Voneš Jakub, 2007

Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.registrační číslo: 011065
výkonnostní třídy  slalom K1: 2 C1: 2+ C2: 2 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy5204021025090
Morava200409010060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy18040505030
Morava13060705040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
02.06.2024 4. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Liptovském Mikuláši + 5. niminační závod RDJ + 4. Český p Liptovský Mikuláš - umělá slalomová dráha - kanál ORAVA C1M slalom 6. 2/DS 6.226,0NKZ
75
02.06.2024 4. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Liptovském Mikuláši + 5. niminační závod RDJ + 4. Český p Liptovský Mikuláš - umělá slalomová dráha - kanál ORAVA K1M slalom 41. 12/DS 20.1420,5NKZ
4
01.06.2024 3. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Liptovském Mikuláši + 4. nominační závod RDJ + 3.Český po Liptovský Mikuláš - umělá slalomová dráha - kanál ORAVA C1M slalom 14. 5/DS 9.609,9NKZ
53
01.06.2024 3. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Liptovském Mikuláši + 4. nominační závod RDJ + 3.Český po Liptovský Mikuláš - umělá slalomová dráha - kanál ORAVA K1M slalom 28. 7/DS 11.2512,3NKZ
19
24.05.2024
26.05.2024
76. International Tatra Canoe Slalom C1M slalom 19.   18.4818,2-
24.05.2024
26.05.2024
76. International Tatra Canoe Slalom MX1 slalom     -
12.05.2024 2. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 3.nominační závod RDJ + 2. Český pohár juniorů USD Trnávka C1M slalom 6. 1/DS 6.106,7NKZ
68
12.05.2024 2. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 3.nominační závod RDJ + 2. Český pohár juniorů USD Trnávka K1M slalom 29. 9/DS 13.7016,0NKZ
19
11.05.2024 1. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 2.nominační závod RDJ + 1. Český pohár juniorů USD Trnávka C1M slalom 14. 5/DS 11.3211,8NKZ
53
11.05.2024 1. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 2.nominační závod RDJ + 1. Český pohár juniorů USD Trnávka K1M slalom 44. 10/DS 17.9720,1NKZ
2
28.04.2024 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 4. nominační závod RDA a RD U23 USD Praha Troja C1M slalom 20. 3/DS 15.3715,8ČP
17
28.04.2024 1. Český pohár v Kayak cross - time trial USD Praha Troja K1M sjezd 22. 8/DS -
28.04.2024 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 4. nominační závod RDA a RD U23 USD Praha Troja K1M slalom 33. 8/DS 20.5922,5ČP
3
27.04.2024 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 3. nominační závod RDA a RD U23 USD Praha Troja C1M slalom 14. 2/DS 10.9611,4ČP
29
27.04.2024 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 3. nominační závod RDA a RD U23 USD Praha Troja K1M slalom 27. 7/DS 13.8614,9ČP
9
21.04.2024 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech+ 2 nominační závod RDA a RD U23 + 1 nominační zá USD Veltrusy C1M slalom 13. 2/DS 10.9311,9ČP
31
21.04.2024 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech+ 2 nominační závod RDA a RD U23 + 1 nominační zá USD Veltrusy K1M slalom 39. 10/DS 68.8582,5ČP
0
20.04.2024 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + 1. nominační závod RDA a RD U23 USD Veltrusy C1M slalom 26. 7/DS 14.5814,7ČP
10
20.04.2024 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + 1. nominační závod RDA a RD U23 USD Veltrusy K1M slalom 28. 6/DS 12.9313,8ČP
8
07.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - střední trať viz závod 18 C1M slalom 5.   8.5010,4
181
07.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať viz závod 18 C1M slalom    
0
06.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - střední trať Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 6. 1/DS 8.8110,3
171
06.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať viz závod 18 C1M slalom    
0
01.10.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 2. 2/DM 2.502,5
223
01.10.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 2. 1/DM 1.301,2
79
01.10.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2M slalom
NOVOTNÝ Matyáš
2. 1/DM 8.306,5
30
30.09.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 3. 2/DM 1.001,0
245
30.09.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 2. 1/DM 0.800,8
100
30.09.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2M slalom
NOVOTNÝ Matyáš
3. 1/DM 5.204,3
26
24.09.2023 6. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 32. 7/DM 16.3116,8NKZ
12
24.09.2023 6. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 8. 1/DM 9.408,8NKZ
68
23.09.2023 5. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 30. 5/DM 16.0016,8NKZ
11
23.09.2023 5. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 6. 1/DM 6.276,1NKZ
68
16.09.2023 MČR dorostu ve slalomu v Troji USD Troja K1M slalom 13. 5/DM 14.0713,8-
16.09.2023 MČR dorostu ve slalomu v Troji USD Troja C1M slalom 4. 1/DM 13.9913,0-
27.08.2023 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod hrází vd Lipno I C1M slalom 29. 5/DM 34.6330,8ČP
7
26.08.2023 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých Vltava pod hrází vd Lipno I C1M slalom 15. 1/DM 9.588,4ČP
27
20.08.2023 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 7. 2/DM 15.4917,1
176
20.08.2023 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 21. 7/DM 12.0413,5
412
19.08.2023 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 3. 1/DM 3.863,8
214
19.08.2023 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 7. 1/DM 7.097,6
497
06.08.2023 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 2. 1/DM 2.602,8
194
06.08.2023 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 6. 1/DM 9.9712,1
302
05.08.2023 Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 1. 1/DM
215
05.08.2023 Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 6. 1/DM 8.8310,5
315
29.07.2023
30.07.2023
ICF World Ranking Race Praha C1M slalom
heat 1
37.   15.8016,2-
29.07.2023
30.07.2023
ICF World Ranking Race Praha C1M slalom
heat 2
30.   16.2616,2-
23.07.2023 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom
-U16
    -
22.07.2023 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom
-U16
    -
18.06.2023 Křivoklátské slalomy USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 1. 1/DM
169
18.06.2023 Křivoklátské slalomy USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
UHLÍK Kryštof
3. 1/DM 3.743,3
29
18.06.2023 Křivoklátské slalomy USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 4. 1/DM 2.202,6
336
17.06.2023 Křivoklátské slalomy USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 3. 1/DM 2.953,3
155
17.06.2023 Křivoklátské slalomy USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
UHLÍK Kryštof
3. 1/DM 15.5114,9
24
17.06.2023 Křivoklátské slalomy USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 10. 3/DM 8.5210,2
314
04.06.2023 4. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 38. 8/DM 14.5016,5NKZ
6
04.06.2023 4. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 1. 1/DM NKZ
75
03.06.2023 3. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 33. 6/DM 10.4611,2NKZ
12
03.06.2023 3. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 9. 2/DM 7.127,3NKZ
57
28.05.2023 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M slalom 36. 8/DM 13.3316,7NKZ
8
28.05.2023 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1M slalom 13. 2/DM 10.8913,2NKZ
46
27.05.2023 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M slalom 45. 10/DM 21.5325,3NKZ
0
27.05.2023 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1M slalom 12. 1/DM 12.5913,8NKZ
43
14.05.2023 4. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod USD Praha Troja C1M slalom 21. 2/DM 18.4218,2ČP
15
13.05.2023 3. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod USD Praha Troja C1M slalom 33. 4/DM 71.8268,0ČP
3
07.05.2023 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1M slalom 18. 1/DM 21.0220,7ČP
21
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1M slalom 26. 3/DM 23.2823,7ČP
10
16.04.2023 Jarní slalom 26 (Neděle dopoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 3. 1/DM 7.749,2
98
16.04.2023 Jarní slalom 27 (Neděle odpoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 8. 2/DM 14.2217,1
61
16.04.2023 Jarní slalom 27 (Neděle odpoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 11. 4/DM 20.2327,7
183
16.04.2023 Jarní slalom 26 (Neděle dopoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 18. 4/DM 19.8226,6
159
15.04.2023 Jarní slalom 24 (Sobota dopoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 3. 1/DM 4.555,7
101
15.04.2023 Jarní slalom 25 (Sobota odpoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 7. 2/DM 10.9413,7
83
15.04.2023 Jarní slalom 24 (Sobota dopoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 17. 6/DM 11.2414,9
137
15.04.2023 Jarní slalom 25 (Sobota odpoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 17. 7/DM 12.0316,0
139
09.04.2023 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom    
0
08.04.2023 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom    
0
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 2. 1/DM 2.542,2
118
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2X slalom
VONEŠOVÁ Adéla
3. 2/DM 16.3511,9
29
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 6. 3/DM 4.754,3
123
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2X slalom
VONEŠOVÁ Adéla
1. 1/DM
0
18.09.2022 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 44. 10/DM 19.6220,7NKZ
0
18.09.2022 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 6. 1/DM 5.325,2NKZ
57
17.09.2022 5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 27. 3/DM 13.8114,6NKZ
12
17.09.2022 5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 12. 3/DM 9.779,4NKZ
40
10.09.2022 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 15. 4/DM 13.6116,0-
10.09.2022 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 13. 5/DM 10.7211,0-
04.09.2022 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 7. 1/DM 10.6911,2
127
04.09.2022 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 22. 4/DM 17.1719,8
340
03.09.2022 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy C1M slalom 13. 4/DM 19.7117,1
114
03.09.2022 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy K1M slalom 26. 7/DM 21.1019,9
361
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 řeka Vltava pod VD Lipno1 C1M slalom 23. 3/DM 18.4817,6ČP
13
20.08.2022 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých řeka Vltava pod VD Lipno1 C1M slalom 16. 1/DM 11.359,7ČP
25
10.07.2022 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn K1M slalom 1. 1/DM
89
10.07.2022 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn C2X slalom
VONEŠOVÁ Adéla
1. 1/DM
13
09.07.2022 Slalom v Kadani + 5. Český pohár veteránů + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn K1M slalom 1. 1/DM
108
09.07.2022 Slalom v Kadani + 5. Český pohár veteránů + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn C2X slalom
VONEŠOVÁ Adéla
1. 1/DM
18
05.06.2022 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 45. 8/DM 16.4119,3NKZ
0
05.06.2022 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 14. 2/DM 11.5612,9NKZ
46
04.06.2022 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 30. 5/DM 14.1816,6NKZ
9
04.06.2022 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 20. 5/DM 19.2321,2NKZ
29
29.05.2022 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 63. 11/DM 19.9625,4NKZ
0
29.05.2022 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 21. 4/DM 10.4112,1NKZ
27
28.05.2022 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 53. 9/DM 25.0825,7NKZ
0
28.05.2022 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 22. 5/DM 12.9111,9NKZ
29
22.05.2022 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního mostu. C1M slalom 1. 1/DM
110
21.05.2022 Slalom v Sušici + 3. Český pohár veteránů Sušice nádraží u železničního mostu. C1M slalom 3. 2/DM 1.752,1
119
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Praha Troja C1M slalom 33. 3/DM 33.4633,2ČP
3
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Praha Troja C1M slalom 30. 3/DM 23.5623,3ČP
6
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1M slalom 35. 5/DM 126.60125,5ČP
1
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1M slalom 21. 2/DM 25.1624,3ČP
15
24.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem C1M slalom 17. 4/DM 13.5312,8
42
24.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1M slalom 24. 4/DM 17.9119,4
186
23.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem C1M slalom 18. 4/DM 16.4915,6
59
23.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1M slalom 31. 7/DM 19.1219,2
188
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy K1M slalom 37. 3/ZS 14.5918,1NKZ
3
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy C1M slalom 27. 1/ZS 18.0219,9NKZ
12
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy K1M slalom 42. 3/ZS 15.9219,7NKZ
0
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy C1M slalom 24. 2/ZS 16.8819,7NKZ
15
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 3. 1/ZS 3.844,2
235
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 4. 1/ZS 3.873,8
106
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 12. 3/ZS 9.319,2
213
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 7. 1/ZS 3.312,9
117
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja K1M slalom 60. 6/ZS 27.5230,3NKZ
0
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja C1M slalom 15. 1/ZS 13.6013,8NKZ
37
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja K1M slalom 54. 4/ZS 22.2723,0NKZ
0
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja C1M slalom 24. 1/ZS 22.6122,5NKZ
19
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M slalom 34. 4/ZS 20.3824,0-
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C2X slalom
VOJTÍKOVÁ Klára
4. 1/ZS 30.8425,2-
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1M slalom 16. 1/ZS 19.6722,1-
22.08.2021 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem C1M sjezd 20. 16/ZS 13.1728,8-
22.08.2021 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1M sjezd 6. 6/ZS 1.854,4-
22.08.2021 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem C2M sjezd
BOHATÝ Oto
2. 2/ZS 1.383,1-
21.08.2021 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 3. 3/ZS 3.583,8-
21.08.2021 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 8. 8/ZS 5.036,3-
21.08.2021 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem C2X slalom
VOJTÍKOVÁ Klára
3. 3/ZS 7.866,9-
20.08.2021 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 2. 2/ZS 3.964,3OČ/OM
34/0
20.08.2021 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 6. 6/ZS 11.2414,3OČ/OM
94/0
20.08.2021 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem C2X slalom
VOJTÍKOVÁ Klára
1. 1/ZS OČ/OM
19/0
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1M slalom 20. 2/ZS 14.0616,4
86
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 46. 7/ZS 17.4421,1
201
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1M slalom 18. 1/ZS 19.7519,8
122
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 49. 7/ZS 19.8120,6
202
01.08.2021 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 5. 5/ZS 10.9711,5OČ/OM
102/0
01.08.2021 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 1. 1/ZS OČ/OM
38/0
01.08.2021 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
VOJTÍKOVÁ Klára
4. 4/ZS 6.985,2OČ/OM
11/0
31.07.2021 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 3. 3/ZS 5.926,4OČ/OM
101/0
31.07.2021 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 1. 1/ZS OČ/OM
39/0
31.07.2021 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři C2X slalom
VOJTÍKOVÁ Klára
3. 3/ZS 6.004,5OČ/OM
12/0
27.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 10. 2/ZS 6.056,9
66
27.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 27. 7/ZS 11.9814,6
181
27.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
VOJTÍKOVÁ Klára
3. 2/ZS 4.313,9
31
26.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 7. 1/ZS 9.0510,9
79
26.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 26. 7/ZS 11.4214,5
164
26.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
VOJTÍKOVÁ Klára
3. 1/ZS 7.757,5
31
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M slalom 65. 8/ZS 20.3020,9NKZ
0
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2X slalom
VOJTÍKOVÁ Klára
3. 1/ZS 38.2830,1NKZ
62
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M slalom 76. 10/ZS 27.4329,5NKZ
0
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2X slalom
VOJTÍKOVÁ Klára
5. 2/ZS 65.1053,0NKZ
53
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 26. 8/ZS 10.6310,5
150
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 41. 7/ZS 18.0016,5
31
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
VOJTÍKOVÁ Klára
6. 3/ZS 19.7316,0
24
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 29. 7/ZS 10.8710,7
163
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 37. 5/ZS 16.7315,5
39
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
VOJTÍKOVÁ Klára
6. 4/ZS 18.7814,5
16
20.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom    
0
20.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom    
0
19.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 29. 7/ZS 23.5327,8
114
19.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom    
0
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 86. 16/ZS 63.8765,6-
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka K1M slalom 107. 10/ZS 56.0266,8ČP/NKZ
0/0
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C1M sjezd 22.   3555.848.054,0-
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 28. 20/ZS 9.8925,5-
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
BOHATÝ Oto
9. 8/ZS 8.8320,4-
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 38. 27/ZS 28.0629,1-
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 11. 10/ZS 24.2123,9-
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
VOJTÍKOVÁ Klára
3. 3/ZS 12.699,2-
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 39. 4/ZS 16.1418,8
144
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 29. 3/ZS 17.4117,7
32
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
VOJTÍKOVÁ Klára
4. 2/ZS 22.4719,8
27
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 46. 4/ZS 18.4821,2
144
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 33. 4/ZS 22.6724,6
34
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
VOJTÍKOVÁ Klára
6. 3/ZS 21.0218,8
23
09.08.2020 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1M slalom 33. 8/ZS 69.6966,8
2
09.08.2020 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 59. 11/ZS 27.9528,5
120
08.08.2020 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1M slalom 29. 6/ZS 59.6463,8
5
08.08.2020 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 75. 14/ZS 45.3552,2
35
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem K1M slalom 57. 14/ZS 15.2522,3
153
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem C1M slalom 51. 10/ZS 20.8629,1
25
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem C2X slalom
VOJTÍKOVÁ Klára
10. 3/ZS 23.9426,6
12
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 K1M slalom 57. 13/ZS 15.6722,9
149
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 C1M slalom 51. 11/ZS 20.0827,9
23
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 C2X slalom
VOJTÍKOVÁ Klára
12. 4/ZS 19.8721,0
5
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 105. 12/ZS 36.5741,0NKZ
0
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 119. 16/ZS 57.1762,7NKZ
0
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 15. 14/ZS 7.347,7OČ/OM
92/0
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 9. 9/ZS 11.9711,9OČ/OM
18/0
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2X slalom
VOJTÍKOVÁ Klára
5. 5/ZS 4.373,3OČ/OM
5/0
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 13. 12/ZS 6.898,0OČ/OM
99/0
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 10. 10/ZS 13.5314,7OČ/OM
17/0
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2X slalom
VOJTÍKOVÁ Klára
4. 4/ZS 5.925,0OČ/OM
6/0
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 17. 15/ZS 10.5710,1OM/OČ
0/92
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 8. 8/ZS 13.4312,3OM/OČ
0/17
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
VOJTÍKOVÁ Klára
3. 3/ZS 3.662,6OM/OČ
0/6
14.06.2020 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 31. 5/ZS 30.1437,0
18
14.06.2020 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 56. 9/ZS 19.2124,4
198
13.06.2020 Křivoklátský slalom + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 34. 6/ZS 22.7427,8
24
13.06.2020 Křivoklátský slalom + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 67. 10/ZS 27.0036,9
157
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 51. 8/ZM 21.9022,7
96
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 36. 4/ZM 23.8022,4
23
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 41. 4/ZM 18.2019,5
108
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 34. 3/ZM 20.0019,3
34
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M sjezd 20. 5/ZM 14.7829,6-
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M sjezd 45. 12/ZM 15.3636,4-
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 28. 6/ZM 23.0828,8-
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 21. 5/ZM 30.2833,2-
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C2X slalom
VOJTÍKOVÁ Klára
8. 1/ZM 29.1024,7-
18.08.2019 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1M slalom 23. 2/ZM 115.07120,1
2
18.08.2019 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 63. 3/ZM 56.2364,4
22
17.08.2019 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1M slalom 23. 1/ZM 75.8284,7
3
17.08.2019 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 61. 3/ZM 50.0460,2
20
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 45. 3/ZM 23.3422,6
17
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 82. 7/ZM 26.1728,2
57
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
VOJTÍKOVÁ Klára
11. 1/ZM 39.6231,2
1
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 97. 8/ZM 30.7231,9
58
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
VOJTÍKOVÁ Klára
10. 1/ZM 42.8934,2
4
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 54. 4/ZM 32.2229,7
17
14.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1M slalom 53. 4/ZM 21.3028,3
58
14.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. C1M slalom 58. 2/ZM 30.1139,8
14
13.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1M slalom 48. 2/ZM 26.9233,5
104
13.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. C1M slalom 68. 3/ZM 49.2557,7
3
30.06.2019 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 41. 4/ZM 21.3421,0
14
30.06.2019 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 67. 6/ZM 24.5727,9
74
29.06.2019 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 47. 4/ZM 21.8823,4
15
29.06.2019 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 73. 5/ZM 22.1126,5
77
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 37. 8/ZM 30.2333,1OČ/OM
45/0
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 14. 1/ZM 24.6424,4OČ/OM
9/0
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
VOJTÍKOVÁ Klára
11. 4/ZM 54.8840,0OČ/OM
0/0
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 41. 8/ZM 29.1231,1OČ/OM
43/0
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 18. 3/ZM 33.0532,3OČ/OM
9/0
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
VOJTÍKOVÁ Klára
8. 1/ZM 42.4133,4OČ/OM
2/0
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 37. 1/ZM 35.4441,1
9
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 73. 5/ZM 31.1638,3
55
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 34. 1/ZM 30.2933,1
17
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 99. 7/ZM 39.0750,9
54
12.05.2019 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1M slalom 9. 1/ZM 22.1024,4
11
12.05.2019 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 37. 2/ZM 27.7037,5
32
11.05.2019 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1M slalom 11. 1/ZM 20.7023,7
11
11.05.2019 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 38. 2/ZM 22.4027,0
39
28.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C1M slalom 24. 1/ZM 30.5630,6
9
28.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 35. 3/ZM 27.2329,7
38
27.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu + 1.Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C1M slalom 37. 3/ZM 50.5049,7
4
27.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu + 1.Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 48. 3/ZM 25.1126,0
42
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 47. 9/ZM 42.9840,3OČ/OM
21/0
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom 19. 3/ZM 49.6041,8OČ/OM
3/0
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 13. 3/ZM 19.2317,2OČ/OM
60/0
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom 17. 2/ZM 42.0234,5OČ/OM
3/0
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 70. 14/ZM 27.5024,0
58
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C1M slalom 47. 7/ZM 42.4035,2
3
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 78. 16/ZM 33.3528,1
52
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C1M slalom 51. 7/ZM 45.7036,4
2
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 42. 9/ZM 28.6738,6-
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M slalom 33. 12/ZM 109.56134,3-
12.08.2018 Slalom O štít města Benátek C1M slalom 46. 7/ZM 53.3849,1
0
12.08.2018 Slalom O štít města Benátek K1M slalom 97. 14/ZM 41.1144,1
19
11.08.2018 Slalom O štít města Benátek C1M slalom 49. 7/ZM 47.4642,3
0
11.08.2018 Slalom O štít města Benátek K1M slalom 115. 17/ZM 43.4643,9
11
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem K1M slalom 32. 5/ZM 29.4133,6OČ/OM
61/0
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem C1M slalom 25. 7/ZM 61.2161,4OČ/OM
4/0
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. K1M slalom 74. 18/ZM 44.2449,1OČ/OM
31/0
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. C1M slalom 25. 8/ZM 54.0457,2OČ/OM
6/0
06.05.2018 Slalom O šít města Tábora Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka C1M slalom 37. 4/ZM 46.2549,4
1
06.05.2018 Slalom O šít města Tábora Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka K1M slalom 63. 10/ZM 33.5842,1
36
05.05.2018 Slalom O štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka C1M slalom 50. 6/ZM 52.8349,0
0
05.05.2018 Slalom O štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka K1M slalom 106. 13/ZM 40.8347,5
35
29.04.2018 2. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník K1M slalom 44. 6/ZM 30.1129,1
27
28.04.2018 1. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník K1M slalom 43. 6/ZM 25.9024,9
29
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 65. 22/ZM 67.1065,1OČ/OM
13/0
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 67. 20/ZM 65.3060,6OČ/OM
15/0
08.04.2018 39. ročník závodu Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 44. 4/ZM 32.1041,0
22
07.04.2018 39. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 50. 6/ZM 54.6067,3
19
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice PW slalom 4. 4/PZM 7.806,2
0
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice PW slalom 5. 5/PZM 12.609,8
0
13.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři PW slalom 5.   12.5210,7
0
12.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři PW slalom 5.   17.0911,7
0
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu PW slalom 5. 5/PZM 29.9324,6
0
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu PW slalom 4. 4/PZM 8.857,4
0
07.05.2017 Slalom O štít města Tábora Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka PW slalom    
0
06.05.2017 Slalom O štít města Tábora + Přebor Jihočeského kraje Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka PW slalom    
0
30.04.2017 Trutnovský slalom - 53. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom    
0
29.04.2017 Trutnovský slalom - 53. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom    
0
07.08.2016 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. PW slalom 20.   41.9031,9
0
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. PW slalom 14. 11/PZM 30.6023,6
0
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom    
0
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom
předžáci
11. 11/PZM 22.0015,9
0
03.07.2016 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn PW slalom 22. 18/PZM 73.2066,8
0
03.07.2016 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn K1M slalom 69. 16/PZ 96.10111,0
0
02.07.2016 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn PW slalom 14. 11/PZM 27.3026,5
0
02.07.2016 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn K1M slalom 66. 10/PZ 49.4060,9
0
15.05.2016 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko z Železného Brodu PW slalom 12. 9/PZM 88.7078,4
0
14.05.2016 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko z Železného Brodu PW slalom 12. 9/PZM 66.2052,5
0
08.05.2016 Slalom O štít města Tábora Řeka Lužnice pod Táborem u restaurace Harrachovka (mapa na http://www.kanoistika-vstabor.cz). K1M slalom
předžáci
15. 15/PZ 159.78129,5
0
07.05.2016 Slalom O štít města Tábora + Přebor Jihočeského kraje Řeka Lužnice pod Táborem u restaurace Harrachovka (mapa na http://www.kanoistika-vstabor.cz) K1M slalom
předžáci
17. 17/PZ 424.84324,9
0
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. PW slalom 17. 17/PZM 36.2029,0
0
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. PW slalom 16. 16/PZM 35.1027,4
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Voneš JakubKajak klub Brandýs nad Labem, z. s. K1: 2   C1: 2+   C2: K1:   C1:   C2: 27.06.23 aktualizace z registru ČSK
Voneš JakubKajak klub Brandýs nad Labem, z. s. K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1:   C1:   C2: 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Voneš JakubKK Brandýs nad Labem K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1:   C1:   C2: 07.12.21 aktualizace z registru ČSK
Voneš JakubKK Brandýs nad Labem K1: 2   C1: 3+   C2: 2 K1:   C1:   C2: 17.08.21 updated from RVP
Voneš JakubKK Brandýs nad Labem K1: 2   C1: 3+   C2: 3 K1:   C1:   C2: 19.08.20 updated from RVP
Voneš JakubKK Brandýs nad Labem K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1:   C1:   C2: 01.10.19 updated from RVP
Voneš JakubKK Brandýs nad Labem K1: 3+   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 12.08.19 updated from RVP
Voneš JakubKK Brandýs nad Labem K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 02.10.18 updated from RVP
Voneš JakubKK Brandýs nad Labem K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 24.06.18 updated from RVP
Voneš JakubKK Brandýs nad Labem K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 09.04.18 updated from RVP
Voneš JakubKK Brandýs nad Labem K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 12.05.15 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
závod odkaz na výsledkyvideo v novém okněloď
28.04.2024 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 4. nominační závod RDA a RD U23 C1M FINALE-B
28.04.2024 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 4. nominační závod RDA a RD U23 K1M HEAT
28.04.2024 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 4. nominační závod RDA a RD U23 C1M HEAT
27.04.2024 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 3. nominační závod RDA a RD U23 K1M FINALE-B
27.04.2024 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 3. nominační závod RDA a RD U23 C1M FINALE-B
27.04.2024 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 3. nominační závod RDA a RD U23 K1M HEAT
27.04.2024 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 3. nominační závod RDA a RD U23 C1M HEAT
21.04.2024 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech+ 2 nominační závod RDA a RD U23 + 1 nominační zá K1M FINALE-B
21.04.2024 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech+ 2 nominační závod RDA a RD U23 + 1 nominační zá C1M FINALE-B
21.04.2024 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech+ 2 nominační závod RDA a RD U23 + 1 nominační zá C1M HEAT
20.04.2024 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + 1. nominační závod RDA a RD U23 K1M FINALE-B
20.04.2024 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + 1. nominační závod RDA a RD U23 C1M FINALE-B
20.04.2024 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + 1. nominační závod RDA a RD U23 K1M HEAT
20.04.2024 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + 1. nominační závod RDA a RD U23 C1M HEAT
27.08.2023 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M FINALE-B
27.08.2023 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M HEAT
26.08.2023 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých C1M FINALE-B
26.08.2023 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých C1M HEAT
14.05.2023 4. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod C1M FINALE-B
14.05.2023 4. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod C1M HEAT
13.05.2023 3. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod C1M FINALE-B
13.05.2023 3. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod C1M HEAT
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M FINALE-B
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M FINALE-B
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M HEAT
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M HEAT
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M FINALE-B
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M HEAT
20.08.2022 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých C1M FINALE-B
20.08.2022 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých C1M HEAT
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1M FINALE-B
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1M HEAT
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1M FINALE-B
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1M HEAT
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M FINALE-B
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M HEAT
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M FINALE-B
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M HEAT
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce K1M FINALE-B
0|5372|0|N

rok 2024

Slalom: Žebříček Český Pohár
17.C1M 4/4 87
35.K1M 4/4 20
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
2.C1M 4/4 249
26.K1M 4/4 44
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
12.C1M 4/4 352

rok 2023

Slalom: Žebříček Český Pohár
22.C1M 5/6 80
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
1.C1M 4/6 268
33.K1M 4/6 43
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
2.C1M 5/12 968
13.C2M
Novotný Matyáš
2/2 56
15.C2M
Uhlík Kryštof
2/2 53
3.K1M 5/14 1874

rok 2022

Slalom: Žebříček Český Pohár
30.C1M 5/6 62
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
9.C1M 4/6 172
36.K1M 4/6 21
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
6.C1M 5/8 601
8.C2X
Vonešová Adéla
4/4 60
31.K1M 5/6 1183

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
20.C1M 4/4 83
7.C2X
Vojtíková Klára
2/2 115
56.K1M 4/6 3
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
11.C1M 5/9 510
4.C2X
Vojtíková Klára
5/5 104
40.K1M 5/9 1032
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0
 C2X
Vojtíková Klára
3/3 0
 K1M 3/3 0

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 1/1 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 3/3 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
73.C1M 5/15 161
11.C2X
Vojtíková Klára
5/9 102
72.K1M 5/15 821
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0
 C2X
Vojtíková Klára
3/3 0
 K1M 3/3 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
111.C1M 5/20 108
57.C2X
Vojtíková Klára
4/4 7
165.K1M 5/20 459
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
 C2X
Vojtíková Klára
2/2 0
 K1M 4/4 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
163.C1M 5/8 16
219.K1M 5/14 242
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 K1M 4/4 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
 PW 5/8 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/6 0
 PW 5/6 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PW 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2024202320222020
C1M172230-
K1M35--109

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20242023202220212020
C1M21920-
K1M26333656129
C2X---7-

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2024202320222021202020192018201720162015
C1M12261173111163---
C2M-15--------
K1M-3314072165219455421-
C2X--841157----
PW-------101256

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2021202020192018
C1M34587186
C2X162035-
K1M98130133190
Fotky nenalezeny.
0|5372|0|N

rok 2024

Slalom: Žebříček Český Pohár
17.C1M 4/4 87
35.K1M 4/4 20
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
2.C1M 4/4 249
26.K1M 4/4 44
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
12.C1M 4/4 352

rok 2023

Slalom: Žebříček Český Pohár
22.C1M 5/6 80
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
1.C1M 4/6 268
33.K1M 4/6 43
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
2.C1M 5/12 968
13.C2M
Novotný Matyáš
2/2 56
15.C2M
Uhlík Kryštof
2/2 53
3.K1M 5/14 1874

rok 2022

Slalom: Žebříček Český Pohár
30.C1M 5/6 62
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
9.C1M 4/6 172
36.K1M 4/6 21
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
6.C1M 5/8 601
8.C2X
Vonešová Adéla
4/4 60
31.K1M 5/6 1183

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
20.C1M 4/4 83
7.C2X
Vojtíková Klára
2/2 115
56.K1M 4/6 3
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
11.C1M 5/9 510
4.C2X
Vojtíková Klára
5/5 104
40.K1M 5/9 1032
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0
 C2X
Vojtíková Klára
3/3 0
 K1M 3/3 0

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 1/1 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 3/3 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
73.C1M 5/15 161
11.C2X
Vojtíková Klára
5/9 102
72.K1M 5/15 821
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0
 C2X
Vojtíková Klára
3/3 0
 K1M 3/3 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
111.C1M 5/20 108
57.C2X
Vojtíková Klára
4/4 7
165.K1M 5/20 459
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
 C2X
Vojtíková Klára
2/2 0
 K1M 4/4 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
163.C1M 5/8 16
219.K1M 5/14 242
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 K1M 4/4 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
 PW 5/8 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/6 0
 PW 5/6 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PW 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2024202320222020
C1M172230-
K1M35--109

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20242023202220212020
C1M21920-
K1M26333656129
C2X---7-

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2024202320222021202020192018201720162015
C1M12261173111163---
C2M-15--------
K1M-3314072165219455421-
C2X--841157----
PW-------101256

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2021202020192018
C1M34587186
C2X162035-
K1M98130133190

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
118 118 32 3 3 2 276
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár28.926.03321
C1M23.321.02116
K1M46.833.0275
NKZ31.727.0646
C1M13.713.0620
K1M49.042.03024
C2X4.03.032
veřejné závody26.417.03191
C1M21.718.0172
K1M40.238.01780
C2X5.34.0322
PW10.612.0513
C2M2.83.034
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,021
C1M00,000,000,000,016
K1M00,000,000,000,05
NKZ12,200,012,224,346
C1M15,000,000,015,020
K1M00,000,000,000,024
C2X00,000,0150,0150,02
veřejné závody115,873,7168,43417,8191
C1M56,956,956,91520,872
K1M22,511,333,867,580
C2X418,200,0522,7940,922
PW00,000,000,000,013
C2M00,0125,0375,04100,04
Celkem124,772,7176,63614,0258
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár3975219615,4
C1M3167422619,4
K1M8781000,0
NKZ8880092326,1
C1M4023861332,5
K1M4432471022,7
C2X42386000,0
veřejné závody3793176812432,7
C1M14370456042,0
K1M1591648105132,1
C2X442385818,2
PW2656022311,5
C2M7264228,6
Celkem5064728915330,2
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie C1M

Voneš Jakubsl 37
28.04.24
sl 36
27.04.24
sl 31
21.04.24
sl 30
20.04.24
sl 117
27.08.23
sl 116
26.08.23
sl 54
14.05.23
sl 53
13.05.23
sl 47
07.05.23
sl 46
06.05.23
sl 108
21.08.22
sl 107
20.08.22
sl 52
15.05.22
sl 51
14.05.22
sl 47
08.05.22
sl 46
07.05.22
pořadí20.14.13.26.29.15.21.33.18.26.23.16.33.30.35.21.
odstup % *)15,811,411,914,730,88,418,268,020,723,717,69,733,223,3125,524,3
% poražených soupeřů *)51,366,768,434,217,658,842,95,950,026,531,354,511,119,4---41,2
pořadí202220232024celkem
průměr26.323.718.323.3
medián23211421
modus16151321
počet závodů66416
průměrný odstup od vítěze % *)38,928,313,528,6
průměrné % poražených soupeřů *)26,333,655,236,2
počet jízd1112831
lepší 1. jízda1
16,7%
2
33,3%
2
50,0%
5
31,3%
čistých jízd2
18,2%
3
25,0%
1
12,5%
6
19,4%

Kategorie K1M

Voneš Jakubsl 37
28.04.24
sl 36
27.04.24
sl 31
21.04.24
sl 30
20.04.24
sl 147
05.09.20
pořadí33.27.39.28.107.
odstup % *)22,514,982,513,866,8
% poražených soupeřů *)13,529,72,630,810,9
pořadí20202024celkem
průměr107.031.846.8
medián1072833
modus1072727
počet závodů145
průměrný odstup od vítěze % *)66,833,440,1
průměrné % poražených soupeřů *)10,919,217,5
počet jízd268
lepší 1. jízda0
0,0%
2
50,0%
2
40,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Voneš Jakubsl 133
16.09.23
sl 117
27.08.23
sl 116
26.08.23
sl 109
05.08.23
sl 122
10.09.22
sl 108
21.08.22
sl 107
20.08.22
sl 131
11.09.21
sl 116
21.08.21
sl 118
22.08.20
sl 121
31.08.19
sl 131
01.09.18
pořadí4.29.15.1.13.23.16.16.3.11.21.33.
odstup % *)13,030,88,40,011,017,69,722,13,823,933,2134,3
% poražených soupeřů *)92,317,658,8100,067,631,354,555,993,872,225,95,9
pořadí201820192020202120222023celkem
průměr33.021.011.09.517.312.315.4
medián332111316415
modus332111313116
počet závodů11123412
průměrný odstup od vítěze % *)134,333,223,913,012,813,125,7
průměrné % poražených soupeřů *)5,925,972,274,951,167,256,3
počet jízd22246824
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
1
100,0%
1
50,0%
1
33,3%
2
50,0%
5
41,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
16,7%
4
50,0%
5
20,8%

Kategorie C2X

Voneš Jakubsl 131
11.09.21
sl 116
21.08.21
sl 118
22.08.20
sl 121
31.08.19
pořadí4.3.3.8.
odstup % *)25,26,99,224,7
% poražených soupeřů *)62,575,083,330,0
pořadí201920202021celkem
průměr8.03.03.54.5
medián8333
modus8333
počet závodů1124
průměrný odstup od vítěze % *)24,79,216,016,5
průměrné % poražených soupeřů *)30,083,368,862,7
počet jízd1247
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Voneš Jakubsl 133
16.09.23
sl 109
05.08.23
sl 122
10.09.22
sl 131
11.09.21
sl 116
21.08.21
sl 130
12.09.20
sl 118
22.08.20
sl 121
31.08.19
sl 131
01.09.18
pořadí13.6.15.34.8.86.38.28.42.
odstup % *)13,810,516,024,06,365,629,128,838,6
% poražených soupeřů *)85,797,182,354,291,56,644,867,169,9
pořadí201820192020202120222023celkem
průměr42.028.062.021.015.09.530.0
medián422838815628
modus42283881566
počet závodů1122129
průměrný odstup od vítěze % *)38,628,847,315,216,012,225,9
průměrné % poražených soupeřů *)69,967,125,772,982,391,466,6
počet jízd22442418
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
50,0%
1
100,0%
0
0,0%
3
33,3%
čistých jízd1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
50,0%
1
50,0%
2
50,0%
6
33,3%

NKZ slalom

Kategorie C1M

Voneš Jakubsl 66
02.06.24
sl 65
01.06.24
sl 47
12.05.24
sl 46
11.05.24
sl 137
24.09.23
sl 136
23.09.23
sl 69
04.06.23
sl 68
03.06.23
sl 66
28.05.23
sl 65
27.05.23
sl 127
18.09.22
sl 126
17.09.22
sl 68
05.06.22
sl 67
04.06.22
sl 65
29.05.22
sl 64
28.05.22
sl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
pořadí6.14.6.14.8.6.1.9.13.12.6.12.14.20.21.22.27.24.15.24.
odstup %6,09,96,711,88,86,10,07,313,213,85,29,412,921,212,111,919,919,713,822,5
% poražených soupeřů91,177,690,675,587,791,2100,084,976,578,887,573,871,156,850,048,836,645,265,043,9
pořadí2021202220232024celkem
průměr22.515.88.210.013.7
medián24148613
modus246166
počet závodů466420
průměrný odstup od vítěze %18,912,18,28,611,6
průměrné % poražených soupeřů47,764,786,583,771,6
počet jízd81212840
lepší 1. jízda2
50,0%
1
16,7%
1
16,7%
2
50,0%
6
30,0%
čistých jízd3
37,5%
4
33,3%
4
33,3%
2
25,0%
13
32,5%

Kategorie C2X

Voneš Jakubsl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
pořadí3.5.
odstup %30,153,0
% poražených soupeřů75,042,9
pořadí2021celkem
průměr4.04.0
medián33
modus33
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %41,641,6
průměrné % poražených soupeřů59,059,0
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Voneš Jakubsl 66
02.06.24
sl 65
01.06.24
sl 47
12.05.24
sl 46
11.05.24
sl 137
24.09.23
sl 136
23.09.23
sl 69
04.06.23
sl 68
03.06.23
sl 66
28.05.23
sl 65
27.05.23
sl 127
18.09.22
sl 126
17.09.22
sl 68
05.06.22
sl 67
04.06.22
sl 65
29.05.22
sl 64
28.05.22
sl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
pořadí41.28.29.44.32.30.38.33.36.45.44.27.45.30.63.53.37.42.60.54.65.76.107.105.119.
odstup %20,512,316,020,116,816,816,511,216,725,320,714,619,316,625,425,718,119,730,323,020,929,566,841,062,7
% poražených soupeřů64,375,775,762,974,275,866,171,466,758,955,273,260,473,642,152,760,456,435,241,833,321,910,918,19,2
pořadí20202021202220232024celkem
průměr110.355.743.735.735.551.3
medián1075444332944
modus1053727302830
počet závodů3666425
průměrný odstup od vítěze %56,823,620,417,217,224,3
průměrné % poražených soupeřů12,741,559,568,969,753,4
počet jízd6121212446
lepší 1. jízda1
33,3%
1
16,7%
3
50,0%
1
16,7%
4
100,0%
10
40,0%
čistých jízd0
0,0%
3
25,0%
3
25,0%
4
33,3%
0
0,0%
10
21,7%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Voneš Jakubsl 20
07.04.24
sl 18
06.04.24
sl 139
01.10.23
sl 138
30.09.23
sl 114
20.08.23
sl 113
19.08.23
sl 110
06.08.23
sl 109
05.08.23
sl 78
18.06.23
sl 77
17.06.23
sl 27
16.04.23
sl 26
16.04.23/2
sl 25
15.04.23
sl 24
15.04.23/2
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 121
04.09.22
sl 120
03.09.22
sl 63
22.05.22
sl 62
21.05.22
sl 38
24.04.22
sl 37
23.04.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 155
20.08.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 82
27.06.21
sl 81
26.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 106
09.08.20
sl 105
08.08.20
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 73
14.06.20
sl 72
13.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 109
18.08.19
sl 108
17.08.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 92
14.07.19
sl 91
13.07.19
sl 88
30.06.19
sl 87
29.06.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 50
12.05.19
sl 49
11.05.19
sl 32
28.04.19
sl 31
27.04.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 112
12.08.18
sl 111
11.08.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 42
06.05.18
sl 41
05.05.18
pořadí5.6.2.2.7.3.2.1.1.3.8.3.7.3.2.6.7.13.1.3.17.18.4.7.2.20.18.1.1.10.7.41.37.29.33.33.29.51.51.9.10.8.31.34.36.34.23.23.45.54.58.68.41.47.14.18.37.34.9.11.24.37.19.17.47.51.46.49.25.25.37.50.
odstup %10,410,31,20,817,13,82,80,00,03,317,19,213,75,72,24,311,217,10,02,112,815,63,82,94,316,419,80,00,06,910,916,515,517,724,666,863,829,127,911,914,712,337,027,822,419,3120,184,722,629,739,857,721,023,424,432,341,133,124,423,730,649,741,834,535,236,449,142,361,457,249,449,0
% poražených soupeřů88,986,198,298,586,095,799,0100,0100,096,669,692,979,392,698,492,886,474,5100,097,748,454,195,391,596,862,769,6100,0100,075,784,648,756,154,853,65,920,036,734,280,577,582,141,245,047,056,08,38,330,227,420,89,532,232,451,937,020,036,560,054,532,414,321,727,319,318,02,22,020,027,314,35,8
pořadí2018201920202021202220232024celkem
průměr41.332.530.57.88.43.55.521.7
medián463433763518
modus25232911351
počet závodů820139812272
průměrný odstup od vítěze %47,538,828,17,28,26,210,424,3
průměrné % poražených soupeřů13,631,448,986,281,592,487,556,7
počet jízd1639261816244143
lepší 1. jízda4
50,0%
8
40,0%
6
46,2%
4
44,4%
5
62,5%
6
50,0%
1
50,0%
34
47,2%
čistých jízd7
43,8%
12
30,8%
12
46,2%
7
38,9%
6
37,5%
15
62,5%
1
25,0%
60
42,0%

Kategorie C2M

Voneš Jakubsl 139
01.10.23
sl 138
30.09.23
sl 78
18.06.23
sl 77
17.06.23
pořadí2.3.3.3.
odstup %6,54,33,314,9
% poražených soupeřů95,290,581,880,0
pořadí2023celkem
průměr2.82.8
medián33
modus33
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %7,27,2
průměrné % poražených soupeřů86,986,9
počet jízd77
lepší 1. jízda4
100,0%
4
100,0%
čistých jízd2
28,6%
2
28,6%

Kategorie C2X

Voneš Jakubsl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 91
10.07.22
sl 90
09.07.22
sl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 82
27.06.21
sl 81
26.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
pořadí3.1.1.1.1.4.3.3.3.6.6.4.6.10.12.5.4.3.11.10.11.8.
odstup %11,90,00,00,00,05,24,53,97,516,014,519,818,826,621,03,35,02,631,234,240,033,4
% poražených soupeřů88,2100,0100,0100,0100,066,780,071,477,872,266,782,472,250,031,366,775,081,816,735,716,736,4
pořadí2019202020212022celkem
průměr10.06.22.81.55.3
medián106314
modus116313
počet závodů495422
průměrný odstup od vítěze %34,714,24,23,013,6
průměrné % poražených soupeřů26,466,579,297,167,6
počet jízd81810844
lepší 1. jízda4
100,0%
8
88,9%
2
40,0%
1
25,0%
15
68,2%
čistých jízd1
12,5%
4
22,2%
0
0,0%
3
37,5%
8
18,2%

Kategorie K1M

Voneš Jakubsl 139
01.10.23
sl 138
30.09.23
sl 114
20.08.23
sl 113
19.08.23
sl 110
06.08.23
sl 109
05.08.23
sl 78
18.06.23
sl 77
17.06.23
sl 27
16.04.23
sl 26
16.04.23/2
sl 25
15.04.23
sl 24
15.04.23/2
sl 121
04.09.22
sl 120
03.09.22
sl 91
10.07.22
sl 90
09.07.22
sl 38
24.04.22
sl 37
23.04.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 155
20.08.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 82
27.06.21
sl 81
26.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 45
19.09.20
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 106
09.08.20
sl 105
08.08.20
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 73
14.06.20
sl 72
13.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 109
18.08.19
sl 108
17.08.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 92
14.07.19
sl 91
13.07.19
sl 88
30.06.19
sl 87
29.06.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 50
12.05.19
sl 49
11.05.19
sl 32
28.04.19
sl 31
27.04.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 112
12.08.18
sl 111
11.08.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 42
06.05.18
sl 41
05.05.18
sl 38
29.04.18
sl 36
28.04.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 17
08.04.18
sl 16
07.04.18
sl 103
06.08.16
sl 84
03.07.16
sl 83
02.07.16
sl 43
08.05.16
sl 42
07.05.16
pořadí2.3.21.7.6.6.4.10.11.18.17.17.22.26.1.1.24.31.3.12.6.46.49.5.3.27.26.26.29.29.39.46.59.75.57.57.15.13.17.56.67.51.41.63.61.82.97.53.48.67.73.37.41.73.99.37.38.35.48.47.13.70.78.97.115.32.74.63.106.44.43.65.67.44.50.11.69.66.15.17.
odstup %2,51,013,57,612,110,52,610,227,726,616,014,919,819,90,00,019,419,24,29,214,321,120,611,56,414,614,510,510,727,818,821,228,552,222,322,97,78,010,124,436,922,719,564,460,228,231,928,333,527,926,533,131,138,350,937,527,029,726,040,317,224,028,144,143,933,649,142,147,529,124,965,160,641,067,315,9111,060,9129,5324,9
% poražených soupeřů99,398,783,595,197,097,197,893,683,675,475,074,281,379,2100,0100,070,165,198,793,394,862,862,596,398,277,678,382,882,576,372,570,042,627,565,265,988,890,688,462,356,968,275,027,925,043,440,054,460,862,361,365,063,043,835,550,755,452,847,847,786,449,645,417,910,271,831,840,429,540,342,516,923,341,137,252,46,818,812,55,9
pořadí2016201820192020202120222023celkem
průměr35.667.755.241.819.717.510.240.2
medián176548391222738
modus1144372931617
počet závodů5142014961280
průměrný odstup od vítěze %128,442,933,721,612,913,112,132,0
průměrné % poražených soupeřů19,335,653,369,584,782,689,262,0
počet jízd10284028181224160
lepší 1. jízda2
40,0%
3
21,4%
8
40,0%
4
28,6%
4
44,4%
1
16,7%
4
33,3%
26
32,5%
čistých jízd1
10,0%
6
21,4%
9
22,5%
14
50,0%
6
33,3%
3
25,0%
13
54,2%
52
32,5%

Kategorie PW

Voneš Jakubsl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 118
13.08.17
sl 117
12.08.17
sl 52
14.05.17
sl 51
13.05.17
sl 104
07.08.16
sl 103
06.08.16
sl 84
03.07.16
sl 83
02.07.16
sl 49
15.05.16
sl 48
14.05.16
sl 151
26.09.15
pořadí4.5.5.5.5.4.20.14.22.14.12.12.16.
odstup %6,29,810,711,724,67,431,923,666,826,578,452,527,4
% poražených soupeřů89,786,281,883,360,070,029,655,225,055,2---8,350,0
pořadí201520162017celkem
průměr16.015.74.710.6
medián1614512
modus161255
počet závodů16613
průměrný odstup od vítěze %27,446,611,729,0
průměrné % poražených soupeřů50,028,978,553,4
počet jízd2121226
lepší 1. jízda1
100,0%
2
33,3%
3
50,0%
6
46,2%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
3
25,0%
3
11,5%

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1M

Voneš Jakubsl 0
24.05.24
sl 104
29.07.23
sl 104
29.07.23/2
pořadí19.30.37.
odstup %18,216,216,2
% poražených soupeřů60,052,556,1
pořadí20232024celkem
průměr33.519.028.7
medián301930
modus301919
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %16,218,216,9
průměrné % poražených soupeřů54,360,056,2
počet jízd426
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
1
33,3%
čistých jízd2
50,0%
1
50,0%
3
50,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Voneš Jakubsl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
pořadí2.1.1.9.10.14.18.19.17.25.25.
odstup %4,30,00,011,914,724,432,341,834,561,457,2
% poražených soupeřů96,8100,0100,080,577,551,937,021,727,320,027,3
pořadí2018201920202021celkem
průměr25.017.09.51.312.8
medián25179114
modus2514911
počet závodů242311
průměrný odstup od vítěze %59,333,313,31,425,7
průměrné % poražených soupeřů23,734,579,098,958,2
počet jízd484622
lepší 1. jízda1
50,0%
2
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
3
27,3%
čistých jízd0
0,0%
1
12,5%
2
50,0%
2
33,3%
5
22,7%

Kategorie C2X

Voneš Jakubsl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
pořadí1.4.3.5.4.11.8.
odstup %0,05,24,53,35,040,033,4
% poražených soupeřů100,066,780,066,775,016,736,4
pořadí201920202021celkem
průměr9.54.52.75.1
medián8434
modus8414
počet závodů2237
průměrný odstup od vítěze %36,74,23,213,1
průměrné % poražených soupeřů26,670,982,263,1
počet jízd44614
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
1
33,3%
5
71,4%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
1
7,1%

Kategorie K1M

Voneš Jakubsl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
pořadí6.5.3.15.13.37.41.47.13.32.74.65.67.
odstup %14,311,56,47,78,033,131,140,317,233,649,165,160,6
% poražených soupeřů94,896,398,288,890,665,063,047,786,471,831,816,923,3
pořadí2018201920202021celkem
průměr59.534.514.04.732.2
medián653713532
modus321313313
počet závodů442313
průměrný odstup od vítěze %52,130,47,910,729,1
průměrné % poražených soupeřů36,065,589,796,467,3
počet jízd884626
lepší 1. jízda2
50,0%
2
50,0%
1
50,0%
2
66,7%
7
53,8%
čistých jízd0
0,0%
1
12,5%
2
50,0%
2
33,3%
5
19,2%

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Voneš Jakubsj 120
23.08.20
sj 123
01.09.19
pořadí22.20.
odstup %8.054,029,6
% poražených soupeřů4,520,8
pořadí20192020celkem
průměr20.022.021.0
medián202220
modus202220
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %29,68.054,04.041,8
průměrné % poražených soupeřů20,84,512,7

Kategorie K1M

Voneš Jakubsj 120
23.08.20
sj 123
01.09.19
pořadí28.45.
odstup %25,536,4
% poražených soupeřů44,939,7
pořadí20192020celkem
průměr45.028.036.5
medián452828
modus452828
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %36,425,530,9
průměrné % poražených soupeřů39,744,942,3
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále