Pokorná Emílie, 2010

Univerzitní sportovní klub Praharegistrační číslo: 009126
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+ C1: 3 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy5204021025090
Morava200409010060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy18040505030
Morava13060705040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
14.04.2024 Stružnická peřej Stružnice u České Lípy C1W slalom 8. 6/ZS 26.7020,8
2
14.04.2024 Stružnická peřej Stružnice u České Lípy K1W slalom 9. 5/ZS 7.206,5
20
13.04.2024 Stružnická peřej Stružnice u České Lípy C1W slalom 7. 6/ZS 28.7021,7
2
13.04.2024 Stružnická peřej Stružnice u České Lípy K1W slalom 4. 3/ZS 5.204,6
34
07.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať viz závod 18 C1W slalom 10.   21.3625,8
2
07.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - střední trať viz závod 18 C1W slalom    
0
07.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať viz závod 18 K1W slalom 5. 3/ZS 4.585,4
21
07.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - střední trať viz závod 18 K1W slalom    
0
06.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať viz závod 18 C1W slalom 9. 8/ZS 39.3040,5
3
06.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - střední trať Areál Lídy Polesné České Budějovice C1W slalom    
0
06.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať viz závod 18 K1W slalom 9. 7/ZS 20.5324,4
17
06.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - střední trať Areál Lídy Polesné České Budějovice K1W slalom    
0
08.10.2023 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1W slalom 13. 3/ZS 14.9716,6
22
07.10.2023 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1W slalom 14. 4/ZS 12.9012,6
25
01.10.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 38. 13/ZS 28.2025,2
19
30.09.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom    
0
17.09.2023 54. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 10. 2/ZS 13.5115,0
44
16.09.2023 54. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje + 6. ČP veteránů Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 27. 5/ZS 32.6729,1
29
09.09.2023 MČR žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky K1W slalom 24. 17/ZS 44.0645,5-
20.08.2023 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 42. 13/ZS 57.5556,7
5
19.08.2023 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 47. 14/ZS 165.69152,8
5
13.08.2023 6. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse nad Labem Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1W slalom 17. 14/ZS 36.4938,9OČ/OM
13/0
12.08.2023 5. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse nad Labem Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1W slalom 17. 13/ZS 33.8234,2OČ/OM
16/0
06.08.2023 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 37. 13/ZS 24.1424,8
34
05.08.2023 Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 45. 15/ZS 26.5526,9
33
23.07.2023 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom
-U14
15.   116.0597,5-
22.07.2023 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom
-U14
14.   82.9066,2-
16.07.2023 Memoriál Lídy Polesné + MČR veteránů v Českém Vrbném Slalomová dráha České Vrbné - úsek pod kanálem - soutok K1W slalom 29. 6/ZS 28.3636,8
20
15.07.2023 Memoriál Karla Krejčího + 4.Český pohár veteránů v Českém Vrbném Slalomová dráha České Vrbné - úsek pod kanálem - soutok K1W slalom 39. 7/ZS 79.0696,8
3
02.07.2023 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 20. 6/ZS 19.2920,4
30
01.07.2023 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 13. 4/ZS 17.1617,6
35
18.06.2023 Křivoklátské slalomy USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 33. 13/ZS 41.0042,5
12
17.06.2023 Křivoklátské slalomy USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 30. 11/ZS 38.0540,1
20
21.05.2023 4. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 22. 15/ZS 32.8140,0OČ/OM
13/0
20.05.2023 3. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 20. 16/ZS 25.2928,8OČ/OM
12/0
14.05.2023 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom 14. 7/ZS 13.9014,9
26
13.05.2023 Slalom na Paraplíčku + 2.Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom 19. 9/ZS 16.6018,3
24
30.04.2023 Trutnovský slalom Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1W slalom 9. 3/ZS 113.4095,6
2
30.04.2023 Trutnovský slalom Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1W slalom 19. 5/ZS 41.5738,3
12
29.04.2023 Trutnovský slalom + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1W slalom 10. 4/ZS 56.1146,4
1
29.04.2023 Trutnovský slalom + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1W slalom 15. 5/ZS 22.4020,8
18
23.04.2023 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 13. 11/ZS 31.8932,9OM/OČ
0/12
22.04.2023 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 16. 13/ZS 59.0660,5OM/OČ
0/11
15.04.2023 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1W slalom 19. 6/ZS 93.7090,3
1
09.04.2023 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 9. 8/ZS 18.4021,6
14
08.04.2023 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 10. 8/ZS 16.7017,8
16
02.10.2022 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 17. 5/ZM 37.4443,8
23
02.10.2022 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2X slalom
PODUŠKOVÁ Jůlie
6. 2/ZM 128.32119,7
5
01.10.2022 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 28. 7/ZM 35.0141,1
21
01.10.2022 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2X slalom
PODUŠKOVÁ Jůlie
   
0
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 34. 8/ZM 39.4034,9
22
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 33. 9/ZM 32.4629,2
28
18.09.2022 53. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 19. 6/ZM 24.7726,5
16
17.09.2022 53. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 21. 6/ZM 29.7030,9
17
27.08.2022 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1W slalom 29. 11/ZM 82.1981,8-
07.08.2022 Slalom O cenu Tyrolitu Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 40. 9/ZM 34.2733,1
15
06.08.2022 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 51.   0.500,8
10
10.07.2022 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn K1W slalom    
0
09.07.2022 Slalom v Kadani + 5. Český pohár veteránů + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn K1W slalom    
0
03.07.2022 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy K1W slalom 30. 12/ZM 35.3240,6OČ/OM
5/0
02.07.2022 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy K1W slalom 28. 11/ZM 36.0238,5OČ/OM
8/0
19.06.2022 XXXVII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 24. 5/ZM 51.4862,7
4
18.06.2022 XXXVII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 25. 6/ZM 42.3847,6
4
22.05.2022 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního mostu. K1W slalom 37. 7/ZM 30.8039,6
20
21.05.2022 Slalom v Sušici + 3. Český pohár veteránů Sušice nádraží u železničního mostu. K1W slalom 37. 6/ZM 36.9847,1
23
15.05.2022 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom 37. 12/ZM 46.7049,8
8
14.05.2022 Slalom na Paraplíčku + 2. Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom    
0
01.05.2022 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA K1W slalom 26. 9/ZM 78.4175,2OM/OČ
0/5
30.04.2022 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA K1W slalom 30. 11/ZM 123.15120,8OM/OČ
0/1
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1W slalom 30. 4/ZM 176.84161,9
0
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1W slalom 33. 5/ZM 123.71107,3
2
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1W slalom 28. 6/ZM 146.03142,2
2
10.04.2022 Jarní slalom horní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1W slalom 9. 3/ZM 38.7446,3
0
09.04.2022 Jarní slalom horní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1W slalom 7. 3/ZM 66.2870,3
1
03.04.2022 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 16. 4/ZM 46.3049,6
1
02.04.2022 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 15. 3/ZM 35.1036,9
2
03.10.2021 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1W slalom 18. 3/ZM 17.4617,7
18
02.10.2021 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1W slalom 42. 4/ZM 46.1246,2
5
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 64. 12/ZM 52.9054,1
4
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
MRÁZOVÁ Ema
22. 2/ZM 69.3458,0
0
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 69. 13/ZM 50.9146,4
4
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
MRÁZOVÁ Ema
23. 3/ZM 73.5856,0
0
19.09.2021 52. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 31. 9/ZM 50.1247,5
10
18.09.2021 52. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje + Český pohár veteránů Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 31. 10/ZM 36.0436,0
15
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 79. 16/ZM 102.84110,0
0
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 76. 14/ZM 50.0751,7
3
01.08.2021 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 45. 17/ZM 276.07255,8OČ/OM
0/0
31.07.2021 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 45. 16/ZM 121.02113,1OČ/OM
0/0
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 82. 14/ZM 238.89315,7
0
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 82. 15/ZM 292.37346,8
0
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 18. 4/ZM 26.8025,1
2
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 20. 5/ZM 30.4028,0
2
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Pokorná EmílieUniverzitní sportovní klub Praha K1: 3+   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 03.05.23 aktualizace z registru ČSK
Pokorná EmílieUniverzitní sportovní klub Praha K1: 3+   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 14.02.23 aktualizace z registru ČSK
Pokorná EmílieUniverzitní sportovní klub Praha K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 28.09.22 aktualizace z registru ČSK
Pokorná EmílieUniverzitní sportovní klub Praha K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 27.06.21 updated from RVP
Pokorná EmílieUniverzitní sportovní klub Praha K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 20.10.20 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|6890|0|N

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
34.C1W 5/6 9
36.K1W 5/6 92

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
85.C1W 2/2 3
69.K1W 5/29 176
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/6 0

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
47.C2X
Podušková Jůlie
2/2 5
83.K1W 5/27 117
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 4/4 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2X
Mrázová Ema
2/2 0
124.K1W 5/14 52
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2024202320222021
C1W3485--
K1W366983124
C2X--4764

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202320222021
K1W677074
Fotky nenalezeny.
0|6890|0|N

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
34.C1W 5/6 9
36.K1W 5/6 92

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
85.C1W 2/2 3
69.K1W 5/29 176
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/6 0

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
47.C2X
Podušková Jůlie
2/2 5
83.K1W 5/27 117
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 4/4 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2X
Mrázová Ema
2/2 0
124.K1W 5/14 52
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2024202320222021
C1W3485--
K1W366983124
C2X--4764

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202320222021
K1W677074

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
72 4 3       79
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody28.123.0973
K1W29.727.01966
C1W9.59.094
C2X17.022.063
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,073
K1W00,000,000,000,066
C1W00,000,000,000,04
C2X00,000,000,000,03
Celkem00,000,000,000,073
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody140378627128,6
K1W127300424118,7
C1W730243114,3
C2X64808000,0
Celkem140378627128,6
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1W

Pokorná Emíliesl 127
09.09.23
sl 109
05.08.23
sl 98
16.07.23
sl 111
27.08.22
sl 30
16.04.22
pořadí24.45.29.29.33.
odstup % *)45,526,936,881,8107,3
% poražených soupeřů *)42,544,345,131,711,1
pořadí20222023celkem
průměr31.032.732.0
medián292929
modus292429
počet závodů235
průměrný odstup od vítěze % *)94,536,459,6
průměrné % poražených soupeřů *)21,444,034,9
počet jízd4610
lepší 1. jízda1
50,0%
3
100,0%
4
80,0%
čistých jízd0
0,0%
1
16,7%
1
10,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Pokorná Emíliesl 28
14.04.24
sl 27
13.04.24
sl 21
07.04.24
sl 19
06.04.24
sl 37
30.04.23
sl 36
29.04.23
pořadí8.7.10.9.9.10.
odstup %20,821,725,840,595,646,4
% poražených soupeřů22,214,318,227,320,010,0
pořadí20232024celkem
průměr9.58.58.8
medián989
modus979
počet závodů246
průměrný odstup od vítěze %71,027,241,8
průměrné % poražených soupeřů15,020,518,7
počet jízd3811
lepší 1. jízda0
0,0%
2
50,0%
2
33,3%
čistých jízd1
33,3%
0
0,0%
1
9,1%

Kategorie C2X

Pokorná Emíliesl 137
02.10.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
pořadí6.22.23.
odstup %119,758,056,0
% poražených soupeřů50,012,54,3
pořadí20212022celkem
průměr22.56.017.0
medián22622
modus2266
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %57,0119,777,9
průměrné % poražených soupeřů8,450,022,3
počet jízd426
lepší 1. jízda2
100,0%
1
100,0%
3
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Pokorná Emíliesl 28
14.04.24
sl 27
13.04.24
sl 21
07.04.24
sl 19
06.04.24
sl 147
08.10.23
sl 146
07.10.23
sl 139
01.10.23
sl 132
17.09.23
sl 131
16.09.23
sl 114
20.08.23
sl 113
19.08.23
sl 112
13.08.23
sl 111
12.08.23
sl 110
06.08.23
sl 109
05.08.23
sl 98
16.07.23
sl 97
15.07.23
sl 90
02.07.23
sl 89
01.07.23
sl 78
18.06.23
sl 77
17.06.23
sl 62
21.05.23
sl 61
20.05.23
sl 59
14.05.23
sl 58
13.05.23
sl 37
30.04.23
sl 36
29.04.23
sl 33
23.04.23
sl 32
22.04.23
sl 28
15.04.23
sl 20
09.04.23
sl 19
08.04.23
sl 137
02.10.22
sl 136
01.10.22
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 129
18.09.22
sl 128
17.09.22
sl 104
07.08.22
sl 103
06.08.22
sl 146
19.06.22
sl 145
18.06.22
sl 63
22.05.22
sl 62
21.05.22
sl 57
15.05.22
sl 31
17.04.22
sl 30
16.04.22
sl 149
15.04.22
sl 28
10.04.22
sl 26
09.04.22
sl 21
03.04.22
sl 20
02.04.22
sl 145
03.10.21
sl 144
02.10.21
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 138
19.09.21
sl 137
18.09.21
sl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
pořadí9.4.5.9.13.14.38.10.27.42.47.17.17.37.45.29.39.20.13.33.30.22.20.14.19.19.15.13.16.19.9.10.17.28.34.33.19.21.40.51.24.25.37.37.37.30.33.28.9.7.16.15.18.42.64.69.31.31.79.76.45.45.82.82.18.20.
odstup %6,54,65,424,416,612,625,215,029,156,7152,838,934,224,826,936,896,820,417,642,540,140,028,814,918,338,320,832,960,590,321,617,843,841,134,929,226,530,933,10,862,747,639,647,149,8161,9107,3142,246,370,349,636,917,746,254,146,447,536,0110,051,7255,8113,1315,7346,825,128,0
% poražených soupeřů73,390,385,770,468,469,035,183,655,28,98,056,857,950,044,345,111,669,880,325,640,848,853,767,558,141,957,663,650,0---63,664,066,752,642,148,448,647,430,418,011,514,356,158,123,49,411,110,0------16,722,263,026,88,78,126,836,23,78,5---2,23,64,732,029,6
pořadí2021202220232024celkem
průměr50.127.123.16.829.0
medián452819524
modus18371399
počet závodů142028466
průměrný odstup od vítěze %106,755,138,310,256,2
průměrné % poražených soupeřů18,129,449,379,938,5
počet jízd2738558128
lepší 1. jízda6
42,9%
8
40,0%
13
46,4%
0
0,0%
27
40,9%
čistých jízd1
3,7%
4
10,5%
5
9,1%
0
0,0%
10
7,8%

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1W

Pokorná Emíliesl 165
23.07.23
sl 103
22.07.23
pořadí15.14.
odstup %97,566,2
% poražených soupeřů17,613,3
pořadí2023celkem
průměr14.514.5
medián1414
modus1414
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %81,881,8
průměrné % poražených soupeřů15,515,5
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1W

Pokorná Emíliesl 112
13.08.23
sl 111
12.08.23
sl 62
21.05.23
sl 61
20.05.23
sl 33
23.04.23
sl 32
22.04.23
sl 87
03.07.22
sl 86
02.07.22
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
pořadí17.17.22.20.13.16.30.28.45.45.
odstup %38,934,240,028,832,960,540,638,5255,8113,1
% poražených soupeřů56,857,948,853,763,650,032,638,6---2,2
pořadí202120222023celkem
průměr45.029.017.525.3
medián45281720
modus45281717
počet závodů22610
průměrný odstup od vítěze %184,439,639,268,3
průměrné % poražených soupeřů1,135,655,140,4
počet jízd341219
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
3
50,0%
5
50,0%
čistých jízd0
0,0%
2
50,0%
0
0,0%
2
10,5%
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále