64 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném

28.05.2022   Areál Lídy Polesné České Budějovice
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Bednář Jaroslav
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

Externí odkazy k závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DSNOVÁK Matyáš, 2005, Olomouc NOVÁK Matyáš 2005 1 Olomouc95.72 2 104.02 306 97.72 75
2.1/U23KREJČÍ Jakub, 2002, TJ Dukla KREJČÍ Jakub 2002 MT TJ Dukla106.02 4 95.84 2 97.840.12/0,175
3.2/DSSEMERÁD Adam 2004 2+ Roudnice101.09 4 100.71 0 100.712.99/3,175
4.2/U23ZIMA Tomáš 2000 1 USK Pha104.45 6 97.10 4 101.103.38/3,568
5.3/DSVENC Štěpán 2004 2+ TJ Dukla100.70 2 98.05 4 102.054.33/4,468
6.3/U23TICHÝ Štěpán 2000 2+ TJ Dukla106.40 52 104.24 0 104.246.52/6,762
7.4/DSBÍZEK Marek 2005 2+ TJ Dukla104.08 2 102.25 2 104.256.53/6,757
8.4/U23BÁRTA Jan 2000 1 USK Pha102.88 2 109.72 150 104.887.16/7,353
9. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 TJ Dukla105.64 102 105.71 0 105.717.99/8,253
10.5/U23ROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk110.45 6 105.77 0 105.778.05/8,253
11. ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava111.59 0 105.89 0 105.898.17/8,449
12. PETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha106.17 0 104.88 50 106.178.45/8,646
13.1/DMBURGER Jáchym 2006 2 USK Pha102.20 4 104.92 52 106.208.48/8,743
14.5/DSMRÁZEK Jakub 2004 2+ KK Opava100.38 210 102.40 4 106.408.68/8,940
15. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha107.35 8 104.85 2 106.859.13/9,337
16.6/U23POHANKA Vít 2000 2+ Klatovy111.18 8 107.37 0 107.379.65/9,935
17.2/DMKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor105.61 2 111.95 4 107.619.89/10,133
18.6/DSTURNER Karel 2004 2+ Sušice114.22 56 105.65 2 107.659.93/10,231
19.7/DSCAPALINI Daniel 2005 2+ TJ Dukla108.16 52 107.72 0 107.7210.00/10,229
20.8/DSJINEK Hugo 2005 2 USK Pha108.83 0 109.47 50 108.8311.11/11,427
21.9/DSHEŘMANSKÝ Jan 2005 2+ Šumperk100.51 10 102.88 6 108.8811.16/11,425
22.7/U23FRENCL Josef 2002 2+ USK Pha109.43 0 111.33 4 109.4311.71/12,023
23.10/DSNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor108.01 2 110.02 50 110.0112.29/12,621
24.3/DMČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha112.69 2 106.29 4 110.2912.57/12,919
25. HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno111.66 6 111.05 0 111.0513.33/13,617
26.11/DSNOVOTNÝ David 2005 2 SKVSČB111.49 0 112.66 50 111.4913.77/14,115
27.4/DMPANZER Martin 2007 2 Loko Plz107.56 4 110.17 52 111.5613.84/14,214
28.12/DSURBAN Michal 2004 2 TJ Dukla107.76 4 4.00 999 111.7614.04/14,413
29. KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí109.55 4 109.89 2 111.8914.17/14,512
30.5/DMKUTEK Michal 2006 2 TJ Dukla111.46 52 106.23 6 112.2314.51/14,811
31. ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky129.51 6 110.97 2 112.9715.25/15,610
32.13/DSKOMÁREK Jakub 2005 2 SKVSČB111.79 2 111.73 4 113.7916.07/16,49
33. MRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava112.00 2 123.73 156 114.0016.28/16,78
34.6/DMŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice110.31 4 113.60 12 114.3116.59/17,07
35.1/VPRELL Pavel 1976 2 Kralupy123.18 0 112.51 2 114.5116.79/17,26
36.14/DSONDRUŠ Mario   2 USK Pha121.16 58 112.72 2 114.7217.00/17,45
37.8/U23PROCHÁZKA Josef 2002 2+ TJ Dukla115.44 58 111.93 4 115.9318.21/18,64
38.1/ZSUHLÍK Jan 2008 2 Bechyně120.66 0 116.05 0 116.0518.33/18,83
39. ZVOLÁNEK Jan 1995 2 Bechyně115.92 50 116.65 0 116.6518.93/19,42
40.7/DMDRUSKA Vojtěch 2006 2 SKVSČB124.79 4 112.78 4 116.7819.06/19,51
41.15/DSGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice113.26 106 115.07 2 117.0719.35/19,80
42.2/ZSTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí123.66 4 116.42 2 118.4220.70/21,20
43.16/DSBOMBIC Erik 2005 2 SKVSČB114.58 52 118.46 0 118.4620.74/21,20
44.8/DMFRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice120.49 2 115.20 4 119.2021.48/22,00
45.17/DSSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec119.12 2 115.54 4 119.5421.82/22,30
46.9/U23POSTUWKA Patrik 2003 2 VS Ostr.125.34 2 116.15 4 120.1522.43/23,00
47.2/VMULAČ Viktor 1975 2 SKVSČB118.42 2 117.24 50 120.4222.70/23,20
48.10/U23DUŘT Vojtěch 2003 2+ USK Pha116.59 4 113.27 56 120.5922.87/23,40
49.1/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus114.66 6 103.33 50 120.6622.94/23,50
50.18/DSURBAN Jaroslav 2004 2 Olomouc121.28 0 129.01 62 121.2823.56/24,10
51.19/DSBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy115.42 6 114.04 52 121.4223.70/24,30
52.20/DSPECHAČ Jonáš 2004 2 USK Pha117.52 10 122.78 0 122.7825.06/25,60
53.9/DMVONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand116.89 104 116.80 6 122.8025.08/25,70
54.11/U23VAVRLA Adam 2000 2 Ostrava124.02 0 155.53 164 124.0226.30/26,90
55.3/ZSUHLÍK Kryštof 2008 2 KK Brand120.08 4 118.82 104 124.0826.36/27,00
56.1/VSNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy120.65 4 130.83 0 124.6526.93/27,60
57.10/DMKÁPKA Kryštof 2007 2 Ostrava126.76 6 122.84 2 124.8427.12/27,80
58.21/DSMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc123.09 50 119.05 6 125.0527.33/28,00
59.11/DMJANČAR Štěpán 2007 2 USK Pha141.76 58 119.21 6 125.2127.49/28,10
60.3/VBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVSČB125.27 0 126.31 2 125.2727.55/28,20
61.12/DMHAUCK Marek 2007 2 KVS HK130.26 6 121.96 4 125.9628.24/28,90
62.12/U23PÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh113.67 104 120.43 6 126.4328.71/29,40
63.22/DSŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc125.68 2 125.98 8 127.6829.96/30,70
64.13/U23SAHULA Matěj 2003 2 Benátky131.62 104 125.73 2 127.7330.01/30,70
65.13/DMVENC Ondřej 2007 2 KK Brand121.80 6 131.37 50 127.8030.08/30,80
66.14/DMSEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice123.82 4 118.49 52 127.8230.10/30,80
67.15/DMKUTÍN Filip 2007 2 Olomouc146.32 4 122.13 6 128.1330.41/31,10
68.23/DSŠVEJD Jan 2004 2 Sušice142.22 10 122.64 6 128.6430.92/31,60
69.16/DMMILYAN Daniel 2006 2 L.Žatec124.80 4 120.12 104 128.8031.08/31,80
70.24/DSZACH Radovan 2005 2 KK Brand136.68 8 125.82 4 129.8232.10/32,80
71.17/DMRETEK Toman 2007 2 Olomouc127.84 2 118.27 406 129.8432.12/32,90
72.25/DSNĚMEC Radek 2004 2 Pardub.124.17 6 137.86 12 130.1732.45/33,20
73.4/VTESAŘ Robert 1972 2 SKVSČB124.30 6 128.49 56 130.3032.58/33,30
74.18/DMHANUŠ Jakub 2007 2 USK Pha122.95 100 124.89 6 130.8933.17/33,90
75.14/U23STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky149.93 10 130.07 2 132.0734.35/35,20
76.26/DSLOUN Matěj 2004 2 Šumperk132.15 0 138.58 354 132.1534.43/35,20
77.5/VMÁČE Lukáš 1977 2 Č.Kruml.129.13 8 126.92 6 132.9235.20/36,00
78.4/ZSKUBITA Tomáš 2008 2 KK Opava124.97 8 122.60 58 132.9735.25/36,10
79. PUŠKARČUK Aleš 1989 2 Č.Lípa137.88 54 128.53 6 134.5336.81/37,70
80.19/DMNOVÁK Matouš 2006 2 VS Tábor132.78 2 127.36 8 134.7837.06/37,90
81.20/DMDRAGON Jakub 2007 2 KK Opava127.18 8 120.63 104 135.1837.46/38,30
82.5/ZSMALINSKÝ Petr 2008 2 KK Brand134.63 10 130.67 6 136.6738.95/39,90
83.6/ZSPETŘÍK Marek 2008 2 USK Pha143.36 4 136.79 0 136.7939.07/40,00
84.21/DMKASATSKYI Denys 2007 3 Olomouc126.98 10 131.96 6 136.9839.26/40,20
85.22/DMBERÁNEK Tomáš 2006 2 Třebech.137.66 2 139.46 8 139.6641.94/42,90
86.7/ZSŘEŽÁBEK Dominik 2009 2 USK Pha145.20 0 138.47 2 140.4742.75/43,70
87.15/U23KÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná135.22 6 161.78 156 141.2243.50/44,50
88.23/DMLEGUTKO Josef 2006 2 L.Žatec152.18 502 135.42 8 143.4245.70/46,80
89.8/ZSKVAPIL Matěj 2009 2 Sláv.KV134.64 52 137.46 6 143.4645.74/46,80
90.24/DMSYNEK Přemysl 2007 2 L.Žatec136.45 106 142.41 2 144.4146.69/47,80
91.9/ZSHANZEL Jáchym 2008 2 Loko Plz138.03 12 136.76 8 144.7647.04/48,10
92.27/DSŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc143.17 2 155.94 6 145.1747.45/48,60
93.28/DSMALOVANYI Bogdan 2005 3+ Olomouc136.42 106 143.67 2 145.6747.95/49,10
94.10/ZSSVOBODA Šimon 2008 2 Benátky134.09 152 145.32 2 147.3249.60/50,80
95.25/DMŠKOP Jan 2007 2 Ot.Strak170.02 4 145.83 4 149.8352.11/53,30
96.16/U23HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha144.92 6 152.55 8 150.9253.20/54,40
97.26/DMSTROPEK Tobiáš 2007 2 KK Opava139.47 14 127.97 58 153.4755.75/57,10
98.17/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno143.54 10 133.07 54 153.5455.82/57,10
99.11/ZSKRÁL Matěj 2008 2 USK Pha143.45 12 164.50 8 155.4557.73/59,10
100. MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha108.17 50 127.86 104 158.1760.45/61,90
101.29/DSŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVSČB123.07 56 128.08 60 179.0781.35/83,20
102.12/ZSANTL Tomáš 2008 2 KK Opava128.70 54 134.62 52 182.7084.98/87,00
103.13/ZSPINKAVA Matyáš 2009 2 USK Pha133.97 106 140.75 52 192.7595.03/97,20
104.6/VPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVSČB142.75 60 4.00 999 202.75105.03/107,50
105.14/ZSNOVOTNÝ Matyáš 2009 2 KK Brand157.39 52 166.13 104 209.39111.67/114,30
106.27/DMAMBROŽ Jiří 2006 2 Ostrava127.92 252 149.48 60 209.48111.76/114,40
107.28/DMSTŘÍLKA Richard 2006 2 Olomouc131.95 102 168.35 54 222.35124.63/127,50
108.30/DSŠKOP Jáchym 2005 2 Ot.Strak198.37 64 236.93 60 262.37164.65/168,50
109.15/ZSSEKANINA Matěj 2008 2 VS Desná157.02 154 137.49 154 291.49193.77/198,30
110.18/U23PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVSČB140.90 160 119.43 608 300.90203.18/207,90
111.31/DSHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Frol110.90 202 130.68 202 312.90215.18/220,20
  MADĚRKA Tobiáš 2009 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁK Tobiáš 2008 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOVÁŘ Filip 2006 2 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRATOCHVÍL Martin 2003 2+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RUDORFER Martin 2003 1 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
2,50,

Počty penalizací na jednotlivých brankách

br.1.K1M
0/2/50
2.K1M
0/2/50
1.
0/2/50
2.
0/2/50
celk.
0/2/50
1109/2/00/0/0109/2/00/0/0109/2/0
292/18/10/0/092/18/10/0/092/18/1
3102/9/00/0/0102/9/00/0/0102/9/0
4109/1/10/0/0109/1/10/0/0109/1/1
596/15/00/0/096/15/00/0/096/15/0
698/9/40/0/098/9/40/0/098/9/4
7111/0/00/0/0111/0/00/0/0111/0/0
8108/1/20/0/0108/1/20/0/0108/1/2
999/10/20/0/099/10/20/0/099/10/2
1079/31/10/0/079/31/10/0/079/31/1
1181/14/160/0/081/14/160/0/081/14/16
1290/16/50/0/090/16/50/0/090/16/5
13106/3/20/0/0106/3/20/0/0106/3/2
1498/7/60/0/098/7/60/0/098/7/6
1591/17/30/0/091/17/30/0/091/17/3
16101/6/40/0/0101/6/40/0/0101/6/4
1791/14/60/0/091/14/60/0/091/14/6
18104/6/10/0/0104/6/10/0/0104/6/1
19108/1/20/0/0108/1/20/0/0108/1/2
20101/9/10/0/0101/9/10/0/0101/9/1
2187/21/30/0/087/21/30/0/087/21/3
2295/13/30/0/095/13/30/0/095/13/3
23101/7/30/0/0101/7/30/0/0101/7/3
Oddíl