.10.17
sl 148
07.10.17
sl 93
10.07.16
sl 92
09.07.16
sl 84
03.07.16
sl 83
02.07.16
pořadí33.37.48.46.30.33.
odstup %41,038,787,956,756,550,4
% poražených soupeřů11,17,72,111,83,33,0
pořadí20162017celkem
průměr39.335.037.8
medián333333
modus303333
počet závodů426
průměrný odstup od vítěze %62,939,955,2
průměrné % poražených soupeřů5,19,46,5
počet jízd8412
lepší 1. jízda3
75,0%
0
0,0%
3
50,0%
čistých jízd3
37,5%
1
25,0%
4
33,3%

Kategorie C2M

Furiš Eduardsl 161
04.10.15
sl 160
03.10.15
pořadí17.22.
odstup %53,065,3
% poražených soupeřů15,88,7
pořadí2015celkem
průměr19.519.5
medián1717
modus1717
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %59,259,2
průměrné % poražených soupeřů12,312,3
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Furiš Eduardsl 139
06.10.19
sl 138
05.10.19
sl 92
14.07.19
sl 91
13.07.19
sl 64
26.05.19
sl 63
25.05.19
sl 57
12.05.19
sl 56
11.05.19
sl 46
05.05.19
sl 45
04.05.19
sl 19
07.04.19
sl 18
07.04.19/2
sl 17
06.04.19
sl 16
06.04.19/2
sl 146
07.10.18
sl 145
06.10.18
sl 93
15.07.18
sl 92
14.07.18
sl 89
01.07.18
sl 88
30.06.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 62
20.05.18
sl 61
19.05.18
sl 49
13.05.18
sl 48
12.05.18
sl 42
06.05.18
sl 41
05.05.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 15
08.04.18
sl 14
08.04.18/2
sl 13
07.04.18
sl 12
07.04.18/2
sl 149
08.10.17
sl 148
07.10.17
sj 122
19.08.17
sl 103
16.07.17
sl 102
15.07.17
sl 99
09.07.17
sl 98
08.07.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 85
25.06.17
sl 84
24.06.17
sl 63
21.05.17
sl 62
20.05.17
sl 52
14.05.17
sl 51
13.05.17
sl 48
07.05.17
sl 47
06.05.17
sl 31
16.04.17
sl 30
15.04.17
sl 19
09.04.17
sl 17
08.04.17
sl 10
02.04.17
sl 9
01.04.17
sl 137
02.10.16
sl 136
01.10.16
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 104
07.08.16
sl 103
06.08.16
sl 101
31.07.16
sl 100
30.07.16
sl 95
24.07.16
sl 94
23.07.16
sl 93
10.07.16
sl 92
09.07.16
sl 84
03.07.16
sl 83
02.07.16
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
sl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 43
08.05.16
sl 42
07.05.16
sl 19
10.04.16
sl 17
09.04.16
sl 21
03.04.16
sl 20
02.04.16
sl 161
04.10.15
sl 160
03.10.15
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 116
02.08.15
sl 115
01.08.15
sl 94
12.07.15
sl 93
11.07.15
sl 85
05.07.15
sl 84
04.07.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
pořadí16.18.31.39.37.31.8.3.34.36.33.42.43.53.22.25.45.34.34.47.31.31.32.43.11.15.34.24.19.21.36.40.32.39.26.33.11.29.39.48.37.24.27.91.76.49.46.11.22.31.36.28.27.60.65.35.34.29.36.56.63.54.53.31.34.60.55.56.46.20.36.25.23.42.41.35.40.49.55.60.52.51.63.77.84.43.45.82.86.36.39.82.83.
odstup %21,818,518,927,721,719,211,45,515,613,626,654,529,138,813,318,135,628,520,927,633,426,431,029,516,716,927,120,521,824,845,065,639,6115,233,631,30,042,654,929,521,915,710,784,044,831,038,133,633,320,622,642,440,247,849,731,130,635,533,425,022,928,528,726,824,558,058,739,833,223,728,626,423,841,142,333,136,774,275,446,547,935,648,950,354,849,646,264,588,177,497,8161,3137,9
% poražených soupeřů87,287,673,768,381,285,179,494,473,076,566,350,659,239,585,083,064,274,278,369,772,772,082,176,076,265,968,384,676,676,720,511,440,49,572,869,570,654,151,963,372,574,271,126,840,973,876,189,277,971,770,642,648,028,028,152,154,268,565,351,849,648,553,230,237,733,731,655,665,974,056,360,765,148,849,460,559,87,716,923,427,148,540,424,017,88,76,412,011,514,67,31,25,7
pořadí20152016201720182019celkem
průměr64.343.838.530.830.340.3
medián634234323336
modus823611343131
počet závodů122423201493
průměrný odstup od vítěze %76,038,134,332,923,138,7
průměrné % poražených soupeřů16,547,660,064,473,054,1
počet jízd2248464028184
lepší 1. jízda3
25,0%
8
33,3%
12
52,2%
7
35,0%
7
50,0%
37
39,8%
čistých jízd1
4,5%
13
27,1%
18
39,1%
16
40,0%
9
32,1%
57
31,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1M

Furiš Eduardsl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
pořadí31.31.19.21.26.26.30.44.
odstup %33,426,421,824,814,314,347,646,1
% poražených soupeřů72,772,076,676,776,476,462,344,2
pořadí201620172018celkem
průměr37.026.025.528.5
medián30262126
modus30263126
počet závodů2248
průměrný odstup od vítěze %46,814,326,628,6
průměrné % poražených soupeřů53,376,474,569,7
počet jízd44816
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
25,0%
2
25,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%
1
12,5%
3
18,8%

Ostatní slalom

Kategorie K1M

Furiš Eduardsl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí42.41.77.84.
odstup %41,142,350,354,8
% poražených soupeřů48,849,424,017,8
pořadí20152016celkem
průměr80.541.561.0
medián774142
modus774141
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %52,541,747,1
průměrné % poražených soupeřů20,949,135,0
počet jízd448
lepší 1. jízda1
50,0%
2
100,0%
3
75,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Furiš Eduardsj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí44.47.56.53.55.48.56.
odstup %25,929,436,339,749,539,440,7
% poražených soupeřů18,914,812,711,910,037,333,7
pořadí201720182019celkem
průměr53.056.045.551.3
medián53564453
modus48564456
počet závodů4127
průměrný odstup od vítěze %42,336,327,637,3
průměrné % poražených soupeřů23,212,716,919,9

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2M

Furiš Eduardsl 80
17.06.18
sj 72
12.06.16
sj 54
21.05.16
pořadí7.13.12.
odstup %10,328,725,7
% poražených soupeřů70,025,0---
pořadí20162018celkem
průměr12.57.010.7
medián12712
modus1277
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %27,210,321,6
průměrné % poražených soupeřů12,570,031,7

Kategorie K1M

Furiš Eduardsp 122
22.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 54
21.05.16
pořadí43.48.45.56.53.42.37.8.
odstup %37,039,342,036,339,741,737,846,0
% poražených soupeřů6,743,447,612,711,930,540,046,2
pořadí201620172018celkem
průměr29.053.048.041.5
medián37534543
modus853438
počet závodů3148
průměrný odstup od vítěze %41,839,738,640,0
průměrné % poražených soupeřů38,911,927,629,9

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C2M

Furiš Eduardsl 80
17.06.18
sl 52
12.05.18
sj 55
22.05.16
pořadí7.12.8.
odstup %10,322,225,9
% poražených soupeřů70,026,712,5
pořadí20162018celkem
průměr8.09.59.0
medián878
modus877
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %25,916,219,5
průměrné % poražených soupeřů12,548,436,4

Kategorie K1M

Furiš Eduardsl 79
22.06.19
sj 51
11.05.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 8
30.03.19
sj 7
30.03.19/2
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 52
12.05.18
sl 35
29.04.18
sj 125
20.08.17
sj 124
20.08.17/2
sj 123
19.08.17
sl 97
08.07.17
sj 92
01.07.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 91
09.07.16
sj 76
25.06.16
sj 55
22.05.16
sj 123
16.08.15
sj 92
11.07.15
pořadí38.10.44.47.18.19.48.45.16.56.15.53.55.24.10.48.56.22.10.6.30.24.
odstup %30,224,625,929,432,034,439,342,028,836,323,239,749,540,026,839,440,765,842,721,458,387,3
% poražených soupeřů58,935,718,914,822,728,043,447,625,012,756,311,910,025,847,137,333,712,550,050,03,34,2
pořadí20152016201720182019celkem
průměr27.012.737.341.329.331.5
medián241048451924
modus24610161010
počet závodů2374622
průměrný odstup od vítěze %72,843,337,036,629,439,0
průměrné % poražených soupeřů3,837,531,732,229,829,5

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Furiš Eduardsl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí38.44.47.56.53.55.48.56.
odstup %30,225,929,436,339,749,539,440,7
% poražených soupeřů58,918,914,812,711,910,037,333,7
pořadí201720182019celkem
průměr53.056.043.049.6
medián53564448
modus48563856
počet závodů4138
průměrný odstup od vítěze %42,336,328,536,4
průměrné % poražených soupeřů23,212,730,924,8

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Furiš Eduardsj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
pořadí39.67.64.50.66.66.20.16.
odstup %31,535,529,934,130,234,836,227,1
% poražených soupeřů13,623,326,72,014,519,826,942,3
pořadí201620182019celkem
průměr18.060.756.748.5
medián16666450
modus16663966
počet závodů2338
průměrný odstup od vítěze %31,633,132,332,4
průměrné % poražených soupeřů34,612,121,221,1

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Furiš Eduardsj 128
15.09.19
sp 137
09.09.18
sp 133
02.09.18
sl 114
18.08.18
sl 139
10.09.17
sj 109
14.08.16
sj 142
06.09.15
pořadí22.43.12.66.42.18.37.
odstup %21,535,416,934,836,032,938,6
% poražených soupeřů59,612,583,119,821,246,923,4
pořadí20152016201720182019celkem
průměr37.018.042.040.322.034.3
medián371842432237
modus371842122212
počet závodů111317
průměrný odstup od vítěze %38,632,936,029,021,530,9
průměrné % poražených soupeřů23,446,921,238,559,638,1

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Furiš Eduardsj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sj 74
18.06.16
sj 53
21.05.16
sj 121
15.08.15
sl 76
27.06.15
pořadí39.67.64.50.66.66.26.7.35.35.
odstup %31,535,529,934,130,234,862,643,872,248,1
% poražených soupeřů13,623,326,72,014,519,83,853,810,52,9
pořadí2015201620182019celkem
průměr35.016.560.756.745.5
medián357666439
modus357663935
počet závodů223310
průměrný odstup od vítěze %60,253,233,132,342,3
průměrné % poražených soupeřů6,728,812,121,217,1

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

Furiš Eduardsj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sj 74
03.06.17
pořadí39.67.64.50.66.66.12.
odstup %31,535,529,934,130,234,820,1
% poražených soupeřů13,623,326,72,014,519,880,7
pořadí201720182019celkem
průměr12.060.756.752.0
medián12666464
modus12663966
počet závodů1337
průměrný odstup od vítěze %20,133,132,330,9
průměrné % poražených soupeřů80,712,121,225,8

Ostatní sprint

Kategorie K1M

Furiš Eduardsj 74
18.06.16
sj 121
15.08.15
pořadí26.35.
odstup %62,672,2
% poražených soupeřů3,810,5
pořadí20152016celkem
průměr35.026.030.5
medián352626
modus352626
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %72,262,667,4
průměrné % poražených soupeřů10,53,87,2
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále