Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů

15.08.2021   Řeka Jizera, jez v Obodři.
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. LICHAČEV Bogdan 2002 9 RUS Sergej87.46 0 84.36 0 84.36 0
2. TSVETKOV Nikita 2004 9 RUS Sergej83.88 2 83.62 2 85.621.26/1,50
3.1/DMNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor87.85 0 86.99 4 87.853.49/4,1324
4.2/DMJINEK Hugo 2005 2 USK Pha87.29 2 85.92 2 87.923.56/4,2320
5.1/VMRŮZEK David 1976 2 TJ Dukla88.75 0 89.24 0 88.754.39/5,2316
6.1/ZSŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice92.42 2 88.78 0 88.784.42/5,2312
7.1/U23VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky87.35 2 87.43 54 89.354.99/5,9308
8.2/U23ŠVEJD Jakub 2001 Sušice97.39 2 88.34 2 90.345.98/7,1304
9.1/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně88.35 2 90.61 0 90.355.99/7,1300
10.3/DMNOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB90.38 0 92.90 2 90.386.02/7,1296
11.1/DSHRŇÁK Jáchym 2004 2+ Kralupy90.55 2 86.85 4 90.856.49/7,7292
12.2/VRUBÍN Daniel 1975 2 TJ Dukla92.63 0 90.93 0 90.936.57/7,8288
13. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky90.96 0 4.00 999 90.966.60/7,8284
14. ZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB92.08 0 91.10 0 91.106.74/8,0280
15.2/DSGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice91.58 0 91.44 0 91.447.08/8,4276
16.2/VMSUCHÝ Ondřej 1979 3+ TJ Dukla91.61 0 4.00 999 91.617.25/8,6272
17.2/ZSRETEK Toman 2007 2 Olomouc91.99 0 93.34 50 91.997.63/9,0268
18.3/U23VAVRLA Adam 2000 2 KK Opava96.28 4 92.21 0 92.217.85/9,3264
19.3/ZSDRAGON Jakub 2007 2 KK Opava92.28 0 94.71 0 92.287.92/9,4260
20.3/VMKLÍR Oto 1981 2 USK Pha96.07 0 92.53 0 92.538.17/9,7256
21.4/DMŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc95.93 0 90.65 2 92.658.29/9,8252
22.4/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz92.97 0 96.92 4 92.978.61/10,2248
23.3/DSDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha90.09 4 93.00 0 93.008.64/10,2244
24.5/DMBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy89.40 4 98.57 4 93.409.04/10,7240
25.4/DSPECHAČ Jonáš 2004 2 USK Pha93.03 2 89.99 4 93.999.63/11,4236
26.5/DSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky92.76 2 92.02 2 94.029.66/11,5232
27.4/U23BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.92.11 2 92.34 2 94.119.75/11,6228
28.3/VMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB94.33 0 4.00 999 94.339.97/11,8224
29.5/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 2 Olomouc94.38 0 93.61 2 94.3810.02/11,9220
30. MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.94.27 2 92.42 2 94.4210.06/11,9216
31.6/DMONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha89.34 50 88.47 6 94.4710.11/12,0212
32.6/DSHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Frol94.57 0 4.00 999 94.5710.21/12,1208
33.7/DSKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná96.90 0 94.76 0 94.7610.40/12,3204
34.1/VSNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy95.52 0 96.82 2 95.5211.16/13,2200
35.8/DSTARABA Matyáš 2004 2 KK Brand95.53 0 97.77 2 95.5311.17/13,2196
36.6/ZSFRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice94.00 2 97.83 2 96.0011.64/13,8192
37.7/ZSUHLÍK Jan 2008 2 Bechyně95.36 52 96.30 0 96.3011.94/14,2188
38.5/U23HAVRÁNEK Jakub 2002 2 Roudnice90.62 6 92.37 54 96.6212.26/14,5184
39.8/ZSHANUŠ Jakub 2007 2 USK Pha95.38 2 95.24 2 97.2412.88/15,3180
40.9/ZSBAREŠ Hugo 2008 2 USK Pha96.48 2 99.14 4 98.4814.12/16,7176
41.7/DMKOVÁŘ Filip 2006 2 KK Opava95.96 6 94.60 4 98.6014.24/16,9172
42. VOLÁK Jaroslav 1990 3+ Klášter.98.90 0 100.85 0 98.9014.54/17,2168
43.10/ZSSVOBODA Šimon 2008 2 Benátky99.87 6 97.02 2 99.0214.66/17,4164
44.4/VNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň99.06 0 99.85 4 99.0614.70/17,4160
45.11/ZSKÁPKA Kryštof 2007 3+ Ostrava97.21 2 102.66 0 99.2114.85/17,6156
46.2/VSMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy103.18 2 99.30 0 99.3014.94/17,7152
47.5/VZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.99.55 0 106.22 4 99.5515.19/18,0148
48.9/DSKÖRNER Adam 2004 2 KK Brand99.74 0 100.25 0 99.7415.38/18,2144
49.10/DSŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice99.76 0 100.20 2 99.7615.40/18,3140
50.6/VPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB99.78 0 98.27 4 99.7815.42/18,3136
51.11/DSSTRASSER Marek 2004 2 L.Žatec97.84 2 99.29 2 99.8415.48/18,3132
52.12/ZSJANČAR Štěpán 2007 3+ USK Pha99.85 0 102.75 0 99.8515.49/18,4128
53.7/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz97.16 4 98.23 2 100.2315.87/18,8124
54.8/DMBERÁNEK Tomáš 2006 3+ Třebech.96.44 4 98.07 6 100.4416.08/19,1120
55.3/VSMĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.100.48 0 4.00 999 100.4816.12/19,1116
56.12/DSRUTAR Martin 2003 2 VS Desná99.42 2 101.00 0 101.0016.64/19,7112
57.6/U23STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky100.84 6 99.11 2 101.1116.75/19,9108
58.8/VBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB103.09 0 99.21 2 101.2116.85/20,0104
59.9/DMPELIKÁN Václav 2005 3+ Boh.Pha101.30 0 99.54 6 101.3016.94/20,1103
60.13/DSKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc99.89 2 102.72 2 101.8917.53/20,8102
61.7/U23HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha101.97 0 100.20 4 101.9717.61/20,9101
62.1/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 3+ Olomouc100.37 4 100.08 2 102.0817.72/21,0100
63.13/ZSKUTÍN Filip 2007 3+ Olomouc100.12 2 102.63 2 102.1217.76/21,199
64.10/DMSLAVÍK Vojtěch 2005 3 Frol102.36 0 108.00 10 102.3618.00/21,398
65. MYŠÁK Albert 1994 Č.Lípa100.68 2 124.52 4 102.6818.32/21,797
66.14/ZSMALINSKÝ Petr 2008 3+ KK Brand102.74 0 103.27 2 102.7418.38/21,896
67.4/VMHEK Jan 1979 3+ Roudnice102.95 0 4.00 999 102.9518.59/22,095
68.11/DMNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor99.00 4 101.30 4 103.0018.64/22,194
69.12/DMAMBROŽ Jiří 2006 3+ Ostrava132.73 6 101.58 2 103.5819.22/22,893
70.15/ZSSTROPEK Tobiáš 2007 3+ KK Opava102.26 2 103.16 2 104.2619.90/23,692
71.13/DMSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc106.62 2 102.52 2 104.5220.16/23,991
72.14/DMCHYTIL Lumír 2006 3+ Šumperk109.29 4 104.57 0 104.5720.21/24,090
73.16/ZSSYNEK Přemysl 2007 3+ L.Žatec104.88 0 103.71 4 104.8820.52/24,389
74.5/VMJEREMIAŠ Jan 1985 2 Třebech.105.24 0 107.03 2 105.2420.88/24,888
75.2/ZMŘEŽÁBEK Dominik 2009 3+ USK Pha106.37 0 105.26 0 105.2620.90/24,887
76.14/DSVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice105.30 0 106.04 4 105.3020.94/24,886
77.17/ZSKRÁL Matěj 2008 3+ USK Pha105.58 0 104.64 2 105.5821.22/25,285
78.18/ZSBAAR Dominik 2007 3 KK Opava117.94 10 105.81 0 105.8121.45/25,484
79.8/U23STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky101.05 8 103.90 2 105.9021.54/25,583
80.19/ZSPLAS Tobiáš 2008 3+ USK Pha104.09 2 104.34 4 106.0921.73/25,882
81.3/ZMNOVOTNÝ Matyáš 2009 3 KK Brand116.62 6 106.49 0 106.4922.13/26,281
82.15/DMADÁMEK Martin 2006 Kotva B.106.36 4 104.50 2 106.5022.14/26,263
83.6/VMADAMEC Jakub 1984 3 Č.Lípa112.36 0 106.77 0 106.7722.41/26,680
84.4/ZMPINKAVA Matyáš 2009 3+ USK Pha104.90 2 106.42 2 106.9022.54/26,779
85.4/VSGALUŠKA Vladislav 1965 Sušice105.09 2 4.00 999 107.0922.73/26,978
86. BOHÁČ Robert 1989 3+ Ostrava105.44 2 102.52 6 107.4423.08/27,477
87.9/VJINDRÁK Petr 1969 3+ Tech.Pha107.55 0 4.00 999 107.5523.19/27,576
88.5/ZMLANGER Filip 2009 3+ USK Pha105.70 2 103.13 6 107.7023.34/27,775
89.6/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 3+ Olomouc107.21 2 105.89 2 107.8923.53/27,974
90.20/ZSKLIMEŠ Vít 2007 3+ Kralupy107.91 0 113.92 6 107.9123.55/27,973
91.21/ZSPETŘÍK Marek 2008 3+ USK Pha106.07 2 106.79 6 108.0723.71/28,172
92.16/DMCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3+ Frol104.30 4 102.10 6 108.1023.74/28,171
93.7/ZMROUSEK David 2010 3 KK Opava104.21 4 109.97 6 108.2123.85/28,370
94.7/VMKRÁL Tomáš 1979 3+ USK Pha108.84 0 108.31 0 108.3123.95/28,469
95.22/ZSSEKANINA Matěj 2008 3+ VS Desná106.39 4 106.57 2 108.5724.21/28,768
96.5/VSKOUDELKA Tomáš 1964 3+ Č.Kruml.109.31 0 108.72 0 108.7224.36/28,967
97.23/ZSSAMEK Petr 2008 3+ Třebech.105.39 50 103.38 6 109.3825.02/29,766
98.24/ZSSLUŠNÝ Vojtěch 2008 3+ Benátky109.84 0 110.14 4 109.8425.48/30,265
99.6/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 3+ Hubertus110.01 0 109.59 2 110.0125.65/30,464
100.17/DMHANUŠ Tomáš 2005 3 Třebech.116.25 2 106.43 4 110.4326.07/30,962
101.8/ZMKVAPIL Matěj 2009 3+ Sláv.KV107.13 4 107.40 4 111.1326.77/31,761
102.10/VHORÁK David 1976 3+ Frol109.27 4 111.16 0 111.1626.80/31,860
104.25/ZSKVASNIČKA Matěj 2008 3+ Horš.Týn113.06 0 111.26 0 111.2626.90/31,959
105.7/VSFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa113.38 2 109.32 2 111.3226.96/32,058
106. KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV113.90 0 111.46 0 111.4627.10/32,157
107.26/ZSBALARIN Evžen 2008 3+ KK Opava107.52 4 106.72 6 111.5227.16/32,256
108.9/ZMKÁPKA Lukáš 2009 3+ Ostrava114.25 2 110.01 2 112.0127.65/32,855
109.18/DMKOT Michal 2006 3 Boh.Pha110.78 2 108.15 4 112.1527.79/32,954
110.27/ZSŠEFČÍK Václav 2008 3 KK Opava112.41 0 113.85 4 112.4128.05/33,353
111.11/VPODUŠKA Patrik 1976 3+ So Trója112.87 0 116.35 4 112.8728.51/33,852
112.10/ZMDVOŘÁK Vít 2009 3 USK Pha109.39 4 110.38 8 113.3929.03/34,451
113.28/ZSKRÁL Ondřej 2008 3 USK Pha114.16 0 114.24 4 114.1629.80/35,350
114.8/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.112.30 2 117.38 2 114.3029.94/35,549
115.12/VNAJMAN Martin 1972 3 Kralupy114.76 0 4.00 999 114.7630.40/36,048
116.9/VSNOVÁK Jindřich 1964 3+ Kralupy115.10 2 115.27 0 115.2730.91/36,647
117.11/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 3+ Olomouc124.33 2 113.99 2 115.9931.63/37,546
118.12/ZMSEMERÁD Vít 2010 3 Roudnice117.15 0 116.24 0 116.2431.88/37,845
119.29/ZSPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha110.49 6 112.49 4 116.4932.13/38,144
120.13/ZMFABIAN František 2009 3+ Ostrava114.89 4 112.80 4 116.8032.44/38,543
121.19/DMFOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand112.39 8 109.08 8 117.0832.72/38,842
121.8/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 Frol113.08 4 117.45 4 117.0832.72/38,841
123.14/ZMKOVÁŘ Michal 2009 3 KK Opava118.89 2 117.34 0 117.3432.98/39,140
124.15/ZMPOKORNÝ Daniel 2009 3 USK Pha115.57 2 143.83 0 117.5733.21/39,439
125.10/VSKOSHELEV Sergey 1960 3+ Sušice116.66 2 124.04 4 118.6634.30/40,738
126.16/ZMPELIKÁN Martin 2009 3+ Boh.Pha4.00 999 112.85 6 118.8534.49/40,937
127.17/ZMHILAR Mikoláš 2009 3 USK Pha119.59 0 117.44 2 119.4435.08/41,636
128.18/ZMKEPŠTA Martin 2009 3 KK Brand118.05 4 117.84 2 119.8435.48/42,135
129.30/ZSBAAR Patrik 2007 3 KK Opava111.74 50 116.09 4 120.0935.73/42,434
130.13/VROUČA Jaroslav 1970 3 Šumperk118.33 2 117.65 4 120.3335.97/42,633
131.20/DMTESAŘ Petr 2006 3 Loko Plz119.40 2 111.21 10 121.2136.85/43,732
132.31/ZSPETŘÍČEK Adam 2007 3 L.Žatec117.50 4 117.03 6 121.5037.14/44,031
133.32/ZSPOHANKA František 2008 3 KK Brand122.69 54 120.06 2 122.0637.70/44,730
134.19/ZMCIHLÁŘ David 2009 3 Horš.Týn124.23 0 126.98 8 124.2339.87/47,329
135.20/ZMFOLTÍN Radim 2010 3 KK Brand121.77 8 120.57 4 124.5740.21/47,728
136.21/ZMSLÁDEK Michal 2009 3 Loko Plz124.81 0 128.68 2 124.8140.45/47,927
137.33/ZSSVRČINA David 2007 3 Šumperk126.61 0 123.83 2 125.8341.47/49,226
138.34/ZSFIŠNAR Jakub 2007 3 Zábřeh130.56 8 123.96 2 125.9641.60/49,325
139.22/ZMRŮŽIČKA Jan 2009 3 KK Brand123.34 4 122.54 4 126.5442.18/50,024
140.9/VMABRAHAM Jiří 1977 Benátky126.87 0 4.00 999 126.8742.51/50,423
141.35/ZSSVRČINA Tomáš 2008 3 Šumperk124.88 2 124.86 4 126.8842.52/50,422
142.23/ZMKULHÁNEK Adam 2009 3 Pardub.131.21 2 125.65 2 127.6543.29/51,321
143.24/ZMKOLÁŘ Lukáš 2010 3 USK Pha128.62 0 170.81 4 128.6244.26/52,520
144.21/DMKUTÍLEK Ondřej 2005 Benátky144.07 6 121.68 8 129.6845.32/53,719
145.25/ZMVLNAS Ota 2010 3 USK Pha134.57 2 128.47 2 130.4746.11/54,718
146.22/DMGÍNA Štěpán 2006 Frol126.59 6 150.95 6 132.5948.23/57,217
147.26/ZMKLÍR Vojtěch 2010 3 USK Pha152.90 2 134.48 0 134.4850.12/59,416
148.27/ZMTÁBORSKÝ Vojtěch 2010 3 Horš.Týn134.62 0 169.72 0 134.6250.26/59,615
149.23/DMCIHLÁŘ Filip 2006 3 Horš.Týn124.76 10 143.40 8 134.7650.40/59,714
150.28/ZMMRŮZEK David 2010 3 KK Brand136.47 0 132.83 2 134.8350.47/59,813
151.11/VSJAROLÍMEK Otto 1961 3 Turnov160.81 0 132.98 2 134.9850.62/60,012
152.14/VPISKÁČEK Pavel 1970 3 Štětí136.90 0 138.17 0 136.9052.54/62,311
153.29/ZMAUGUSTÝN Jakub 2009 3 Roudnice140.48 0 139.72 4 140.4856.12/66,510
154.30/ZMNOVÁK Dalibor 2009 3 VS Tábor134.82 6 153.81 8 140.8256.46/66,99
155.9/U23PĚČEK Dominik 2002 Jeseník137.69 4 139.97 6 141.6957.33/68,08
156.31/ZMVEJVANČICKÝ Pavel 2009 3 Horš.Týn140.14 2 140.26 6 142.1457.78/68,57
157.32/ZMKRÁL Jakub 2010 3 USK Pha162.84 2 141.13 2 143.1358.77/69,76
158.15/VHOŘENÍ Petr 1975 3 Kadaň141.14 6 4.00 999 147.1462.78/74,45
159.16/VVYBULKA Jan 1969 Kralupy161.75 6 156.96 2 158.9674.60/88,44
160.36/ZSLUTONSKÝ Marek 2008 USK Pha177.40 2 153.10 6 159.1074.74/88,63
161.33/ZMŽENTEL Zachariáš 2010 USK Pha156.11 6 152.37 10 162.1177.75/92,22
162.34/ZMMOJŽIŠ Štěpán 2010 Kralupy150.73 52 155.95 8 163.9579.59/94,31
163.35/ZMHLADÍK Šimon 2009 3 Boh.Pha4.00 999 114.77 50 164.7780.41/95,30
164.36/ZMBOUDA Vladimír 2009 3 Horš.Týn200.21 6 163.37 2 165.3781.01/96,00
165.37/ZMBARTÁK Lukáš 2009 Klášter.1.00 999 159.32 8 167.3282.96/98,30
166.37/ZSCHUNT Ondřej 2008 3 Loko Plz175.55 156 161.34 8 169.3484.98/100,70
167.38/ZSPORTYCH Matyáš 2008 Trutnov187.13 10 180.11 4 184.1199.75/118,20
168.38/ZMPROKOPIUS Jan Matěj 2010 USK Pha180.75 4 172.75 62 184.75100.39/119,00
169.39/ZMKOFROŇ Lukáš 2010 Benátky196.17 58 168.08 58 226.08141.72/168,00
170.39/ZSČERMÁK Daniel 2008 Štětí193.06 152 192.07 54 246.07161.71/191,70
171.40/ZMKALA Matouš 2009 Štětí1.00 999 155.07 110 265.07180.71/214,20
  ABRAHAM Tomáš 1969 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PROKOPIUS Jan Matěj 2010 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DUMBROVSKÝ Daniel 1991 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SÝKORA Ondřej 2010 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČERMÁK Vilém 2009 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BUREŠ Jan 1978 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠRÁMEK Jiří 1966 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RENDÓN Marco 2008 3 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZUNA Vilém 2007 3 Semily4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JÁNSKÝ Pavel 1975 3 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRAUS Václav 1961 3 ČSAD Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZUNA Jáchym 2010 3 Semily4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRUBEC Matěj 2010 3 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PRELL Pavel 1976 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAUCK Marek 2007 2 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2+ Olomouc107.08 0 107.94 0 107.08 67
2.1/DSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 2 Olomouc106.81 2 111.12 0 108.811.73/1,663
3.2/ZSHOJDOVÁ Markéta, 2007, Horš.Týn HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn107.13 2 108.36 6 109.132.05/1,959
4.3/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava109.47 0 109.71 0 109.472.39/2,255
5.1/DMŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 2 KVS HK112.62 2 109.51 0 109.512.43/2,351
6.2/DMHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn107.63 4 107.74 2 109.742.66/2,547
7.4/ZSVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc109.88 4 107.77 2 109.772.69/2,543
8.1/VMKAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK110.54 2 110.34 0 110.343.26/3,039
9.3/DMMOTLOVÁ Andrea 2006 2 KVS HK108.46 4 109.15 4 112.465.38/5,035
10.5/ZSVACULOVÁ Lucie 2008 3+ KK Brand112.97 0 113.21 2 112.975.89/5,531
11.2/DSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor114.32 6 113.37 0 113.376.29/5,927
12.3/DSCHROMÁ Nicol 2004 2 Olomouc116.82 8 112.01 2 114.016.93/6,523
13.6/ZSMALÁ Magdalena 2007 2 Olomouc112.76 2 116.54 2 114.767.68/7,219
14.7/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 3+ Olomouc114.55 2 112.15 4 116.159.07/8,515
15.2/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV121.03 2 117.51 2 119.5112.43/11,611
16.1/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3 Olomouc121.70 0 124.29 4 121.7014.62/13,710
17.4/DMRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná122.66 0 154.10 6 122.6615.58/14,59
18.5/DMHANSGUTOVÁ Monika 2005 3+ Olomouc125.09 4 122.89 0 122.8915.81/14,88
19.8/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3+ Olomouc126.18 4 124.78 0 124.7817.70/16,57
20.6/DMGALUŠKOVÁ Bára 2006 Sušice115.31 52 121.20 8 129.2022.12/20,76
21.7/DMSRPOVÁ Lada 2006 3 Ostrava128.13 2 134.01 2 130.1323.05/21,55
22.2/ZMLEBEDOVÁ Adéla 2010 KK Opava142.89 2 134.64 0 134.6427.56/25,74
23.8/DMSRPOVÁ Stela 2006 3 Ostrava179.83 4 135.66 0 135.6628.58/26,73
24.3/ZMDAVIDOVÁ Michaela 2009 3 KVS HK153.53 0 133.93 6 139.9332.85/30,72
25.4/ZMVACULOVÁ Silvie 2010 KK Brand150.95 6 148.87 0 148.8741.79/39,01
26.5/ZMVATĚROVÁ Amálie 2010 KK Brand155.40 54 142.71 10 152.7145.63/42,60
27.1/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov1.00 999 149.10 4 153.1046.02/43,00
28.9/ZSHOŘENÍ Hedvika 2008 Kadaň159.43 8 4.00 999 167.4360.35/56,40
  HAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SAMKOVÁ Olga 2005 1 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VZÁRUBA Martin
VOREL Zdeněk
1974
1974
2 Dv.Král.
Pardub.
118.55 4 113.54 0 113.54 25
2.2/VJINDRÁK Petr
CHLOUBA Luboš
1969
1959
2 Tech.Pha
Boh.Pha
116.14 6 113.87 2 115.872.33/2,117
3.3/VKAŠPAR Martin
KLIMUŠKIN Pavel
1967
1964
1 SKŽižkov
Kotva B.
116.52 2 115.03 2 117.033.49/3,113
4.1/ZSINDRUCH Tomáš
VÍT Matyáš
2008
2009
3 KVS HK
KVS HK
121.97 2 119.36 0 119.365.82/5,19
5. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
133.93 12 128.51 2 130.5116.97/14,95
6.1/U23STRÁNSKÝ Daniel
VEVERKA Lukáš
2002
2002
3 Benátky
Benátky
128.33 4 4.00 999 132.3318.79/16,54
7.2/ZSKRÁL Ondřej
DVOŘÁK Vít
2008
2009
3 USK Pha
USK Pha
153.33 2 137.88 2 139.8826.34/23,23
8.3/ZSBALARIN Evžen
BAAR Patrik
2008
2007
3 KK Opava
KK Opava
149.42 10 149.43 2 151.4337.89/33,42
9.1/ZMCIHLÁŘ David
TÁBORSKÝ Vojtěch
2009
2010
Horš.Týn
Horš.Týn
202.56 10 153.77 2 155.7742.23/37,21
10.2/ZMKOVÁŘ Michal
ROUSEK David
2009
2010
3 KK Opava
KK Opava
149.74 8 147.11 10 157.1143.57/38,40
  ABRAHAM Tomáš
ABRAHAM Tomáš
1992
1969
Benátky
Benátky
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠTEFAN Vojtěch
SUCHÝ Zbyšek
2011
2011
USK Pha
USK Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
3 Rakovník
Klatovy
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV123.49 0 125.26 0 123.49 0
2.2/PZMŠTEFAN Vojtěch 2011 USK Pha140.43 4 120.79 4 124.791.30/1,10
3.3/PZMDOLEŽAL Vít 2011 Kralupy122.85 2 130.40 0 124.851.36/1,10
4.4/PZMPINKAVA Jonáš 2011 USK Pha124.70 2 127.09 2 126.703.21/2,60
5.5/PZMBERNARD Ondřej 2011 USK Pha126.70 2 123.64 12 128.705.21/4,20
6.1/PZZVYBULKOVÁ Julie 2011 Kralupy138.12 6 129.83 0 129.836.34/5,10
7.6/PZMPODUŠKA Mikuláš 2012 USK Pha129.87 2 161.01 52 131.878.38/6,80
8.7/PZMBURGER Jonatan 2011 USK Pha143.22 52 136.29 0 136.2912.80/10,40
9.2/PZZINDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK157.89 2 137.11 2 139.1115.62/12,60
10.3/PZZMICHAJLOVIČOVÁ Ester 2012 Ostrava168.60 4 137.81 2 139.8116.32/13,20
11.8/PZMKOSTKAN Lukáš 2011 USK Pha137.29 50 135.93 6 141.9318.44/14,90
12.4/PZZJUMROVÁ Johana 2011 USK Pha1.00 999 142.94 0 142.9419.45/15,80
13.9/PZMHOŘENÍ Hynek 2011 Kadaň144.54 8 142.62 6 148.6225.13/20,30
14.5/PZZSAMKOVÁ Valerie 2011 Třebech.159.39 4 147.50 2 149.5026.01/21,10
15.6/PZZMACHUTOVÁ Hana 2011 Kralupy164.14 4 149.55 6 155.5532.06/26,00
16.10/PZMURBAN František 2011 USK Pha165.29 4 160.11 4 164.1140.62/32,90
17.7/PZZHRONOVÁ Ludmila 2011 Kralupy172.65 10 161.57 6 167.5744.08/35,70
19.11/PZMPECHAČ Vavřinec 2012 USK Pha194.74 6 175.86 2 177.8654.37/44,00
20.12/PZMVYBULKA Matěj 2012 Kralupy231.32 8 188.85 2 190.8567.36/54,50
21.13/PZMVEJVANČICKÝ Petr 2013 Horš.Týn169.00 162 157.22 112 269.22145.73/118,00
22.14/PZMVOREL Filip 2013 Pardub.166.27 456 107.97 506 613.97490.48/397,20

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMDRÁBEK Matyáš, 2005, KVS HK DRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK102.24 52 93.50 0 93.50 136
2.2/DMHEGER Jonáš 2006 2 KVS HK96.17 6 94.97 0 94.971.47/1,6132
3.3/DMVĚTROVSKÝ Tomáš, 2005, USK Pha VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2+ USK Pha94.98 2 93.97 4 96.983.48/3,7128
4.1/U23BOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.100.52 6 97.16 0 97.163.66/3,9124
5.4/DMINDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK95.73 2 97.36 4 97.734.23/4,5120
6.1/VINDRUCH Tomáš 1976 2 KVS HK98.87 0 98.60 0 98.605.10/5,5116
7.1/ZSRETEK Toman 2007 2 Olomouc101.98 54 99.06 0 99.065.56/5,9112
8.2/VRUBÍN Daniel 1975 2 TJ Dukla101.80 2 95.68 4 99.686.18/6,6108
9.5/DMVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor101.32 50 100.21 0 100.216.71/7,2104
10.3/VKVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV104.21 0 101.21 0 101.217.71/8,2100
11.2/ZSINDRUCH Tomáš 2008 2 KVS HK108.07 0 101.92 0 101.928.42/9,096
12.6/DMSLAVÍK Vojtěch 2005 2 Frol102.65 0 101.52 4 102.659.15/9,892
13.4/VMILLER Jan 1968 2 Turnov104.49 0 102.94 0 102.949.44/10,188
14.3/ZSKUTÍN Filip 2007 3+ Olomouc105.83 0 103.73 0 103.7310.23/10,984
15. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy104.17 0 103.99 0 103.9910.49/11,280
16. ZÁTOPEK Vladimír 1995 3+ Val.Mez.102.64 2 102.00 2 104.0010.50/11,276
17. VOLÁK Jaroslav 1990 2 Klášter.106.50 2 104.26 0 104.2610.76/11,572
18.7/DMSTŘÍLKA Richard 2006 2 Olomouc107.04 8 103.35 2 105.3511.85/12,768
19.4/ZSNOVÁK Tobiáš 2008 3+ Olomouc105.45 0 103.86 2 105.4511.95/12,864
20.1/DSKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc103.68 2 102.44 4 105.6812.18/13,060
21. MILLER Jan 1997 2 Turnov104.03 2 123.94 100 106.0312.53/13,456
22.5/VKAŠPAR Martin 1967 SKŽižkov108.45 0 106.46 0 106.4612.96/13,952
23.6/VKUČERA Tomáš 1970 RK Troja4.00 999 106.76 0 106.7613.26/14,248
24.5/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz107.01 4 107.63 0 107.6314.13/15,144
25.1/VMNOVÁČEK Michal 1977 3+ Hubertus107.72 0 107.27 2 107.7214.22/15,243
26.1/VSVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav108.19 0 108.90 2 108.1914.69/15,742
27.7/VPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB109.63 2 108.98 0 108.9815.48/16,641
28.2/DSHRIC Ondřej 2004 2 Olomouc105.40 4 110.64 6 109.4015.90/17,040
29.2/VMDAVID Ondřej 1984 3 KVS HK109.68 0 110.89 2 109.6816.18/17,339
30.6/ZSDRAGON Jakub 2007 3 KK Opava114.13 4 110.35 0 110.3516.85/18,038
31.1/ZMŘEŽÁBEK Dominik 2009 3+ USK Pha111.50 0 108.59 2 110.5917.09/18,337
32.3/VMHÁŠA Michal 1981 3+ Bechyně112.54 2 110.77 0 110.7717.27/18,536
33.7/ZSBAREŠ Hugo 2008 3+ USK Pha113.26 6 110.79 0 110.7917.29/18,535
34.8/ZSUHLÍK Jan 2008 3+ Bechyně110.91 0 110.94 2 110.9117.41/18,634
35.9/ZSFRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice110.52 6 111.52 0 111.5218.02/19,333
36.8/VVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.112.13 0 109.57 2 111.5718.07/19,332
37.2/ZMPINKAVA Matyáš 2009 3 USK Pha111.60 0 109.20 4 111.6018.10/19,431
38.3/ZMKVAPIL Matěj 2009 3 Sláv.KV112.63 4 112.63 0 112.6319.13/20,530
39.4/VMJÍCHA Dušan 1982 So Písek111.90 2 4.00 999 113.9020.40/21,829
40.9/VKEŠ Miroslav 1967 3 Soběslav114.74 2 114.50 0 114.5021.00/22,528
41.10/VBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB117.77 0 115.67 0 115.6722.17/23,727
42.10/ZSJANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha115.10 2 113.72 2 115.7222.22/23,826
43.4/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 3+ Olomouc117.92 2 111.90 4 115.9022.40/24,025
44.11/ZSHANUŠ Jakub 2007 3 USK Pha122.54 8 110.43 6 116.4322.93/24,524
45.2/VSMACHUTA Zdeněk 1964 3 Kralupy117.44 0 121.46 4 117.4423.94/25,623
46.5/ZMNOVOTNÝ Matyáš 2009 3 KK Brand115.54 2 116.59 2 117.5424.04/25,722
47.6/ZMVÍT Matyáš 2009 3 KVS HK120.44 2 117.65 0 117.6524.15/25,821
48.7/ZMFABIAN František 2009 3 Ostrava121.06 0 117.48 2 119.4825.98/27,820
49.11/VNĚMEC Aleš 1976 3 Kadaň123.93 2 119.50 0 119.5026.00/27,819
50. KROFTA Dominik 1993 3+ VS Tábor118.27 4 117.53 2 119.5326.03/27,818
51.12/VŠERÝ Michal 1971 3+ Rožátov120.19 2 119.73 0 119.7326.23/28,117
52.13/VČERMÁK Vlastimil 1973 3 Štětí124.99 2 120.36 0 120.3626.86/28,716
53.8/ZMDVOŘÁK Vít 2009 3 USK Pha123.47 0 118.91 2 120.9127.41/29,315
54.3/VSHÁK Jiří 1952 3+ Trutnov120.98 0 121.59 0 120.9827.48/29,414
55.4/VSFILIPI Robert 1964 3+ Č.Lípa123.59 2 121.25 0 121.2527.75/29,713
56.12/ZSKUPKA Lukáš 2007 3 Ostrava143.57 2 119.63 2 121.6328.13/30,112
57.9/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 3+ Olomouc130.43 2 116.45 6 122.4528.95/31,011
58.10/ZMHLADÍK Šimon 2009 3 Boh.Pha130.62 0 121.60 2 123.6030.10/32,210
59.11/ZMLANGER Filip 2009 3 USK Pha122.66 2 119.89 4 123.8930.39/32,59
60.14/VVÁLEK Michal 1974 3 VS Tábor127.09 0 125.44 0 125.4431.94/34,28
61.8/DMHANUŠ Tomáš 2005 3 Třebech.122.36 4 131.15 4 126.3632.86/35,17
62.5/VSKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor125.79 2 126.17 2 127.7934.29/36,76
63.12/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 3 Olomouc132.71 0 130.01 0 130.0136.51/39,05
64.13/ZSŠEFČÍK Václav 2008 3 KK Opava153.09 2 132.90 2 134.9041.40/44,34
65.9/DMKUTÍLEK Ondřej 2005 Benátky135.82 2 136.17 52 137.8244.32/47,43
66.14/ZSSAMEK Petr 2008 3 Třebech.149.94 4 137.27 2 139.2745.77/49,02
67.15/ZSKLIMENT Tomáš 2008 3 Horš.Týn144.80 54 138.76 2 140.7647.26/50,51
68.16/ZSKVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn166.78 0 136.83 4 140.8347.33/50,60
69.15/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov138.23 6 142.44 2 144.2350.73/54,30
70.13/ZMVEJVANČICKÝ Pavel 2009 Horš.Týn181.03 0 153.69 4 157.6964.19/68,70
  HAUCK Marek 2007 3 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAUCK Marek 1977 3+ KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMGALUŠKOVÁ Bára, 2006, Sušice GALUŠKOVÁ Bára 2006 2+ Sušice98.64 2 93.46 0 93.46 175
2.2/DMSAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.96.55 4 94.55 0 94.551.09/1,2167
3.1/U23NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie, 2002, Kralupy NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 1 Kralupy96.00 0 95.33 0 95.331.87/2,0163
4.1/ZSHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn96.07 0 101.37 4 96.072.61/2,8159
5.3/DMTŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus94.71 2 103.63 52 96.713.25/3,5155
6.2/U23KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky100.06 0 98.47 0 98.475.01/5,4151
7.1/DSMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy99.53 0 97.40 4 99.536.07/6,5147
8.4/DMHOJDOVÁ Eliška 2005 2+ Horš.Týn97.86 2 98.71 2 99.866.40/6,8143
9.2/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc99.70 2 100.05 0 100.056.59/7,1139
10.1/VMKAŠPAROVÁ Anna 1985 2 Sláv.HK100.15 0 100.64 2 100.156.69/7,2135
11.3/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava101.56 0 100.76 0 100.767.30/7,8131
12.2/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha103.33 0 101.33 0 101.337.87/8,4127
13. PONÍŽILOVÁ Miroslava 1988 3+ Benátky101.95 0 105.15 0 101.958.49/9,1123
14.2/DSŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 2 KK Opava106.33 4 103.62 0 103.6210.16/10,9119
15.5/DMRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná103.83 0 106.78 4 103.8310.37/11,1115
16.4/ZSVACULOVÁ Lucie 2008 2 KK Brand100.11 4 111.57 0 104.1110.65/11,4111
17.3/DSCHROMÁ Nicol 2004 3+ Olomouc104.49 0 106.51 0 104.4911.03/11,8107
18.6/DMSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha105.19 0 102.71 2 104.7111.25/12,0103
19.5/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc106.38 2 103.62 2 105.6212.16/13,099
20.3/VMZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.108.64 0 106.31 0 106.3112.85/13,795
21.4/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV106.48 0 107.72 0 106.4813.02/13,991
22.7/DMHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc106.75 2 104.65 2 106.6513.19/14,187
23.4/DSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy110.50 8 105.10 2 107.1013.64/14,683
24.5/DSKUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 2 Ostrava107.26 0 110.35 0 107.2613.80/14,879
25.6/ZSSAKALOVÁ Markéta 2007 3+ Kralupy106.64 2 105.36 2 107.3613.90/14,975
26.1/VPAVELKOVÁ Irena 1974 USK Pha107.44 0 114.00 0 107.4413.98/15,071
27.7/ZSJIRASOVÁ Klára 2008 2 USK Pha123.33 6 106.26 2 108.2614.80/15,867
28.8/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc108.54 4 106.50 2 108.5015.04/16,163
29.6/DSRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc108.96 0 113.60 52 108.9615.50/16,659
30.9/ZSMALÁ Magdalena 2007 3+ Olomouc107.04 2 107.31 2 109.0415.58/16,755
31.10/ZSSAKALOVÁ Magdaléna 2007 2 Kralupy109.61 0 107.07 2 109.0715.61/16,751
32.8/DMHORÁKOVÁ Julie 2006 2 Kralupy109.34 0 110.50 2 109.3415.88/17,047
33.5/VMNOVÁČKOVÁ Michala 1984 3+ Benátky113.98 0 109.43 0 109.4315.97/17,146
34.9/DMSRPOVÁ Stela 2006 3+ Ostrava117.28 4 109.90 0 109.9016.44/17,645
35.7/DSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc110.13 4 106.25 4 110.2516.79/18,044
36.2/VROUSKOVÁ Kateřina 1973 2 KK Opava110.37 0 113.68 0 110.3716.91/18,143
37.3/U23STRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec111.85 2 110.78 0 110.7817.32/18,542
38.10/DMHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice114.21 2 111.63 0 111.6318.17/19,441
39.3/VMRÁZOVÁ Renáta 1975 SKŽižkov118.02 0 111.68 0 111.6818.22/19,540
40.4/U23BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa112.98 0 113.71 0 112.9819.52/20,939
41.4/VGALUŠKOVÁ Anna 1970 3 Sušice153.39 0 114.14 0 114.1420.68/22,138
42.5/VPLAVJANIKOVÁ Petra 1975 Benátky114.57 0 116.05 0 114.5721.11/22,637
43.1/ZMLEBEDOVÁ Adéla 2010 3 KK Opava130.04 0 115.62 0 115.6222.16/23,736
44.2/ZMVENCOVÁ Alžběta 2010 3+ KK Brand113.60 4 114.04 2 116.0422.58/24,235
45.3/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3 Olomouc116.05 0 116.41 4 116.0522.59/24,234
46.6/VMBAŠKOVÁ Petra 1981 Benátky116.24 0 118.04 0 116.2422.78/24,433
47.11/DMSRPOVÁ Lada 2006 3+ Ostrava113.25 4 118.01 2 117.2523.79/25,532
48.11/ZSPETRIKOVÁ Barbora 2008 3+ L.Žatec116.29 2 118.62 0 118.2924.83/26,631
49.4/ZMVATĚROVÁ Amálie 2010 3 KK Brand119.54 2 116.35 2 118.3524.89/26,630
50.12/ZSJURAJDOVÁ Simona 2007 3 VS Desná117.77 2 118.91 4 119.7726.31/28,229
51.5/ZMADÁMKOVÁ Klára 2010 3 USK Pha123.48 4 117.96 2 119.9626.50/28,428
52.6/ZMPÁDIVÁ Františka 2010 3 KK Brand123.28 0 116.17 4 120.1726.71/28,627
53.8/DSSLÁDKOVÁ Linda 2004 3+ Loko Plz122.60 0 124.80 2 122.6029.14/31,226
54.12/DMHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.121.63 4 121.48 2 123.4830.02/32,125
54.13/ZSKOUCKÁ Mariana 2007 3 USK Pha137.66 2 121.48 2 123.4830.02/32,124
56.14/ZSPAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná121.53 2 134.06 0 123.5330.07/32,223
57.7/ZMMICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 3 Ostrava131.85 4 117.55 6 123.5530.09/32,222
58.15/ZSJURAJDOVÁ Veronika 2007 3 VS Desná154.61 2 120.03 4 124.0330.57/32,721
59.8/ZMPODUŠKOVÁ Jůlie 2010 3+ USK Pha121.70 4 121.26 6 125.7032.24/34,520
60.9/ZMMRÁZOVÁ Ema 2009 3 Boh.Pha130.55 6 125.94 0 125.9432.48/34,819
61.10/ZMHRONOVÁ Šárka 2009 3 Kralupy126.25 0 125.70 2 126.2532.79/35,118
62.9/DSKRISTL Anouk 2003 3 USK Pha4.00 999 126.61 0 126.6133.15/35,517
63.11/ZMZAŤKOVÁ Eliška 2009 3 KK Brand126.69 0 134.06 4 126.6933.23/35,616
64.12/ZMDAVIDOVÁ Michaela 2009 3 KVS HK124.27 4 128.77 2 128.2734.81/37,215
65.16/ZSČELLÁROVÁ Zuzana 2007 3 USK Pha143.04 0 126.97 2 128.9735.51/38,014
66.17/ZSPODUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha130.15 2 137.31 0 132.1538.69/41,413
67.7/VMMULAČOVÁ Marta 1986 3 RK Troja137.21 0 139.58 0 137.2143.75/46,812
68.6/VNOVÁKOVÁ Marcela 1974 3 VS Tábor139.72 4 135.44 2 137.4443.98/47,111
69.18/ZSBLÁHOVÁ Karolína 2007 3 Č.Lípa136.87 2 139.89 6 138.8745.41/48,610
70.10/DSPEŠATOVÁ Marie 2003 3 Ostrava140.68 4 137.92 4 141.9248.46/51,99
71.13/ZMVACULOVÁ Silvie 2010 3 KK Brand139.59 4 124.71 52 143.5950.13/53,68
72.7/VKOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Kotva B.141.60 2 137.86 6 143.6050.14/53,67
73.11/DSPANZEROVÁ Kateřina 2003 3 Loko Plz141.11 8 176.31 4 149.1155.65/59,56
74.14/ZMPETRILÁKOVÁ Markéta 2009 3 Klášter.167.03 6 150.05 4 154.0560.59/64,85
75.19/ZSPETRILÁKOVÁ Anastázie 2007 3 Klášter.168.75 0 180.53 2 168.7575.29/80,64
76.20/ZSSYNKOVÁ Valentýna 2007 3 L.Žatec165.22 6 169.14 0 169.1475.68/81,03
77.15/ZMMALINSKÁ Aneta 2009 KK Brand167.23 58 174.05 4 178.0584.59/90,52
78.21/ZSHOŘENÍ Hedvika 2008 3 Kadaň150.63 54 183.63 6 189.6396.17/102,91
79.16/ZMPOKORNÁ Emílie 2010 3 USK Pha142.30 54 142.57 54 196.30102.84/110,00
80.17/ZMŠTĚPINOVÁ Tereza 2010 Kadaň169.96 106 166.63 106 272.63179.17/191,70
81.8/VMŠTĚPINOVÁ Šárka 1983 Kadaň173.38 258 193.35 158 351.35257.89/275,90
82. VAŇKOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy96.81 404 4.00 999 500.81407.35/435,90
  ZÁRUBOVÁ Veronika 2005 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁKOVÁ Ela 2006 Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KALOVÁ Šárka 1984 Štětí4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DANDOVÁ Anna 1988 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 3 Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TKADLECOVÁ Kateřina 2005 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2+ KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMKAŠPAROVÁ Anna, 1985, Sláv.HK
 KAŠPAROVÁ Anna
JINDRÁK Petr
1985
1969
2 Sláv.HK
Tech.Pha
112.81 2 111.92 0 111.92 19
2. MRŮZKOVÁ Marie
MRŮZEK David
2011
1976
2 KK Brand
TJ Dukla
117.31 2 117.96 4 119.317.39/6,60
3.1/DMMOTLOVÁ Andrea
ŠTĚPÁNKOVÁ Julie
2006
2006
2 KVS HK
KVS HK
120.51 2 120.38 0 120.388.46/7,615
4.1/ZSMAROUSKOVÁ Tereza
NOVÁK Tobiáš
2009
2008
2 Olomouc
Olomouc
131.04 2 125.40 2 127.4015.48/13,811
5.2/VMZÁRUBOVÁ Michaela
ZÁRUBA Martin
1986
1974
2 Dv.Král.
Dv.Král.
132.76 4 4.00 999 136.7624.84/22,27
6.2/ZSSAKALOVÁ Magdaléna
SAKALOVÁ Markéta
2007
2007
3 Kralupy
Kralupy
138.32 6 131.53 6 137.5325.61/22,93
7.1/ZMVACULOVÁ Silvie
NOVOTNÝ Matyáš
2010
2009
KK Brand
KK Brand
138.37 6 139.79 4 143.7931.87/28,52
8.2/ZMZAŤKOVÁ Eliška
KEPŠTA Martin
2009
2009
3 KK Brand
KK Brand
183.19 12 142.54 2 144.5432.62/29,11
9.3/ZMFOLTÍN Radim
PÁDIVÁ Františka
2010
2010
KK Brand
KK Brand
169.43 2 168.94 8 171.4359.51/53,20
  KOFROŇOVÁ Zuzana
SAHULA Matěj
2002
2003
Benátky
Benátky
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČERMÁK Vlastimil
KALOVÁ Šárka
1973
1984
3 Štětí
Štětí
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMSUCHÝ Zbyšek 2011 USK Pha121.91 4 124.68 6 125.91 0
2.1/PZZINDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK142.62 2 132.55 0 132.556.64/5,30
3.2/PZMKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV133.89 2 133.40 0 133.407.49/5,90
4.3/PZMDOLEŽAL Vít 2011 Kralupy156.39 0 135.17 2 137.1711.26/8,90
5.4/PZMPINKAVA Jonáš 2011 USK Pha144.78 2 154.91 2 146.7820.87/16,60
Oddíl