Sládková Linda, 2004

TJ Loko Plzeňregistrační číslo: 039009
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+   C1: 3   C2: -  sjezd K1: 2   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1W sjezd     OČ/OM
0/0
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1W sjezd     OČ/OM
0/0
18.06.2022 XXXVII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
FRANZ Jakub
   
0
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí K1W sjezd 22. 8/DS 12.9617,7ČP/OČ/OM
14/24/0
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu K1W sjezd 22. 10/DS 8.2916,5ČP/OČ/OM
15/30/0
08.05.2022 Krumlovský slalom Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 K1W slalom 8. 1/DS 10.9010,0
6
08.05.2022 Krumlovský slalom Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 C2X slalom
FRANZ Jakub
5. 1/DS 122.9087,3
0
07.05.2022 Krumlovský sprint + KP JČ Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod Jezem Rechle - nad loděnicí SK Vltava (ř.km 284,6 ), Cíl pod l K1W sjezd 3. 1/DS 1.403,2
16
07.05.2022 Slalom o pracku krumlovského medvěda Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 K1W slalom 5. 1/DS 5.806,4
9
07.05.2022 Slalom o pracku krumlovského medvěda Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 C2X slalom
FRANZ Jakub
4. 1/DS 37.6029,9
0
01.05.2022 6. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1W sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
30.04.2022 5. Český pohár ve sprintu ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1W sjezd 16. 7/DS 13.6514,6ČP/OČ/OM
25/19/0
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1W slalom 7. 1/DS 12.1911,2
30
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C2X slalom
FRANZ Jakub
4. 1/DS 45.9631,2
1
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1W slalom 11. 1/DS 21.0718,3
23
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C2X slalom
FRANZ Jakub
4. 1/DS 149.4386,9
0
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1W slalom 8. 2/DS 26.9026,2
25
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C2X slalom
FRANZ Jakub
   
0
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 20. 7/DS 190.0517,8ČP/OČ/OM
17/8/0
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
03.10.2021 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí C1W slalom    
0
03.10.2021 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1W slalom 11. 3/DS 11.9512,1
25
02.10.2021 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí C1W slalom 5. 3/DS 26.9324,8
2
02.10.2021 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1W slalom 14. 3/DS 19.3719,4
29
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 24. 6/DS 34.3931,2
2
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 37. 6/DS 27.8028,4
31
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 23. 6/DS 34.2929,0
3
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 41. 6/DS 26.0023,7
32
19.09.2021 52. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 16. 1/DS 23.2022,0
25
18.09.2021 52. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje + Český pohár veteránů Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 14. 1/DS 18.9318,9
32
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1W sjezd 18. 9/DS 6.6816,2-
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1W sjezd 27. 8/DS 10.7722,3ČP/OČ/OM
14/15/0
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 39. 10/DS 27.6856,4ČP/OČ/OM
3/1/0
28.08.2021 Veřejný závod ve sprintu na Lipně Řeska Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.k K1W sjezd 8. 3/DS 5.349,3
7
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 53. 8/DS 29.1431,2
26
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 57. 8/DS 27.2828,2
22
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1W slalom 50. 10/DS 65.9574,7
5
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1W slalom 49. 10/DS 56.4951,5
6
01.08.2021 Slalom pod Borskou přehradou + ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 7. 2/DS 13.2011,1
16
31.07.2021 Slalom pod Borskou přehradou + 4. ČP veteránů + ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 5. 1/DS 10.809,4
20
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 36. 4/DS 18.0223,8
36
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 46. 5/DS 31.9837,9
28
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1W sjezd 29. 9/DS 106.2115,9ČP/OČ/OM
7/9/0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1W sjezd 29. 8/DS 101.8215,8ČP/OČ/OM
7/13/0
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 24. 10/DS 7.5715,1ČP/OČ/OM
12/3/0
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 22. 9/DS 9.2318,7ČP/OČ/OM
13/9/0
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1W sjezd 29. 7/DS 264.9120,1ČP/OČ/OM
7/3/0
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1W sjezd 31. 8/DS 270.1020,5ČP/OČ/OM
5/3/0
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 25. 11/DM 28.7524,4
2
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 29. 11/DM 22.6021,1
24
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 26. 12/DM 37.5732,0
1
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 35. 14/DM 21.8520,3
22
20.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 27. 7/DM 34.5038,4
20
19.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 31. 8/DM 44.8847,0
16
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 23. 11/DM 16.6625,0-
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 39. 4/DM 28.6829,4
19
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 37. 5/DM 28.6529,3
20
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1W sjezd 39. 9/DM 12.3625,0ČP/OČ/OM
10/4/0
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 40. 9/DM 11.5122,8ČP/OČ/OM
8/4/0
02.08.2020 Slalom pod Borskou přehradou K1W slalom 18. 3/DM 17.1015,5
20
02.08.2020 Slalom pod Borskou přehradou C2X slalom
PANZEROVÁ Kateřina
11. 2/DS 44.7036,0
0
01.08.2020 Slalom pod Borskou přehradou + 3. Český pohár veteránů Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 20. 4/DM 23.9022,0
18
01.08.2020 Slalom pod Borskou přehradou + 3. Český pohár veteránů Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2X slalom
PANZEROVÁ Kateřina
13. 1/DS 59.5046,6
0
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem K1W slalom 46. 9/DM 26.0633,9
11
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 K1W slalom 42. 9/DM 17.8322,3
17
05.07.2020 Slalom v Kadani Kadaňský mlýn K1W slalom 21. 1/DM 23.7026,4
8
04.07.2020 Slalom v Kadani Kadaňský mlýn K1W slalom 19. 1/DM 14.7015,5
9
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 29. 12/DM 141.7319,6OČ/OM
8/0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 26. 11/DM 167.4323,8OČ/OM
9/0
02.06.2020 Sjezd na Vltavě K1W sjezd 8. 3/DM 213.7019,7
3
19.10.2019 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 8. 3/DM 249.5021,3
1
19.10.2019 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 8. 3/DM 251.8021,3
1
06.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1W slalom 32. 5/DM 48.7754,7
6
05.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1W slalom 39. 7/DM 37.8036,1
7
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 33. 3/DM 32.6031,2
19
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 38. 3/DM 30.3029,0
17
04.08.2019 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 21. 3/DM 29.9026,0
2
04.08.2019 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2X slalom
PANZEROVÁ Kateřina
8. 1/DM 61.9046,8
0
03.08.2019 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 21. 3/DM 29.9026,0
2
03.08.2019 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2X slalom
PANZEROVÁ Kateřina
8. 1/DM 61.9046,8
0
30.06.2019 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 60. 12/DM 59.9166,7
2
29.06.2019 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 68. 12/DM 69.2284,1
0
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 30. 11/DM 228.9130,8-
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 31. 12/DM 230.2330,9OČ/OM
1/0
26.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží - u železničního mostu K1W slalom 64. 8/DM 69.3162,7
0
25.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního množství K1W slalom 61. 9/DM 56.2362,8
2
05.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 49. 13/DM 68.6769,6
0
04.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 59. 17/DM 195.39201,8
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Sládková LindaTJ Loko Plzeň K1: 3+   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 04.11.21 updated from RVP
Sládková LindaTJ Loko Plzeň K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 29.09.20 updated from RVP
Sládková LindaTJ Loko Plzeň K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Sládková LindaTJ Loko Plzeň K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 01.07.19 updated from RVP
Sládková LindaTJ Loko Plzeň K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 30.04.19 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|6490|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
26.C2X
Franz Jakub
5/6 1
69.K1W 5/5 93
Sjezd: Žebříček Český Pohár
24.K1W 6/6 71
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
14.K1W 5/9 97
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/8 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
59.C1W 4/4 7
77.K1W 5/14 160
Sjezd: Žebříček Český Pohár
29.K1W 8/8 68
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.K1W 5/9 53
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/8 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
47.C1W 2/2 3
 C2X
Panzerová Kateřina
2/2 0
70.K1W 5/12 106
Sjezd: Žebříček Český Pohár
36.K1W 2/2 18
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
17.K1W 5/5 28
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 4/4 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2X
Panzerová Kateřina
2/2 0
128.K1W 5/12 51
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
38.K1W 3/3 3
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 1/1 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202220212020
K1W242936

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2022202120202019
C2X26-8593
K1W697770128
C1W-5947-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2022202120202019
K1W14151738

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2022202120202019
K1W64525355
Fotky nenalezeny.
0|6490|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
26.C2X
Franz Jakub
5/6 1
69.K1W 5/5 93
Sjezd: Žebříček Český Pohár
24.K1W 6/6 71
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
14.K1W 5/9 97
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/8 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
59.C1W 4/4 7
77.K1W 5/14 160
Sjezd: Žebříček Český Pohár
29.K1W 8/8 68
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.K1W 5/9 53
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/8 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
47.C1W 2/2 3
 C2X
Panzerová Kateřina
2/2 0
70.K1W 5/12 106
Sjezd: Žebříček Český Pohár
36.K1W 2/2 18
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
17.K1W 5/5 28
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 4/4 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2X
Panzerová Kateřina
2/2 0
128.K1W 5/12 51
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
38.K1W 3/3 3
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 1/1 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202220212020
K1W242936

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2022202120202019
C2X26-8593
K1W697770128
C1W-5947-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2022202120202019
K1W14151738

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2022202120202019
K1W64525355

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
43 5 8 25     81
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody27.624.0556
K1W32.233.02143
C2X7.15.048
C1W20.624.055
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,056
K1W00,000,000,000,043
C2X00,000,000,000,08
C1W00,000,000,000,05
Celkem00,000,000,000,056
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody1091262122422,0
K1W86908112124,4
C2X133342600,0
C1W10202330,0
Celkem1091262122422,0
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Sládková Lindasl 144
02.10.21
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
pořadí5.24.23.25.26.
odstup %24,831,229,024,432,0
% poražených soupeřů42,917,918,511,110,7
pořadí20202021celkem
průměr25.517.320.6
medián252324
modus2555
počet závodů235
průměrný odstup od vítěze %28,228,328,3
průměrné % poražených soupeřů10,926,420,2
počet jízd4610
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
20,0%
čistých jízd2
50,0%
1
16,7%
3
30,0%

Kategorie C2X

Sládková Lindasl 49
08.05.22
sl 48
07.05.22
sl 31
17.04.22
sl 30
16.04.22
sl 103
02.08.20
sl 102
01.08.20
sl 102
04.08.19
sl 101
03.08.19
pořadí5.4.4.4.11.13.8.8.
odstup %87,329,931,286,936,046,646,846,8
% poražených soupeřů---25,025,0---------------
pořadí201920202022celkem
průměr8.012.04.37.1
medián81145
modus81144
počet závodů2248
průměrný odstup od vítěze %46,841,358,851,4
průměrné % poražených soupeřů0,00,012,56,3
počet jízd44513
lepší 1. jízda0
0,0%
2
100,0%
4
100,0%
6
75,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Sládková Lindasl 49
08.05.22
sl 48
07.05.22
sl 31
17.04.22
sl 30
16.04.22
sl 149
15.04.22
sl 145
03.10.21
sl 144
02.10.21
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 138
19.09.21
sl 137
18.09.21
sl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 108
01.08.21
sl 107
31.07.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 46
20.09.20
sl 45
19.09.20
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 103
02.08.20
sl 102
01.08.20
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 91
05.07.20
sl 90
04.07.20
sl 139
06.10.19
sl 138
05.10.19
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 102
04.08.19
sl 101
03.08.19
sl 88
30.06.19
sl 87
29.06.19
sl 64
26.05.19
sl 63
25.05.19
sl 46
05.05.19
sl 45
04.05.19
pořadí8.5.7.11.8.11.14.37.41.16.14.53.57.50.49.7.5.36.46.29.35.27.31.39.37.18.20.46.42.21.19.32.39.33.38.21.21.60.68.64.61.49.59.
odstup %10,06,411,218,326,212,119,428,423,722,018,931,228,274,751,511,19,423,837,921,120,338,447,029,429,315,522,033,922,326,415,554,736,131,229,026,026,066,784,162,762,869,6201,8
% poražených soupeřů56,375,081,372,276,778,376,847,845,963,472,335,831,79,311,172,785,258,347,148,140,443,534,834,536,856,451,321,131,737,543,816,219,140,736,213,013,016,99,5---7,74,04,9
pořadí2019202020212022celkem
průměr45.430.331.17.832.2
medián392936833
modus211814821
počet závodů121214543
průměrný odstup od vítěze %62,626,828,014,435,7
průměrné % poražených soupeřů15,140,052,672,340,9
počet jízd2424281086
lepší 1. jízda7
58,3%
8
66,7%
3
21,4%
4
80,0%
22
51,2%
čistých jízd3
12,5%
6
25,0%
9
32,1%
3
30,0%
21
24,4%

Český pohár sjezd

Kategorie K1W

Sládková Lindasj 24
10.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
pořadí20.29.29.31.
odstup %17,815,915,820,5
% poražených soupeřů26,939,134,918,9
pořadí20212022celkem
průměr29.720.027.3
medián292029
modus292029
počet závodů314
průměrný odstup od vítěze %17,417,817,5
průměrné % poražených soupeřů31,026,930,0

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1W

Sládková Lindasj 24
10.04.22
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
pořadí20.29.31.29.
odstup %17,815,920,519,6
% poražených soupeřů26,939,118,947,2
pořadí202020212022celkem
průměr29.030.020.027.3
medián29292029
modus29292029
počet závodů1214
průměrný odstup od vítěze %19,618,217,818,4
průměrné % poražených soupeřů47,229,026,933,0

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1W

Sládková Lindasj 24
10.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 68
02.06.20
sj 143
19.10.19
sj 142
19.10.19/2
sl 79
22.06.19
pořadí20.29.29.31.29.26.8.8.8.31.
odstup %17,815,915,820,519,623,819,721,321,330,9
% poražených soupeřů26,939,134,918,947,252,830,022,222,221,1
pořadí2019202020212022celkem
průměr15.721.029.720.021.9
medián826292026
modus8829208
počet závodů333110
průměrný odstup od vítěze %24,521,017,417,820,7
průměrné % poražených soupeřů21,843,331,026,931,5

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1W

Sládková Lindasj 24
10.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sl 79
22.06.19
pořadí20.29.29.31.29.26.31.
odstup %17,815,915,820,519,623,830,9
% poražených soupeřů26,939,134,918,947,252,821,1
pořadí2019202020212022celkem
průměr31.027.529.720.027.9
medián3126292029
modus3126292029
počet závodů12317
průměrný odstup od vítěze %30,921,717,417,820,6
průměrné % poražených soupeřů21,150,031,026,934,4

Český pohár sprint

Kategorie K1W

Sládková Lindasp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 108
08.08.20
pořadí22.22.16.27.39.24.22.40.
odstup %17,716,514,622,356,415,118,722,8
% poražených soupeřů48,848,825,038,19,536,141,720,4
pořadí202020212022celkem
průměr40.028.020.026.5
medián40242222
modus40222222
počet závodů1438
průměrný odstup od vítěze %22,828,116,223,0
průměrné % poražených soupeřů20,431,440,933,6

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1W

Sládková Lindasp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
pořadí22.22.18.23.
odstup %17,716,516,225,0
% poražených soupeřů48,848,850,021,4
pořadí202020212022celkem
průměr23.018.022.021.3
medián23182222
modus23182222
počet závodů1124
průměrný odstup od vítěze %25,016,217,118,8
průměrné % poražených soupeřů21,450,048,842,3

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1W

Sládková Lindasp 44
07.05.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 123
28.08.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
pořadí3.16.27.39.8.24.22.39.40.
odstup %3,214,622,356,49,315,118,725,022,8
% poražených soupeřů83,325,038,19,546,236,141,722,420,4
pořadí202020212022celkem
průměr39.524.09.524.2
medián3924324
modus398339
počet závodů2529
průměrný odstup od vítěze %23,924,38,920,8
průměrné % poražených soupeřů21,434,354,235,9

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1W

Sládková Lindasp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
pořadí16.27.39.24.22.39.40.
odstup %14,622,356,415,118,725,022,8
% poražených soupeřů25,038,19,536,141,722,420,4
pořadí202020212022celkem
průměr39.528.016.029.6
medián39241627
modus39221639
počet závodů2417
průměrný odstup od vítěze %23,928,114,625,0
průměrné % poražených soupeřů21,431,425,027,6