87 Vysokomýtský slalom

20.06.2021   řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou
ředitel: Luděk Roleček   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMONDRUŠ Mario 2005 3+ USK Pha88.80 0 88.90 50 88.80 77
2.1/VPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB91.50 0 98.30 0 91.502.70/3,073
3. ZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB95.30 0 93.60 0 93.604.80/5,469
4.1/ZSUHLÍK Jan 2008 3+ Bechyně95.50 0 99.80 0 95.506.70/7,565
5.2/ZSUHLÍK Kryštof 2008 3+ KK Brand96.00 0 95.70 0 95.706.90/7,861
6.2/DMBERÁNEK Tomáš 2006 3+ Třebech.97.10 0 96.60 2 97.108.30/9,357
7.1/DSVIRÁGH Tomáš 2004 2 Týniště95.50 6 97.60 0 97.608.80/9,953
8.3/DMJIŘÍK Matěj 2005 3+ Pardub.98.90 2 97.80 0 97.809.00/10,152
9.2/DSKOŘÍNEK Vojtěch 2004 3+ Jablonec101.20 0 98.80 0 98.8010.00/11,351
10.1/VSMĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.99.30 0 100.20 0 99.3010.50/11,850
11.2/VZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.102.50 4 101.10 0 101.1012.30/13,949
12.1/VMKUBŮ Jiří 1981 3 Vys.Mýto101.60 0 99.20 2 101.2012.40/14,048
13.3/ZSSYNEK Přemysl 2007 3+ L.Žatec101.80 0 102.70 0 101.8013.00/14,647
14.4/ZSMALINSKÝ Petr 2008 3 KK Brand100.50 2 101.80 4 102.5013.70/15,446
15.2/VMMAREK Lukáš 1980 3+ Trutnov102.90 4 102.70 0 102.7013.90/15,745
16.5/ZSKVAPIL Ondřej 2007 3+ Vys.Mýto100.90 2 108.60 0 102.9014.10/15,944
17.6/ZSSEKANINA Matěj 2008 3 VS Desná101.40 2 102.60 2 103.4014.60/16,443
17.1/U23KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Pardub.99.40 4 101.40 56 103.4014.60/16,442
19.7/ZSSAMEK Petr 2008 3+ Třebech.104.60 0 103.60 0 103.6014.80/16,741
20.3/VMKOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec104.00 0 104.80 2 104.0015.20/17,140
21.4/DMSLEZÁK Adam 2006 3 Pardub.104.80 4 102.50 2 104.5015.70/17,739
22. ŠILAR Jakub 1987 3+ Vys.Mýto106.70 0 104.80 0 104.8016.00/18,038
23.5/DMBEK Matyáš 2006 3 Týniště107.40 0 105.50 0 105.5016.70/18,837
24.1/ZMDVOŘÁK Vít 2009 3 USK Pha106.90 0 105.80 0 105.8017.00/19,136
25.6/DMZRZAVÝ Jakub 2005 3+ Vys.Mýto105.60 2 104.50 2 106.5017.70/19,935
26.8/ZSTRNKA Tobiáš 2007 3 Litovel109.00 0 106.60 0 106.6017.80/20,034
27. CINKO Radek 1993 3 Pardub.108.70 6 106.70 0 106.7017.90/20,233
28.2/ZMKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.106.90 50 106.90 0 106.9018.10/20,432
29.7/DMHANUŠ Tomáš 2005 3 Třebech.105.10 2 103.90 4 107.1018.30/20,631
30.9/ZSKOTRBA Matěj 2007 3 Vys.Mýto108.60 0 111.70 2 108.6019.80/22,330
31.2/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.109.60 0 109.00 0 109.0020.20/22,729
32.10/ZSŠRÁMEK David 2007 3 Pardub.106.70 4 105.10 4 109.1020.30/22,928
33.8/DMSTRATIL Filip 2006 3 Litovel112.80 6 108.20 2 110.2021.40/24,127
34.9/DMČAMEK David 2006 3 Litovel106.60 4 108.40 4 110.6021.80/24,526
35.11/ZSSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto111.80 0 112.10 0 111.8023.00/25,925
36. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto113.80 0 105.90 6 111.9023.10/26,024
37.3/VVENIGER Jiří 1973 Vys.Mýto111.40 2 112.10 0 112.1023.30/26,223
38.12/ZSPLEŠTIL Šimon 2007 3 Semily114.20 0 116.50 4 114.2025.40/28,622
39.3/ZMVLNAS Ota 2010 USK Pha114.30 0 115.30 4 114.3025.50/28,721
40.4/VPODUŠKA Patrik 1976 3+ So Trója114.60 0 114.90 102 114.6025.80/29,120
41.4/ZMZUNA Jáchym 2010 Semily114.90 0 115.00 6 114.9026.10/29,419
42.13/ZSKONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.112.50 4 111.00 4 115.0026.20/29,518
42.5/ZMHILAR Mikoláš 2009 3 USK Pha115.00 0 115.10 2 115.0026.20/29,517
44.6/ZMUHLÍK Vojtěch 2010 Bechyně114.40 2 113.20 2 115.2026.40/29,716
45.14/ZSVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto116.70 0 115.60 2 116.7027.90/31,415
46.7/ZMVALENTA Josef 2010 Olomouc117.50 2 115.10 2 117.1028.30/31,914
47.8/ZMZEMAN Dominik 2010 USK Pha114.80 4 113.20 4 117.2028.40/32,013
48.9/ZMVÍT Matyáš 2009 3 KVS HK116.70 2 116.00 2 118.0029.20/32,912
49.5/VČERMÁK Vlastimil 1973 3 Štětí116.70 2 117.00 2 118.7029.90/33,711
50.15/ZSZUNA Vilém 2007 3 Semily114.80 4 115.90 6 118.8030.00/33,810
51.16/ZSPAJTINA Tomáš 2008 3 Pardub.117.60 2 121.10 2 119.6030.80/34,79
52.10/ZMKLEJCH Matouš 2009 Pardub.123.90 0 123.60 2 123.9035.10/39,58
53.3/VSJAROLÍMEK Otto 1961 3 Turnov127.20 0 126.20 0 126.2037.40/42,17
54.11/ZMKAFKA Martin 2010 Olomouc125.40 2 133.00 0 127.4038.60/43,56
55.12/ZMSTEKLÝ Pavel 2010 Olomouc126.10 8 125.20 4 129.2040.40/45,55
56.17/ZSHRSTKA Jaromír 2007 Pardub.128.10 2 138.30 0 130.1041.30/46,54
57.13/ZMČAMEK Petr 2009 3 Litovel129.00 2 130.90 0 130.9042.10/47,43
58. JAROLÍMEK Josef 1995 3 Turnov132.70 0 131.10 0 131.1042.30/47,62
59.14/ZMJETMAR Ondřej 2010 Vys.Mýto132.50 2 139.70 8 134.5045.70/51,51
60.10/DMPOKORNÝ Pavel 2005 Turnov134.20 4 138.50 4 138.2049.40/55,60
61.4/VMHÁŠA Michal 1981 3+ Bechyně89.00 50 89.70 50 139.0050.20/56,50
62.18/ZSVOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto143.70 0 136.30 4 140.3051.50/58,00
63.15/ZMKALA Matouš 2009 Štětí138.30 6 148.40 12 144.3055.50/62,50
64.16/ZMČERMÁK Vojtěch 2010 Olomouc146.70 2 143.60 2 145.6056.80/64,00
65.11/DMVENIGER Jiří 2006 Vys.Mýto151.10 2 143.00 4 147.0058.20/65,50
66.19/ZSKŘÍŽEK Michal 2007 Pardub.144.70 4 144.80 4 148.7059.90/67,50
67.17/ZMJAROLÍMEK David 2009 Turnov151.80 0 152.30 4 151.8063.00/70,90
68.20/ZSPORTYCH Matyáš 2008 Trutnov158.80 2 1.00 999 160.8072.00/81,10
69.18/ZMKRÁL Samuel 2010 Olomouc126.90 50 118.40 50 168.4079.60/89,60
70.21/ZSČERMÁK Daniel 2008 Štětí168.50 4 174.90 4 172.5083.70/94,30
Oddíl

Historie procházení