Rutarová Kateřina, 2005

Vodní sporty Desnáregistrační číslo: 128015
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: 3+   C2: 3  sjezd K1: 1   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 8. 1/DS 10.4010,3OM
65
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 17. 4/DS 27.1026,0OM
7
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 9. 2/DS 10.6010,7OM
71
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 19. 5/DS 29.0028,2OM
7
18.09.2022 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 48. 14/DS 55.2452,3NKZ
0
17.09.2022 5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 34. 12/DS 31.3629,2NKZ
5
10.09.2022 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 40. 16/DS 54.2556,3-
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné K1W sjezd 19. 8/DS 6.7913,5ČP/OČ/OM
21/0/51
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 19. 9/DS 7.7915,3ČP/OČ/OM
23/0/57
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km K1W sjezd 10. 3/DS 4.748,4ČP/OČ/OM
37/0/24
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový K1W sjezd 9. 3/DS 168.8219,6ČP/OČ/OM
40/0/12
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1W sjezd 17. 9/DS 109.8220,5OČ/OM
0/14
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1W sjezd 17. 9/DS 118.3021,9OČ/OM
0/19
12.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 4. 2/DS 7.066,2OM
7
12.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2W slalom
PAVELKOVÁ Eva
1. 1/DS OM
2
12.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 2. 2/DS 9.0210,0OM
42
11.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Reka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 5. 2/DS 13.9313,4OM
8
11.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Reka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2W slalom
PAVELKOVÁ Eva
1. 1/DS OM
2
11.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Reka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 2. 1/DS 2.983,2OM
51
05.06.2022 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 37. 12/DS 26.4527,2NKZ
2
04.06.2022 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 29. 9/DS 24.2024,6NKZ
10
29.05.2022 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1W slalom 34. 13/DS 28.5831,8NKZ
7
28.05.2022 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1W slalom 41. 15/DS 48.9544,6NKZ
0
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí K1W sjezd 28. 10/DS 16.8322,9ČP/OČ/OM
8/0/5
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu K1W sjezd 16. 8/DS 5.8211,6ČP/OČ/OM
27/0/24
15.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory C1W slalom 10. 3/DS 22.1019,1OM
4
15.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory C2M slalom
PAVELKOVÁ Eva
4. 1/DS 22.3015,6OM
1
15.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory K1W slalom 2. 1/DS 1.401,3OM
46
14.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory C1W slalom 3. 2/DS 8.807,4OM
14
14.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory K1W slalom 2. 1/DS 2.802,6OM
46
14.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory C2M slalom
PAVELKOVÁ Eva
4. 1/DS 24.1016,3OM
2
01.05.2022 6. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1W sjezd 12. 6/DS 111.8712,2ČP/OČ/OM
33/0/6
30.04.2022 5. Český pohár ve sprintu ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1W sjezd 15. 6/DS 13.0113,9ČP/OČ/OM
27/0/1
24.04.2022 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 10. 4/DS 204.5017,9ČP/OČ/OM
37/0/6
23.04.2022 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 10. 4/DS 185.6915,6ČP/OČ/OM
37/0/6
17.04.2022 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 7. 3/DS 11.9010,8OM
5
17.04.2022 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C2M slalom
PAVELKOVÁ Eva
2. 1/DS 14.4010,2OM
1
17.04.2022 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 2. 1/DS 8.709,5OM
38
16.04.2022 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W sjezd 2. 1/DS 2.702,6OM
17
16.04.2022 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 6. 3/DS 7.806,6OM
6
16.04.2022 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C2M slalom
PAVELKOVÁ Eva
2. 1/DS 12.708,2OM
1
16.04.2022 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 2. 1/DS 6.206,1OM
40
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 21. 8/DS 191.8918,0ČP/OČ/OM
15/0/21
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 16. 7/DS 80.348,4ČP/OČ/OM
25/0/21
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 9. 3/DS 129.2017,0OM
9
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 12. 4/DS 119.6015,6OM
8
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. K1W sjezd 11. 4/DS 119.8015,7OM
10
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 15. 5/DS 121.0015,7OM
7
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy K1W slalom 33. 13/DM 19.7821,0NKZ
6
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy K1W slalom 37. 16/DM 21.9423,5NKZ
2
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 18. 5/DM 20.2019,5OM
6
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 6. 3/DM 7.708,0OM
53
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 13. 5/DM 18.0016,9OM
24
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 7. 3/DM 11.8012,1OM
50
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja K1W slalom 36. 16/DM 27.3325,5NKZ
5
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja K1W slalom 35. 16/DM 39.9337,7NKZ
5
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1W sjezd 8. 4/DM 4.7211,4-
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1W slalom 31. 16/DM 33.3134,0-
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1W sjezd 26. 6/DM 8.9718,6ČP/OČ/OM
15/0/9
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 26. 5/DM 9.5419,4ČP/OČ/OM
15/0/9
28.08.2021 Veřejný závod ve sprintu na Lipně Řeska Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.k K1W sjezd 9. 3/DM 6.5511,4
6
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 17. 4/DM 15.5814,5
9
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 15. 5/DM 10.3711,1
115
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři C1W slalom 19. 7/DM 18.9717,7
8
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 11. 5/DM 7.077,3
134
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1W slalom 21. 7/DM 55.7758,8
3
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1W slalom 41. 12/DM 31.1735,3
14
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1W slalom 21. 6/DM 58.9750,3
3
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1W slalom 33. 12/DM 17.1215,6
46
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 10. 5/DM 12.6216,3
27
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 8. 4/DM 4.566,0
100
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 11. 5/DM 23.6626,8
19
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 11. 4/DM 10.5612,5
93
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1W sjezd 22. 7/DM 87.2813,0ČP/OČ/OM
14/0/10
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1W sjezd 22. 6/DM 72.0211,2ČP/OČ/OM
14/0/11
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W slalom 38. 16/DM 24.2721,8NKZ
2
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W slalom 36. 14/DM 22.9821,3NKZ
3
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 24. 5/DM 7.5715,1ČP/OČ/OM
11/0/7
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 20. 5/DM 8.6317,5ČP/OČ/OM
17/0/21
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 16. 4/DM 33.5531,8OM
6
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 5. 4/DM 10.9410,8OM
54
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1W sjezd 19. 4/DM 204.4315,5ČP/OČ/OM
19/0/14
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1W sjezd 21. 4/DM 206.9415,7ČP/OČ/OM
15/0/10
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 13. 4/DM 17.3015,0OM
25
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 9. 3/DM 5.905,2OM
54
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2X slalom
JURAJDOVÁ Veronika
8. 2/DM 36.7027,8OM
3
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 16. 5/DM 29.8026,8OM
14
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 10. 4/DM 12.3011,3OM
50
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2X slalom
JURAJDOVÁ Veronika
10. 4/DM 83.9061,1OM
1
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 13. 5/DM 15.9017,5OM
11
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 4. 1/DM 2.803,3OM
56
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 10. 2/DM 13.0014,5OM
24
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 6. 1/DM 7.709,2OM
51
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 10. 5/DM 9.4914,2-
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 35. 14/DM 32.4029,4-
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka K1W slalom 41. 14/DM 43.3845,8ČP/NKZ
0/12
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota C1W slalom 13. 3/DM 20.8022,0OM
16
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota K1W slalom 8. 2/DM 8.809,9OM
51
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL C1W slalom 16. 6/DM 36.5034,8OM
10
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL K1W slalom 5. 2/DM 4.004,2OM
59
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 38. 12/DM 30.9031,2NKZ
8
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 53. 16/DM 46.1644,4NKZ
0
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 42. 12/DM 40.4149,2NKZ
6
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 43. 13/DM 50.7463,6NKZ
5
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 28. 11/DM 140.9019,4OČ/OM
0/13
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 29. 12/DM 169.9824,2OČ/OM
0/12
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 25. 9/DM 13.8128,3ČP/OČ/OM
11/0/12
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 33. 12/DM 13.3227,5ČP/OČ/OM
3/0/5
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 10. 4/DM 17.5016,4OM
37
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 19. 6/ZS 30.2025,2OM
8
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 11. 5/ZS 15.2013,4OM
66
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
JURAJDOVÁ Veronika
9. 4/ZS 25.8017,6OM
4
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 16. 7/ZS 27.9021,3OM
11
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 9. 4/ZS 12.309,8OM
77
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
JURAJDOVÁ Veronika
11. 5/ZS 19.9012,2OM
3
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1W slalom 41. 13/ZS 42.1643,8NKZ
1
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1W slalom 46. 15/ZS 50.9752,0NKZ
0
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W sjezd 16. 4/ZS 6.4015,3-
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 40. 14/ZS 58.9056,5-
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W sjezd 9. 9/ZS 6.5714,0-
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 23. 16/ZS 21.8823,6-
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 12. 3/ZS 20.8021,5OM
7
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 4. 2/ZS 9.4010,6OM
38
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 7. 2/ZS 15.2015,4OM
15
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 4. 2/ZS 8.609,3OM
38
28.07.2019 Slalom přebor Jm kraje viz. sobota K1W slalom     OM
0
27.07.2019 Slalom - přebor Brna řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL C1W slalom 8. 2/ZS 24.3023,2OM
2
27.07.2019 Slalom - přebor Brna řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL K1W slalom 4. 1/ZS 8.908,6OM
12
14.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1W slalom    
0
13.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1W slalom 23. 4/ZS 27.9032,8
62
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd     -
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 27. 10/ZS 208.4228,0OČ/OM
0/7
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 15. 10/ZS 63.0057,9OČ/OM
0/4
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 21. 17/ZS 25.8825,5OČ/OM
0/21
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 15. 11/ZS 49.0943,3OČ/OM
0/5
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 20. 16/ZS 24.6124,1OČ/OM
0/21
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1W slalom 47.   61.8457,6NKZ
0
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1W slalom 47. 11/ZS 62.9260,9NKZ
0
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C1W slalom 13. 5/ZS 23.9020,8OM
7
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1W slalom 3. 3/ZS 12.9013,1OM
51
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C1W slalom 11. 3/ZS 25.7021,8OM
9
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1W slalom 4. 4/ZS 8.808,6OM
47
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 34. 9/ZS 44.9739,7NKZ
7
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 34. 7/ZS 53.3548,3NKZ
6
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1W slalom 11. 4/ZS 38.2032,5OM
5
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 7. 4/ZS 18.1016,4OM
23
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C1W slalom 9. 3/ZS 11.809,3OM
8
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1W slalom 8. 3/ZS 4.904,4OM
24
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C2X slalom
JURAJDOVÁ Veronika
6. 2/ZS 29.3019,8OM
3
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C1W slalom 13. 4/ZS 20.0016,0OM
5
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1W slalom 7. 2/ZS 10.8010,0OM
28
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C2X slalom
JURAJDOVÁ Veronika
6. 2/ZS 22.3013,6OM
3
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 3. 2/ZS 10.508,0OM
10
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 4. 2/ZS 9.408,2OM
28
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C2M slalom
JURAJDOVÁ Veronika
4. 1/ZS 13.408,3OM
1
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 5. 2/ZS 10.807,7OM
9
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 4. 2/ZS 11.609,5OM
28
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C2M slalom
JURAJDOVÁ Veronika
1. 1/ZS OM
3
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 16. 13/ZS 25.1121,9OČ/OM
0/17
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 14. 13/ZS 20.9717,0OČ/OM
0/22
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1W sjezd 11. 3/ZS 165.1019,2OM
13
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 13. 5/ZS 199.3020,1OM
13
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1W sjezd 10. 3/ZS 142.7016,9OM
17
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština K1W sjezd 14. 5/ZS 200.6020,4OM
8
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 12. 4/ZS 174.8021,6OM
10
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 18. 4/ZS 207.5022,3OM
10
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 16. 4/ZS 189.2023,3OM
15
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 18. 4/ZS 242.0025,2OM
11
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1W slalom 24. 11/ZS 39.7044,5OM
2
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom 24. 9/ZS 19.3022,7OM
19
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1W slalom 20. 8/ZS 31.9034,6OM
6
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom 25. 8/ZS 23.7027,2OM
18
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1W slalom 48. 16/ZS 72.8885,4NKZ
0
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1W slalom 59. 17/ZS 125.76148,8NKZ
0
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 28. 21/ZS 34.8742,4-
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem K1W slalom 16. 12/ZS 30.5231,4OČ/OM
0/11
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. K1W slalom 23. 16/ZS 38.5141,8OČ/OM
0/8
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1W slalom 57. 15/ZS 185.37179,4NKZ
0
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1W slalom 58. 15/ZS 667.33648,6NKZ
0
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C1W slalom 10. 5/ZS 48.7037,9OM
5
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1W slalom 14. 5/ZS 19.0015,8OM
16
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C1W slalom 10. 5/ZS 61.8042,0OM
4
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1W slalom 9. 3/ZS 23.1018,1OM
19
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 58. 15/ZS 139.37140,4NKZ
0
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 53. 12/ZS 80.1882,0NKZ
0
13.05.2018 Slalom v Ostravě C1W slalom 13. 6/ZS 41.3032,4OM
1
13.05.2018 Slalom v Ostravě K1W slalom 10. 2/ZS 12.8011,1OM
17
12.05.2018 Slalom v Ostravě C1W slalom 15. 7/ZS 51.9045,4OM
0
12.05.2018 Slalom v Ostravě K1W slalom 13. 3/ZS 14.5013,7OM
15
06.05.2018 Slalom v Zábřehu K1W slalom 14. 5/ZS 10.308,7OM
17
06.05.2018 Slalom v Zábřehu C2X slalom
HŘEBÍČKOVÁ Hanna
7. 4/ZS 30.5021,8OM
1
05.05.2018 Slalom v Zábřehu K1W slalom 20. 8/ZS 18.8015,3OM
9
05.05.2018 Slalom v Zábřehu C2X slalom
HŘEBÍČKOVÁ Hanna
7. 4/ZS 44.5031,2OM
0
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 22. 16/ZS 41.6637,8OČ/OM
0/11
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 27. 20/ZS 57.7249,9OČ/OM
0/10
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 20. 9/ZS 233.6026,2OM
5
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 21. 11/ZS 275.9026,8OM
5
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 21. 8/ZS 314.1030,3OM
6
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 22. 9/ZS 266.5029,9OM
3
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 19. 7/ZS 174.0030,3OM
1
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 20. 7/ZS 243.5033,0OM
1
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 20. 7/ZS 243.8033,4OM
2
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 20. 6/ZS 153.0027,2OM
0
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 27. 6/ZM 28.0026,5OM
10
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
HŘEBÍČKOVÁ Hanna
13. 4/ZM 52.6041,0OM
2
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 26. 6/ZM 27.3026,7OM
11
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
HŘEBÍČKOVÁ Hanna
16. 4/ZM 50.4041,1OM
0
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 37. 18/ZM 98.5494,6-
25.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W sjezd     OM
0
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 10. 2/ZM 23.9527,0OM
9
24.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W sjezd 10. 4/ZM 14.5828,0OM
0
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 11. 2/ZM 21.1623,6OM
9
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 41. 11/ZM 230.3541,5ČP/OČ/OM
13/0/0
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 45. 10/ZM 462.8046,8ČP/OČ/OM
14/0/0
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1W slalom 26. 11/ZM 26.7427,4OM
15
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1W slalom 33. 14/ZM 49.8142,6OM
9
30.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 10. 4/ZM 36.0031,6OM
3
30.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C2M slalom
HŘEBÍČKOVÁ Hanna
4. 1/ZM 71.8042,7OM
0
29.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 13. 5/ZM 45.2043,9OM
3
29.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C2M slalom
HŘEBÍČKOVÁ Hanna
4. 1/ZM 50.6032,2OM
1
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le K1W sjezd 22. 8/ZM 400.1044,8OM
0
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin K1W sjezd 23. 8/ZM 492.5047,2OM
0
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post K1W sjezd 20. 5/ZM 389.7045,7OM
0
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo K1W sjezd 21. 6/ZM 449.0044,3OM
0
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 34. 8/ZM 42.4039,7OM
3
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
HŘEBÍČKOVÁ Hanna
30. 6/ZM 76.8059,9OM
0
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 36. 9/ZM 42.9036,1OM
3
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
HŘEBÍČKOVÁ Hanna
31. 6/ZM 101.9074,3OM
0
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1W slalom 40. 17/ZM 96.2990,0-
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
HŘEBÍČKOVÁ Hanna
12. 2/ZM 83.2065,6OM
0
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 16. 4/ZM 37.8034,4OM
0
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
HŘEBÍČKOVÁ Hanna
12. 2/ZM 81.1057,3OM
0
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 17. 3/ZM 33.6027,7OM
1
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 38. 9/ZM 335.0659,5-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 43. 8/ZM 588.6060,7-
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1W slalom 22. 7/ZM 121.96109,2OM
1
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1W slalom 22. 7/ZM 72.5085,0OM
1
08.05.2016 Slalom v Opavě USD Opava K1W slalom 19. 2/ZM 361.40336,2OM
0
07.05.2016 Slalom v Opavě na USD v Opavě K1W slalom 23. 5/ZM 356.10298,0OM
0
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 15. 4/ZM 46.6047,8OM
2
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 18. 5/ZM 52.5052,3OM
1
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 21. 4/ZM 526.6053,7OM
0
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 21. 4/ZM 393.7045,6OM
0
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 23. 6/ZM 419.6049,1OM
0
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 24. 7/ZM 525.1053,0OM
0
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2W slalom 6.   15.0011,3OM
0
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C2W slalom 11.   25.2018,8OM
0
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu PW slalom 9. 6/PZZ 35.6132,7OM
0
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu PW slalom 12. 8/PZZ 49.6245,8OM
0
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
HŘEBÍČKOVÁ Hanna
16. 1/PZ 219.80166,0OM
0
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi PW slalom 9. 4/PZZ 53.4041,3OM
0
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
HŘEBÍČKOVÁ Hanna
16. 1/PZ 110.7082,5-
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi PW slalom 8. 4/PZZ 51.7040,9-
14.06.2015 Slalom v Kroměříži PW slalom 15. 8/PZZ 107.1089,4OM
0
13.06.2015 Slalom v Kromeříži PW slalom 14. 7/PZZ 83.0067,3OM
0
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PW slalom 15. 8/PZZ 198.30165,0OM
0
10.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory K1M slalom
předžáci
10. 5/PZZ 210.40152,7OM
0
09.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory K1M slalom
předžáci
10. 5/PZZ 394.70295,4OM
0
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom
předžáci
15. 5/PZZ 124.0788,7OM
0
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom
předžáci
21. 8/PZZ 402.49306,6OM
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Rutarová KateřinaVodní sporty Desná K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Rutarová KateřinaVodní sporty Desná K1: 2   C1: 2   C2: K1: 2   C1:   C2: 17.04.22 aktualizace z registru ČSK
Rutarová KateřinaVodní sporty Desná K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 04.11.21 updated from RVP
Rutarová KateřinaVodní sporty Desná K1: 2   C1: 3+   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 23.09.20 updated from RVP
Rutarová KateřinaVodní sporty Desná K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 16.05.19 updated from RVP
Rutarová KateřinaVodní sporty Desná K1: 2   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 29.04.19 updated from RVP
Rutarová KateřinaVodní sporty Desná K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 15.11.18 updated from RVP
Rutarová KateřinaVodní sporty Desná K1: 3+   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 04.06.18 updated from RVP
Rutarová KateřinaVodní sporty Desná K1: 3+   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 27.03.18 updated from RVP
Rutarová KateřinaVodní sporty Desná K1: 3+   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Rutarová KateřinaVodní sporty Desná K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 02.07.17 updated from RVP
Rutarová KateřinaVodní sporty Desná K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Rutarová KateřinaVodní sporty Desná K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 22.06.14 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
0|5159|0|N

rok 2022

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
34.K1W 4/6 24
Slalom: Oblastní žebříček Morava
20.C1W 5/8 43
12.C2M
Pavelková Eva
4/4 5
1.C2W
Pavelková Eva
2/2 4
5.K1W 5/8 279
Sjezd: Žebříček Český Pohár
15.K1W 8/12 261
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/14 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.K1W 5/19 177

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
37.K1W 4/6 19
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
25.C1W 5/6 66
22.K1W 5/6 488
Slalom: Oblastní žebříček Morava
16.C1W 3/3 36
7.K1W 3/3 157
Sjezd: Žebříček Český Pohár
23.K1W 8/8 120
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
28.K1W 5/9 6
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
16.K1W 5/8 66

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1W 1/1 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
36.K1W 4/5 31
Slalom: Oblastní žebříček Morava
16.C1W 5/6 90
14.C2X
Jurajdová Veronika
2/2 4
6.K1W 5/7 271
Sjezd: Žebříček Český Pohár
39.K1W 2/2 14
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
22.K1W 4/4 42

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
34.K1W 4/6 14
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
120.K1W 5/6 62
Slalom: Oblastní žebříček Morava
21.C1W 5/14 54
22.C2M
Jurajdová Veronika
2/2 4
15.C2X
Jurajdová Veronika
4/4 13
5.K1W 5/17 279
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
30.K1W 5/9 69

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1W 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
27.C1W 5/6 18
27.C2X
Hřebíčková Hanna
2/2 1
23.K1W 5/12 90
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
33.K1W 5/8 21

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Morava
41.C2M
Hřebíčková Hanna
4/4 3
31.K1W 5/8 54
Sjezd: Žebříček Český Pohár
49.K1W 2/2 27
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/8 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Hřebíčková Hanna
4/4 0
52.K1W 5/10 10
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 4/4 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Hřebíčková Hanna
1/1 0
 C2W 2/2 0
 K1M 2/2 0
 PW 5/6 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2020
K1W46

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2022202120202017
K1W15233949

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20222021202020192018
K1W3437363454

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202120192018
C1W2563-
K1W22120165

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021202020192017
K1W6228636089

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220212020201920182017201620152014
C1W2016162127----
C2M12--22-416847-
C2W1------24-
K1W5765233152--
C2X--141527----
K1M-------121185
PW-------20-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2022202120202019201820172016
K1W10162230335941
Fotky nenalezeny.
0|5159|0|N

rok 2022

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
34.K1W 4/6 24
Slalom: Oblastní žebříček Morava
20.C1W 5/8 43
12.C2M
Pavelková Eva
4/4 5
1.C2W
Pavelková Eva
2/2 4
5.K1W 5/8 279
Sjezd: Žebříček Český Pohár
15.K1W 8/12 261
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/14 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.K1W 5/19 177

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
37.K1W 4/6 19
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
25.C1W 5/6 66
22.K1W 5/6 488
Slalom: Oblastní žebříček Morava
16.C1W 3/3 36
7.K1W 3/3 157
Sjezd: Žebříček Český Pohár
23.K1W 8/8 120
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
28.K1W 5/9 6
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
16.K1W 5/8 66

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1W 1/1 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
36.K1W 4/5 31
Slalom: Oblastní žebříček Morava
16.C1W 5/6 90
14.C2X
Jurajdová Veronika
2/2 4
6.K1W 5/7 271
Sjezd: Žebříček Český Pohár
39.K1W 2/2 14
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
22.K1W 4/4 42

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
34.K1W 4/6 14
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
120.K1W 5/6 62
Slalom: Oblastní žebříček Morava
21.C1W 5/14 54
22.C2M
Jurajdová Veronika
2/2 4
15.C2X
Jurajdová Veronika
4/4 13
5.K1W 5/17 279
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
30.K1W 5/9 69

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1W 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
27.C1W 5/6 18
27.C2X
Hřebíčková Hanna
2/2 1
23.K1W 5/12 90
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
33.K1W 5/8 21

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Morava
41.C2M
Hřebíčková Hanna
4/4 3
31.K1W 5/8 54
Sjezd: Žebříček Český Pohár
49.K1W 2/2 27
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/8 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Hřebíčková Hanna
4/4 0
52.K1W 5/10 10
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 4/4 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Hřebíčková Hanna
1/1 0
 C2W 2/2 0
 K1M 2/2 0
 PW 5/6 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2020
K1W46

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2022202120202017
K1W15233949

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20222021202020192018
K1W3437363454

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202120192018
C1W2563-
K1W22120165

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021202020192017
K1W6228636089

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220212020201920182017201620152014
C1W2016162127----
C2M12--22-416847-
C2W1------24-
K1W5765233152--
C2X--141527----
K1M-------121185
PW-------20-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2022202120202019201820172016
K1W10162230335941

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
112 43 30 66     251
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár41.041.0411
K1W41.041.0411
NKZ42.741.03428
K1W42.741.03428
veřejné závody12.511.04151
K1W13.711.0471
C1W12.713.01343
C2M10.34.0415
C2X8.07.068
PW12.312.096
K1M14.010.0104
C2W4.81.014
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,01
K1W00,000,000,000,01
NKZ00,000,000,000,028
K1W00,000,000,000,028
veřejné závody32,085,332,0149,3151
K1W00,068,511,479,971
C1W00,000,024,724,743
C2M16,7213,300,0320,015
C2X00,000,000,000,08
PW00,000,000,000,06
K1M00,000,000,000,04
C2W250,000,000,0250,04
Celkem31,784,431,7147,8180
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár2663300,0
K1W2663300,0
NKZ5516122923,6
K1W5516122923,6
veřejné závody2965022177525,3
K1W1401672124431,4
C1W8348862428,9
C2M305841913,3
C2X162741716,3
PW1137634218,2
K1M8159820000,0
C2W8304337,5
Celkem3536700197721,8
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1W

Rutarová Kateřinasl 122
10.09.22
sl 131
11.09.21
sl 130
12.09.20
sl 126
14.09.19
sl 121
31.08.19
sl 131
01.09.18
sl 133
02.09.17
sl 107
13.08.16
pořadí40.31.35.40.23.28.37.40.
odstup % *)56,334,029,456,523,642,494,690,0
% poražených soupeřů *)2,531,832,022,056,052,623,415,2
pořadí2016201720182019202020212022celkem
průměr40.037.028.031.535.031.040.034.3
medián4037282335314035
modus4037282335314040
počet závodů11121118
průměrný odstup od vítěze % *)90,094,642,440,129,434,056,353,4
průměrné % poražených soupeřů *)15,223,452,639,032,031,82,529,4
počet jízd222422216
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
3
37,5%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie K1W

Rutarová Kateřinasl 127
18.09.22
sl 126
17.09.22
sl 68
05.06.22
sl 67
04.06.22
sl 65
29.05.22
sl 64
28.05.22
sl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
pořadí48.34.37.29.34.41.33.37.36.35.38.36.41.38.53.42.43.41.46.47.47.34.34.48.59.57.58.58.53.
odstup %52,329,227,224,631,844,621,023,525,537,721,821,345,831,244,449,263,643,852,057,660,939,748,385,4148,8179,4648,6140,482,0
% poražených soupeřů6,034,033,348,134,020,042,933,331,434,619,622,224,540,318,833,933,329,822,416,416,442,142,117,53,3------5,016,1
pořadí20182019202020212022celkem
průměr55.541.543.435.837.242.7
medián574142363441
modus583438363434
počet závodů6656629
průměrný odstup od vítěze %214,150,446,825,134,975,2
průměrné % poražených soupeřů7,028,230,230,729,224,9
počet jízd111210121257
lepší 1. jízda4
66,7%
0
0,0%
2
40,0%
3
50,0%
2
33,3%
11
37,9%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
16,7%
0
0,0%
2
3,5%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Rutarová Kateřinasl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
pořadí17.19.21.21.10.11.15.15.
odstup %14,517,758,850,316,326,857,943,3
% poražených soupeřů40,735,713,013,064,061,530,030,0
pořadí20192021celkem
průměr15.016.516.1
medián151715
modus152115
počet závodů268
průměrný odstup od vítěze %50,630,735,7
průměrné % poražených soupeřů30,038,036,0
počet jízd41216
lepší 1. jízda1
50,0%
3
50,0%
4
50,0%
čistých jízd0
0,0%
4
33,3%
4
25,0%

Kategorie K1W

Rutarová Kateřinasl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 91
13.07.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
pořadí15.11.41.33.8.11.23.21.20.16.14.16.23.22.27.
odstup %11,17,335,315,66,012,532,825,524,121,917,031,441,837,849,9
% poražených soupeřů82,787,825,940,791,788,260,761,563,571,274,563,447,652,343,5
pořadí201820192021celkem
průměr22.018.819.820.1
medián22201120
modus16141111
počet závodů45615
průměrný odstup od vítěze %40,224,314,624,7
průměrné % poražených soupeřů51,766,369,563,7
počet jízd7101229
lepší 1. jízda4
100,0%
3
60,0%
3
50,0%
10
66,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
5
41,7%
5
17,2%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Rutarová Kateřinasl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
sl 71
12.06.22
sl 70
11.06.22
sl 55
15.05.22
sl 54
14.05.22
sl 34
17.04.22
sl 32
16.04.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 95
27.07.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
pořadí17.19.4.5.10.3.7.6.18.13.16.13.16.13.10.13.16.19.16.12.7.8.15.15.13.11.11.9.13.3.5.24.20.10.10.13.15.
odstup %26,028,26,213,419,17,410,86,619,516,931,815,026,817,514,522,034,825,221,321,515,423,257,943,320,821,832,59,316,08,07,744,534,637,942,032,445,4
% poražených soupeřů30,430,876,973,340,086,750,061,522,747,828,657,150,050,064,053,842,333,344,435,366,722,230,030,033,344,433,346,725,083,369,28,026,940,035,720,012,5
pořadí20182019202020212022celkem
průměr15.311.213.515.78.912.1
medián13111316613
modus10111313313
počet závodů61463837
průměrný odstup od vítěze %39,523,121,822,714,723,7
průměrné % poražených soupeřů23,942,752,933,056,243,4
počet jízd10271261671
lepší 1. jízda4
66,7%
4
28,6%
2
33,3%
0
0,0%
2
25,0%
12
32,4%
čistých jízd3
30,0%
8
29,6%
0
0,0%
4
66,7%
5
31,3%
20
28,2%

Kategorie C2M

Rutarová Kateřinasl 55
15.05.22
sl 54
14.05.22
sl 34
17.04.22
sl 32
16.04.22
sl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 38
30.04.17
sl 37
29.04.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 82
05.07.15
pořadí4.4.2.2.4.1.13.16.4.4.30.31.12.12.16.
odstup %15,616,310,28,28,30,041,041,142,732,259,974,365,657,3166,0
% poražených soupeřů40,057,150,050,040,0100,025,06,3------6,5---8,38,3---
pořadí20152016201720192022celkem
průměr16.021.39.32.53.010.3
medián16124124
modus16124124
počet závodů1442415
průměrný odstup od vítěze %166,064,339,34,112,642,6
průměrné % poražených soupeřů0,05,87,870,049,326,1
počet jízd2884830
lepší 1. jízda0
0,0%
3
75,0%
0
0,0%
1
50,0%
3
75,0%
7
46,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
12,5%
1
3,3%

Kategorie C2W

Rutarová Kateřinasl 71
12.06.22
sl 70
11.06.22
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
pořadí1.1.6.11.
odstup %0,00,011,318,8
% poražených soupeřů100,0100,084,871,4
pořadí20152022celkem
průměr8.51.04.8
medián611
modus611
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %15,10,07,5
průměrné % poražených soupeřů78,1100,089,1
počet jízd8412
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
1
16,7%
čistých jízd4
50,0%
1
25,0%
5
41,7%

Kategorie C2X

Rutarová Kateřinasl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
pořadí8.10.9.11.6.6.7.7.
odstup %27,861,117,612,219,813,621,831,2
% poražených soupeřů30,010,038,528,644,444,425,014,3
pořadí201820192020celkem
průměr7.08.09.08.0
medián7687
modus7686
počet závodů2428
průměrný odstup od vítěze %26,515,844,425,6
průměrné % poražených soupeřů19,739,020,029,4
počet jízd48416
lepší 1. jízda0
0,0%
2
50,0%
1
50,0%
3
37,5%
čistých jízd0
0,0%
1
12,5%
0
0,0%
1
6,3%

Kategorie K1M

Rutarová Kateřinasl 36
10.05.15
sl 35
09.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
pořadí10.10.15.21.
odstup %152,7295,488,7306,6
% poražených soupeřů18,235,730,0---
pořadí20142015celkem
průměr18.010.014.0
medián151010
modus151010
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %197,7224,1210,9
průměrné % poražených soupeřů15,027,021,0
počet jízd448
lepší 1. jízda1
50,0%
2
100,0%
3
75,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Rutarová Kateřinasl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
sl 71
12.06.22
sl 70
11.06.22
sl 55
15.05.22
sl 54
14.05.22
sl 34
17.04.22
sl 32
16.04.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 95
27.07.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 38
30.04.17
sl 37
29.04.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 45
08.05.16
sl 44
07.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
pořadí8.9.2.2.2.2.2.2.6.7.5.9.10.4.6.8.5.10.11.9.4.4.4.21.20.3.4.7.8.7.4.4.16.14.24.25.16.23.14.9.10.13.14.20.22.27.27.26.10.11.26.33.10.13.34.36.16.17.22.22.19.23.15.18.
odstup %10,310,710,03,21,32,69,56,18,012,110,85,211,33,39,29,94,216,413,49,810,69,38,625,524,113,18,616,44,410,08,29,521,917,022,727,231,441,815,818,111,113,78,715,337,849,926,526,727,023,627,442,631,643,939,736,134,427,7109,285,0336,2298,047,852,3
% poražených soupeřů82,982,696,796,996,896,896,096,482,880,685,280,578,090,383,980,088,273,579,683,388,087,075,061,563,593,590,373,975,078,688,088,071,274,547,745,563,447,658,172,469,060,063,944,152,343,529,732,455,050,043,228,940,033,317,516,711,820,016,016,05,3---33,326,1
pořadí2016201720182019202020212022celkem
průměr22.219.518.18.87.46.03.613.0
medián191316786210
modus221014410524
počet závodů108121673864
průměrný odstup od vítěze %106,631,224,513,28,510,36,730,7
průměrné % poražených soupeřů16,339,155,679,482,182,993,162,2
počet jízd1916233214616126
lepší 1. jízda3
30,0%
3
37,5%
4
33,3%
7
43,8%
2
28,6%
2
66,7%
4
50,0%
25
39,1%
čistých jízd3
15,8%
3
18,8%
6
26,1%
9
28,1%
4
28,6%
5
83,3%
9
56,3%
39
31,0%

Kategorie PW

Rutarová Kateřinasl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
sl 82
05.07.15
sl 71
14.06.15
sl 69
13.06.15
sl 51
17.05.15
pořadí9.12.9.15.14.15.
odstup %32,745,841,389,467,3165,0
% poražených soupeřů55,638,950,036,440,96,7
pořadí2015celkem
průměr12.312.3
medián1212
modus99
počet závodů66
průměrný odstup od vítěze %73,673,6
průměrné % poražených soupeřů38,138,1
počet jízd1111
lepší 1. jízda4
66,7%
4
66,7%
čistých jízd2
18,2%
2
18,2%

Český pohár sjezd

Kategorie K1W

Rutarová Kateřinasj 109
20.08.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 41
01.05.22
sj 36
24.04.22
sj 35
23.04.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí9.17.17.12.10.10.21.16.22.22.21.25.33.41.45.
odstup %19,620,521,912,217,915,618,08,413,011,215,728,327,541,546,8
% poražených soupeřů27,361,962,88,3---10,023,140,054,351,245,940,020,02,44,3
pořadí2017202020212022celkem
průměr43.029.021.714.021.4
medián4125221221
modus4125221010
počet závodů223815
průměrný odstup od vítěze %44,127,913,316,821,2
průměrné % poražených soupeřů3,430,050,529,230,1

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1W

Rutarová Kateřinasj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
pořadí17.17.12.21.16.22.21.28.38.43.
odstup %20,521,912,218,08,413,015,719,459,560,7
% poražených soupeřů61,962,88,323,140,054,345,949,1------
pořadí2016202020212022celkem
průměr40.528.021.516.623.5
medián3828211721
modus3828211717
počet závodů212510
průměrný odstup od vítěze %60,119,414,416,224,9
průměrné % poražených soupeřů0,049,150,139,234,5

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1W

Rutarová Kateřinasj 109
20.08.22
sj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí9.12.21.16.22.22.21.28.29.25.33.27.41.45.
odstup %19,612,218,08,413,011,215,719,424,228,327,528,041,546,8
% poražených soupeřů27,38,323,140,054,351,245,949,147,240,020,031,62,44,3
pořadí20172019202020212022celkem
průměr43.027.028.821.714.525.1
medián412728221222
modus41272522921
počet závodů2143414
průměrný odstup od vítěze %44,128,024,913,314,622,4
průměrné % poražených soupeřů3,431,639,150,524,731,8

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1W

Rutarová Kateřinasj 109
20.08.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 10
27.03.22
sj 9
27.03.22/2
sj 8
26.03.22
sj 7
26.03.22/2
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
pořadí9.17.17.12.21.16.9.12.11.15.22.22.21.28.29.25.33.27.11.13.10.14.12.18.16.18.21.20.21.22.19.20.20.20.41.45.22.23.21.20.21.21.23.24.
odstup %19,620,521,912,218,08,417,015,615,715,713,011,215,719,424,228,327,528,019,220,116,920,421,622,323,325,226,826,230,329,930,333,027,233,441,546,844,847,244,345,745,653,749,153,0
% poražených soupeřů27,361,962,88,323,140,060,050,056,541,754,351,245,949,147,240,020,031,654,550,059,143,542,132,040,034,623,120,828,616,05,35,09,59,52,44,34,54,39,113,6------4,3---
pořadí2016201720182019202020212022celkem
průměr22.328.720.415.428.821.713.920.0
medián2122201428221220
modus212020182522921
počet závodů4689431044
průměrný odstup od vítěze %50,345,129,621,924,913,316,527,5
průměrné % poražených soupeřů1,16,414,743,039,150,543,229,3

Český pohár sprint

Kategorie K1W

Rutarová Kateřinasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
pořadí19.19.10.28.16.15.26.26.24.20.
odstup %13,515,38,422,911,613,918,619,415,117,5
% poražených soupeřů53,853,850,034,163,430,040,540,536,147,2
pořadí20212022celkem
průměr24.017.820.3
medián241619
modus261919
počet závodů4610
průměrný odstup od vítěze %17,614,315,6
průměrné % poražených soupeřů41,147,544,9

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1W

Rutarová Kateřinasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 128
15.09.19
sj 123
01.09.19
pořadí19.19.28.16.8.10.16.9.
odstup %13,515,322,911,611,414,215,314,0
% poražených soupeřů53,853,834,163,479,467,951,675,0
pořadí2019202020212022celkem
průměr12.510.08.020.515.6
medián91081916
modus91081916
počet závodů21148
průměrný odstup od vítěze %14,714,211,415,814,8
průměrné % poražených soupeřů63,367,979,451,359,9

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1W

Rutarová Kateřinasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 123
28.08.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
pořadí19.19.10.15.26.26.9.24.20.
odstup %13,515,38,413,918,619,411,415,117,5
% poražených soupeřů53,853,850,030,040,540,538,536,147,2
pořadí20212022celkem
průměr21.015.818.7
medián241519
modus261919
počet závodů549
průměrný odstup od vítěze %16,412,814,8
průměrné % poražených soupeřů40,646,943,4

Mezinárodní závod sprint

Kategorie K1W

Rutarová Kateřinasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí19.19.
odstup %13,515,3
% poražených soupeřů53,853,8
pořadí2022celkem
průměr19.019.0
medián1919
modus1919
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %14,414,4
průměrné % poražených soupeřů53,853,8

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1W

Rutarová Kateřinasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sp 33
16.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 87
24.06.17
pořadí19.19.10.15.2.26.26.24.20.10.
odstup %13,515,38,413,92,618,619,415,117,528,0
% poražených soupeřů53,853,850,030,095,040,540,536,147,210,0
pořadí201720212022celkem
průměr10.024.013.017.1
medián10241519
modus10261910
počet závodů14510
průměrný odstup od vítěze %28,017,610,715,2
průměrné % poražených soupeřů10,041,156,545,7
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále