| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1W slalom -U18 |
6. | 16.46 | 15,9 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1W slalom -U18--2 |
16. | 89.76 | 93,3 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | C1W slalom -U18 |
4. | 76.77 | 65,7 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | C1W slalom -U18--2 |
3. | 21.21 | 17,8 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | KXW slalom -U18 |
- | |||||
| 23.07.2023 | 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1W slalom -U16 |
5. | 44.36 | 35,8 | - | |
| 23.07.2023 | 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom -U16 |
15. | 117.20 | 106,9 | - | |
| 22.07.2023 | 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1W slalom -U16 |
5. | 21.98 | 16,7 | - | |
| 22.07.2023 | 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom -U16 |
5. | 15.21 | 12,9 | - | |
| 19.07.2020 | 97 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné | Konec slalomové dráhy - nad soutokem | C1W slalom | 15. | 4/ZM | 23.80 | 28,6 | OČ 0 |
| 19.07.2020 | 97 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné | Konec slalomové dráhy - nad soutokem | K1W slalom | 37. | 5/ZM | 17.83 | 23,2 | OČ 0 |
| 18.07.2020 | 96 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů | Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 | C1W slalom | 12. | 3/ZM | 19.79 | 24,1 | OČ 0 |
| 18.07.2020 | 96 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů | Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 | K1W slalom | 26. | 4/ZM | 11.06 | 13,8 | OČ 0 |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | 6 | 12 |
| DEETJEN TABEA | sl 97 19.07.20 | sl 96 18.07.20 |
| pořadí | 15. | 12. |
| odstup % | 28,6 | 24,1 |
| % poražených soupeřů | 33,3 | 42,1 |
| pořadí | 2020 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 13.5 | 13.5 |
| medián | 12 | 12 |
| modus | 12 | 12 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 26,3 | 26,3 |
| průměrné % poražených soupeřů | 37,7 | 37,7 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 2 50,0% |
| DEETJEN TABEA | sl 97 19.07.20 | sl 96 18.07.20 |
| pořadí | 37. | 26. |
| odstup % | 23,2 | 13,8 |
| % poražených soupeřů | 36,8 | 58,3 |
| pořadí | 2020 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 31.5 | 31.5 |
| medián | 26 | 26 |
| modus | 26 | 26 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 18,5 | 18,5 |
| průměrné % poražených soupeřů | 47,6 | 47,6 |
| počet jízd | 3 | 3 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% |
| čistých jízd | 1 33,3% | 1 33,3% |
| DEETJEN TABEA | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 | sl 165 23.07.23 | sl 103 22.07.23 |
| pořadí | 3. | 4. | 5. | 5. |
| odstup % | 17,8 | 65,7 | 35,8 | 16,7 |
| % poražených soupeřů | 50,0 | 25,0 | 42,9 | 42,9 |
| pořadí | 2023 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 5.0 | 3.5 | 4.3 |
| medián | 5 | 3 | 4 |
| modus | 5 | 3 | 5 |
| počet závodů | 2 | 2 | 4 |
| průměrný odstup od vítěze % | 26,3 | 41,7 | 34,0 |
| průměrné % poražených soupeřů | 42,9 | 37,5 | 40,2 |
| počet jízd | 4 | 4 | 8 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% | 4 100,0% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 2 50,0% | 4 50,0% |
| DEETJEN TABEA | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 | sl 165 23.07.23 | sl 103 22.07.23 |
| pořadí | 16. | 6. | 15. | 5. |
| odstup % | 93,3 | 15,9 | 106,9 | 12,9 |
| % poražených soupeřů | 6,3 | 68,8 | 26,3 | 78,9 |
| pořadí | 2023 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 10.0 | 11.0 | 10.5 |
| medián | 5 | 6 | 6 |
| modus | 5 | 6 | 5 |
| počet závodů | 2 | 2 | 4 |
| průměrný odstup od vítěze % | 59,9 | 54,6 | 57,2 |
| průměrné % poražených soupeřů | 52,6 | 37,6 | 45,1 |
| počet jízd | 4 | 4 | 8 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% | 4 100,0% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 3 75,0% | 5 62,5% |