Zuna Vilém, 2007

TJ Semilyregistrační číslo: 059052
výkonnostní třídy  slalom K1: 3 C1: 2sjezd C1: 2 C2: 3 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy5204021025090
Morava200409010060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy18040505030
Morava13060705040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
09.06.2024 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod + 2. Český pohár žáků na Labi pod Dvorem Králové + 6. Če řeka Labe mezi Dvorem Králové nad Labem a Žirčí, viz webové stránky závodu C1M sjezd 11. 8/DS 55.359,4OČ/OM
31/0
08.06.2024 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod + 5. Český pohár juniorů + 1. Český pohár žáků na La řeka Labe mezi Dvorem Králové nad Labem a Žirčí, viz webové stránky závodu C1M sjezd 11. 9/DS 53.639,1OČ/OM
33/0
19.05.2024 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 21. 8/DS 6.2911,5ČP/OČ/OM
15/35/0
18.05.2024 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR dorostu + Akademické MČR USD Veltrusy C1M sjezd 21. 6/DS 6.4611,8ČP/OČ/OM
15/53/0
21.04.2024 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici + MČR dospělí Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
20.04.2024 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 14. 3/DS 426.8837,1ČP/OČ/OM
29/7/0
14.04.2024 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava - podle stavu vodočtu v Rejštejně - viz. pořad závodu C1M sjezd 22. 7/DS 105.3711,8ČP/OČ/OM
14/45/0
13.04.2024 1.Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů Řeka Otava - podle stavu vodočtu v Rejštejně - viz. pořad závodu C1M sjezd 17. 3/DS 111.5612,4ČP/OČ/OM
23/57/0
07.04.2024 Slalom v Trutnově - 58. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1M slalom    
0
06.04.2024 Sprint v Trutnově Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1M sjezd 3.   4.7710,1
11
06.04.2024 Slalom v Trutnově - 58. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1M slalom 13. 1/DS 18.3316,6
8
30.03.2024 Sjezd na Sázavě C1M sjezd 9. 3/DS 121.1514,1
8
30.03.2024 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl u Lesního jezu. Náhradní trať v případě C1M sjezd 11. 5/DS 108.2012,7
3
30.03.2024 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl u Lesního jezu. Náhradní trať v případě C2M sjezd
GOMBOŠ Miroslav
5. 4/DS 88.849,7
1
30.03.2024 Sjezd na Sázavě C2M sjezd
GOMBOŠ Miroslav
5. 5/DS 93.9110,3
2
01.10.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom    
0
30.09.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 36. 11/DM 27.6026,1
27
16.09.2023 MČR dorostu ve slalomu v Troji USD Troja C1M slalom 40. 19/DM 189.44176,5-
03.09.2023 10. Český pohár ve sprintu + ECA cup + MČR U23 v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 30. 6/DM 7.4915,1ČP/OČ/OM
8/19/0
02.09.2023 9. Český pohár ve sprintu + ECA Cup + MČR veteránů v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 31. 7/DM 5.1310,0ČP/OČ/OM
7/18/0
31.08.2023 Veřejný závod ve sprintu v Českých Budějovicích USD České Vrbné C1M sjezd 12. 2/DM 6.4913,0
5
30.08.2023 Světový pohár ve sprintu +veřejný závod ve sprintu v Českých Budějovicích USD České Vrbné C1M sjezd 11. 1/DM 5.029,8
12
27.08.2023 Světový pohár v klasickém sjezdu + 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie pod jezem C1M sjezd 22. 4/DM 100.6914,3ČP/OČ/OM
17/12/0
26.08.2023 Světový pohár v klasickém sjezdu + 7. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie pod jezem C1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
06.08.2023 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 32. 10/DM 20.0521,3
74
05.08.2023 Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 30. 10/DM 19.3420,0
91
07.07.2023 Mezinárodní open závod + veřejný závod ve sprintu v Roudnici n.L. USD ROUDNICE NAD LABEM C1M sjezd 1.  
9
05.07.2023 Mezinárodní open závod + veřejný závod v klasickém sjezdu v Roudnici n.L. řeka Labe v úseku Kyškovice - cíl USD v Roudnici nad Labem K1W sjezd 2. 2/DM 57.885,2
0
25.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 4. 1/DM 7.856,7
31
25.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 20. 5/DM 23.3322,9
39
24.06.2023 Vysokomýtský sjezd Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou Pořada C1M sjezd 5. 2/DM 64.1312,7
6
24.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 5. 2/DM 7.176,4
28
24.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 19. 2/DM 16.6716,9
44
18.06.2023 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí C1M sjezd 7. 5/DM 78.129,1OČ/OM
12/0
17.06.2023 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí C1M sjezd 9. 5/DM 88.4811,2OČ/OM
29/0
14.05.2023 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 23. 7/DM 24.2029,0
27
13.05.2023 Slalom na Paraplíčku + 2.Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 15. 5/DM 13.0015,6
39
01.05.2023 6. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 34. 9/DM 13.4121,8ČP/OČ/OM
2/1/0
30.04.2023 5. Český pohár ve sprintu +MČR dorostu ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 37. 9/DM 12.2319,2ČP/OČ/OM
2/3/0
29.04.2023 Klasický sjezd v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 12. 5/DM 78.167,9
38
09.04.2023 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Stejně jako v sobotu - Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok C1M sjezd 19. 5/DM 134.6212,5ČP/OČ/OM
19/19/0
08.04.2023 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok - Rejštejn, do 84cm (v C1M sjezd 24. 6/DM 143.7013,2ČP/OČ/OM
12/26/0
25.03.2023 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl u Lesního jezu. Náhradní trať v případě C1M sjezd 4. 1/DM 128.0111,2
6
25.03.2023 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl u Lesního jezu. Náhradní trať v případě C1M sjezd 5. 2/DM 148.0212,9
1
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 37. 13/DM 31.3927,8
23
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 58. 15/DM 28.5727,2
68
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 37. 11/DM 28.5626,0
29
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 73. 18/DM 29.4728,1
59
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné C1M sjezd 43. 14/DM 13.9628,0ČP/OČ/OM
0/5/0
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 46. 14/DM 17.1434,6ČP/OČ/OM
0/3/0
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km C1M sjezd 35. 13/DM 49.8193,4ČP/OČ/OM
2/1/0
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový C1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
07.08.2022 Slalom O cenu Tyrolitu Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 107. 17/DM 29.5730,4
38
07.08.2022 Slalom O cenu Tyrolitu Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 42. 5/DM 25.2024,2
31
06.08.2022 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 119. 21/DM 1.181,9
35
06.08.2022 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 46.   0.450,7
31
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1M sjezd 21. 10/DM 99.6717,8OČ/OM
10/0
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1M sjezd 27. 13/DM 136.7524,4OČ/OM
6/0
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 19. 3/DM 22.5021,1
12
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 23. 7/DM 17.0017,1
38
18.06.2022 Vysokomýtský sjezd Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou Pořada C1M sjezd 8. 6/DM 119.3023,1
3
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 16. 3/DM 16.7015,0
15
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 28. 8/DM 18.6018,2
39
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí C1M sjezd 47. 14/DM 49.3868,1ČP/OČ/OM
0/1/0
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu C1M sjezd 48. 14/DM 23.2047,5ČP/OČ/OM
0/0/0
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom    
0
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 78. 11/DM 56.3159,4
27
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 62. 8/DM 36.9739,1
29
26.03.2022 Sjezd na Sázavě - přesunuto na Berounku! viz pořad závodu C1M sjezd 2.   181.9913,0
0
26.03.2022 Sjezd na Sázavě - přesunuto na Berounku! viz pořad závodu C1M sjezd 2. 1/DM 188.9513,5
0
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 117. 32/ZS 38.0842,0
25
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 50. 12/ZS 32.5032,2
10
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 117. 29/ZS 35.9635,4
33
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 56. 13/ZS 32.6428,9
11
05.09.2021 5. Český pohár žáků v Českém Vrbném ve sprintu USD České Vrbné C1M sjezd 16. 11/ZS 28.1153,5OČ/OM
0/0
04.09.2021 4. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 12. 10/ZS 60.2119,4OČ/OM
1/0
22.08.2021 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1M sjezd 30. 25/ZS 10.3824,7-
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom    
0
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 166. 36/ZS 54.9963,6
10
01.08.2021 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 89. 59/ZS 54.9957,9OČ/OM
14/0
31.07.2021 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 89. 59/ZS 53.9858,0OČ/OM
13/0
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1M sjezd 81. 18/ZS 223.7338,5ČP/OČ/OM
0/11/0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1M sjezd 85. 19/ZS 203.6536,0ČP/OČ/OM
0/9/0
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 50. 15/ZS 30.0033,8
10
19.06.2021 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M sjezd 16. 8/ZS 136.2028,4
7
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 49. 15/ZS 29.3032,1
14
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1M sjezd 79. 16/ZS 555.3247,7ČP/OČ/OM
0/0/0
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1M sjezd 79. 14/ZS 519.0043,9ČP/OČ/OM
0/0/0
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 136. 37/ZS 42.3441,6
4
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 71. 15/ZS 45.8842,0
1
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 147. 36/ZS 41.2640,6
6
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 73. 13/ZS 44.4941,1
3
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom    
0
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 142. 19/ZS 66.9677,0
4
26.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice C1M sjezd 9. 2/ZS 21.0038,6
1
26.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice C1M sjezd 10. 2/ZS 314.9035,3
0
25.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice C1M sjezd 11. 2/ZS 261.4029,3
0
25.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice C1M sjezd 11. 2/ZS 24.1044,0
0
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 24. 5/ZS 46.1043,9
0
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 51. 16/ZS 41.2042,8
4
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 26. 6/ZS 68.1065,5
0
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 51. 15/ZS 45.6047,5
5
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 124. 71/ZS 108.68103,9OM/OČ
0/4
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 151. 47/ZM 58.4060,5
0
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 66. 17/ZM 70.8066,7
0
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 155. 45/ZM 69.1073,9
0
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 75. 17/ZM 70.8068,5
0
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 27. 5/ZM 529.9064,7
0
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 31. 6/ZM 37.3082,0
0
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 28. 5/ZM 544.6066,2
0
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 31. 5/ZM 36.6079,2
0
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2M slalom
BOCH Pavel
5.   48.5036,8
0
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1M slalom 31. 6/ZM 122.60133,0
0
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2M slalom
BOCH Pavel
6.   74.5058,3
0
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1M slalom 35. 6/ZM 123.50126,7
0
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 15. 5/ZM 68.0061,0
0
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 28. 6/ZM 43.2042,1
3
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 15. 4/ZM 71.8061,6
0
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 34. 6/ZM 49.6048,1
1
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 89. 20/ZM 466.6569,0-
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 89. 18/ZM 509.7576,4OČ/OM
0/0
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 31. 6/ZM 37.3082,0
0
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 137. 43/ZM 94.8082,9
0
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2M slalom
HUBAČÍK Josef
22. 4/ZM 113.1084,0
0
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 137. 40/ZM 91.8877,4
0
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2M slalom
HUBAČÍK Josef
22. 4/ZM 142.8699,1
0
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 45. 15/ZM 60.1053,9
0
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 45. 11/ZM 71.2064,6
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Zuna VilémTJ Semily K1: 3   C1: 2   C2: K1:   C1: 2   C2: 05.04.24 aktualizace z registru ČSK
Zuna VilémTJ Semily K1: 3+   C1: 2   C2: K1:   C1: 2   C2: 30.10.23 aktualizace z registru ČSK
Zuna VilémTJ Semily K1: 3+   C1: 3+   C2: K1:   C1: 2   C2: 08.08.23 aktualizace z registru ČSK
Zuna VilémTJ Semily K1: 3+   C1: 3+   C2: K1:   C1: 3   C2: 03.05.23 aktualizace z registru ČSK
Zuna VilémTJ Semily K1: 3+   C1: 3+   C2: K1:   C1: 3   C2: 14.02.23 aktualizace z registru ČSK
Zuna VilémTJ Semily K1: 3   C1: 3+   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Zuna VilémTJ Semily K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 28.09.22 aktualizace z registru ČSK
Zuna VilémTJ Semily K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 20.06.22 aktualizace z registru ČSK
Zuna VilémTJ Semily K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 28.06.21 updated from RVP
Zuna VilémTJ Semily K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.09.20 updated from RVP
Zuna ViilémTJ Semily K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 20.04.20 updated from RVP
Zuna ViilémTJ Semily K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 01.07.19 updated from RVP
Zuna ViilémTJ Semily K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 24.05.18 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|6225|0|N

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
162.C1M 2/2 8
Sjezd: Žebříček Český Pohár
19.C1M 5/6 96
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
16.C1M 5/11 223
43.C2M
Gomboš Miroslav
2/2 3
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/8 0

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
63.C1M 5/8 263
386.K1M 2/2 83
Sjezd: Žebříček Český Pohár
32.C1M 6/8 65
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
23.C1M 5/17 131
 K1W 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/10 0

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
109.C1M 5/6 129
239.K1M 5/9 242
Sjezd: Žebříček Český Pohár
56.C1M 5/6 2
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
34.C1M 5/11 27
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/8 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
151.C1M 2/2 21
312.K1M 5/8 99
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
68.C1M 2/2 1
93.K1M 5/5 27
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 K1M 4/4 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
190.C1M 4/4 4
379.K1M 5/7 23
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
60.C1M 4/4 1

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 C2M
Boch Pavel
2/2 0
449.K1M 5/6 4
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 1/1 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Hubačík Josef
2/2 0
 K1M 4/4 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2024202320222021
C1M193256-
K1M---107

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2024202320222021202020192018
C1M16263109151190245-
K1M-386239312379449523
C2M-----105125

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202420232022202120202019
C1M1623346860-
C2M43-----
K1W-101----
K1M---93-176

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20212020
K1M159207

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20242023202220212019
C1M56497380-
K1M---105123
Fotky nenalezeny.
0|6225|0|N

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
162.C1M 2/2 8
Sjezd: Žebříček Český Pohár
19.C1M 5/6 96
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
16.C1M 5/11 223
43.C2M
Gomboš Miroslav
2/2 3
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/8 0

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
63.C1M 5/8 263
386.K1M 2/2 83
Sjezd: Žebříček Český Pohár
32.C1M 6/8 65
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
23.C1M 5/17 131
 K1W 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/10 0

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
109.C1M 5/6 129
239.K1M 5/9 242
Sjezd: Žebříček Český Pohár
56.C1M 5/6 2
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
34.C1M 5/11 27
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/8 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
151.C1M 2/2 21
312.K1M 5/8 99
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
68.C1M 2/2 1
93.K1M 5/5 27
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 K1M 4/4 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
190.C1M 4/4 4
379.K1M 5/7 23
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
60.C1M 4/4 1

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 C2M
Boch Pavel
2/2 0
449.K1M 5/6 4
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 1/1 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Hubačík Josef
2/2 0
 K1M 4/4 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2024202320222021
C1M193256-
K1M---107

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2024202320222021202020192018
C1M16263109151190245-
K1M-386239312379449523
C2M-----105125

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202420232022202120202019
C1M1623346860-
C2M43-----
K1W-101----
K1M---93-176

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20212020
K1M159207

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20242023202220212019
C1M56497380-
K1M---105123

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
33 25 4 14 42 2 120
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody58.945.01561
K1M82.273.02833
C1M34.430.01524
C2M13.86.0224
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,061
K1M00,000,000,000,033
C1M00,000,000,000,024
C2M00,000,000,000,04
Celkem00,000,000,000,061
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody1191544131815,1
K1M65111017812,3
C1M463367919,6
C2M89812112,5
Celkem1191544131815,1
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Zuna Vilémsl 133
16.09.23
sl 109
05.08.23
pořadí40.30.
odstup % *)176,520,0
% poražených soupeřů *)---71,3
pořadí2023celkem
průměr35.035.0
medián3030
modus3030
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze % *)98,398,3
průměrné % poražených soupeřů *)35,735,7
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Zuna Vilémsl 12
06.04.24
sl 138
30.09.23
sl 110
06.08.23
sl 109
05.08.23
sl 82
25.06.23
sl 80
24.06.23
sl 59
14.05.23
sl 58
13.05.23
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 104
07.08.22
sl 103
06.08.22
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
pořadí13.36.32.30.4.5.23.15.37.37.42.46.19.16.50.56.71.73.24.26.66.75.15.15.
odstup %16,626,121,320,06,76,429,015,627,826,024,20,721,115,032,228,942,041,143,965,566,768,561,061,6
% poražených soupeřů40,047,068,471,390,988,256,074,542,947,845,343,052,660,523,422,510,312,211,53,81,51,36,76,7
pořadí201920202021202220232024celkem
průměr42.848.553.032.820.713.034.4
medián15265037231330
modus1524503741315
počet závodů44267124
průměrný odstup od vítěze %64,448,130,519,117,916,632,0
průměrné % poražených soupeřů4,19,523,048,770,940,038,7
počet jízd8741214247
lepší 1. jízda3
75,0%
4
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
28,6%
0
0,0%
9
37,5%
čistých jízd2
25,0%
1
14,3%
1
25,0%
4
33,3%
2
14,3%
0
0,0%
10
21,3%

Kategorie C2M

Zuna Vilémsl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
pořadí5.6.22.22.
odstup %36,858,384,099,1
% poražených soupeřů33,328,6------
pořadí20182019celkem
průměr22.05.513.8
medián2256
modus22522
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %91,647,669,6
průměrné % poražených soupeřů0,031,015,5
počet jízd448
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
1
12,5%

Kategorie K1M

Zuna Vilémsl 82
25.06.23
sl 80
24.06.23
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 104
07.08.22
sl 103
06.08.22
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 30
16.04.22
sl 149
15.04.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 113
14.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 114
15.08.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
pořadí20.19.58.73.107.119.23.28.78.62.117.117.166.89.89.50.49.136.147.142.51.51.124.151.155.31.35.28.34.137.137.45.45.
odstup %22,916,927,228,130,41,917,118,259,439,142,035,463,657,958,033,832,141,640,677,042,847,5103,960,573,9133,0126,742,148,182,977,453,964,6
% poražených soupeřů71,273,957,848,929,824,869,464,931,938,424,228,810,319,319,329,033,36,98,86,023,125,410,94,53,83,25,628,921,40,73,510,215,4
pořadí201820192020202120222023celkem
průměr91.072.3108.596.768.519.582.2
medián453412489621973
modus45285189231928
počet závodů46678233
průměrný odstup od vítěze %69,780,758,946,127,719,951,5
průměrné % poražených soupeřů7,511,213,523,545,772,625,9
počet jízd812121416466
lepší 1. jízda2
50,0%
3
50,0%
3
50,0%
4
57,1%
0
0,0%
0
0,0%
12
36,4%
čistých jízd0
0,0%
2
16,7%
1
8,3%
0
0,0%
6
37,5%
0
0,0%
9
13,6%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1M

Zuna Vilémsl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
pořadí89.89.
odstup %57,958,0
% poražených soupeřů19,319,3
pořadí2021celkem
průměr89.089.0
medián8989
modus8989
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %58,058,0
průměrné % poražených soupeřů19,319,3
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Zuna Vilémsj 73
09.06.24
sj 71
08.06.24
sj 32
20.04.24
sj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 119
27.08.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí11.11.14.22.17.22.19.24.21.27.
odstup %9,49,137,111,812,414,312,513,217,824,4
% poražených soupeřů76,776,2---46,257,9---41,934,350,038,1
pořadí202220232024celkem
průměr24.021.715.018.8
medián21221419
modus21191111
počet závodů23510
průměrný odstup od vítěze %21,113,316,016,2
průměrné % poražených soupeřů44,125,451,442,1

Kategorie K1M

Zuna Vilémsj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
pořadí81.85.79.
odstup %38,536,043,9
% poražených soupeřů25,221,57,1
pořadí2021celkem
průměr81.781.7
medián8181
modus7979
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %39,539,5
průměrné % poražených soupeřů17,917,9

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Zuna Vilémsj 73
09.06.24
sj 71
08.06.24
sj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí11.11.22.17.7.9.19.24.21.27.
odstup %9,49,111,812,49,111,212,513,217,824,4
% poražených soupeřů76,776,246,257,976,978,441,934,350,038,1
pořadí202220232024celkem
průměr24.014.815.316.8
medián2191117
modus2171111
počet závodů24410
průměrný odstup od vítěze %21,111,510,713,1
průměrné % poražených soupeřů44,157,964,357,7

Kategorie K1M

Zuna Vilémsj 118
22.08.21
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
pořadí30.81.79.
odstup %24,738,543,9
% poražených soupeřů50,825,27,1
pořadí2021celkem
průměr63.363.3
medián7979
modus3030
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %35,735,7
průměrné % poražených soupeřů27,727,7

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Zuna Vilémsj 73
09.06.24
sj 71
08.06.24
sj 32
20.04.24
sj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 7
30.03.24
sj 6
30.03.24/2
sj 119
27.08.23
sj 81
24.06.23
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 41
29.04.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 5
25.03.23
sj 4
25.03.23/2
sj 74
18.06.22
sj 4
26.03.22
sj 3
26.03.22/2
sj 126
04.09.21
sj 100
26.07.20
sj 98
25.07.20
pořadí11.11.14.22.17.9.11.22.5.7.9.12.19.24.4.5.8.2.2.12.10.11.
odstup %9,49,137,111,812,414,112,714,312,79,111,27,912,513,211,212,923,113,513,019,435,329,3
% poražených soupeřů76,776,2---46,257,933,328,6---60,076,978,457,741,934,350,020,041,7------26,710,09,1
pořadí20202021202220232024celkem
průměr10.512.04.011.913.611.2
medián1012291111
modus1012251111
počet závodů2139722
průměrný odstup od vítěze %32,319,416,511,715,215,7
průměrné % poražených soupeřů9,626,713,946,645,637,5

Kategorie C2M

Zuna Vilémsj 7
30.03.24
sj 6
30.03.24/2
pořadí5.5.
odstup %10,39,7
% poražených soupeřů33,320,0
pořadí2024celkem
průměr5.05.0
medián55
modus55
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %10,010,0
průměrné % poražených soupeřů26,726,7

Kategorie K1M

Zuna Vilémsj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sl 83
19.06.21
sj 44
05.06.21
sl 99
28.07.19
sj 97
27.07.19
sl 79
22.06.19
sj 77
20.06.19
pořadí81.85.16.79.27.28.89.31.
odstup %38,536,028,443,964,766,276,482,0
% poražených soupeřů25,221,546,47,13,76,92,29,1
pořadí20192021celkem
průměr43.865.354.5
medián287931
modus271616
počet závodů448
průměrný odstup od vítěze %72,336,754,5
průměrné % poražených soupeřů5,525,115,3

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Zuna Vilémsj 73
09.06.24
sj 71
08.06.24
sj 32
20.04.24
sj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 119
27.08.23
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 126
04.09.21
pořadí11.11.14.22.17.22.7.9.19.24.21.27.12.
odstup %9,49,137,111,812,414,39,111,212,513,217,824,419,4
% poražených soupeřů76,776,2---46,257,9---76,978,441,934,350,038,126,7
pořadí2021202220232024celkem
průměr12.024.016.215.016.6
medián1221191417
modus122171111
počet závodů125513
průměrný odstup od vítěze %19,421,112,116,015,5
průměrné % poražených soupeřů26,744,146,351,446,4

Kategorie K1M

Zuna Vilémsj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sl 79
22.06.19
pořadí81.85.79.89.
odstup %38,536,043,976,4
% poražených soupeřů25,221,57,12,2
pořadí20192021celkem
průměr89.081.783.5
medián898181
modus897979
počet závodů134
průměrný odstup od vítěze %76,439,548,7
průměrné % poražených soupeřů2,217,914,0

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Zuna Vilémsp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
sp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
pořadí21.21.30.31.34.37.43.46.35.47.48.
odstup %11,511,815,110,021,819,228,034,693,468,147,5
% poražených soupeřů52,452,437,023,119,512,212,56,312,88,06,0
pořadí202220232024celkem
průměr43.833.021.035.7
medián46312135
modus35302121
počet závodů54211
průměrný odstup od vítěze %54,316,511,732,8
průměrné % poražených soupeřů9,123,052,422,0

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Zuna Vilémsp 53
18.05.24
sp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
pořadí21.30.31.34.37.43.46.47.48.
odstup %11,815,110,021,819,228,034,668,147,5
% poražených soupeřů52,437,023,119,512,212,56,38,06,0
pořadí202220232024celkem
průměr46.033.021.037.4
medián46312137
modus43302121
počet závodů4419
průměrný odstup od vítěze %44,616,511,828,5
průměrné % poražených soupeřů8,223,052,419,7

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Zuna Vilémsp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
sp 11
06.04.24
sp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 121
31.08.23
sp 120
30.08.23
sp 94
07.07.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sj 129
05.09.21
sj 101
26.07.20
sj 99
25.07.20
pořadí21.21.3.30.31.12.11.1.34.37.43.46.35.16.9.11.
odstup %11,511,810,115,110,013,09,80,021,819,228,034,693,453,538,644,0
% poražených soupeřů52,452,480,037,023,135,341,2100,019,512,212,56,312,811,838,523,1
pořadí20202021202220232024celkem
průměr10.016.041.322.315.022.6
medián91643302121
modus9163512111
počet závodů2137316
průměrný odstup od vítěze %41,353,552,012,711,225,9
průměrné % poražených soupeřů30,811,810,538,361,634,9

Kategorie K1M

Zuna Vilémsj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
pořadí31.31.
odstup %82,079,2
% poražených soupeřů9,19,1
pořadí2019celkem
průměr31.031.0
medián3131
modus3131
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %80,680,6
průměrné % poražených soupeřů9,19,1

Mezinárodní závod sprint

Kategorie C1M

Zuna Vilémsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 94
07.07.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí30.31.1.43.46.
odstup %15,110,00,028,034,6
% poražených soupeřů37,023,1100,012,56,3
pořadí20222023celkem
průměr44.520.730.2
medián433031
modus4311
počet závodů235
průměrný odstup od vítěze %31,38,417,6
průměrné % poražených soupeřů9,453,435,8

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Zuna Vilémsp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
sp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sj 129
05.09.21
pořadí21.21.30.31.34.37.43.46.35.16.
odstup %11,511,815,110,021,819,228,034,693,453,5
% poražených soupeřů52,452,437,023,119,512,212,56,312,811,8
pořadí2021202220232024celkem
průměr16.041.333.021.031.4
medián1643312131
modus1635302121
počet závodů134210
průměrný odstup od vítěze %53,552,016,511,729,9
průměrné % poražených soupeřů11,810,523,052,424,0
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále