Zuna Vilém, 2007

TJ Semily
výkonnostní třídy  slalom K1: 3   C1: 3   C2: -  sjezd K1: 3   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1M sjezd 81. 18/ZS 223.7338,5
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1M sjezd 85. 19/ZS 203.6536,0
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 50. 15/ZS 30.0033,8
19.06.2021 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M sjezd 16. 8/ZS 136.2028,4
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 49. 15/ZS 29.3032,1
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1M sjezd 79. 16/ZS 555.3247,7
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1M sjezd 79. 14/ZS 519.0043,9
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 136. 37/ZS 42.3441,6
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 71. 15/ZS 45.8842,0
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 147. 36/ZS 41.2640,6
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 73. 13/ZS 44.4941,1
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom    
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 142. 19/ZS 66.9677,0
26.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice C1M sjezd 9. 2/ZS 21.0038,6
26.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice C1M sjezd 10. 2/ZS 314.9035,3
25.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice C1M sjezd 11. 2/ZS 261.4029,3
25.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice C1M sjezd 11. 2/ZS 24.1044,0
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 24. 5/ZS 46.1043,9
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 51. 16/ZS 41.2042,8
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 26. 6/ZS 68.1065,5
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 51. 15/ZS 45.6047,5
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 124. 71/ZS 108.68103,9
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 151. 47/ZM 58.4060,5
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 66. 17/ZM 70.8066,7
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 155. 45/ZM 69.1073,9
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 75. 17/ZM 70.8068,5
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 27. 5/ZM 529.9064,7
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 31. 6/ZM 37.3082,0
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 28. 5/ZM 544.6066,2
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 31. 5/ZM 36.6079,2
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2M slalom
BOCH Pavel
5.   48.5036,8
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1M slalom 31. 6/ZM 122.60133,0
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2M slalom
BOCH Pavel
6.   74.5058,3
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1M slalom 35. 6/ZM 123.50126,7
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 15. 5/ZM 68.0061,0
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 28. 6/ZM 43.2042,1
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 15. 4/ZM 71.8061,6
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 34. 6/ZM 49.6048,1
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 89. 20/ZM 466.6569,0
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 89. 18/ZM 509.7576,4
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 31. 6/ZM 37.3082,0
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 137. 43/ZM 94.8082,9
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2M slalom
HUBAČÍK Josef
22. 4/ZM 113.1084,0
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 137. 40/ZM 91.8877,4
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2M slalom
HUBAČÍK Josef
22. 4/ZM 142.8699,1
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 45. 15/ZM 60.1053,9
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 45. 11/ZM 71.2064,6
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Zuna VilémTJ Semily K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 28.06.21 updated from RVP
Zuna VilémTJ Semily K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.09.20 updated from RVP
Zuna ViilémTJ Semily K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 20.04.20 updated from RVP
Zuna ViilémTJ Semily K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 01.07.19 updated from RVP
Zuna ViilémTJ Semily K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 24.05.18 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|6225|0|N

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
232.K1M 2/2 24
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
58.K1M 5/5 27
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 4/4 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
190.C1M 4/4 4
379.K1M 5/7 23
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
60.C1M 4/4 1

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 C2M
Boch Pavel
2/2 0
449.K1M 5/6 4
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 1/1 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Hubačík Josef
2/2 0
 K1M 4/4 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2021
K1M93

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2021202020192018
K1M232379449523
C1M-190245-
C2M--105125

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202120202019
K1M58-176
C1M-60-

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020
K1M207

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20212019
K1M103123
Fotky nenalezeny.
0|6225|0|N

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
232.K1M 2/2 24
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
58.K1M 5/5 27
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 4/4 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
190.C1M 4/4 4
379.K1M 5/7 23
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
60.C1M 4/4 1

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 C2M
Boch Pavel
2/2 0
449.K1M 5/6 4
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 1/1 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Hubačík Josef
2/2 0
 K1M 4/4 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2021
K1M93

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2021202020192018
K1M232379449523
C1M-190245-
C2M--105125

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202120202019
K1M58-176
C1M-60-

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020
K1M207

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20212019
K1M103123

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
18 8 4 12 4   46
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody65.649.01530
K1M86.051.04518
C1M45.626.0158
C2M13.86.0224
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,030
K1M00,000,000,000,018
C1M00,000,000,000,08
C2M00,000,000,000,04
Celkem00,000,000,000,030
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody5984814711,9
K1M366801938,3
C1M15705320,0
C2M89812112,5
Celkem5984814711,9
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Zuna Vilémsl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
pořadí71.73.24.26.66.75.15.15.
odstup %42,041,143,965,566,768,561,061,6
% poražených soupeřů10,312,211,53,81,51,36,76,7
pořadí20192020celkem
průměr42.848.545.6
medián152626
modus152415
počet závodů448
průměrný odstup od vítěze %64,448,156,3
průměrné % poražených soupeřů4,19,56,8
počet jízd8715
lepší 1. jízda3
75,0%
4
100,0%
7
87,5%
čistých jízd2
25,0%
1
14,3%
3
20,0%

Kategorie C2M

Zuna Vilémsl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
pořadí5.6.22.22.
odstup %36,858,384,099,1
% poražených soupeřů33,328,6------
pořadí20182019celkem
průměr22.05.513.8
medián2256
modus22522
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %91,647,669,6
průměrné % poražených soupeřů0,031,015,5
počet jízd448
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
1
12,5%

Kategorie K1M

Zuna Vilémsl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 114
15.08.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
pořadí50.49.136.147.142.51.51.124.151.155.31.35.28.34.137.137.45.45.
odstup %33,832,141,640,677,042,847,5103,960,573,9133,0126,742,148,182,977,453,964,6
% poražených soupeřů29,033,36,98,86,023,125,410,94,53,83,25,628,921,40,73,510,215,4
pořadí2018201920202021celkem
průměr91.072.3108.549.586.0
medián45341244951
modus4528514945
počet závodů466218
průměrný odstup od vítěze %69,780,758,933,065,7
průměrné % poražených soupeřů7,511,213,531,213,4
počet jízd81212436
lepší 1. jízda2
50,0%
3
50,0%
3
50,0%
2
100,0%
10
55,6%
čistých jízd0
0,0%
2
16,7%
1
8,3%
0
0,0%
3
8,3%

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Zuna Vilémsj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
pořadí81.85.79.
odstup %38,536,043,9
% poražených soupeřů25,221,57,1
pořadí2021celkem
průměr81.781.7
medián8181
modus7979
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %39,539,5
průměrné % poražených soupeřů17,917,9

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1M

Zuna Vilémsj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
pořadí81.79.
odstup %38,543,9
% poražených soupeřů25,27,1
pořadí2021celkem
průměr80.080.0
medián7979
modus7979
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %41,241,2
průměrné % poražených soupeřů16,216,2

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Zuna Vilémsj 100
26.07.20
sj 98
25.07.20
pořadí10.11.
odstup %35,329,3
% poražených soupeřů10,09,1
pořadí2020celkem
průměr10.510.5
medián1010
modus1010
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %32,332,3
průměrné % poražených soupeřů9,69,6

Kategorie K1M

Zuna Vilémsj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sl 83
19.06.21
sj 44
05.06.21
sl 99
28.07.19
sj 97
27.07.19
sl 79
22.06.19
sj 77
20.06.19
pořadí81.85.16.79.27.28.89.31.
odstup %38,536,028,443,964,766,276,482,0
% poražených soupeřů25,221,546,47,13,76,92,29,1
pořadí20192021celkem
průměr43.865.354.5
medián287931
modus271616
počet závodů448
průměrný odstup od vítěze %72,336,754,5
průměrné % poražených soupeřů5,525,115,3

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Zuna Vilémsj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sl 79
22.06.19
pořadí81.85.79.89.
odstup %38,536,043,976,4
% poražených soupeřů25,221,57,12,2
pořadí20192021celkem
průměr89.081.783.5
medián898181
modus897979
počet závodů134
průměrný odstup od vítěze %76,439,548,7
průměrné % poražených soupeřů2,217,914,0

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Zuna Vilémsj 101
26.07.20
sj 99
25.07.20
pořadí9.11.
odstup %38,644,0
% poražených soupeřů38,523,1
pořadí2020celkem
průměr10.010.0
medián99
modus99
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %41,341,3
průměrné % poražených soupeřů30,830,8

Kategorie K1M

Zuna Vilémsj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
pořadí31.31.
odstup %82,079,2
% poražených soupeřů9,19,1
pořadí2019celkem
průměr31.031.0
medián3131
modus3131
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %80,680,6
průměrné % poražených soupeřů9,19,1