Stolín Antonín, 2008

Loko Trutnovregistrační číslo: 060059
výkonnostní třídy  slalom C1: 3+sjezd C1: 3 C2: 3 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy5204021025090
Morava200409010060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy18040505030
Morava13060705040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
19.05.2024 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 27. 2/DM 10.4419,1ČP/OČ/OM
9/5/0
18.05.2024 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR dorostu + Akademické MČR USD Veltrusy C1M sjezd 30. 2/DM 12.3622,7ČP/OČ/OM
6/17/0
21.04.2024 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici + MČR dospělí Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 13. 1/DM 319.7627,3ČP/OČ/OM
31/1/0
20.04.2024 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 13. 1/DM 352.1930,6ČP/OČ/OM
31/13/0
14.04.2024 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava - podle stavu vodočtu v Rejštejně - viz. pořad závodu C1M sjezd 35. 6/DM 271.9230,4ČP/OČ/OM
1/4/0
13.04.2024 1.Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů Řeka Otava - podle stavu vodočtu v Rejštejně - viz. pořad závodu C1M sjezd 30. 5/DM 263.0729,2ČP/OČ/OM
6/6/0
07.04.2024 Slalom v Trutnově - 58. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1M slalom 8. 1/DM 26.4320,9
11
06.04.2024 Sprint v Trutnově Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1M sjezd 4.   12.2826,1
6
06.04.2024 Slalom v Trutnově - 58. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1M slalom 9. 1/DM 16.5014,9
12
01.10.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 16. 7/DM 23.4021,5
38
30.09.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom    
0
03.09.2023 10. Český pohár ve sprintu + ECA cup + MČR U23 v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 38. 9/DM 16.0432,3ČP/OČ/OM
0/3/0
03.09.2023 10. Český pohár ve sprintu + ECA cup + MČR U23 v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
PORTYCH Matyáš
21. 5/DM 10.0621,1ČP/OČ/OM
15/2/0
02.09.2023 9. Český pohár ve sprintu + ECA Cup + MČR veteránů v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
02.09.2023 9. Český pohár ve sprintu + ECA Cup + MČR veteránů v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
PORTYCH Matyáš
25. 6/DM 8.4017,0ČP/OČ/OM
12/0/0
31.08.2023 Veřejný závod ve sprintu v Českých Budějovicích USD České Vrbné C1M sjezd 14. 3/DM 13.5327,2
3
31.08.2023 Veřejný závod ve sprintu v Českých Budějovicích USD České Vrbné C2M sjezd
PORTYCH Matyáš
5. 3/DM 7.4114,4
2
30.08.2023 Světový pohár ve sprintu +veřejný závod ve sprintu v Českých Budějovicích USD České Vrbné C1M sjezd 15. 3/DM 17.1933,7
3
30.08.2023 Světový pohár ve sprintu +veřejný závod ve sprintu v Českých Budějovicích USD České Vrbné C2M sjezd
PORTYCH Matyáš
4. 2/DM 4.738,9
8
06.08.2023 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 56. 17/DM 29.5331,4
41
05.08.2023 Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 53. 14/DM 26.7327,7
47
30.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudimka C1M slalom 12. 2/DM 24.0423,8
13
29.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudinka C1M slalom 8. 1/DM 13.9913,4
18
23.07.2023 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích C1M sjezd 5. 3/DM 139.3614,2
1
23.07.2023 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích C1M sjezd 5. 3/DM 10.6318,7
2
23.07.2023 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích C2M sjezd
PORTYCH Matyáš
2. 2/DM 1.201,9
0
23.07.2023 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích C2M sjezd
PORTYCH Matyáš
3. 2/DM 126.9711,7
1
22.07.2023 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích C1M sjezd 3. 3/DM 158.6616,4
2
22.07.2023 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích C1M sjezd 4. 3/DM 10.3518,2
2
22.07.2023 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích C2M sjezd
PORTYCH Matyáš
3. 2/DM 47.554,4
1
22.07.2023 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích C2M sjezd
PORTYCH Matyáš
3. 2/DM 1.903,0
1
16.07.2023 Memoriál Lídy Polesné + MČR veteránů v Českém Vrbném Slalomová dráha České Vrbné - úsek pod kanálem - soutok C1M slalom 34. 3/DM 18.4725,0
38
15.07.2023 Memoriál Karla Krejčího + 4.Český pohár veteránů v Českém Vrbném Slalomová dráha České Vrbné - úsek pod kanálem - soutok C1M slalom 41. 6/DM 25.5733,2
29
07.07.2023 Mezinárodní open závod + veřejný závod ve sprintu v Roudnici n.L. USD ROUDNICE NAD LABEM C1M sjezd 2.   7.279,9
3
05.07.2023 Mezinárodní open závod + veřejný závod v klasickém sjezdu v Roudnici n.L. řeka Labe v úseku Kyškovice - cíl USD v Roudnici nad Labem K1W sjezd 6. 4/DM 167.2915,0
0
25.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 10. 2/DM 13.8711,9
22
24.06.2023 Vysokomýtský sjezd Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou Pořada C1M sjezd 7. 4/DM 122.4024,2
4
24.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 13. 3/DM 12.8011,5
20
24.06.2023 Vysokomýtský sjezd Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou Pořada C2M sjezd
PORTYCH Matyáš
3. 1/DM 68.3212,0
1
18.06.2023 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí C1M sjezd 9. 6/DM 121.1814,1OČ/OM
10/0
18.06.2023 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí C2M sjezd
PORTYCH Matyáš
7. 5/DM 92.6810,8OČ/OM
4/0
17.06.2023 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí C1M sjezd 20. 9/DM 172.2121,9OČ/OM
10/0
17.06.2023 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí C2M sjezd
PORTYCH Matyáš
13. 6/DM 132.0816,5OČ/OM
3/0
01.05.2023 6. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 36. 11/DM 15.5725,3ČP/OČ/OM
0/0/0
01.05.2023 6. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
PORTYCH Matyáš
25. 7/DM 13.0721,3ČP/OČ/OM
11/2/0
30.04.2023 5. Český pohár ve sprintu +MČR dorostu ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 41. 11/DM 15.9925,2ČP/OČ/OM
0/0/0
30.04.2023 5. Český pohár ve sprintu +MČR dorostu ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
PORTYCH Matyáš
25. 8/DM 12.5920,2ČP/OČ/OM
11/1/0
29.04.2023 Klasický sjezd v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 23. 8/DM 194.7119,7
3
29.04.2023 Klasický sjezd v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
PORTYCH Matyáš
16. 8/DM 168.5617,8
0
09.04.2023 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Stejně jako v sobotu - Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok C1M sjezd 29. 8/DM 227.7121,1ČP/OČ/OM
7/3/0
09.04.2023 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Stejně jako v sobotu - Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok C2M sjezd
PORTYCH Matyáš
22. 6/DM 218.7020,6ČP/OČ/OM
14/2/0
08.04.2023 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok - Rejštejn, do 84cm (v C1M sjezd 34. 8/DM 229.1721,0ČP/OČ/OM
2/2/0
08.04.2023 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok - Rejštejn, do 84cm (v C2M sjezd
PORTYCH Matyáš
19. 5/DM 244.3822,7ČP/OČ/OM
19/1/0
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici C1M sjezd 13. 2/DM 210.7018,0OM
5
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici C1M sjezd 19. 3/DM 256.2022,7OM
3
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila -louka před mostem na Lesnici C1M sjezd 16. 3/DM 222.7020,1OM
2
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila - louka nad mostem na Lesnici C1M sjezd 19. 4/DM 223.6020,2OM
1
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 27. 6/ZS 25.6922,7
33
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 28. 7/ZS 22.6120,6
38
18.09.2022 53. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom 30. 7/ZS 34.7741,3
15
17.09.2022 53. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom 15. 4/ZS 22.7025,8
33
04.09.2022 5. ČPž ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 9. 9/ZS 8.3416,9OČ/OM
4/0
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné C1M sjezd 46. 3/ZS 25.2450,7ČP/OČ/OM
0/2/0
04.09.2022 5. ČPž ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
PORTYCH Matyáš
4. 4/ZS 4.278,5OČ/OM
3/0
03.09.2022 4. ČPž ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 10. 9/ZS 43.1114,0OČ/OM
3/0
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 48. 3/ZS 17.5635,5ČP/OČ/OM
0/1/0
03.09.2022 4. ČPž ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
PORTYCH Matyáš
5. 5/ZS 30.4410,4OČ/OM
2/0
28.08.2022 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1M sjezd 7. 7/ZS 5.5512,0-
27.08.2022 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1M slalom 29. 22/ZS 42.4743,9-
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km C1M sjezd 31. 2/ZS 12.1422,8ČP/OČ/OM
6/4/0
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový C1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
07.08.2022 Slalom O cenu Tyrolitu Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. C2M slalom
PORTYCH Matyáš
11. 4/ZS 33.4927,3
5
07.08.2022 Slalom O cenu Tyrolitu Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 20. 8/ZS 13.8013,2
53
06.08.2022 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. C2M slalom
PORTYCH Matyáš
12.   0.110,2
6
06.08.2022 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 40.   0.390,6
37
24.07.2022 Sjezd v Třebechovicích sjezd - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprint - loděnice v Třebechovicích C1M sjezd 6. 1/ZS 239.2025,8
1
24.07.2022 Sprint v Třebechovicích sjezd - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprint - loděnice v Třebechovicích C1M sjezd 6. 1/ZS 15.7027,7
1
23.07.2022 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích C1M sjezd 5. 1/ZS 276.4029,8
1
23.07.2022 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích C1M sjezd 5. 1/ZS 15.7028,0
1
17.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce (soutok Chrudimky a Labe) C1M slalom 12. 1/ZS 20.2722,0
8
16.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce C1M slalom 12. 1/ZS 28.9328,5
10
10.07.2022 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn C1M slalom 15. 5/ZS 17.3019,2
15
10.07.2022 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn C2M slalom
PORTYCH Matyáš
4. 2/ZS 20.4017,5
0
09.07.2022 Slalom v Kadani + 5. Český pohár veteránů + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn C1M slalom 14. 5/ZS 15.8017,8
20
09.07.2022 Slalom v Kadani + 5. Český pohár veteránů + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn C2M slalom
PORTYCH Matyáš
2. 2/ZS 11.009,0
2
03.07.2022 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy C1M slalom 20. 19/ZS 24.2327,6OČ/OM
19/0
02.07.2022 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy C1M slalom 24. 22/ZS 28.2429,4OČ/OM
16/0
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1M sjezd 33. 10/ZS 177.4231,7OČ/OM
0/0
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1M sjezd 35. 11/ZS 200.7435,8OČ/OM
0/0
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 20. 4/ZS 22.9021,5
11
18.06.2022 Vysokomýtský sjezd Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou Pořada C1M sjezd 12. 2/ZS 228.6044,3
0
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 20. 4/ZS 25.0022,4
11
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí C1M sjezd 48.   3527.494.865,5ČP/OČ/OM
0/0/0
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu C1M sjezd 47. 5/ZS 22.3445,7ČP/OČ/OM
0/1/0
01.05.2022 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA C1M slalom 23. 21/ZS 36.9134,7OM/OČ
0/9
30.04.2022 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA C1M slalom 18. 18/ZS 32.0430,7OM/OČ
0/13
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1M slalom 30. 4/ZS 31.1630,9
10
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1M slalom 40. 7/ZS 50.2447,8
4
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1M slalom 28. 7/ZS 29.0628,2
12
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 45. 10/ZS 27.5027,2
15
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 46. 10/ZS 23.7121,0
21
22.08.2021 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem C1M sjezd 18. 15/ZS 18.8641,2-
21.08.2021 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 28. 18/ZS 35.0437,6-
21.08.2021 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem C2X slalom
BEIEROVÁ Běta
9. 6/ZS 50.2444,3-
20.08.2021 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 31. 18/ZS 56.3761,5OČ/OM
1/0
20.08.2021 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem C2X slalom
BEIEROVÁ Běta
6. 6/ZS 43.6336,6OČ/OM
3/0
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1M slalom 48. 10/ZS 72.4384,6
3
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1M slalom 55. 14/ZS 159.53160,0
1
01.08.2021 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 27. 19/ZS 31.0328,7OČ/OM
10/0
01.08.2021 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
BEIEROVÁ Běta
7. 6/ZS 29.0321,5OČ/OM
3/0
31.07.2021 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 27. 19/ZS 36.0133,7OČ/OM
11/0
31.07.2021 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři C2X slalom
BEIEROVÁ Běta
6. 6/ZS 29.0721,7OČ/OM
4/0
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 69. 20/ZS 34.7947,5
1
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2X slalom
BEIEROVÁ Běta
8. 2/ZS 31.0131,7
4
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 47. 13/ZS 40.3950,1
19
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2X slalom
BEIEROVÁ Běta
13. 2/ZS 58.2052,3
0
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C1M sjezd 50. 12/ZS 278.1640,3ČP/OČ/OM
0/0/0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C1M sjezd 52. 12/ZS 243.6536,6ČP/OČ/OM
0/0/0
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 18. 3/ZS 25.5025,4
8
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
BEIEROVÁ Běta
6. 2/ZS 24.2020,1
2
19.06.2021 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M sjezd 8. 2/ZS 277.7054,5
0
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 19. 3/ZS 23.7023,3
8
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
BEIEROVÁ Běta
4. 1/ZS 23.4018,7
5
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 65. 13/ZM 37.1634,0
7
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
BEIEROVÁ Běta
14. 1/ZM 40.2332,6
4
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 68. 14/ZM 37.4034,6
8
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
BEIEROVÁ Běta
13. 1/ZM 38.5329,8
3
20.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom 46. 9/ZM 66.2078,6
4
19.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom 53. 10/ZM 75.0384,0
2
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C1M sjezd 18. 4/ZM 21.9449,7-
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom     -
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
BEIEROVÁ Běta
    -
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 59. 11/ZM 48.1749,1
2
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
BEIEROVÁ Běta
14. 1/ZM 44.9139,6
2
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 63. 10/ZM 46.6250,5
4
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
BEIEROVÁ Běta
14. 1/ZM 48.5043,3
3
26.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice C1M sjezd    
0
26.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice C1M sjezd 14.   3545.596.517,6
0
25.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice C1M sjezd    
0
25.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice C1M sjezd 14.   3545.196.469,3
0
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem C1M slalom 74. 6/ZM 47.6066,5
2
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem C2X slalom
BEIEROVÁ Běta
16. 1/ZM 40.2244,7
2
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 C1M slalom 71. 5/ZM 46.8265,0
4
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 C2X slalom
BEIEROVÁ Běta
16. 1/ZM 81.3086,1
1
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 36. 16/ZM 42.5042,2OČ/OM
0/0
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2X slalom
BEIEROVÁ Běta
12. 2/ZM 41.7131,8OČ/OM
0/0
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 32. 14/ZM 44.8648,6OČ/OM
3/0
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2X slalom
BEIEROVÁ Běta
10. 1/ZM 36.4330,8OČ/OM
1/0
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 40. 17/ZM 198.60181,2OM/OČ
0/0
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
BEIEROVÁ Běta
12. 1/ZM 84.0860,0OM/OČ
0/0
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 11. 2/ZM 46.2041,4
2
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 11. 2/ZM 34.6029,7
2
28.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C1M slalom 35. 5/ZM 178.07178,1
0
27.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu + 1.Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C1M slalom 43. 5/ZM 173.18170,4
0
01.07.2018 Slalom ve Strakonicích C1M slalom 55. 2/PZ 57.7677,4
0
30.06.2018 Slalom ve Strakonicích C1M slalom 59. 2/PZ 258.25285,4
0
20.05.2018 Slalom na Paraplíčku C1M slalom 20. 2/PZ 64.8071,1
0
19.05.2018 Slalom na Paraplíčku C1M slalom 22. 2/PZ 125.50157,3
0
29.04.2018 2. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník C1M slalom 24. 1/PZ 86.6476,8
0
28.04.2018 1. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník C1M slalom    
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Stolín AntonínLoko Trutnov K1:   C1: 3+   C2: 3 K1:   C1: 3   C2: 3 30.10.23 aktualizace z registru ČSK
Stolín AntonínLoko Trutnov K1:   C1: 3+   C2: 3 K1:   C1: 3   C2: 3 14.02.23 aktualizace z registru ČSK
Stolín AntonínLoko Trutnov K1:   C1: 3+   C2: 3 K1:   C1: 3   C2: 06.09.22 aktualizace z registru ČSK
Stolín AntonínLoko Trutnov K1:   C1: 3   C2: 3 K1:   C1: 3   C2: 23.08.22 aktualizace z registru ČSK
Stolín AntonínLoko Trutnov K1:   C1: 3   C2: 3 K1:   C1:   C2: 26.07.22 aktualizace z registru ČSK
Stolín AntonínLoko Trutnov K1:   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 20.07.20 updated from RVP
Stolín AntonínLoko Trutnov K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 01.07.19 updated from RVP
Stolín AntonínLoko Trutnov K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 26.04.18 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|6161|0|N

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
140.C1M 2/2 23
Sjezd: Žebříček Český Pohár
21.C1M 5/6 83
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
30.C1M 5/7 47
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/6 0

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
94.C1M 5/10 193
Sjezd: Žebříček Český Pohár
44.C1M 5/6 9
28.C2M
Portych Matyáš
5/6 71
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
36.C1M 5/17 30
32.C2M
Portych Matyáš
5/16 19
 K1W 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
28.C1M 5/12 11
 C2M
Portych Matyáš
5/8 0

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
80.C1M 5/19 194
43.C2M
Portych Matyáš
4/4 13
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
54.C1M 5/6 6
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
39.C1M 5/15 14
45.C2M
Portych Matyáš
2/2 5
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/10 0
 C2M
Portych Matyáš
2/2 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
109.C1M 5/11 76
25.C2X
Beierová Běta
5/7 19
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0
 C2X
Beierová Běta
3/3 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
152.C1M 5/11 27
39.C2X
Beierová Běta
5/9 14
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0
 C2X
Beierová Běta
3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
214.C1M 4/4 4

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/6 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2024202320222021
C1M21445469
C2M-28--

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2024202320222021202020192018
C1M1409480109152214231
C2M--43----
C2X---2539--

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20242023202220212020
C1M3036399191
C2M-3245--
K1W-102---

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220212020
C1M735379
C2X-1827

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2024202320222021
C1M49287976
C2M-2544-
Fotky nenalezeny.
0|6161|0|N

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
140.C1M 2/2 23
Sjezd: Žebříček Český Pohár
21.C1M 5/6 83
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
30.C1M 5/7 47
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/6 0

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
94.C1M 5/10 193
Sjezd: Žebříček Český Pohár
44.C1M 5/6 9
28.C2M
Portych Matyáš
5/6 71
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
36.C1M 5/17 30
32.C2M
Portych Matyáš
5/16 19
 K1W 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
28.C1M 5/12 11
 C2M
Portych Matyáš
5/8 0

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
80.C1M 5/19 194
43.C2M
Portych Matyáš
4/4 13
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
54.C1M 5/6 6
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
39.C1M 5/15 14
45.C2M
Portych Matyáš
2/2 5
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/10 0
 C2M
Portych Matyáš
2/2 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
109.C1M 5/11 76
25.C2X
Beierová Běta
5/7 19
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0
 C2X
Beierová Běta
3/3 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
152.C1M 5/11 27
39.C2X
Beierová Běta
5/9 14
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0
 C2X
Beierová Běta
3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
214.C1M 4/4 4

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/6 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2024202320222021
C1M21445469
C2M-28--

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2024202320222021202020192018
C1M1409480109152214231
C2M--43----
C2X---2539--

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20242023202220212020
C1M3036399191
C2M-3245--
K1W-102---

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220212020
C1M735379
C2X-1827

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2024202320222021
C1M49287976
C2M-2544-

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
  63 21 1 49 18 152
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody27.520.01279
C1M33.530.02059
C2X10.712.0616
C2M7.34.024
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,011,300,011,379
C1M00,000,000,000,059
C2X00,000,000,000,016
C2M00,0125,000,0125,04
Celkem00,011,300,011,379
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody1533384222516,3
C1M1142750242219,3
C2X325921926,3
C2M7426114,3
Celkem1533384222516,3
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Stolín Antonínsl 109
05.08.23
sl 98
16.07.23
sl 111
27.08.22
sl 30
16.04.22
sl 116
21.08.21
pořadí53.34.29.40.28.
odstup % *)27,725,043,947,837,6
% poražených soupeřů *)48,556,634,913,315,6
pořadí202120222023celkem
průměr28.034.543.536.8
medián28293434
modus28293428
počet závodů1225
průměrný odstup od vítěze % *)37,645,826,336,4
průměrné % poražených soupeřů *)15,624,152,633,8
počet jízd24410
lepší 1. jízda0
0,0%
2
100,0%
2
100,0%
4
80,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
2
50,0%
2
20,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Stolín Antonínsl 13
07.04.24
sl 12
06.04.24
sl 139
01.10.23
sl 110
06.08.23
sl 109
05.08.23
sl 106
30.07.23
sl 105
29.07.23
sl 98
16.07.23
sl 97
15.07.23
sl 82
25.06.23
sl 80
24.06.23
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 129
18.09.22
sl 128
17.09.22
sl 104
07.08.22
sl 103
06.08.22
sl 93
17.07.22
sl 92
16.07.22
sl 91
10.07.22
sl 90
09.07.22
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 31
17.04.22
sl 30
16.04.22
sl 149
15.04.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 155
20.08.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 46
20.09.20
sl 45
19.09.20
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 32
28.04.19
sl 31
27.04.19
sl 89
01.07.18
sl 88
30.06.18
sl 57
20.05.18
sl 56
19.05.18
sl 38
29.04.18
pořadí8.9.16.56.53.12.8.34.41.10.13.27.28.30.15.20.40.12.12.15.14.20.20.30.40.28.45.46.31.48.55.27.27.69.47.18.19.65.68.46.53.59.63.74.71.36.32.40.11.11.35.43.55.59.20.22.24.
odstup %20,914,921,531,427,723,813,425,033,211,911,522,720,641,325,813,20,622,028,519,217,821,522,430,947,828,227,221,061,584,6160,028,733,747,550,125,423,334,034,678,684,049,150,566,565,042,248,6181,241,429,7178,1170,477,4285,471,1157,376,8
% poražených soupeřů61,160,073,743,948,559,375,956,647,472,764,758,760,938,372,074,750,654,257,757,666,750,050,031,013,334,131,336,63,27,83,636,638,15,637,841,440,017,918,313,57,16,510,17,67,914,622,5---33,333,3------------5,0------
pořadí2018201920202021202220232024celkem
průměr36.025.055.239.323.427.08.533.9
medián241159452016830
modus20113227208820
počet závodů541111159257
průměrný odstup od vítěze %133,6104,966,851,224,222,117,952,3
průměrné % poražených soupeřů1,016,711,525,651,360,360,633,6
počet jízd107212230184112
lepší 1. jízda2
40,0%
2
50,0%
4
36,4%
7
63,6%
6
40,0%
9
100,0%
0
0,0%
30
52,6%
čistých jízd0
0,0%
3
42,9%
1
4,8%
2
9,1%
10
33,3%
5
27,8%
0
0,0%
21
18,8%

Kategorie C2M

Stolín Antonínsl 104
07.08.22
sl 103
06.08.22
sl 91
10.07.22
sl 90
09.07.22
pořadí11.12.4.2.
odstup %27,30,217,59,0
% poražených soupeřů33,335,325,075,0
pořadí2022celkem
průměr7.37.3
medián44
modus22
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %13,513,5
průměrné % poražených soupeřů42,242,2
počet jízd88
lepší 1. jízda2
50,0%
2
50,0%
čistých jízd2
25,0%
2
25,0%

Kategorie C2X

Stolín Antonínsl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
pořadí6.7.6.8.13.6.4.14.13.14.14.16.16.12.10.12.
odstup %36,621,521,731,752,320,118,732,629,839,643,344,786,131,830,860,0
% poražených soupeřů37,533,350,050,020,044,470,027,820,023,527,816,76,38,325,0---
pořadí20202021celkem
průměr13.47.110.7
medián14612
modus1466
počet závodů9716
průměrný odstup od vítěze %44,329,037,6
průměrné % poražených soupeřů17,343,628,8
počet jízd181432
lepší 1. jízda3
33,3%
4
57,1%
7
43,8%
čistých jízd0
0,0%
2
14,3%
2
6,3%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Stolín Antonínsl 87
03.07.22
sl 86
02.07.22
sl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
pořadí20.24.31.27.27.36.32.
odstup %27,629,461,528,733,742,248,6
% poražených soupeřů64,858,93,236,638,114,622,5
pořadí202020212022celkem
průměr34.028.322.028.1
medián32272027
modus32272027
počet závodů2327
průměrný odstup od vítěze %45,441,328,538,8
průměrné % poražených soupeřů18,626,061,934,1
počet jízd46414
lepší 1. jízda0
0,0%
2
66,7%
0
0,0%
2
28,6%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
1
7,1%

Kategorie C2X

Stolín Antonínsl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
pořadí6.7.6.12.10.
odstup %36,621,521,731,830,8
% poražených soupeřů37,533,350,08,325,0
pořadí20202021celkem
průměr11.06.38.2
medián1067
modus1066
počet závodů235
průměrný odstup od vítěze %31,326,628,5
průměrné % poražených soupeřů16,740,330,8
počet jízd4610
lepší 1. jízda1
50,0%
2
66,7%
3
60,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Stolín Antonínsj 33
21.04.24
sj 32
20.04.24
sj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
pořadí13.13.35.30.29.34.33.35.50.52.
odstup %27,330,630,429,221,121,031,735,840,336,6
% poražených soupeřů---7,712,823,79,75,720,019,0------
pořadí2021202220232024celkem
průměr51.034.031.522.832.4
medián5033291333
modus5033291313
počet závodů222410
průměrný odstup od vítěze %38,433,821,129,430,4
průměrné % poražených soupeřů0,019,57,711,19,9

Kategorie C2M

Stolín Antonínsj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
pořadí22.19.
odstup %20,622,7
% poražených soupeřů4,5---
pořadí2023celkem
průměr20.520.5
medián1919
modus1919
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %21,721,7
průměrné % poražených soupeřů2,32,3

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Stolín Antonínsj 33
21.04.24
sj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 118
22.08.21
sj 92
27.06.21
pořadí13.35.30.9.20.29.34.33.35.18.50.
odstup %27,330,429,214,121,921,121,031,735,841,240,3
% poražených soupeřů---12,823,769,248,69,75,720,019,019,0---
pořadí2021202220232024celkem
průměr34.034.023.026.027.8
medián1833203030
modus183391335
počet závodů224311
průměrný odstup od vítěze %40,833,819,529,028,5
průměrné % poražených soupeřů9,519,533,312,220,7

Kategorie C2M

Stolín Antonínsj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
pořadí7.13.22.19.
odstup %10,816,520,622,7
% poražených soupeřů53,829,44,5---
pořadí2023celkem
průměr15.315.3
medián1313
modus77
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %17,617,6
průměrné % poražených soupeřů21,921,9

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Stolín Antonínsj 33
21.04.24
sj 32
20.04.24
sj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 101
23.07.23
sj 99
22.07.23
sj 81
24.06.23
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 41
29.04.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 116
03.09.22
sj 96
24.07.22
sj 94
23.07.22
sj 74
18.06.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sl 83
19.06.21
pořadí13.13.35.30.5.3.7.9.20.23.29.34.10.6.5.12.50.52.8.
odstup %27,330,630,429,214,216,424,214,121,919,721,121,014,025,829,844,340,336,654,5
% poražených soupeřů---7,712,823,720,050,040,069,248,615,49,75,752,628,633,38,3------12,5
pořadí2021202220232024celkem
průměr36.78.316.322.819.2
medián50691313
modus853135
počet závodů348419
průměrný odstup od vítěze %43,828,519,129,427,1
průměrné % poražených soupeřů4,230,732,311,123,1

Kategorie C2M

Stolín Antonínsj 101
23.07.23
sj 99
22.07.23
sj 81
24.06.23
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 41
29.04.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 116
03.09.22
pořadí3.3.3.7.13.16.22.19.5.
odstup %11,74,412,010,816,517,820,622,710,4
% poražených soupeřů---------53,829,4---4,5---42,9
pořadí20222023celkem
průměr5.010.810.1
medián577
modus533
počet závodů189
průměrný odstup od vítěze %10,414,614,1
průměrné % poražených soupeřů42,911,014,5

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Stolín Antonínsj 33
21.04.24
sj 32
20.04.24
sj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 11
26.03.23
sj 10
26.03.23/2
sj 9
25.03.23
sj 8
25.03.23/2
sj 116
03.09.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
pořadí13.13.35.30.9.20.29.34.13.19.16.19.10.33.35.50.52.
odstup %27,330,630,429,214,121,921,121,018,022,720,120,214,031,735,840,336,6
% poražených soupeřů---7,712,823,769,248,69,75,729,414,311,85,352,620,019,0------
pořadí2021202220232024celkem
průměr51.026.019.922.825.3
medián5033191320
modus5010191313
počet závodů238417
průměrný odstup od vítěze %38,427,219,929,425,6
průměrné % poražených soupeřů0,030,524,311,119,4

Kategorie C2M

Stolín Antonínsj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 116
03.09.22
pořadí7.13.22.19.5.
odstup %10,816,520,622,710,4
% poražených soupeřů53,829,44,5---42,9
pořadí20222023celkem
průměr5.015.313.2
medián51313
modus575
počet závodů145
průměrný odstup od vítěze %10,417,616,2
průměrné % poražených soupeřů42,921,926,1

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Stolín Antonínsp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
sp 125
03.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
pořadí27.30.38.36.41.46.48.31.48.47.
odstup %19,122,732,325,325,250,735,522,84.865,545,7
% poražených soupeřů38,131,019,614,62,46,32,123,16,08,0
pořadí202220232024celkem
průměr44.038.328.539.2
medián47382738
modus48362748
počet závodů53210
průměrný odstup od vítěze %1.004,027,620,9514,5
průměrné % poražených soupeřů9,112,234,615,1

Kategorie C2M

Stolín Antonínsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
pořadí21.25.25.25.
odstup %21,117,021,320,2
% poražených soupeřů23,1---7,77,7
pořadí2023celkem
průměr24.024.0
medián2525
modus2525
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %19,919,9
průměrné % poražených soupeřů9,69,6

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Stolín Antonínsp 53
18.05.24
sp 125
03.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 113
28.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 120
23.08.20
pořadí30.38.36.41.46.48.7.48.47.18.
odstup %22,732,325,325,250,735,512,04.865,545,749,7
% poražených soupeřů31,019,614,62,46,32,177,86,08,022,7
pořadí2020202220232024celkem
průměr18.039.238.330.035.9
medián1847383038
modus1848363048
počet závodů153110
průměrný odstup od vítěze %49,71.001,927,622,7516,5
průměrné % poražených soupeřů22,720,012,231,019,1

Kategorie C2M

Stolín Antonínsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
pořadí21.25.25.25.
odstup %21,117,021,320,2
% poražených soupeřů23,1---7,77,7
pořadí2023celkem
průměr24.024.0
medián2525
modus2525
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %19,919,9
průměrné % poražených soupeřů9,69,6

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Stolín Antonínsp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
sp 11
06.04.24
sp 125
03.09.23
sp 121
31.08.23
sp 120
30.08.23
sp 102
23.07.23
sp 100
22.07.23
sp 94
07.07.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 118
04.09.22
sp 119
04.09.22/2
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 97
24.07.22
sp 95
23.07.22
sj 101
26.07.20
sj 99
25.07.20
pořadí27.30.4.38.14.15.5.4.2.36.41.9.46.48.31.6.5.14.14.
odstup %19,122,726,132,327,233,718,718,29,925,325,216,950,735,522,827,728,06.517,66.469,3
% poražených soupeřů38,131,070,019,623,517,650,062,566,714,62,460,06,32,123,137,550,0------
pořadí2020202220232024celkem
průměr14.024.219.420.320.5
medián149142714
modus1452414
počet závodů268319
průměrný odstup od vítěze %6.493,530,323,822,6706,7
průměrné % poražených soupeřů0,029,832,146,430,3

Kategorie C2M

Stolín Antonínsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 121
31.08.23
sp 120
30.08.23
sp 102
23.07.23
sp 100
22.07.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 118
04.09.22
pořadí21.25.5.4.2.3.25.25.4.
odstup %21,117,014,48,91,93,021,320,28,5
% poražených soupeřů23,1---20,040,066,733,37,77,757,1
pořadí20222023celkem
průměr4.013.812.7
medián455
modus42525
počet závodů189
průměrný odstup od vítěze %8,513,512,9
průměrné % poražených soupeřů57,124,828,4

Mezinárodní závod sprint

Kategorie C1M

Stolín Antonínsp 125
03.09.23
sp 94
07.07.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí38.2.46.48.
odstup %32,39,950,735,5
% poražených soupeřů19,666,76,32,1
pořadí20222023celkem
průměr47.020.033.5
medián46238
modus4622
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %43,121,132,1
průměrné % poražených soupeřů4,243,223,7

Kategorie C2M

Stolín Antonínsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
pořadí21.25.
odstup %21,117,0
% poražených soupeřů23,1---
pořadí2023celkem
průměr23.023.0
medián2121
modus2121
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %19,119,1
průměrné % poražených soupeřů11,611,6

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Stolín Antonínsp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
sp 125
03.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 118
04.09.22
sp 119
04.09.22/2
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
pořadí27.30.38.36.41.9.46.48.31.
odstup %19,122,732,325,325,216,950,735,522,8
% poražených soupeřů38,131,019,614,62,460,06,32,123,1
pořadí202220232024celkem
průměr33.538.328.534.0
medián31382736
modus936279
počet závodů4329
průměrný odstup od vítěze %31,527,620,927,8
průměrné % poražených soupeřů22,912,234,621,9

Kategorie C2M

Stolín Antonínsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 118
04.09.22
pořadí21.25.25.25.4.
odstup %21,117,021,320,28,5
% poražených soupeřů23,1---7,77,757,1
pořadí20222023celkem
průměr4.024.020.0
medián42525
modus42525
počet závodů145
průměrný odstup od vítěze %8,519,917,6
průměrné % poražených soupeřů57,19,619,1
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále