Habich Karel, 1994

VS Táborregistrační číslo: 030031
výkonnostní třídy  slalom C1: 3 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
12.07.2026 85 Slalom pod Borskou přehradou + 6. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1M slalom 10.   23.1320,9OČ
16
11.07.2026 84 Slalom pod Borskou přehradou + 4. ČP veteránů + 5. ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1M slalom 5.   8.107,1OČ
24
07.07.2024 95 Slalom pod Borskou přehradou + Pohár předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2M slalom
VOTÝPKA Jindřich
4.   24.1318,1OČ
1
21.05.2023 64 Slalom v Sušici + ČP předžáků Sušice nádraží u železničního mostu. C1M slalom 23. 3/ 19.0422,6OČ
10
20.05.2023 63 Slalom v Sušici + 3. Český pohár veteránů + ČP předžáků Sušice nádraží u železničního mostu. C1M slalom     OČ
2
02.10.2022 137 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom     OČ
0
01.10.2022 136 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 61.   84.8694,4OČ
2
03.07.2022 89 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 30.   24.2829,0OČ
11
02.07.2022 88 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 32.   17.4321,2OČ
15
21.05.2022 62 Slalom v Sušici + 3. Český pohár veteránů Sušice nádraží u železničního mostu. C1M slalom 40. 2/ 23.5527,9OČ
34
01.08.2021 108 Slalom pod Borskou přehradou + ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1M slalom     OČ
0
01.08.2021 108 Slalom pod Borskou přehradou + ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2M slalom
NĚMEC Aleš
    OČ
0
31.07.2021 107 Slalom pod Borskou přehradou + 4. ČP veteránů + ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1M slalom 26.   27.8025,1OČ
5
31.07.2021 107 Slalom pod Borskou přehradou + 4. ČP veteránů + ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2M slalom
NĚMEC Aleš
6.   28.1023,2OČ
3
20.09.2020 46 51. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom     OČ
0
19.09.2020 45 51. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom 57.   169.56189,7OČ
0
02.08.2020 103 Slalom pod Borskou přehradou C1M slalom 19.   8.907,9OČ
26
02.08.2020 103 Slalom pod Borskou přehradou C2M slalom
HABICH Bohumil
5.   7.506,2OČ
12
01.08.2020 102 Slalom pod Borskou přehradou + 3. Český pohár veteránů Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1M slalom 46.   28.1024,0OČ
6
01.08.2020 102 Slalom pod Borskou přehradou + 3. Český pohár veteránů Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2M slalom
HABICH Bohumil
4.   13.6010,9OČ
18
19.07.2020 97 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem C1M slalom 40.   17.0723,9OČ
36
18.07.2020 96 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 C1M slalom 52.   20.8228,9OČ
22
19.10.2019 143 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
KUBÁT Zdeněk
3.   30.302,4OČ
2
19.10.2019 142 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
KUBÁT Zdeněk
7.   79.606,3OČ
1
06.10.2019 139 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí C1M slalom     OČ
7
05.10.2019 138 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí C1M slalom     OČ
23
04.08.2019 102 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1M slalom 13.   14.1011,9OČ
6
04.08.2019 102 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2M slalom
HABICH Bohumil
5.   8.105,9OČ
4
04.08.2019 102 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2X slalom
HABICHOVÁ POLESNÁ Jitka
4.   18.4013,9OČ
3
03.08.2019 101 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1M slalom 13.   14.1011,9OČ
6
03.08.2019 101 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2M slalom
HABICH Bohumil
5.   8.105,9OČ
4
03.08.2019 101 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2X slalom
HABICHOVÁ POLESNÁ Jitka
4.   18.4013,9OČ
3
14.07.2019 92 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. C2M slalom
HABICH Bohumil
6.   20.3622,1OČ
21
14.07.2019 92 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. C1M slalom 44.   23.7231,3OČ
26
13.07.2019 91 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. C2M slalom
HABICH Bohumil
7.   29.1528,5OČ
16
13.07.2019 91 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. C1M slalom 51.   37.5144,0OČ
20
30.06.2019 88 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 24.   14.3214,1OČ
31
30.06.2019 88 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2M slalom
HABICH Bohumil
2.   8.947,8OČ
36
30.06.2019 88 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2X slalom
HABICHOVÁ POLESNÁ Jitka
10.   25.2420,5OČ
3
29.06.2019 87 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 48.   22.1923,7OČ
14
29.06.2019 87 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2M slalom
HABICH Bohumil
9.   21.1020,2OČ
11
29.06.2019 87 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2X slalom
HABICHOVÁ POLESNÁ Jitka
9.   35.5933,8OČ
3
26.05.2019 64 Slalom v Sušici Sušice nádraží - u železničního mostu C1M slalom     OČ
27
26.05.2019 64 Slalom v Sušici Sušice nádraží - u železničního mostu C2M slalom
HABICH Bohumil
5. 1/ 16.9113,9OČ
31
26.05.2019 64 Slalom v Sušici Sušice nádraží - u železničního mostu C2X slalom
HABICHOVÁ POLESNÁ Jitka
    OČ
9
25.05.2019 63 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního množství C1M slalom 43. 5/ 23.3723,8OČ
19
25.05.2019 63 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního množství C2M slalom
HABICH Bohumil
10. 2/ 20.3818,4OČ
15
05.05.2019 46 50. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C2M slalom
HABICH Bohumil
9.   25.3022,5OČ
12
05.05.2019 46 50. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom 27.   25.4627,4OČ
19
05.05.2019 46 50. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C2X slalom
HABICHOVÁ POLESNÁ Jitka
10.   30.3023,9OČ
2
04.05.2019 45 50. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C2M slalom
HABICH Bohumil
9.   24.0122,7OČ
18
04.05.2019 45 50. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom 31.   23.5525,6OČ
22
04.05.2019 45 50. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C2X slalom
HABICHOVÁ POLESNÁ Jitka
10.   36.5529,6OČ
4
05.08.2018 104 Slalom pod Borskou přehradou C1M slalom 18.   9.807,8OČ
16
05.08.2018 104 Slalom pod Borskou přehradou C2M slalom
HABICH Bohumil
11.   24.3018,3OČ
1
04.08.2018 103 Slalom pod Borskou přehradou C1M slalom 33.   25.7020,0OČ
3
04.08.2018 103 Slalom pod Borskou přehradou C2M slalom
HABICH Bohumil
14.   40.6031,8OČ
0
15.07.2018 93 Letní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné, USD České Vrbné C2M slalom
HABICH Bohumil
9.   42.7949,9OČ
2
15.07.2018 93 Letní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné, USD České Vrbné C1M slalom 51.   37.0254,1OČ
16
14.07.2018 92 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů Vodácký areál Lídy Polesné, USD České Vrbné C2M slalom
HABICH Bohumil
9.   25.6028,8OČ
18
14.07.2018 92 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů Vodácký areál Lídy Polesné, USD České Vrbné C1M slalom 64.   44.6859,3OČ
7
01.07.2018 89 Slalom ve Strakonicích C1M slalom     OČ
0
01.07.2018 89 Slalom ve Strakonicích C2M slalom
HABICH Bohumil
    OČ
0
30.06.2018 88 Slalom ve Strakonicích C1M slalom     OČ
0
30.06.2018 88 Slalom ve Strakonicích C2M slalom
HABICH Bohumil
14.   108.3091,4OČ
0
20.05.2018 62 Slalom v Sušici C1M slalom     OČ
20
20.05.2018 62 Slalom v Sušici C2M slalom
HABICH Bohumil
6. 3/ 17.2317,3OČ
36
19.05.2018 61 Slalom v Sušici C1M slalom 44. 5/ 23.2925,3OČ
10
19.05.2018 61 Slalom v Sušici C2M slalom
HABICH Bohumil
12. 4/ 18.9118,1OČ
12
06.05.2018 42 Slalom O šít města Tábora Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka C1M slalom 34.   38.3540,9OČ
4
06.05.2018 42 Slalom O šít města Tábora Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka C2M slalom
HABICH Bohumil
11.   29.2327,9OČ
4
05.05.2018 41 Slalom O štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka C1M slalom 16.   11.7910,9OČ
59
05.05.2018 41 Slalom O štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka C2M slalom
HABICH Bohumil
9.   23.3820,6OČ
12
06.08.2017 114 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1M slalom 4. 1/U23 1.100,9OČ
68
06.08.2017 114 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2M slalom
HABICH Bohumil
3.   7.706,2OČ
23
05.08.2017 113 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1M slalom 10. 1/U23 10.208,7OČ
52
05.08.2017 113 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2M slalom
HABICH Bohumil
3.   9.407,4OČ
23
16.07.2017 103 Letní slalom v Českém Vrbném Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu C2M slalom
HABICH Bohumil
2.   18.6219,1OČ
13
16.07.2017 103 Letní slalom v Českém Vrbném Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu C1M slalom 17. 2/U23 15.5718,4OČ
22
15.07.2017 102 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR C2 ženy Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu C2M slalom
HABICH Bohumil
4.   25.6323,6OČ
9
15.07.2017 102 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR C2 ženy Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu C1M slalom 36. 3/U23 43.6052,8OČ
12
09.07.2017 99 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí C1M slalom 12. 2/U23 13.3414,9OČ
79
09.07.2017 99 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí C2M slalom
HABICH Bohumil
3.   7.757,1OČ
42
08.07.2017 97 Sjezd ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí C1M sjezd 2. 1/U23 59.3010,2OČ
5
08.07.2017 98 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí C1M slalom 18. 3/U23 23.4322,8OČ
58
08.07.2017 98 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí C2M slalom
HABICH Bohumil
5.   7.675,5OČ
27
21.05.2017 63 Slalom v Sušici, ČP předžáků Sušice nádraží - Řeka Otava u železničního mostu C1M slalom 14. 2/U23 14.0016,6OČ
81
21.05.2017 63 Slalom v Sušici, ČP předžáků Sušice nádraží - Řeka Otava u železničního mostu C2M slalom
HABICH Bohumil
6. 2/ 10.7110,8OČ
47
20.05.2017 62 Slalom v Sušici , ČP předžáků Řeka Otava , Sušice - nádraží, u železničního mostu C1M slalom 40. 3/U23 23.6734,6OČ
22
20.05.2017 62 Slalom v Sušici , ČP předžáků Řeka Otava , Sušice - nádraží, u železničního mostu C2M slalom
HABICH Bohumil
12. 5/ 17.7020,5OČ
23
07.05.2017 48 Slalom O štít města Tábora Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka C1M slalom 13. 1/U23 15.2917,3OČ
48
07.05.2017 48 Slalom O štít města Tábora Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka C2M slalom
HABICH Bohumil
4.   10.189,0OČ
21
06.05.2017 47 Slalom O štít města Tábora + Přebor Jihočeského kraje Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka C1M slalom 16. 1/U23 23.9425,6OČ
37
06.05.2017 47 Slalom O štít města Tábora + Přebor Jihočeského kraje Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka C2M slalom
HABICH Bohumil
4.   18.7316,1OČ
25
10.07.2016 93 Slalom ve Strakonicích řeka Otava před loděnicí, Horní Podskalí. C1M slalom 9. 1/U23 15.1313,3OČ
44
10.07.2016 93 Slalom ve Strakonicích řeka Otava před loděnicí, Horní Podskalí. K1M slalom 40. 3/U23 32.1532,5OČ
53
09.07.2016 91 Sjezd ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí C1M sjezd 1. 1/U23 OČ
3
09.07.2016 92 Slalom ve Strakonicích řeka Otava před loděnicí, Horní Podskalí. C1M slalom 13. 2/U23 18.1815,4OČ
40
29.05.2016 59 Slalom v Sušici slalomová trať - Sušice nádraží C1M slalom 16. 2/U23 18.2020,4OČ
33
29.05.2016 59 Slalom v Sušici slalomová trať - Sušice nádraží C2M slalom
HABICH Bohumil
6. 4/ 10.719,8OČ
22
28.05.2016 58 Slalom v Sušici Sušice - nádraží C1M slalom 47. 2/U23 43.1444,8OČ
2
28.05.2016 58 Slalom v Sušici Sušice - nádraží C2M slalom
HABICH Bohumil
9. 3/ 17.3914,9OČ
11
08.05.2016 43 Slalom O štít města Tábora Řeka Lužnice pod Táborem u restaurace Harrachovka (mapa na http://www.kanoistika-vstabor.cz). C1M slalom 17. 1/U23 22.6425,3OČ
19
08.05.2016 43 Slalom O štít města Tábora Řeka Lužnice pod Táborem u restaurace Harrachovka (mapa na http://www.kanoistika-vstabor.cz). C2M slalom
HABICH Bohumil
9.   24.7221,8OČ
9
07.05.2016 42 Slalom O štít města Tábora + Přebor Jihočeského kraje Řeka Lužnice pod Táborem u restaurace Harrachovka (mapa na http://www.kanoistika-vstabor.cz) C1M slalom 20. 2/U23 27.5730,7OČ
17
07.05.2016 42 Slalom O štít města Tábora + Přebor Jihočeského kraje Řeka Lužnice pod Táborem u restaurace Harrachovka (mapa na http://www.kanoistika-vstabor.cz) C2M slalom
HABICH Bohumil
10.   35.7132,4OČ
8
12.05.2013 Slalomy v Táboře, neděle Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. C1M slalom 7. 5/ 11.5310,9OČ
31
12.05.2013 Slalomy v Táboře, neděle Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. C2M slalom
Válek Michal
8. 3/ 26.5621,2OČ
5
11.05.2013 Slalomy v Táboře, sobota Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. C1M slalom 9. 4/ 10.139,5OČ
30
11.05.2013 Slalomy v Táboře, sobota Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. C2M slalom
Válek Michal
9. 3/ 37.1230,5OČ
5
06.04.2013 Sjezd na Lužnici, závod č.2, sobota řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě C1M sjezd 2.   45.904,1OČ
6
06.04.2013 Sjezd na Lužnici, závod č.1, sobota řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě C1M sjezd 3.   64.605,8OČ
5
19.08.2012 VZ Slalom pod Borskou přehradou - neděle řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1M slalom 6. 1/DS 12.5011,7OČ
8
19.08.2012 VZ Slalom pod Borskou přehradou - neděle řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2M slalom
LAGNEROVÁ Jana
6.   12.5010,1OČ
2
18.08.2012 VZ ve sjezdu - Plzeňský sjezd C1M sjezd 1. 1/DS OČ
10
18.08.2012 VZ Slalom pod Borskou přehradou - sobota řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1M slalom 4. 1/DS 4.103,7OČ
23
18.08.2012 VZ Slalom pod Borskou přehradou - sobota řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2M slalom
LAGNEROVÁ Jana
4.   12.109,6OČ
3
22.07.2012 Písecký slalom - neděle řeka Otava, slalomová dráha C1M slalom 27. 4/DS 19.3122,7OČ
25
21.07.2012 Sobotní slalom, Memoriál coache Pavla Pokorného, MČR veteránů ve slalomu řeka Otava, slalomová dráha C1M slalom 31. 4/DS 15.0016,5OČ
37
23.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, 5.ČP žáků ve sjezdu řeka Otava, Strakonice Podskalí C1M sjezd     OČ
0
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí C1M slalom 30. 4/DS 17.2119,1OČ
34
20.05.2012 Slalom v Sušici - neděle Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu C1M slalom     OČ
0
19.05.2012 Slalom v Sušici - sobota Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu C1M slalom 38. 2/DS 30.9030,3OČ
10
13.05.2012 VZ ve slalomu v Táboře. neděle, závod č.2 Lužnice pod Táborem C1M slalom 12. 3/DS 14.9718,5OČ
27
12.05.2012 VZ ve slalomu v Táboře, sobota, závod č.1 Lužnice pod Táborem C1M slalom 9. 3/DS 12.7716,5OČ
38
25.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.4 - neděle řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu C1M sjezd 9.   118.9010,2OČ
14
25.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.3 - neděle řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu C1M sjezd 10.   218.9019,9OČ
10
24.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.1 - sobota řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu C1M sjezd 13.   188.6017,3OČ
5
24.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.2 - sobota řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu C1M sjezd 13.   216.5019,7OČ
5
17.09.2011 MČR dorostu ve slalomu - individuální závod USD Troja C1M slalom 19.   98.4697,8-
28.08.2011 MČR ve sprintu Lipno, start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem C1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
27.08.2011 MČR v klasickém sjezdu Lipno, start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou C1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy C1M sjezd 23. 5/DS 36.6225,9ČP/OČ/OM
3/10/0
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy C2M sjezd
VALA Matěj
19. 3/DS 37.6426,5ČP/OČ/OM
7/1/0
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy C1M sjezd 20. 5/DS 28.1019,6ČP/OČ/OM
6/35/0
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy C2M sjezd
VALA Matěj
15. 3/DS 13.679,5ČP/OČ/OM
12/26/0
12.06.2011 Slalom ve Strakonicích - neděle řeka Otava, Strakonice Podskalí C2M slalom
Habich Bohumil
5. 3/ 17.1016,0OČ
7
12.06.2011 Slalom ve Strakonicích - neděle řeka Otava, Strakonice Podskalí C1M slalom 16. 3/DS 20.1022,3OČ
18
11.06.2011 Slalom ve Strakonicích - sobota řeka Otava, Strakonice Podskalí C2M slalom
Habich Bohumil
7. 4/ 18.2516,9OČ
7
11.06.2011 Slalom ve Strakonicích - sobota řeka Otava, Strakonice Podskalí C1M slalom 7. 2/DS 12.7413,5OČ
41
22.05.2011 10.ČP ve sjezdu - sprint řeka Moravice v Hradci nad Moravicí C1M sjezd 13. 4/DS 22.9410,2ČP/OČ/OM
16/20/0
22.05.2011 10.ČP ve sjezdu - sprint řeka Moravice v Hradci nad Moravicí C2M sjezd
VALA Matěj
9. 3/DS 24.1810,9ČP/OČ/OM
25/3/0
21.05.2011 9.ČP ve sjezdu - klasik, MČR dorostu v klas.sjezdu - individuální závod řeka Moravice v úseku Hradec nad Moravicí - Kylešovice C1M sjezd 11. 3/DS 122.8711,4ČP/OČ/OM
20/13/0
21.05.2011 9.ČP ve sjezdu - klasik, MČR dorostu v klas.sjezdu - individuální závod řeka Moravice v úseku Hradec nad Moravicí - Kylešovice C2M sjezd
VALA Matěj
4. 3/DS 53.564,9ČP/OČ/OM
42/4/0
08.05.2011 Slalom O štít města Tábora - neděle Řeka Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka C1M slalom 5. 1/DS 11.4511,5OČ
14
08.05.2011 Slalom O štít města Tábora - neděle Řeka Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka C2M slalom
Vala Matěj
8. 1/DS 31.9726,2OČ
0
07.05.2011 Slalom O štít města Tábora- sobota, Krajský přebor Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka C2M slalom
Vala Matěj
8. 1/DS 33.4429,4OČ
0
07.05.2011 Slalom O štít města Tábora- sobota, Krajský přebor Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka C1M slalom 4. 1/DS 8.058,8OČ
19
01.05.2011 8.Český pohár ve sjezdu - klasik, 2.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko C1M sjezd 14. 3/DS 180.2014,7ČP/OČ/OM
14/38/0
01.05.2011 8.Český pohár ve sjezdu - klasik, 2.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko C2M sjezd
VALA Matěj
7. 3/DS 121.009,9ČP/OČ/OM
31/28/0
30.04.2011 7.Český pohár ve sjezdu - klasik, 1.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko C1M sjezd 14. 3/DS 180.2014,7ČP/OČ/OM
14/38/0
30.04.2011 7.Český pohár ve sjezdu - klasik, 1.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko C2M sjezd
VALA Matěj
7. 3/DS 121.009,9ČP/OČ/OM
31/28/0
24.04.2011 6. Český pohár ve sjezdu, sprint - Špindlerův Mlýn řeka Labe, okolo Michlova mlýna C1M sjezd 16. 3/DS 33.3619,7ČP/OČ/OM
10/36/0
23.04.2011 5. Český pohár ve sjezdu, klasik. - Špindlerův Mlýn řeka Labe v úseku pod přehradou Labská ve Špindlerově Mlýně C1M sjezd 13. 3/DS 213.1122,2ČP/OČ/OM
16/18/0
17.04.2011 4.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
16.04.2011 3.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
11.09.2010 Mistrovství České republiky dorostu ve slalomu USD Veltrusy C1M slalom 20.   45.3140,8-
27.06.2010 VZ 25.ročník Křívoklátských slalomů neděle, 4.Český pohár žáků USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 21. 5/DM 17.6719,3-
26.06.2010 VZ 25.ročník Křívoklátských slalomů sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 40. 7/DM 29.6231,3-
19.09.2009
20.09.2009
5. a 6. NKZ, 5. a 6. ČPJ ve slalomu USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné K1M slalom
sobota, 5.NKZ
64. 14/DM 44.0441,3-
19.09.2009
20.09.2009
5. a 6. NKZ, 5. a 6. ČPJ ve slalomu USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné K1M slalom
neděle, 6.NKZ
82. 16/DM 98.68101,0-
12.09.2009 MČR dorostu ve slalomu , 4.ČPJ ve slalomu USD Roudnice K1M slalom 43.   65.6259,5-
22.08.2009
23.08.2009
14.ročník Memoriálu J.Froňka st. USD Veltrusy K1M slalom
sobota
62. 11/DM 34.4538,5-
22.08.2009
23.08.2009
14.ročník Memoriálu J.Froňka st. USD Veltrusy K1M slalom
neděle
57. 10/DM 45.7346,6-
15.08.2009
16.08.2009
Slalomy v Benátkách Jizera, Obodřecký jez K1M slalom
sobota
59. 4/DM 27.5031,8-
15.08.2009
16.08.2009
Slalomy v Benátkách Jizera, Obodřecký jez C1M slalom
sobota
35. 4/DM 28.3031,2-
15.08.2009
16.08.2009
Slalomy v Benátkách Jizera, Obodřecký jez C1M slalom
neděle
34. 4/DM 29.5031,0-
15.08.2009
16.08.2009
Slalomy v Benátkách Jizera, Obodřecký jez K1M slalom
neděle
53. 4/DM 27.9031,8-
08.08.2009
09.08.2009
Slalomy pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1M slalom
sobota
21. 4/DM 25.9123,6-
08.08.2009
09.08.2009
Slalomy pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom
sobota
31. 2/DM 24.3624,6-
08.08.2009
09.08.2009
Slalomy pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1M slalom
neděle
14. 3/DM 16.0315,5-
08.08.2009
09.08.2009
Slalomy pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom
neděle
29. 3/DM 21.5222,6-
25.07.2009
26.07.2009
Jihočeský pohár ve vodním slalomu USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné K1M slalom
sobota
77.   49.6949,8-
25.07.2009
26.07.2009
Jihočeský pohár ve vodním slalomu USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné K1M slalom
neděle
82.   43.3846,2-
27.06.2009 VZ ve slalomu, 3. Český pohár žáků ve slalomu USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné K1M slalom
sobota
52. 11/DM 22.9726,2-
27.06.2009 VZ ve slalomu, 3. Český pohár žáků ve slalomu USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné C1M slalom 31. 8/DM 29.7632,8-
13.06.2009
14.06.2009
Písecké slalomy slalomová trať U Martínka, Otava, Písek K1M slalom
sobota
22. 5/DM 18.1022,6-
13.06.2009
14.06.2009
Písecké slalomy slalomová trať U Martínka, Otava, Písek C1M slalom
sobota
18. 5/DM 23.2026,4-
13.06.2009
14.06.2009
Písecké slalomy slalomová trať U Martínka, Otava, Písek K1M slalom
neděle
17. 3/DM 16.8021,3-
13.06.2009
14.06.2009
Písecké slalomy slalomová trať U Martínka, Otava, Písek C1M slalom
neděle
20. 5/DM 24.5028,2-
30.08.2008 MČR žáků ve slalomu USD Křivoklát K1M slalom
starší
18.   60.3534,2-
08.09.2007 MČR žáků ve slalomu peřej Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 11.   72.8535,1-
08.09.2007 MČR žáků ve slalomu peřej Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 40.   79.1641,9-
16.09.2006 MČR žáků ve slalomu Žimrovice u papírny K1M slalom
ŽM
28.   176.4570,1-
27.08.2005 MČR žáků slalom USD Křivoklát K1M slalom     -
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Habich KarelVS Tábor K1:   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 13.11.24 aktualizace z registru ČSK
Habich KarelVS Tábor K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 05.07.22 aktualizace z registru ČSK
Habich KarelVS Tábor K1:   C1: 3   C2: 3 K1:   C1:   C2: 04.11.21 updated from RVP
Habich KarelVS Tábor K1:   C1: 3+   C2: 2 K1:   C1:   C2: 3 01.12.20 updated from RVP
Habich KarelVS Tábor K1:   C1: 3+   C2: 2 K1:   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Habich KarelVS Tábor K1:   C1: 2   C2: 2 K1:   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Habich KarelVS Tábor K1:   C1: 2   C2: 3 K1:   C1:   C2: 15.05.17 updated from RVP
Habich KarelVS Tábor K1:   C1: 2   C2: 3 K1:   C1: 3   C2: 23.11.16 updated from RVP
Habich KarelVS Tábor K1:   C1: 2   C2: 3 K1:   C1:   C2: 18.07.16 updated from RVP
Habich KarelVS Tábor K1:   C1: 3   C2: 3 K1:   C1:   C2: 12.07.16 updated from RVP
Habich KarelVS Tábor K1:   C1: 3   C2: 2 K1:   C1:   C2: 02.06.16 updated from RVP
Habich KarelVS Tábor K1:   C1: 3   C2: 3 K1:   C1:   C2: 01.06.16 updated from RVP
Habich KarelVS Tábor K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 09.05.16 updated from RVP
Habich KarelVS Tábor K1:   C1: 3   C2: 3 K1:   C1: 3   C2: 28.10.14 updated from RVP
Habich KarelVS Tábor K1:   C1: 2   C2: 3 K1:   C1: 2   C2: 20.11.13 updated from RVP
Habich KarelVS Tábor K1:   C1: 2   C2: 3 K1:   C1: 1   C2: 1 17.11.12 updated from RVP
Habich KarelVS Tábor K1:   C1: 3   C2: 3 K1:   C1: 1   C2: 1 24.07.12 updated from RVP
Habich KarelVS Tábor K1:   C1: 3   C2: 3 K1:   C1: 2   C2: 2 26.11.11 updated from RVP
Habich KarelVS Tábor K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 2   C2: 2 13.06.11 updated from RVP
Habich KarelVS Tábor K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1:   C1: 2   C2: 25.05.11 updated from RVP
Habich KarelVS Tábor K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1:   C1: 3   C2: 01.08.10 updated from RVP
Habich KarelVS Tábor K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 20.02.10 updated from RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|3063|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
197.C1M 2/2 40

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
50.C2M
VOTÝPKA Jindřich
1/1 1

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
249.C1M 2/2 12

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
157.C1M 5/5 62

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
176.C1M 2/2 5
64.C2M
Němec Aleš
2/2 3

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
108.C1M 5/6 90
34.C2M
Habich Lukáš
2/2 30

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
102.C1M 5/12 129
10.C2M
Habich Lukáš
5/10 122
40.C2X
Habichová Polesná Jitka
5/7 22
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
41.C2M
Kubát Zdeněk
2/2 3

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
93.C1M 5/10 121
16.C2M
Habich Lukáš
5/8 82
104.C2M
Habich Bohumil
2/2 1

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
39.C1M 5/10 338
5.C2M
Habich Lukáš
5/10 164
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
64.C1M 1/1 5

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
54.C1M 5/6 153
32.C2M
Habich Lukáš
4/4 50
306.K1M 1/1 53
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
56.C1M 1/1 3

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
86.C1M 2/2 61
71.C2M
Válek Michal
2/2 10
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
31.C1M 2/2 11

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
59.C1M 5/9 161
91.C2M
Lagnerová Jana
2/2 5
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
26.C1M 5/6 44

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
87.C1M 4/4 92
61.C2M
Habich Lukáš
2/2 14
 C2M
Vala Matěj
2/2 0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2026202420232022202120202019201820172016201320122011
C1M197-249157176108102933954865987
C2M-50--6434101045327191112
C2X------40------
K1M---------306---

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20192017201620132012
C2M41----
C1M-64563126
Fotky nenalezeny.
0|3063|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
197.C1M 2/2 40

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
50.C2M
VOTÝPKA Jindřich
1/1 1

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
249.C1M 2/2 12

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
157.C1M 5/5 62

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
176.C1M 2/2 5
64.C2M
Němec Aleš
2/2 3

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
108.C1M 5/6 90
34.C2M
Habich Lukáš
2/2 30

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
102.C1M 5/12 129
10.C2M
Habich Lukáš
5/10 122
40.C2X
Habichová Polesná Jitka
5/7 22
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
41.C2M
Kubát Zdeněk
2/2 3

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
93.C1M 5/10 121
16.C2M
Habich Lukáš
5/8 82
104.C2M
Habich Bohumil
2/2 1

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
39.C1M 5/10 338
5.C2M
Habich Lukáš
5/10 164
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
64.C1M 1/1 5

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
54.C1M 5/6 153
32.C2M
Habich Lukáš
4/4 50
306.K1M 1/1 53
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
56.C1M 1/1 3

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
86.C1M 2/2 61
71.C2M
Válek Michal
2/2 10
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
31.C1M 2/2 11

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
59.C1M 5/9 161
91.C2M
Lagnerová Jana
2/2 5
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
26.C1M 5/6 44

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
87.C1M 4/4 92
61.C2M
Habich Lukáš
2/2 14
 C2M
Vala Matěj
2/2 0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2026202420232022202120202019201820172016201320122011
C1M197-249157176108102933954865987
C2M-50--6434101045327191112
C2X------40------
K1M---------306---

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20192017201620132012
C2M41----
C1M-64563126

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
18 71 51   17 8 165
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ73.064.0642
K1M73.064.0642
veřejné závody20.513.09131
C1M25.521.01368
C2M7.06.0945
K1M48.452.01712
C2X7.89.0106
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ00,000,000,000,02
K1M00,000,000,000,02
veřejné závody00,021,532,353,8131
C1M00,000,000,000,068
C2M00,024,436,7511,145
K1M00,000,000,000,012
C2X00,000,000,000,06
Celkem00,021,532,353,8133
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ41263200,0
K1M41263200,0
veřejné závody247195085120,6
C1M13197473325,2
C2M8376491012,0
K1M241767625,0
C2X9364222,2
Celkem251207685120,3
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Habich KarelUSD Troja
17.09.11
USD Veltrusy
11.09.10
peřej Parapl
08.09.07
pořadí19.20.11.
odstup % *)97,840,835,1
% poražených soupeřů *)35,732,152,4
pořadí200720102011celkem
průměr11.020.019.016.7
medián11201919
modus11201911
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze % *)35,140,897,857,9
průměrné % poražených soupeřů *)52,432,135,740,1
počet jízd2226
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
100,0%
2
66,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Habich KarelUSD Roudnice
12.09.09
USD Křivoklá
30.08.08
peřej Parapl
08.09.07
Žimrovice u
16.09.06
pořadí43.18.40.28.
odstup % *)59,534,241,970,1
% poražených soupeřů *)20,852,831,63,6
pořadí2006200720082009celkem
průměr28.040.018.043.032.3
medián2840184328
modus2840184318
počet závodů11114
průměrný odstup od vítěze % *)70,141,934,259,551,4
průměrné % poražených soupeřů *)3,631,652,820,827,2
počet jízd22228
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
1
100,0%
1
100,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie K1M

Habich KarelUSD České Vr
19.09.09
USD České Vr
19.09.09/2
pořadí82.64.
odstup %101,041,3
% poražených soupeřů4,725,9
pořadí2009celkem
průměr73.073.0
medián6464
modus6464
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %71,271,2
průměrné % poražených soupeřů15,315,3
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Habich Karelsl 85
12.07.26
sl 84
11.07.26
sl 64
21.05.23
sl 136
01.10.22
sl 89
03.07.22
sl 88
02.07.22
sl 62
21.05.22
sl 107
31.07.21
sl 45
19.09.20
sl 103
02.08.20
sl 102
01.08.20
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 102
04.08.19
sl 101
03.08.19
sl 92
14.07.19
sl 91
13.07.19
sl 88
30.06.19
sl 87
29.06.19
sl 63
25.05.19
sl 46
05.05.19
sl 45
04.05.19
sl 104
05.08.18
sl 103
04.08.18
sl 93
15.07.18
sl 92
14.07.18
sl 61
19.05.18
sl 42
06.05.18
sl 41
05.05.18
sl 114
06.08.17
sl 113
05.08.17
sl 103
16.07.17
sl 102
15.07.17
sl 99
09.07.17
sl 98
08.07.17
sl 63
21.05.17
sl 62
20.05.17
sl 48
07.05.17
sl 47
06.05.17
sl 93
10.07.16
sl 92
09.07.16
sl 59
29.05.16
sl 58
28.05.16
sl 43
08.05.16
sl 42
07.05.16
sl.Tábor2
12.05.13
sl.Tábor1
11.05.13
sl.Borskápř.
19.08.12
sl.Borskápř.
18.08.12
sl.Písek
22.07.12
sl.Písek
21.07.12
sl.Strakonic
23.06.12
sl.Sušice
19.05.12
sl.Tábor
13.05.12
sl.Tábor
12.05.12
řeka Otava,
12.06.11
řeka Otava,
11.06.11
Řeka Lužnice
08.05.11
Lužnice pod
07.05.11
USD Roztoky
27.06.10
USD Roztoky
26.06.10
Jizera, Obod
15.08.09
Jizera, Obod
15.08.09/2
Řeka Radbuza
08.08.09
Řeka Radbuza
08.08.09/2
USD České Vr
27.06.09
slalomová tr
13.06.09
slalomová tr
13.06.09/2
pořadí10.5.23.61.30.32.40.26.57.19.46.40.52.13.13.44.51.24.48.43.27.31.18.33.51.64.44.34.16.4.10.17.36.12.18.14.40.13.16.9.13.16.47.17.20.7.9.6.4.27.31.30.38.12.9.16.7.5.4.21.40.34.35.14.21.31.20.18.
odstup %20,97,122,694,429,021,227,925,1189,77,924,023,928,911,911,931,344,014,123,723,827,425,67,820,054,159,325,340,910,90,98,718,452,814,922,816,634,617,325,613,315,420,444,825,330,710,99,511,73,722,716,519,130,318,516,522,313,511,58,819,331,331,031,215,523,632,828,226,4
% poražených soupeřů67,987,135,34,835,639,255,721,9---61,715,150,632,940,040,040,332,461,030,938,242,242,350,011,126,513,724,621,471,291,275,054,325,574,462,280,343,567,660,583,376,572,717,960,054,880,675,054,580,050,957,158,028,867,675,060,584,682,688,955,626,437,737,058,135,531,842,448,5
pořadí20092010201120122013201620172018201920202021202220232026celkem
průměr24.730.58.019.68.020.318.037.132.742.826.040.823.07.525.5
medián212151271614343146263223521
modus142144794161319263023513
počet závodů72482610795141268
průměrný odstup od vítěze %27,025,314,017,410,225,021,331,223,754,925,143,122,614,026,1
průměrné % poražených soupeřů41,641,079,259,077,860,963,531,240,832,121,933,835,377,550,2
počet jízd14481641220121771524126
lepší 1. jízda1
14,3%
0
0,0%
1
25,0%
1
12,5%
0
0,0%
3
50,0%
5
50,0%
4
57,1%
5
55,6%
3
60,0%
1
100,0%
2
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
26
38,2%
čistých jízd4
28,6%
1
25,0%
4
50,0%
5
31,3%
1
25,0%
2
16,7%
3
15,0%
1
8,3%
4
23,5%
1
14,3%
0
0,0%
2
40,0%
1
50,0%
2
50,0%
31
24,6%

Kategorie C2M

Habich Karelsl 95
07.07.24
sl 107
31.07.21
sl 103
02.08.20
sl 102
01.08.20
sl 102
04.08.19
sl 101
03.08.19
sl 92
14.07.19
sl 91
13.07.19
sl 88
30.06.19
sl 87
29.06.19
sl 64
26.05.19
sl 63
25.05.19
sl 46
05.05.19
sl 45
04.05.19
sl 104
05.08.18
sl 103
04.08.18
sl 93
15.07.18
sl 92
14.07.18
sl 88
30.06.18
sl 62
20.05.18
sl 61
19.05.18
sl 42
06.05.18
sl 41
05.05.18
sl 114
06.08.17
sl 113
05.08.17
sl 103
16.07.17
sl 102
15.07.17
sl 99
09.07.17
sl 98
08.07.17
sl 63
21.05.17
sl 62
20.05.17
sl 48
07.05.17
sl 47
06.05.17
sl 59
29.05.16
sl 58
28.05.16
sl 43
08.05.16
sl 42
07.05.16
sl.Tábor2
12.05.13
sl.Tábor1
11.05.13
sl.Borskápř.
19.08.12
sl.Borskápř.
18.08.12
řeka Otava,
12.06.11
řeka Otava,
11.06.11
Řeka Lužnice
08.05.11
Lužnice pod
07.05.11
pořadí4.6.5.4.5.5.6.7.2.9.5.10.9.9.11.14.9.9.14.6.12.11.9.3.3.2.4.3.5.6.12.4.4.6.9.9.10.8.9.6.4.5.7.8.8.
odstup %18,123,26,210,95,95,922,128,57,820,213,918,422,522,718,331,849,928,891,417,318,127,920,66,27,419,123,67,15,510,820,59,016,19,814,921,832,421,230,510,19,616,016,926,229,4
% poražených soupeřů25,037,563,675,050,050,044,425,095,265,280,062,542,952,928,613,320,038,5---79,254,233,357,980,080,085,762,588,276,583,365,676,978,666,750,060,055,046,242,928,650,055,662,512,512,5
pořadí2011201220132016201720182019202020212024celkem
průměr7.05.08.58.54.610.66.74.56.04.07.0
medián748941164646
modus84893954649
počet závodů42241091021145
průměrný odstup od vítěze %22,19,825,919,712,533,816,88,623,218,119,9
průměrné % poražených soupeřů35,839,344,657,977,736,156,869,337,525,053,6
počet jízd844819161741283
lepší 1. jízda3
75,0%
0
0,0%
2
100,0%
1
25,0%
4
40,0%
4
44,4%
5
50,0%
0
0,0%
1
100,0%
0
0,0%
20
44,4%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
3
15,8%
2
12,5%
2
11,8%
2
50,0%
1
100,0%
0
0,0%
10
12,0%

Kategorie C2X

Habich Karelsl 102
04.08.19
sl 101
03.08.19
sl 88
30.06.19
sl 87
29.06.19
sl 46
05.05.19
sl 45
04.05.19
pořadí4.4.10.9.10.10.
odstup %13,913,920,533,823,929,6
% poražených soupeřů57,157,130,833,318,225,0
pořadí2019celkem
průměr7.87.8
medián99
modus1010
počet závodů66
průměrný odstup od vítěze %22,622,6
průměrné % poražených soupeřů36,936,9
počet jízd88
lepší 1. jízda6
100,0%
6
100,0%
čistých jízd2
25,0%
2
25,0%

Kategorie K1M

Habich Karelsl 93
10.07.16
USD Veltrusy
22.08.09
USD Veltrusy
22.08.09/2
Jizera, Obod
15.08.09
Jizera, Obod
15.08.09/2
Řeka Radbuza
08.08.09
Řeka Radbuza
08.08.09/2
USD České Vr
25.07.09
USD České Vr
25.07.09/2
USD České Vr
27.06.09
slalomová tr
13.06.09
slalomová tr
13.06.09/2
pořadí40.57.62.53.59.29.31.82.77.52.17.22.
odstup %32,546,638,531,831,822,624,646,249,826,221,322,6
% poražených soupeřů68,525,319,744,739,652,553,121,426,942,771,963,8
pořadí20092016celkem
průměr49.240.048.4
medián534052
modus174017
počet závodů11112
průměrný odstup od vítěze %32,932,532,9
průměrné % poražených soupeřů42,068,544,2
počet jízd22224
lepší 1. jízda4
36,4%
0
0,0%
4
33,3%
čistých jízd6
27,3%
0
0,0%
6
25,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Habich Karelřeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
pořadí11.14.14.13.
odstup %11,414,714,722,2
% poražených soupeřů50,056,756,77,7
pořadí2011celkem
průměr13.013.0
medián1313
modus1414
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %15,715,7
průměrné % poražených soupeřů42,842,8

Kategorie C2M

Habich Karelřeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí4.7.7.
odstup %4,99,99,9
% poražených soupeřů62,553,853,8
pořadí2011celkem
průměr6.06.0
medián77
modus77
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %8,28,2
průměrné % poražených soupeřů56,756,7

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Habich Karelsl 97
08.07.17
sj 91
09.07.16
sj.Lužnice2
06.04.13
sj.Lužnice1
06.04.13/2
sj.Borskápř.
18.08.12
sj.Krhanice
25.03.12
sj.Krhanice
25.03.12/2
sj.Krhanice
24.03.12
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
pořadí2.1.2.3.1.9.10.13.11.14.14.13.
odstup %10,20,04,15,80,010,219,917,311,414,714,722,2
% poražených soupeřů66,7100,083,366,7100,046,743,836,850,056,756,77,7
pořadí20112012201320162017celkem
průměr13.08.32.51.02.07.8
medián1392129
modus1412121
počet závodů4421112
průměrný odstup od vítěze %15,711,95,00,010,210,9
průměrné % poražených soupeřů42,856,875,0100,066,759,6

Kategorie C2M

Habich Karelsj 143
19.10.19
sj 142
19.10.19/2
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí3.7.4.7.7.
odstup %2,46,34,99,99,9
% poražených soupeřů60,033,362,553,853,8
pořadí20112019celkem
průměr6.05.05.6
medián737
modus737
počet závodů325
průměrný odstup od vítěze %8,24,36,7
průměrné % poražených soupeřů56,746,752,7

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Habich Karelsj.Krhanice
24.03.12
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
pořadí13.11.14.14.13.
odstup %19,711,414,714,722,2
% poražených soupeřů36,850,056,756,77,7
pořadí20112012celkem
průměr13.013.013.0
medián131313
modus141313
počet závodů415
průměrný odstup od vítěze %15,719,716,5
průměrné % poražených soupeřů42,836,841,6

Kategorie C2M

Habich Karelřeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí4.7.7.
odstup %4,99,99,9
% poražených soupeřů62,553,853,8
pořadí2011celkem
průměr6.06.0
medián77
modus77
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %8,28,2
průměrné % poražených soupeřů56,756,7

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Habich KarelUSD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí23.20.13.16.
odstup %25,919,610,219,7
% poražených soupeřů24,140,653,821,1
pořadí2011celkem
průměr18.018.0
medián1616
modus1313
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %18,918,9
průměrné % poražených soupeřů34,934,9

Kategorie C2M

Habich KarelUSD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
pořadí19.15.9.
odstup %26,59,510,9
% poražených soupeřů---30,020,0
pořadí2011celkem
průměr14.314.3
medián1515
modus99
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %15,615,6
průměrné % poražených soupeřů16,716,7

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Habich KarelUSD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí23.20.13.16.
odstup %25,919,610,219,7
% poražených soupeřů24,140,653,821,1
pořadí2011celkem
průměr18.018.0
medián1616
modus1313
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %18,918,9
průměrné % poražených soupeřů34,934,9

Kategorie C2M

Habich KarelUSD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
pořadí19.15.9.
odstup %26,59,510,9
% poražených soupeřů---30,020,0
pořadí2011celkem
průměr14.314.3
medián1515
modus99
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %15,615,6
průměrné % poražených soupeřů16,716,7

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Habich KarelUSD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí23.20.13.16.
odstup %25,919,610,219,7
% poražených soupeřů24,140,653,821,1
pořadí2011celkem
průměr18.018.0
medián1616
modus1313
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %18,918,9
průměrné % poražených soupeřů34,934,9

Kategorie C2M

Habich KarelUSD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
pořadí19.15.9.
odstup %26,59,510,9
% poražených soupeřů---30,020,0
pořadí2011celkem
průměr14.314.3
medián1515
modus99
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %15,615,6
průměrné % poražených soupeřů16,716,7
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále