1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném

28.05.2022   Areál Lídy Polesné České Budějovice
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Bednář Jaroslav
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DSNOVÁK Matyáš, 2005, Olomouc NOVÁK Matyáš 2005 1 Olomouc95.72 2 104.02 306 97.72 75
2.1/U23KREJČÍ Jakub, 2002, TJ Dukla KREJČÍ Jakub 2002 MT TJ Dukla106.02 4 95.84 2 97.840.12/0,175
3.2/DSSEMERÁD Adam 2004 2+ Roudnice101.09 4 100.71 0 100.712.99/3,175
4.2/U23ZIMA Tomáš 2000 1 USK Pha104.45 6 97.10 4 101.103.38/3,568
5.3/DSVENC Štěpán 2004 2+ TJ Dukla100.70 2 98.05 4 102.054.33/4,468
6.3/U23TICHÝ Štěpán 2000 2+ TJ Dukla106.40 52 104.24 0 104.246.52/6,762
7.4/DSBÍZEK Marek 2005 2+ TJ Dukla104.08 2 102.25 2 104.256.53/6,757
8.4/U23BÁRTA Jan 2000 1 USK Pha102.88 2 109.72 150 104.887.16/7,353
9. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 TJ Dukla105.64 102 105.71 0 105.717.99/8,253
10.5/U23ROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk110.45 6 105.77 0 105.778.05/8,253
11. ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava111.59 0 105.89 0 105.898.17/8,449
12. PETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha106.17 0 104.88 50 106.178.45/8,646
13.1/DMBURGER Jáchym 2006 2 USK Pha102.20 4 104.92 52 106.208.48/8,743
14.5/DSMRÁZEK Jakub 2004 2+ KK Opava100.38 210 102.40 4 106.408.68/8,940
15. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha107.35 8 104.85 2 106.859.13/9,337
16.6/U23POHANKA Vít 2000 2+ Klatovy111.18 8 107.37 0 107.379.65/9,935
17.2/DMKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor105.61 2 111.95 4 107.619.89/10,133
18.6/DSTURNER Karel 2004 2+ Sušice114.22 56 105.65 2 107.659.93/10,231
19.7/DSCAPALINI Daniel 2005 2+ TJ Dukla108.16 52 107.72 0 107.7210.00/10,229
20.8/DSJINEK Hugo 2005 2 USK Pha108.83 0 109.47 50 108.8311.11/11,427
21.9/DSHEŘMANSKÝ Jan 2005 2+ Šumperk100.51 10 102.88 6 108.8811.16/11,425
22.7/U23FRENCL Josef 2002 2+ USK Pha109.43 0 111.33 4 109.4311.71/12,023
23.10/DSNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor108.01 2 110.02 50 110.0112.29/12,621
24.3/DMČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha112.69 2 106.29 4 110.2912.57/12,919
25. HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno111.66 6 111.05 0 111.0513.33/13,617
26.11/DSNOVOTNÝ David 2005 2 SKVSČB111.49 0 112.66 50 111.4913.77/14,115
27.4/DMPANZER Martin 2007 2 Loko Plz107.56 4 110.17 52 111.5613.84/14,214
28.12/DSURBAN Michal 2004 2 TJ Dukla107.76 4 4.00 999 111.7614.04/14,413
29. KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí109.55 4 109.89 2 111.8914.17/14,512
30.5/DMKUTEK Michal 2006 2 TJ Dukla111.46 52 106.23 6 112.2314.51/14,811
31. ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky129.51 6 110.97 2 112.9715.25/15,610
32.13/DSKOMÁREK Jakub 2005 2 SKVSČB111.79 2 111.73 4 113.7916.07/16,49
33. MRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava112.00 2 123.73 156 114.0016.28/16,78
34.6/DMŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice110.31 4 113.60 12 114.3116.59/17,07
35.1/VPRELL Pavel 1976 2 Kralupy123.18 0 112.51 2 114.5116.79/17,26
36.14/DSONDRUŠ Mario   2 USK Pha121.16 58 112.72 2 114.7217.00/17,45
37.8/U23PROCHÁZKA Josef 2002 2+ TJ Dukla115.44 58 111.93 4 115.9318.21/18,64
38.1/ZSUHLÍK Jan 2008 2 Bechyně120.66 0 116.05 0 116.0518.33/18,83
39. ZVOLÁNEK Jan 1995 2 Bechyně115.92 50 116.65 0 116.6518.93/19,42
40.7/DMDRUSKA Vojtěch 2006 2 SKVSČB124.79 4 112.78 4 116.7819.06/19,51
41.15/DSGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice113.26 106 115.07 2 117.0719.35/19,80
42.2/ZSTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí123.66 4 116.42 2 118.4220.70/21,20
43.16/DSBOMBIC Erik 2005 2 SKVSČB114.58 52 118.46 0 118.4620.74/21,20
44.8/DMFRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice120.49 2 115.20 4 119.2021.48/22,00
45.17/DSSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec119.12 2 115.54 4 119.5421.82/22,30
46.9/U23POSTUWKA Patrik 2003 2 VS Ostr.125.34 2 116.15 4 120.1522.43/23,00
47.2/VMULAČ Viktor 1975 2 SKVSČB118.42 2 117.24 50 120.4222.70/23,20
48.10/U23DUŘT Vojtěch 2003 2+ USK Pha116.59 4 113.27 56 120.5922.87/23,40
49.1/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus114.66 6 103.33 50 120.6622.94/23,50
50.18/DSURBAN Jaroslav 2004 2 Olomouc121.28 0 129.01 62 121.2823.56/24,10
51.19/DSBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy115.42 6 114.04 52 121.4223.70/24,30
52.20/DSPECHAČ Jonáš 2004 2 USK Pha117.52 10 122.78 0 122.7825.06/25,60
53.9/DMVONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand116.89 104 116.80 6 122.8025.08/25,70
54.11/U23VAVRLA Adam 2000 2 Ostrava124.02 0 155.53 164 124.0226.30/26,90
55.3/ZSUHLÍK Kryštof 2008 2 KK Brand120.08 4 118.82 104 124.0826.36/27,00
56.1/VSNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy120.65 4 130.83 0 124.6526.93/27,60
57.10/DMKÁPKA Kryštof 2007 2 Ostrava126.76 6 122.84 2 124.8427.12/27,80
58.21/DSMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc123.09 50 119.05 6 125.0527.33/28,00
59.11/DMJANČAR Štěpán 2007 2 USK Pha141.76 58 119.21 6 125.2127.49/28,10
60.3/VBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVSČB125.27 0 126.31 2 125.2727.55/28,20
61.12/DMHAUCK Marek 2007 2 KVS HK130.26 6 121.96 4 125.9628.24/28,90
62.12/U23PÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh113.67 104 120.43 6 126.4328.71/29,40
63.22/DSŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc125.68 2 125.98 8 127.6829.96/30,70
64.13/U23SAHULA Matěj 2003 2 Benátky131.62 104 125.73 2 127.7330.01/30,70
65.13/DMVENC Ondřej 2007 2 KK Brand121.80 6 131.37 50 127.8030.08/30,80
66.14/DMSEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice123.82 4 118.49 52 127.8230.10/30,80
67.15/DMKUTÍN Filip 2007 2 Olomouc146.32 4 122.13 6 128.1330.41/31,10
68.23/DSŠVEJD Jan 2004 2 Sušice142.22 10 122.64 6 128.6430.92/31,60
69.16/DMMILYAN Daniel 2006 2 L.Žatec124.80 4 120.12 104 128.8031.08/31,80
70.24/DSZACH Radovan 2005 2 KK Brand136.68 8 125.82 4 129.8232.10/32,80
71.17/DMRETEK Toman 2007 2 Olomouc127.84 2 118.27 406 129.8432.12/32,90
72.25/DSNĚMEC Radek 2004 2 Pardub.124.17 6 137.86 12 130.1732.45/33,20
73.4/VTESAŘ Robert 1972 2 SKVSČB124.30 6 128.49 56 130.3032.58/33,30
74.18/DMHANUŠ Jakub 2007 2 USK Pha122.95 100 124.89 6 130.8933.17/33,90
75.14/U23STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky149.93 10 130.07 2 132.0734.35/35,20
76.26/DSLOUN Matěj 2004 2 Šumperk132.15 0 138.58 354 132.1534.43/35,20
77.5/VMÁČE Lukáš 1977 2 Č.Kruml.129.13 8 126.92 6 132.9235.20/36,00
78.4/ZSKUBITA Tomáš 2008 2 KK Opava124.97 8 122.60 58 132.9735.25/36,10
79. PUŠKARČUK Aleš 1989 2 Č.Lípa137.88 54 128.53 6 134.5336.81/37,70
80.19/DMNOVÁK Matouš 2006 2 VS Tábor132.78 2 127.36 8 134.7837.06/37,90
81.20/DMDRAGON Jakub 2007 2 KK Opava127.18 8 120.63 104 135.1837.46/38,30
82.5/ZSMALINSKÝ Petr 2008 2 KK Brand134.63 10 130.67 6 136.6738.95/39,90
83.6/ZSPETŘÍK Marek 2008 2 USK Pha143.36 4 136.79 0 136.7939.07/40,00
84.21/DMKASATSKYI Denys 2007 3 Olomouc126.98 10 131.96 6 136.9839.26/40,20
85.22/DMBERÁNEK Tomáš 2006 2 Třebech.137.66 2 139.46 8 139.6641.94/42,90
86.7/ZSŘEŽÁBEK Dominik 2009 2 USK Pha145.20 0 138.47 2 140.4742.75/43,70
87.15/U23KÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná135.22 6 161.78 156 141.2243.50/44,50
88.23/DMLEGUTKO Josef 2006 2 L.Žatec152.18 502 135.42 8 143.4245.70/46,80
89.8/ZSKVAPIL Matěj 2009 2 Sláv.KV134.64 52 137.46 6 143.4645.74/46,80
90.24/DMSYNEK Přemysl 2007 2 L.Žatec136.45 106 142.41 2 144.4146.69/47,80
91.9/ZSHANZEL Jáchym 2008 2 Loko Plz138.03 12 136.76 8 144.7647.04/48,10
92.27/DSŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc143.17 2 155.94 6 145.1747.45/48,60
93.28/DSMALOVANYI Bogdan 2005 3+ Olomouc136.42 106 143.67 2 145.6747.95/49,10
94.10/ZSSVOBODA Šimon 2008 2 Benátky134.09 152 145.32 2 147.3249.60/50,80
95.25/DMŠKOP Jan 2007 2 Ot.Strak170.02 4 145.83 4 149.8352.11/53,30
96.16/U23HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha144.92 6 152.55 8 150.9253.20/54,40
97.26/DMSTROPEK Tobiáš 2007 2 KK Opava139.47 14 127.97 58 153.4755.75/57,10
98.17/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno143.54 10 133.07 54 153.5455.82/57,10
99.11/ZSKRÁL Matěj 2008 2 USK Pha143.45 12 164.50 8 155.4557.73/59,10
100. MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha108.17 50 127.86 104 158.1760.45/61,90
101.29/DSŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVSČB123.07 56 128.08 60 179.0781.35/83,20
102.12/ZSANTL Tomáš 2008 2 KK Opava128.70 54 134.62 52 182.7084.98/87,00
103.13/ZSPINKAVA Matyáš 2009 2 USK Pha133.97 106 140.75 52 192.7595.03/97,20
104.6/VPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVSČB142.75 60 4.00 999 202.75105.03/107,50
105.14/ZSNOVOTNÝ Matyáš 2009 2 KK Brand157.39 52 166.13 104 209.39111.67/114,30
106.27/DMAMBROŽ Jiří 2006 2 Ostrava127.92 252 149.48 60 209.48111.76/114,40
107.28/DMSTŘÍLKA Richard 2006 2 Olomouc131.95 102 168.35 54 222.35124.63/127,50
108.30/DSŠKOP Jáchym 2005 2 Ot.Strak198.37 64 236.93 60 262.37164.65/168,50
109.15/ZSSEKANINA Matěj 2008 2 VS Desná157.02 154 137.49 154 291.49193.77/198,30
110.18/U23PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVSČB140.90 160 119.43 608 300.90203.18/207,90
111.31/DSHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Frol110.90 202 130.68 202 312.90215.18/220,20
  MADĚRKA Tobiáš 2009 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁK Tobiáš 2008 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOVÁŘ Filip 2006 2 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRATOCHVÍL Martin 2003 2+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RUDORFER Martin 2003 1 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. MATULKOVÁ Jana, 1996, TJ Dukla MATULKOVÁ Jana 1996 1 TJ Dukla128.79 2 115.25 0 115.25 75
2.1/DSKNEBLOVÁ Klára 2005 1 Olomouc124.88 2 116.99 6 122.997.74/6,775
3.1/U23ŘÍHOVÁ Eva, 2000, USK Pha ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha123.74 6 124.14 2 126.1410.89/9,475
4.1/DMERLOVÁ Natálie 2006 1 USK Pha128.60 2 148.97 4 130.6015.35/13,375
5.2/DSJANŮ Veronika 2005 1 Olomouc129.01 8 131.20 4 135.2019.95/17,375
6.1/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 1 Olomouc135.45 2 131.60 6 137.4522.20/19,375
7.3/DSSAMKOVÁ Olga 2005 1 Třebech.134.25 4 125.54 52 138.2523.00/20,075
8.4/DSMORENOVÁ Adriana 2004 1 USK Pha130.93 8 133.27 6 138.9323.68/20,575
9.2/U23FREISLEBENOVÁ Patricie 2003 1 USK Pha135.18 4 129.55 158 139.1823.93/20,875
10.5/DSRETKOVÁ Anna 2005 1 Olomouc131.70 8 161.24 4 139.7024.45/21,275
11.2/DMŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 2+ KVS HK139.33 6 142.62 6 145.3330.08/26,175
12.2/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 2 Šumperk144.73 8 143.86 6 149.8634.61/30,068
13.3/DMNEKOLNÁ Žofie 2006 2+ KK Brand152.29 2 149.28 4 153.2838.03/33,062
14.4/DMVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc166.09 60 154.88 4 158.8843.63/37,957
15.5/DMMALÁ Magdaléna 2007 2 Olomouc158.49 2 150.64 10 160.4945.24/39,353
16.6/DMFABIANOVÁ Anna 2007 2+ VS Ostr.144.81 52 158.50 10 168.5053.25/46,249
17.3/ZSMAROUSKOVÁ Tereza 2009 3+ Olomouc195.57 58 166.39 6 172.3957.14/49,646
18.7/DMVOJTÍKOVÁ Klára 2007 2 KK Brand168.76 110 152.63 54 206.6391.38/79,343
19.8/DMJÍLKOVÁ Pavla 2007 2 Olomouc151.58 56 149.10 254 207.5892.33/80,140
20.9/DMMOTLOVÁ Andrea 2006 2+ KVS HK159.54 102 170.35 54 224.35109.10/94,737
21.6/DSCHROMÁ Nicol 2004 2 Olomouc178.30 54 153.17 160 232.30117.05/101,635
22.10/DMSRPOVÁ Lada 2006 3+ VS Ostr.185.38 206 200.86 158 358.86243.61/211,433
23.7/DSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor4.00 999 161.32 206 367.32252.07/218,731
  VACULOVÁ Lucie 2008 2 KK Brand1.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DSKNEBLOVÁ Klára 2005 1 Olomouc113.83 2 107.82 2 109.82 75
2.1/U23NESNÍDALOVÁ Lucie, 2002, USK Pha NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 1 USK Pha109.95 2 114.53 0 111.952.13/1,975
3.2/DSSAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.121.34 0 115.01 2 117.017.19/6,575
4.1/DMMRÁZKOVÁ Klára 2006 2+ KK Opava118.24 0 121.69 58 118.248.42/7,768
5.3/DSČERVENKOVÁ Amélie 2005 1 USK Pha118.89 0 117.88 4 118.899.07/8,362
6. MATULKOVÁ Jana 1996 2+ TJ Dukla112.92 104 115.02 4 119.029.20/8,462
7.4/DSRETKOVÁ Anna 2005 2+ Olomouc115.39 52 118.80 2 120.8010.98/10,057
8.5/DSKREMROVÁ Adéla 2005 2+ USK Pha133.38 8 116.96 4 120.9611.14/10,153
9.2/DMHOJDOVÁ Markéta 2007 2+ Horš.Týn121.49 0 126.53 6 121.4911.67/10,649
10.2/U23KARLÍKOVÁ Barbora 2002 1 TJ Dukla131.25 2 120.33 2 122.3312.51/11,446
11.3/U23NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 1 Kralupy122.70 0 128.65 0 122.7012.88/11,746
12.3/DMGALUŠKOVÁ Bára 2006 2+ Sušice115.09 104 117.36 6 123.3613.54/12,346
13.4/U23HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2+ KVS HK125.26 2 119.95 4 123.9514.13/12,943
14.4/DMTŮMOVÁ Veronika 2006 2+ Hubertus125.20 0 126.49 150 125.2015.38/14,040
15.5/DMFABIANOVÁ Anna 2007 2 VS Ostr.135.46 52 124.08 2 126.0816.26/14,837
16.1/ZSKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc136.61 4 125.05 2 127.0517.23/15,735
17.6/DSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVSČB121.26 6 117.64 60 127.2617.44/15,933
18.6/DMNEKOLNÁ Žofie 2006 2 KK Brand125.47 2 162.06 54 127.4717.65/16,131
19.7/DSHOJDOVÁ Eliška 2005 2+ Horš.Týn125.89 2 123.14 6 127.8918.07/16,529
20.8/DSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc123.82 152 126.27 2 128.2718.45/16,827
21.7/DMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc129.68 0 127.83 8 129.6819.86/18,125
22.9/DSPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 TJ Dukla127.78 2 131.07 2 129.7819.96/18,223
23.2/ZSRIANTOVÁ Anežka 2008 2 VS Tábor149.84 52 126.53 4 130.5320.71/18,921
24.3/ZSVACULOVÁ Lucie 2008 2 KK Brand128.86 2 135.42 4 130.8621.04/19,219
25. KOBLENCOVÁ Anna 1997 2 Kralupy132.17 0 150.45 6 132.1722.35/20,417
26.10/DSSOUČKOVÁ Lucie 2004 2+ KVS HK128.98 4 129.52 4 132.9823.16/21,115
27.1/ZMONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 2 Šumperk147.84 0 137.67 0 137.6727.85/25,414
28.5/U23RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha129.76 8 136.33 50 137.7627.94/25,413
29.4/ZSJIRASOVÁ Klára 2008 2 USK Pha142.29 8 134.92 6 140.9231.10/28,312
30.8/DMVOJTÍKOVÁ Klára 2007 2 KK Brand138.95 2 154.18 8 140.9531.13/28,311
31.9/DMSAKALOVÁ Magdaléna 2007 2 Kralupy143.03 0 135.32 6 141.3231.50/28,710
32.5/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 2 Šumperk160.41 8 137.28 6 143.2833.46/30,59
33.10/DMMALÁ Magdaléna 2007 2 Olomouc145.08 0 144.33 10 145.0835.26/32,18
34.11/DSTESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVSČB140.71 58 139.09 6 145.0935.27/32,17
35.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV144.10 2 144.00 2 146.0036.18/32,96
36.12/DSTKADLECOVÁ Kateřina 2005 2 Kralupy146.61 6 146.73 206 152.6142.79/39,05
37.13/DSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc148.86 4 144.20 54 152.8643.04/39,24
38.6/ZSŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 2 SKVSČB131.32 58 152.58 2 154.5844.76/40,83
39.14/DSŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 2 KK Opava149.37 152 146.79 8 154.7944.97/40,92
40.11/DMHORÁKOVÁ Julie 2006 2 Kralupy151.30 6 148.18 10 157.3047.48/43,21
41.15/DSRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná169.57 2 146.77 12 158.7748.95/44,60
42.7/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 2 KK Brno155.10 58 151.60 8 159.6049.78/45,30
43.12/DMSRPOVÁ Lada 2006 2 VS Ostr.169.11 64 160.15 6 166.1556.33/51,30
44.6/U23MINÁROVÁ Natálie 2001 2 VS Ostr.172.03 6 166.55 56 178.0368.21/62,10
45.7/U23KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2+ Benátky126.46 54 133.34 54 180.4670.64/64,30
46.16/DSCHROMÁ Nicol 2004 2 Olomouc178.40 208 181.94 4 185.9476.12/69,30
47.13/DMPASICHNYK Anastasiia 2006 2 Olomouc176.62 10 159.84 300 186.6276.80/69,90
48.14/DMSRPOVÁ Stela 2006 2 VS Ostr.183.66 6 182.18 60 189.6679.84/72,70
49.8/ZSŠIMÁKOVÁ Anna 2008 2 SKVSČB158.48 106 144.82 54 198.8289.00/81,00
50.15/DMSAKALOVÁ Markéta 2007 2 Kralupy156.70 54 143.32 160 210.70100.88/91,90
51.9/ZSPETRIKOVÁ Barbora 2008 2 L.Žatec182.44 58 173.41 156 240.44130.62/118,90
  JÍLKOVÁ Pavla 2007 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/U23KRÁL Adam, 2003, USK Pha KRÁL Adam 2003 1 USK Pha111.58 56 106.38 2 108.38 75
2.1/VMKARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha112.38 54 106.71 4 110.712.33/2,175
3.2/U23ŘÍHA Matyáš, 2003, USK Pha ŘÍHA Matyáš 2003 1 USK Pha115.29 0 110.76 0 110.762.38/2,275
4.1/DSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2+ Olomouc113.59 6 106.93 4 110.932.55/2,475
5.3/U23KRATOCHVÍL Martin 2003 1 Olomouc104.77 54 106.99 4 110.992.61/2,468
6. KUNA Václav 1998 1 TJ Dukla112.85 2 111.16 0 111.162.78/2,668
7.2/DSVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2+ USK Pha113.06 0 109.57 2 111.573.19/2,968
8.2/VMBUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus112.47 2 163.17 6 114.476.09/5,662
9.3/DSJIRAS Filip 2005 1 USK Pha112.85 2 110.35 6 114.856.47/6,057
10.1/DMINDRUCH Matěj 2006 2+ KVS HK120.69 52 115.04 0 115.046.66/6,157
11.4/DSURBAN Michal 2004 1 TJ Dukla112.15 4 109.37 6 115.376.99/6,453
12.4/U23ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2+ SKVSČB117.02 4 115.81 0 115.817.43/6,953
13.5/U23URBAN Daniel 2001 1 TJ Dukla110.48 6 113.71 8 116.488.10/7,549
14.5/DSŠEDIVÝ Vít 2004 2+ SKVSČB113.25 4 115.81 250 117.258.87/8,249
15.2/DMMALÝ Vojtěch 2006 2 Olomouc118.85 4 118.43 0 118.4310.05/9,346
16.3/DMVÁLEK Michal 2006 2+ VS Tábor124.09 4 115.73 4 119.7311.35/10,543
17.3/VMLESKOVJAN Martin 1986 2+ Tech.Pha120.56 2 117.78 2 119.7811.40/10,540
18.6/DSPOLLERT Jáchym 2004 2+ USK Pha116.03 4 125.18 52 120.0311.65/10,737
19.7/DSBEIER Matouš 2004 2+ Trutnov121.24 6 120.31 0 120.3111.93/11,035
20.4/DMPRÜHER Vojtěch 2006 2 SKVSČB116.54 4 120.94 50 120.5412.16/11,233
21.8/DSDRÁBEK Matyáš 2005 2+ KVS HK118.78 2 116.83 4 120.7812.40/11,431
22.5/DMVONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand121.72 52 121.29 0 121.2912.91/11,929
23.6/U23WENDL Denis 2000 2 Horš.Týn122.08 10 121.49 0 121.4913.11/12,127
24.6/DMHEGER Jonáš 2006 2+ KVS HK118.46 4 117.88 4 121.8813.50/12,525
25.1/VRAŠEK Michal 1977 2 TJ Dukla120.95 4 122.08 0 122.0813.70/12,623
26.4/VMHROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja118.07 8 121.40 4 125.4017.02/15,721
27.9/DSPOLLERT Jan 2005 2+ USK Pha113.08 14 150.56 52 127.0818.70/17,319
28.7/DMRETEK Václav 2007 2 Olomouc134.57 2 124.70 6 130.7022.32/20,617
29.1/ZSINDRUCH Tomáš 2008 2 KVS HK127.66 4 128.96 2 130.9622.58/20,815
30.8/DMSTŘÍLKA Richard 2006 2 Olomouc141.56 10 126.28 8 134.2825.90/23,914
31.10/DSSLAVÍK Vojtěch 2005 2 Frol145.94 12 124.19 14 138.1929.81/27,513
32.2/ZSUHLÍK Kryštof 2008 2 KK Brand132.25 6 133.72 54 138.2529.87/27,612
33.3/ZSKVAPIL Matěj 2009 2 Sláv.KV152.36 64 138.04 6 144.0435.66/32,911
34.9/DMKUTÍN Filip 2007 2 Olomouc135.78 58 135.81 12 147.8139.43/36,410
35.7/U23WENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn139.41 54 140.52 8 148.5240.14/37,09
36.4/ZSHANZEL Jáchym 2008 2 Loko Plz133.24 58 149.71 14 163.7155.33/51,18
37.5/ZSŘEŽÁBEK Dominik 2009 2 USK Pha168.98 2 139.97 54 170.9862.60/57,87
38.6/ZSŠTÝBNAR Matěj 2009 2 Olomouc166.53 12 140.83 54 178.5370.15/64,76
39.11/DSKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc124.08 58 137.09 56 182.0873.70/68,05
40.12/DSBEIER Alva 2005 2 Pardub.134.27 54 124.72 310 188.2779.89/73,74
41.2/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVSČB146.47 60 204.12 6 206.4798.09/90,53
42.13/DSSTAROVOITOV Artem 2005 3+ Olomouc215.20 114 218.16 62 280.16171.78/158,52
  NOVÁK Tobiáš 2008 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/U23POHANKA Vít, 2000, Klatovy
 POHANKA Vít
WENDL Denis, 2000, Horš.Týn WENDL Denis
2000
2000
2 Klatovy
Horš.Týn
134.22 8 4.00 999 142.22 0
2.1/VMSUCHÝ Matěj, 1986, TJ Dukla SUCHÝ Matěj
SUCHÝ Ondřej, 1979, TJ Dukla SUCHÝ Ondřej
1986
1979
2 TJ Dukla
TJ Dukla
139.97 6 140.99 10 145.973.75/2,60
2,50,

Počty penalizací na jednotlivých brankách

br.1.C1M
0/2/50
2.C1M
0/2/50
1.C1W
0/2/50
2.C1W
0/2/50
1.C2M
0/2/50
2.C2M
0/2/50
1.K1M
0/2/50
2.K1M
0/2/50
1.K1W
0/2/50
2.K1W
0/2/50
1.
0/2/50
2.
0/2/50
celk.
0/2/50
138/4/041/1/022/1/020/2/12/0/01/0/0109/2/00/0/046/5/049/2/0217/12/0111/5/1328/17/1
237/5/039/3/022/1/019/4/02/0/00/1/092/18/10/0/046/4/144/6/1199/28/2102/14/1301/42/3
334/6/239/3/022/0/120/2/12/0/01/0/0102/9/00/0/048/2/146/4/1208/17/4106/9/2314/26/6
440/1/141/1/021/2/020/3/02/0/00/1/0109/1/10/0/049/2/049/2/0221/6/2110/7/0331/13/2
538/4/036/5/116/7/015/7/12/0/01/0/096/15/00/0/045/6/046/5/0197/32/098/17/2295/49/2
632/10/034/8/021/2/018/5/01/1/01/0/098/9/40/0/046/4/146/5/0198/26/599/18/0297/44/5
742/0/042/0/023/0/021/1/12/0/01/0/0111/0/00/0/051/0/051/0/0229/0/0115/1/1344/1/1
840/2/041/1/022/1/019/4/02/0/01/0/0108/1/20/0/050/1/050/1/0222/5/2111/6/0333/11/2
936/5/139/3/019/3/119/2/22/0/01/0/099/10/20/0/047/3/145/6/0203/21/5104/11/2307/32/7
1024/18/029/13/011/12/017/6/00/2/01/0/079/31/10/0/039/12/032/17/2153/75/179/36/2232/111/3
1135/5/236/4/219/2/215/3/51/1/00/1/081/14/160/0/038/4/933/10/8174/26/2984/18/15258/44/44
1236/6/039/3/017/5/122/0/12/0/01/0/090/16/50/0/046/5/046/5/0191/32/6108/8/1299/40/7
1342/0/042/0/022/0/122/0/12/0/00/1/0106/3/20/0/049/1/147/1/3221/4/4111/2/4332/6/8
1437/3/236/3/317/1/520/2/11/1/01/0/098/7/60/0/044/2/541/4/6197/14/1898/9/10295/23/28
1534/7/135/6/120/2/120/2/12/0/01/0/091/17/30/0/047/3/147/4/0194/29/6103/12/2297/41/8
1639/3/040/1/122/0/122/0/12/0/01/0/0101/6/40/0/045/5/146/3/2209/14/6109/4/4318/18/10
1737/4/135/4/320/3/014/6/32/0/01/0/091/14/60/0/041/8/237/12/2191/29/987/22/8278/51/17
1840/2/039/2/122/1/020/3/01/1/01/0/0104/6/10/0/049/2/049/2/0216/12/1109/7/1325/19/2
1941/1/040/2/023/0/020/3/02/0/01/0/0108/1/20/0/051/0/050/0/1225/2/2111/5/1336/7/3
2039/3/037/4/122/1/022/0/12/0/01/0/0101/9/10/0/048/3/047/4/0212/16/1107/8/2319/24/3
2134/6/235/5/217/6/020/2/12/0/01/0/087/21/30/0/042/8/146/4/1182/41/6102/11/4284/52/10
2236/6/038/4/021/2/023/0/02/0/01/0/095/13/30/0/042/8/143/7/1196/29/4105/11/1301/40/5
2332/10/031/8/319/4/020/3/01/1/00/1/0101/7/30/0/050/1/041/10/0203/23/392/22/3295/45/6
2435/5/235/6/123/0/021/2/02/0/01/0/00/0/00/0/043/7/144/7/0103/12/3101/15/1204/27/4
Oddíl