Franz Jakub, 2007

TJ Loko Plzeňregistrační číslo: 039034
výkonnostní třídy  slalom K1: 2sjezd K1: 2 C1: 3 C2: 2 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy5204021025090
Morava200409010060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy18040505030
Morava13060705040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
09.06.2024 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod + 2. Český pohár žáků na Labi pod Dvorem Králové + 6. Če řeka Labe mezi Dvorem Králové nad Labem a Žirčí, viz webové stránky závodu K1M sjezd 4. 3/DS 28.145,6OČ/OM
109/0
09.06.2024 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod + 2. Český pohár žáků na Labi pod Dvorem Králové + 6. Če řeka Labe mezi Dvorem Králové nad Labem a Žirčí, viz webové stránky závodu C2M sjezd
PANZER Martin
12. 9/DS 62.7010,6OČ/OM
5/0
08.06.2024 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod + 5. Český pohár juniorů + 1. Český pohár žáků na La řeka Labe mezi Dvorem Králové nad Labem a Žirčí, viz webové stránky závodu K1M sjezd 4. 3/DS 34.336,8OČ/OM
109/0
08.06.2024 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod + 5. Český pohár juniorů + 1. Český pohár žáků na La řeka Labe mezi Dvorem Králové nad Labem a Žirčí, viz webové stránky závodu C2M sjezd
PANZER Martin
9. 8/DS 56.979,6OČ/OM
13/0
02.06.2024 4. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Liptovském Mikuláši + 5. niminační závod RDJ + 4. Český p Liptovský Mikuláš - umělá slalomová dráha - kanál ORAVA K1M slalom 79. 23/DS 40.4041,2NKZ
0
01.06.2024 3. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Liptovském Mikuláši + 4. nominační závod RDJ + 3.Český po Liptovský Mikuláš - umělá slalomová dráha - kanál ORAVA K1M slalom 57. 15/DS 21.6923,7NKZ
0
19.05.2024 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 17. 4/DS 3.857,6ČP/OČ/OM
23/149/0
19.05.2024 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
PANZER Martin
15. 6/DS 6.3211,5ČP/OČ/OM
27/19/0
18.05.2024 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR dorostu + Akademické MČR USD Veltrusy K1M sjezd 19. 6/DS 6.3913,2ČP/OČ/OM
19/125/0
18.05.2024 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR dorostu + Akademické MČR USD Veltrusy C2M sjezd
PANZER Martin
13. 5/DS 5.7310,5ČP/OČ/OM
31/25/0
12.05.2024 2. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 3.nominační závod RDJ + 2. Český pohár juniorů USD Trnávka K1M slalom 93. 24/DS 39.8546,5NKZ
0
11.05.2024 1. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 2.nominační závod RDJ + 1. Český pohár juniorů USD Trnávka K1M slalom 100. 24/DS 80.2789,6NKZ
0
21.04.2024 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici + MČR dospělí Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 14. 2/DS 133.4412,4ČP/OČ/OM
29/42/0
20.04.2024 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 15. 2/DS 127.0511,8ČP/OČ/OM
27/44/0
14.04.2024 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava - podle stavu vodočtu v Rejštejně - viz. pořad závodu K1M sjezd 16. 4/DS 81.7310,5ČP/OČ/OM
25/151/0
14.04.2024 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava - podle stavu vodočtu v Rejštejně - viz. pořad závodu C2M sjezd
PANZER Martin
18. 7/DS 173.9119,5ČP/OČ/OM
21/20/0
13.04.2024 1.Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů Řeka Otava - podle stavu vodočtu v Rejštejně - viz. pořad závodu K1M sjezd 14. 3/DS 80.7110,3ČP/OČ/OM
29/155/0
13.04.2024 1.Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů Řeka Otava - podle stavu vodočtu v Rejštejně - viz. pořad závodu C2M sjezd
PANZER Martin
20. 6/DS 210.5923,3ČP/OČ/OM
17/2/0
07.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - střední trať viz závod 18 K1M slalom 87. 26/DS 87.86118,4
15
07.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať viz závod 18 K1M slalom    
0
06.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - střední trať Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 64. 19/DS 48.8561,8
84
06.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať viz závod 18 K1M slalom    
0
24.09.2023 6. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 93. 31/DM 38.4039,5NKZ
0
23.09.2023 5. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 114. 37/DM 101.53106,3NKZ
0
16.09.2023 MČR dorostu ve slalomu v Troji USD Troja K1M slalom 64. 31/DM 38.3137,6-
03.09.2023 10. Český pohár ve sprintu + ECA cup + MČR U23 v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 34. 8/DM 8.0918,7ČP/OČ/OM
6/109/0
03.09.2023 10. Český pohár ve sprintu + ECA cup + MČR U23 v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
PANZER Martin
16. 3/DM 7.4915,7ČP/OČ/OM
25/26/0
02.09.2023 9. Český pohár ve sprintu + ECA Cup + MČR veteránů v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 27. 4/DM 4.219,0ČP/OČ/OM
13/149/0
02.09.2023 9. Český pohár ve sprintu + ECA Cup + MČR veteránů v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
PANZER Martin
16. 2/DM 9.7419,8ČP/OČ/OM
25/32/0
31.08.2023 Veřejný závod ve sprintu v Českých Budějovicích USD České Vrbné K1M sjezd 12. 5/DM 5.9212,8
70
31.08.2023 Veřejný závod ve sprintu v Českých Budějovicích USD České Vrbné C2M sjezd
PANZER Martin
3. 1/DM 4.168,1
14
30.08.2023 Světový pohár ve sprintu +veřejný závod ve sprintu v Českých Budějovicích USD České Vrbné K1M sjezd 17. 9/DM 5.2811,0
45
30.08.2023 Světový pohár ve sprintu +veřejný závod ve sprintu v Českých Budějovicích USD České Vrbné C2M sjezd
PANZER Martin
3. 1/DM 4.538,6
14
27.08.2023 Světový pohár v klasickém sjezdu + 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie pod jezem K1M sjezd 17. 2/DM 68.1710,8ČP/OČ/OM
27/109/0
26.08.2023 Světový pohár v klasickém sjezdu + 7. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie pod jezem K1M sjezd 15. 1/DM 65.7110,3ČP/OČ/OM
31/121/0
06.08.2023 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 47. 19/DM 20.6225,0
138
05.08.2023 Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 59. 22/DM 23.0127,4
109
02.07.2023 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 14. 6/DM 10.4612,2
157
01.07.2023 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 24. 8/DM 13.8115,4
132
18.06.2023 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí K1M sjezd 6. 4/DM 47.686,6OČ/OM
88/0
18.06.2023 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí C2M sjezd
PANZER Martin
5. 3/DM 81.369,5OČ/OM
12/0
17.06.2023 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí K1M sjezd 9. 5/DM 66.059,7OČ/OM
93/0
17.06.2023 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí C2M sjezd
PANZER Martin
12. 5/DM 128.1416,0OČ/OM
4/0
21.05.2023 Slalom v Sušici + ČP předžáků Sušice nádraží u železničního mostu. K1M slalom 39. 15/DM 13.7818,0
51
20.05.2023 Slalom v Sušici + 3. Český pohár veteránů + ČP předžáků Sušice nádraží u železničního mostu. K1M slalom 40. 12/DM 14.2418,3
69
14.05.2023 Krumlovský slalom Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 K1M slalom 9. 4/DM 12.8015,1
19
13.05.2023 Krumlovský sprint + KP JČ Český Krumlov, řeka Vltava. Start u Jezu Rechle - nad loděnicí SK Vltava (ř.km 284,7 ), Cíl pod lodě C1M sjezd 6. 2/DM 9.0021,6
3
13.05.2023 Krumlovský sprint + KP JČ Český Krumlov, řeka Vltava. Start u Jezu Rechle - nad loděnicí SK Vltava (ř.km 284,7 ), Cíl pod lodě K1M sjezd 6. 2/DM 4.2011,8
33
13.05.2023 Slalom O pracku krumlovského medvěda Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 K1M slalom 14. 4/DM 9.9013,3
22
12.05.2023 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP JČ + MČR C2mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s C1M sjezd 7. 2/DM 165.0019,8
1
12.05.2023 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP JČ + MČR C2mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s K1M sjezd 8. 3/DM 109.8015,3
27
01.05.2023 6. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 57. 13/DM 12.9424,0ČP/OČ/OM
0/20/0
01.05.2023 6. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
PANZER Martin
24. 6/DM 11.7519,1ČP/OČ/OM
12/3/0
30.04.2023 5. Český pohár ve sprintu +MČR dorostu ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 48. 7/DM 11.1320,5ČP/OČ/OM
0/91/0
30.04.2023 5. Český pohár ve sprintu +MČR dorostu ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
PANZER Martin
18. 2/DM 8.4313,5ČP/OČ/OM
21/23/0
29.04.2023 Klasický sjezd v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 30. 6/DM 126.9214,9
80
29.04.2023 Klasický sjezd v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
PANZER Martin
10. 3/DM 91.629,7
16
23.04.2023 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici + MČR dospělých Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 24. 4/DM 207.7620,0ČP/OČ/OM
12/54/0
22.04.2023 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
16.04.2023 Jarní slalom 26 (Neděle dopoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 41. 15/DM 33.6645,2
44
16.04.2023 Jarní slalom 27 (Neděle odpoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 44. 18/DM 61.9784,8
18
15.04.2023 Jarní slalom 25 (Sobota odpoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 39. 15/DM 27.9937,3
34
15.04.2023 Jarní slalom 24 (Sobota dopoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 51. 20/DM 33.8445,0
11
09.04.2023 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Stejně jako v sobotu - Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok K1M sjezd 28. 5/DM 133.5314,3ČP/OČ/OM
8/134/0
09.04.2023 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Stejně jako v sobotu - Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok C2M sjezd
PANZER Martin
16. 4/DM 156.6114,7ČP/OČ/OM
25/22/0
08.04.2023 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok - Rejštejn, do 84cm (v K1M sjezd 31. 8/DM 139.7014,7ČP/OČ/OM
5/115/0
08.04.2023 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok - Rejštejn, do 84cm (v C2M sjezd
PANZER Martin
13. 2/DM 172.5416,0ČP/OČ/OM
31/16/0
26.03.2023 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl u Lesního jezu. Náhradní trať v případě K1M sjezd 6. 1/DM 87.918,8
55
26.03.2023 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl u Lesního jezu. Náhradní trať v případě K1M sjezd 9. 3/DM 122.0112,3
45
26.03.2023 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl u Lesního jezu. Náhradní trať v případě C2M sjezd
HANZEL Jáchym
2. 1/DM 99.958,5
0
25.03.2023 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl u Lesního jezu. Náhradní trať v případě K1M sjezd 14. 3/DM 138.0414,1
63
25.03.2023 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl u Lesního jezu. Náhradní trať v případě K1M sjezd 16. 5/DM 156.0215,9
55
25.03.2023 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl u Lesního jezu. Náhradní trať v případě C2M sjezd
PANZER Martin
3. 1/DM 100.998,6
0
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 47. 12/DM 25.3824,1
79
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 65. 15/DM 27.9926,6
67
18.09.2022 53. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 16. 1/DM 11.1514,0
85
17.09.2022 53. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 37. 3/DM 21.5226,2
69
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné K1M sjezd 66. 12/DM 10.3123,3ČP/OČ/OM
0/67/0
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 82. 16/DM 13.5330,9ČP/OČ/OM
0/13/0
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km K1M sjezd 50. 14/DM 9.8119,3ČP/OČ/OM
0/4/0
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
07.08.2022 Slalom O cenu Tyrolitu Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 123. 21/DM 34.9035,9
22
06.08.2022 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 87. 13/DM 0.861,4
67
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1M sjezd 35. 15/DM 104.3422,0OČ/OM
31/0
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1M sjezd 34. 14/DM 111.5323,7OČ/OM
44/0
08.05.2022 Krumlovský slalom Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 K1M slalom 20. 4/DM 28.3031,0
13
08.05.2022 Krumlovský slalom Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 C2X slalom
SLÁDKOVÁ Linda
5. 1/DS 122.9087,3
0
07.05.2022 Krumlovský sprint + KP JČ Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod Jezem Rechle - nad loděnicí SK Vltava (ř.km 284,6 ), Cíl pod l K1M sjezd 12. 2/DM 5.9016,0
11
07.05.2022 Slalom o pracku krumlovského medvěda Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 K1M slalom 21. 5/DM 20.5027,9
15
07.05.2022 Slalom o pracku krumlovského medvěda Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 C2X slalom
SLÁDKOVÁ Linda
4. 1/DS 37.6029,9
0
06.05.2022 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP JČ Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s K1M sjezd 10. 3/DM 157.4021,8
8
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 47. 7/DM 30.1131,0
33
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C2X slalom
SLÁDKOVÁ Linda
4. 1/DS 45.9631,2
1
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 51. 7/DM 34.9836,9
54
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C2X slalom
SLÁDKOVÁ Linda
4. 1/DS 149.4386,9
0
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 66. 9/DM 48.5051,3
25
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C2X slalom
SLÁDKOVÁ Linda
   
0
03.10.2021 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 102. 28/ZS 33.7240,9
22
02.10.2021 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 144. 35/ZS 57.2767,1
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Franz JakubTJ Loko Plzeň K1: 3+   C1:   C2: K1: 2   C1: 3   C2: 2 08.08.23 aktualizace z registru ČSK
Franz JakubTJ Loko Plzeň K1: 3+   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 2 16.05.23 aktualizace z registru ČSK
Franz JakubTJ Loko Plzeň K1: 3+   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 3 03.05.23 aktualizace z registru ČSK
Franz JakubTJ Loko Plzeň K1: 3+   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 11.04.23 aktualizace z registru ČSK
Franz JakubTJ Loko Plzeň K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 20.09.22 aktualizace z registru ČSK
Franz JakubTJ Loko Plzeň K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 06.09.22 aktualizace z registru ČSK
Franz JakubTJ Loko Plzeň K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 12.05.22 aktualizace z registru ČSK
Franz JakubTJ Loko Plzeň K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 19.04.22 aktualizace z registru ČSK
Franz JakubTJ Loko Plzeň K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 18.09.21 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Místo narozeníPlzeň
BydlištěZruč-Senec
Výrobce loděGalasport, Rkcompany
Model loděCaipy fins, Snus
Výrobce pádlaGalasport, kick the waves
Od kolika let pádlujeOd 8 let
První trenérAleš Panzer, Pavel Šindelář
Současný trenérAleš Panzer, Pavel Šindelář
Nejlepší dosažené výsledky2. Místo v klasickém sjezdu ECA CUP Švýcarsko
Oblíbená traťKamenice
Instagramkubafranz98

Profil aktualizován 24.04.2024

Videa nenalezena.
0|7040|0|N

rok 2024

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
241.K1M 4/4 99
Sjezd: Žebříček Český Pohár
18.C2M
Panzer Martin
4/4 96
14.K1M 5/6 127
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
17.C2M
Panzer Martin
5/6 82
8.K1M 5/8 689
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Panzer Martin
5/6 0
 K1M 5/8 0

rok 2023

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
114.K1M 5/12 605
Sjezd: Žebříček Český Pohár
21.C2M
Panzer Martin
5/6 127
28.K1M 6/10 89
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
71.C1M 2/2 4
19.C2M
Panzer Martin
5/12 119
 C2M
Hanzel Jáchym
1/1 0
24.K1M 5/21 628
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Panzer Martin
5/8 0
 K1M 5/12 0

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
58.C2X
Sládková Linda
5/5 1
181.K1M 5/11 367
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
49.K1M 5/8 166
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/6 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
386.K1M 2/2 22

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202420232022
C2M1821-
K1M142893

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20242023
K1M72131

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2024202320222021
K1M241114181386
C2X--58-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202420232022
C2M1772-
K1M82449
C1M-71-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202420232022
C2M1721-
K1M6699120
Fotky nenalezeny.
0|7040|0|N

rok 2024

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
241.K1M 4/4 99
Sjezd: Žebříček Český Pohár
18.C2M
Panzer Martin
4/4 96
14.K1M 5/6 127
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
17.C2M
Panzer Martin
5/6 82
8.K1M 5/8 689
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Panzer Martin
5/6 0
 K1M 5/8 0

rok 2023

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
114.K1M 5/12 605
Sjezd: Žebříček Český Pohár
21.C2M
Panzer Martin
5/6 127
28.K1M 6/10 89
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
71.C1M 2/2 4
19.C2M
Panzer Martin
5/12 119
 C2M
Hanzel Jáchym
1/1 0
24.K1M 5/21 628
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Panzer Martin
5/8 0
 K1M 5/12 0

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
58.C2X
Sládková Linda
5/5 1
181.K1M 5/11 367
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
49.K1M 5/8 166
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/6 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
386.K1M 2/2 22

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202420232022
C2M1821-
K1M142893

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20242023
K1M72131

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2024202320222021
K1M241114181386
C2X--58-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202420232022
C2M1772-
K1M82449
C1M-71-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202420232022
C2M1721-
K1M6699120

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
34   4 35 2 19 94
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ89.393.0936
K1M89.393.0936
veřejné závody45.641.0431
K1M51.847.04727
C2X4.34.044
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ00,000,000,000,06
K1M00,000,000,000,06
veřejné závody00,000,000,000,031
K1M00,000,000,000,027
C2X00,000,000,000,04
Celkem00,000,000,000,037
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ127826500,0
K1M127826500,0
veřejné závody58990171017,2
K1M53720141018,9
C2X52705400,0
Celkem701772251014,3
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Franz Jakubsl 133
16.09.23
sl 109
05.08.23
sl 30
16.04.22
pořadí64.59.51.
odstup % *)37,627,436,9
% poražených soupeřů *)25,066,155,8
pořadí20222023celkem
průměr51.061.558.0
medián515959
modus515951
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze % *)36,932,534,0
průměrné % poražených soupeřů *)55,845,649,0
počet jízd246
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
1
33,3%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
1
16,7%

NKZ slalom

Kategorie K1M

Franz Jakubsl 66
02.06.24
sl 65
01.06.24
sl 47
12.05.24
sl 46
11.05.24
sl 137
24.09.23
sl 136
23.09.23
pořadí79.57.93.100.93.114.
odstup %41,223,746,589,639,5106,3
% poražených soupeřů30,449,520,014,723,35,8
pořadí20232024celkem
průměr103.582.389.3
medián937993
modus935793
počet závodů246
průměrný odstup od vítěze %72,950,257,8
průměrné % poražených soupeřů14,628,724,0
počet jízd4812
lepší 1. jízda1
50,0%
1
25,0%
2
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C2X

Franz Jakubsl 49
08.05.22
sl 48
07.05.22
sl 31
17.04.22
sl 30
16.04.22
pořadí5.4.4.4.
odstup %87,329,931,286,9
% poražených soupeřů---25,025,0---
pořadí2022celkem
průměr4.34.3
medián44
modus44
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %58,858,8
průměrné % poražených soupeřů12,512,5
počet jízd55
lepší 1. jízda4
100,0%
4
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Franz Jakubsl 20
07.04.24
sl 18
06.04.24
sl 110
06.08.23
sl 109
05.08.23
sl 90
02.07.23
sl 89
01.07.23
sl 64
21.05.23
sl 63
20.05.23
sl 52
14.05.23
sl 51
13.05.23
sl 27
16.04.23
sl 26
16.04.23/2
sl 25
15.04.23
sl 24
15.04.23/2
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 129
18.09.22
sl 128
17.09.22
sl 104
07.08.22
sl 103
06.08.22
sl 49
08.05.22
sl 48
07.05.22
sl 31
17.04.22
sl 30
16.04.22
sl 149
15.04.22
sl 145
03.10.21
sl 144
02.10.21
pořadí87.64.47.59.14.24.39.40.9.14.44.41.39.51.47.65.16.37.123.87.20.21.47.51.66.102.144.
odstup %118,461,825,027,412,215,418,018,315,113,384,845,237,345,024,126,614,026,235,91,431,027,931,036,951,340,967,1
% poražených soupeřů14,936,472,566,191,385,366,768,875,069,829,542,040,619,465,954,685,466,719,245,247,247,447,155,834,331,813,3
pořadí2021202220232024celkem
průměr123.052.735.175.551.8
medián10247396447
modus10247146447
počet závodů21112227
průměrný odstup od vítěze %54,027,829,790,135,2
průměrné % poražených soupeřů22,651,760,625,751,6
počet jízd42224454
lepší 1. jízda1
50,0%
4
36,4%
4
33,3%
1
50,0%
10
37,0%
čistých jízd0
0,0%
5
22,7%
6
25,0%
0
0,0%
11
20,4%

Český pohár sjezd

Kategorie C2M

Franz Jakubsj 73
09.06.24
sj 71
08.06.24
sj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
pořadí12.9.18.20.16.13.
odstup %10,69,619,523,314,716,0
% poražených soupeřů50,060,019,09,531,833,3
pořadí20232024celkem
průměr14.514.814.7
medián131213
modus1399
počet závodů246
průměrný odstup od vítěze %15,415,815,6
průměrné % poražených soupeřů32,634,633,9

Kategorie K1M

Franz Jakubsj 73
09.06.24
sj 71
08.06.24
sj 33
21.04.24
sj 32
20.04.24
sj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 119
27.08.23
sj 118
26.08.23
sj 31
23.04.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí4.4.14.15.16.14.17.15.24.28.31.35.34.
odstup %5,66,812,411,810,510,310,810,320,014,314,722,023,7
% poražených soupeřů96,596,435,041,779,281,461,067,425,860,355,263,465,6
pořadí202220232024celkem
průměr34.523.011.219.3
medián34241416
modus341544
počet závodů25613
průměrný odstup od vítěze %22,814,09,613,3
průměrné % poražených soupeřů64,553,971,763,8

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2M

Franz Jakubsj 73
09.06.24
sj 71
08.06.24
sj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
pořadí12.9.18.20.5.12.16.13.
odstup %10,69,619,523,39,516,014,716,0
% poražených soupeřů50,060,019,09,569,235,331,833,3
pořadí20232024celkem
průměr11.514.813.1
medián121212
modus5912
počet závodů448
průměrný odstup od vítěze %14,115,814,9
průměrné % poražených soupeřů42,434,638,5

Kategorie K1M

Franz Jakubsj 73
09.06.24
sj 71
08.06.24
sj 33
21.04.24
sj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 49
12.05.23
sj 31
23.04.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí4.4.14.16.14.6.9.8.24.28.31.35.34.
odstup %5,66,812,410,510,36,69,715,320,014,314,722,023,7
% poražených soupeřů96,596,435,079,281,492,688,269,625,860,355,263,465,6
pořadí202220232024celkem
průměr34.517.710.417.5
medián3491414
modus34644
počet závodů26513
průměrný odstup od vítěze %22,813,49,113,2
průměrné % poražených soupeřů64,565,377,769,9

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C2M

Franz Jakubsj 73
09.06.24
sj 71
08.06.24
sj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 41
29.04.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 7
26.03.23
sj 5
25.03.23
pořadí12.9.18.20.5.12.10.16.13.2.3.
odstup %10,69,619,523,39,516,09,714,716,08,58,6
% poražených soupeřů50,060,019,09,569,235,340,031,833,3------
pořadí20232024celkem
průměr8.714.810.9
medián101212
modus2912
počet závodů7411
průměrný odstup od vítěze %11,915,813,3
průměrné % poražených soupeřů29,934,631,6

Kategorie K1M

Franz Jakubsj 73
09.06.24
sj 71
08.06.24
sj 33
21.04.24
sj 32
20.04.24
sj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 119
27.08.23
sj 118
26.08.23
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 49
12.05.23
sj 41
29.04.23
sj 31
23.04.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 7
26.03.23
sj 6
26.03.23/2
sj 5
25.03.23
sj 4
25.03.23/2
sj 45
06.05.22
pořadí4.4.14.15.16.14.17.15.6.9.8.30.24.28.31.6.9.14.16.10.
odstup %5,66,812,411,810,510,310,810,36,69,715,314,920,014,314,78,812,314,115,921,8
% poražených soupeřů96,596,435,041,779,281,461,067,492,688,269,644,225,860,355,283,375,069,865,160,9
pořadí202220232024celkem
průměr10.016.411.214.5
medián10151414
modus106414
počet závodů113620
průměrný odstup od vítěze %21,812,99,612,3
průměrné % poražených soupeřů60,966,071,767,4

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C2M

Franz Jakubsj 73
09.06.24
sj 71
08.06.24
sj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
pořadí12.9.18.20.5.12.16.13.
odstup %10,69,619,523,39,516,014,716,0
% poražených soupeřů50,060,019,09,569,235,331,833,3
pořadí20232024celkem
průměr11.514.813.1
medián121212
modus5912
počet závodů448
průměrný odstup od vítěze %14,115,814,9
průměrné % poražených soupeřů42,434,638,5

Kategorie K1M

Franz Jakubsj 73
09.06.24
sj 71
08.06.24
sj 33
21.04.24
sj 32
20.04.24
sj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 119
27.08.23
sj 118
26.08.23
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 31
23.04.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí4.4.14.15.16.14.17.15.6.9.24.28.31.35.34.
odstup %5,66,812,411,810,510,310,810,36,69,720,014,314,722,023,7
% poražených soupeřů96,596,435,041,779,281,461,067,492,688,225,860,355,263,465,6
pořadí202220232024celkem
průměr34.518.611.217.7
medián34171415
modus34644
počet závodů27615
průměrný odstup od vítěze %22,812,39,612,6
průměrné % poražených soupeřů64,564,471,767,3

Český pohár sprint

Kategorie C2M

Franz Jakubsp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
sp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
pořadí15.13.16.16.24.18.
odstup %11,510,515,719,819,113,5
% poražených soupeřů26,336,842,337,511,534,6
pořadí20232024celkem
průměr18.514.017.0
medián161316
modus161316
počet závodů426
průměrný odstup od vítěze %17,011,015,0
průměrné % poražených soupeřů31,531,631,5

Kategorie K1M

Franz Jakubsp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
sp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
pořadí17.19.34.27.57.48.66.82.50.
odstup %7,613,218,79,024,020,523,330,919,3
% poražených soupeřů77,875,062,967,932,543,441,427,018,3
pořadí202220232024celkem
průměr66.041.518.044.4
medián66341748
modus50271717
počet závodů3429
průměrný odstup od vítěze %24,518,110,418,5
průměrné % poražených soupeřů28,951,776,449,6

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C2M

Franz Jakubsp 53
18.05.24
sp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
pořadí13.16.16.24.18.
odstup %10,515,719,819,113,5
% poražených soupeřů36,842,337,511,534,6
pořadí20232024celkem
průměr18.513.017.4
medián161316
modus161316
počet závodů415
průměrný odstup od vítěze %17,010,515,7
průměrné % poražených soupeřů31,536,832,5

Kategorie K1M

Franz Jakubsp 53
18.05.24
sp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí19.34.27.57.48.66.82.
odstup %13,218,79,024,020,523,330,9
% poražených soupeřů75,062,967,932,543,441,427,0
pořadí202220232024celkem
průměr74.041.519.047.6
medián66341948
modus66271919
počet závodů2417
průměrný odstup od vítěze %27,118,113,220,0
průměrné % poražených soupeřů34,251,775,050,0

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C2M

Franz Jakubsp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
sp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 121
31.08.23
sp 120
30.08.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
pořadí15.13.16.16.3.3.24.18.
odstup %11,510,515,719,88,18,619,113,5
% poražených soupeřů26,336,842,337,560,060,011,534,6
pořadí20232024celkem
průměr13.314.013.5
medián161315
modus3133
počet závodů628
průměrný odstup od vítěze %14,111,013,3
průměrné % poražených soupeřů41,031,638,6

Kategorie K1M

Franz Jakubsp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
sp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 121
31.08.23
sp 120
30.08.23
sp 50
13.05.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 44
07.05.22
pořadí17.19.34.27.12.17.6.57.48.66.82.50.12.
odstup %7,613,218,79,012,811,011,824,020,523,330,919,316,0
% poražených soupeřů77,875,062,967,971,859,080,832,543,441,427,018,365,6
pořadí202220232024celkem
průměr52.528.718.034.4
medián50271727
modus1261712
počet závodů47213
průměrný odstup od vítěze %22,415,410,416,8
průměrné % poražených soupeřů38,159,876,455,6

Mezinárodní závod sprint

Kategorie C2M

Franz Jakubsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
pořadí16.16.
odstup %15,719,8
% poražených soupeřů42,337,5
pořadí2023celkem
průměr16.016.0
medián1616
modus1616
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %17,717,7
průměrné % poražených soupeřů39,939,9

Kategorie K1M

Franz Jakubsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí34.27.66.82.
odstup %18,79,023,330,9
% poražených soupeřů62,967,941,427,0
pořadí20222023celkem
průměr74.030.552.3
medián662734
modus662727
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %27,113,820,5
průměrné % poražených soupeřů34,265,449,8

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C2M

Franz Jakubsp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
sp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
pořadí15.13.16.16.24.18.
odstup %11,510,515,719,819,113,5
% poražených soupeřů26,336,842,337,511,534,6
pořadí20232024celkem
průměr18.514.017.0
medián161316
modus161316
počet závodů426
průměrný odstup od vítěze %17,011,015,0
průměrné % poražených soupeřů31,531,631,5

Kategorie K1M

Franz Jakubsp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
sp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
pořadí17.19.34.27.57.48.66.82.50.
odstup %7,613,218,79,024,020,523,330,919,3
% poražených soupeřů77,875,062,967,932,543,441,427,018,3
pořadí202220232024celkem
průměr66.041.518.044.4
medián66341748
modus50271717
počet závodů3429
průměrný odstup od vítěze %24,518,110,418,5
průměrné % poražených soupeřů28,951,776,449,6
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále