Kodada Miroslav, 1982

Extreme kayak club, z. s.registrační číslo: 004004
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
04.10.2026 136 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom     OČ
0
03.10.2026 135 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 81. 4/VM 26.1835,1OČ
47
26.05.2024 62 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního mostu. K1M slalom     OČ
66
25.05.2024 61 Slalom v Sušici 3. Český pohár veteránů Sušice nádraží u železničního mostu. K1M slalom 96. 9/VM 20.7231,6OČ
80
19.07.2020 97 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem K1M slalom 80. 3/VM 18.6127,2OČ
75
18.07.2020 96 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 K1M slalom 66. 4/VM 16.1523,6OČ
114
07.04.2019 18 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1M slalom 30. 5/VM 31.0640,0OČ
179
07.04.2019 19 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1M slalom 31. 6/VM 16.7626,0OČ
107
06.04.2019 16 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1M slalom 40. 5/VM 23.8029,1OČ
126
06.04.2019 17 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1M slalom 34. 4/VM 16.8625,7OČ
115
15.07.2018 93 Letní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné, USD České Vrbné K1M slalom 31. 8/VM 20.0330,2OČ
144
14.07.2018 92 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů Vodácký areál Lídy Polesné, USD České Vrbné K1M slalom 43. 13/VM 22.6432,1OČ
107
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Kodada MiroslavExtreme kayak club, z. s. K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 28.05.24 aktualizace z registru ČSK
Kodada MiroslavExtreme kayak club, z. s. K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 14.02.23 aktualizace z registru ČSK
Kodada MiroslavKotva Bráník K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 03.10.22 aktualizace z registru ČSK
Kodada MiroslavKotva Bráník K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 04.11.21 updated from RVP
Kodada MiroslavKotva Bráník K1: 2   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 01.12.20 updated from RVP
Kodada MiroslavKotva Bráník K1: 3+   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 17.04.19 updated from RVP
Kodada MiroslavKotva Bráník K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 16.07.18 updated from RVP
Kodada MiroslavKotva Bráník K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 15.03.17 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|5854|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
388.K1M 2/2 47

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
317.K1M 2/2 146

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
231.K1M 2/2 189

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
133.K1M 4/4 527

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
212.K1M 2/2 251

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20262024202020192018
K1M388317231133212
Fotky nenalezeny.
0|5854|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
388.K1M 2/2 47

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
317.K1M 2/2 146

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
231.K1M 2/2 189

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
133.K1M 4/4 527

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
212.K1M 2/2 251

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20262024202020192018
K1M388317231133212

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
10           10
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody53.240.03110
K1M53.240.03110
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,010
K1M00,000,000,000,010
Celkem00,000,000,000,010
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody191367842,1
K1M191367842,1
Celkem191367842,1
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie K1M

Kodada Miroslavsl 135
03.10.26
sl 61
25.05.24
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 19
07.04.19
sl 18
07.04.19/2
sl 17
06.04.19
sl 16
06.04.19/2
sl 93
15.07.18
sl 92
14.07.18
pořadí81.96.80.66.31.30.34.40.31.43.
odstup %35,131,627,223,626,040,025,729,130,232,1
% poražených soupeřů39,854,350,960,468,465,168,054,775,667,2
pořadí20182019202020242026celkem
průměr37.033.873.096.081.053.2
medián313166968140
modus313066968131
počet závodů2421110
průměrný odstup od vítěze %31,130,225,431,635,130,1
průměrné % poražených soupeřů71,464,155,754,339,860,4
počet jízd4642218
lepší 1. jízda0
0,0%
2
50,0%
0
0,0%
1
100,0%
0
0,0%
3
30,0%
čistých jízd2
50,0%
2
33,3%
3
75,0%
1
50,0%
0
0,0%
8
44,4%