Valenta Josef, 2010

SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistikyregistrační číslo: 119238
výkonnostní třídy  slalom K1: 2 C1: 3+sjezd K1: 3 C1: 3 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy5204021025090
Morava200409010060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy18040505030
Morava13060705040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
07.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici C1M sjezd 12. 1/ZS 173.9021,9OM
3
07.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici C1M sjezd 17. 1/ZS 195.1026,1OM
2
07.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici K1M sjezd 13. 1/ZS 145.3021,4OM
15
07.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici K1M sjezd 15. 2/ZS 173.2025,7OM
13
06.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici C1M sjezd 12. 1/ZS 97.9012,2OM
4
06.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici C1M sjezd 18. 2/ZS 168.8022,4OM
2
06.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici K1M sjezd 14. 1/ZS 166.0024,7OM
15
06.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici K1M sjezd 15. 2/ZS 170.6025,0OM
14
01.10.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 16. 5/ZS 17.9018,1OM
22
01.10.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 85. 17/ZS 62.9068,2OM
1
01.10.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2M slalom
BOTEK Dominik
10. 1/ZS 35.8030,2OM
1
30.09.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 19. 6/ZS 19.2020,3OM
21
30.09.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 23. 5/ZS 8.609,7OM
113
30.09.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2M slalom
BOTEK Dominik
14. 2/ZS 91.8079,9OM
0
10.09.2023 MČR žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky C1M sjezd 14. 11/ZS 7.9417,3-
10.09.2023 MČR žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky K1M sjezd 25. 22/ZS 20.2552,7-
09.09.2023 MČR žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky K1M slalom 71. 39/ZS 64.1268,0-
09.09.2023 MČR žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky C1M slalom 15. 14/ZS 17.7217,4-
13.08.2023 6. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse nad Labem Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M slalom     OČ/OM
0/0
13.08.2023 6. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse nad Labem Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1M slalom     OČ/OM
0/0
12.08.2023 5. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse nad Labem Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M slalom 41. 34/ZS 32.0635,2OČ/OM
0/9
12.08.2023 5. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse nad Labem Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1M slalom 43. 27/ZS 75.6276,9OČ/OM
0/2
06.08.2023 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 55. 11/ZS 29.3831,3
42
06.08.2023 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 70. 18/ZS 25.0630,4
94
05.08.2023 Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 44. 9/ZS 23.8124,7
56
05.08.2023 Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 67. 15/ZS 24.1228,7
101
18.06.2023 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí C1M sjezd 14. 6/ZS 166.7919,4OČ/OM
0/2
18.06.2023 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí K1M sjezd 50. 21/ZS 276.8938,1OČ/OM
0/6
17.06.2023 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí C1M sjezd 23. 5/ZS 208.1426,5OČ/OM
0/2
17.06.2023 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí K1M sjezd 63. 21/ZS 364.9353,4OČ/OM
0/1
11.06.2023 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C1M slalom 13. 5/ZS 22.7027,0OM
12
11.06.2023 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1M slalom 17. 7/ZS 18.0024,8OM
31
10.06.2023 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C1M slalom 16. 7/ZS 38.5039,2OM
10
10.06.2023 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1M slalom 16. 5/ZS 19.8023,0OM
39
21.05.2023 4. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 19. 19/ZS 11.5614,6OČ/OM
0/11
21.05.2023 4. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 12. 12/ZS 9.8111,1OČ/OM
0/12
20.05.2023 3. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 20. 20/ZS 12.6715,7OČ/OM
0/11
20.05.2023 3. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 16. 13/ZS 16.3318,8OČ/OM
0/10
17.05.2023 Krajský přebor ve slalomu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP C1M slalom 17. 5/ZS 34.7037,3OM
9
17.05.2023 Krajský přebor ve slalomu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
BOTEK Dominik
6. 2/ZS 16.9011,8OM
0
17.05.2023 Krajský přebor ve slalomu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 32. 6/ZS 26.2030,0OM
17
14.05.2023 Ostravské slalomy - slalom u Ostrava - Centrum, řeka Ostravice pravý břeh u Sýkorova mostu C1M slalom 9. 5/ZS 13.4012,9OM
13
14.05.2023 Ostravské slalomy - slalom u Ostrava - Centrum, řeka Ostravice pravý břeh u Sýkorova mostu K1M slalom 38. 17/ZS 63.7070,6OM
1
13.05.2023 Ostravské slalomy - slalom u Ostrava - Centrum, řeka Ostravice pravý břeh u Sýkorova mostu C1M slalom 14. 8/ZS 27.3024,5OM
8
13.05.2023 Ostravské slalomy - slalom u Ostrava - Centrum, řeka Ostravice pravý břeh u Sýkorova mostu K1M slalom 13. 5/ZS 13.0013,1OM
29
30.04.2023 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 19. 4/ZS 14.9019,7OM
25
30.04.2023 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 12. 4/ZS 30.2034,9OM
9
29.04.2023 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 25. 6/ZS 22.2028,0OM
18
29.04.2023 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 12. 4/ZS 24.8027,8OM
9
26.04.2023 Krajský přebor ve sprintu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP C1M sjezd 8. 3/ZS 10.9023,4OM
3
26.04.2023 Krajský přebor ve sprintu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 12. 4/ZS 11.3029,4OM
6
23.04.2023 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom 13. 12/ZS 20.7722,5OM/OČ
8/0
23.04.2023 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 50. 41/ZS 42.1949,1OM/OČ
4/0
22.04.2023 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom 16. 14/ZS 36.8037,3OM/OČ
7/0
22.04.2023 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 28. 25/ZS 25.0326,0OM/OČ
9/0
15.04.2023 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem C1M slalom 28. 5/ZS 62.8061,8
5
15.04.2023 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1M slalom 55. 13/ZS 65.0769,5
13
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici C1M sjezd 15. 2/ZS 242.0020,7OM
3
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici C1M sjezd 18. 2/ZS 251.8022,3OM
4
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici K1M sjezd 24. 4/ZS 300.0028,8OM
17
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici K1M sjezd 33. 9/ZS 397.0039,8OM
10
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila -louka před mostem na Lesnici C1M sjezd 17. 1/ZS 286.5025,8OM
1
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila - louka nad mostem na Lesnici C1M sjezd 18. 1/ZS 218.3019,7OM
2
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila - louka nad mostem na Lesnici K1M sjezd 25. 4/ZS 283.4028,5OM
15
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila -louka před mostem na Lesnici K1M sjezd 26. 5/ZS 310.4031,0OM
14
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 32. 5/ZM 31.9033,6OM
11
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 56. 3/ZM 27.9032,7OM
36
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2M slalom
BOTEK Dominik
6. 1/ZM 31.5027,1OM
3
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 30. 1/ZM 28.7030,3OM
14
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 59. 2/ZM 27.6032,7OM
36
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2M slalom
BOTEK Dominik
9. 2/ZM 41.4036,5OM
0
04.09.2022 5. ČPž ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 15. 4/ZM 13.3527,1OČ/OM
0/1
04.09.2022 5. ČPž ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 23. 4/ZM 10.0023,0OČ/OM
0/8
03.09.2022 4. ČPž ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 12. 2/ZM 61.6820,1OČ/OM
0/3
03.09.2022 4. ČPž ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 23. 3/ZM 64.2625,0OČ/OM
0/8
28.08.2022 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1M sjezd 23. 8/ZM 15.2733,1-
28.08.2022 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M sjezd 39. 13/ZM 12.8432,2-
27.08.2022 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M slalom 64. 24/ZM 70.8880,2-
27.08.2022 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1M slalom 43. 16/ZM 175.81181,7-
03.07.2022 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy K1M slalom 50. 10/ZM 32.5041,3OČ/OM
0/8
03.07.2022 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy C1M slalom 25. 4/ZM 28.9332,9OČ/OM
0/8
02.07.2022 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy K1M slalom 59. 17/ZM 34.5840,1OČ/OM
0/8
02.07.2022 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy C1M slalom 27. 4/ZM 32.5633,9OČ/OM
0/9
29.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve sprintu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc C1M sjezd 14. 1/ZM 10.2421,3-
29.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve sprintu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc K1M sjezd 18. 3/ZM 12.2831,3-
28.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve slalomu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc, U Sportovní haly 2 C1M slalom 24. 7/ZM 27.1324,7-
28.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve slalomu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc, U Sportovní haly 2 K1M slalom 15. 2/ZM 24.9626,4-
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1M sjezd 38. 5/ZM 193.3934,5OČ/OM
0/0
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1M sjezd 80. 21/ZM 245.1651,6OČ/OM
0/1
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1M sjezd 40. 5/ZM 218.4139,0OČ/OM
0/0
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1M sjezd 69. 8/ZM 217.2346,1OČ/OM
0/6
19.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C1M slalom 17. 4/ZM 34.9035,3OM
3
19.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1M slalom 30. 2/ZM 34.3041,3OM
15
18.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C1M slalom 14. 3/ZM 49.2049,9OM
6
18.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1M slalom 29. 3/ZM 35.3038,1OM
16
12.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 9. 3/ZM 19.9619,4OM
6
12.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 26. 2/ZM 25.9330,5OM
12
11.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Reka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 8. 2/ZM 20.0019,8OM
8
11.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Reka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 28. 2/ZM 25.0029,7OM
11
15.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory C1M slalom 10. 1/ZM 30.5029,4OM
9
15.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory K1M slalom 32. 3/ZM 36.6039,5OM
8
14.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory C1M slalom 14. 3/ZM 38.2035,8OM
5
14.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory K1M slalom 29. 2/ZM 29.9030,3OM
13
11.05.2022 Sprint žáků - nominace Ol. kraje na LODM loděnice SKUP Olomouc C1M sjezd 5. 1/ZM 13.8026,0OM
0
11.05.2022 Sprint žáků - nominace Ol. kraje na LODM loděnice SKUP Olomouc K1M sjezd 5. 1/ZM 9.4020,7OM
0
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc C1M slalom 20. 1/ZM 47.7050,5OM
6
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc K1M slalom 44. 4/ZM 44.1048,9OM
9
01.05.2022 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA C1M slalom 26. 5/ZM 42.0439,6OM/OČ
4/0
01.05.2022 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA K1M slalom 63. 16/ZM 47.6650,3OM/OČ
5/0
30.04.2022 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA C1M slalom 31. 7/ZM 53.5651,3OM/OČ
3/0
30.04.2022 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA K1M slalom 64. 15/ZM 60.4367,3OM/OČ
4/0
17.04.2022 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 18. 2/ZM 41.4043,6OM
0
17.04.2022 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 42. 3/ZM 37.2044,0OM
7
16.04.2022 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M sjezd 10. 2/ZM 30.0033,4OM
9
16.04.2022 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 17. 2/ZM 43.5043,0OM
2
16.04.2022 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 40. 2/ZM 35.0036,8OM
9
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 24. 6/ZM 34.9036,2OM
4
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 62. 7/ZM 31.9037,0OM
15
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 29. 8/ZM 46.2046,7OM
0
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 66. 8/ZM 35.8041,1OM
12
05.09.2021 5. Český pohár žáků v Českém Vrbném ve sprintu USD České Vrbné K1M sjezd 41. 18/ZM 16.5936,1OČ/OM
0/2
04.09.2021 4. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 33. 11/ZM 84.0231,1OČ/OM
0/3
22.08.2021 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1M sjezd 52. 19/ZM 15.1036,0-
21.08.2021 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 68. 28/ZM 57.8372,3-
20.08.2021 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 76. 27/ZM 61.3278,1OČ/OM
0/5
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 26. 4/ZM 41.4041,3
0
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 46. 7/ZM 28.3031,9
14
19.06.2021 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M sjezd 23. 5/ZM 230.8048,1
0
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 29. 4/ZM 53.1052,3
0
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 51. 8/ZM 30.9033,9
12
16.06.2021 Sjezd v Litovli K1M sjezd 13.   271.1057,6OM
2
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 16. 6/ZM 58.0355,5OM
1
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 39. 7/ZM 58.3363,7OM
5
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc PWK slalom 5. 3/PZM 28.0021,2OM
0
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc PWK slalom 6. 4/PZM 29.2021,8OM
0
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem PWK slalom 5. 3/PZM 15.8015,5OM
0
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem PWK slalom 2. 2/PZM 5.705,8OM
0
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota PWK slalom     OM
0
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL PWK slalom 6. 4/PZM 132.50110,5OM
0
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc PWK slalom 7. 5/PZM 48.3035,1OM
0
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. PWK slalom 21. 17/PZM 106.6076,4OM
0
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. PWK slalom 22. 17/PZM 114.0076,6OM
0
30.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi PWK slalom 13. 9/PZM 78.8060,5OM
0
29.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi PWK slalom 13. 9/PZM 169.00140,1OM
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Valenta JosefSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3+   C1: 3+   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 10.10.23 aktualizace z registru ČSK
  K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 14.02.23 aktualizace z registru ČSK
Valenta JosefSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3   C1: 3+   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 28.09.22 aktualizace z registru ČSK
Valenta JosefSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3   C1: 3+   C2: K1: 3   C1:   C2: 06.09.22 aktualizace z registru ČSK
Valenta JosefSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 20.06.22 aktualizace z registru ČSK
Valenta JosefSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 04.11.21 updated from RVP
Valenta JosefSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 27.06.21 updated from RVP
Valenta JosefSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 17.05.21 updated from RVP
Valenta JosefUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 08.04.21 updated from RVP
Valenta JosefUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 24.06.19 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|6538|0|N

rok 2024

Sjezd: Oblastní žebříček Morava
18.C1M 4/4 11
18.K1M 4/4 57

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
148.C1M 5/9 103
290.K1M 5/9 208
Slalom: Oblastní žebříček Morava
19.C1M 5/15 80
18.C2M
Botek Dominik
3/3 1
35.K1M 5/15 237
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
26.C1M 5/7 14
36.K1M 5/7 62

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
27.C1M 5/15 51
18.C2M
Botek Dominik
2/2 3
63.K1M 5/15 116
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
38.C1M 5/5 4
58.K1M 5/6 32

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
380.K1M 3/3 26
Slalom: Oblastní žebříček Morava
29.C1M 3/3 5
66.K1M 4/4 37
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
47.K1M 3/3 7

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PWK 5/7 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PWK 4/4 0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202320222021
C1M148257190
K1M290489380

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202320222021
C1M125118-
K1M201219176

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20232022202120202019
C1M192729--
C2M1818---
K1M356366--
PWK---1826

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2024202320222021
C1M182638-
K1M18365847
Fotky nenalezeny.
0|6538|0|N

rok 2024

Sjezd: Oblastní žebříček Morava
18.C1M 4/4 11
18.K1M 4/4 57

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
148.C1M 5/9 103
290.K1M 5/9 208
Slalom: Oblastní žebříček Morava
19.C1M 5/15 80
18.C2M
Botek Dominik
3/3 1
35.K1M 5/15 237
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
26.C1M 5/7 14
36.K1M 5/7 62

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
27.C1M 5/15 51
18.C2M
Botek Dominik
2/2 3
63.K1M 5/15 116
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
38.C1M 5/5 4
58.K1M 5/6 32

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
380.K1M 3/3 26
Slalom: Oblastní žebříček Morava
29.C1M 3/3 5
66.K1M 4/4 37
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
47.K1M 3/3 7

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PWK 5/7 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PWK 4/4 0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202320222021
C1M148257190
K1M290489380

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202320222021
C1M125118-
K1M201219176

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20232022202120202019
C1M192729--
C2M1818---
K1M356366--
PWK---1826

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2024202320222021
C1M182638-
K1M18365847

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
42 40 5 25 19   131
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody27.121.01688
K1M40.539.01937
C1M20.717.01636
PWK10.06.0510
C2M9.09.065
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,011,100,011,188
K1M00,000,000,000,037
C1M00,000,000,000,036
PWK00,0110,000,0110,010
C2M00,000,000,000,05
Celkem00,011,100,011,188
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody1741976112816,1
K1M74728101621,6
C1M7254881216,7
PWK195182700,0
C2M91822000,0
Celkem1741976112816,1
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Valenta Josefsl 127
09.09.23
sl 109
05.08.23
sl 111
27.08.22
pořadí15.44.43.
odstup % *)17,424,7181,7
% poražených soupeřů *)70,857,42,3
pořadí20222023celkem
průměr43.029.534.0
medián431543
modus431515
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze % *)181,721,074,6
průměrné % poražených soupeřů *)2,364,143,5
počet jízd246
lepší 1. jízda0
0,0%
2
100,0%
2
66,7%
čistých jízd0
0,0%
2
50,0%
2
33,3%

Kategorie K1M

Valenta Josefsl 127
09.09.23
sl 109
05.08.23
sl 111
27.08.22
sl 116
21.08.21
pořadí71.67.64.68.
odstup % *)68,028,780,272,3
% poražených soupeřů *)6,761,421,318,3
pořadí202120222023celkem
průměr68.064.069.067.5
medián68646767
modus68646764
počet závodů1124
průměrný odstup od vítěze % *)72,380,248,362,3
průměrné % poražených soupeřů *)18,321,334,126,9
počet jízd2248
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
0
0,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
1
12,5%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Valenta Josefsl 111
12.08.23
sl 110
06.08.23
sl 109
05.08.23
sl 62
21.05.23
sl 61
20.05.23
sl 33
23.04.23
sl 32
22.04.23
sl 28
15.04.23
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
pořadí43.55.44.12.16.13.16.28.26.29.
odstup %76,931,324,711,118,822,537,361,841,352,3
% poražených soupeřů14,344,957,478,470,668,460,512,913,86,7
pořadí20212023celkem
průměr27.528.428.2
medián261626
modus261616
počet závodů2810
průměrný odstup od vítěze %46,835,537,8
průměrné % poražených soupeřů10,350,942,8
počet jízd41620
lepší 1. jízda2
100,0%
4
50,0%
6
60,0%
čistých jízd2
50,0%
4
25,0%
6
30,0%

Kategorie K1M

Valenta Josefsl 111
12.08.23
sl 110
06.08.23
sl 109
05.08.23
sl 62
21.05.23
sl 61
20.05.23
sl 33
23.04.23
sl 32
22.04.23
sl 28
15.04.23
sl 155
20.08.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
pořadí41.70.67.19.20.50.28.55.76.46.51.
odstup %35,230,428,714,615,749,126,069,578,131,933,9
% poražených soupeřů55,158,761,480,979,836,466,316,922,734,830,6
pořadí20212023celkem
průměr57.743.847.5
medián514150
modus461919
počet závodů3811
průměrný odstup od vítěze %47,933,637,5
průměrné % poražených soupeřů29,456,949,4
počet jízd61622
lepší 1. jízda0
0,0%
5
62,5%
5
45,5%
čistých jízd0
0,0%
2
12,5%
2
9,1%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Valenta Josefsl 141
01.10.23
sl 140
30.09.23
sl 111
12.08.23
sl 72
11.06.23
sl 71
10.06.23
sl 62
21.05.23
sl 61
20.05.23
sl 60
17.05.23
sl 57
14.05.23
sl 56
13.05.23
sl 40
30.04.23
sl 38
29.04.23
sl 33
23.04.23
sl 32
22.04.23
sl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
sl 87
03.07.22
sl 86
02.07.22
sl 84
28.06.22
sl 77
19.06.22
sl 76
18.06.22
sl 71
12.06.22
sl 70
11.06.22
sl 55
15.05.22
sl 54
14.05.22
sl 50
11.05.22
sl 34
17.04.22
sl 32
16.04.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 75
08.06.21
pořadí16.19.43.13.16.12.16.17.9.14.12.12.13.16.32.30.25.27.24.17.14.9.8.10.14.20.18.17.24.29.16.
odstup %18,120,376,927,039,211,118,837,312,924,534,927,822,537,333,630,332,933,924,735,349,919,419,829,435,850,543,643,036,246,755,5
% poražených soupeřů60,555,014,350,040,078,470,638,563,640,947,650,068,460,531,137,055,653,646,515,831,655,661,155,035,032,119,030,428,115,211,8
pořadí202120222023celkem
průměr23.018.916.318.1
medián24171416
modus16141616
počet závodů3141431
průměrný odstup od vítěze %46,134,429,233,2
průměrné % poražených soupeřů18,440,052,743,6
počet jízd6282862
lepší 1. jízda2
66,7%
4
28,6%
6
42,9%
12
38,7%
čistých jízd2
33,3%
1
3,6%
5
17,9%
8
12,9%

Kategorie C2M

Valenta Josefsl 141
01.10.23
sl 140
30.09.23
sl 60
17.05.23
sl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
pořadí10.14.6.6.9.
odstup %30,279,911,827,136,5
% poražených soupeřů25,0------61,520,0
pořadí20222023celkem
průměr7.510.09.0
medián6109
modus666
počet závodů235
průměrný odstup od vítěze %31,840,637,1
průměrné % poražených soupeřů40,88,321,3
počet jízd369
lepší 1. jízda0
0,0%
1
33,3%
1
20,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Valenta Josefsl 141
01.10.23
sl 140
30.09.23
sl 111
12.08.23
sl 72
11.06.23
sl 71
10.06.23
sl 62
21.05.23
sl 61
20.05.23
sl 60
17.05.23
sl 57
14.05.23
sl 56
13.05.23
sl 40
30.04.23
sl 38
29.04.23
sl 33
23.04.23
sl 32
22.04.23
sl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
sl 87
03.07.22
sl 86
02.07.22
sl 84
28.06.22
sl 77
19.06.22
sl 76
18.06.22
sl 71
12.06.22
sl 70
11.06.22
sl 55
15.05.22
sl 54
14.05.22
sl 50
11.05.22
sl 34
17.04.22
sl 32
16.04.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 155
20.08.21
sl 75
08.06.21
pořadí85.23.41.17.16.19.20.32.38.13.19.25.50.28.56.59.50.59.15.30.29.26.28.32.29.44.42.40.62.66.76.39.
odstup %68,29,735,224,823,014,615,730,070,613,119,728,049,126,032,732,741,340,126,441,338,130,529,739,530,348,944,036,837,041,178,163,7
% poražených soupeřů5,675,855,168,670,680,979,839,27,570,060,045,536,466,347,145,344,336,367,439,640,440,537,229,539,120,422,629,123,820,722,720,8
pořadí202120222023celkem
průměr60.838.530.437.8
medián62322332
modus39291919
počet závodů4141432
průměrný odstup od vítěze %55,036,630,536,2
průměrné % poražených soupeřů22,038,554,443,4
počet jízd8282864
lepší 1. jízda1
25,0%
10
71,4%
8
57,1%
19
59,4%
čistých jízd1
12,5%
10
35,7%
3
10,7%
14
21,9%

Kategorie PWK

Valenta Josefsl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 112
15.08.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 86
30.06.19
sl 85
29.06.19
pořadí5.6.5.2.6.7.21.22.13.13.
odstup %21,221,815,55,8110,535,176,476,660,5140,1
% poražených soupeřů81,073,766,791,744,472,728,627,629,429,4
pořadí20192020celkem
průměr17.35.210.0
medián1356
modus1355
počet závodů4610
průměrný odstup od vítěze %88,435,056,4
průměrné % poražených soupeřů28,871,754,5
počet jízd71219
lepší 1. jízda0
0,0%
3
50,0%
3
30,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Valenta Josefsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí38.40.
odstup %34,539,0
% poražených soupeřů7,57,1
pořadí2022celkem
průměr39.039.0
medián3838
modus3838
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %36,836,8
průměrné % poražených soupeřů7,37,3

Kategorie K1M

Valenta Josefsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí80.69.
odstup %51,646,1
% poražených soupeřů15,129,2
pořadí2022celkem
průměr74.574.5
medián6969
modus6969
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %48,948,9
průměrné % poražených soupeřů22,222,2

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Valenta Josefsj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí14.23.38.40.
odstup %19,426,534,539,0
% poražených soupeřů50,040,57,57,1
pořadí20222023celkem
průměr39.018.528.8
medián381423
modus381414
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %36,822,929,8
průměrné % poražených soupeřů7,345,326,3

Kategorie K1M

Valenta Josefsj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 118
22.08.21
pořadí50.63.80.69.52.
odstup %38,153,451,646,136,0
% poražených soupeřů27,98,815,129,213,6
pořadí202120222023celkem
průměr52.074.556.562.8
medián52695063
modus52695050
počet závodů1225
průměrný odstup od vítěze %36,048,945,745,0
průměrné % poražených soupeřů13,622,218,418,9

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Valenta Josefsj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 116
03.09.22
pořadí14.23.12.
odstup %19,426,520,1
% poražených soupeřů50,040,542,1
pořadí20222023celkem
průměr12.018.516.3
medián121414
modus121412
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %20,122,922,0
průměrné % poražených soupeřů42,145,344,2

Kategorie K1M

Valenta Josefsj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 116
03.09.22
sj 126
04.09.21
sl 83
19.06.21
pořadí50.63.23.33.23.
odstup %38,153,425,031,148,1
% poražených soupeřů27,98,857,734,721,4
pořadí202120222023celkem
průměr28.023.056.538.4
medián23235033
modus23235023
počet závodů2125
průměrný odstup od vítěze %39,625,045,739,1
průměrné % poražených soupeřů28,157,718,430,1

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Valenta Josefsj 17
07.04.24
sj 16
07.04.24/2
sj 15
06.04.24
sj 14
06.04.24/2
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 11
26.03.23
sj 10
26.03.23/2
sj 9
25.03.23
sj 8
25.03.23/2
sj 116
03.09.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí12.17.12.18.14.23.15.18.17.18.12.38.40.
odstup %21,926,112,222,419,426,520,722,325,819,720,134,539,0
% poražených soupeřů26,715,831,315,050,040,517,619,05,910,542,17,57,1
pořadí202220232024celkem
průměr30.017.514.819.5
medián38171217
modus12181212
počet závodů36413
průměrný odstup od vítěze %31,222,420,723,9
průměrné % poražených soupeřů18,923,922,222,2

Kategorie K1M

Valenta Josefsj 17
07.04.24
sj 16
07.04.24/2
sj 15
06.04.24
sj 14
06.04.24/2
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 11
26.03.23
sj 10
26.03.23/2
sj 9
25.03.23
sj 8
25.03.23/2
sj 116
03.09.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 126
04.09.21
sj 80
16.06.21
pořadí13.15.15.14.50.63.24.33.26.25.23.80.69.33.13.
odstup %21,425,725,024,738,153,428,839,831,028,525,051,646,131,157,6
% poražených soupeřů57,150,051,755,227,98,847,730,440,542,957,715,129,234,725,0
pořadí2021202220232024celkem
průměr23.057.336.814.333.1
medián1369261425
modus1323241513
počet závodů236415
průměrný odstup od vítěze %44,440,936,624,235,2
průměrné % poražených soupeřů29,934,033,053,538,3

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Valenta Josefsp 129
10.09.23
sp 113
28.08.22
pořadí14.23.
odstup %17,333,1
% poražených soupeřů55,218,5
pořadí20222023celkem
průměr23.014.018.5
medián231414
modus231414
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %33,117,325,2
průměrné % poražených soupeřů18,555,236,9

Kategorie K1M

Valenta Josefsp 129
10.09.23
sp 113
28.08.22
pořadí25.39.
odstup %52,732,2
% poražených soupeřů44,239,7
pořadí20222023celkem
průměr39.025.032.0
medián392525
modus392525
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %32,252,742,4
průměrné % poražených soupeřů39,744,242,0

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Valenta Josefsp 118
04.09.22
sj 129
05.09.21
pořadí23.41.
odstup %23,036,1
% poražených soupeřů60,021,6
pořadí20212022celkem
průměr41.023.032.0
medián412323
modus412323
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %36,123,029,6
průměrné % poražených soupeřů21,660,040,8

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Valenta Josefsp 34
26.04.23
sp 118
04.09.22
sp 85
29.06.22
sp 150
11.05.22
pořadí8.15.14.5.
odstup %23,427,121,326,0
% poražených soupeřů41,730,069,863,6
pořadí20222023celkem
průměr11.38.010.5
medián1488
modus585
počet závodů314
průměrný odstup od vítěze %24,823,424,5
průměrné % poražených soupeřů54,541,751,3

Kategorie K1M

Valenta Josefsp 34
26.04.23
sp 118
04.09.22
sp 85
29.06.22
sp 150
11.05.22
sp 33
16.04.22
sj 129
05.09.21
pořadí12.23.18.5.10.41.
odstup %29,423,031,320,733,436,1
% poražených soupeřů52,260,060,563,669,021,6
pořadí202120222023celkem
průměr41.014.012.018.2
medián41101212
modus415125
počet závodů1416
průměrný odstup od vítěze %36,127,129,429,0
průměrné % poražených soupeřů21,663,352,254,5
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále