Hronová Šárka, 2009

TJ Kralupy, oddíl kanoistikyregistrační číslo: 014087
výkonnostní třídy  slalom K1: 2 C1: 3 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy5204021025090
Morava200409010060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy18040505030
Morava13060705040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
26.05.2024 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního mostu. K1W slalom    
43
25.05.2024 Slalom v Sušici 3. Český pohár veteránů Sušice nádraží u železničního mostu. K1W slalom 22. 2/DM 9.6312,8
49
19.05.2024 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom 16. 5/DM 8.008,8
40
18.05.2024 Slalom na Paraplíčku + 2.Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom 18. 6/DM 20.7025,4
40
08.10.2023 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1W slalom    
0
07.10.2023 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1W slalom 5. 1/ZS 8.017,8
46
01.10.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2M slalom
VYBULKOVÁ Julie
19. 5/ZS 43.5034,0
0
01.10.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 16. 5/ZS 13.6012,2
56
30.09.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2M slalom
VYBULKOVÁ Julie
15. 3/ZS 35.0028,8
4
30.09.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 27. 7/ZS 21.0019,7
28
09.09.2023 MČR žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky K1W slalom 20. 14/ZS 36.9138,1-
20.08.2023 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 33. 10/ZS 39.0238,4
29
19.08.2023 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 40. 12/ZS 65.6260,5
17
13.08.2023 6. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse nad Labem Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1W slalom 13. 12/ZS 30.3532,4OČ/OM
20/0
12.08.2023 5. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse nad Labem Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1W slalom 15. 12/ZS 31.1131,5OČ/OM
21/0
06.08.2023 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 22. 8/ZS 17.5818,1
61
05.08.2023 Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 27. 10/ZS 19.1219,4
60
30.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudimka C1W slalom 8. 3/ZS 24.0519,9
2
30.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudimka C2M slalom
HRONOVÁ Hana
11. 2/ZS 76.6567,2
0
30.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudimka K1W slalom 13. 2/ZS 17.0615,9
13
29.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudinka C1W slalom 6. 3/ZS 20.9217,1
4
29.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudinka C2M slalom
HRONOVÁ Hana
10. 2/ZS 98.9781,1
0
29.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudinka K1W slalom 8. 1/ZS 5.965,1
16
16.07.2023 Memoriál Lídy Polesné + MČR veteránů v Českém Vrbném Slalomová dráha České Vrbné - úsek pod kanálem - soutok K1W slalom 14. 1/ZS 16.8821,9
43
15.07.2023 Memoriál Karla Krejčího + 4.Český pohár veteránů v Českém Vrbném Slalomová dráha České Vrbné - úsek pod kanálem - soutok K1W slalom 22. 2/ZS 29.6236,3
19
02.07.2023 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 14. 3/ZS 17.0218,0
36
01.07.2023 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 20. 7/ZS 21.3121,8
28
25.06.2023 Slalom pod Borskou přehradou + ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 4. 1/ZS 10.9010,1
21
24.06.2023 Slalom pod Borskou přehradou + ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 4. 1/ZS 8.307,3
21
18.06.2023 Křivoklátské slalomy USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 21. 7/ZS 26.9127,9
24
17.06.2023 Křivoklátské slalomy USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom    
0
30.04.2023 Trutnovský slalom Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1W slalom 12. 3/ZS 20.1918,6
19
29.04.2023 Trutnovský slalom + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1W slalom 13. 3/ZS 20.1118,7
20
23.04.2023 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 5. 5/ZS 13.2013,6OM/OČ
0/29
22.04.2023 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 9. 9/ZS 34.5435,4OM/OČ
0/16
16.04.2023 Jarní slalom 27 (Neděle odpoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1W slalom 18. 2/ZS 48.0756,5
26
16.04.2023 Jarní slalom 26 (Neděle dopoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1W slalom 23. 3/ZS 82.1493,2
12
15.04.2023 Jarní slalom 24 (Sobota dopoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1W slalom 23. 2/ZS 44.9053,2
7
15.04.2023 Jarní slalom 25 (Sobota odpoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1W slalom 23. 2/ZS 49.6458,8
2
09.04.2023 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 5. 5/ZS 9.5011,1
21
08.04.2023 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 5. 5/ZS 8.008,5
24
01.10.2022 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 20. 8/ZS 23.7927,9
29
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 29. 9/ZS 30.8427,3
27
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 28. 8/ZS 28.1525,3
33
04.09.2022 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom    
0
03.09.2022 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy K1W slalom 43. 9/ZS 171.60141,5
5
27.08.2022 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1W slalom 26. 18/ZS 48.5048,3-
07.08.2022 Slalom O cenu Tyrolitu Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom    
0
06.08.2022 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 15.   0.140,2
61
17.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce (soutok Chrudimky a Labe) C1W slalom 5. 2/ZS 18.7615,6
3
17.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce (soutok Chrudimky a Labe) K1W slalom 9. 2/ZS 12.8412,7
10
17.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce (soutok Chrudimky a Labe) C2X slalom
HRONOVÁ Ludmila
10. 1/ZS 72.0462,9
0
16.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce C1W slalom 6. 2/ZS 23.4016,9
2
16.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce K1W slalom 9. 2/ZS 21.3319,8
11
16.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce C2X slalom
HRONOVÁ Ludmila
10. 1/ZS 70.9055,8
0
03.07.2022 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy K1W slalom 25. 17/ZS 28.1032,3OČ/OM
9/0
02.07.2022 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy K1W slalom 21. 14/ZS 29.7831,8OČ/OM
14/0
29.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve sprintu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc K1W sjezd 22. 13/ZS 14.1333,1-
29.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve sprintu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc C1W sjezd 28. 13/ZS 24.8246,1-
28.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve slalomu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc, U Sportovní haly 2 K1W slalom 18. 12/ZS 25.9924,9-
28.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve slalomu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc, U Sportovní haly 2 C1W slalom 20. 11/ZS 44.2539,6-
19.06.2022 XXXVII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 16. 4/ZS 28.9235,2
12
18.06.2022 XXXVII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 18. 4/ZS 26.2929,5
11
15.05.2022 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1W slalom 13. 4/ZS 47.2046,8
1
15.05.2022 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom 19. 4/ZS 21.8023,3
26
14.05.2022 Slalom na Paraplíčku + 2. Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1W slalom 10. 3/ZS 45.9042,5
2
14.05.2022 Slalom na Paraplíčku + 2. Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom 19. 5/ZS 29.4032,2
25
03.04.2022 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 12. 4/ZS 24.0025,7
5
02.04.2022 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 11. 4/ZS 19.3020,3
6
03.10.2021 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1W slalom    
0
02.10.2021 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1W slalom 25. 3/ZM 28.8628,9
18
19.09.2021 52. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 20. 6/ZM 26.3324,9
21
18.09.2021 52. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje + Český pohár veteránů Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 22. 6/ZM 26.7926,8
24
21.08.2021 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 37. 12/ZM 52.0457,6-
20.08.2021 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1W slalom     OČ/OM
0/0
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 61. 10/ZM 32.7935,1
18
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom    
0
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1W slalom 49. 3/ZM 51.6258,4
6
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1W slalom 47. 2/ZM 54.1149,3
8
01.08.2021 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 40. 14/ZM 45.0641,7OČ/OM
4/0
31.07.2021 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 41. 14/ZM 41.9639,2OČ/OM
4/0
11.07.2021 Slalom na voleji řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem K1W slalom 11. 1/ZM 21.8921,6
5
11.07.2021 Slalom na voleji řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C2X slalom
HRONOVÁ Ludmila
7. 1/ZM 75.1961,3
0
10.07.2021 Slalom na voleji + Český pohár veteránů řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem K1W slalom 9. 1/ZM 18.9716,8
7
10.07.2021 Slalom na voleji + Český pohár veteránů řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C2X slalom
HRONOVÁ Ludmila
8. 1/ZM 93.9867,1
0
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 45. 6/ZM 23.1330,6
27
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 50. 6/ZM 34.3340,7
24
27.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 47. 5/ZM 44.3050,1
3
26.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom    
0
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 42. 6/ZM 39.6437,1
11
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 45. 7/ZM 34.4732,0
12
20.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 45. 9/ZM 97.10108,2
2
20.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C2X slalom
PÁCA Jan
16. 1/ZM 115.60100,0
0
19.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 38. 7/ZM 69.9973,3
9
19.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C2X slalom
PÁCA Jan
17. 1/ZM 143.83119,1
0
02.08.2020 Slalom pod Borskou přehradou K1W slalom 25. 3/ZM 22.8020,7
13
01.08.2020 Slalom pod Borskou přehradou + 3. Český pohár veteránů Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 11. 2/ZM 15.1013,9
30
05.07.2020 Slalom v Kadani Kadaňský mlýn K1W slalom 22. 3/ZM 25.2028,1
7
04.07.2020 Slalom v Kadani Kadaňský mlýn K1W slalom 22. 3/ZM 25.3026,6
7
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 45. 15/ZM 47.5250,8OČ/OM
4/0
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2X slalom
PÁCA Jan
13. 3/ZM 69.1652,7OČ/OM
0/0
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 45. 14/ZM 47.5352,8OČ/OM
4/0
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2X slalom
PÁCA Jan
13. 3/ZM 71.0560,2OČ/OM
0/0
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 45. 13/ZM 51.8750,2OM/OČ
0/8
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
HRŇÁK Matouš
    OM/OČ
0/0
14.06.2020 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 55. 9/ZM 126.17138,1
5
13.06.2020 Křivoklátský slalom + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 63. 10/ZM 72.5885,6
4
06.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1W slalom 37. 1/PZ 78.7188,3
0
05.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1W slalom 44. 1/PZ 45.7143,7
0
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice PWK slalom 18. 2/PZZ 35.1028,4
0
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice PWK slalom 16. 2/PZZ 23.7019,4
0
04.08.2019 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni PWK slalom 18. 2/PZZ 32.5026,7
0
04.08.2019 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2X slalom
HRON Robin
7.   40.7030,8
0
03.08.2019 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni PWK slalom 18. 2/PZZ 32.5026,7
0
03.08.2019 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2X slalom
HRON Robin
7.   40.7030,8
0
30.06.2019 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 65. 2/PZ 68.7376,6
0
29.06.2019 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 62. 1/PZ 55.7767,8
0
26.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží - u železničního mostu K1W slalom 60. 2/PZ 53.6148,5
0
25.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního množství K1W slalom 66. 2/PZ 66.9574,8
0
05.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. PWK slalom 10. 2/PZZ 56.0846,9
0
04.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. PWK slalom 9. 2/PZZ 49.9143,5
0
05.08.2018 Slalom pod Borskou přehradou PWK slalom 26. 6/PZZ 56.9042,8
0
04.08.2018 Slalom pod Borskou přehradou PWK slalom 24. 6/PZZ 52.1039,9
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Hronová ŠárkaTJ Kralupy, oddíl kanoistiky K1: 3+   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 08.08.23 aktualizace z registru ČSK
Hronová ŠárkaTJ Kralupy, oddíl kanoistiky K1: 3+   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 14.02.23 aktualizace z registru ČSK
Hronová ŠárkaTJ Kralupy, oddíl kanoistiky K1: 3+   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 23.05.22 aktualizace z registru ČSK
Hronová ŠárkaTJ Kralupy, oddíl kanoistiky K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 21.09.21 updated from RVP
Hronová ŠárkaTJ Kralupy, oddíl kanoistiky K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 15.06.20 updated from RVP
Hronová ŠárkaTJ Kralupy, oddíl kanoistiky K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 22.02.17 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|5824|0|N

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
51.K1W 4/4 172

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
79.C1W 2/2 6
79.C2M
Vybulková Julie
2/2 4
 C2M
Hronová Hana
2/2 0
46.K1W 5/30 266
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 4/4 0

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
72.C1W 4/4 8
 C2X
Hronová Ludmila
2/2 0
67.K1W 5/17 176
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2X
Hronová Ludmila
2/2 0
91.K1W 5/17 114
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 3/3 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2X
Hrňák Matouš
1/1 0
 C2X
Páca Jan
4/4 0
85.K1W 5/13 75
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2X
Hrňák Matouš
1/1 0
 C2X
Páca Jan
2/2 0
 K1W 3/3 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2X
Hron Robin
2/2 0
 K1W 5/6 0
 PWK 5/6 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PWK 2/2 0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2024202320222021202020192018
K1W5146679185188-
C1W-7972----
C2M-108-----
C2X--78607292-
PWK-----1855

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2023202220212020
K1W62987085
C2X---30
Fotky nenalezeny.
0|5824|0|N

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
51.K1W 4/4 172

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
79.C1W 2/2 6
79.C2M
Vybulková Julie
2/2 4
 C2M
Hronová Hana
2/2 0
46.K1W 5/30 266
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 4/4 0

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
72.C1W 4/4 8
 C2X
Hronová Ludmila
2/2 0
67.K1W 5/17 176
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2X
Hronová Ludmila
2/2 0
91.K1W 5/17 114
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 3/3 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2X
Hrňák Matouš
1/1 0
 C2X
Páca Jan
4/4 0
85.K1W 5/13 75
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2X
Hrňák Matouš
1/1 0
 C2X
Páca Jan
2/2 0
 K1W 3/3 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2X
Hron Robin
2/2 0
 K1W 5/6 0
 PWK 5/6 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PWK 2/2 0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2024202320222021202020192018
K1W5146679185188-
C1W-7972----
C2M-108-----
C2X--78607292-
PWK-----1855

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2023202220212020
K1W62987085
C2X---30

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
82 7 14 1 1   105
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody23.118.018108
K1W26.922.02279
C2X10.810.0710
PWK17.418.0188
C1W9.78.067
C2M13.811.0104
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,0108
K1W00,000,000,000,079
C2X00,000,000,000,010
PWK00,000,000,000,08
C1W00,000,000,000,07
C2M00,000,000,000,04
Celkem00,000,000,000,0108
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody2152240105224,2
K1W1581746114528,5
C2X202841415,0
PWK151067320,0
C1W14463321,4
C2M858700,0
Celkem2152240105224,2
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie K1W

Hronová Šárkasl 61
25.05.24
sl 56
18.05.24
pořadí22.18.
odstup % *)12,825,4
% poražených soupeřů *)75,371,2
pořadí2024celkem
průměr20.020.0
medián1818
modus1818
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze % *)19,119,1
průměrné % poražených soupeřů *)73,373,3
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd2
50,0%
2
50,0%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1W

Hronová Šárkasl 127
09.09.23
sl 109
05.08.23
sl 98
16.07.23
sl 111
27.08.22
sl 116
21.08.21
pořadí20.27.14.26.37.
odstup % *)38,119,421,948,357,6
% poražených soupeřů *)52,567,174,539,014,3
pořadí202120222023celkem
průměr37.026.020.324.8
medián37262026
modus37261414
počet závodů1135
průměrný odstup od vítěze % *)57,648,326,437,1
průměrné % poražených soupeřů *)14,339,064,749,5
počet jízd22610
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
2
66,7%
2
40,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
3
50,0%
3
30,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Hronová Šárkasl 106
30.07.23
sl 105
29.07.23
sl 93
17.07.22
sl 92
16.07.22
sl 57
15.05.22
sl 56
14.05.22
pořadí8.6.5.6.13.10.
odstup %19,917,115,616,946,842,5
% poražených soupeřů30,044,450,037,529,440,0
pořadí20222023celkem
průměr8.57.08.0
medián666
modus566
počet závodů426
průměrný odstup od vítěze %30,518,526,5
průměrné % poražených soupeřů39,237,238,6
počet jízd8412
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd2
25,0%
1
25,0%
3
25,0%

Kategorie C2M

Hronová Šárkasl 139
01.10.23
sl 138
30.09.23
sl 106
30.07.23
sl 105
29.07.23
pořadí19.15.11.10.
odstup %34,028,867,281,1
% poražených soupeřů14,333,39,110,0
pořadí2023celkem
průměr13.813.8
medián1111
modus1010
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %52,852,8
průměrné % poražených soupeřů16,716,7
počet jízd88
lepší 1. jízda2
50,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Hronová Šárkasl 93
17.07.22
sl 92
16.07.22
sl 99
11.07.21
sl 98
10.07.21
sl 46
20.09.20
sl 45
19.09.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 102
04.08.19
sl 101
03.08.19
pořadí10.10.7.8.16.17.13.13.7.7.
odstup %62,955,861,367,1100,0119,152,760,230,830,8
% poražených soupeřů------------6,3---------14,314,3
pořadí2019202020212022celkem
průměr7.014.87.510.010.8
medián71371010
modus7137107
počet závodů242210
průměrný odstup od vítěze %30,883,064,259,464,1
průměrné % poražených soupeřů14,31,60,00,03,5
počet jízd484420
lepší 1. jízda0
0,0%
2
50,0%
1
50,0%
0
0,0%
3
30,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
1
5,0%

Kategorie K1W

Hronová Šárkasl 61
25.05.24
sl 57
19.05.24
sl 56
18.05.24
sl 146
07.10.23
sl 139
01.10.23
sl 138
30.09.23
sl 114
20.08.23
sl 113
19.08.23
sl 112
13.08.23
sl 111
12.08.23
sl 110
06.08.23
sl 109
05.08.23
sl 106
30.07.23
sl 105
29.07.23
sl 98
16.07.23
sl 97
15.07.23
sl 90
02.07.23
sl 89
01.07.23
sl 86
25.06.23
sl 85
24.06.23
sl 78
18.06.23
sl 37
30.04.23
sl 36
29.04.23
sl 33
23.04.23
sl 32
22.04.23
sl 27
16.04.23
sl 26
16.04.23/2
sl 25
15.04.23
sl 24
15.04.23/2
sl 20
09.04.23
sl 19
08.04.23
sl 136
01.10.22
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 120
03.09.22
sl 103
06.08.22
sl 93
17.07.22
sl 92
16.07.22
sl 146
19.06.22
sl 145
18.06.22
sl 57
15.05.22
sl 56
14.05.22
sl 21
03.04.22
sl 20
02.04.22
sl 144
02.10.21
sl 138
19.09.21
sl 137
18.09.21
sl 114
15.08.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 99
11.07.21
sl 98
10.07.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 82
27.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 46
20.09.20
sl 45
19.09.20
sl 103
02.08.20
sl 102
01.08.20
sl 91
05.07.20
sl 90
04.07.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 73
14.06.20
sl 72
13.06.20
sl 139
06.10.19
sl 138
05.10.19
sl 88
30.06.19
sl 87
29.06.19
sl 64
26.05.19
sl 63
25.05.19
pořadí22.16.18.5.16.27.33.40.13.15.22.27.13.8.14.22.14.20.4.4.21.12.13.5.9.18.23.23.23.5.5.20.29.28.43.15.9.9.16.18.19.19.12.11.25.20.22.61.49.47.40.41.11.9.45.50.47.42.45.45.38.25.11.22.22.45.45.45.55.63.37.44.65.62.60.66.
odstup %12,88,825,47,812,219,738,460,532,431,518,119,415,95,121,936,318,021,810,17,327,918,618,713,635,456,593,258,853,211,18,527,927,325,3141,50,212,719,835,229,523,332,225,720,328,924,926,835,158,449,341,739,221,616,830,640,750,137,132,0108,273,320,713,928,126,650,852,850,2138,185,688,343,776,667,848,574,8
% poražených soupeřů75,372,271,290,573,753,628,922,067,663,270,867,161,375,974,551,279,468,988,988,953,564,563,687,973,322,712,04,38,381,884,066,750,956,58,777,061,963,642,339,361,760,938,944,457,153,755,325,911,114,811,411,137,550,047,642,413,224,122,84,319,638,574,434,434,410,210,221,48,56,12,78,59,917,66,3---
pořadí201920202021202220232024celkem
průměr55.738.735.919.116.218.727.1
medián60454118141822
modus374547951622
počet závodů613131328376
průměrný odstup od vítěze %66,655,235,732,427,615,737,1
průměrné % poražených soupeřů7,523,833,251,860,172,944,2
počet jízd12262626566152
lepší 1. jízda2
33,3%
9
69,2%
6
46,2%
5
38,5%
9
32,1%
1
33,3%
32
42,1%
čistých jízd2
16,7%
2
7,7%
10
38,5%
14
53,8%
12
21,4%
2
33,3%
42
27,6%

Kategorie PWK

Hronová Šárkasl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 102
04.08.19
sl 101
03.08.19
sl 46
05.05.19
sl 45
04.05.19
sl 104
05.08.18
sl 103
04.08.18
pořadí18.16.18.18.10.9.26.24.
odstup %28,419,426,726,746,943,542,839,9
% poražených soupeřů66,070,043,343,343,850,0---8,0
pořadí20182019celkem
průměr25.014.817.4
medián241618
modus241818
počet závodů268
průměrný odstup od vítěze %41,431,934,3
průměrné % poražených soupeřů4,052,740,6
počet jízd41115
lepší 1. jízda1
50,0%
2
33,3%
3
37,5%
čistých jízd0
0,0%
3
27,3%
3
20,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C2X

Hronová Šárkasl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
pořadí13.13.
odstup %52,760,2
% poražených soupeřů------
pořadí2020celkem
průměr13.013.0
medián1313
modus1313
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %56,456,4
průměrné % poražených soupeřů0,00,0
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Hronová Šárkasl 112
13.08.23
sl 111
12.08.23
sl 33
23.04.23
sl 32
22.04.23
sl 87
03.07.22
sl 86
02.07.22
sl 84
28.06.22
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
pořadí13.15.5.9.25.21.18.40.41.45.45.
odstup %32,431,513,635,432,331,824,941,739,250,852,8
% poražených soupeřů67,663,287,973,344,254,546,911,411,110,210,2
pořadí2020202120222023celkem
průměr45.040.521.310.525.2
medián454021921
modus454018545
počet závodů223411
průměrný odstup od vítěze %51,840,529,728,235,1
průměrné % poražených soupeřů10,211,348,573,043,7
počet jízd446822
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
4
36,4%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
4
66,7%
1
12,5%
5
22,7%
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále