Heger Jonáš, 2006

KVS Hradec Královéregistrační číslo: 045021
výkonnostní třídy  slalom K1: 2 C1: 1 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy5204021025090
Morava200409010060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy18040505030
Morava13060705040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
02.06.2024 4. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Liptovském Mikuláši + 5. niminační závod RDJ + 4. Český p Liptovský Mikuláš - umělá slalomová dráha - kanál ORAVA C1M slalom 3. 1/DS 4.964,8NKZ
75
01.06.2024 3. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Liptovském Mikuláši + 4. nominační závod RDJ + 3.Český po Liptovský Mikuláš - umělá slalomová dráha - kanál ORAVA C1M slalom 4. 1/DS 2.452,5NKZ
68
24.05.2024
26.05.2024
76. International Tatra Canoe Slalom C1M slalom 17.   17.9217,6-
24.05.2024
26.05.2024
76. International Tatra Canoe Slalom MX1 slalom 35.   3.966,9-
12.05.2024 2. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 3.nominační závod RDJ + 2. Český pohár juniorů USD Trnávka C1M slalom 12. 2/DS 11.0812,1NKZ
57
11.05.2024 1. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 2.nominační závod RDJ + 1. Český pohár juniorů USD Trnávka C1M slalom 4. 1/DS 4.044,2NKZ
68
28.04.2024 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 4. nominační závod RDA a RD U23 USD Praha Troja C1M slalom 12. 1/DS 8.468,7ČP
33
28.04.2024 1. Český pohár v Kayak cross - time trial USD Praha Troja K1M sjezd 14. 3/DS -
27.04.2024 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 3. nominační závod RDA a RD U23 USD Praha Troja C1M slalom 10. 1/DS 84.4187,4ČP
37
21.04.2024 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech+ 2 nominační závod RDA a RD U23 + 1 nominační zá USD Veltrusy C1M slalom 7. 1/DS 9.4310,3ČP
46
20.04.2024 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + 1. nominační závod RDA a RD U23 USD Veltrusy C1M slalom 13. 1/DS 7.237,3ČP
31
07.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - střední trať viz závod 18 C1M slalom 4.   4.345,3
191
07.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať viz závod 18 C1M slalom    
0
06.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - střední trať Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 8. 2/DS 11.0112,9
151
06.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať viz závod 18 C1M slalom    
0
01.10.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 3. 1/DS 3.503,4
219
01.10.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 1. 1/DS
83
30.09.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 2. 1/DS 0.500,5
249
30.09.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 3. 2/DS 1.401,3
96
24.09.2023 6. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 6. 3/DS 7.126,7NKZ
75
23.09.2023 5. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 7. 2/DS 7.237,0NKZ
62
16.09.2023 MČR dorostu ve slalomu v Troji USD Troja C2M slalom
INDRUCH Matěj
5. 2/DS 101.6268,3-
16.09.2023 MČR dorostu ve slalomu v Troji USD Troja C1M slalom 5. 4/DS 14.5913,6-
16.09.2023 MČR dorostu ve slalomu v Troji USD Troja C2X slalom
ŠTĚPÁNKOVÁ Julie
1. 1/DS -
27.08.2023 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod hrází vd Lipno I C1M slalom 31. 7/DS 68.0560,6ČP
5
26.08.2023 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých Vltava pod hrází vd Lipno I C1M slalom 14. 4/DS 9.358,2ČP
29
20.08.2023 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 2. 1/DS 4.915,4
212
19.08.2023 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 1. 1/DS
232
06.08.2023 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 1. 1/DS
202
05.08.2023 Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 2. 1/DS 0.210,2
207
18.06.2023 Křivoklátské slalomy USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 3. 1/DS 2.292,5
149
18.06.2023 Křivoklátské slalomy USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 10. 4/DS 7.118,3
306
17.06.2023 Křivoklátské slalomy USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 2. 1/DS 2.623,0
165
17.06.2023 Křivoklátské slalomy USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 9. 4/DS 8.4210,1
319
04.06.2023 4. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 11. 5/DS 8.228,5NKZ
49
03.06.2023 3. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 11. 5/DS 8.318,5NKZ
53
28.05.2023 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1M slalom 7. 5/DS 7.939,6NKZ
68
27.05.2023 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1M slalom 5. 4/DS 8.189,0NKZ
68
14.05.2023 4. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod USD Praha Troja C1M slalom 22. 7/DS 19.0818,9ČP
14
13.05.2023 3. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod USD Praha Troja C1M slalom 15. 4/DS 16.0215,2ČP
27
07.05.2023 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1M slalom 12. 3/DS 9.799,7ČP
33
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1M slalom 10. 2/DS 120.00122,0ČP
37
16.04.2023 Jarní slalom 27 (Neděle odpoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 1. 1/DS
101
16.04.2023 Jarní slalom 26 (Neděle dopoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 9. 4/DS 11.6613,9
68
15.04.2023 Jarní slalom 24 (Sobota dopoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 1. 1/DS
116
15.04.2023 Jarní slalom 25 (Sobota odpoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 2. 2/DS 1.371,7
108
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 3. 2/DM 2.952,6
114
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 4. 2/DM 3.523,2
131
18.09.2022 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 9. 3/DM 6.436,3NKZ
49
17.09.2022 5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 7. 2/DM 5.104,9NKZ
57
10.09.2022 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M slalom
INDRUCH Matěj
2. 1/DM 11.098,1-
10.09.2022 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 4. 2/DM 2.622,7-
10.09.2022 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C2X slalom
ŠTĚPÁNKOVÁ Julie
4. 2/DM 23.9618,1-
04.09.2022 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 11. 3/DM 18.2519,1
103
03.09.2022 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy C1M slalom 10. 3/DM 13.7411,9
132
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 řeka Vltava pod VD Lipno1 C1M slalom 20. 1/DM 17.0416,2ČP
17
20.08.2022 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých řeka Vltava pod VD Lipno1 C1M slalom 26. 4/DM 19.3916,5ČP
10
05.06.2022 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 11. 1/DM 8.729,7NKZ
57
04.06.2022 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 9. 1/DM 11.3312,5NKZ
62
29.05.2022 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 11. 1/DM 5.536,4NKZ
53
28.05.2022 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 24. 6/DM 13.5012,5NKZ
25
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Praha Troja C1M slalom 29. 2/DM 25.3625,2ČP
7
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Praha Troja C1M slalom 23. 2/DM 19.2519,0ČP
13
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1M slalom 34. 4/DM 112.87111,9ČP
2
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1M slalom 22. 3/DM 28.5627,5ČP
14
24.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem C1M slalom 9. 1/DM 4.113,9
82
23.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem C1M slalom 13. 1/DM 13.5112,8
84
10.04.2022 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 13. 3/DM 15.1119,1
54
09.04.2022 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 18. 3/DM 25.1031,2
39
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy C1M slalom 17. 5/DM 10.3911,5NKZ
29
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy C1M slalom 18. 7/DM 12.4714,5NKZ
27
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 35. 10/DM 17.6719,5
107
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 4. 4/DM 3.873,8
110
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 34. 9/DM 16.0615,8
125
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 1. 1/DM
141
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja C1M slalom 18. 4/DM 15.9516,1NKZ
31
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja C1M slalom 25. 5/DM 22.8622,7NKZ
17
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1M slalom 12. 6/DM 15.2517,2-
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C2M slalom
INDRUCH Matěj
2. 1/DM 1.260,9-
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 2. 2/DM 1.471,6
132
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 2. 2/DM 0.470,5
133
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1M slalom 27. 7/DM 16.9919,8
44
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1M slalom 11. 3/DM 15.5915,6
158
27.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 4. 2/DM 2.232,5
102
27.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
TŮMOVÁ Veronika
   
0
26.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 11. 5/DM 10.3312,4
59
26.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
TŮMOVÁ Veronika
9. 3/DM 68.1365,7
1
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M slalom 21. 5/DM 14.9914,9NKZ
23
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M slalom 27. 8/DM 14.5214,4NKZ
13
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 31. 9/ZS 12.0611,9
130
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
INDRUCH Matěj
3. 1/ZS 1.701,4
49
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 1. 1/ZS
146
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 17. 5/ZS 7.897,8
211
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
INDRUCH Matěj
2. 1/ZS 0.640,5
53
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 8. 2/ZS 5.174,8
122
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 20. 3/ZS 29.4828,2-
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C1M sjezd 9. 9/ZS 8.0618,3-
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
INDRUCH Matěj
1. 1/ZS -
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
INDRUCH Matěj
1. 1/ZS -
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 6. 6/ZS 16.1015,9-
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem C1M slalom 16. 2/ZS 8.6412,1
115
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 C1M slalom 16. 2/ZS 9.2412,8
117
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem FOR slalom 3. 1/ZS 18.6616,5NKZ
0
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem FOR slalom 2. 1/ZS 12.5710,4NKZ
0
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2M slalom
INDRUCH Matěj
1. 1/ZS OČ/OM
13/0
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 2. 2/ZS 1.391,4OČ/OM
26/0
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2M slalom
INDRUCH Matěj
1. 1/ZS OČ/OM
13/0
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 2. 2/ZS 0.550,6OČ/OM
26/0
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C2M slalom
INDRUCH Matěj
1. 1/ZS OM/OČ
0/11
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 2. 2/ZS 0.540,5OM/OČ
0/25
14.06.2020 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 28. 3/ZS 25.4931,3
21
14.06.2020 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
INDRUCH Matěj
4. 1/ZS 18.0619,0
54
13.06.2020 Křivoklátský slalom + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 15. 2/ZS 13.0616,0
91
13.06.2020 Křivoklátský slalom + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
INDRUCH Matěj
   
0
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 48. 37/ZS 35.3038,7OČ/OM
39/0
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 10. 10/ZS 21.8621,6OČ/OM
12/0
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 56. 43/ZS 36.0138,4OČ/OM
34/0
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 15. 14/ZS 29.3128,6OČ/OM
11/0
05.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 60. 16/ZS 21.7624,4
57
05.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom 15. 4/ZS 15.5416,7
40
04.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 48. 10/ZS 15.6617,9
93
04.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom 18. 5/ZS 15.0216,3
44
28.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C1M slalom 15. 4/ZS 20.0220,0
18
28.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 31. 7/ZS 24.4526,7
42
27.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu + 1.Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C1M slalom 27. 5/ZS 24.0123,6
14
27.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu + 1.Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 52. 13/ZS 27.2028,2
38
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 53. 43/ZS 47.3044,3OČ/OM
17/0
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom 8. 8/ZS 18.6615,7OČ/OM
9/0
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 32. 25/ZS 29.9126,7OČ/OM
34/0
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom 8. 8/ZS 22.7818,7OČ/OM
8/0
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 60. 9/ZM 23.9020,9
68
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C1M slalom 21. 1/ZM 21.6017,9
29
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2X slalom
ŠTĚPÁNKOVÁ Julie
12. 2/ZM 20.6013,6
8
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 47. 5/ZM 25.5121,5
83
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C1M slalom 20. 1/ZM 20.7016,5
33
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2X slalom
ŠTĚPÁNKOVÁ Julie
9. 1/ZM 27.7118,5
12
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 34. 6/ZM 26.9636,3-
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M slalom 19. 4/ZM 33.1940,7-
12.08.2018 Slalom O štít města Benátek C1M slalom    
0
12.08.2018 Slalom O štít města Benátek K1M slalom    
0
11.08.2018 Slalom O štít města Benátek C1M slalom    
0
11.08.2018 Slalom O štít města Benátek K1M slalom    
0
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem C2M slalom
INDRUCH Matěj
7. 1/ZM 94.5274,9OČ/OM
1/0
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem C1M slalom 22. 6/ZM 48.5248,7OČ/OM
6/0
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. C2M slalom
INDRUCH Matěj
6. 1/ZM 47.7539,0OČ/OM
2/0
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. C1M slalom 26. 9/ZM 55.4058,6OČ/OM
5/0
17.06.2018 XXXIII. ročník Křivoklátského slalomu C1M slalom 25. 1/ZM 27.6631,6
9
16.06.2018 XXXIII. ročník Křivoklátského slalomu C1M slalom 29. 2/ZM 50.9357,3
6
20.05.2018 Slalom na Paraplíčku C1M slalom 10. 2/ZM 18.3020,1
6
20.05.2018 Slalom na Paraplíčku C2M slalom
INDRUCH Matěj
8. 1/ZM 35.9037,3
2
20.05.2018 Slalom na Paraplíčku K1M slalom 32. 4/ZM 25.1030,3
27
19.05.2018 Slalom na Paraplíčku C1M slalom 8. 2/ZM 24.0030,1
9
19.05.2018 Slalom na Paraplíčku C2M slalom
INDRUCH Matěj
7. 1/ZM 37.0038,3
2
19.05.2018 Slalom na Paraplíčku K1M slalom 41. 8/ZM 25.6031,2
19
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 50. 5/ZM 27.4427,3
59
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
INDRUCH Matěj
14. 1/ZM 39.0034,6
8
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 33. 1/ZM 28.8026,9
23
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 58. 7/ZM 29.3028,3
53
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
INDRUCH Matěj
12. 1/ZM 33.2028,0
10
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 40. 2/ZM 30.3027,7
22
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 81. 5/ZM 46.8253,9-
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 21. 6/ZM 52.1851,8-
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 50. 15/ZM 43.1142,4-
13.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 33.   36.2838,1
8
13.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 69.   32.5435,7
38
12.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 29.   57.5053,8
15
12.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 45.   40.2638,4
70
30.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 18. 2/ZM 154.6018,7
1
30.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 22. 2/ZM 18.4039,3
0
29.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 17. 2/ZM 147.8018,7
4
29.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 22. 2/ZM 18.5040,0
0
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 39. 9/ZM 19.8919,3
45
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 16. 5/ZM 18.1916,5
15
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 48. 13/ZM 19.0118,2
37
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 20. 6/ZM 19.8818,2
12
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 42. 11/ZM 22.8723,8OM
55
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1M slalom 25. 7/ZM 29.2128,8OM
7
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 46. 16/ZM 27.4223,6OM
51
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1M slalom 23. 6/ZM 44.5237,4OM
9
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 25. 2/ZM 46.2849,9
6
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 40. 9/ZM 44.5252,7
40
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 25. 2/ZM 39.1344,1
7
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 33. 6/ZM 31.7137,7
50
30.04.2017 Trutnovský slalom - 53. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C1M slalom 23. 3/ZM 71.6065,7
0
30.04.2017 Trutnovský slalom - 53. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 41. 6/ZM 34.4031,5
18
29.04.2017 Trutnovský slalom - 53. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C1M slalom 27. 4/ZM 61.9755,4
0
29.04.2017 Trutnovský slalom - 53. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 51. 9/ZM 38.1635,8
16
02.04.2017 38. ročník závodu Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 13. 2/ZM 116.90134,4
0
02.04.2017 38. ročník závodu Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 51. 8/ZM 45.6054,5
13
01.04.2017 38. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 13. 2/ZM 60.3077,1
1
01.04.2017 38. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 58. 9/ZM 47.1061,6
8
07.08.2016 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. PW slalom 4.   7.505,7
0
07.08.2016 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 51. 1/PZ 67.7064,9
0
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. PW slalom 5. 3/PZM 14.6011,3
0
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 55. 1/PZ 58.9054,5
0
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom    
0
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom
předžáci
3. 3/PZM 6.004,3
0
03.07.2016 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn PW slalom 4. 3/PZM 3.603,3
0
03.07.2016 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn PW slalom 12. 9/PZM 25.9023,7
0
03.07.2016 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn C1M slalom 26. 1/PZ 43.3047,0
0
03.07.2016 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn K1M slalom 35. 3/PZ 26.5030,6
0
02.07.2016 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn PW slalom 5. 5/PZM 4.904,7
0
02.07.2016 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn PW slalom 14. 12/PZM 27.3026,5
0
02.07.2016 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn C1M slalom 31. 2/PZ 39.8043,9
0
02.07.2016 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn K1M slalom 44. 5/PZ 27.0033,3
0
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 23. 1/PZ 39.5038,3
0
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 32. 2/PZ 31.5032,2
0
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 22. 1/PZ 42.2039,7
0
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 32. 2/PZ 34.0033,6
0
29.05.2016 Slalom v Sušici slalomová trať - Sušice nádraží C1M slalom 48. 1/PZ 42.3647,4
0
29.05.2016 Slalom v Sušici slalomová trať - Sušice nádraží K1M slalom 94. 4/PZ 45.1755,5
0
28.05.2016 Slalom v Sušici Sušice - nádraží C1M slalom 49. 1/PZ 53.9756,1
0
28.05.2016 Slalom v Sušici Sušice - nádraží K1M slalom 75. 2/PZ 38.1644,3
0
15.05.2016 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko z Železného Brodu PW slalom 1. 1/PZM
0
15.05.2016 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko z Železného Brodu C1M slalom 26. 2/PZ 57.8064,9
0
14.05.2016 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko z Železného Brodu PW slalom 1. 1/PZM
0
14.05.2016 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko z Železného Brodu C1M slalom 25. 1/PZ 48.6048,5
0
08.05.2016 Trutnovský slalom - 52.ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom    
0
07.05.2016 Trutnovský slalom - 52.ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom    
0
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. PW slalom 9. 9/PZM 14.8011,9
0
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1M slalom 71. 3/PZ 62.2059,0
0
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. PW slalom 7. 7/PZM 14.0010,9
0
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1M slalom 69. 3/PZ 58.2054,0
0
09.08.2015 Slalom O štít města Benátek loděnice v Obodři K1M slalom 76. 8/PZ 53.4051,6
0
08.08.2015 Slalom O štít města Benátek loděnice v Obodři K1M slalom 78. 10/PZ 59.8056,7
0
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko PW slalom 15. 10/PZM 42.2037,5
0
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko PW slalom 13. 9/PZM 30.5428,2
0
28.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. PW slalom 13.   30.9022,8
0
27.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. PW slalom 7.   19.2013,5
0
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom
předžáci
13. 10/PZM 54.6249,0OM
0
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom
předžáci
15. 12/PZM 103.6888,2OM
0
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 119. 16/PZ 119.10117,0
0
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 125. 15/PZ 117.50123,4
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Heger JonášKVS Hradec Králové K1: 2   C1: 2+   C2: K1:   C1:   C2: 30.10.23 aktualizace z registru ČSK
Heger JonášKVS Hradec Králové K1:   C1: 2+   C2: K1:   C1:   C2: 27.06.23 aktualizace z registru ČSK
Heger JonášKVS Hradec Králové K1: 3   C1: 2+   C2: K1:   C1:   C2: 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Heger JonášKVS Hradec Králové K1: 3+   C1: 2   C2: 2 K1:   C1:   C2: 04.11.21 updated from RVP
Heger JonášKVS Hradec Králové K1: 3+   C1: 2   C2: K1:   C1:   C2: 29.09.20 updated from RVP
Heger JonášKVS Hradec Králové K1: 3+   C1: 3+   C2: K1:   C1:   C2: 20.07.20 updated from RVP
Heger JonášKVS Hradec Králové K1: 3+   C1: 3+   C2: 3 K1:   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Heger JonášKVS Hradec Králové K1: 3+   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Heger JonášKVS Hradec Králové K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 05.06.17 updated from RVP
Heger JonášKVS Hradec Králové K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 15.05.17 updated from RVP
Heger JonášKVS Hradec Králové K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 04.04.17 updated from RVP
Heger JonášKVS Hradec Králové K1: 2   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 17.11.12 updated from RVP
Heger JonášKVS Hradec Králové K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 06.10.12 updated from RVP
Heger JonášKVS Hradec Králové K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 17.01.12 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
závod odkaz na výsledkyvideo v novém okněloď
28.04.2024 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 4. nominační závod RDA a RD U23 C1M FINALE-B
28.04.2024 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 4. nominační závod RDA a RD U23 C1M HEAT
27.04.2024 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 3. nominační závod RDA a RD U23 C1M FINALE-A
27.04.2024 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 3. nominační závod RDA a RD U23 C1M HEAT
21.04.2024 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech+ 2 nominační závod RDA a RD U23 + 1 nominační zá C1M FINALE-A
21.04.2024 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech+ 2 nominační závod RDA a RD U23 + 1 nominační zá C1M HEAT
20.04.2024 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + 1. nominační závod RDA a RD U23 C1M FINALE-B
20.04.2024 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + 1. nominační závod RDA a RD U23 C1M HEAT
27.08.2023 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M FINALE-B
27.08.2023 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M HEAT
26.08.2023 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých C1M FINALE-B
26.08.2023 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých C1M HEAT
14.05.2023 4. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod C1M FINALE-B
14.05.2023 4. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod C1M HEAT
13.05.2023 3. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod C1M FINALE-B
13.05.2023 3. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod C1M HEAT
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M FINALE-A
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M HEAT
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M HEAT
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M FINALE-B
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M HEAT
20.08.2022 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých C1M FINALE-B
20.08.2022 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých C1M HEAT
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1M FINALE-B
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1M HEAT
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1M FINALE-B
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1M HEAT
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M FINALE-B
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M HEAT
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M FINALE-B
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M HEAT
0|4601|0|N

rok 2024

Slalom: Žebříček Český Pohár
10.C1M 4/4 147
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1M 4/4 268
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
13.C1M 4/4 342

rok 2023

Slalom: Žebříček Český Pohár
14.C1M 5/6 140
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1M 4/6 273
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
1.C1M 5/12 1018
55.K1M 4/4 1093

rok 2022

Slalom: Žebříček Český Pohár
31.C1M 5/6 61
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
2.C1M 4/6 229
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
8.C1M 5/8 564

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
16.C1M 4/6 110
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
5.C1M 5/8 674
54.C2X
Tůmová Veronika
2/2 1
231.K1M 2/2 232

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 FOR 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
10.C1M 5/9 591
3.C2M
Indruch Matěj
5/7 182
171.K1M 2/2 341
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0
 C2M
Indruch Matěj
3/3 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
103.C1M 5/8 128
233.K1M 5/8 269
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
 K1M 4/4 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
108.C1M 5/10 86
71.C2M
Indruch Matěj
4/4 7
24.C2X
Štěpánková Julie
2/2 20
251.K1M 5/6 197
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 C2M
Indruch Matěj
2/2 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
116.C1M 5/12 87
53.C2M
Indruch Matěj
2/2 18
182.K1M 5/12 277
Slalom: Oblastní žebříček Morava
58.C1M 2/2 16
84.K1M 2/2 106
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
134.K1M 4/4 5

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/10 0
 K1M 5/10 0
 PW 5/8 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
 K1M 2/2 0
 PW 4/4 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PW 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie202420232022
C1M101431

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20242023202220212020
C1M00216-
FOR----4

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202420232022202120202019201820172016201520142012
C1M1318510103108116209235--
K1M-55-231171233251182404430-434
C2X---54--24-----
C2M----3-7153----
PW--------13044-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2017
K1M134

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20202019201820172014
C1M53758758-
C2M15-44--
K1M-175-84170
Fotky nenalezeny.
0|4601|0|N

rok 2024

Slalom: Žebříček Český Pohár
10.C1M 4/4 147
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1M 4/4 268
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
13.C1M 4/4 342

rok 2023

Slalom: Žebříček Český Pohár
14.C1M 5/6 140
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1M 4/6 273
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
1.C1M 5/12 1018
55.K1M 4/4 1093

rok 2022

Slalom: Žebříček Český Pohár
31.C1M 5/6 61
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
2.C1M 4/6 229
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
8.C1M 5/8 564

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
16.C1M 4/6 110
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
5.C1M 5/8 674
54.C2X
Tůmová Veronika
2/2 1
231.K1M 2/2 232

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 FOR 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
10.C1M 5/9 591
3.C2M
Indruch Matěj
5/7 182
171.K1M 2/2 341
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0
 C2M
Indruch Matěj
3/3 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
103.C1M 5/8 128
233.K1M 5/8 269
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
 K1M 4/4 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
108.C1M 5/10 86
71.C2M
Indruch Matěj
4/4 7
24.C2X
Štěpánková Julie
2/2 20
251.K1M 5/6 197
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 C2M
Indruch Matěj
2/2 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
116.C1M 5/12 87
53.C2M
Indruch Matěj
2/2 18
182.K1M 5/12 277
Slalom: Oblastní žebříček Morava
58.C1M 2/2 16
84.K1M 2/2 106
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
134.K1M 4/4 5

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/10 0
 K1M 5/10 0
 PW 5/8 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
 K1M 2/2 0
 PW 4/4 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PW 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie202420232022
C1M101431

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20242023202220212020
C1M00216-
FOR----4

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202420232022202120202019201820172016201520142012
C1M1318510103108116209235--
K1M-55-231171233251182404430-434
C2X---54--24-----
C2M----3-7153----
PW--------13044-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2017
K1M134

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20202019201820172014
C1M53758758-
C2M15-44--
K1M-175-84170

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
51 127 21 4 1 1 205
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár18.815.01016
C1M18.815.01016
NKZ12.111.01122
C1M12.111.01122
veřejné závody23.415.01154
C1M16.313.0279
K1M45.044.03247
PW7.87.0113
C2M5.54.0112
C2X10.09.093
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,016
C1M00,000,000,000,016
NKZ00,000,014,514,522
C1M00,000,014,514,522
veřejné závody127,8117,163,92918,8154
C1M78,9911,433,81924,179
K1M00,012,124,336,447
PW215,400,000,0215,413
C2M325,018,318,3541,712
C2X00,000,000,000,03
Celkem126,3115,773,63015,6192
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár3290428412,5
C1M3290428412,5
NKZ44466111227,3
C1M44466111227,3
veřejné závody299219278428,1
C1M15695665434,6
K1M9173682022,0
PW262188623,1
C2M211648314,3
C2X511824120,0
Celkem3753562910026,7
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie C1M

Heger Jonášsl 37
28.04.24
sl 36
27.04.24
sl 31
21.04.24
sl 30
20.04.24
sl 117
27.08.23
sl 116
26.08.23
sl 54
14.05.23
sl 53
13.05.23
sl 47
07.05.23
sl 46
06.05.23
sl 108
21.08.22
sl 107
20.08.22
sl 52
15.05.22
sl 51
14.05.22
sl 47
08.05.22
sl 46
07.05.22
pořadí12.10.7.13.31.14.22.15.12.10.20.26.29.23.34.22.
odstup % *)8,787,410,37,360,68,218,915,29,7122,016,216,525,219,0111,927,5
% poražených soupeřů *)71,876,984,268,411,861,840,058,867,673,540,624,222,238,92,938,2
pořadí202220232024celkem
průměr25.717.310.518.8
medián23141015
modus2010710
počet závodů66416
průměrný odstup od vítěze % *)36,139,128,435,3
průměrné % poražených soupeřů *)27,852,375,348,9
počet jízd1212832
lepší 1. jízda2
33,3%
3
50,0%
1
25,0%
6
37,5%
čistých jízd1
8,3%
3
25,0%
0
0,0%
4
12,5%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Heger Jonášsl 133
16.09.23
sl 117
27.08.23
sl 116
26.08.23
sl 109
05.08.23
sl 122
10.09.22
sl 108
21.08.22
sl 107
20.08.22
sl 131
11.09.21
sl 130
12.09.20
sl 118
22.08.20
sl 131
01.09.18
sl 133
02.09.17
pořadí5.31.14.2.4.20.26.12.20.6.19.21.
odstup % *)13,660,68,20,22,716,216,517,228,215,940,751,8
% poražených soupeřů *)89,711,861,899,091,940,624,267,638,786,147,139,4
pořadí201720182020202120222023celkem
průměr21.019.013.012.016.713.015.0
medián211961220514
modus21196124220
počet závodů11213412
průměrný odstup od vítěze % *)51,840,722,017,211,820,622,6
průměrné % poražených soupeřů *)39,447,162,467,652,265,658,2
počet jízd22426824
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
2
100,0%
1
100,0%
0
0,0%
1
25,0%
4
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
2
33,3%
2
25,0%
5
20,8%

Kategorie C2M

Heger Jonášsl 133
16.09.23
sl 122
10.09.22
sl 131
11.09.21
sl 118
22.08.20
pořadí5.2.2.1.
odstup % *)68,38,10,90,0
% poražených soupeřů *)------50,0100,0
pořadí2020202120222023celkem
průměr1.02.02.05.02.5
medián12252
modus12252
počet závodů11114
průměrný odstup od vítěze % *)0,00,98,168,319,3
průměrné % poražených soupeřů *)100,050,00,00,037,5
počet jízd22116
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
1
100,0%
1
100,0%
3
75,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Heger Jonášsl 133
16.09.23
sl 122
10.09.22
pořadí1.4.
odstup % *)0,018,1
% poražených soupeřů *)100,050,0
pořadí20222023celkem
průměr4.01.02.5
medián411
modus411
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)18,10,09,0
průměrné % poražených soupeřů *)50,0100,075,0
počet jízd112
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Heger Jonášsl 131
01.09.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
pořadí34.81.50.
odstup % *)36,353,942,4
% poražených soupeřů *)75,730,452,0
pořadí20172018celkem
průměr65.534.055.0
medián503450
modus503434
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze % *)48,136,344,2
průměrné % poražených soupeřů *)41,275,752,7
počet jízd426
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
1
50,0%
1
16,7%

NKZ slalom

Kategorie C1M

Heger Jonášsl 66
02.06.24
sl 65
01.06.24
sl 47
12.05.24
sl 46
11.05.24
sl 137
24.09.23
sl 136
23.09.23
sl 69
04.06.23
sl 68
03.06.23
sl 66
28.05.23
sl 65
27.05.23
sl 127
18.09.22
sl 126
17.09.22
sl 68
05.06.22
sl 67
04.06.22
sl 65
29.05.22
sl 64
28.05.22
sl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
pořadí3.4.12.4.6.7.11.11.7.5.9.7.11.9.11.24.17.18.18.25.21.27.
odstup %4,82,512,14,26,77,08,58,59,69,06,34,99,712,56,412,511,514,516,122,714,914,4
% poražených soupeřů96,494,879,294,391,289,580,081,188,292,380,085,777,881,875,043,961,059,557,541,550,038,1
pořadí2021202220232024celkem
průměr21.011.87.85.812.1
medián1897411
modus1897411
počet závodů666422
průměrný odstup od vítěze %15,78,78,25,910,0
průměrné % poražených soupeřů51,374,087,191,274,5
počet jízd121212844
lepší 1. jízda2
33,3%
1
16,7%
3
50,0%
3
75,0%
9
40,9%
čistých jízd2
16,7%
3
25,0%
3
25,0%
4
50,0%
12
27,3%

Kategorie FOR

Heger Jonášsl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
pořadí3.2.
odstup %16,510,4
% poražených soupeřů50,075,0
pořadí2020celkem
průměr2.52.5
medián22
modus22
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %13,513,5
průměrné % poražených soupeřů62,562,5
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Heger Jonášsl 20
07.04.24
sl 18
06.04.24
sl 139
01.10.23
sl 138
30.09.23
sl 114
20.08.23
sl 113
19.08.23
sl 110
06.08.23
sl 109
05.08.23
sl 78
18.06.23
sl 77
17.06.23
sl 27
16.04.23
sl 26
16.04.23/2
sl 25
15.04.23
sl 24
15.04.23/2
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 121
04.09.22
sl 120
03.09.22
sl 38
24.04.22
sl 37
23.04.22
sl 27
10.04.22
sl 25
09.04.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 82
27.06.21
sl 81
26.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 73
14.06.20
sl 72
13.06.20
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 46
05.05.19
sl 45
04.05.19
sl 32
28.04.19
sl 31
27.04.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 82
17.06.18
sl 57
20.05.18
sl 56
19.05.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 118
13.08.17
sl 117
12.08.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 52
14.05.17
sl 51
13.05.17
sl 36
30.04.17
sl 35
29.04.17
sl 10
02.04.17
sl 9
01.04.17
sl 104
07.08.16
sl 103
06.08.16
sl 84
03.07.16
sl 83
02.07.16
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
sl 59
29.05.16
sl 58
28.05.16
sl 49
15.05.16
sl 48
14.05.16
sl 151
26.09.15
pořadí4.8.1.3.2.1.1.2.3.2.1.9.2.1.3.4.11.10.9.13.13.18.4.1.2.2.27.11.4.11.1.8.16.16.2.2.2.28.15.10.15.15.18.15.27.8.8.21.20.22.26.25.10.8.33.40.33.29.16.20.25.25.23.27.13.13.51.55.26.31.23.22.48.49.26.25.69.
odstup %5,312,90,01,35,40,00,00,22,53,00,013,91,70,02,63,219,111,93,912,819,131,23,80,01,60,519,815,62,512,40,04,812,112,81,40,60,531,316,021,628,616,716,320,023,615,718,717,916,548,758,631,620,130,126,927,738,153,816,518,249,944,165,755,4134,477,164,954,547,043,938,339,747,456,164,948,554,0
% poražených soupeřů91,780,6100,097,097,7100,0100,099,096,498,3100,071,496,6100,096,895,777,380,974,267,660,048,595,3100,098,698,649,082,191,974,4100,091,581,080,397,697,597,447,176,766,748,168,967,358,838,169,668,264,968,930,024,225,055,066,750,044,323,836,453,142,431,433,3------7,714,35,710,016,79,121,422,214,514,3---17,28,1
pořadí2015201620172018201920202021202220232024celkem
průměr69.035.624.818.914.510.07.810.12.36.016.1
medián692625211584102413
modus6926138152213142
počet závodů110127898812277
průměrný odstup od vítěze %54,050,550,631,920,28,87,013,02,39,123,9
průměrné % poražených soupeřů8,113,128,147,860,785,586,275,196,486,260,8
počet jízd219241416181616244153
lepší 1. jízda0
0,0%
6
60,0%
3
25,0%
5
71,4%
3
37,5%
3
33,3%
2
25,0%
7
87,5%
9
75,0%
2
100,0%
40
51,9%
čistých jízd0
0,0%
8
42,1%
5
20,8%
6
42,9%
4
25,0%
7
38,9%
3
18,8%
6
37,5%
13
54,2%
1
25,0%
53
34,6%

Kategorie C2M

Heger Jonášsl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 73
14.06.20
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 57
20.05.18
sl 56
19.05.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
pořadí3.2.1.1.1.4.7.6.8.7.14.12.
odstup %1,40,50,00,00,019,074,939,037,338,334,628,0
% poražených soupeřů93,196,7100,0100,0100,081,314,328,636,440,050,060,7
pořadí201720182020celkem
průměr13.07.02.05.5
medián12714
modus12711
počet závodů24612
průměrný odstup od vítěze %31,347,43,522,8
průměrné % poražených soupeřů55,429,895,266,8
počet jízd471021
lepší 1. jízda2
100,0%
2
50,0%
3
50,0%
7
58,3%
čistých jízd0
0,0%
1
14,3%
1
10,0%
2
9,5%

Kategorie C2X

Heger Jonášsl 81
26.06.21
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
pořadí9.12.9.
odstup %65,713,618,5
% poražených soupeřů11,147,665,2
pořadí20182021celkem
průměr10.59.010.0
medián999
modus999
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %16,065,732,6
průměrné % poražených soupeřů56,411,141,3
počet jízd415
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
33,3%
čistých jízd1
25,0%
0
0,0%
1
20,0%

Kategorie K1M

Heger Jonášsl 139
01.10.23
sl 138
30.09.23
sl 78
18.06.23
sl 77
17.06.23
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 46
05.05.19
sl 45
04.05.19
sl 32
28.04.19
sl 31
27.04.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 57
20.05.18
sl 56
19.05.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 118
13.08.17
sl 117
12.08.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 52
14.05.17
sl 51
13.05.17
sl 36
30.04.17
sl 35
29.04.17
sl 10
02.04.17
sl 9
01.04.17
sl 103
06.08.16
sl 84
03.07.16
sl 83
02.07.16
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
sl 59
29.05.16
sl 58
28.05.16
sl 118
09.08.15
sl 117
08.08.15
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
pořadí3.2.10.9.35.34.31.17.48.56.60.48.31.52.53.32.60.47.32.41.50.58.69.45.39.48.40.33.41.51.51.58.3.35.44.32.32.94.75.76.78.119.125.
odstup %3,40,58,310,119,515,811,97,838,738,424,417,926,728,244,326,720,921,530,331,227,328,335,738,419,318,252,737,731,535,854,561,64,330,633,332,233,655,544,351,656,7117,0123,4
% poražených soupeřů98,699,393,394,377,879,879,390,054,449,151,668,558,343,340,964,856,967,451,639,459,853,740,963,957,347,858,166,335,528,629,620,890,553,446,349,250,838,052,319,420,62,55,3
pořadí201220152016201720182019202020212023celkem
průměr122.077.045.048.645.047.524.034.56.046.4
medián11976354841481734345
modus11976325132481734232
počet závodů227124822443
průměrný odstup od vítěze %120,254,133,436,726,030,79,817,65,633,7
průměrné % poražených soupeřů3,920,054,446,953,853,984,778,896,454,6
počet jízd44142481623883
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
4
57,1%
8
66,7%
3
75,0%
2
25,0%
0
0,0%
1
50,0%
3
75,0%
22
51,2%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
4
28,6%
6
25,0%
1
12,5%
2
12,5%
0
0,0%
0
0,0%
5
62,5%
19
22,9%

Kategorie PW

Heger Jonášsl 104
07.08.16
sl 103
06.08.16
sl 84
03.07.16
sl 83
02.07.16
sl 49
15.05.16
sl 48
14.05.16
sl 151
26.09.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 139
28.09.14
sl 138
27.09.14
pořadí4.5.12.14.1.1.7.15.13.13.7.
odstup %5,711,323,726,50,00,010,937,528,222,813,5
% poražených soupeřů88,986,260,755,2100,0100,080,065,071,462,581,3
pořadí201420152016celkem
průměr10.011.76.28.4
medián71347
modus7711
počet závodů23611
průměrný odstup od vítěze %18,125,511,216,4
průměrné % poražených soupeřů71,972,181,877,4
počet jízd461626
lepší 1. jízda2
100,0%
3
100,0%
4
50,0%
9
69,2%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
6
37,5%
6
23,1%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Heger Jonášsl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
pořadí2.2.10.15.8.8.22.26.25.23.
odstup %1,40,621,628,615,718,748,758,628,837,4
% poražených soupeřů97,697,566,748,169,668,230,024,235,140,5
pořadí2017201820192020celkem
průměr24.024.010.32.014.1
medián23228210
modus2322822
počet závodů224210
průměrný odstup od vítěze %33,153,721,21,026,0
průměrné % poražených soupeřů37,827,163,297,657,8
počet jízd448420
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
2
50,0%
0
0,0%
6
60,0%
čistých jízd1
25,0%
0
0,0%
1
12,5%
2
50,0%
4
20,0%

Kategorie C2M

Heger Jonášsl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
pořadí1.1.7.6.
odstup %0,00,074,939,0
% poražených soupeřů100,0100,014,328,6
pořadí20182020celkem
průměr6.51.03.8
medián611
modus611
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %57,00,028,5
průměrné % poražených soupeřů21,5100,060,7
počet jízd347
lepší 1. jízda2
100,0%
1
50,0%
3
75,0%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
1
14,3%

Kategorie K1M

Heger Jonášsl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
pořadí48.56.53.32.42.46.13.15.
odstup %38,738,444,326,723,823,649,088,2
% poražených soupeřů54,449,140,964,861,357,525,012,5
pořadí201420172019celkem
průměr14.044.047.338.1
medián13424842
modus13423213
počet závodů2248
průměrný odstup od vítěze %68,623,737,041,6
průměrné % poražených soupeřů18,859,452,345,7
počet jízd44816
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
1
25,0%
3
37,5%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
12,5%
1
6,3%

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Heger Jonášsj 110
30.07.17
sj 108
29.07.17
pořadí18.17.
odstup %18,718,7
% poražených soupeřů32,040,7
pořadí2017celkem
průměr17.517.5
medián1717
modus1717
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %18,718,7
průměrné % poražených soupeřů36,436,4

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Heger Jonášsj 111
30.07.17
sj 109
29.07.17
pořadí22.22.
odstup %39,340,0
% poražených soupeřů38,236,4
pořadí2017celkem
průměr22.022.0
medián2222
modus2222
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %39,639,6
průměrné % poražených soupeřů37,337,3
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále