Rutarová Kateřina, 2005

Vodní sporty Desná
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: 2   C2: 3  sjezd K1: 3   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1W sjezd 8. 4/DM 4.7211,4
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1W slalom 31. 16/DM
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1W sjezd 26. 6/DM 8.9718,6
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 26. 5/DM 9.5419,4
28.08.2021 Veřejný závod ve sprintu na Lipně Řeska Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.k K1W sjezd 9. 3/DM 6.5511,4
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 17. 4/DM 15.5814,5
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 15. 5/DM 10.3711,1
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři C1W slalom 19. 7/DM 18.9717,7
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 11. 5/DM 7.077,3
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1W slalom 21. 7/DM 55.7758,8
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1W slalom 41. 12/DM 31.1735,3
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1W slalom 21. 6/DM 58.9750,3
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1W slalom 33. 12/DM 17.1215,6
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 10. 5/DM 12.6216,3
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 8. 4/DM 4.566,0
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 11. 5/DM 23.6626,8
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 11. 4/DM 10.5612,5
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1W sjezd 22. 7/DM 87.2813,0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1W sjezd 22. 6/DM 72.0211,2
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W slalom 38. 16/DM 24.2721,8
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W slalom 36. 14/DM 22.9821,3
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 24. 5/DM 7.5715,1
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 20. 5/DM 8.6317,5
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 16. 4/DM 33.5531,8
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 5. 4/DM 10.9410,8
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1W sjezd 19. 4/DM 204.4315,5
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1W sjezd 21. 4/DM 206.9415,7
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 13. 4/DM 17.3015,0
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 9. 3/DM 5.905,2
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2X slalom
JURAJDOVÁ Veronika
8. 2/DM 36.7027,8
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 16. 5/DM 29.8026,8
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 10. 4/DM 12.3011,3
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2X slalom
JURAJDOVÁ Veronika
10. 4/DM 83.9061,1
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 13. 5/DM 15.9017,5
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 4. 1/DM 2.803,3
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 10. 2/DM 13.0014,5
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 6. 1/DM 7.709,2
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 10. 5/DM 9.4914,2
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 35. 14/DM 32.4029,4
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka K1W slalom 41. 14/DM 43.3845,8
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota C1W slalom 13. 3/DM 20.8022,0
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota K1W slalom 8. 2/DM 8.809,9
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL C1W slalom 16. 6/DM 36.5034,8
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL K1W slalom 5. 2/DM 4.004,2
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 38. 12/DM 30.9031,2
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 53. 16/DM 46.1644,4
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 42. 12/DM 40.4149,2
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 43. 13/DM 50.7463,6
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 28. 11/DM 140.9019,4
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 29. 12/DM 169.9824,2
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 25. 9/DM 13.8128,3
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 33. 12/DM 13.3227,5
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 10. 4/DM 17.5016,4
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 19. 6/ZS 30.2025,2
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 11. 5/ZS 15.2013,4
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
JURAJDOVÁ Veronika
9. 4/ZS 25.8017,6
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 16. 7/ZS 27.9021,3
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 9. 4/ZS 12.309,8
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
JURAJDOVÁ Veronika
11. 5/ZS 19.9012,2
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1W slalom 41. 13/ZS 42.1643,8
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1W slalom 46. 15/ZS 50.9752,0
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W sjezd 16. 4/ZS 6.4015,3
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 40. 14/ZS 58.9056,5
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W sjezd 9. 9/ZS 6.5714,0
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 23. 16/ZS 21.8823,6
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 12. 3/ZS 20.8021,5
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 4. 2/ZS 9.4010,6
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 7. 2/ZS 15.2015,4
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 4. 2/ZS 8.609,3
28.07.2019 Slalom přebor Jm kraje viz. sobota K1W slalom    
27.07.2019 Slalom - přebor Brna řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL C1W slalom 8. 2/ZS 24.3023,2
27.07.2019 Slalom - přebor Brna řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL K1W slalom 4. 1/ZS 8.908,6
14.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1W slalom    
13.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1W slalom 23. 4/ZS 27.9032,8
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd    
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 27. 10/ZS 208.4228,0
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 15. 10/ZS 63.0057,9
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 21. 17/ZS 25.8825,5
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 15. 11/ZS 49.0943,3
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 20. 16/ZS 24.6124,1
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1W slalom 47.   61.8457,6
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1W slalom 47. 11/ZS 62.9260,9
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C1W slalom 13. 5/ZS 23.9020,8
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1W slalom 3. 3/ZS 12.9013,1
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C1W slalom 11. 3/ZS 25.7021,8
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1W slalom 4. 4/ZS 8.808,6
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 34. 9/ZS 44.9739,7
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 34. 7/ZS 53.3548,3
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1W slalom 11. 4/ZS 38.2032,5
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 7. 4/ZS 18.1016,4
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C1W slalom 9. 3/ZS 11.809,3
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1W slalom 8. 3/ZS 4.904,4
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C2X slalom
JURAJDOVÁ Veronika
6. 2/ZS 29.3019,8
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C1W slalom 13. 4/ZS 20.0016,0
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1W slalom 7. 2/ZS 10.8010,0
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C2X slalom
JURAJDOVÁ Veronika
6. 2/ZS 22.3013,6
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 3. 2/ZS 10.508,0
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 4. 2/ZS 9.408,2
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C2M slalom
JURAJDOVÁ Veronika
4. 1/ZS 13.408,3
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 5. 2/ZS 10.807,7
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 4. 2/ZS 11.609,5
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C2M slalom
JURAJDOVÁ Veronika
1. 1/ZS
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 16. 13/ZS 25.1121,9
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 14. 13/ZS 20.9717,0
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1W sjezd 11. 3/ZS 165.1019,2
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 13. 5/ZS 199.3020,1
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1W sjezd 10. 3/ZS 142.7016,9
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština K1W sjezd 14. 5/ZS 200.6020,4
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 12. 4/ZS 174.8021,6
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 18. 4/ZS 207.5022,3
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 16. 4/ZS 189.2023,3
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 18. 4/ZS 242.0025,2
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1W slalom 24. 11/ZS 39.7044,5
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom 24. 9/ZS 19.3022,7
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1W slalom 20. 8/ZS 31.9034,6
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom 25. 8/ZS 23.7027,2
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1W slalom 48. 16/ZS 72.8885,4
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1W slalom 59. 17/ZS 125.76148,8
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 28. 21/ZS 34.8742,4
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem K1W slalom 16. 12/ZS 30.5231,4
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. K1W slalom 23. 16/ZS 38.5141,8
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1W slalom 57. 15/ZS 185.37179,4
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1W slalom 58. 15/ZS 667.33648,6
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C1W slalom 10. 5/ZS 48.7037,9
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1W slalom 14. 5/ZS 19.0015,8
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C1W slalom 10. 5/ZS 61.8042,0
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1W slalom 9. 3/ZS 23.1018,1
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 58. 15/ZS 139.37140,4
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 53. 12/ZS 80.1882,0
13.05.2018 Slalom v Ostravě C1W slalom 13. 6/ZS 41.3032,4
13.05.2018 Slalom v Ostravě K1W slalom 10. 2/ZS 12.8011,1
12.05.2018 Slalom v Ostravě C1W slalom 15. 7/ZS 51.9045,4
12.05.2018 Slalom v Ostravě K1W slalom 13. 3/ZS 14.5013,7
06.05.2018 Slalom v Zábřehu K1W slalom 14. 5/ZS 10.308,7
06.05.2018 Slalom v Zábřehu C2X slalom
HŘEBÍČKOVÁ Hanna
7. 4/ZS 30.5021,8
05.05.2018 Slalom v Zábřehu K1W slalom 20. 8/ZS 18.8015,3
05.05.2018 Slalom v Zábřehu C2X slalom
HŘEBÍČKOVÁ Hanna
7. 4/ZS 44.5031,2
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 22. 16/ZS 41.6637,8
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 27. 20/ZS 57.7249,9
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 20. 9/ZS 233.6026,2
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 21. 11/ZS 275.9026,8
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 21. 8/ZS 314.1030,3
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 22. 9/ZS 266.5029,9
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 19. 7/ZS 174.0030,3
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 20. 7/ZS 243.5033,0
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 20. 7/ZS 243.8033,4
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 20. 6/ZS 153.0027,2
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 27. 6/ZM 28.0026,5
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
HŘEBÍČKOVÁ Hanna
13. 4/ZM 52.6041,0
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 26. 6/ZM 27.3026,7
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
HŘEBÍČKOVÁ Hanna
16. 4/ZM 50.4041,1
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 37. 18/ZM 98.5494,6
25.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W sjezd    
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 10. 2/ZM 23.9527,0
24.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W sjezd 10. 4/ZM 14.5828,0
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 11. 2/ZM 21.1623,6
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 41. 11/ZM 230.3541,5
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 45. 10/ZM 462.8046,8
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1W slalom 26. 11/ZM 26.7427,4
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1W slalom 33. 14/ZM 49.8142,6
30.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 10. 4/ZM 36.0031,6
30.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C2M slalom
HŘEBÍČKOVÁ Hanna
4. 1/ZM 71.8042,7
29.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 13. 5/ZM 45.2043,9
29.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C2M slalom
HŘEBÍČKOVÁ Hanna
4. 1/ZM 50.6032,2
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le K1W sjezd 22. 8/ZM 400.1044,8
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin K1W sjezd 23. 8/ZM 492.5047,2
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post K1W sjezd 20. 5/ZM 389.7045,7
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo K1W sjezd 21. 6/ZM 449.0044,3
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 34. 8/ZM 42.4039,7
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
HŘEBÍČKOVÁ Hanna
30. 6/ZM 76.8059,9
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 36. 9/ZM 42.9036,1
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
HŘEBÍČKOVÁ Hanna
31. 6/ZM 101.9074,3
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1W slalom 40. 17/ZM 96.2990,0
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
HŘEBÍČKOVÁ Hanna
12. 2/ZM 83.2065,6
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 16. 4/ZM 37.8034,4
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
HŘEBÍČKOVÁ Hanna
12. 2/ZM 81.1057,3
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 17. 3/ZM 33.6027,7
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 38. 9/ZM 335.0659,5
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 43. 8/ZM 588.6060,7
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1W slalom 22. 7/ZM 121.96109,2
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1W slalom 22. 7/ZM 72.5085,0
08.05.2016 Slalom v Opavě USD Opava K1W slalom 19. 2/ZM 361.40336,2
07.05.2016 Slalom v Opavě na USD v Opavě K1W slalom 23. 5/ZM 356.10298,0
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 15. 4/ZM 46.6047,8
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 18. 5/ZM 52.5052,3
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 21. 4/ZM 526.6053,7
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 21. 4/ZM 393.7045,6
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 23. 6/ZM 419.6049,1
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 24. 7/ZM 525.1053,0
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2W slalom 6.   15.0011,3
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C2W slalom 11.   25.2018,8
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu PW slalom 9. 6/PZZ 35.6132,7
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu PW slalom 12. 8/PZZ 49.6245,8
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
HŘEBÍČKOVÁ Hanna
16. 1/PZ 219.80166,0
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi PW slalom 9. 4/PZZ 53.4041,3
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
HŘEBÍČKOVÁ Hanna
16. 1/PZ 110.7082,5
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi PW slalom 8. 4/PZZ 51.7040,9
14.06.2015 Slalom v Kroměříži PW slalom 15. 8/PZZ 107.1089,4
13.06.2015 Slalom v Kromeříži PW slalom 14. 7/PZZ 83.0067,3
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PW slalom 15. 8/PZZ 198.30165,0
10.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory K1M slalom
předžáci
10. 5/PZZ 210.40152,7
09.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory K1M slalom
předžáci
10. 5/PZZ 394.70295,4
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom
předžáci
15. 5/PZZ 124.0788,7
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom
předžáci
21. 8/PZZ 402.49306,6
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Rutarová KateřinaVodní sporty Desná K1: 2   C1: 3+   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 23.09.20 updated from RVP
Rutarová KateřinaVodní sporty Desná K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 16.05.19 updated from RVP
Rutarová KateřinaVodní sporty Desná K1: 2   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 29.04.19 updated from RVP
Rutarová KateřinaVodní sporty Desná K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 15.11.18 updated from RVP
Rutarová KateřinaVodní sporty Desná K1: 3+   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 04.06.18 updated from RVP
Rutarová KateřinaVodní sporty Desná K1: 3+   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 27.03.18 updated from RVP
Rutarová KateřinaVodní sporty Desná K1: 3+   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Rutarová KateřinaVodní sporty Desná K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 02.07.17 updated from RVP
Rutarová KateřinaVodní sporty Desná K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Rutarová KateřinaVodní sporty Desná K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 22.06.14 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
0|5159|0|N

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
37.K1W 2/2 5
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
23.C1W 5/6 66
17.K1W 5/6 488
Slalom: Oblastní žebříček Morava
18.C1W 1/1 6
10.K1W 1/1 54
Sjezd: Žebříček Český Pohár
23.K1W 8/8 120
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
27.K1W 5/9 6
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
16.K1W 5/8 66

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1W 1/1 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
36.K1W 4/5 31
Slalom: Oblastní žebříček Morava
16.C1W 5/6 90
14.C2X
Jurajdová Veronika
2/2 4
6.K1W 5/7 271
Sjezd: Žebříček Český Pohár
39.K1W 2/2 14
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
22.K1W 4/4 42

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
34.K1W 4/6 14
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
120.K1W 5/6 62
Slalom: Oblastní žebříček Morava
21.C1W 5/14 54
22.C2M
Jurajdová Veronika
2/2 4
15.C2X
Jurajdová Veronika
4/4 13
5.K1W 5/17 279
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
30.K1W 5/9 69

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1W 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
27.C1W 5/6 18
27.C2X
Hřebíčková Hanna
2/2 1
23.K1W 5/12 90
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
33.K1W 5/8 21

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Morava
41.C2M
Hřebíčková Hanna
4/4 3
31.K1W 5/8 54
Sjezd: Žebříček Český Pohár
49.K1W 2/2 27
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/8 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Hřebíčková Hanna
4/4 0
52.K1W 5/10 10
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 4/4 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Hřebíčková Hanna
1/1 0
 C2W 2/2 0
 K1M 2/2 0
 PW 5/6 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2020
K1W46

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202120202017
K1W233949

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2021202020192018
K1W37363454

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202120192018
C1W2363-
K1W17120165

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2021202020192017
K1W27636089

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20212020201920182017201620152014
C1W18162127----
K1W1065233152--
C2X-141527----
C2M--22-416847-
C2W------24-
K1M------121185
PW------20-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202120202019201820172016
K1W162230335941
Fotky nenalezeny.
0|5159|0|N

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
37.K1W 2/2 5
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
23.C1W 5/6 66
17.K1W 5/6 488
Slalom: Oblastní žebříček Morava
18.C1W 1/1 6
10.K1W 1/1 54
Sjezd: Žebříček Český Pohár
23.K1W 8/8 120
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
27.K1W 5/9 6
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
16.K1W 5/8 66

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1W 1/1 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
36.K1W 4/5 31
Slalom: Oblastní žebříček Morava
16.C1W 5/6 90
14.C2X
Jurajdová Veronika
2/2 4
6.K1W 5/7 271
Sjezd: Žebříček Český Pohár
39.K1W 2/2 14
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
22.K1W 4/4 42

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
34.K1W 4/6 14
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
120.K1W 5/6 62
Slalom: Oblastní žebříček Morava
21.C1W 5/14 54
22.C2M
Jurajdová Veronika
2/2 4
15.C2X
Jurajdová Veronika
4/4 13
5.K1W 5/17 279
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
30.K1W 5/9 69

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1W 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
27.C1W 5/6 18
27.C2X
Hřebíčková Hanna
2/2 1
23.K1W 5/12 90
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
33.K1W 5/8 21

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Morava
41.C2M
Hřebíčková Hanna
4/4 3
31.K1W 5/8 54
Sjezd: Žebříček Český Pohár
49.K1W 2/2 27
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/8 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Hřebíčková Hanna
4/4 0
52.K1W 5/10 10
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 4/4 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Hřebíčková Hanna
1/1 0
 C2W 2/2 0
 K1M 2/2 0
 PW 5/6 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2020
K1W46

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202120202017
K1W233949

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2021202020192018
K1W37363454

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202120192018
C1W2363-
K1W17120165

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2021202020192017
K1W27636089

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20212020201920182017201620152014
C1W18162127----
K1W1065233152--
C2X-141527----
C2M--22-416847-
C2W------24-
K1M------121185
PW------20-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202120202019201820172016
K1W162230335941

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
91 33 24 47     195
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár41.041.0411
K1W41.041.0411
NKZ46.246.03418
K1W46.246.03418
veřejné závody13.913.010125
K1W15.314.0461
C1W13.513.01333
C2M13.012.0411
C2X8.07.068
PW12.312.096
K1M14.010.0104
C2W8.56.062
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,01
K1W00,000,000,000,01
NKZ00,000,000,000,018
K1W00,000,000,000,018
veřejné závody10,800,021,632,4125
K1W00,000,011,611,661
C1W00,000,013,013,033
C2M19,100,000,019,111
C2X00,000,000,000,08
PW00,000,000,000,06
K1M00,000,000,000,04
C2W00,000,000,000,02
Celkem10,700,021,432,1144
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár2663300,0
K1W2663300,0
NKZ3513443812,9
K1W3513443812,9
veřejné závody2444910205221,3
K1W1201654143226,7
C1W6346271523,8
C2M225382400,0
C2X162741716,3
PW1137634218,2
K1M8159820000,0
C2W482250,0
Celkem2816320225318,9
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1W

Rutarová Kateřinasl 131
11.09.21
sl 130
12.09.20
sl 126
14.09.19
sl 121
31.08.19
sl 131
01.09.18
sl 133
02.09.17
sl 107
13.08.16
pořadí31.35.40.23.28.37.40.
odstup % *)0,029,456,523,642,494,690,0
% poražených soupeřů *)31,832,022,056,052,623,415,2
pořadí201620172018201920202021celkem
průměr40.037.028.031.535.031.033.4
medián40372823353135
modus40372823353140
počet závodů1112117
průměrný odstup od vítěze % *)90,094,642,440,129,40,048,1
průměrné % poražených soupeřů *)15,223,452,639,032,031,833,3
počet jízd22242214
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
3
42,9%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie K1W

Rutarová Kateřinasl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
pořadí38.36.41.38.53.42.43.41.46.47.47.34.34.48.59.57.58.58.53.
odstup %21,821,345,831,244,449,263,643,852,057,660,939,748,385,4148,8179,4648,6140,482,0
% poražených soupeřů19,622,224,540,318,833,933,329,822,416,416,442,142,117,53,3------5,016,1
pořadí2018201920202021celkem
průměr55.541.543.437.045.9
medián5741423646
modus5834383634
počet závodů665219
průměrný odstup od vítěze %214,150,446,821,698,1
průměrné % poražených soupeřů7,028,230,220,921,2
počet jízd111210437
lepší 1. jízda4
66,7%
0
0,0%
2
40,0%
1
50,0%
7
36,8%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
1
2,7%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Rutarová Kateřinasl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
pořadí17.19.21.21.10.11.15.15.
odstup %14,517,758,850,316,326,857,943,3
% poražených soupeřů40,735,713,013,064,061,530,030,0
pořadí20192021celkem
průměr15.016.516.1
medián151715
modus152115
počet závodů268
průměrný odstup od vítěze %50,630,735,7
průměrné % poražených soupeřů30,038,036,0
počet jízd41216
lepší 1. jízda1
50,0%
3
50,0%
4
50,0%
čistých jízd0
0,0%
4
33,3%
4
25,0%

Kategorie K1W

Rutarová Kateřinasl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 91
13.07.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
pořadí15.11.41.33.8.11.23.21.20.16.14.16.23.22.27.
odstup %11,17,335,315,66,012,532,825,524,121,917,031,441,837,849,9
% poražených soupeřů82,787,825,940,791,788,260,761,563,571,274,563,447,652,343,5
pořadí201820192021celkem
průměr22.018.819.820.1
medián22201120
modus16141111
počet závodů45615
průměrný odstup od vítěze %40,224,314,624,7
průměrné % poražených soupeřů51,766,369,563,7
počet jízd7101229
lepší 1. jízda4
100,0%
3
60,0%
3
50,0%
10
66,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
5
41,7%
5
17,2%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Rutarová Kateřinasl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 95
27.07.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
pořadí16.13.16.13.10.13.16.19.16.12.7.8.15.15.13.11.11.9.13.3.5.24.20.10.10.13.15.
odstup %31,815,026,817,514,522,034,825,221,321,515,423,257,943,320,821,832,59,316,08,07,744,534,637,942,032,445,4
% poražených soupeřů28,657,150,050,064,053,842,333,344,435,366,722,230,030,033,344,433,346,725,083,369,28,026,940,035,720,012,5
pořadí2018201920202021celkem
průměr15.311.213.516.012.8
medián1311131613
modus1011131613
počet závodů6146127
průměrný odstup od vítěze %39,523,121,831,826,8
průměrné % poražených soupeřů23,942,752,928,640,2
počet jízd102712251
lepší 1. jízda4
66,7%
4
28,6%
2
33,3%
0
0,0%
10
37,0%
čistých jízd3
30,0%
8
29,6%
0
0,0%
0
0,0%
11
21,6%

Kategorie C2M

Rutarová Kateřinasl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 38
30.04.17
sl 37
29.04.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 82
05.07.15
pořadí4.1.13.16.4.4.30.31.12.12.16.
odstup %8,30,041,041,142,732,259,974,365,657,3166,0
% poražených soupeřů40,0100,025,06,3------6,5---8,38,3---
pořadí2015201620172019celkem
průměr16.021.39.32.513.0
medián16124112
modus1612414
počet závodů144211
průměrný odstup od vítěze %166,064,339,34,153,5
průměrné % poražených soupeřů0,05,87,870,017,7
počet jízd288422
lepší 1. jízda0
0,0%
3
75,0%
0
0,0%
1
50,0%
4
36,4%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2W

Rutarová Kateřinasl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
pořadí6.11.
odstup %11,318,8
% poražených soupeřů84,871,4
pořadí2015celkem
průměr8.58.5
medián66
modus66
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %15,115,1
průměrné % poražených soupeřů78,178,1
počet jízd88
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd4
50,0%
4
50,0%

Kategorie C2X

Rutarová Kateřinasl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
pořadí8.10.9.11.6.6.7.7.
odstup %27,861,117,612,219,813,621,831,2
% poražených soupeřů30,010,038,528,644,444,425,014,3
pořadí201820192020celkem
průměr7.08.09.08.0
medián7687
modus7686
počet závodů2428
průměrný odstup od vítěze %26,515,844,425,6
průměrné % poražených soupeřů19,739,020,029,4
počet jízd48416
lepší 1. jízda0
0,0%
2
50,0%
1
50,0%
3
37,5%
čistých jízd0
0,0%
1
12,5%
0
0,0%
1
6,3%

Kategorie K1M

Rutarová Kateřinasl 36
10.05.15
sl 35
09.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
pořadí10.10.15.21.
odstup %152,7295,488,7306,6
% poražených soupeřů18,235,730,0---
pořadí20142015celkem
průměr18.010.014.0
medián151010
modus151010
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %197,7224,1210,9
průměrné % poražených soupeřů15,027,021,0
počet jízd448
lepší 1. jízda1
50,0%
2
100,0%
3
75,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Rutarová Kateřinasl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 95
27.07.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 38
30.04.17
sl 37
29.04.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 45
08.05.16
sl 44
07.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
pořadí5.9.10.4.6.8.5.10.11.9.4.4.4.21.20.3.4.7.8.7.4.4.16.14.24.25.16.23.14.9.10.13.14.20.22.27.27.26.10.11.26.33.10.13.34.36.16.17.22.22.19.23.15.18.
odstup %10,85,211,33,39,29,94,216,413,49,810,69,38,625,524,113,18,616,44,410,08,29,521,917,022,727,231,441,815,818,111,113,78,715,337,849,926,526,727,023,627,442,631,643,939,736,134,427,7109,285,0336,2298,047,852,3
% poražených soupeřů85,280,578,090,383,980,088,273,579,683,388,087,075,061,563,593,590,373,975,078,688,088,071,274,547,745,563,447,658,172,469,060,063,944,152,343,529,732,455,050,043,228,940,033,317,516,711,820,016,016,05,3---33,326,1
pořadí201620172018201920202021celkem
průměr22.219.518.18.87.45.014.7
medián19131678513
modus22101441054
počet závodů10812167154
průměrný odstup od vítěze %106,631,224,513,28,510,835,0
průměrné % poražených soupeřů16,339,155,679,482,185,256,9
počet jízd19162332142106
lepší 1. jízda3
30,0%
3
37,5%
4
33,3%
7
43,8%
2
28,6%
1
100,0%
20
37,0%
čistých jízd3
15,8%
3
18,8%
6
26,1%
9
28,1%
4
28,6%
2
100,0%
27
25,5%

Kategorie PW

Rutarová Kateřinasl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
sl 82
05.07.15
sl 71
14.06.15
sl 69
13.06.15
sl 51
17.05.15
pořadí9.12.9.15.14.15.
odstup %32,745,841,389,467,3165,0
% poražených soupeřů55,638,950,036,440,96,7
pořadí2015celkem
průměr12.312.3
medián1212
modus99
počet závodů66
průměrný odstup od vítěze %73,673,6
průměrné % poražených soupeřů38,138,1
počet jízd1111
lepší 1. jízda4
66,7%
4
66,7%
čistých jízd2
18,2%
2
18,2%

Český pohár sjezd

Kategorie K1W

Rutarová Kateřinasj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí22.22.21.25.33.41.45.
odstup %13,011,215,728,327,541,546,8
% poražených soupeřů54,351,245,940,020,02,44,3
pořadí201720202021celkem
průměr43.029.021.729.9
medián41252225
modus41252222
počet závodů2237
průměrný odstup od vítěze %44,127,913,326,3
průměrné % poražených soupeřů3,430,050,531,2

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1W

Rutarová Kateřinasj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
pořadí22.21.28.38.43.
odstup %13,015,719,459,560,7
% poražených soupeřů54,345,949,1------
pořadí201620202021celkem
průměr40.528.021.530.4
medián38282128
modus38282121
počet závodů2125
průměrný odstup od vítěze %60,119,414,433,7
průměrné % poražených soupeřů0,049,150,129,9

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1W

Rutarová Kateřinasj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí22.22.21.28.29.25.33.27.41.45.
odstup %13,011,215,719,424,228,327,528,041,546,8
% poražených soupeřů54,351,245,949,147,240,020,031,62,44,3
pořadí2017201920202021celkem
průměr43.027.028.821.729.3
medián4127282227
modus4127252222
počet závodů214310
průměrný odstup od vítěze %44,128,024,913,325,6
průměrné % poražených soupeřů3,431,639,150,534,6

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1W

Rutarová Kateřinasj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
pořadí22.22.21.28.29.25.33.27.11.13.10.14.12.18.16.18.21.20.21.22.19.20.20.20.41.45.22.23.21.20.21.21.23.24.
odstup %13,011,215,719,424,228,327,528,019,220,116,920,421,622,323,325,226,826,230,329,930,333,027,233,441,546,844,847,244,345,745,653,749,153,0
% poražených soupeřů54,351,245,949,147,240,020,031,654,550,059,143,542,132,040,034,623,120,828,616,05,35,09,59,52,44,34,54,39,113,6------4,3---
pořadí201620172018201920202021celkem
průměr22.328.720.415.428.821.721.9
medián21222014282221
modus21202018252221
počet závodů46894334
průměrný odstup od vítěze %50,345,129,621,924,913,330,7
průměrné % poražených soupeřů1,16,414,743,039,150,525,2

Český pohár sprint

Kategorie K1W

Rutarová Kateřinasj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
pořadí26.26.24.20.
odstup %18,619,415,117,5
% poražených soupeřů40,540,536,147,2
pořadí2021celkem
průměr24.024.0
medián2424
modus2626
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %17,617,6
průměrné % poražených soupeřů41,141,1

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1W

Rutarová Kateřinasj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 128
15.09.19
sj 123
01.09.19
pořadí8.10.16.9.
odstup %11,414,215,314,0
% poražených soupeřů79,467,951,675,0
pořadí201920202021celkem
průměr12.510.08.010.8
medián91089
modus91088
počet závodů2114
průměrný odstup od vítěze %14,714,211,413,8
průměrné % poražených soupeřů63,367,979,468,5

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1W

Rutarová Kateřinasj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 123
28.08.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
pořadí26.26.9.24.20.
odstup %18,619,411,415,117,5
% poražených soupeřů40,540,538,536,147,2
pořadí2021celkem
průměr21.021.0
medián2424
modus2626
počet závodů55
průměrný odstup od vítěze %16,416,4
průměrné % poražených soupeřů40,640,6

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1W

Rutarová Kateřinasj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 87
24.06.17
pořadí26.26.24.20.10.
odstup %18,619,415,117,528,0
% poražených soupeřů40,540,536,147,210,0
pořadí20172021celkem
průměr10.024.021.2
medián102424
modus102626
počet závodů145
průměrný odstup od vítěze %28,017,619,7
průměrné % poražených soupeřů10,041,134,9
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále